Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-14, 14:33   #4051
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
znane blogerki / youtuberki jes dostaja za darmo, w zamian za reklame to oczywiste, cała reszta potem idzie i kupuje taki sprzet za kupe kasy, nie ma szans, aby ta szczoteczka potrafiła zmniejszyc zmarszczki, oczyscic pory dogłebnie.
Cóż ja tak uważam
Nie zgadzam się co do tego, że działanie tych urządzeń to ściema. Owszem, zapewne efekty nie bedą tak spektakularne jak głosi reklama, ale np. Clarisonic oczyszcza mi skórę nieporównywalnie lepiej niż mycie dłońmi. Skąd wiem? Wieczorem robię demakijaż jak zawsze (micele itp.), potem dokładnie myję twarz wodą z żelem, potem jeszcze raz nakładam żel myjący i dopiero zabieram się za Mia2. Efekt jest taki, że na białym włosiu szczotki widać ślady po podkładzie. Wniosek taki, że gdyby nie Clarisonic, to te resztki zostałyby na skórze. Na pewno Clarisonic nie u każdego się sprawdzi, zwłaszcza u osób z wrażliwą skórą, można mu zarzucać wiele rzeczy, ale z pewnością nie to, że nie doczyszcza lepiej niż mycie dłońmi.

Efekty działania Luny raczej są długofalowe, więc trudno przekreślić ją po pierwszym użyciu.

Tak w ogóle jestem zdania, że żeby wydawać tak jednoznaczne oceny, to trzeba samemu spróbować. Ja np. nie uważam się za idiotkę, która pobiegnie kupić absolutnie wszystko co jest reklamowne na blogach, vlogach itp. Czasem mnie coś zaciekawi, ale mam własny rozum i na podstawie tego, co sama sprawdzę, wyrabiam sobie zdanie, czy będzie ono pozytywne czy wręcz przeciwnie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 14:49   #4052
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Trudno się z Tobą, Olu, nie zgodzic
Poza tym na chwyty marketingowe jesteśmy skazane ciągle jedna " wyrzuci" swoje pieniądze na szczoteczke, inna na torebkę, okulary, telefon itd.
Dla mnie osobiscie to blogerki mogą sobie wychwalać
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 15:03   #4053
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się co do tego, że działanie tych urządzeń to ściema. Owszem, zapewne efekty nie bedą tak spektakularne jak głosi reklama, ale np. Clarisonic oczyszcza mi skórę nieporównywalnie lepiej niż mycie dłońmi. Skąd wiem? Wieczorem robię demakijaż jak zawsze (micele itp.), potem dokładnie myję twarz wodą z żelem, potem jeszcze raz nakładam żel myjący i dopiero zabieram się za Mia2. Efekt jest taki, że na białym włosiu szczotki widać ślady po podkładzie. Wniosek taki, że gdyby nie Clarisonic, to te resztki zostałyby na skórze. Na pewno Clarisonic nie u każdego się sprawdzi, zwłaszcza u osób z wrażliwą skórą, można mu zarzucać wiele rzeczy, ale z pewnością nie to, że nie doczyszcza lepiej niż mycie dłońmi.

Efekty działania Luny raczej są długofalowe, więc trudno przekreślić ją po pierwszym użyciu.

Tak w ogóle jestem zdania, że żeby wydawać tak jednoznaczne oceny, to trzeba samemu spróbować. Ja np. nie uważam się za idiotkę, która pobiegnie kupić absolutnie wszystko co jest reklamowne na blogach, vlogach itp. Czasem mnie coś zaciekawi, ale mam własny rozum i na podstawie tego, co sama sprawdzę, wyrabiam sobie zdanie, czy będzie ono pozytywne czy wręcz przeciwnie.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 15:34   #4054
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się co do tego, że działanie tych urządzeń to ściema. Owszem, zapewne efekty nie bedą tak spektakularne jak głosi reklama, ale np. Clarisonic oczyszcza mi skórę nieporównywalnie lepiej niż mycie dłońmi. Skąd wiem? Wieczorem robię demakijaż jak zawsze (micele itp.), potem dokładnie myję twarz wodą z żelem, potem jeszcze raz nakładam żel myjący i dopiero zabieram się za Mia2. Efekt jest taki, że na białym włosiu szczotki widać ślady po podkładzie. Wniosek taki, że gdyby nie Clarisonic, to te resztki zostałyby na skórze. Na pewno Clarisonic nie u każdego się sprawdzi, zwłaszcza u osób z wrażliwą skórą, można mu zarzucać wiele rzeczy, ale z pewnością nie to, że nie doczyszcza lepiej niż mycie dłońmi.

Efekty działania Luny raczej są długofalowe, więc trudno przekreślić ją po pierwszym użyciu.

Tak w ogóle jestem zdania, że żeby wydawać tak jednoznaczne oceny, to trzeba samemu spróbować. Ja np. nie uważam się za idiotkę, która pobiegnie kupić absolutnie wszystko co jest reklamowne na blogach, vlogach itp. Czasem mnie coś zaciekawi, ale mam własny rozum i na podstawie tego, co sama sprawdzę, wyrabiam sobie zdanie, czy będzie ono pozytywne czy wręcz przeciwnie.
Dokladnie.
Mnie w Lunie przekonal masaz. Efekty masazu sa nieocenione. Od dawna wykonuje masaz przy okazji zmywania makijazu olejkami. Teraz bede kontunuowac takze przy pielegnacji.

Pierwsze wrazenie po LP: wlosy sa niesamowicie miekkie. A uwierzcie mi, ze moje sa sztywne i malo, ktory produkt potrafi je tak zmiekczyc. Juz mi sie podoba.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 15:42   #4055
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

Pierwsze wrazenie po LP: wlosy sa niesamowicie miekkie. A uwierzcie mi, ze moje sa sztywne i malo, ktory produkt potrafi je tak zmiekczyc. Juz mi sie podoba.
Mam takie samo odczucie Co zreszta pisałam dwukrotnie.
Z tym, że już 2 dni po myciu sa jakieś takie strąkowate ...ale może to efekt tego, ze intensywnie ćwiczę, zatem i wlosy wchłaniają wilgoć, pot etc. W sumie myję je co 2 dni. Ale chciałam zobaczyć ile dadza radę na LP bez straty swieżości.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 15:49   #4056
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Troche inaczej odbieram ta swiezosc wg LP: po ich produktach brud sie nie czepia do wlosow (pokazuja to na tescie z maka), ale nie wplywaja na wydzielanie sebum. Bylo gdzies cos o przetluszczaniu skory?

Sklady produktow gdyby ktos szukal:
http://www.livingproof.com/buy/ingredients/section
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2015-03-14 o 15:52 Powód: q
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 15:52   #4057
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Troche inaczej odbieram ta swiezosc wg LP: po ich produktach brud sie nie czepia do wlosow (pokazuja to na tescie z maka), ale nie wplywaja na wydzielanie sebum. Bylo gdzies cos o przetluszczaniu skory?
Brud faktycznie nie czepia sie, ale oklapniete mam przy szkórze na całej głowie, na bank efekt treningu, cóż po kazdym sie ze mnie leje, bo skóry głowy nie mam tłustej i nigdy nie miałam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-14, 17:15   #4058
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak w ogóle jestem zdania, że żeby wydawać tak jednoznaczne oceny, to trzeba samemu spróbować. Ja np. nie uważam się za idiotkę, która pobiegnie kupić absolutnie wszystko co jest reklamowne na blogach, vlogach itp. Czasem mnie coś zaciekawi, ale mam własny rozum i na podstawie tego, co sama sprawdzę, wyrabiam sobie zdanie, czy będzie ono pozytywne czy wręcz przeciwnie.
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Trudno się z Tobą, Olu, nie zgodzic
Poza tym na chwyty marketingowe jesteśmy skazane ciągle jedna " wyrzuci" swoje pieniądze na szczoteczke, inna na torebkę, okulary, telefon itd.
Dla mnie osobiscie to blogerki mogą sobie wychwalać
Zgadzam się z oboma powyższymi wpisami. Moim zdaniem nie ma sensu licytować się, kto by czego nie kupił, bo wiadomo, że kręcą nas różne rzeczy.
Oczywiście czasem też nakręcamy się tu nawzajem, ale każda z nas ma przecież własny rozsądek
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 17:39   #4059
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Coś tańszego nie zaszkodzi, zwłaszcza jak działa i jest dobre. Sama ostatnio wynajduje w Organique tańsze odpowiedniki serum Lauderowego czy kremu pod oczy, wiec wiem, ze tańsze nie zawsze znaczy gorsze.

Ja używam wacików i micela, bo mamy twarda wodę, ze uzywanie zeli do mycia przesusza mi skórę totalnie.

Prawda taka, ze kosmetyki które sa naprawde świetnie nie tak łatwo znaleźć/trafić.

I jak 5-in-1? Podeszło Ci?

Własnie dzisiaj patrzałam na kwc czy są jakies opinie o LP i zdziwiłam się, że nic nie znalazłao, bo byłam pewna, ze coś powinno być.

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------



Na mnie z MUFE nic sie nei sprawdziło, ani baza, ani podkłady ani pudry
o którym serum EL piszesz? i co jest tym zamiennikiem?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dokladnie.
Mnie w Lunie przekonal masaz. Efekty masazu sa nieocenione. Od dawna wykonuje masaz przy okazji zmywania makijazu olejkami. Teraz bede kontunuowac takze przy pielegnacji.

Pierwsze wrazenie po LP: wlosy sa niesamowicie miekkie. A uwierzcie mi, ze moje sa sztywne i malo, ktory produkt potrafi je tak zmiekczyc. Juz mi sie podoba.
w masaż i ja wierzę
i głupio się teraz zapytam....to jaką macie tą Lunę? są jakieś rodzaje?
pytam bo mi się też zachciało
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 17:39   #4060
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zgadzam się z oboma powyższymi wpisami. Moim zdaniem nie ma sensu licytować się, kto by czego nie kupił, bo wiadomo, że kręcą nas różne rzeczy.
Oczywiście czasem też nakręcamy się tu nawzajem, ale każda z nas ma przecież własny rozsądek
Dokladnie
Ja jestem bardzo podatna na marketing szeptany ale wszystko zależy od tego kto szepcze

Mnie restore swieżosci wlosów niestety na razie nie przedlużył. Szanse sa raczej marne, od dawna myję wlosy lagodnymi szamponami i obawiam sie, ze jednak pozostaje mi codzienne mycie .
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 18:57   #4061
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
póki co na stronie niedostępna
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kliknać jednakże sie nei da, bo chwilowo wyprzedany na stronei sephory
No oczywista, jak już chcę tusz, to musi być niedostępny No bo po co miałby być?!
Podrepczę i tak stacjonarnie najpierw obadać to cudo.

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Wyslalam Ci foty, ale fotograf oczny ze mnie zaden, nie wiem czy Cie one zacheca
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-14, 19:57   #4062
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez beata. Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo podatna na marketing szeptany Ale wszystko zależy od tego kto szepcze
Dobre
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 20:37   #4063
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się co do tego, że działanie tych urządzeń to ściema. Owszem, zapewne efekty nie bedą tak spektakularne jak głosi reklama, ale np. Clarisonic oczyszcza mi skórę nieporównywalnie lepiej niż mycie dłońmi. Skąd wiem? Wieczorem robię demakijaż jak zawsze (micele itp.), potem dokładnie myję twarz wodą z żelem, potem jeszcze raz nakładam żel myjący i dopiero zabieram się za Mia2. Efekt jest taki, że na białym włosiu szczotki widać ślady po podkładzie. Wniosek taki, że gdyby nie Clarisonic, to te resztki zostałyby na skórze. Na pewno Clarisonic nie u każdego się sprawdzi, zwłaszcza u osób z wrażliwą skórą, można mu zarzucać wiele rzeczy, ale z pewnością nie to, że nie doczyszcza lepiej niż mycie dłońmi.

Efekty działania Luny raczej są długofalowe, więc trudno przekreślić ją po pierwszym użyciu.

Tak w ogóle jestem zdania, że żeby wydawać tak jednoznaczne oceny, to trzeba samemu spróbować. Ja np. nie uważam się za idiotkę, która pobiegnie kupić absolutnie wszystko co jest reklamowne na blogach, vlogach itp. Czasem mnie coś zaciekawi, ale mam własny rozum i na podstawie tego, co sama sprawdzę, wyrabiam sobie zdanie, czy będzie ono pozytywne czy wręcz przeciwnie.
Ok, spoko. Ty nie, ale sporo osób kupuje dokładnie to co ....zobaczy u innych, niewazne ze nie działa, ze ja szpeci, ze kosztuje majatek....miec musi Zero swojego rozumu.
Do mnie te szczoteczki kompletnie nie przemawiają. Nie mam kompletnie problemów z cerą, nawet zaskórników nie mam, a to dlatego, że używam sciereczki muslinowej. i codziennie robię masaż twarzy. Wielokrotnie znane youtuberki, które maja wiedze na ten temat, to podkreslały, np. nissiax, która jest kosmetologiem, że ta szczoteczka nie zrobi cudów, a fekt identyczny daje sciereczka muslinowa.
Ja miałam tą szczoteczkę dawno temu: mia, oddałam bez żalu, nie przekonała mnie. Kiedyś poruszyłam ten temat z kosmetyczka, sama mi przyznała, że nie jest to niezbednik. Dokładnie taki sam efekt dawała szczoteczka muślinowa. Tak więc zdanie moje na ten temat z kosmosu się nie wzięło.
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2015-03-14 o 21:00
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 09:03   #4064
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
o którym serum EL piszesz? i co jest tym zamiennikiem?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------



w masaż i ja wierzę
i głupio się teraz zapytam....to jaką macie tą Lunę? są jakieś rodzaje?
pytam bo mi się też zachciało
Zwykla Foreo Luna. Rozowa jest teraz w promocji w Douglas

U mnie w D. otworzyli spa. Nie wiedzialam, ze tam takie cuda. Zapomnialam tylko zapytac na jakich kosmetykach pracuja?

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Ok, spoko. Ty nie, ale sporo osób kupuje dokładnie to co ....zobaczy u innych, niewazne ze nie działa, ze ja szpeci, ze kosztuje majatek....miec musi Zero swojego rozumu.
Do mnie te szczoteczki kompletnie nie przemawiają. Nie mam kompletnie problemów z cerą, nawet zaskórników nie mam, a to dlatego, że używam sciereczki muslinowej. i codziennie robię masaż twarzy. Wielokrotnie znane youtuberki, które maja wiedze na ten temat, to podkreslały, np. nissiax, która jest kosmetologiem, że ta szczoteczka nie zrobi cudów, a fekt identyczny daje sciereczka muslinowa.
Ja miałam tą szczoteczkę dawno temu: mia, oddałam bez żalu, nie przekonała mnie. Kiedyś poruszyłam ten temat z kosmetyczka, sama mi przyznała, że nie jest to niezbednik. Dokładnie taki sam efekt dawała szczoteczka muślinowa. Tak więc zdanie moje na ten temat z kosmosu się nie wzięło.
Podobno.
Dla mnie szamatki musilowe byly zbyt szorstkie. Podobnie jak Clarisonic robily mi krzywde.
Ja nie wierze w uniwersalne produkty. Nie ma mowy zeby ten sam produkt pasowal kazdemu. Cos co dla mnie bedzie cudem nie koniecznie sprawdzi sie u innych. Dlatego ostroznie podchodze do rekomendacji i sama tez ostroznie cos polecam.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 14:25   #4065
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zwykla Foreo Luna. Rozowa jest teraz w promocji w Douglas

U mnie w D. otworzyli spa. Nie wiedzialam, ze tam takie cuda. Zapomnialam tylko zapytac na jakich kosmetykach pracuja?



Podobno.
Dla mnie szamatki musilowe byly zbyt szorstkie. Podobnie jak Clarisonic robily mi krzywde.
Ja nie wierze w uniwersalne produkty. Nie ma mowy zeby ten sam produkt pasowal kazdemu. Cos co dla mnie bedzie cudem nie koniecznie sprawdzi sie u innych. Dlatego ostroznie podchodze do rekomendacji i sama tez ostroznie cos polecam.
dokładnie tak
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 14:53   #4066
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Sephora. -15%. Do jutra. Kod: WIZAZ315.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Wiecie, ze w Dunkin Donuts mieszali cukier puder z filtrem mineralnym UV i posypywali tym paczki?

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Ilios, widze Cie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 16:22   #4067
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50661766]
[/COLOR]Wiecie, ze w Dunkin Donuts mieszali cukier puder z filtrem mineralnym UV i posypywali tym paczki? [/QUOTE]

Ze jak?!? Oesu James, gdzie Ty takie info wynalazłaś. Nie chce myśleć, co niektórzy w podobnych sieciówkowych miejscach sypią/dają, dlatego staram sie unikać.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 16:48   #4068
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

dziewczyny , co myślicie o kosmetykach typu snake venom (z jadem węża) czy bee venom (z jadem pszczół)... Działa to?
na złote wyprzedaże fajna promocja na hiszpańskie kosmetyki gabinetowe...
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 16:56   #4069
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ze jak?!? Oesu James, gdzie Ty takie info wynalazłaś. Nie chce myśleć, co niektórzy w podobnych sieciówkowych miejscach sypią/dają, dlatego staram sie unikać.
Prosz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 17:02   #4070
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Po kolejnych ogledzinach, rozmowie z pania w D. i dokladnym przemysleniu wszystkiego: kupilam Lune Laduje sie grzecznie, wiec za jakas godzine sprobuje jej uzyc. Bede tez probowac LP, wiec dzien testow sie zapowiada
W razie jakiejs tragedii na twarzy, Lune bede mogla reklamowac i wroci skad przyszla

Macie czasem tak, ze jak czegos sobie odmowicie to potem dzieje sie cos zlego i musicie wydac na to kase, np. mandat, zepsute auto, cokolwiek? Moj maz mial tak kilka razy. A ja dzis po zakupie Luny cudem uniknelam stluczki (facetowi pekla opona przede mna i ledwie wyhamowalam).
Normalnie luna Ci zycie uratowała!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50661766]Sephora. -15%. Do jutra. Kod: WIZAZ315.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Wiecie, ze w Dunkin Donuts mieszali cukier puder z filtrem mineralnym UV i posypywali tym paczki?

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Ilios, widze Cie .[/QUOTE]
Pączki z filtrem mozna jesc i mowić ze to ochrona przeciwsłoneczna

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:16   #4071
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
dziewczyny , co myślicie o kosmetykach typu snake venom (z jadem węża) czy bee venom (z jadem pszczół)... Działa to?
na złote wyprzedaże fajna promocja na hiszpańskie kosmetyki gabinetowe...
ja nie słyszałam nawet o czxymś takim, słyszałam jedynie o jakiejs wydzielinie ze ślimaka....
ja chyba jestem na nie, szkoda zwierzaków
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:18   #4072
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
dziewczyny , co myślicie o kosmetykach typu snake venom (z jadem węża) czy bee venom (z jadem pszczół)... Działa to?
na złote wyprzedaże fajna promocja na hiszpańskie kosmetyki gabinetowe...
Przywiozlam mamie Babarie z wezem (mialo byc ze slimakiem, ale sie z pania ze sklepu nie dogadalysmy ). Nie uczulil jej o dziwno, ale o jakiejs rewelacji w dzialaniu tez nie uslyszalam.




Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Normalnie luna Ci zycie uratowała!


Pączki z filtrem mozna jesc i mowić ze to ochrona przeciwsłoneczna



Wlasnie robie przeglad mazidel i patrze z czym ja moge uzywac. Probowlam z pianka Ole Henriksena, ale jest za cienka. Mam jeszcze pianke z Shiseido, ale sklad nieznany (krzaki). Jak znajde wene to poszukam jutro. Z Effeclarem na razie sie boje.
Luszcze sie jak po kwasach Nalozylam mocno nawilzajaca maske. Oby nie bylo jak z Clarisonic.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:28   #4073
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50663064]Prosz.[/QUOTE]

Dzięks. To jakiś koszmar
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:33   #4074
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość


Pączki z filtrem mozna jesc i mowić ze to ochrona przeciwsłoneczna

Na pewno . Dwa rozmiary wiecej i 20 lat mlodziej .

Btw: robie podejscie nr 2 do Conversow.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięks. To jakiś koszmar
No, ciekawy news .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:44   #4075
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50663474]

Btw: robie podejscie nr 2 do Conversow.
.[/QUOTE]

O, a do których, wysokich, czy niskich? I jakiego koloru?
Ja białe uwielbiam, zas do czarno-kolorowych jakos nie do końca sie moge przekonac, a do wysokich na razie wcale, bo mi paskudnie skracaja nogi chyba ze kupie wersje wywijana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:56   #4076
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O, a do których, wysokich, czy niskich? I jakiego koloru?
Ja białe uwielbiam, zas do czarno-kolorowych jakos nie do końca sie moge przekonac, a do wysokich na razie wcale, bo mi paskudnie skracaja nogi chyba ze kupie wersje wywijana
Ja jestem bardzo antysportowa i nawet sportowe obuwie wywoluje u mnie dreszcze. Lubie tylko 2 modele butow Lacoste z materialu. Za tydzien wyjezdzam na weekend do jakiegos pensjonatu w lesie/na polanie/diabel wie gdzie. Nie wyskocze w balerinach. Potrzebuje skorzanych butow sportowych. Padlo na skorzane Conversy. Wezme chyba biale. Zastanawiam sie czy brac niskie czy wysokie. Niskie lepiej wygladaja do sukienek, wysokie do dzinsow. Zreszta krotkie nie nadadza sie na lazenie po kaluzach na jesien (mysle przyszlosciowo ). Chce wiec wysokie.

Mialam problem z rozmiarem za pierwszym razem. Iliosek mowil, ze unisexy brac rozmiar mniejsze, damskie w swoim rozmiarze. Wydawalo mi sie, ze klikam damskie. Przylecialo do mnie 39 i sie okazalo, ze moglabym tam jeszcze paletke cieni na czarna godzine schowac . Klikne wiec teraz 38.

Ja to ogolnie mam problem z rozmiarem zawsze, bo jedna moja stopa jest o pol cm wieksza od drugiej i kupowanie butow to zawsze wrzod na dupie.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Najladniejsze Conversy jakie widzialam w internetach to te, ale nie bylo ich w Polszy. Znalazlam je za granica, ale nie bylo mojego rozmiaru.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

A jakie to wywijane?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:58   #4077
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
dziewczyny , co myślicie o kosmetykach typu snake venom (z jadem węża) czy bee venom (z jadem pszczół)... Działa to?
na złote wyprzedaże fajna promocja na hiszpańskie kosmetyki gabinetowe...
Podobno najlepsza to smoczą krew jest.
Dobrze, że ja nie jadam ani pączków ani w sieciówkach.
Conversy fajne.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Podobno najlepsza to smoczą krew jest.
Dobrze, że ja nie jadam ani pączków ani w sieciówkach.
Conversy fajne.
James ja mam to samo i nie lubię kupować butów.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 18:03   #4078
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James ja mam to samo i nie lubię kupować butów.
38 za male, 39 za duze. W balerinach 39 moge chodzic jednak. 38 w szpilkach cisnie lewa noge. 39 spadaja mi ze stop. Wkladki nie pomagaja. Polowek nie robia. Lajf is lajf. Na na na na na .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 18:07   #4079
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50663708]Ja jestem bardzo antysportowa i nawet sportowe obuwie wywoluje u mnie dreszcze. Lubie tylko 2 modele butow Lacoste z materialu. Za tydzien wyjezdzam na weekend do jakiegos pensjonatu w lesie/na polanie/diabel wie gdzie. Nie wyskocze w balerinach. Potrzebuje skorzanych butow sportowych. Padlo na skorzane Conversy. Wezme chyba biale. Zastanawiam sie czy brac niskie czy wysokie. Niskie lepiej wygladaja do sukienek, wysokie do dzinsow. Zreszta krotkie nie nadadza sie na lazenie po kaluzach na jesien (mysle przyszlosciowo ). Chce wiec wysokie.

Mialam problem z rozmiarem za pierwszym razem. Iliosek mowil, ze unisexy brac rozmiar mniejsze, damskie w swoim rozmiarze. Wydawalo mi sie, ze klikam damskie. Przylecialo do mnie 39 i sie okazalo, ze moglabym tam jeszcze paletke cieni na czarna godzine schowac . Klikne wiec teraz 38.

Ja to ogolnie mam problem z rozmiarem zawsze, bo jedna moja stopa jest o pol cm wieksza od drugiej i kupowanie butow to zawsze wrzod na dupie.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Najladniejsze Conversy jakie widzialam w internetach to te, ale nie bylo ich w Polszy. Znalazlam je za granica, ale nie bylo mojego rozmiaru.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

A jakie to wywijane?[/QUOTE]
Ja zaś lubie sportowe, kiedyś tylko takie nosiłam, teraz głownie obcasy, ale sportowe dalej mam i lubie nosic.

To na taki wypad rzeczywiście lepiej długie. Te co z linka podałas fajne są
Generalnie u nas to bieda z consami, za to w UK maja w ciul roznych i jest w czym wybeirac. Jak bedę tam w lecie, to zrobię podejscie do długich.

O coś takiego https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...7e8822c5cf.jpg

Pamietam, ze masz roznice w długości stóp.
Akurat u mnie jest inaczej - musze miec poł rozmiaru Consy mneijsze niź swój rozmiar. Z tym, ze obie krótkie pary jakie mam, obcieraja mnie w lewym bucie w boczne palce, nei wiem czemu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 18:37   #4080
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja zaś lubie sportowe, kiedyś tylko takie nosiłam, teraz głownie obcasy, ale sportowe dalej mam i lubie nosic.

To na taki wypad rzeczywiście lepiej długie. Te co z linka podałas fajne są
Generalnie u nas to bieda z consami, za to w UK maja w ciul roznych i jest w czym wybeirac. Jak bedę tam w lecie, to zrobię podejscie do długich.
Troche mnie zniecheca to, ze mowisz, ze dlugie skracaly Ci nogi. Ja mam o wiele krotsze nogi niz Ty i nie chce wygladac jak krasnal.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Dziewczeta, nie chce wychodzic na zboka, ale ciekawi mnie, gdzie kupujecie bielizne. Nie pytam nawet o staniki, ale o majtki. Szukam czegos zwyklego pod dzinsy. Komplety ze stanikami mnie nie interesuja.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.