Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 22:06   #2881
momiss
Zadomowienie
 
Avatar momiss
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 104
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

No tak, widzę że mam ten sam problem....nie mam zbyt wiele krost, ale jak mi jakaś wyskoczy, to po prostu nie mogę się powstrzymać przed jej zdrapaniem, wyciśnięciem, czymkolwiek byleby jej nie było... najbardziej na ataki pryszczy narażone broda, czasem czoło i przy nosie. Na czole mam grzywkę, to tam nie wyciskam i mi szybko schodzą, ale jak mam gdzieś na widoku to likwiduję i potem z taką "piękną" twarzą muszę chodzić, ech..
__________________

Zapuszczam włosy od : lipiec 2010

You're never too young or too old to dream...

I'm doing all I wanna do and I won't stop until I can move, I'm just being me


momiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 10:37   #2882
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Mnie często korci, ale się powstrzymuje jakoś...
Im mniej męczymy twarz i wyciskamy tym mniej pryszczy, zaskórników i mamy bardziej 'uspokojoną' twarz, także łapki z dala od buzi, Dziewczyny.

Tak, tak właśnie sobie wmawiam.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 10:45   #2883
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A ja nie mogę zerwać, zawsze coś spitole. Na dodatek chyba zapchał mnie jaśminowy płyn micelarny ziaji
Ja ostatnio też zaczęłam używać płynu micelarnego ale z Oceanic,AA czy on mógł się przyczynić do powstawania zaskórników zamkniętych, czy to raczej mało prawdopodobne?
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 11:54   #2884
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a ja sie zastanawiam, bo duzo razy czytalam o tych plynach micelarnych Ziaji, ale jak patrzylam w drogeriach.. to one sa dla osob w wieku 30+ badz 50+ Oo
i sama nie wiem, czy Wy tez je stosujecie? bo ogolnie nie powinno sie stosowac kosmetykow ktore nie sa wiekowo przeznaczone dla naszej skory xd
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:26   #2885
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
a ja sie zastanawiam, bo duzo razy czytalam o tych plynach micelarnych Ziaji, ale jak patrzylam w drogeriach.. to one sa dla osob w wieku 30+ badz 50+ Oo
i sama nie wiem, czy Wy tez je stosujecie? bo ogolnie nie powinno sie stosowac kosmetykow ktore nie sa wiekowo przeznaczone dla naszej skory xd
po raz kolejny powiem że nie patrzymy na to co jest napisane na opakowaniu tylko na skład, w płynach Ziaji nie ma nic co by Ci zaszkodziło
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 17:42   #2886
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
a ja sie zastanawiam, bo duzo razy czytalam o tych plynach micelarnych Ziaji, ale jak patrzylam w drogeriach.. to one sa dla osob w wieku 30+ badz 50+ Oo
i sama nie wiem, czy Wy tez je stosujecie? bo ogolnie nie powinno sie stosowac kosmetykow ktore nie sa wiekowo przeznaczone dla naszej skory xd
kosmetyki dostosowuje się do potrzeb skóry, a nie ze względu na nappis na opakowaniu te płyny są całkiem fajne, ale podejrzewam że olejek migdałowy w Jaśminie mnie zapycha...
Cytat:
Napisane przez Mordka212 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też zaczęłam używać płynu micelarnego ale z Oceanic,AA czy on mógł się przyczynić do powstawania zaskórników zamkniętych, czy to raczej mało prawdopodobne?
Nie wiem, trudno stwierdzić. Nie widzę w składzie popularnych zapychaczy, ale też nie wszystkie składniki rozpoznaję. U mnie płyn Ziaji zostawiał lekką klejącą warstewkę na twarzy. A twój płyn dobrze się wchłania?
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:18   #2887
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ostatnio moje wyciskanie stało się inne niż wcześniej... mianowicie robie to co jakiś czas i nie robie masakr... więc mam nadzieje,że to jakiś kolejny etap przed całkowitym zaprzestaniem wyciskania
poza tym po miesiącu męki z moją twarzą(stosuje Duac,Differin,Aknemycin plus i suplementy- B6,witaminum A+E i Zincas) po przejściu wysypu,chyba zaczyna się polepszać,mam nadzieje,że nie tylko mi się wydaje,a rzeczywiście tak jest!
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 06:50   #2888
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Nie wiem, trudno stwierdzić. Nie widzę w składzie popularnych zapychaczy, ale też nie wszystkie składniki rozpoznaję. U mnie płyn Ziaji zostawiał lekką klejącą warstewkę na twarzy. A twój płyn dobrze się wchłania?
Niestety też zostawia taką lepką warstwę na skórze.
Mimo wszystko zamiast tego płynu zamierzam zaopatrzyć się w physiogel
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 08:12   #2889
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
po raz kolejny powiem że nie patrzymy na to co jest napisane na opakowaniu tylko na skład, w płynach Ziaji nie ma nic co by Ci zaszkodziło
w takim razie nie widzialam tego Twojego posta, a na skladach sie za bardzo nie znam i raczej nie bede ich studiowac bo mimo najwiekszych checi i tak nie zapamietam tego

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
kosmetyki dostosowuje się do potrzeb skóry, a nie ze względu na nappis na opakowaniu te płyny są całkiem fajne, ale podejrzewam że olejek migdałowy w Jaśminie mnie zapycha...

Nie wiem, trudno stwierdzić. Nie widzę w składzie popularnych zapychaczy, ale też nie wszystkie składniki rozpoznaję. U mnie płyn Ziaji zostawiał lekką klejącą warstewkę na twarzy. A twój płyn dobrze się wchłania?
wlasnie dlatego myslalam ze ten napis na opakowaniu wskazuje do jakiego rodzaju cery zawarty w nim "sklad" jest przeznaczony ah te chwyty marketingowe
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:40   #2890
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Post Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

O tak polecam z Ziaji np płyny micelarne,toniki-po nich mnie nie wysypuje. Teraz mam żel oliwkowy i póki co nie mam mu nic do zarzucenia.Szkoda ,że mam skłonną do zapychania cerę ,bo kupiłabym z Ziaji jakiś krem nawilżający A swoją drogą muszę się wyżalić- byłam dziś 4 raz u dentysty w ciągu wakacji, dodatkowo okazało się,że poprzednia lekarka zrobiła mi plomby które częściowo wyleciały i muszę je mieć znowu wypełnione. Nie wiem ile kasy na to pójdzie,ale pocieszam się, że lepiej wcześniej niż później to załatwić.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:40   #2891
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

nienawidze chodzenia do dentysty... -do mojej siostry(z którą się ciągle żremy) więc np. o znieczuleniu nie ma mowy...
dentysta-sadysta
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 14:05   #2892
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Post Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

To bym wolała dopłacić za znieczulenie niż cierpieć. Ja bez znieczulenia nie mogę ,a co do siostry to może teraz się boisz,ale za parenaście lat będziesz mieć na pewno na starość ładne ząbki
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:47   #2893
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Moje drogie ja wczoraj siedzialam pelna godzine u dentysty z rozdziawioną japką.
W sumie w ciagu tygodnia bylam 3 razy i jeszcze mam isc.
Oczywiscie bez znieczulenia. Zaczynam myslec ze lubie bol
Lubie sie ranic. Jak z twarza.

Mam nowy etap z moja twarza - otoz ostatnio maluje sie przy swietle dziennym przy malym lusterku. Nie uciekam z krzykiem.
Wczesniej bym sie zalamala jakbym przyszlo mi malowac sie przy swietle dziennym.

A mojej wyciskanie dalej jest problemem - moze ciut mniejszym. Nie robie masakr, wyciskam kilka zaskornikow i mowie stop.
Poza tym wymyslilam ze ile razy bede chciala wycisnac to mam zamiast tego myc zeby Ale niewiem czy bedzie to dzialac
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:02   #2894
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dobre z tym myciem zębów-chyba po tygodniu bym musiała szczoteczke zmieniać :P
a co do twarzy... dzisiaj zrobiłam sobie maseczke z sody oczyszczonej... nie polecam,podrażniła mi cała twarz,wszystkie drobne ranki zaogniła... a pamiętam ,że kiedyś ją robiłam (rok temu?) i byłam zadowolona...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:57   #2895
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Właśnie się przejrzałam w świetle dziennym tragedia a myślałam że nie jest najgorzej
Odechciało mi się wszystkiego
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 17:33   #2896
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Moje drogie ja wczoraj siedzialam pelna godzine u dentysty z rozdziawioną japką.
W sumie w ciagu tygodnia bylam 3 razy i jeszcze mam isc.
Oczywiscie bez znieczulenia. Zaczynam myslec ze lubie bol
Lubie sie ranic. Jak z twarza.

Mam nowy etap z moja twarza - otoz ostatnio maluje sie przy swietle dziennym przy malym lusterku. Nie uciekam z krzykiem.
Wczesniej bym sie zalamala jakbym przyszlo mi malowac sie przy swietle dziennym.

A mojej wyciskanie dalej jest problemem - moze ciut mniejszym. Nie robie masakr, wyciskam kilka zaskornikow i mowie stop.
Poza tym wymyslilam ze ile razy bede chciala wycisnac to mam zamiast tego myc zeby Ale niewiem czy bedzie to dzialac
W moim wypadku podczas okresu to bym chyba z 10 razy myła zęby W związku z dentystą to Cię podziwiam, w moim wypadku mogę przeżyć kwasy u dermatologa-gdy twarz piecze i wszystko okropnie śmierdzi, wizytę u ginekologa ,nawet pobieranie krwi mnie nigdy nie przerażało ,ale brak znieczulenia u dentysty to byłoby chyba za dużo
Dziś doszły do mnie produkty z Biochemii- hydrolat aloesowy +serum LEMON.Brat mi pomógł przy zrobieniu serum i zamierzam wypróbować jutro. Ciekawa jestem jak się sprawdzi ta ,,naturalna'' pielęgnacja.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 20:41   #2897
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Dołączam się do wątku Moim problemem jest mania wyciskania, ale nie tylko z twarzy... WSZĘDZIE gdzie tylko dojrze coś, zaraz wyciskam, nawet jesli tam juz nic nie ma to i tak wyciskam jeszcze pozniej po kilka razy, w tej chwili najgorzej mam zmasakrowany dekold, pelno czerwonych plamek, strupow bo wyciskaniu i mnostwo blizn po tym staram sie juz tam nie ruszac, samarowac trybiotykiem, czekam az sie zagoi i zaczne zmarowac mascia na blizny, oby pomglo. Najgorsze jest to ze nie moge sie powstrzymac od wyciskania, musieli by mi chyba pozabierac wszystkie lusterka i obwinac bandazem cala zebym nic nie ruszala
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:56   #2898
olivvuska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Jak ja nie lubię takich dni, kiedy wstaję, a na policzku mam dużego nieproszonego gościa.
olivvuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:15   #2899
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Dołączam się do wątku Moim problemem jest mania wyciskania, ale nie tylko z twarzy... WSZĘDZIE gdzie tylko dojrze coś, zaraz wyciskam, nawet jesli tam juz nic nie ma to i tak wyciskam jeszcze pozniej po kilka razy, w tej chwili najgorzej mam zmasakrowany dekold, pelno czerwonych plamek, strupow bo wyciskaniu i mnostwo blizn po tym staram sie juz tam nie ruszac, samarowac trybiotykiem, czekam az sie zagoi i zaczne zmarowac mascia na blizny, oby pomglo. Najgorsze jest to ze nie moge sie powstrzymac od wyciskania, musieli by mi chyba pozabierac wszystkie lusterka i obwinac bandazem cala zebym nic nie ruszala
ja Ci rozumiem doskonale, bo sama cos takiego przechodzilam. poprostu MUSIALAM wycisnac tego syfa ktorego u siebie znalazlam. a jak staralam sie go nie ruszac, to caly czas chodzilam i myslalam o nim az wkoncu go dopadalam i robilam sobie rzeznie na calej twarzy. bo ten jeden prychol/wagier jakos bardziej mnie jeszcze "nakrecal" do wyciskania innych.
ale pociesze Cie. teraz juz mi prawie przeszlo. ograniczam sie do malych wagierkow na twarzy po ktorych czasami nawet slady nie zostaja no i czasami na ramionach jak tez cos przyczaje duzego tak wiec zawsze jest szansa zeby to zmienic! trzeba tylko tak jak napisalas: OMIJAC LUSTRA ja np. wszystkie swoje kosmetyki typu mleczka, toniki, kremy itp. ktorych uzywam rano i wieczorem przenioslam do pokoju gdzie nie mam takiego swiatla jak w lazience i nie widac niedoskonalosci
dekolt i plecy powoli mi sie goja. kilka czerwonych plamek, doslownie kilka strupkow, ale blizny niestety sa i to duze, derma powiedziala ze na to juz nawet masci nie pomoga tylko glebokie zluszczanie naskorka na ktore sie wybiore na jesieni jakos albo w zime zeby za rok moc odkrywac plecy bez wstydu
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 12:19   #2900
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dziewczyny ...pomóżcie ...

moja cera teraz jest superaśna nie wiem co mi dokladnie pomogło ..bo zmieniłam pielęgnację na biochemię urody i biorę tabletki takie na cerę..i teraz mam problem, kończę drugie opakowanie tabletek i nie wiem czy kupić 3 , czy może zrobić sobie przerwę??

nie chciałabym stracić tego co osiągłam... bo niedługo ide na wesele, ale z drugiej strony nie chce ciagle lykać tabletek
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 12:42   #2901
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Kurczę dziewczyny jak wy to robicie, że nie wyciskacie?? Ja już nie mam na twarzy takiej masakry jak kiedyś ale prawie cały czas jakieś syfki są (teraz całe szczęście przy dobrej pielegnacji, są małe i szybko znikają, nie mam już grudek) i nie mogę chodzić z takim białym czubkiem przez cały dzień! Tak się zastanawiam czy wy tak chodzicie, maskujecie je tylko czy coś? Szczególnie, że wszyscy je widzą i wiem, że pewnie nie mogą na to patrzeć...
sohee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:58   #2902
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
dziewczyny ...pomóżcie ...

moja cera teraz jest superaśna nie wiem co mi dokladnie pomogło ..bo zmieniłam pielęgnację na biochemię urody i biorę tabletki takie na cerę..i teraz mam problem, kończę drugie opakowanie tabletek i nie wiem czy kupić 3 , czy może zrobić sobie przerwę??

nie chciałabym stracić tego co osiągłam... bo niedługo ide na wesele, ale z drugiej strony nie chce ciagle lykać tabletek
jakie to tabletki?
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 15:19   #2903
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
jakie to tabletki?
Podpisuje się pod pytaniem. I jaka to dokładniej pielęgnacja.


Ja tez staram się malować przy świetle dziennym. Ale i tak chciałabym nie musieć się malować, żeby mieć taką ładną, gładziutką cerę... Się aż rozmarzyłam. Wkurza mnie to, że mam na pozór małe syfki, ale np. jak smaruję jakimś kremem buzię to się robią czerwone strasznie... I dość wolno schodzą. Nie wyciskam za bardzo, no ale czasem coś zadrapię, ruszę i jest kłopot...
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 16:58   #2904
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

wygrałam 2 opakowania tabletek LAKTOCER

A CO DO PIELĘGNACJI to wszystko z biochemii urody , z sklepu używam tylko czegoś do demakijażu . Uzywam olejku do mycia twarzy, hydrolatów, peelingu raz w tygodniu ( wczesniej myslalam, że muszę częsciej, ale raz w 100% wystarcza ) ) i używam jeszcze serum Lemon

Nawet jak mi coś wyskoczy to nie sa to prychole tylko małe krosteczki

jesienią jeszcze dokupię jeszcze tonik z kwasem
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 17:04   #2905
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
wygrałam 2 opakowania tabletek LAKTOCER

A CO DO PIELĘGNACJI to wszystko z biochemii urody , z sklepu używam tylko czegoś do demakijażu . Uzywam olejku do mycia twarzy, hydrolatów, peelingu raz w tygodniu ( wczesniej myslalam, że muszę częsciej, ale raz w 100% wystarcza ) ) i używam jeszcze serum Lemon

Nawet jak mi coś wyskoczy to nie sa to prychole tylko małe krosteczki

jesienią jeszcze dokupię jeszcze tonik z kwasem
aaah, myslalam ze tabletki anty
nie znam tego preparatu. jedyne co mi przychodzi na mysl to to, czy na ulotce jest cos wspomniane, ze nie prowadzono badan odnosnie utrzymywania sie działania preparatu po odstawieniu i czy nie ma cos w skutkach ubocznych po odstawieniu. Zeby nie kusic losu to bym brala jeszcze przez jakis czas (o ile dobrze pamietam to konczysz opakowanie, to bym kupila jeszcze jedno) , zeby nie dostac nagle wysypu,a potem sprobowalabym odstawic i obserwowala co sie dzieje. Wydaje mi sie, ze powinno byc okay, w koncu to nie jest lek, tylko suplement

Edytowane przez windbag
Czas edycji: 2010-08-13 o 17:05
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:47   #2906
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a moja się z dnia na dzień poprawia
ale się ciesze ,oczywiście trzymam łapki przy sobie i maziam się wszystkimi mazidłami.
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 23:35   #2907
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Przez te upały to nawet jeśli gdzieś wychodzę to się nie maluję-zaraz by wszystko spłynęłoA cera odpoczywa. Serum lemon u mnie sprawuje się prawidłowo,tzn cera się rozjaśniła i krostki się zmniejszyły. Ogólnie chyba zacznę wspomagać konto biochemii urody
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 13:18   #2908
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Eh przez te upały to twarz mi si strasznie świeci .nawet jak siedzę w domu .
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 13:22   #2909
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Wyleczyłam masakrę po wyciskaniu, jeszcze muszę tylko drobnymi bliznami się zająć. Ale z plecami kompletnie nie umiem sobie dać rady, jest co raz gorzej..
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 13:38   #2910
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja dzisiaj 2 zaskórniki wycisnęłam... jakoś umiem patrzyć na swoją twarz,mimo że mam na żuchwie pare rzeczy do usunięcia... a co do pleców,dekoltu,ramion itp. mam na szczęście święty spokój(tfu,tfu),więc dlatego też myśle,ze może na twarzy tez nie mam trądziku,tylko sama sobie zafundowałam taką cerę ...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.