być razem po zdradzie - potraficie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 10:50   #1
sumiire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4

być razem po zdradzie - potraficie?


Mam 28 lat, R. 29, jesteśmy razem 5,5 roku. Tworzymy świetną parę - jako partnerzy, kochankowie, współdomownicy. Jesteśmy rodziną, choć nie ma tego na papierze.
W niedzielę przyznał, że w marcu mnie zdradził z obcą, nieznajomą kobietą. Impulsywnie, bez namysłu.

Brzydzę się nim. I wtulam się w niego, bijąc i krzycząc, bo tylko w jego ramionach jeszcze się nie rozsypałam. Nie wierzę mu. Nie ufam. Kocham całym sercem, chociaż rozszarpał mi je na kawałeczki.

Chcemy walczyć o nas. Chociaż nie wiem, czy potrafię, czy mam tyle siły. To najobrzydliwsze i najokrutniejsze co mógł mi zrobić. Mam tylko to jedno w głowie i ryczę na okrągło. Wmawiam sobie, że to się nie dzieje; że wszyscy, tylko nie mój R. A potem wyobrażam sobie go z inną i...

Czy są tu kobiety, które to przetrwały? Zawalczyły i nie żałują? Wiem, że pewnie ciężko Wam wracać do tego myślami... Jak wyglądały i zmieniały się Wasze relacje? Pomóżcie ;(
sumiire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:03   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez sumiire Pokaż wiadomość
Mam 28 lat, R. 29, jesteśmy razem 5,5 roku. Tworzymy świetną parę - jako partnerzy, kochankowie, współdomownicy. Jesteśmy rodziną, choć nie ma tego na papierze.
W niedzielę przyznał, że w marcu mnie zdradził z obcą, nieznajomą kobietą. Impulsywnie, bez namysłu.

Brzydzę się nim. I wtulam się w niego, bijąc i krzycząc, bo tylko w jego ramionach jeszcze się nie rozsypałam. Nie wierzę mu. Nie ufam. Kocham całym sercem, chociaż rozszarpał mi je na kawałeczki.

Chcemy walczyć o nas. Chociaż nie wiem, czy potrafię, czy mam tyle siły. To najobrzydliwsze i najokrutniejsze co mógł mi zrobić. Mam tylko to jedno w głowie i ryczę na okrągło. Wmawiam sobie, że to się nie dzieje; że wszyscy, tylko nie mój R. A potem wyobrażam sobie go z inną i...

Czy są tu kobiety, które to przetrwały? Zawalczyły i nie żałują? Wiem, że pewnie ciężko Wam wracać do tego myślami... Jak wyglądały i zmieniały się Wasze relacje? Pomóżcie ;(
Nie, nie tworzycie świetnej pary. Wydawało Ci się, że tak jest. I to jest ta podstawowa różnica. To on powinien walczyć o Ciebie, a nie że Ty masz z nim o coś walczyć.

Bałabym się, że ten marzec to wierzchołek góry lodowej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:04   #3
TancerzTango
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 476
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

A przyznał się sam czy z dobrej woli, czy to wyszło przypadkiem?

Staraj się o tym nie myśleć i mu wybaczyć.
TancerzTango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:05   #4
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez sumiire Pokaż wiadomość
Tworzymy świetną parę - jako partnerzy, kochankowie, współdomownicy
No wychodzi na to, że jednak nie Albo tylko i wyłącznie w Twoich oczach.

Nie wybaczyłabym zdrady, nigdy. A ta pojedyncza, "spontaniczna" zdrada może być (zapewne jest, a już z pewnością będzie) jedną z wielu.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:10   #5
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

No nie wiem,ja nie byłabym w stanie z nim być,a le skoro Ty jesteś to życzę powodzenia.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:12   #6
mankawstanka
Raczkowanie
 
Avatar mankawstanka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Miami, FL
Wiadomości: 413
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Ja zerwalam z gnojem ktory mnie zdradzil, i jeszcze probowal mi wmowic ze to moja wina
Od takich egzemplarzy radze trzymac sie z daleka, jak zdradzil cie raz bedzie to robil caly czas, a w sumie nie wiadomo czy tylko ten jeden raz, takie jest moje zdanie, a po opisie sadze ze to jest toksyczny zwiazek
mankawstanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:16   #7
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

ja bym nie potrafiła być , może bym wybaczyła ale nie zapomniała i przy każdej możliwej okazji bym mu to wypominała... Nie ufałabym mu a związek bez zaufania to nie związek...

Z drugiej strony- zastanawia mnie to dlaczego Ci o tym powiedział......
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 11:17   #8
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie, nie tworzycie świetnej pary. Wydawało Ci się, że tak jest. I to jest ta podstawowa różnica. To on powinien walczyć o Ciebie, a nie że Ty masz z nim o coś walczyć.

Bałabym się, że ten marzec to wierzchołek góry lodowej.
- no i amen.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:19   #9
AislingR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 30
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Jesteś totalnie naiwna. Przyzał się? Bo co? Źle się z tym czuł czy bał się, że samo wyjdzie? Nie dość że Cię zdradził to zwalił jeszcze całą odpowiedzialność na Ciebie. Decyzję co dalej.

Ja bym się z tego wypisała. Zdradził Cię teraz, myślisz że jak mu urodzisz dziecko, bedziesz gruba, sflaczała i zaniedbana to nie zrobi tego znowu? jeśli facet przed ślubem i dziećmi Cię zdradził to szkoda czasu. może warto walczyć jak w gre w chodzą dzieci... ale tak?
choć to Twoja decyzja.
AislingR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:24   #10
sumiire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

W tym momencie mam o nim zdanie takie samo, jak każda z Was. Napisałam tu z prośbą o świadectwa osób, którym się udało przetrwać (albo i nie). Nie o teoretyzowanie, "co bym zrobiła na Twoim miejscu", bo tego co mam teraz w głowie i sercu nie zrozumie nikt, kto tego nie przeżył.
Walczyć będziemy razem, nie dlatego, że szukam winy po swojej stronie. Tylko mnie też to sporo kosztuje. On walczy o mnie, ja sama ze sobą, oboje o nasz związek.
Dziękuje za odpowiedzi.
sumiire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:26   #11
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

nigdy w życiu.
jestem w stanie dużo w związku wybaczyć, iść na kompromisy. ale zdrada to jest coś, co całkowicie związek kończy. nie byłabym w stanie zapomnieć ani być dalej z takim facetem.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 11:30   #12
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez sumiire Pokaż wiadomość
W tym momencie mam o nim zdanie takie samo, jak każda z Was. Napisałam tu z prośbą o świadectwa osób, którym się udało przetrwać (albo i nie). Nie o teoretyzowanie, "co bym zrobiła na Twoim miejscu", bo tego co mam teraz w głowie i sercu nie zrozumie nikt, kto tego nie przeżył.
Walczyć będziemy razem, nie dlatego, że szukam winy po swojej stronie. Tylko mnie też to sporo kosztuje. On walczy o mnie, ja sama ze sobą, oboje o nasz związek.
Dziękuje za odpowiedzi.
- i PO CO być w takim związku? Bo od życia przychodzą różne i tak czasami ciężkie chwile czy sprawy, dlatego nie wyobrażam sobie bycia ze zdradzającym facetem, bo pewnie to nie będzie ostatnia zdrada.
Mój ojciec zdradzał matkę, też pewnie "sporo ją to kosztowało"- i uważam, że z takim facetami związki są bez sensu.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2014-09-18 o 11:32
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:10   #13
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez sumiire Pokaż wiadomość
W tym momencie mam o nim zdanie takie samo, jak każda z Was. Napisałam tu z prośbą o świadectwa osób, którym się udało przetrwać (albo i nie). Nie o teoretyzowanie, "co bym zrobiła na Twoim miejscu", bo tego co mam teraz w głowie i sercu nie zrozumie nikt, kto tego nie przeżył.
Walczyć będziemy razem, nie dlatego, że szukam winy po swojej stronie. Tylko mnie też to sporo kosztuje. On walczy o mnie, ja sama ze sobą, oboje o nasz związek.
Dziękuje za odpowiedzi.
No to walcz dziewczyno jeśli widzisz w tym sens. Jeśli jesteś na tyle silna,że po wybaczeniu nigdy nie wrócisz do tematu i nie wypomnisz swojemu chłopakowi ,a w przyszłości mężowi zdrady i po imprezach chłopaka Ty będziesz spać spokojnie,bo w ogóle nie pomyślisz,że mógł bezmyślnie jakąs panne poobracać w ramach walki z nudą, to nic tylko walczyć o siebie Gratuluję silnej osobowości.

Dla mnie również zdrada=koniec związku.Choćbym nie wiem jak kochała-znam siebie,po prostu chyba dziennie miałby to na tapecie,więc po co się męczyć?Prędzej czy później i tak wszystko rypnie.
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:14   #14
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Jak facet mnie zdradził a dokładniej oszukał (do seksu nie doszło) to pogoniłam go. Później dałam szansę powrotu ale nic nie wyszło, bo nie potrafiłam wybaczyć.
Teraz wiem, że nigdy zdrady nie wybaczę. Bez znaczenia czy na trzeźwo, po alkoholu, z koleżanką, nieznajomą czy kolegą.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:16   #15
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Ja bym nie wybaczyła. Skoro mnie ktoś zdradza to znaczy, że nie jestem dla niego całym światem. Nie ma mowy o wspólnej przyszłości.
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:20   #16
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez AislingR Pokaż wiadomość
Jesteś totalnie naiwna. Przyzał się? Bo co? Źle się z tym czuł czy bał się, że samo wyjdzie? Nie dość że Cię zdradził to zwalił jeszcze całą odpowiedzialność na Ciebie. Decyzję co dalej.

Ja bym się z tego wypisała. Zdradził Cię teraz, myślisz że jak mu urodzisz dziecko, bedziesz gruba, sflaczała i zaniedbana to nie zrobi tego znowu? jeśli facet przed ślubem i dziećmi Cię zdradził to szkoda czasu. może warto walczyć jak w gre w chodzą dzieci... ale tak?
choć to Twoja decyzja.

Bez przesady, dlaczego po urodzeniu dziecka ma byc gruba i zaniedbana?

Autorko-ja bym wybaczyla, ale to zalezy od Ciebie czy dasz rade z tym jakos zyc w zwiazku.. I nie uwazam, ze jedna zdrada to od razu znaczy, ze bylo ich wiecej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:22   #17
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

zostałam zdradzona, zostałam z facetem, wybaczyłam i żyję dalej.

tylko, że ja mam podejście, że można kochać i zdradzić. Było mega trudno to nie robiłam z tego końca świata i nie biegałam codziennie za nim z sekatorem żeby uciąć mu jądrą.

sama sobie musisz odpowiedzieć czy dasz radę przez to przejść.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:25   #18
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez sumiire Pokaż wiadomość
Czy są tu kobiety, które to przetrwały? Zawalczyły i nie żałują? Wiem, że pewnie ciężko Wam wracać do tego myślami... Jak wyglądały i zmieniały się Wasze relacje? Pomóżcie ;(
Ja "zawalczyłam" dwa razy i z perspektywy czasu były to dwa największe błędy w moim życiu. Nigdy więcej.
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:25   #19
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja bym nie potrafiła być , może bym wybaczyła ale nie zapomniała i przy każdej możliwej okazji bym mu to wypominała... Nie ufałabym mu a związek bez zaufania to nie związek...

Z drugiej strony- zastanawia mnie to dlaczego Ci o tym powiedział......
Ja właśnie tak miałam. Niby normalna rozmowa, nagle ktoś ze znajomych (który nawet nie wiedział o sytuacji) coś tam całkiem nieświadomie powiedział co mi przypomniało i od razu wybuchałam. Tak się nie da niestety.
Żałuję, że wybaczyłam. Zszargałam sobie nerwy, wszędzie wietrzyłam zdradę, aż w końcu (chyba stwierdził, że i tak wybaczę) zrobił to po raz kolejny. Gdy już rozstaliśmy się definitywnie to to wszystko bardzo odbiło się na moim późniejszym (obecnym) związku. Moja samoocena zmalała do zera, byłam bardzo nieufna, mimo że mój obecny tż nie dał mi do tego powodu. Trochę czasu zajęła nam walka z tymi moimi problemami. Na szczęście tż był bardzo cierpliwy i spisał się na medal, ale na pewno sporo by nie wytrzymało i odpuściło.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.

Edytowane przez _Aneta
Czas edycji: 2014-09-18 o 12:26
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 12:28   #20
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Może i bym potrafiła, ale po co? żądam więcej od mojego partnera, ja jestem wierna i wierności oczekuję- wolałabym być sama niz z kimś kto mnie zdradza i nie szanuje. Uważam że rzadko się konczy na zdradzie ''jedyny raz w zyciu i nie wiem co mnie napadło''. Następnym razem tylko co najwyżej będzie się lepiej kryć.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 13:09   #21
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Ja bym nie wybaczyła. Dla mnie taki facet byłby skończony. Ale tutaj nie ma że coś jest czarne czy białe, Ty sama musisz sobie odpowiedzieć, czy jesteś w stanie tworzyć związek z tym człowiekiem, czy nie. To jest bardzo indywidualna sprawa i nikt Ci tutaj nie powie, jaka jesteś, co czujesz, co jestes w stanie wybaczyć. To wiesz tylko Ty i tylko Ty poniesiesz konsekwencje swojego wyboru.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 13:26   #22
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Ja właśnie tak miałam. Niby normalna rozmowa, nagle ktoś ze znajomych (który nawet nie wiedział o sytuacji) coś tam całkiem nieświadomie powiedział co mi przypomniało i od razu wybuchałam. Tak się nie da niestety.
Żałuję, że wybaczyłam. Zszargałam sobie nerwy, wszędzie wietrzyłam zdradę, aż w końcu (chyba stwierdził, że i tak wybaczę) zrobił to po raz kolejny. Gdy już rozstaliśmy się definitywnie to to wszystko bardzo odbiło się na moim późniejszym (obecnym) związku. Moja samoocena zmalała do zera, byłam bardzo nieufna, mimo że mój obecny tż nie dał mi do tego powodu. Trochę czasu zajęła nam walka z tymi moimi problemami. Na szczęście tż był bardzo cierpliwy i spisał się na medal, ale na pewno sporo by nie wytrzymało i odpuściło.
ja miałam identycznie... po zdradzie wróciłam do EKS ale to nie było to... każde nieodbieranie telefonu, dłuższe oczekiwanie na sms = zdradza mnie , jest z inną.... Dlatego odpuściłam, rozstaliśmy się... I obecny TŻ na początku musiał zmierzyć się z moimi "demonami przeszłości" - na szczęście się udało , ale początki były trudne...


Do autorki : jeżeli wiesz, że będzie potrafiła wybaczyć i nie zachowywać tak jak ja po zdradzie- może wam się udać...
Drugą kwestią jest to że... serio nie rozumiem dlaczego Ci to powiedział skoro to był nic nie znaczący wybryk...Żeby uspokoić swoje sumienie ?
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 13:47   #23
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

mam w większości kolegów facetów. znam ich sekreciki i powiem tak - który zdradził raz, zdradził i kolejny. prędzej czy poźniej (nawet po kilku latach od 1. zdrady) ale zdradził.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:11   #24
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
zostałam zdradzona, zostałam z facetem, wybaczyłam i żyję dalej.

tylko, że ja mam podejście, że można kochać i zdradzić. Było mega trudno to nie robiłam z tego końca świata i nie biegałam codziennie za nim z sekatorem żeby uciąć mu jądrą.

sama sobie musisz odpowiedzieć czy dasz radę przez to przejść.
No wlasnie, tez uwazam, ze mozna kogos kochac i zdradzic oraz, ze mozna zdradzic tylko raz i wiecej tego nie zrobic.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:15   #25
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Są takie pary i są pary, które mimo zdrady potrafiły tworzyć dobry związek. Tylko to zajęło im naprawdę lata terapii, pracy, poświęceń i to obu stron. No i chęci były po obu stronach.

Ale generalnie nie wróżę sukcesu w większości przypadków. Po co Ci to, dziewczyno? Facet, który "spontanicznie" zdradził?
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:17   #26
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Cytat:
Napisane przez sumiire Pokaż wiadomość
Tworzymy świetną parę [...]
W niedzielę przyznał, że w marcu mnie zdradził z obcą, nieznajomą kobietą. Impulsywnie, bez namysłu.


Brzydzę się nim. I wtulam się w niego, bijąc i krzycząc, bo tylko w jego ramionach jeszcze się nie rozsypałam. Nie wierzę mu. Nie ufam. Kocham całym sercem, chociaż rozszarpał mi je na kawałeczki.
o matko ile ty masz lat 14?

lol
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:21   #27
TancerzTango
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 476
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Koleżanki dobrze tu piszą, że najmądrzej to ewakuować się z tego związku. A pytałaś go po co Tobie o tym powiedział? Przecież to oczywiste, że będzie Cię to bolało do końca życia.
TancerzTango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:40   #28
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

zostałam zdradzona. postanowiliśmy spróbować jeszcze raz. po niecałych dwóch miesiącach bylismy dla siebie obcymi ludźmi - tyle w temacie.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:44   #29
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Kiedyś pół roku byłam zdradzana, wybaczałam to, aż w końcu nie wytrzymałam i odeszłam.
Innym razem sama zdradziłam (innego mężczyznę, wiele lat później), zataiłam to. Byliśmy razem jeszcze jakiś czas po mej zdradzie, aż związek zakończył się z zupełnie innego powodu.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:55   #30
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: być razem po zdradzie - potraficie?

Po pierwsze- współczuję, 5,5 roku związku i takie kwiatki. Po co Ci się przyznawał? Sam z siebie czy zauważyłaś, że coś jest nie tak i z niego to wyciągnęłaś?
Po drugie- nigdy nie byłam w takiej sytuacji, z otoczenia znam tylko jedną zdradzoną osobę. Moją kuzynkę zdradził mąż, na początku decyzja była jedna- rozwód, ale ona mu wybaczyła, pogodzili się i dalej są małżeństwem. Jak im się układa? Tego nie wiem.

Teraz Ty jesteś najważniejsza, zastanow się, czy będziesz mogła żyć z taką świadomością, a przede wszystkim daj sobie czas. Nie musisz teraz wybaczać i na pewno będzie bardzo ciężko przez pewien czas. Nie macie możliwości, żeby mieszkać przez pewien czas osobno? Albo chociaż niech się chłop na kanapę przeniesie.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 13:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.