Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 08:49   #2941
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja na takie pojedyncze syfki daje na całą noc paste lassari. Kiedyś używałam Benzacne ale z tego co pamiętam strasznie mi wysuszało wszystko i w około tego miejsca, więc przestałam.... hmm...

W ogóle ostatnio kupiłam sobie żel antybakteryjny i tonik też antybakteryjny i mam wrażenie że więcej mi syfków wyskakuje niż wcześniej po zwykłym żelu i toniku.
Ja sobie to tłumacze tym że, to działanie antybakteryjne to takie że pierw muszą 'powyłazić' te wszystkie zanieczyszczenia z pod skóry, leczą się a dopiero potem znikają i już nie powstają...
No i tak używam ten żel i tonik z tydzień czasu i mam taki wysyp że jasna cholera Ale to może też kwestia tego że jestem przed okresem
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 08:54   #2942
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

na mnie Lassari juz chyba nie dziala i robie sobie przerwe od niej. dzis sprobuje podsuszyc % i cytryną i nałożę nadal Benzacne na zaskórniki, a na reszte krem z nagietkiem.
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 09:04   #2943
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Witam was ! po jakże strasznie długiej przerwie znowu do was wracam
[jak trwoga to do Boga ]
Ciekawe, czy jeszcze mnie pamiętacie? Widzę parę znajomych nicków, ale również wiele nowych wyciskaczek

Potrzebuję pomocy, więc zwracam się do was moje kochane, gdyż wiem, że mi dobrze doradzicie
A więc zacznę opowieść: odważyłam się w końcu i wybrałam się do kosmetyczki wczoraj [co prawda tylko na regulację brwi, ale pierwszy raz zaliczony ]. I tu jej pytanie na dzień dobry- "jak pani pielęgnuje swoją naczynkową cerę?" a ja gdyż nie miałam o tym bladego pojęcia, że mam naczynkową! I tu się zaczynają schody... jestem zmuszona do zmiany pielęgnacyjnych kosmetyków, na odpowiednie to tego typu cery, tj. żele, kremy itp. Polecicie mi coś godnego uwagi?

PS. znalazłam już w necie ciekawą maseczkę na naczynka przy jednoczesnej suchej skórze- "drobno starta marchewka, jogurt naturalny i trochę oliwy z oliwek" może, którejś z was się przyda.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Musze się pochwalić, że zniknął mi trądzik dzięki antybiotykowi, który przepisała mi lekarka na chore oko. Nazywa się Davercin i eliminuje różnego rodzaju bakterie, między innymi acne vulgaris. Na oko nie pomogło wcale , za to cerę mam gładką. Mam nadzieje, że efekt się utrzyma, byłabym w siódmym niebie
Davercin na oko? mi go kiedyś lekarz przepisał właśnie na trądzik ale mi niestety nie pomógł
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 09:36   #2944
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Witam was ! po jakże strasznie długiej przerwie znowu do was wracam
[jak trwoga to do Boga ]
Ciekawe, czy jeszcze mnie pamiętacie? Widzę parę znajomych nicków, ale również wiele nowych wyciskaczek

Potrzebuję pomocy, więc zwracam się do was moje kochane, gdyż wiem, że mi dobrze doradzicie
A więc zacznę opowieść: odważyłam się w końcu i wybrałam się do kosmetyczki wczoraj [co prawda tylko na regulację brwi, ale pierwszy raz zaliczony ]. I tu jej pytanie na dzień dobry- "jak pani pielęgnuje swoją naczynkową cerę?" a ja gdyż nie miałam o tym bladego pojęcia, że mam naczynkową! I tu się zaczynają schody... jestem zmuszona do zmiany pielęgnacyjnych kosmetyków, na odpowiednie to tego typu cery, tj. żele, kremy itp. Polecicie mi coś godnego uwagi?

PS. znalazłam już w necie ciekawą maseczkę na naczynka przy jednoczesnej suchej skórze- "drobno starta marchewka, jogurt naturalny i trochę oliwy z oliwek" może, którejś z was się przyda.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------


Davercin na oko? mi go kiedyś lekarz przepisał właśnie na trądzik ale mi niestety nie pomógł
znam Twoje zaskoczenie... ja tez mam naczynkową... i na razie nei robie dla niej NIC Z maseczki z marchewką nie skorzystam, bo nie przepadam za zapachem i nie chce buzi przyciemniać, raczej staram sie rozjaśniać. Mysle, ze dla tej cery wazne jest zeby nie przesuszac (hah, jak dla kazdej :P ale dla tej chyba szczegolnie) i uwazac z zabiegami mechanicznymi, przynajmniej to wiem po sobie.
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:41   #2945
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Dziewczyny czy możecie mi powiedzieć czy jest jakaś różnica w składzie żelu Duac i Brevoxylu? Czy działają na takie same bakterie? Chciałam przez dwa miesiące stosować Brevoxyl, później przerwa, zastosować Duac, znowu przerwa i później zacząć kurację kwasami. Czy to dobry pomysł? Tylko nie piszcie mi o pójściu do dermatologa bo już tyle lat się leczę i jeszcze żaden w mi nie pomógł.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:43   #2946
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Witam was ! po jakże strasznie długiej przerwie znowu do was wracam
[jak trwoga to do Boga ]
Ciekawe, czy jeszcze mnie pamiętacie? Widzę parę znajomych nicków, ale również wiele nowych wyciskaczek

Potrzebuję pomocy, więc zwracam się do was moje kochane, gdyż wiem, że mi dobrze doradzicie
A więc zacznę opowieść: odważyłam się w końcu i wybrałam się do kosmetyczki wczoraj [co prawda tylko na regulację brwi, ale pierwszy raz zaliczony ]. I tu jej pytanie na dzień dobry- "jak pani pielęgnuje swoją naczynkową cerę?" a ja gdyż nie miałam o tym bladego pojęcia, że mam naczynkową! I tu się zaczynają schody... jestem zmuszona do zmiany pielęgnacyjnych kosmetyków, na odpowiednie to tego typu cery, tj. żele, kremy itp. Polecicie mi coś godnego uwagi?

PS. znalazłam już w necie ciekawą maseczkę na naczynka przy jednoczesnej suchej skórze- "drobno starta marchewka, jogurt naturalny i trochę oliwy z oliwek" może, którejś z was się przyda.
Pozdrawiam
Bardzo przyjemna kosmetyczką skoro przy regulacji brwi spytała się Ciebie o pielęgnację skóry... i bardzo dobrze ,że się o tym dowiedziałaś. Musisz zmienić dotychczasową pielęgnację i traktować cerę jako szczególnie wrażliwą. Często reaguje ona długotrwałym rumieniem, czasem pieczeniem i swędzeniem. Szczególnie te dolegliwości pojawiają sie przy zmianach temperatur, wzruszeń lub zdenerwowania. Na początku rumień znika szybko... ale z czasem utrzymuje się dłużej.

Unikaj mycia twarzy twardą chlorowana wodą, unikaj także mydeł barwionych kosmetyków z zawartością alkoholu....
Nie wskazane jest także solarium. Uważaj na leki z kortykosteroidami fluorowanymi. Nie dopuszczać do przegrzania twarzy np. podczas wysiłku fizycznego. Unikać gorących napojów, pikantnych potraw, alkoholu, kawy. NIE STOSUJ PEELINGóW ZIARNISTYCH! NIE korzystaj z sauny, Nie wychodź z domu bez kremu ochronnego.

Możesz stosować peeling enzymatyczny. Używaj preparaty z gingo biloba, arniką i korą dębu.
U kosmetyczki 2x w roku powinna Ci zaproponować zabiegi seryjne. np. jonoforeza z zastosowaniem chlorku wapnia. Maseczki gumowe chłodzące z alg.

Dbaj szczególnie o cerę jesienią i zimą.
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 11:57   #2947
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Bardzo przyjemna kosmetyczką skoro przy regulacji brwi spytała się Ciebie o pielęgnację skóry... i bardzo dobrze ,że się o tym dowiedziałaś. Musisz zmienić dotychczasową pielęgnację i traktować cerę jako szczególnie wrażliwą. Często reaguje ona długotrwałym rumieniem, czasem pieczeniem i swędzeniem. Szczególnie te dolegliwości pojawiają sie przy zmianach temperatur, wzruszeń lub zdenerwowania. Na początku rumień znika szybko... ale z czasem utrzymuje się dłużej.

Unikaj mycia twarzy twardą chlorowana wodą, unikaj także mydeł barwionych kosmetyków z zawartością alkoholu....
Nie wskazane jest także solarium. Uważaj na leki z kortykosteroidami fluorowanymi. Nie dopuszczać do przegrzania twarzy np. podczas wysiłku fizycznego. Unikać gorących napojów, pikantnych potraw, alkoholu, kawy. NIE STOSUJ PEELINGóW ZIARNISTYCH! NIE korzystaj z sauny, Nie wychodź z domu bez kremu ochronnego.

Możesz stosować peeling enzymatyczny. Używaj preparaty z gingo biloba, arniką i korą dębu.
U kosmetyczki 2x w roku powinna Ci zaproponować zabiegi seryjne. np. jonoforeza z zastosowaniem chlorku wapnia. Maseczki gumowe chłodzące z alg.

Dbaj szczególnie o cerę jesienią i zimą.
tak, cały zabieg prowadziła ze mną wywiad o tym jak pielęgnuję skórę.
Twoja wypowiedz nieco mnie zszokowała gdyż hm. niby mam naczynkową, szybko się czerwienię gdy jest mi cieplo lub jestem zmęczona. Jednak nie uważam, że jest ona jakoś specjalnie wrażliwa, nie piecze mnie ani nie swędzi [taką sytuację miałam tylko 2 razy, lecz była to reakcja uczuleniowa na pewien kosmetyk].
Obecnie stosuję krem Ziaja HLC skóra sucha i wrażliwa i jestem z niego zadowolona, ale chyba będę musiała poszukać czegoś innego... polecicie mi jakiś krem do cery naczynkowej, niezapychający oraz z filtrem?

PS. kosmetyczka poleciła mi brać rutinoscorbin
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 13:37   #2948
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość

PS. kosmetyczka poleciła mi brać rutinoscorbin
to bardzo dobrze Ci poleciła.
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 17:17   #2949
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Trafiłam na ten wątek zupełnie przypadkiem i podczytując Wasze wypowiedzi trochę mi ulżyło, że nie jestem sama ze swoim problemem...
Z tym, że u mnie objawia się to wyciskaniem z ramion, pleców i dekoltu... i tak już przez długi, długi czas... Z twarzy czasami też, ale rzadziej... U mnie jest to reakcja na tle nerwowym, robię to głównie wtedy, gdy się czymś bardzo przejmuję i mocno denerwuję...
Przedwczoraj wróciłam z wyjazdu i miałam taką piękną skórę... (dekolt, plecy i ramiona), opaloną gładką, bez śladów przebarwień i żadnych krost... I co zrobiłam wieczorem? Przed prysznicem zajęłam się oglądaniem swojej pięknej skóry w lustrze i zaraz dojrzałam na niej kilka ciemnych punkcików, które zaczęły mnie doprowadzać do szału... A właściwie sama świadomość ich obecności... i zmasakrowałam sobie cały dekolt, a potem ramiona... Teraz wstydzę się założyć bluzkę na ramiączka i odsłonić dekolt, który usiany jest czerwonymi krostkami
Jak mogę być taka głupia? I to z wiekiem wcale nie przechodzi Im starsza tym głupsza

__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 17:35   #2950
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Witam was ! po jakże strasznie długiej przerwie znowu do was wracam
[jak trwoga to do Boga ]
Ciekawe, czy jeszcze mnie pamiętacie? Widzę parę znajomych nicków, ale również wiele nowych wyciskaczek

Potrzebuję pomocy, więc zwracam się do was moje kochane, gdyż wiem, że mi dobrze doradzicie
A więc zacznę opowieść: odważyłam się w końcu i wybrałam się do kosmetyczki wczoraj [co prawda tylko na regulację brwi, ale pierwszy raz zaliczony ]. I tu jej pytanie na dzień dobry- "jak pani pielęgnuje swoją naczynkową cerę?" a ja gdyż nie miałam o tym bladego pojęcia, że mam naczynkową! I tu się zaczynają schody... jestem zmuszona do zmiany pielęgnacyjnych kosmetyków, na odpowiednie to tego typu cery, tj. żele, kremy itp. Polecicie mi coś godnego uwagi?

PS. znalazłam już w necie ciekawą maseczkę na naczynka przy jednoczesnej suchej skórze- "drobno starta marchewka, jogurt naturalny i trochę oliwy z oliwek" może, którejś z was się przyda.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------


Davercin na oko? mi go kiedyś lekarz przepisał właśnie na trądzik ale mi niestety nie pomógł
Ja Cię pamiętam
Fajnie, że dowiedziałas się o typie Twojej skóry, mało jest takich zakładów kosmetycznych, naprawdę znających się na rzeczy

Davercin ma rożne zastosowania, jest ogólnie antybakteryjny nie to, że calkowicie pozbyłam się trądziku, po prostu nagle wszystko zniknęło jak ręką odjął, ale zauważam, że znowu coś mi wychodzi :/
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 20:06   #2951
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Ja Cię pamiętam
Fajnie, że dowiedziałas się o typie Twojej skóry, mało jest takich zakładów kosmetycznych, naprawdę znających się na rzeczy

Davercin ma rożne zastosowania, jest ogólnie antybakteryjny nie to, że calkowicie pozbyłam się trądziku, po prostu nagle wszystko zniknęło jak ręką odjął, ale zauważam, że znowu coś mi wychodzi :/
też Cię pamiętam
jakoś ciągle nie potrafię sobie wyobrazić jak to stosowałaś, skoro miało być na oko
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 20:59   #2952
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Dziwne sa zastosowania roznych lekow....wiem ze moja kolezanka uzywa plynu na kurzajki na tradzik A u mnie nie za ciekawie...pierwszy dzien po masakrze i jak na siebie patrze to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac Wrr...
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 22:45   #2953
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
też Cię pamiętam
jakoś ciągle nie potrafię sobie wyobrazić jak to stosowałaś, skoro miało być na oko
doustnie
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 09:05   #2954
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

to jeszcze ciekawiej na moim pisze "do stosowania na skórę"
w buteleczce z ciemnego szkła? czy może jest Davercin również w tabletkach?
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 09:16   #2955
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
to jeszcze ciekawiej na moim pisze "do stosowania na skórę"
w buteleczce z ciemnego szkła? czy może jest Davercin również w tabletkach?
jest w tabletkach...wszyscy myślą, że jak Davercin to płyn
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 14:54   #2956
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Duac różni się od Brevoksylu tym,że ma dodatkowow antybiotyk (chyba klindamycine)
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 16:09   #2957
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Chyba ide zaraz nasmarowac sie cytryna bo juz nie moge patrzec na te czerwone slady
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:45   #2958
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Nolley, a ten davercin w tabletkach jest na receptę? bo mnie zainteresował
ale jak znowu mam isc do lekarza i wysłuchiwać po raz kolejny, że mam nie jeść czekolady, ostrych potraw, chipsów bla bla bla to się muszę zastanowić :P
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:52   #2959
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Chyba ide zaraz nasmarowac sie cytryna bo juz nie moge patrzec na te czerwone slady
A mi kurcze jakoś ta cytryna nie służyła... Jak raz nasmarowałam się takim tonikiem to wyszło mi jakieś bydle na brodzie. Nie wiem, czy to przypadek, czy nie, ale jakoś się tak... zraziłam.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 19:52   #2960
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

obstawiam,że na recepte... to przecież antybiotyk .
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:09   #2961
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
A mi kurcze jakoś ta cytryna nie służyła... Jak raz nasmarowałam się takim tonikiem to wyszło mi jakieś bydle na brodzie. Nie wiem, czy to przypadek, czy nie, ale jakoś się tak... zraziłam.
Pierwsze slysze Mmmm cytrynka jest super

Mam pytanko czy ktoras z Was zamawia cos z Biochemi Urody?
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:59   #2962
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja zamawiam , hydrolaty , olejek myjący , serum lemon , puder , i peeling enzymatyczny ,, a cio ??
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:08   #2963
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja też zamawiam, bardzo dużo. W ogóle ze wszystkich biochemicznych sklepików zamawiam
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 18:22   #2964
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ech... zrobiłam sobie masakrę dzisiaj... nie wiem dlaczego, nie miałam ani jakiegoś większego stresu czy coś... nie dawał mi spokoju tylko jeden duży zaskórniak na policzku i chciałam się go pozbyć. I tym sposobem usunęłam wszystko dookoła teraz się wysmarowałam benzacne i czekam... oj głupia ja a już długo długo nic

Jak uważacie? lepszy benzacne czy sudocrem?
EDIT
wymyśliłam sobie program stu godzin jako iż odliczanie dni bez wyciskania u mnie się nie sprawdza- za powoli, więc będę liczyć godziny [bez spania ] i warunek- jeśli się nie podporządkuję, to za każdy wybryk- 3 dni bez słodyczy a dla mnie są jak powietrze czas-start jutro rano
__________________
www.ellewyn.soup.io

Edytowane przez Elewyn
Czas edycji: 2010-08-24 o 21:27
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:07   #2965
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

hej dziewczyny! chciałabym się do Was przyłączyć, może mnie to zmotywuje i zniknie mi ten odruch macania się po twarzy i robienia masakry z każdej nierówności na skórze, którą napotkam

Elewyn, kiedyś używałam sudocremu, ale zapychał mi pory i robiły mi się takie hmmm białe zaskórniki w sumie nie wiem jak to określić

Edytowane przez baby blues
Czas edycji: 2010-08-25 o 18:09
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:31   #2966
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

witamy
wczoraj te moje dowody zbrodni zamazałam benzacne, przed snem zmyłam i sudocrem na noc. Rano było o wiele lepiej jedynie co to dojrzały te, których nie wycisnęłam dokładnie, a więc przenoszę mój program na jutro
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:35   #2967
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Mnie właśnie się robi piękna gula na czole i już rano chciałam ją wyciskać, ale się powstrzymałam. Nałożę na nią Lassari.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:46   #2968
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

magdzia94, a czy pasta lassari różni się składem od pasty cynkowej z kwasem salicylowym? bo ja mam napisane tak na mojej paście

aha, a może mi ktoś powiedzieć jak działa maść z witaminą A? wysusza czy co?

a tak w ogóle to dziś mój pierwszy dzień bez wyciskania
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:51   #2969
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Pasta cynkowa nie zawiera tego kwasu (moja), a pasta Lassari zawiera cynk+ ten kwas przez co lepiej działa, przynajmniej na mnie.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:02   #2970
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

no właśnie, a na mojej paście jest napisane "pasta cynkowa z kwasem salicylowym" no i zgłupiałam, hehe

ogólnie myślę, że nie miałabym problemów z twarzą, gdybym nie wyciskała potrafię zrobić z maciupciego wągra ranę na pół policzka :/
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.