Kolczyk w pępku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-12, 19:04   #1
zirael
Raczkowanie
 
Avatar zirael
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 69
Question

Kolczyk w pępku


...pępku. Co wy na to? Jeśli któraś z Was ma to mogłaby mi powiedzieć czy wystąpiły u niej jakies komplikacje? Zamierzam się na to więc chce wiedzieć jak było z wami. Słyszałam od wielu ludzi, że dziurki po kolczykach w wardze i pępku bardzo szybko się zarastają. To prawda? I czy mogłybyście mi (ostrowianki) polecić jakąś specjalistkę w Ostrowie? No i mam jeszcze problem z rodzicami, którzy nie chcą się zgodzić, ale to już inna inszość
__________________
Całe życie pod górkę.. Ale nie ma takiej, pod którą bym nie weszła.


*Antosia
*Kornel
zirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 19:21   #2
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Kolczyk w...

Tu jest caaały wątek o kolczykach w pępku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=p%EApku
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 20:15   #3
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Kolczyk w...

ja przebilam sobie pepek jakies 4 lata temu przebijala mi kolezanka bo jakos szkoda mi bylo isc do kosmetyczki i wydac tyle kasy nie mialam zadnych powiklan jednak niezbyt dlugo go nosilam bo po 2 tyg go wyjelam i bardzo szybko mi sie zagoilo szczerze mowiac to pozniej przebijalam jeszcze chyba ze 3 razy ale zawsze i tak sie go pozbywalam z pepusia bo troszke pobolewal mnie brzuch ale z tym moim przebijaniem pepka wiazalo sie wiele smiesznych historii np. drugim razem to bylo juz przegiecie z mojej strony otoz kumpela przbijala mi pepek na dysce jak troszke sobie popilam to nabralam ochoty wlasnie na to by jego sobie drugi raz przebic wiec poszlam z dyski do domu po to co potrzebne ( czyt. kolczyk, welfrom, wacik i spirytus salicylowy )i wrocilam z tym na dyskotekeno i ona zaczela sie bawic tym welfromem i kolczykiem bo nie mogla trafic do takiego wezyka ( lekka faza ) no a pozniej jak juz wlozyla kolczyk w ten welfrom to poszla do barmana pozyczyc nozyczki aby uciac wezyk i ten sie zastanawial po co jej na dyskotece nozyczki a byly one przeogromne i takie smieszne to wlasnie byla jedna z wielu glupich sytuacji jakie potrafilam zrobic teraz juz nie mam kolczyka w pepku bo moj plaski dawniej brzusio troszke przybral kraglosci
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 20:26   #4
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Kolczyk w...

przede wszystkim - za zadne skarby nie kluc u kosmetyczki

kolczyki w wardze/jezyku zarastaja blyskawicznie
z pepkiem jest inaczej bo to nie sluzowka
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 21:03   #5
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Kolczyk w...

Cytat:
Napisane przez gosz
przede wszystkim - za zadne skarby nie kluc u kosmetyczki
Dlaczego nie
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 21:10   #6
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 175
Dot.: Kolczyk w...

Mam kolczyk w pępku 5 lat.Przebijałam w salonie tatuażu na dodatek w Czechach.Byłam nieco przerażona bo pani która mi to robiła -bardzo trzesły jej się ręce ale w sumie było ok.Tylko goiło się bardzo długo- według informacji , które dostałam miało się zagoić w ciągu miesiąca- dwóch a trwało to przeszło pół roku.
Co do problemu z rodzicami, mój tata dowiedział się po 2 latach bo bałam mu się powiedzieć.....
Ogólnie polecam
kajtecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 00:07   #7
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Kolczyk w...

Cytat:
Napisane przez .:aniah:.
Dlaczego nie
Mam nadzieje ze nie pytasz sie powaznie.
Jesli jednak tak i jeszcze nie wiesz dlaczego to zapraszam do przejzenia na kaciku kospetycznym watkow na temat kolczykow(pepek, chrzaskta, i chyba jeszcze jakis) tam conajmniej w kazydm watku pisze po 2 razy dlaczego nie kosmetyczka i jakie ryzyko sie z tym wiaze!
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 20:57   #8
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Kolczyk w...

Cytat:
Napisane przez alex19
Mam nadzieje ze nie pytasz sie powaznie.
Jesli jednak tak i jeszcze nie wiesz dlaczego to zapraszam do przejzenia na kaciku kospetycznym watkow na temat kolczykow(pepek, chrzaskta, i chyba jeszcze jakis) tam conajmniej w kazydm watku pisze po 2 razy dlaczego nie kosmetyczka i jakie ryzyko sie z tym wiaze!
Pytałam najzupełniej poważnie
Ojej czuję się niedokształcona heh
Zaintrygowałaś mnie
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Edytowane przez .:aniah:.
Czas edycji: 2005-10-13 o 20:59 Powód: literówka
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 21:03   #9
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Kolczyk w...

No to jak pytalas powaznie to teraz szybciutko do archiwum na kosmetycznym i sie doksztalcac!
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 21:06   #10
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Kolczyk w...

Jedyna przestroga: nie przekłuwaj u kosmetyczki!
TYLKO w salonie.
Oczywiscie polecam kolczyka w pępku
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 21:09   #11
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Question Dot.: Kolczyk w...

Jak jesteśmy przy kolczykach, wiem, że już nieraz były o nich wątki na forum, ale skoro ten jest świeży to już nie będę wygrzebywać tych starszych

Otóż jak to jest z makijażem gdy ma się kolczyka np. nad wargą, wiadomo, że podczas gojenia nie ma mowy o używaniu żadnych mazideł czy też substancji sypkich w okolicach tego miesjca, ale jak to jest z tym później, przecież to wszystko się tam zbiera w okolicy miejsca przekłucia, a nawet w naszej dziurce... W sumie sama sobie odpowiedziałam na to pytanie, że pewnie trzeba bardzo dbać, codziennie dokładnie oczyszczać to miejsce itd.

A drugie moje pytanie dotyczy wyjęcia kolczyka, czy dziurka w tym miejscu ładnie nam się zagoi (to zależy od człowieka w sumie), czy jest duże prawdopodobieństwo, że może nam np. pozostać niewielka blizna (dołeczek), w którym będzie się gromadzić makijaż i bakterie ?

Zawsze mnie to zastanawiało jak dbać o kolczyka w tym miejscu
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 21:24   #12
zirael
Raczkowanie
 
Avatar zirael
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Kolczyk w...

Dziękuję za rady. Szczerze mowiąc trochę zaczęłam się bać tej kosmetyczki... Zaraz poczytam co pisali.

Dzięki
__________________
Całe życie pod górkę.. Ale nie ma takiej, pod którą bym nie weszła.


*Antosia
*Kornel
zirael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 21:28   #13
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Kolczyk w...

Cytat:
Napisane przez zirael
Dziękuję za rady. Szczerze mowiąc trochę zaczęłam się bać tej kosmetyczki... Zaraz poczytam co pisali.

Dzięki
Kosmetyczka to zlo!
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 09:45   #14
madzia_dg_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Smile wady i zalety kolczyka w pepku

Mam taki mały dylemat, bo mysle o tym czy nie zrobic sobie kolczyka w pepku. Jeszcze tydzien temu bylam pewna ze tego chce. A teraz zaczelam wiecej czytac i zaczynam sie wahac. Najbardziej boje sietego ze podobno skora na ktorej jest ten kolczyk zaczyna sie korczyc i moze kolczyk sie oderwac. A poza tym nie wiem jakie zostaja blizny po wyjeciu kolczyka... I ile lat gdzies taki kolczyk mozna nosic?? Czekam na waze odp. mam nadzieje ze mi pomozecie podjac decyzje POzdrawiam
madzia_dg_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:28   #15
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

zadna blizna nie zostaje tylko mala kropeczka
skora sie zerwie jak masz za malo przeklutą skórę albo za cięzki kolczyk ,a pozatym jak dbasz nic ci sie nie stanie
przekluwaj śmailooo!!!!!
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:30   #16
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Wink Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

po wyjęciu koczyka nie ma zadnej blizny jest taki slad jak po kolczyku w uchu
skora moze sie zerwac jak masz za malo przeklutej skóry ,albo za cięzki kolczyk
......przekluwaj śmiało
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:55   #17
Awris
Raczkowanie
 
Avatar Awris
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 87
GG do Awris
Smile Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

Ja też mam wielką ochotę na taki kolczyk, tylko znajoma medyczka nagadała mi, że później jest OGROMNY problem jak się zajdzie w ciążę... Wiecie coś na ten temat?
__________________
The intelligence is like a river...
The deeper it is, the less noise it makes.
Awris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:59   #18
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

hehehehe...no wiec ja sie nie zgodze :P kolezanka ma blizne po kolczyku w pemku coprawda juz go nie nosi ale blizna jest widoczna...druga kolezanka miała kolczyka ale nie goił jej sie chodziła po dermatologach i innych smarowała masciami miała zalepione plastrami przeróznymi pasciami i mimo tego skóa sie poprostu rozerwała i kolczyka nie ma i ma na dodatek bardzooo brzydka blizne...
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 12:44   #19
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

Kolczyk w pepku to nic strasznego. Wystarczy, że jest dobrze zrobiony, odpowiednio głęboko przkłuty, nie ma prawa wylecieć, odpaść czy coś podobnego. Skóra po przebiciu lekko napuchnie, normalna sprawa że tak się dzieje jest to w końcu ingerencja w ciało, jednak gdy wszystko sie uspokoi skóra wraca do swoich normalnych rozmiarów. Po wyjeciu kolczyka nie ma żadnej blizny, tylko mała najczęściej jaśniejsza kropeczka. Blizna może zostać tyklo wtedy gdy kolczyk źle się goi
tzn powstają stany zapalne, bądź gdy cały czas podczas gojenia rana jest rozrywana, nadrywana.
Jesli bedziesz smarowała kolczyk mascią o nazwie, której niestety nie pamietam, ale robiąc kolczyk w profesjonalnym studiu poradzą Ci odpowiednią, nie bedzie problemów do tego przemywac wodą utlenioną przez ok 7 - 14 dni.
Nalezy równiez uważać aby nie rozerwac rany, nie zabrudzić dlatego dobrze na początku np na noc zaklejać plastrem. Dodatkowo nie korzytsać z basenu z chlorem, solarium i słońca bo to podrażnia ranę.

Ja od 3 lat mam kolczyk w pępku i nie miałam ani nie mam z nim żadnych problemów. Co do kolczyków gdzie kolwiek to ja i mój TŻ jesteśmy specjalistami, wiec oboje zgodnie uważamy, że najwazniejsze jest gdzie robisz kolczyk co równa się z tym jak jest zrobiony, i to jak o niego na początku dbasz, czyli higiena ale bez przesady, bo trochę naturalnej flory bakteryjnej rany też potrzebują, lepiej i szybciej się goją.

EDIT: na a pępek tak samo jak i brew goi sie najdłużej i nagorzej z wszytskich kolczyków.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 13:17   #20
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

Ja mam kolczyk w pępku od ponad 7 lat, robiłam go w studiu tatuażu i piercingu, więc nic mi się nie paprało, nie zerwało ani nic takiego. Ale jak wyjmuję kolczyk to jednak dziurka jest bardzo widoczna, w końcu to nie taka mała dziurka jak w uchu, tylko wielka dziura więc myślę, że jak już kiedyś wyjmę kolczyka, to niezły ślad zostanie. W każdym razie jeśli chodzi o blizny czy ślady to chyba u każdego to inaczej wygląda, zależy jak u niego goją się normalne rany i jaką ma skłonność do pozostawania blizn (ja mam niestety taką skłonność, blizny mam po byle czym, nawet jak nie ma większego urazu, a za to rany goją mi się błyskawicznie). Co do tego, ile czasu można nosić taki kolczyk - myślę, że jeśli nie jest zrobiony z jakiegoś badziewia, to bardzo długo
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 13:44   #21
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

Ja też chciałam sobie przebić pępek, ale gram w siatkówkę i obawiam się ze mogłabym sobie go np. przy rzucie na podłogę zerwać i chyba musze z tego pomysłu zrezygnować
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 14:00   #22
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

nie bedzie problemów do tego przemywac wodą utlenioną przez ok 7 - 14 dni.
Nalezy równiez uważać aby nie rozerwac rany, nie zabrudzić dlatego dobrze na początku np na noc zaklejać plastrem.


Nie przemywajcie pępka wodą utlenioną dłużej niż 7 dni bo będzie wam schodzić skóra (pięknie to póżniej nie wygląda). Ran nie zaklejajcie plastrami, ponieważ pępek będzie się dłużej goił.
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 14:15   #23
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

Mysle, że jak będzie dobrze zrobiony a potem o ranke sie odpowiednio zadba to raczej problemu nie powinno być.
Natomiast dziurka, ślad po wyjęciu będzie.Sama mam kolczyk kilka lat i dziurka jest niestety spora, większa niż w uchu na pewno
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 15:42   #24
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

ta, a potem jak facet bedzie chcial dotknac Twojego brzusia, to bedziesz krzyczec: auuu! idioto!! zostaw! :/ cos o tym wiem...

//jej to sie dlugo goilo... oby u Ciebie bylo duuuzo lepiej!
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 17:05   #25
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

Cytat:
Napisane przez patryk_18
ta, a potem jak facet bedzie chcial dotknac Twojego brzusia, to bedziesz krzyczec: auuu! idioto!! zostaw! :/ cos o tym wiem...

//jej to sie dlugo goilo... oby u Ciebie bylo duuuzo lepiej!

To nie jest powiedziane, że przez długo czas pępek bedzie bolał, to uwarunkowane jest wieloma czynnikami. U jednych goi sie szybciej u innych dłużej. To bardzo indywidualna sprawa no i tego jak ciało i organizm znoszą intergencje ciała obcego. Nawet wrecz sterylne utrzymanie kolczyka (co nie jest wskazane oczywiście w przesadzonej ilości) nie gwarantuje tego, że bedzie się lepiej goił.

A zresztą jak pisałam już w poście wyżej pępek i brew należa do takich miejsc, w których kolczyki goja się najdłużej i najgorzej. Znam to z własnego doświadczenia oraz doświadczeń osób, które znam i maja w tych miejscach kolczyki.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 17:14   #26
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

Cytat:
Napisane przez kuki9
Mysle, że jak będzie dobrze zrobiony a potem o ranke sie odpowiednio zadba to raczej problemu nie powinno być.
Natomiast dziurka, ślad po wyjęciu będzie.Sama mam kolczyk kilka lat i dziurka jest niestety spora, większa niż w uchu na pewno
Prawdą jest, że dziurka jest spora w porównaniu z dziurką w uchu, ale wydaje mi się że każdy kto decyduje się na kolczyk gdzie kolwiek, jest i powinnien być tego świadom, że mogą wystapić jakieś komplikacje. Ewentualnie po wyciagnięciu zostanie coś w formie "małej blizny" ale to jest akurat nie do ominiecia przy kolczykowaniu. Nawet mała dziurka w uchu pozostawia ślad po sobie w formie plamki i podskórnego zgrubienia.



Dlatego jestem zdania, że decyzja o kolczykowaniu powinna byc dobrze przemyslana, pod każdym aspektem. A co najważniejsze jesli zapadła już decyzja zabieg powinnien być wykonany w jak najlepszy sposób. Dlatego kazdy kto chce się kolczykować nie moze oszczedzać na 20 zł, tylko naprawde robic to w profesjonalnym studiu (nawet jesli to konieczne , to za duże pieniadze).
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 17:24   #27
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: wady i zalety kolczyka w pepku

Cytat:
Napisane przez Sanderek
Dlatego jestem zdania, że decyzja o kolczykowaniu powinna byc dobrze przemyslana, pod każdym aspektem. A co najważniejsze jesli zapadła już decyzja zabieg powinnien być wykonany w jak najlepszy sposób. Dlatego kazdy kto chce się kolczykować nie moze oszczedzać na 20 zł, tylko naprawde robic to w profesjonalnym studiu (nawet jesli to konieczne , to za duże pieniadze).
Popieram
Poza tym trzeba sie przygotowac na to, że coś może i tak pójśc nie tak, kolczyk może się nie przyjąć a ślad zostać
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 11:33   #28
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Talking Kolczyk w pępku i nie tylko ....

No więc zrobiłam sobie ostatnio sama kolczyk w chrząstce i wogóle nie bolało , a teraz mój kolejny plan to zrobienie sobie kolczyka w pępku, a w czasie późniejszym w nosie . Kolczyka w pępku już nie długo sie doczekam oczywiście zrobie go sama . Tylko ja mam jedno pytanie bo z kolczykiem w nosie nie będzie najmniejszych problemów, ale .... Ile kosztuje kolczyk (taki wkręcany) do pępka? Proszę o szybkie odpowiedzi w tej sprawie .


Pozdro papa ....
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 11:50   #29
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Kolczyk w pępku i nie tylko ....

yyyyyyyyyy odwazna jestes ja bym obie sama pepka nie przekula ale moja kolezanka tak zrobila i tak jej sie paskudzilo,ze po kilku miesiacach meki go wyjela radze abys pierwszy kolczyk do pepka kupila ze stali chirurgicznej,ceny wachaja sie od 30 zl wzwyz.Sama najpierw mialam ze stali chirurgicznej i wszystko sie ladnie zagoilo a teraz moge nosic z innych tworzyw.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 11:51   #30
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Kolczyk w pępku i nie tylko ....

Szczerze powiedziawszy to narażasz się na infekcje jeżeli wszystko robisz sama... Moja koleżanka robiła sobie kolczyka sama w pępku i strasznie długo jej się goił a ogólnie to bardzo długo jej się babrał i to naprawdę strasznie. Nie polecam, zainwestuj troszkę kasy i przynajmniej na kolczyka w pępku wybierz sie do jakiegoś porządnego salonu. Pomyśl troszkę jakie to może miec konsekwencje bo moga one być nieprzyjemne...
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.