Wspierajmy się (niepłodność) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 14:18   #1021
kobieta2308
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
ciąża

Witam,

Że względu na moja dolegliwość nie mogę współżyć ze swoim partnerem. Bardzo chcemy mieć dziecko nie rozmawiałam na ten temat jeszcze ze swoim ginekologia bo trochę się krępuje. Czytałam na różnych forach, ale nie wiem czy to robią tylko zdesperowany malolatki które chcą wrobić w dziecko swojego faceta. Mianowicie czy jest możliwość żeby do zapłodnienia doszło za pomocą strzykawki? Chciałabym przeczytać opinie kobiet które naprawdę w ten sposób mają upragnionego dzidziusia.. ja mam już 34 lata i to jest moje największe marzenie mojego męża tez tym bardziej ze skończył 40 lat..

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Przepraszam ze te literówki ale mam problem z klawiaturą
kobieta2308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 20:53   #1022
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez kobieta2308 Pokaż wiadomość
Witam,

Że względu na moja dolegliwość nie mogę współżyć ze swoim partnerem. Bardzo chcemy mieć dziecko nie rozmawiałam na ten temat jeszcze ze swoim ginekologia bo trochę się krępuje. Czytałam na różnych forach, ale nie wiem czy to robią tylko zdesperowany malolatki które chcą wrobić w dziecko swojego faceta. Mianowicie czy jest możliwość żeby do zapłodnienia doszło za pomocą strzykawki? Chciałabym przeczytać opinie kobiet które naprawdę w ten sposób mają upragnionego dzidziusia.. ja mam już 34 lata i to jest moje największe marzenie mojego męża tez tym bardziej ze skończył 40 lat..

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Przepraszam ze te literówki ale mam problem z klawiaturą
o
Nie slyszałam o takim przypadku. Dlaczeg
o w ogole nie mozesz uprawiac seksu? Myslę, że chyba mozna tez zapłodnić przez in vitro? Nasieniem męża. Tak mi sie wydaje.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 12:08   #1023
regina_m
Przyczajenie
 
Avatar regina_m
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 19
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Lea_ny, a możesz zdradzić, co jadłaś? Bo o ile dietę bez mięsa mogę sobie wyobrazić, bez nabiału trudno byłoby mi się obejść. Dzień zaczynam od jogurtu, głównie dlatego, że nie lubię pić kawy na czczo, a bez niej jestem jak zombie Oczywiście dr. Czerwinskiej, która mnie prowadzi, się do tego nie przyznaję i modlę się tylko, żeby ilość kawy, jaką wypijam, nie miała wpływu na moje problemy
regina_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 15:12   #1024
kobieta2308
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: ciąża

Moja dolegliwość wynika z budowy biologicznej, natomiast jesteśmy zdrowymi osobami, zdrowymi rozrodczo dlatego nie myśleliśmy jeszcze o in vitro. I w akcie desperackim zastanawiamy się nad strzykawką...
kobieta2308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 19:37   #1025
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez kobieta2308 Pokaż wiadomość
Moja dolegliwość wynika z budowy biologicznej, natomiast jesteśmy zdrowymi osobami, zdrowymi rozrodczo dlatego nie myśleliśmy jeszcze o in vitro. I w akcie desperackim zastanawiamy się nad strzykawką...
Nie sądze aby mogło dojść do zapłodnienia taką metodą. Plemniki potrzebują bardzo sprzyjających warunków aby mogły przetrwać i zapłodnić. Nabierając nasienie do strzykawki juz je uśmiercacie. Myślę, że warto porozmawiać z ginem szczerze na ten temat i pomyśleć o in vitro. Jeśli to możliwe u Ciebie.

Ps. Nie rozumiem i nigdy nie slyszalam aby ktos mial taka budowe, że nie można współżyć. Nigdy że?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 20:31   #1026
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: ciąża

Jeszcze istnieje inseminacja. Ale najlepiej porozmawiać o tym z ginekologiem co poleca
http://www.invimed.pl/inseminacja
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 19:57   #1027
TyGrYsIcA6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Witam, jestem u Was pierwszy raz. Z mężem mieliśmy już jedną inseminację, wczoraj miała być druga. W trakcie przygotowania nasienia okazało sie że jest coś nie tak. Umówiliśmy się na dzisiaj i podejmiemy ponowna próbę jednak okazało sie że jest jakies zakażenie organizmu i mimo że plemników jest dużo umierają. Jutro idę zanieść próbkę do laboratorium, no i pozostało czekać na wyniki. Zabaczymy co to za bakteria, z wynikami mam udać się do mojego lekarza. Leczenie i potem ponownie sprawdzenie nasienia.
TyGrYsIcA6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 20:08   #1028
Marika088
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 35
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Gdzie na Śląsku polecacie klinikę do leczenia bezpłodności? Chcę pomóc siostrze, nie bardzo chcą się leczyć... Od 3 lat się starają. A ona ma dość... swoiste podejście. Pije herbaty ziołowe, trochę hormonów kiedyś brała, ale uznała, że jej to nie pomaga. Miała problemy z nieregularnymi cyklami (po 80 dni) i szukam jakichś opinii o klinikach, żeby poszli po prostu na konsultacje. Może Gyncentrum?
Marika088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 20:43   #1029
motylek1984
Zadomowienie
 
Avatar motylek1984
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 717
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez Marika088 Pokaż wiadomość
Gdzie na Śląsku polecacie klinikę do leczenia bezpłodności? Chcę pomóc siostrze, nie bardzo chcą się leczyć... Od 3 lat się starają. A ona ma dość... swoiste podejście. Pije herbaty ziołowe, trochę hormonów kiedyś brała, ale uznała, że jej to nie pomaga. Miała problemy z nieregularnymi cyklami (po 80 dni) i szukam jakichś opinii o klinikach, żeby poszli po prostu na konsultacje. Może Gyncentrum?
Ja jestem spod krakowa, ale zdecydowaliśmy sie na ,, novum,, w warszawie, i nie żałujemy, teraz pod sercem noszę bliźniaki. Wejdz na bociana, tam jest ranking klinik które brały udział w programie ministerialnym i ich osiągnięcia.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

https://www.novum.com.pl/pl/o-novum/...do-31122015-r/

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

http://www.nasz-bocian.pl/node/55452

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Ale mnie się wydaje, że siostra sama musi chcieć się leczyć, do niczego takiej osoby nie możesz zmusić.
motylek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 07:41   #1030
regina_m
Przyczajenie
 
Avatar regina_m
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 19
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez Marika088 Pokaż wiadomość
Gdzie na Śląsku polecacie klinikę do leczenia bezpłodności? Chcę pomóc siostrze, nie bardzo chcą się leczyć... Od 3 lat się starają. A ona ma dość... swoiste podejście. Pije herbaty ziołowe, trochę hormonów kiedyś brała, ale uznała, że jej to nie pomaga. Miała problemy z nieregularnymi cyklami (po 80 dni) i szukam jakichś opinii o klinikach, żeby poszli po prostu na konsultacje. Może Gyncentrum?
Wiesz, takie branie hormonów na własną rękę może się naprawdę źle skończyć dla twojej siostry, więc rzeczywiście powinna raczej pomyśleć o specjalistycznej klinice, która zatrudnia doświadczonych endykrynologów. Myślę, że twój wybór jest trafny. No i wcale nie jest powiedziane, że musi się sztucznie zapładniać, bo mogą jej tylko wyrównać poziom hormonów i będzie mogła sama zajść w ciążę. Tak jest w moim przypadku.
regina_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:25   #1031
wera1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez kalinacelina Pokaż wiadomość
Kurcze rok starań i nic….byłam u ginekologa, dawał co raz jakieś tabletki brałam je i jak nie mogłam zajść w ciążę tak nie mogę do tej pory… nie mam już kompletnie motywacji siły. Mąż totalnie zniechęcił się…nie wiem co mam robić i gdzie się udać.
Od dawno przeglądam forum i widziałam już dziesiątki podobnych wiadomości, ba bylam w podobnie beznadziejnej sytuacji i chyba jak większość użytkowniczek tutaj. Kobieto nie załamuj się tak szybciutko!!! Takie wołania o pomste do nieba na forach nic nie dadzą. Ja byłam mocno zdeterminowana i w końcu podjęłam się leczeniu w prywatnej klinice. Najpierw badania (ciebie i partnera oczywiście) a później wszystko objaśni ci lekarz. To nie jest takie straszne W klinice gdzie ja się ‘lecze’ jest także super psycholog więc może taka pierwsza wizyta to właśnie do niego. Poza tym czasami to jedyna droga. Trzeba działać! Marzenia same się nie spełnią!
wera1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 12:33   #1032
nova31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 200
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Hej dziewczyny. Ja i tz mieszkamy w krakowie i szukamy specjalisty, który pomoże nam zajść w ciąże. U tz zdiagnozowano asthenoozospermie przez co nam sie nie udaje. Proszę was o pomoc
nova31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 08:28   #1033
Anastazja_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 44
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

ja dzięki temu, że trafiłam na dobrego ginekologa-endokrynologa mam dziecko. Poszłam zwyczajnie na ubezpieczenie. leczenie troszkę trwało ale raczej w formie eksperymentu gdyż nie staraliśmy się w ścisłym znaczeniu. Po prostu z panią doktor podjęłyśmy decyzję ,że sprawdzimy czy mój organizm zareaguje na stymulacje jajeczkowania...drugi cykl i udało się. Z drugim jest o wiele gorzej...niestety już nie jestem pod opieką tej pani doktor gdyż przeprowadzilam się do innego miasta a tutaj lekarze fatalni.
__________________
życie jest piękne
Anastazja_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 21:06   #1034
kalinacelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez wera1233 Pokaż wiadomość
Od dawno przeglądam forum i widziałam już dziesiątki podobnych wiadomości, ba bylam w podobnie beznadziejnej sytuacji i chyba jak większość użytkowniczek tutaj. Kobieto nie załamuj się tak szybciutko!!! Takie wołania o pomste do nieba na forach nic nie dadzą. Ja byłam mocno zdeterminowana i w końcu podjęłam się leczeniu w prywatnej klinice. Najpierw badania (ciebie i partnera oczywiście) a później wszystko objaśni ci lekarz. To nie jest takie straszne W klinice gdzie ja się ‘lecze’ jest także super psycholog więc może taka pierwsza wizyta to właśnie do niego. Poza tym czasami to jedyna droga. Trzeba działać! Marzenia same się nie spełnią!

wera a gdzie się leczyłaś? ja jestem z wrocławia i jeszcze nie byłam w żadnej klinice, trochę się boję tego co powiedzą lekarze, tych wszystkich badań itp..
kalinacelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 21:42   #1035
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Nie ma sie co bac i przedluzac. Trzeba dzialac!
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 21:00   #1036
wera1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Zgadzam się z przedmówczynia Ja też z początku strasznie się obawiałam dokładnie wszystkiego co było związane z badaniami, leczeniem, a co jeśli się nie uda… A WŁASNIE ŻE SIĘ UDA! Psychika to ważna rzecz i musisz mieć albo wspierającego partnera albo być twardą kobitką i postawić sobie cel. Ja zdecydowałam się na Invictę i właśnie we Wrocławiu na Grabiszyńskiej Jak na razie to jest super, widać że mają rozmach nawet jak wejdziesz do budynku. Czyściutko i w ogóle nie przypomina to szpitala co też jest jakimś tam plusem. Najważniejsze że mają już doświadczenie w leczeniu niepłodności. A już nawet po tych kilku wizytach poznałam pary które też się starają Taka poczekalnia też czasami podnosi na duchu . No naprawdę musiałabyś sama się tam wybrać żeby wyrobić sobie opinię. I przede wszystkim spróbuj bo potem będziesz żałowała że nie spróbowałaś !
wera1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 09:46   #1037
kalinacelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

dziewczyny! w nastepnym tygodniu (6 maja) idę do invicty na wizytę. Mam nadzieję że wszystko pójdzie ok! trochę długo się zastanawiałam ale w końcu postanowiłam! idę i odwrotu nie ma! więc po wizycie zdam relację
kalinacelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 23:29   #1038
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez kalinacelina Pokaż wiadomość
dziewczyny! w nastepnym tygodniu (6 maja) idę do invicty na wizytę. Mam nadzieję że wszystko pójdzie ok! trochę długo się zastanawiałam ale w końcu postanowiłam! idę i odwrotu nie ma! więc po wizycie zdam relację
I bardzo dobrze! Daj koniecznie znac
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 14:36   #1039
wera1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez kalinacelina Pokaż wiadomość
dziewczyny! w nastepnym tygodniu (6 maja) idę do invicty na wizytę. Mam nadzieję że wszystko pójdzie ok! trochę długo się zastanawiałam ale w końcu postanowiłam! idę i odwrotu nie ma! więc po wizycie zdam relację
No no no! Chyba trochę namówiłam co nie? :P Super że sięzdecydowałaś bo nasi politycy chcą rozpieprzyć cały system in-vitro. Nadal nie wiadomo jakie zmiany zostaną wprowadzone i co się będzie działo za kilka miesięcy w kwestii leczenia niepłodności ale warto się pospieszyć. Np. jak zaczynać się leczyć metodą in vitro, to teraz... póki jeszcze mogą to robić skutecznie i zgodie z wiedzą medyczną! Tak więc gratuluję decyzji i wyboru kliniki!!!
wera1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 11:27   #1040
kalinacelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

odpisuję trochę z opóźnieniem ale kurde dziewczyny, stres był niesamowity! najważniejsze już po! i przyznam że u lekarza trochę uspokoiłam się Lekarz, serio bardzo wyrozumiały! I bardzo ma dużą wiedzę na temat leczenia niepłodności. Zapoznał się z badaniami które dostarczyłam no i oczywiście co? Nie miałam zrobionych wszystkich podstawowych badań, więc muszę je zrobić i będziemy myśleć (w sumie lekarz) jaką metodę leczenia wybrać. Najważniejsze że się zdecydowałam! I jestem z siebie ogromnie dumna teraz muszę być tylko dobrej myśli chociaż przed wynikami będę też się stresować…chcę zacząć jak najszybciej leczenie bo też właśnie ostatnio czytałam że mogą wejść jakieś zmiany odnośnie leczenia niepłodności….
kalinacelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 14:32   #1041
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

A na jaką klinikę się zdecydowałaś? Bo ja wybrałam Invimed mój lekarz prowadzący też jest ok wszystko jasno i zrozumiale wytłumaczył co i jak. Jeszcze muszę zrobić kilka badań. Mam nadzieje że teraz wszystko będzie się układać jak powinno 2 lata się staramy i nic
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 22:19   #1042
wera1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez kalinacelina Pokaż wiadomość
odpisuję trochę z opóźnieniem ale kurde dziewczyny, stres był niesamowity! najważniejsze już po! i przyznam że u lekarza trochę uspokoiłam się Lekarz, serio bardzo wyrozumiały! I bardzo ma dużą wiedzę na temat leczenia niepłodności. Zapoznał się z badaniami które dostarczyłam no i oczywiście co? Nie miałam zrobionych wszystkich podstawowych badań, więc muszę je zrobić i będziemy myśleć (w sumie lekarz) jaką metodę leczenia wybrać. Najważniejsze że się zdecydowałam! I jestem z siebie ogromnie dumna teraz muszę być tylko dobrej myśli chociaż przed wynikami będę też się stresować…chcę zacząć jak najszybciej leczenie bo też właśnie ostatnio czytałam że mogą wejść jakieś zmiany odnośnie leczenia niepłodności….
Czyli na razie same badanka nic więcej nie wiesz? A jak poszedł wywiad w gabinecie? :P I przede wszystkim kto jest twoim prowadzącym i co o nim sądzisz? Śmiało pisz) Sama jestem świeżo po wizycie, troszkę nakręcona STARAMY SIĘ
wera1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:48   #1043
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Od początku miał być Antoś Ale ostatnio mąż coś wspomina, że możeby tak inaczej nazwać? Ale jak znam życie to ten Antoś zostanie... z naszego lenistwa poprostu Jak się urodzi, to zobaczymy, czy to imię do niego pasuje czy nie.
Zrobione.
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 22:24   #1044
justadzasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

a ja tak się łudzę że uda nam się z mężem bez in vitro no ale chyba to tylko moje oszukiwanie samej siebie bo 4 lata starań i nic. chciałabym się przełamać i w końcu pójść do do kogoś kto mógłby mi pomóc. Jak tak czytam dziewczyny że udajecie się do klinik i widzę Wasze pozytywne nastawienie, to aż samej chce mi się spróbować, gorzej tylko z moim mężem on już jest zniechęcony i mówi że to bez sensu, a szkoda. Czy poleciłybyście jakiegoś konkretnego lekarza?
justadzasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 08:46   #1045
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez justadzasta Pokaż wiadomość
a ja tak się łudzę że uda nam się z mężem bez in vitro no ale chyba to tylko moje oszukiwanie samej siebie bo 4 lata starań i nic. chciałabym się przełamać i w końcu pójść do do kogoś kto mógłby mi pomóc. Jak tak czytam dziewczyny że udajecie się do klinik i widzę Wasze pozytywne nastawienie, to aż samej chce mi się spróbować, gorzej tylko z moim mężem on już jest zniechęcony i mówi że to bez sensu, a szkoda. Czy poleciłybyście jakiegoś konkretnego lekarza?
W ciągu tych czterech lat nie byłaś z tym problemem u ginekologa?
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 09:41   #1046
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

przede wszystkim zacząć od ginekologa.. nie czekac na partnera.. zrobic podstawowa diagnostyke.. moze problem nie jest na tyle powazny by odrazu udawac sie do kliniki i myslec o invitro.. moze jest problem z owulacja..
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 14:13   #1047
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez justadzasta Pokaż wiadomość
a ja tak się łudzę że uda nam się z mężem bez in vitro no ale chyba to tylko moje oszukiwanie samej siebie bo 4 lata starań i nic. chciałabym się przełamać i w końcu pójść do do kogoś kto mógłby mi pomóc. Jak tak czytam dziewczyny że udajecie się do klinik i widzę Wasze pozytywne nastawienie, to aż samej chce mi się spróbować, gorzej tylko z moim mężem on już jest zniechęcony i mówi że to bez sensu, a szkoda. Czy poleciłybyście jakiegoś konkretnego lekarza?
Jeszcze sie zastanawiasz nad klinika?
Kobietko powinnas juz dawno tam sie udac... To podstawa.
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:07   #1048
justadzasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
W ciągu tych czterech lat nie byłaś z tym problemem u ginekologa?


najśmieszniejsze jest to że chodziłam o swojego ginekologa – który mówił że wyniki badań są ok i trzeba się starać cały czas no to ja pytam ile można? 4 lata i nic?! Przestałam codzić do niego bo najzwyczajniej zniechęciłam się… i dlatego już teraz myślę o klinice chociaż ciężko jest mi się przełamać bo od razu zakładam że jak tyle lat staran i bez skutków to co da mi klinika? tak samo pytania w głowie: jaki lekarz, no i w końcu jaka klinika? ehh:/
justadzasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:17   #1049
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez justadzasta Pokaż wiadomość
najśmieszniejsze jest to że chodziłam o swojego ginekologa – który mówił że wyniki badań są ok i trzeba się starać cały czas no to ja pytam ile można? 4 lata i nic?! Przestałam codzić do niego bo najzwyczajniej zniechęciłam się… i dlatego już teraz myślę o klinice chociaż ciężko jest mi się przełamać bo od razu zakładam że jak tyle lat staran i bez skutków to co da mi klinika? tak samo pytania w głowie: jaki lekarz, no i w końcu jaka klinika? ehh:/
Zbierz wyniki badań które masz, zadzwoń i dowiedz się co możesz zrobić na pierwszą wizytę (np. badanie nasienia, tylko to warto w klinice, ja robiłam rano i wizyta po południu) i jedz. Czasem powód jest blachy, ale bez leków się nie obędzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 08:35   #1050
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Ja mialam nieregularne cykle, ginekolozka latami mowila mi ze taki moj urok i albo tabletki anty, albo mam sobie kupic tabletki z kasztana- nice.. nie wnikalam do momentu jak zaczelam myslec o dziecku..tkneli mnie i poszlam do innego gina- tam odrazu badania hormonow, usg, wywiad i sie okazalo ze mam Pcos-nieplodnosc-brak owulacji..pokierował, monitorowal i sie udalo.. kumpela 5 lat leczyla sie u niby najlepszego gina w moim miescie, wydała 15 tysiecy i nic.. zasugerowalam by wybrała sie gdzie indziej, pojechala do Invicty czy jakoś tak, ginekolog mowi ze wystarczyly podstawowe badania, ktorych tamten nie zrobil..jeden ze współczynnikow byl zawyzony, unormowal i laska rodzi za dwa miesiące! Wiec nie trac nadziei, zmien tego gina, zrob badania i do roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 23:04:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.