OOBE i LD - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-16, 02:31   #61
Miarru
Przyczajenie
 
Avatar Miarru
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 19
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Cytat:
Napisane przez silva
.Wtedy jeszcze moj ojciec miał jakieś kasety zze spokojną muzyką specjalnie przeznaczoną do OOBE.Może to Ci pomoże?
''dudnień rożnicowych'(tak wchowa nazywana jest ta muzyka )' do synchronizacji półkul mózgowych i indukowania określonych fal mózgowych (i tym samym zmianę stanu umysłu). Dzięki tej metodzie (pierwotnie opracowanej przez Instytut Monroe) można bardzo szybko osiągnąć efekty, jakie uzyskują wieloletni praktykanci używający tradycyjnych metod.Oprocz kaset jest rowniez specjalny program na ktorym zarejestrowane sa te dziewki nazywa sie BrainWave Generator.
Miarru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:30   #62
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Miarru,faktycznie strach na pewno przeszkadza,zawsze jest tak ,że boimy się nieznanego.Ja jednak nie będę próbować.Wolę dmuchać na zimne.No właśnie to pewnie o tą muzykę mi chodziło .To parę lat temu było i już dokładnie nie pamiętałam

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2007-02-26 o 22:40 Powód: literówka
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 15:44   #63
G R Z E S Z N I K 25
Raczkowanie
 
Avatar G R Z E S Z N I K 25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

ja wczoraj sprubowałem i mi sie udało widzieć przyszłość tzn jej fragment dotyczący LOTKA a wiec z tego co widziałem jutrzejsze numery w...dużym.. to 3,11,15,18,31,34 więc juz biegusiem do kolektury i od jutra jestem milionerem

ps.wybaczcie...musiałem !!!!!
__________________



...kobiety przychodzą i odchodzą, mięśnie zostają !!
G R Z E S Z N I K 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 16:59   #64
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

nie czytalam, nie wiedzialam a i tak u siebie to wywolalam pare lat temu nawet fajnie bylo
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 18:12   #65
zirael
Raczkowanie
 
Avatar zirael
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

ja próbowałam pare razy ale nic mi nie wyszło... może to przez ten hałas w domu
__________________
Całe życie pod górkę.. Ale nie ma takiej, pod którą bym nie weszła.


*Antosia
*Kornel
zirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 15:46   #66
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Wierzę i próbwałam . Natomiast chciałabym doświadczyć ld (lucid dreams - świadome śnienie), ale na razie nie wychodzi , a tak by się chciało zmienić przebieg niektórych snów

A tak w ogóle polecam -> http://www.astraldynamics.civ.pl/ i forum -> http://astraldynamics.civ.pl/forum/
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 16:21   #67
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: OBE-prawda czy bajer?

Mi sie tylko raz udalo (i to na krotko, bo tak sie ucieszylam, ze zaraz wybudzilam sie z transu). a interesuje sie tym juz kilka lat. jest jedna prosta metoda, ale troche uciazliwa, a ja jestem zbyt leniwa
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 19:45   #68
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Lightbulb OOBE i LD

Drogie Wizażanki. Chciałabym poruszyć temat jakimi są ciekawe, a tak niecodzienne zjawiska OOBE czy LD. Pewnie osoby, które interesuja się ezoteryką czy parapsychologią spotkały się juz z tym, lecz chciałabym przedstawić to osobom, które jeszcze o tym nie słyszały, a zapewniam, ze będzie ciekawie.

A więc do rzeczy - zaczynam od OOBE:
OOBE jest to skrót od angielskiego pojęcia Out Of the Body Experience, a tłumacząc na polski oznacza ono 'Doświadczenie poza ciałem'. Niektórzy uważają, że jest to autentyczna wędrówka duszy poza ciałem, a inni, że jest to jedynie wędrówka umysłu w wykreowanym przez niego swiecie. <ja uważam, ze jest to podróż ciała stralnego> Ciało astralne mozemy nazwać energią, duszą i jeszcze na wiele innych sposobów. Ciało astralne opuszcza ciało fizyczne każdej nocy, a następnie udaje się w pewien obszar świata astralnego, gdzie rodzą sie sny. Podczas snu znajdujemy się w astralu, w otoczeniu myślokształtów wykreowanych przez podświadomość. OOBE zachodzi na granicy świata fizycznego i astralnego, a nasze ciało astralne znajduje się tak blisko świata fizycznego, że możemy go odbierac. A teraz pytanie podstawowe: Co mozemy robic podczas OOBE? Możemy robic naprawdę wszystko: przemierzać niewyobrażalnie ogromne odległości, odwiedziać przyjaciół, spotkać astralnych podrózników, znajeźć się w kosmosie, zwiedzać Ziemię, mozemy nawiązać kontakt z podświadomoscią osoby ze świata fizycznego, mozemy latać, i wiele, wiele innych rzeczy. Ja osobiście po długim czasie ćwiczeń OOBE potrafię znaleźć się w domu znajomych, w szkole, a kiedyś nawet w kosciele czy na mieście(niestety do dalekich podróży bardzo trudno dojść, a mi nie udaje się tego drugi raz powtórzyc... )
Ogólnie OOBE jest dość trudnym do osiagniecia, ponieważ wymaga wiele cierpliwości, wytrwałości i dążenia do celu. Niektórzy swoje pierwsze OOBE mają juz po pierwszym razie(co jest niezwykłą rzadkoscią) , niektórzy po dwóch miesiacach cwiczeń a inni po roku.(ja na swoje OOBE czekałam ok.1,5 roku, a nie ukrywam - chwil zwątpień było dużo, oj dużo).
Pierwsze 'wyjścia' trwają najczęściej kilka sekund, później ten czas wydłuża się do kilkunastu sekund, a następnie minut, a ten czas zależy od czasu, jaki poświęcamy na ćwiczenia i od umiejętności naszego skupienia, oraz od doświadczeń.

A teraz obalę wszystkie 'legendy' od osób, które najczęściej nie wiedzą nic na temat OOBE a plotą głupoty do kwadratu, które bardzo często skutecznie zniechęcają osoby niewtajemniczone :
1.Nie istnieje możliwość, aby nie powrócić do swojego ciała - ciało astralne z fizycznym połączone jest tzw. srebrnymi nići, które są nieskończenie długie i elastyczne i nie ma mozliwości, ze ulegną zerwaniu(oczywiście takie zerwanie jest jedynie podczas śmierci ciała fizycznego - wtedy ciało astralne uwalnia się na zawsze).
Podczas OOBE fizyka nie istnieje, nie ma grawitacji, a my widzimy więcej niz 360 stopni! (góra i dół) można sobie wyobrazić, że jesteśmy kulką, która widzi całą swą powierzchnią.

2. Nie ma mozliwości, że umrzemy podczas OOBE. O śmierci mozemy mówic jedynie tylko wtedy, gdy umrze ciało fizyczne.
3. Nie ma możliwości, ze do naszego ciała wejdzie inne ciało astralne, albo, ze my wejdziemy do jakiegoś innego.
Kiedyś w sieci spotkałam się z pojeciem robaka astralnego, który podobno utrudnia wejście z powrotem do ciała, ale ja osobiście nigdy się z tym nie spotkałam i wątpię, ze wogóle istnieje. (myslę, że został wymyślony przez osoby z małą wiedzą teoretyczną)
Generalnie rzecz biorąc OOBE jest zjawiskiem naturalnym i w 100% bezpiecznym. Być w OOBE moze każdy, wiec zachęcam, bo naprawdę warto!

Teraz co nieco o LD(krótko ) - Lucid Dream, a jest to świadome śnienie. W skrócie: właśnie śnimy, i orientujemy się, że to właśnie sen,a podobnie jak w OOBE możemy robic wszystko. Próbujemy uświadomić osobom ze snu, ze to jest tylko sen, że za chwilę wszystko pryśnie. Naprawdę miłe uczucie, ze uswiadomic sobie, że jesteśmy podczas świadomego śnienia. Wszystko, co przeżyje się w LD jest tak samo realne dla podświadomosci, jak i na jawie. LD umozliwia dialog z podświadomoscią, czyli twórcze rozwiazywanie problemów, a opadowane LD pozwala na spotykanie się z innymi śniącymi. Warto powiedzieć, ze LD pozwala na przeniesienie na płazczyznę fizyczną, czyli doznanie OOBE. Osiagniecie OOBE przez LD jest stosunkowo proste. Podczas LD posiadamy wielka władzę w ingerowanie w treść snu, mozemy go dowolnie zmieniać, dodawać myślokształty lub je usuwać.

Serdecznie polecam stronę: http://pozacialem.be/a/index.php
Strona jest bardzo rozbudowana, zawiera wszystkie wskazówki odnosnie OOBE czy LD, odpowiedzi na wiele zadawanych pytań przez oczątkujacych, zawiera techniki osiągniecia OOBE oraz LD(są tam równiez artukuły na inne, równie ciekawe tematy).

Na wszyskie pytani postaram się odpowiedziec, a takowych pewnie mało nie będzie.


PeeS: Ziomalki ze Strasznego - jesteście?? Dajemy czadu. : D
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:00   #69
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: OOBE i LD

Miło spotkać kogoś, kto też się tą tematyką interesuje


Tak tylko dla ciekawskich wstawię link do podobnego watku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69502
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:06   #70
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez Ally83
Miło spotkać kogoś, kto też się tą tematyką interesuje


Tak tylko dla ciekawskich wstawię link do podobnego watku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69502
I mi jest niezmiernie miło.
Ally, na ten wątek nikt już nie zajrzy, bo niestety zaginął. Zauważyłam, ze niektóre wizażanki bardzo to zaciekawiło, dlatego załozyłam nowy wątek, z trochę szerszą wiedzą niż w tamtym.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:14   #71
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: OOBE i LD

Pamiętam był podobny wątek na wizażu
Ja próbowałam przez jakis czas posługując się podręcznikiem Webstera "Podróże astralne", ale niestety bez rezultatów - teraz wakacje chciałam na nowo w to sie zagłębić, ale zobaczymy wyjdzie z moich planów
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 20:28   #72
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: OOBE i LD

Świetny temat Sama od dość dawna interesuję się LD i OOBE, chociaż niestety jeszcze nigdy nie udało mi się osiągnąć niczego podobnego
Pamiętam, że kiedyś pożyczyłam od koleżanki płytkę z muzyką pobudzającą do takiego właśnie świadomego snu, niestety nie wiem, czy działa, bo mnie po 20 minutach tych szumów zaczęła koszmarnie boleć głowa
dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:32   #73
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: OOBE i LD

Ja próbowałam obe przy hemisyncach, ale troszkę cierpliwości mi brakło, bo jak ja coś chce, to już zaraz teraz .

Może powstanie nam klub wizażanek zaintersowanych wszystkim co paranormalne . Mnie strrrasznie kręcą tego typu rzeczy.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:35   #74
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: OOBE i LD

Ja słucham Gateway Experience i innych wydań Hemi Sync, ale niestety bardzo niesystematycznie, więc jedyne, co udało mi się osiągnąć, to Focus 10 Ciekawa sprawa, ale później jestem nieco rozkojarzona
Fajna strona, poczytam sobie w nocy
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:36   #75
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez dream-digger
Pamiętam, że kiedyś pożyczyłam od koleżanki płytkę z muzyką pobudzającą do takiego właśnie świadomego snu, niestety nie wiem, czy działa, bo mnie po 20 minutach tych szumów zaczęła koszmarnie boleć głowa
Pewnie chodzi o Brain Wave Generator. 'nastraja' on fale mózgowe i pomaga wejść w trans, co wiąże się z szybszym doznaniem OOBE. Ja tego nie próbowałam, ale słyszałam, że jest bardzo dobry.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:43   #76
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: OOBE i LD

Nareszcie doczekałam się osobnego wątku. Czakam na rozwój wydarzeń
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:54   #77
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez Ally83
jak ja coś chce, to już zaraz teraz .
Ooo właśnie, mogę się podpisac pod tymi słowami

Poczytałam sobie te różne metody i właśnie fakt, że to dość długo czasu pochałania nieco mnie zniechęca. Aczkolwiek sa wakacje więc możę popróbuję
dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:58   #78
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez anakonda
Pewnie chodzi o Brain Wave Generator.
A to chyba coś innego, niż GE? Muszę przetestować w takim razie
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:59   #79
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: OOBE i LD

Kiedyś bardzo mnie te klimaty interesowały. Trenowałam dużo, ale nie udało mi się dojść do OOBE. Potem mnie to zniechęciło i odpuściłam
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 21:09   #80
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez Laura2112
A to chyba coś innego, niż GE? Muszę przetestować w takim razie
GE? A cóz to takiego?

O BwGenie: http://pozacialem.be/a/articles.php?topic=11
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:11   #81
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez Nymphetamina
Nareszcie doczekałam się osobnego wątku. Czakam na rozwój wydarzeń
Witam.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:19   #82
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: OOBE i LD

Nie wiedziałam, że Brain Wave Generator pomaga w osiągnięciu OOBE Dotychczas używałam go przy nauce dla lepszych efektów. I działało nawiasem mówiąc
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:42   #83
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: OOBE i LD

ja LD mam odkad pamietam i nie sprawia mi to trudnosci nawet nie wiedzialam ze niektorzy czegos takiego nie maja, myslalam ze to calkiem normalne ale widocznie nie

OOBE chyba dzisiaj doswiadczylam

bardzo ciekawe doswiadczenia

pozdrawiam!!
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:49   #84
bubastis
Raczkowanie
 
Avatar bubastis
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 168
Dot.: OOBE i LD

O! Jak fajnie, że jest już osobny wątek o OOBE!
Wiecie co? Jestem zaskoczona, że tyle osób trenuje OOBE. Ja się spotkałam z tym niedawno, jakieś pół roku temu. A tu pełno Wizażanek jest "wtajemniczonych" Ciekawa jestem czy jakiś mój znajomy na przykład podróżuje sobie poza ciałem i mnie odwiedza nocami, a ja o tym nie wiem Bo jak narazie nie spotkałam nikogo na żywo, który by się tym interesował lub do tego przyznawał
Mam nadzieję, że dzięki temu wątkowi uda mi się pokonać lęk i też kiedyś spróbować
bubastis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 22:11   #85
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez bubastis
Ciekawa jestem czy jakiś mój znajomy na przykład podróżuje sobie poza ciałem i mnie odwiedza nocami, a ja o tym nie wiem

Ups... a ja nocami takie nieprzyzwoite rzeczy robie
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 22:16   #86
polarna
Raczkowanie
 
Avatar polarna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 211
Dot.: OOBE i LD

Dziewczyny, a jakie to jest uczucie byc w OObe? CO widzicie? co czujecie? Skad wiecie ze tam jestescie?
Tylko odpowiedzcie jak 2-latkowi, bo w takich tematach trudno mi sie polapac.

Czekam na odp
__________________
Nie trac czasu na bycie z kims, kto nie ma go, aby spedzic go razem z Toba
polarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 22:31   #87
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: OOBE i LD

A ja mam pytanie - czy w czasie LD widzi się wszystko tak wyraźnie, dokładnie, "trójwymiarowo" - identycznie jak na jawie? Czy raczej widzi się rzeczy tak jak w normalnym śnie? Bardzo mnie to zastanawia.

I jeszcze jedno pytanie, podobne do zadanego przez Polarną - skąd wiecie, że przeżywacie OOBE? Skąd pewność, że to nie jest sen, świadomy sen? Że to wszystko tak naprawdę jest wymyślone przez podświadomość, która po prostu przywołuje miejsca, które znacie (w Twoim przypadku, Anakonda, dom znajomych, kościół itp.)?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 22:57   #88
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: OOBE i LD

hej dziewczynki

ja też juz od jakiegos czasu interesuje ld, i za każdym razem jak zaczynam ćwiczyć to kończy się na góra 3 ćwiczeniach.., mało wytrwała jest a i jakoś tak nie pamiętam o tym albo mi się nie chce..:P więc jak juz ćwicze to robie test rzeczywistosci albo rano po przebudzeniu technika mild, pare razy próbowałam autohipnozy ale mi nic nie wychodzi;(

mam taki pomysł
do tych wszystkich które bardzo by chciały a jeszcze nie miały ld
moze spróbuje wspólnymi siłami?? razem zawsze łatwiej
napiszcie prosze co o tym sądzicie
buziaki

ps. ciekawa stronko, duzo info o ld: www.toja.com/lucidity
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 10:43   #89
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez anakonda

PeeS: Ziomalki ze Strasznego - jesteście?? Dajemy czadu. : D
Anakondzia jestesmy, jestesmy szukam czasu zeby zajac sie wreszcie moja astralna dusza
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 12:55   #90
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez anakonda
GE? A cóz to takiego?

O BwGenie: http://pozacialem.be/a/articles.php?topic=11
Przeczytałam, to chyba coś innego. Gateway Experience oparte jest na podobnej koncepcji, tutaj możesz poczytać więcej: http://www.hemi-sync.ehost.pl/dowszerzej.html
Jak widzisz, sporo tego Ja mam w mp3, ale powinnam zaopatrzyć się w oryginał, podobno mp3 ucina dużo potrzebnych dzwięków, słuchawki też muszą być dobre
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-23 20:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.