wasze rodzeństwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-29, 22:01   #1
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832

wasze rodzeństwo


tak mnie natchnęło aby dnia dzisiejszego poruszyć sprawę rodzeństwa ciekawi mnie jak wyglądają wasze relacje, czy mieszkacie daleko od siebie itp. więc ja zaczynam mam siostrę Dominikę starszą o prawie 5 lat, dogadujemy się świetnie, jest chyba jedyną osobą której powiedzieć mogę wszystko...mieszkamy razem, mamy podobne charaktery i zainteresowania. jedyne co nas dzieli to słowo "porządek" ona nie zna go w ogóle, ja znam je aż za dobrze...i tylko to jest powodem naszych rzadkich spięć które i tak trwają bardzo krótko bo nie potrafimy się kłócić. podsumowując kocham moją siostrzyczkę bardzo mocno i cieszę się że mam tak bliską mi osobę która szczerze pragnie mojego szczęścia...nie wyobrażam sobie życia bez niej
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:05   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: wasze rodzeństwo

mam niestety czy stety (siostra czasem tu zagląda

Mój brat jest młodszy ode mnie o 6 lat (niedługo skończy 23 lata) ,siostra młodsza o dwa.
Relacje są...w miarę poprawne oczywiście lepiej dogaduję się z siostrą (z racji płci i małej różnicy wieku) kiedyś byłyśmy bardzo blisko,z czasem nieco się oddaliłyśmy od siebie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:05   #3
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam starszego brata, od ktorego mieszkam obecnie daleko, ale jestesmy sobie bardzo bliscy.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:05   #4
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: wasze rodzeństwo

Nie posiadam
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:10   #5
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: wasze rodzeństwo

hmm ja mam siostre starsza o rok plynie w niej moja krew, mam tez dwoch przyrodnich braci, bo pochodza z innego ojca..

A do tego niedawno dowiedzialam sie ze mam brata i siostre, brat jest po 40 i ma corke ktora nazywa sie dokladnie jak ja... Jest to efekt tego, ze moj niezyjacy ojciec (umarl miesiac po moim urodzeniu) byl rozwodnikiem i mial dwoje dzieci, o ktorych istnieniu dowiedzialysmy sie wlasnie przez net a moja mama o tym, ze byl rozwodnikiem dowiedziala sie pare miesiecy przed smiercia...

Historia mojego rodzenstwa zasluguje na bestseller
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:17   #6
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam 13 lat moja siostra 21.Ma na imię Ewelina.Kiedyś jak to byłyśmy młodsze często się biłyśmy, kłóciłyśmy.Teraz jakoś się zbliżyłyśmy.Siostra studiuje w Szczecinie a ja tam jeżdze do okulisty na naświetlania na 2 tygodnie wtedy u niej nocuje.Ma ona też koleżankę Olę, którą traktuję jak drugą siostrę.Lubię z moja siostrzyczką pogadać na różne tematy.Np. o problemach miłosnych itp.Czasami ona wyżali się mi a ja jej a gdy nie mamy co robić bierzemy wielkie lody i oglądamy po kolei wszystkie seriale
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:22   #7
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: wasze rodzeństwo

ja mam siostre o 11 lat starsza i nie jest wesolo, ale jakos jest..moze to ta roznica wieku..;/
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-29, 22:27   #8
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Wink Dot.: wasze rodzeństwo

Moj brat ma 15 lat i ledwo z nim wytrzymuje Wakacje sa, wiec lubie sobie sobie pospac do 11 - ale nie, bo moj "kochany" braciszek przylazi juz o 8 i odpala kompa, wali paluchami w klawiature :/ Ostanio wlaczyl sobie muzyke - myslalam ze gowniarza zabije ale z lozka nie chcialo mi sie wstac :/ Oczywiscie jak spal to musialam mu zrobic na zlosc i poszlam ogladac tv do jego pokoju I tak caly czas robimy sobie na zlosc przemocy tez nie brakuje - jak probuje mi wykrecic reke albo cuś to go bardzooo dotkliwie drapie i jest spokoj to skutkuje Straszny kapuś z niego i maminsynek ( za to tez oczywiscie jest terroryzowany przeze mnie )
Mimo tego nie chciala bym byc jedynaczką bo byloby nudno komu wtedy bym dokuczala ??
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:34   #9
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: wasze rodzeństwo

JA mam siostre 4 lata starszą Dobrze się z nią dogaduję, chociaż potrafi mnie nieźle wkurzyć No ale złość szybko mi przechodzi, bo jak mawia tato "macie tylko siebie i musicie się dogadywać"
No ale za młodu to dawałyśmy sobie w kość..ehhh teraz to nawet wesoło powspominać te dziecięce bijatyki
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:37   #10
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: wasze rodzeństwo

o ja tez zapomniałam dodać że jak byłyśmy małe to "rzucałyśmy sobą o ściany" hehe, ale z tego się na szczęście wyrasta
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:39   #11
Kate_86
Rozeznanie
 
Avatar Kate_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kolbuszowa
Wiadomości: 852
GG do Kate_86
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam 4 rodzeństwa! 2-óch braci (10 i 22 lat) i 2-wie siostry (13 i 18 lat). Nie mam z nimi żadnych konfliktów Najlepiej dogaduję sie z siorą 18-sto letnią Jesteśmy psiapsiółkami A między nami jest jak u Ciebie Sylwio18 Jestem wdzięczna losowi za takie rodzeństwo jakie mam Kocham ich i nie chciałabym innego
__________________
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...




Proste, zwykłe dni
Uśmiech, albo łzy

studentka
Kate_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-29, 22:40   #12
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: wasze rodzeństwo

Mojra87- jesteśmy rówieśniczkami i siostry mamy w tym samym wiekui przeszłość podobna
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:40   #13
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam dwie siostry i brata(rodzeństwo przyrodnie-dość duża różnica wieku więc może dlatego czasami nie możemy się dogadać )
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:59   #14
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez sylwia18
Mojra87- jesteśmy rówieśniczkami i siostry mamy w tym samym wiekui przeszłość podobna
No to pozdrawiam rówieśniczkę i jej siostrę też (a co mi tam jak pozdrawiać to pozdrawiać)
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 23:22   #15
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam dwie strasze, duzo starsze, siostry/ o 11 i o 8 lat/.
Nie zawsze miedzy nami jest dobrze, ale kocham je i nie wyobrazam sobie zycia bez nich. Zawsze moge na nie liczyc - kiedy jest mi zle i kiedy chce sie podzielic z kims nawet mala szczesliwa chwila. Zawsze mnie wysluchaja i dobrze poradza
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 23:36   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam siostrę młodszą o 12 lat. I muszę obalić mit o różnicy wieku, bo bardzo dobrze się z młodą dogaduję, a ciężka jest - to ten wiek, okres burzy i naporu
W dodatku moja siostra jest moim fizycznym klonem. Totalną kopią. Wyrosła, kawał baby z niej teraz, naprawdę wygląda poważnie i ludzie nas często mylą
Bardzo jest mi bliska, lubię z nią przebywać, rozmawiać, dziewczyna ma wiele swoich pasji, jest nieźle oczytana, lubimy razem na zakupy chodzić i nie tylko
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 00:01   #17
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wasze rodzeństwo

mam brata rodzonego, starszego o dwa lata. teraz jest w szwecji, robi doktorat
bardzo go kocham, mimo, ze jestesmy bardzo rozni. moj brat jest troche flegmatyczny. sa dni, ze zachowuje sie wzgledem mnie bardzo obojetnie, na przyklad ja do niego gadam a on nic, tylko ziewa... wiecznie mu sie chce spac... ale rozumiem ze taki ma temperament sa dni, ze gadula z niego niesamowita... wtedy moge z nim porozmwaiac o wszystkim, o zwiazku, malzenstwie (on mi przedstawia zawsze inna perspektywe czlowieka zonatego), zyciu. mamy tez sporo wspolnego, mimo oczywistych roznic. jestesmy czesto sarkastyczni, sceptyczni, stad tez mamy podobne, specyficzne poczucie humoru.
kiedys sie bardzo klocilismy i byla miedzy nami spora bariera, antypatia jakas... wszystko sie zmienilo w pewne wakacje, ktore wspominam bardzo milo, bo byla to jakas przemiana w naszych stosunkach. moj brat juz studiowal w stanach, a ja dojezalam tu na wakacje z polski. brat wynajmowal mieszkanko ze wspolokatorem, zaprosil mnie do siebie na lato i chetnie pojechalam bo co mialam siedziec z mama i babcia?
tam zobaczylam brata w innym oswietleniu - wniknelam w jego towarzystwo, chodzilismy razem do barow, na jakies imprezy, ogladalismy filmy. a brat do tego nieszczesliwie zakochany byl i stalam sie jego powiernica... troche z koniecznosci pewnie, ale wszystko to jakos nas zblizylo do siebie, nasze relacje zyskaly taka przyjacielska, ciepla stope.
zawsze mialam do niego wielki szacunek - ciekawe czy on o tym wie? on jest troche takim guru dla mnie czasem - jest taki rozsadny, trzezwo patrzacy na pewne sprawy a rownoczesnie nie zatracil wrazliwosci. np on nie je miesa, a ja jadam - ale dzieki dyskusjom z nim widze to inaczej, w innym swietle, latwiej mi zrozumiec ludzi, ktorzy sa inni...
moj TZ nawet sie wkurza czasem i mowi, ze co moj brat nie powie to dla mnie swiete... nie no, fajny moj brat jest, chociaz jak sie widzimy czesciej to zaraz sa jakies sprzeczki i konflikty...
poza tym mam dwoch przyrodnich braci w polsce. sa duzo mlodsi i mam z nimi bardzo maly kontakt bo rzadko tam bywam... i przykro mi z tego powodu, nie powiem...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 00:33   #18
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam brata mlodszego o 8 lat, kiedys mi to bardzo przeszkadzalo
Na poczatku jak sie urodzil byla wsciekla na rodzicow, chcialam miec siostre do zabawy a tu mi jakiegos chlopaka ze szpitala przywoza
Pozniej w wieku dorastania odwiedziny chlopakow a tu pcha sie smarkacz do pokoju i przeszkadza Jednak nie zamienilabym go na nikogo innego. Obecnie moge z nim pogadac na kazdy temat, nawet na temat naczynek (choc ostatnio musialam mu tlumaczyc co to jest mikrodermabrazja) dogaduje sie z nim lepiej niz z najlepsza przyjaciolka Zalauje tylko jednego, ze miszskamy od siebie 1000 km i choc rozmawiamy ze soba prawie codziennie to jednak brakuje mi go Tak ogolnie to moj brat jest i do tanca i do rozanca, jak sie to mowi, jest The Best i nie zamienilabym go na nikogo innego, nawet na siostre
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 03:21   #19
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: wasze rodzeństwo

Mój brat jest młodszy ode mnie o 6 lat w tym roku skończył 17.Czasem się kłócimy jak to rodzeństwo ale nigdy nie ma "burzy" między nami.Dogadujemy się i zawsze możemy liczyć na siebie.Cieszę się ,że nie ma u nas konfidenctwa bo mam znajomych ,którzy mają takie właśnie rodzeństwo ,które o wszystkim donosi i wtedy własnie jest lipa!Fajnie by było mieć też siostrę.Wiecie z siostrą można prowadzić takie "babskie pogaduchy"

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2005-07-30 o 13:37
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-30, 07:20   #20
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: wasze rodzeństwo

całe szczescie nie mam rodzenstwa ale chce miec dzieci ...ooo! to juz inny temat
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 07:32   #21
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez UkrytyPodNickiem
całe szczescie nie mam rodzenstwa ale chce miec dzieci ...ooo! to juz inny temat
szczęście? czy ja wiem...kiedyś powiedziałam mamie że chcę mieć jedno dziecko a ona mi na to że jest wtedy nieszczęśliwe bo wiadomo że rodzice często odchodzą dość wcześniej i wtedy się zostaje bez żadnej bliskiej osoby...coś w tym jest
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 07:36   #22
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Wink Dot.: wasze rodzeństwo

mam siostrzyczke dwa (prawie 3) lata młodszą.... teraz jest już prawei o.k. ale kiedyś trwała między nami nieustanna wojna
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 08:22   #23
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Thumbs up Dot.: wasze rodzeństwo

Brak rodzeństwa nie uważam za szczęście Nie wyobrażam sobie samotnych popołudni i wieczorów kiedy rodzice w pracy..., samotnych zabaw (z rodziacami czy dziadkami to nie to samo), nudnych dni zimowych kiedy szybko robi się ciemno, w domu rozmawiania wyłącznie z rodzicami (a to nie to samo co z rodzeństwem) oraz pewnej presji ich zdania i rad (bo "rodzice wiedzą najlepiej" a tak to rodzeństwo mogłoby tez coś doradzić albo pomóc przekonać rodziców ) oraz wielu innych rzeczy, które bez rodzeństwa są niewykonalne, pozbawione sensu albo wręcz beznadziejne. Poza tym wszystkie zabawy w wieku dzięcięcym nie byłyby takie fajne jakbym była sama Co 3 głowy to nie 1 Wspólne sekrety, obmyślanie niespodzianek dla rodziców... Wiadomo, kłótnie były i są, ale nie nadszarpują naszych relacji Bo w jednej minucie się kłócimy a w drugiej gadamy jak najlepsi przyjaciele
Życie z rodzeństwem uczy człowieka wielu rzeczy a przede wszystkim kompromisów, dzielenia się z innymi... Nie bez przyczyny mówi się o jedynakach "samoluby"
Jakbym nie miała rodzeństwa to kto by mi ciągnął sanki? kto by mi zrobił opatrunek na skleczonym palcu? kto by mnie woził na rowerowym siodełku? z kim bym zdzierała kolana i łokcie? kto by stawał w mojej obronie? za kogo odrabiałabym prace domową?
Ja swoich "bliźniaków" (brata i siostry) nie oddałabym za żadne skarby świata
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 08:36   #24
katii
Raczkowanie
 
Avatar katii
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 478
GG do katii
Dot.: wasze rodzeństwo

A ja rodzeństwa nie mam, kiedys bardzo nad tym ubolewałam, ale przeszło mi mam za to bardzo licznych kuzynów i kuzynki i to tych najblizszych, ale najwazniejsze jest to, że dosłownie drzwi w drzwi mieszka moja przyjaciółka rok ode mnie starsza tez njedynaczka i obie czujemy sie jak siostry.
A "samolubem" nie jestem na pewno. Fakt, ze majac rodzenstwo czlowiek uczy sie kompromisow, uczy sie jak nie byc "pępkiem swiata" i jak sie dzielic z innymi, ale to nieznaczy, ze jesli jest sie jedynakiem tak nie jest. Uwazam , ze jest to kwestia wychowania. Ja zawsze staram sie znalezc kompromis, bardzo chetnie dziele sie mienal wszystkim (tzn troche mnie demerwuje jak moja przyajciółka- "przyszywana siostra" grzebie mi w kosmetykach,ale to tylko dlatego, ze robi to bez pytania)
Oczywiscie moze i chciałabym miec rodzeństwo, ale z mała róznicą wieku, a to już niewykonalne wiec trzeba sie pogodzic z tym co sie ma
__________________
"You don't know what you got until it's gone".



Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą


katii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 08:43   #25
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez katii
A "samolubem" nie jestem na pewno. Fakt, ze majac rodzenstwo czlowiek uczy sie kompromisow, uczy sie jak nie byc "pępkiem swiata" i jak sie dzielic z innymi, ale to nieznaczy, ze jesli jest sie jedynakiem tak nie jest. Uwazam , ze jest to kwestia wychowania. Ja zawsze staram sie znalezc kompromis, bardzo chetnie dziele sie mienal wszystkim (tzn troche mnie demerwuje jak moja przyajciółka- "przyszywana siostra" grzebie mi w kosmetykach,ale to tylko dlatego, ze robi to bez pytania)
Kasiu nie odbieraj tego zbyt personalnie Napisałam to w " " i jeszcze z

k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 08:46   #26
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam starszą siostre o prawie 11 lat (dokładna różnica wieku to 10,5 lat ), która jest mężata i dzieciata (siostrzenica ma prawie 10 lat). Siora wyszła za mąż jak miałam 13 lat i mieszka teraz właściwie niedaleko mnie (około 15 minut jazdy autobusem). Wychowałyśmy się praktycznie jak dwie jedynaczki, jednak kiedy byłam mała to siora dużo się mną zajmowała:zaprowadzała lub odbierała z przedszkola, potem troche ze szkoły (często myślano, że mam taką młodą mamę ), wychodziła ze mną na plac zabaw, bawiła się ze mną. Ale mój okres dojrzewania przypadł mi bez niej, troche po jej ślubie oddaliłyśmy się od siebie, już połtora roku potem urodziła córkę i to ona ją głównie absorbowała a mi potem praktycznie przypadła taka rola jak siorze (pomagałam jej przy dziecku, moi rodzicie oczywiście również). Mam dobry z nią kontakt, moge jej się zwierzyć z moich problemów (pod warunkiem, że nie wygada niczego rodzicom ). Bardzo fajna i mądra z niej kobietka. Szkoda tylko, że musi tak cięzko z mężem pracować No i chciałam żeby mieli więcej dzieci, ale niestety "nie stać ich na to" jak to siora wielokrotnie mi mówiła I teraz to czekają aż ja wyjde za mąż i będe miała dzieci, co tak szybko nie nastąpi
Ps. jak wychodze gdzieś ze siostrzenicą to mnie również biorą za jej mamę, nie chce mi się już tłumaczyć że jestem jej ciocią, więc niech im będzie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 09:03   #27
katii
Raczkowanie
 
Avatar katii
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 478
GG do katii
Dot.: wasze rodzeństwo

nie odebrałam no co Ty nie tak łatwo mnie urazić, a poza tym nie pisałaś tego do specjalnie do mnie napisałaś tylko swoje zdanie, a ja swoje
wszytsko jest w porządku
miłego dzionk( u mnie strasznie gorąco juz trzeci dzień....ufff
__________________
"You don't know what you got until it's gone".



Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą


katii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 09:12   #28
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam brata... Kiepskie mamy układy . Ale chyba zawsze tak bylo. Ja i on to dwa inne swiaty. Ogień i woda. On jest bardzo podobny do ojca, ja do mamy. Roznica wieku miedzy nami to 7 lat - za duzo jesli wezmiemy pod uwage jeszcze tą roznice charakterów.

On jest juz zonaty, nie mieszka z nami... Małzeństwo i stresujaca praca bardzo go zmieniły.
Jest nieszczesliwy i bardzo mi zle z tego powodu. Bo to jednak jest moj brat i zycze mu jak najlepiej.
__________________



Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2005-10-16 o 19:41
Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 09:17   #29
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: wasze rodzeństwo

Fajnie sie to wszystko czytaJa mam bracholka starszego o 7 lat,studiuje wiec w tych kwestiach sie dogadujemy ,ale nigdy nie mialam okazji porozmawiac z nim o sprawach damosko-meskich..w porownaniu do mnie jest bardzo skryty,nawer przed wlasna siostra nie umie sie otworzyc ,ale jak nie to nie nic na sile..poko co ciesze sie wolnoscia..wyjechal ze swoja paczka do pracy
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 10:18   #30
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam siostrę z którą się kompletnie nie dogaduję. Nawet przestałam ją nazywać siostrą. Bardzo mnie skrzywidziła zresztą cały czas mnie krzywdzi Zazdroszczę Wam dobrych kontaktów z waszym rodzeństwem!! Ja nigdy takich nie miałam i pewnie już nie będę mieć
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.