Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 21:05   #2911
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez kasiekk193 Pokaż wiadomość
korat to jest taki beż faktycznie beżowy to może ten będzie dla CIebie ok poza tym ocicat tez jest bardzo fajny bo jest taki oliwkowo żółtawo beżowy, abysynian nie polecam bo jest bardzo zolty, ja uzywam manx 3 i ocicat 2 manx faktycznie ma duzo zoltych tonowi stad bardziej pasuje mi ocicat ale ja mam typowo skore z takim zielonkawo zoltym odcieniem

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

a jeszcze ja mam pytanie, slyszalyscie z Meow Cosmetics o takim czyms jak Crystallines? to sa takie pudry bodajze opalizujace/rozswietlajace ktore maja najrozniejsze kolory a podobno daja bardzo fajne efekty, czy któraś z Was może miała okazję używać?
ja mam parę próbek
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 21:10   #2912
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Zdenerwowałam się. Na co mi tyle próbek było, no poco? Kupiłam Mau, przyszło i widzę, że jest niedobry, no....
Za szary. A w pudełku w ogóle różowy. Korat, niby ma być złoto żółty, a jest też szary. Charteux niby lepiej, ożywa twarz, ale też potrafi wyglądać różowo. Manx i abbisynian są za żółte. Chyba się poddam z Meow.
Wstawiam fotki, może coś doradzicie.
Na czole mau, korat, charteux, na brodzie charteux, korat, mau
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3397.jpg (75,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3396.jpg (102,2 KB, 82 załadowań)
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:26   #2913
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez kasiekk193 Pokaż wiadomość
korat to jest taki beż faktycznie beżowy to może ten będzie dla CIebie ok poza tym ocicat tez jest bardzo fajny bo jest taki oliwkowo żółtawo beżowy, abysynian nie polecam bo jest bardzo zolty, ja uzywam manx 3 i ocicat 2 manx faktycznie ma duzo zoltych tonowi stad bardziej pasuje mi ocicat ale ja mam typowo skore z takim zielonkawo zoltym odcieniem

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

a jeszcze ja mam pytanie, slyszalyscie z Meow Cosmetics o takim czyms jak Crystallines? to sa takie pudry bodajze opalizujace/rozswietlajace ktore maja najrozniejsze kolory a podobno daja bardzo fajne efekty, czy któraś z Was może miała okazję używać?
Jeszcze nie, ale jak znajde swoj kolor i bede kupowac podklad to przy okazji kupie rozswietlacz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:53   #2914
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dodaję jeszcze z Manxem. Na czole i na policzku. Na lewo od manxa jeszcze siamese na czole.
Poddaję się z tymi odcieniami, jedyne co mi jeszcze przychodzi to odgrzebać próbkę abbysinan, ale ona wydaje mi się sporo za jasna. bo próbować jasniejszego manxa raczej nie ma sensu. Bedzie mniej pomarańczowy, ale dalej za zółty. No trudno, nie dla mnie kociaki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3401.jpg (75,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3402.jpg (90,4 KB, 26 załadowań)
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 07:09   #2915
kasiekk193
Przyczajenie
 
Avatar kasiekk193
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

K:cieciorka - ten po samej prawej stronie wyglada jakby ladnie Ci sie wtapial w skore, ktory to odcień? w ogóle czego szukasz w podkładzie to może coś pomogę, bo np Pixie Cosmetics ma świteny wybor odcieni na allegro 60 zł za 7 g, a 3,5 grama w woreczku (tak zwany refil) o połowe taniej, ja próbowałam z 10 próbek i mimo ze znalazlam 2 idealne odcienie, to reszta wygladala tez super na skorze i nie bylo widac jakichs wielkich odchylen kolorystycznych zreszya duzo osob sobie chwali za to ze wlasnie te kolory sie tak dopasowuja bo racja ze Meow ma bardzo 'okreslone' kolory nie wspolpracujace

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Sabriel - to czekam wtedy na opinię bo ja planuję większy zakup w końcu z Meow jakieś puderki i te crystallines
__________________
<reklama> przeczytaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=580793
kasiekk193 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 09:45   #2916
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez kasiekk193 Pokaż wiadomość
K:cieciorka - ten po samej prawej stronie wyglada jakby ladnie Ci sie wtapial w skore, ktory to odcień? w ogóle czego szukasz w podkładzie to może coś pomogę, bo np Pixie Cosmetics ma świteny wybor odcieni na allegro 60 zł za 7 g, a 3,5 grama w woreczku (tak zwany refil) o połowe taniej, ja próbowałam z 10 próbek i mimo ze znalazlam 2 idealne odcienie, to reszta wygladala tez super na skorze i nie bylo widac jakichs wielkich odchylen kolorystycznych zreszya duzo osob sobie chwali za to ze wlasnie te kolory sie tak dopasowuja bo racja ze Meow ma bardzo 'okreslone' kolory nie wspolpracujace

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Sabriel - to czekam wtedy na opinię bo ja planuję większy zakup w końcu z Meow jakieś puderki i te crystallines
Znam sporo dziewczyn, ktorym Meow nie pasuje kolorystycznie mimo tak ogromnego wyboru. Ja tez czekam na probki i mam nadzieje ze mi cos podpasuje, bo jak nie to pozostane pewnie przy swoim Lumiere...

Jesli bede zamawiac to na grupowych z wizazem i oczywiscie dam znac jak tam rozswietlacz sie spisuje

A ma ktoras z was roze Meow? Bo mnie one jeszcze interesuja, a wybor jaki ogromny Bede musiala przejrzec zdj w internecie zeby znalezc jakis odpowiedni kolor dla bardzo jasnej jesieni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:33   #2917
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Zdenerwowałam się. Na co mi tyle próbek było, no poco? Kupiłam Mau, przyszło i widzę, że jest niedobry, no....
Za szary. A w pudełku w ogóle różowy. Korat, niby ma być złoto żółty, a jest też szary. Charteux niby lepiej, ożywa twarz, ale też potrafi wyglądać różowo. Manx i abbisynian są za żółte. Chyba się poddam z Meow.
Wstawiam fotki, może coś doradzicie.
Na czole mau, korat, charteux, na brodzie charteux, korat, mau
Moim zdaniem są zbyt jasne...

Ja mam róże Meow - bardzo je lubię.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 12:52   #2918
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Doszły dzisiaj moje próbki. Zdążyłam już je przetestować i jest nie dobrze . Mau 1 i 2 nie dość że dość konkretnie wpadają w róż to jeszcze za ciemne, a abyssinian 3 to już w ogóle (2 za jasna a 3 za ciemna). Jeszcze spróbuję abyssinian solo na twarz. Może się dopasuje A jak nie to zobaczę mieszankę 2 i 3. Podejrzewam że mogłaby byc dobra, ale znów nie chce mi się bawić w mieszanie podkładów Chyba pozostanę przy swoim Lumiere, a szkoda...
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 13:12   #2919
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja mam Manx 3 i według mnie nie jest mocno żółty, dla mnie mógłby być jeszcze troszkę bardziej żółty. A karnację mam raczej normalną, neutralną w kierunku ciepłej. Chociaż to moje osobiste preferencje

Edit: K_cieciorka, spojrzałam na Twoje swatche i u Ciebie Manx 3 wygląda rzeczywiście na mocno żółty, a karnację mam odrobinę tylko cieplejszą od Twojej. Już sama nie wiem... Btw, big Manx 3 wydał mi się mniej żółty od próbki.

Edytowane przez aneczka077
Czas edycji: 2013-11-21 o 13:17
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 13:17   #2920
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Wstawiam zdjęcia może komuś się przydadzą. Porównanie do Lumiere Fair Warm VV. Niestety słabej jakości, ale kolory widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Meow 1.jpg (12,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1385039285577.jpg (11,6 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2013-11-21 o 13:18
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:15   #2921
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
A ma ktoras z was roze Meow? Bo mnie one jeszcze interesuja, a wybor jaki ogromny Bede musiala przejrzec zdj w internecie zeby znalezc jakis odpowiedni kolor dla bardzo jasnej jesieni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam pare, ale zazwyczaj kupuje sample i rozne odcienie bo starczaja mi na mega długo Moj ulubieniec to peddle pink dostałam go w gratisie przy wiekszym zamowieniu , ale ogólnie to jak juz zamawiam biore pare sampli roznych rózy i zawsze wiekszosc jest udana ^^ a mają ich tyle ze hoho , cienie też zresztą

Ogólnie ta bogata kolorystyka podkłądów meow sprawia problemy np.
jak dla mnie ok był siamese 2 , ale z drugiej strony idealnie wyglądam w mieszance Mau 1 z Persian 1
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 18:54   #2922
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

kasiekk193 To właśnie jest ten nieszczęsny Mau. Jak nałożę na twarz nie wygląda już tak szczególnie. Jest zbyt różowy i szary. Nawet Korat, który ma być złotym beżem jest szary! Albo mnie bielą, albo sprawiają, że jestem szara. Dziś sprawdzałam abbysinian 2- on właśnie bieli, niby ok, ale zdecydowanie za jasny. Charteux 2 poradził sobie lepiej, też ciut za jasny, ale przechodziłam w nim cały dzień. Miałam próbki trójek, ale je wymieniłam, teraz muszę kupić nowe :P. Dam meow jeszcze jedną szansę w zależności od tego jak będę stała z kasą w czasie kiedy będzie organizowane zamówienie
Pixie niestety kompletnie się mnie nie trzyma. Znika, spływa, robi błoto.
aneczka077 Miałam manxa 3 biga, na samym początku- jak byłam opalona, też nie był aż tak żółty. Tzn, był żółty, ale nie tak pomarańczowy!

Manx jest jedynym "czystym" kolorem, który nie szarzy ani nie bieli. Może powinnam dać mu szansę jednak w jaśniejszej wersji?

Kupię na Allegro próbki, bede sobie robić zdjęcia i poproszę Was o radę. Jeśli coś się sprawdzi, w dogodnej chwili kupię biga. Na razie chcę dać szansę: Charteux 3, Abbysinian 3, Manx 2. Coś jeszcze sugerujecie?

Co do róży zaś- mam 3 próbki w saszetkach, kolory mają śliczne, ale nie trzymają się twarzy, a po nałożeniu tracą swoją intensywność- pigment jest bardzo rozrzedzony. Nie skuszę się na pełne opakowanie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 19:45   #2923
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

dopiero teraz jak Was czytam, to widzę jakie miałam szczęście z odcieniem: ) prawie od razu trafiłam, a jako że jestem dość "różowa" to dużo odcieni do mnie pasuje.
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 11:49   #2924
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
dopiero teraz jak Was czytam, to widzę jakie miałam szczęście z odcieniem: ) prawie od razu trafiłam, a jako że jestem dość "różowa" to dużo odcieni do mnie pasuje.

Ciesz sie podobnie mialam z lumiere. Praktycznie od razu trafilam, a tutaj... mam teraz na twarzy mieszanke abyssinian 2 i 3 50:50. Tonacja dobra, ale dalej za ciemne. Zastanawiam sie czy moze tez nie dodac troszke charteux. W nastepnej mieszance dodam wiecej 2, a jak nie starczy to 1. Przynajmniej zuzyje probki, ale w sumie nie wiem czy na bigach bedzie mi sie chcialo bawic. Bo nie ma takiej opcji zeby oni wymieszali jak poda sie proporcje? Kiedys cos takiego bylo, ale czy to bylo w Meow to nie wiem...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:06   #2925
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mi by się nie chciało, przykład na Skinny Dipper'ach (już tu chyba opisywałam kiedyś): na próbkę i 3 opakowania (tego samego koloru)- próbka była inna niż wszystkie 3 słoiczki. 2 słoiczki były bardzo podobne (do siebie, a nie do próbki!), a trzeci inny. Jak widac to loteria, jaki odcień się dostanie. Cieszę się, że do ich podkładów mnie nie ciągnie, bo byłoby pewnie podobnie- mogłyby się różnić i już nie pasować.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:47   #2926
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;43842156]Mi by się nie chciało, przykład na Skinny Dipper'ach (już tu chyba opisywałam kiedyś): na próbkę i 3 opakowania (tego samego koloru)- próbka była inna niż wszystkie 3 słoiczki. 2 słoiczki były bardzo podobne (do siebie, a nie do próbki!), a trzeci inny. Jak widac to loteria, jaki odcień się dostanie. Cieszę się, że do ich podkładów mnie nie ciągnie, bo byłoby pewnie podobnie- mogłyby się różnić i już nie pasować.[/QUOTE]

To ja chyba pozostane przy Lumiere...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 14:48   #2927
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW


Czytałam, że polecacie róże Meow. Chciałam prosić o poradę: testuję aktualnie AM Sunrise, ale wydaje mi się, że szybko ucieka z twarzy. Czy Meow jest trwalszy? No i który z odcieni byłby bardzo podobny do Sunrise?
Przeglądam i przeglądam te kolorki i chyba coraz bardziej staję się daltonistką
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 15:03   #2928
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Inspire ja mam odwrotne spostrzeżenia, AM dobrze się trzyma, choć całego dnia nie wytrzymuje, za do Meow dużo szybciej schodzi. Może ma na to wpływ fakt, że Meow mam same lśniące róże.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 15:25   #2929
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Inspire ja mam odwrotne spostrzeżenia, AM dobrze się trzyma, choć całego dnia nie wytrzymuje, za do Meow dużo szybciej schodzi. Może ma na to wpływ fakt, że Meow mam same lśniące róże.
są również matowe, zależy od kolekcji

mnie najbardziej odpowiada odcień harlot i jest matowy
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 17:05   #2930
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
są również matowe, zależy od kolekcji

mnie najbardziej odpowiada odcień harlot i jest matowy
Ja też mam pare matowych i trzymają się świetnie,
u mnie serio dłuuugo wytrzymują
W moim przypadku te róże dobrze wspolpracuja zarowno z podkladami meow jak i np. amilie
wiec pewnie u kazdego inaczej.
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 21:37   #2931
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, a używacie primerów z Meow? Jak się sprawują? Mam skórę mieszaną (w kierunku suchej) i zastanawiam się nad przetestowaniem
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 21:39   #2932
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Miałam kilka próbek primera do tłustej skóry, sprawuje się fajnie, pomagał mi nałożyć makijaż na jakiś krem, przy którym trudno byłoby mi nałożyć sam podkład i chyba trochę dłużej trzyma mat.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 17:22   #2933
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziękuję za odpowiedź A jakim pędzlem nakładałaś primer? I czy może przedłużyć on trwałość podkładu, czy to już raczej finisher?
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 17:39   #2934
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź A jakim pędzlem nakładałaś primer? I czy może przedłużyć on trwałość podkładu, czy to już raczej finisher?
Flat topem myślę, że może przedłużyć trwałość, chociaż nie jakoś spektakularnie.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 18:22   #2935
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Teraz będe wyzywać, na cienie beznadzieja jakich mało na szczęście zamówiłam tylko próbki. Nałożone czy na sucho czy na mokro, na bazę i bez osypują się i robią prześwity. a w ciągu dnia złażą. Załuję że kupiłam aż tyle próbek.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 19:07   #2936
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Teraz będe wyzywać, na cienie beznadzieja jakich mało na szczęście zamówiłam tylko próbki. Nałożone czy na sucho czy na mokro, na bazę i bez osypują się i robią prześwity. a w ciągu dnia złażą. Załuję że kupiłam aż tyle próbek.
Popieram, też z Meow nie jestem zbytnio zadowolona. Nakładam zawsze na bazę, a jednak i tak długo się nie trzymają w tym stanie... Dodatkowo niektóre muszę długo nakładać, bo są jakby słabo napigmentowane, muszę dokładać po trochu, kiedy widzę prześwitującą powiekę. A w tym słoiczku nie ma za dużo cienia, w porównaniu do ceny... Po niedługim czasie cień nie wygląda już tak samo, blaknie często, znika... A szkoda, bo często są różne nowe kolekcje i fajne kolory. Np teraz kusi mnie jeden, ale odpuszczam, bo ta trwałośc...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 20:05   #2937
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja mam cień brązowy i złoty. Nadają się jako... brokat do ciała.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 22:06   #2938
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja mam ok. 10 pełnowymiarowych cieni i jestem z nich bardzo zadowolona! Nakładane na bazę dają mocny kolor i trzymają się bez zarzutu, nie wspominam już o nakładaniu na mokro, bo wtedy są nie do zdarcia. Dobrze się rozcierają, nie robią prześwitów. Fakt, są mocno błyszczące (poza matami) i mają sporo drobinek, które w ciągu dnia potrafią się osypać pod oko, ale nadal wyglądają estetycznie. Ciemniejsze makijaże oka przetrwały mi niejedną szaloną imprezę... Może po prostu nie znalazłyście jeszcze dobrego sposobu na te cienie?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 22:11   #2939
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

U mnie przy nakładaniu pędzelkiem cienie nie prześwitują, nie osypują się, trochę ciężko idzie mi tylko łączenie kolorów na powiece Wytrzymują długo, bez bazy.
Nakładam też czasami na dolną i linię wodną.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 23:31   #2940
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja w ogóle co cieni mineralnych dalej podchodzę jak do jeża i pozostaje wierna zwykłym. Miałam EM i były super, ale przeszkadzała mi proszkowość- jeśli chodzi o cienie, to nie umiem z tym żyć. Meow zostawiłam, bo znalazłam dla nich inne zastosowanie.

A propos mojej walki z Meow. Ponownie zamówiłam próbki, by dać sobie i Meow ostatnią szansę. Tym razem, wychodzi na to, że jestem na poziomie 3, a nie 2.
Po odrzutach zostało mi zdecydowanie się na manx, charteux i abisynian. Tem drugi trochę odstaje od pozostałych, ale jakoś nie mogę go wyeliminować.
Jestem zatem w szoku. Manx 3 to mój kupiony w ciemno big, który poszedł w świat, jako niedopasowany, a teraz... mogę do niego wrócić.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.