Do Pani Beatki Krajnik I Wizażanek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-08, 08:46   #1
ANIA7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 6

Do Pani Beatki Krajnik I Wizażanek


OSTATNIO CZYTAM SPORO NA TEMAT USUWANIA BLIZN POTRĄDZIKOWYCH I PRZEBARWIEŃ, GDYŻ TAKĄ NIESTETY MAM CERĘ. DO TEGO DOCHODZĄ ROZSZERRZONE PORY I WRAŻLIWA CERA.MARZĘ O USUNIĘCIU TYCH DZIUREK I NIE BARDZO WIEM CO BĘDZIE LEPSZE. PROSZĘ PANIĄ BEATKĘ O PORADZENIE CZY LEPSZA MIKRODERMABRAZJA, CZY PEELING KAWITACYJNY CZY KWASY? POZA TYM NIE MOGĘ ZNALEŹĆ MIEJSC W KTÓRYCH WYKONUJĄ TE ZABIEGI. MOŻE PANI LUB WIZAŻANKI ZNAJĄ KOGOŚ W TORUNIU LUB BYDGOSZCZY KTO SIĘ TYM ZAJMUJE. BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA POMOC!
POZDRAWIAM
ANIA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 10:35   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Do Pani Beatki Krajnik I Wizażanek

Piling kawitacyjny to bardzo lagodne oczyszczanie cery, nie jest inwazyjne (kosmetyczka jezdzi po mokrej skorze taka specjalna lopatka, ktora dzieki odpowiedniej reakcji chemiczno-elektrycznej zbiera to co wylazlo z naszych porow) wiec raczej dziurek nie zmniejszy. Pomoze tylko oczyscic cere - systematyczny, daje duza poprawe.
Z mikrodermabrazja bym byla ostrozna - zwlaszcza jesli masz jeszcze wypryski ropne.
Kiedy buzia jest juz zaleczona i po tradziku zostaja tylko slady, o jakich piszesz, moze pomoc seria glebokich pilingow (kwas glikolowy, inne pilingi, wpisz w wyszukiwarke np. yellow peel) ale to tylko U DERMATOLOGA a nie kosmetyczki - gabinety kosmetyczne nie maja prawa stosowac az tak wysokich stezen kwasow (tak gdzies przeczytalam). Zajrzyj wiec moze NA WYSZUKIWARKE forum dermatologicznego, wiele osob ma z pewnoscia podobny problem i poczytasz o ich doswiadczeniach.
Mysle, ze Twoja buzie powinien obejrzec dermatolog i zalecic odpowiednia kuracje (np. zadecydowac o zluszczaniu), nie stosowalabym niczego na wlasna reke, zwlaszcza silnych kwasow.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 16:47   #3
ANIA7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 6
Dot.: Do Pani Beatki Krajnik I Wizażanek

dzięki wizażanko za rady- z pewnością sprawdzę. a jeśli chodzi o dermatologa to mnie zawiódł- podobno byłam u dobrego- ale jego rady to "lepiej nic nie robić" a ja nie mogę na siebie patrzeć i mam straszny kompleks z tego powodu, przestaje patrzeć w lustro

znalazłam w moim mieście peeling kawitacyjny w salonie dr Eris, ale nie wiem czy i na ile mogę im ufać
pozdr.
ANIA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:25   #4
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Do Pani Beatki Krajnik I Wizażanek

Spróbuj odwiedzić jeszcze jakiegoś dermatologa.Moim zdaniem to nie powinnaś decydować się nawet na ten peeling kawitacyjny jeżeli buzia ma jeszcze tendencję do ropnych "niespodzianek".Ja nie mam bardzo duzych przebarwień itd i na wiosnę ide na kwas glikolowy ( o najmniejszym stężeniu ) do zaufanej i wypróbowanej kosmetyczki.Zobaczymy jak bedzie z efektamiNiestety jestem z Wawy i ta kosmetyczka tez przyjmuje tylko tutaj więc nici z polecenia Ci jej, ale popytaj koleżanki o jakieś zaufane salony kosmetycznepowodzenia:c mok:
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.