OOBE i LD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-01, 14:52   #1
zirael
Raczkowanie
 
Avatar zirael
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 69
Talking

OBE-prawda czy bajer?


Czy ktoś z was słyszał o OBE(out od body experiences)? Jest to taki stan w którym można jakoby "podróżować" poza ciałem. Wierzycie w coś takiego? K.Harary i P.Wientraub wydali nawet książkę dzięki której można wywołać to zjawisko u siebie. Mam ją w domu, ale jakoś nie chce mi się w ten bajer wieżyć, więc może ktoś z was miał już jakieś doświadczenia z OBE i mógłby mi coś o tym powiedzieć więcej.

Pozdrawiam
__________________
Całe życie pod górkę.. Ale nie ma takiej, pod którą bym nie weszła.


*Antosia
*Kornel
zirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 15:01   #2
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Ja wierze ale sama nie próbowałam. Troche bym sie bała. Jak masz książke to spróbój.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 16:23   #3
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

hmmm a możesz wpisać jakiś cytat z tej książki odnośnie tego jak wywołać ten stan? To ciekawe jest jeszcze inne określenie "projekcja astralna" tez chodzi o opuszczenie ciała , mój kolega twierdzi ze tego doświadczył, ale nie wiem czy mu wierzyć , z jednej strony mocno stąpam po ziemi i nie chce mi sie w to wierzyć z drugiej przecież musi być coś więcej niż to co widzimy na co dzień przyjmujemy za pewnik i nazywamy "rzeczywistością "....
Pozdrawiam

Edytowane przez kizia mizia
Czas edycji: 2009-02-11 o 07:50
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 16:36   #4
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

aaaa...możesz podać jeszcze dokładny tytuł książki?? Dzięki
Pozdrawiam)

Edytowane przez kizia mizia
Czas edycji: 2009-02-11 o 07:51
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 16:54   #5
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Co jakis czas w gazetach czy magazynach pojawiaja sie artykuly na ten temat. Wydaje mi sie, ze jest cos jeszcze poza tym co widzimy, ale to tylko domysly lub tez pobozne zyczenie. Rowniez jestem ciekawa cytatu ze wspomnianej ksiazki.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 16:59   #6
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Przeczytałam gdzieś na innym forum, że "Podróże Astralne" Webstera są godne polecenia. Jest tam ponoć pere ciekawych metod ale najlepsza wiadomo jest własna no i trzeba naprawde dużo ćwiczyć...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 17:11   #7
margoolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków ;-)
Wiadomości: 128
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

ja tez czytałam o podróżach astralnych...wprawdzie w innej książce.....
był tam nawet taki "przepis" jak doprowadzić do wędrówki ciała astralnego....
z tego co pamiętam należało zjeść dość słoną kolację i położyć się spać koło 21.....a obok łóżka postawić szklankę wody....(ma ona uspokoić naszą podświadomość że nigdzie się nie wybieramy )
następnie leżąc w łóżku co jakiś czas zmieniamy kierunek położenia ciała...(tzn. głowa tam gdzie były nogi) i wyobrażamy sobie jezdzimy windą.....
po jakimś czasie.....w chwili zasypania....powinno pojawić się pewne uczucie....jakby "podcinało kolana" albo jakby się "spadało"....
podobno te czynności należy powtażać przez kilka dni...i ciało astralne może sobie powędrować.....
margoolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 17:14   #8
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
hmmm a mozesz wpisac jakis cytat z tej ksiaki odnosnie tego jak wywołac ten stan?
Właśnie, jak mozesz to podaj cytat z tej książki
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 17:58   #9
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

OOBE jest tez cos takiego jak LD, czyli Lucid Dream.. duzo jest o tym w necie..( sa tez "przepisy" na to jak sie wprowadzic w taki stan ) czytalam troche,kolega tez mi opowiadal jak sam probowal to osiagnac..
w sumie ja tez probowalam niby ..ale za bardzo sie balam wlasciwie nie wiem czego.. moze ze nie wroce? albo ze cos mi sie stanie? ..sama nie wiem jak to opisac..
zreszta kiedys mialam "dziwny" sen.. i wlasnie nie wiem czy to mi sie tylko snilo ..czy tez moze nieswiadomie mialam LD? bylam w swoim snie mialam taka jakby swiadomosc..ze jestem w swoim pokoju ..mialam dokonac wyboru ..jakbym nad wszystkim mogla panowac .nie wiem jak to opisac ale to bylo dosc dziwne :p
LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 18:27   #10
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Lucid Dreaming - obilo mi sie o uszy, cosik czytałam ,ale mam wrazenie, że chodziło o świadome śnienie, a nie o podróżowanie poza cialem. Myślę, że temat jest ciekawy i nawet w to trochę wierzę Ale sama chyba przenigdy bym nie spróbowała, bo strasznie się boję takich eksperymentów, naprawdę. Zresztą lęk wzbudzają we mnie tzw. zjawiska nadprzyrodzone WSZELKEGO rodzaju. A z drugiej strony interesuje mnie to, wierzę w tego typu rzeczy i uważam za ciekawe
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 19:10   #11
zirael
Raczkowanie
 
Avatar zirael
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Tytuł tej książki to "Doznania poza ciałem" (i podtytuł "Jak nauczyć się podróżować poza ciałem"). Szczerze mówiąc nie czytałam całej, ale przekartkowałam ją. Z tego co wiem "ćwiczenia" (raczej umysłu niż ciała) trwają cztery tygodnie i na każdy dzień jest jakieś zadanie. Polega to raczej na wyobrażaniu sobie wielu rzeczy, więc wydaje mi się, że to raczej nasza wyobraźnia musi pracować na pełnych obrotach. Mówicie, że boicie się, że możecie nie "wrócić" z tego stanu. We wstępie pisze, że każdy ma takie obawy i nie powinno się o tym myśleć jako o: "zewnętrznych siłach zdolnych tobą zawładnąć i kontrolować." pisze, że powinno się o tym myśleć jako o: "stanach świadomości jakie możesz wywołać i utrzymywać całkowicie zależnie od swojej woli. Podczas OBE nibdy nie jesteś bezsilny chyba, że sam w to uwieżysz."
Prosiliście o cytat więc np. drugi dzień. Chodzi o to aby wywołać u siebie tak zwany stań czujego relaksu. Robi się to tak: "Na początek usiądz w wygodnym fotelu, napnij mięśnie i weż głęboki oddech. Następnie wyobraź sobie przepływające powoli w górę twojego ciała ciepłe prądy energii psychicznej. Postępuj bardzo powoli, zezwalając każdej grupie mięśni na pełny relaks zanim poślesz wyimaginowane prądy do kolejnej sekcji twojego ciała. Poczuj, jak w miarę przepływu tych prądów przez twoje stopy stają się coraz cieplejsze i coraz bardziej rozluźnione. Wyobraź sobie jak prądy wędrują stopniowo w górę twoich łydek, płyną przez uda, biodra i pośladki a następnie wpływają do dalszej części brzucha.
Poczuj jak mnięśnie twoich nóg stają się coraz cieplejsze i bardziej rozluźnione. Następnie wyobraź sobie, że prądy krążą zgodnie z ruchem wskazówek zegara dookoła twojego brzucha, potem płyną w górę kręgosłupa i poprzez klatkę piersiową wpływają aż do ramion. Poczuj, jak w trakcie ich przepływu mięśnie twojego brzucha i krzyża uwalniają sie od napięcia.
Kiedy dolna połowa twojego ciała jest już rozluźniona wyobraź sobie, że prądy płyną teraz w górę twojej klatki piersiowej i ramion, ogrzewając i rozluźniając górną część twojego ciała i pozostawiając twoje plecy i pierś ciepłymi i wolnymi od jakiegokolwiek napięcia. Teraz wyobraź sobie, że prądy zakręcają i spływają w dół twoich ramion ku palcom, krążą w obrębie twoich palców i dłoni, a potem płyną z powrotem przez ramiona i szyję w kierunku twojej głowy.
Teraz poczuj, jak w miarę przepływu prądów mięśnie twojej szyi i twarzy stopniowo stają się coraz cieplejsze i bardziej rozluźnione. Wyobraź sobie, że wpływają do twojej głowy pozostawiając całe ciało przyjemnie ciepłym, ociężałym i zrelaksowanym.
Pozwól, aby twoje ciało zapadło się w fotel, na którym siedzisz. Możesz wtedy poczuć, jak pewne twoje wewnętrzne części stają się coraz lżejsze, podczas gdy samo ciało jest coraz cięższe i cięższe. Możesz nawet zacząć odnosić wrażanie unoszenia się nad ciałem..." itd. itd.

Widzicie, że pełno jest tu "wyobrażania" sobie. Powiem wam jednak, że to ćwiczenie naprawdę coś mi dało bo czułam się właśnie jakbym leciutko fruwała. Takich ćwiczen jest tam cała masa. W końcu chciałabym poczuć OBE tak naprawdę, ale wątpię abym miała teraz czas, bo... znowu szkoła! O zgrozo
__________________
Całe życie pod górkę.. Ale nie ma takiej, pod którą bym nie weszła.


*Antosia
*Kornel
zirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 23:12   #12
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

A za ile kupilas ta ksiazke? W ksiegarni?
Dziewczyny ja czasami jak leze w nocy w lozku mam wrazenie jakbym sie krecila, nigdy sie nad tym nie zastanawialam, ale czesto to wystepuje. Poprostu czuje jakbym sie obracala razem z lozkiem. To uczucie znika gdy poloze sie w innej pozycji.
A w internecie nie ma tych sposobow? Co wlasciciwe sie czuje podczas tego OBE?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 08:49   #13
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Aha a wie ktos moze czy do tego trzeba miec zamkniete oczy czy otwarte?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 08:57   #14
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Slyszalam o tym,ale sama nie uwazam tego za dobry pomysl. Wielu moich znajomych "pcha" sie do tego ,mimo ze zauwazaja u siebie dziwne objawy,dosyc nieprzyjemne.Kolatanie serca,duszenie sie,nieprzyjazna pustka. Moze byc niebezpieczne,a co zrobic z tymi "objawami" nie wiadomo . :/
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 16:13   #15
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Czyli to jednak działa? Hm ta stronka ktora podałyscie jest bardzo ciekawa. A co dzieje sie z tym ciałem ktore wyjdzie z nas? Moze byc tak ze juz nei bedzie mogło wrocic? No ia jak sie wraca? zaciekałiw mnie ten temat
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 18:15   #16
zirael
Raczkowanie
 
Avatar zirael
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Asik jeśli chcesz kupić tą książkę to muszę cię rozczarować. Ja "pożyczyłam" ( ) ją od kuzynki. I wygląda jak książka z kiosku za rogiem. Kosztowała 4 złote, jest cena. Nie wiem co się czuje podczas OBE bo nie miałam tego stanu, ale czasem tez mam coś takiego jakbym się kręciła. Ale nie tylko jak leże w łóżku.
__________________
Całe życie pod górkę.. Ale nie ma takiej, pod którą bym nie weszła.


*Antosia
*Kornel
zirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 18:32   #17
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Moj kolega swego czasu bardzo sie interesowal tym tematem, byl niezle podniecony sprawami zwiazanymi z nim. Zdziwilo mnie gdy na naszym forum zobaczylam ten watek :O Przeczytalam prawie caly. Kiedys byla o tym fajna stronka http://gw.7d.pl/ , ale jest chyba juz nieaktualna :|
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/

Edytowane przez Guni
Czas edycji: 2005-09-06 o 13:40
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 18:36   #18
egzit
Raczkowanie
 
Avatar egzit
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z komputera:)
Wiadomości: 50
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

kiedyś bardzo interesowałam się OOBE, wypożyczałam sterty książek i kilkakrotnie sama probowałam. Nie wiem czy rzeczywiście miałam OOBE czy to był tylko sen wywołaby intenswnym mysleniem o tym własnie. Ten "sen" wyglądał następująco: stałam w moim pokoju w środku nocy i patrzyłam się na siebie samą śpiącą w łóżku i wydawało mi się to czymś zupełnie normalnym. Zaczęłam tak jakby "podpływać" do siebie tej śpiącej.... i urwał mi się film Potem przestałam się tym zajmować.
egzit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 18:48   #19
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Cytat:
Napisane przez Sophie86
Slyszalam o tym,ale sama nie uwazam tego za dobry pomysl. Wielu moich znajomych "pcha" sie do tego ,mimo ze zauwazaja u siebie dziwne objawy,dosyc nieprzyjemne.Kolatanie serca,duszenie sie,nieprzyjazna pustka. Moze byc niebezpieczne,a co zrobic z tymi "objawami" nie wiadomo . :/
ojej wlasnie tego typu rzeczy się boję i dlatego nie zamierzam wykonywać zadnych eksperymentów. Kiedy zobaczylabym, ze to działa i pojawiają się takie objawy to z wrażenia zaczęłoby mi szumieć w uszach, zaczęłoby mi się robic słabo i chyba bym zemdlała - bo wlasnie takie objawy mam jak wydaje mi sie, ze mam doczynienia z czyms nadprzyrodzonym. Wiem, ze to troche masło maślane - pewne objawy wywołane przez inne objawy Ale mam tak autentycznie. Ostatnio tak mialam, kiedy robilam siostrze pewien rodzaj relaksacji, a ona zaczeła udawać ze ją zahipnotyzowałam i że jej słabo.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 20:59   #20
zirael
Raczkowanie
 
Avatar zirael
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Egzit... najprawdopodobnie miałaś OBE... Ja w sumie nie boję się tego, ale... poprostu nigdy nie mogę znaleźć czasu
__________________
Całe życie pod górkę.. Ale nie ma takiej, pod którą bym nie weszła.


*Antosia
*Kornel
zirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 22:25   #21
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

nie ja nie chce tej ksiazki, zainteresowala mnie stronka podana wyzej Ciekawy temat, wyproboje to
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 23:05   #22
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Asiku,zdaj potem relację
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 23:23   #23
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Zdam Ale nie posłuze sie metoda 4+1 tylko poprostu ta transową
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 23:37   #24
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Co nie co wyczytalam hihi
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 07:23   #25
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Cytat:
Napisane przez Joey
ojej wlasnie tego typu rzeczy się boję i dlatego nie zamierzam wykonywać zadnych eksperymentów. Kiedy zobaczylabym, ze to działa i pojawiają się takie objawy to z wrażenia zaczęłoby mi szumieć w uszach, zaczęłoby mi się robic słabo i chyba bym zemdlała - bo wlasnie takie objawy mam jak wydaje mi sie, ze mam doczynienia z czyms nadprzyrodzonym. Wiem, ze to troche masło maślane - pewne objawy wywołane przez inne objawy Ale mam tak autentycznie. Ostatnio tak mialam, kiedy robilam siostrze pewien rodzaj relaksacji, a ona zaczeła udawać ze ją zahipnotyzowałam i że jej słabo.
Jak slysze o czyms takim to dziwie sie,ze czesto te sygnaly sie lekcewazy :| .A czesto nasze cialo po prosu wie czy moze to byc niebezpieczne.Taki wskaznik ostrzegawczy jak np.bol
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 11:10   #26
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

OBE jest bardzo niebezpieczne.Czytałam kiedyś książkę o tym o ile pamiętam to była książka Monroe czy jakoś tak już nie pamiętam.Wychodzenie z ciała jest o tyle niebezpieczne ,że w czasie kiedy wyjdziemy z ciała w nasze ciało może wejść inna dusza - np.zagubiona.I co wtedy?W tej książce czytałam,że zanim wyjdzie się z ciała należy wypowiedzieć jakieś słowa,żeby ciało było bezpieczne.Muszę chyba wrócić do tej książki i sprawdzić dokładnie co tam było napisane.W każdym razie takie rzeczy są niebezpieczne.Trzeba naprawdę umieć to robić.

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2005-11-18 o 01:20
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 13:28   #27
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Jak zjandziesz te słowa to daj znac
No i wyprobowalam, nie udalo sie wyjsc, ale w jednym momencie poczulam juz cos bardzo dziwnego, tylko ze sie wystraszylam i pozniej juz nie dąło rady.....
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 13:52   #28
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Cytat:
Napisane przez Sophie86
Jak slysze o czyms takim to dziwie sie,ze czesto te sygnaly sie lekcewazy :| .A czesto nasze cialo po prosu wie czy moze to byc niebezpieczne.Taki wskaznik ostrzegawczy jak np.bol
dokladnie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 13:53   #29
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Cytat:
Napisane przez Asik_
Jak zjandziesz te słowa to daj znac
No i wyprobowalam, nie udalo sie wyjsc, ale w jednym momencie poczulam juz cos bardzo dziwnego, tylko ze sie wystraszylam i pozniej juz nie dąło rady.....
A co to bylo, to cos bardzo dziwnego? Matko, ja bym chyba umarła ze strachu..
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 13:55   #30
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Cytat:
Napisane przez silva
OBE jest bardzo niebezpieczne.Czytałam kiedyś książkę o tym o ile pamiętam to była książka Monroe czy jakoś tak już nie pamiętam.Wychodzenie z ciała jest o tyle niebezpieczne ,że w czasie kiedy wyjdziemy z ciała w nasze ciało może wejść inna dusza - np.zagubiona.
Ja wlasnie tak pomyslalam, jak przeczytałam pierwszy post w temacie- co jak dusza juz nie bedzie mogla wrócic do ciala? to oznacza śmierć, albo hmm cos nawet moze gorszego, jakieś zawieszenie pomiędzy zyciem a śmiercią..

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2005-11-18 o 15:07
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-23 20:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.