Czy to są przebarwienia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 15:52   #1
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka

Czy to są przebarwienia?


Wcześniej miałam problemy z pryszczami, jednak regularne maseczki z glinki zielonej(dalej je stosuje), beznacne ( tylko na noc ), dobre nawilżanie i dużo poświęconego czasu sprawiło, że już nie mam syfów, tylko takie pojedyńcze krostki przed miesiączką lub przy dużym stresie. Zazwyczaj na krostki stosuje na noc jakąś maść : cynkowa lub tormentiol. Sam wyprysk szybciej się goi, jednak mam jakieś plamy po wyprysku, są one innej barwy niż skóra. I tu mam problem, nie wiem czy to są te przebarwienia? Chciałabym tylko dodać, że używam samoopalacza Daxa w piance i niestety ale jak go mam na twarzy to te plamki są jeszcze bardziej widoczne i dłużej się utrzymują, niż kiedyś, kiedy nie używałam nic na poprawienie kolorytu na twarzy Na solarium nie chce chodzić, bo wiem że wtedy całkowicie się tych plam nie pozbęde a jedynie pogorsze sprawe.
Czy to są przebarwienia? i co robić aby ich nie było? czy używanie przeze mnie samoopalacza ma tu jakiś wpływ na te plamy? Z góry dziekuję za kazdą pomoc
Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 18:46   #2
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Czy to są przebarwienia?

jak na moj gust to sa to przebarwienia.
A co do samoopalacza to on jedynie bedzie wplywal w taki sposob ze po prostu moze brzydko zaakcentowac te plami i wskutek czego beda jeszcze bardziej widoczne.
Dobra jest masc Acne-Derm. Stosowalam i jestem zadowolona. Ale teraz planuje pomeczyc twarzyczke i pojedyncze plamki Glyco - A zobaczymy co wyjdzie
pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:04   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Czy to są przebarwienia?

Tylko sie chron przed UVA, bo dopiero Ci wyjdzie...Ale mysle, ze po kamapanii na forum pt. KWASY+OCHRONA SLONECZNA, juz co nie co o tym wiadomo.

Paliziomko, to sa moim zdaniem takie przebarwienia potradzikowe (sa jeszcze posloneczne, ktore wygladaja jak piegi, tyle, ze nie umiejscawiaja sie seksownie, na nosie, ale np na srodku czola albo pod okiem , lobuzy )solarium absolutnie zabronione a Acne Derm dziala u mnie najlepiej wlasnie na takie czerwono/brazowawe plamki po wypryskach, ktore juz sie dawno temu zagoily.
Jednym z glownych warunkow skutecznej kuracji (dlugiej i wymagajacej wytrwalosci) jest staranna, codzienna i pilna ochrona przed sloncem.
Mysle, ze samoopalacz chwyta mocniej w miejscu tychze plamek, gdzie skora jest zgrubiala.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:49   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Czy to są przebarwienia?

opis opasuje do przebarwień pozapalnych.
powoli schodzą same, ale można im w tym pomóc (kwasy, filtry itd)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:00   #5
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Czy to są przebarwienia?

Dzięki dziewczyny, tak tez myślałam - to są przebarwienia po krostkach Moją kurację rozpoczne Acne dermem ( przeszukam forum ) i bardziej stabilnymi filtrami bo na razie kończe nieszczesny krem Lirene ( wrrr dałam sie nabrać, że bedzie mnie odpowiednio chronił )
Na dzień stabilne filtry, w nocy acne derm. A co do samoopalacza to pewnie bede musiala z niego zrezygnować?
Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.