Leczenie niepłodności - segregatory z badaniami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-15, 15:17   #1
Aga88800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 1
Lightbulb

Leczenie niepłodności - segregatory z badaniami


Cześć☠jestem Agata,

Piszę do Was w nietypowej sprawie. Od dwóch lat staramy się☠z mężem o dziecko. Leczymy się☠w klinice niepłodności.

Podczas jednej z wizyt w klinice, zauważyłam, że wszystkie kobiety chodzą z grubymi segregatorami wypełnionymi wynikami badań, notatkami itp. - dokładnie tak jak ja! Zauważyłam, że występuje problem z przechowywaniem historii choroby i badań w bardziej przystępnej formie niż☠segregator pełen papierów.

Jestem przedsiębiorcą i chciałabym zostawić ten świat lepszym niż☠go zastałam. Dlatego zaczęłam się☠zastanawiać☠nad rozwiązaniem tego problemu. Aby bardziej go poznać stworzyłam krótką☠(9 pytań) ankietę. Odpowiedzi pomogą mi zidentyfikować czy ten problem rzeczywiście istnieje, nie ubzdurałam go sobie i w jaki sposób możemy go rozwiązać.

Jeżeli chcesz pomóc, wypełnij proszę ankietę - https://forms.gle/ouwVYb8qprq6qr2T9
Aga88800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 09:00   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Leczenie niepłodności - segregatory z badaniami

Cytat:
Napisane przez Aga88800 Pokaż wiadomość
Cześć☠jestem Agata,

Piszę do Was w nietypowej sprawie. Od dwóch lat staramy się☠z mężem o dziecko. Leczymy się☠w klinice niepłodności.

Podczas jednej z wizyt w klinice, zauważyłam, że wszystkie kobiety chodzą z grubymi segregatorami wypełnionymi wynikami badań, notatkami itp. - dokładnie tak jak ja! Zauważyłam, że występuje problem z przechowywaniem historii choroby i badań w bardziej przystępnej formie niż☠segregator pełen papierów.

Jestem przedsiębiorcą i chciałabym zostawić ten świat lepszym niż☠go zastałam. Dlatego zaczęłam się☠zastanawiać☠nad rozwiązaniem tego problemu. Aby bardziej go poznać stworzyłam krótką☠(9 pytań) ankietę. Odpowiedzi pomogą mi zidentyfikować czy ten problem rzeczywiście istnieje, nie ubzdurałam go sobie i w jaki sposób możemy go rozwiązać.

Jeżeli chcesz pomóc, wypełnij proszę ankietę - https://forms.gle/ouwVYb8qprq6qr2T9



ten problem dotyczy każdej choroby, w każdej formie leczenia- czy to NFZ czy prywatnie.


Jestem reumatykiem, a moja historia choroby nie istnieje w formie dostępnej dla lekarza który mnie aktualnie leczy, ani dla aptekarza który mi wydaje leki. jeśli zmieniam przychodnię prywatna, albo ona się przekształca , albo idę na NFZ, to lekarz wie tyle co mu sama powiem.
Gdy nastał cowid a mój lek trafił na listę leków o ograniczonej dostępności, zostałam dosłownie przesłuchana w aptece czy aby nie próbuję go wyłudzić. Musiałam prawie że przyrzekać że leczę sie nim od lat a nie coś kombinuję w związku z pandemią. I nie sprzedano mi pełnej recepty tylko 3 opakowania.





Wiec nic sobie nie uroiłaś, tak mają wszyscy leczący cokolwiek.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-21 10:00:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.