tipsy bez kieszonki na całej płytce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 09:07   #1
alice_fashionland
Przyczajenie
 
Avatar alice_fashionland
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24

tipsy bez kieszonki na całej płytce


Hej
Szukałam długo informacji na temat tego typu tipsów ale konkretnego niczego nie znalazłam, więc może tutaj uzyskam odpowiedź
Widziałam ostatnio do kupienia tipsy, bez kieszonki, przykleja się je na cały paznokieć (zdjęcie w załączniku). Później na całość nakłada się żel... Tyle znalazłam informacji na aukcji, na któej można kupić ten rodzaj tipsów.. moje wątpliwości biorą się stad, że nie wiem jak taki paznokieć ma sie trzymać na naszej płytce przez kilka tygodni? czy nie odpadnie po4 dniach jak zwykłe tipsy z kiosku za 4zl? ile warst zelu nalozyc zeby efekt byl dlugotrwaly? moze ktoras z was pracuje na tego typu paznokciach i bedzie mogla i cos doradzic
Pozdrawiam !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5157210172.jpg (39,9 KB, 19 załadowań)
__________________

Edytowane przez alice_fashionland
Czas edycji: 2015-05-20 o 18:19
alice_fashionland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 09:48   #2
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: tipsy bez kieszonki na całej płytce

brak zdjęcia
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:20   #3
alice_fashionland
Przyczajenie
 
Avatar alice_fashionland
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: tipsy bez kieszonki na całej płytce

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
brak zdjęcia
juz jest
__________________
alice_fashionland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 06:20   #4
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: tipsy bez kieszonki na całej płytce

szczerze powiedziawszy to ja nie słyszałam o tipsach które się przykleja na całą płytkę paznokcia
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 13:04   #5
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: tipsy bez kieszonki na całej płytce

To nie są tipsy, tylko sztuczne paznokcie, przykleja się na całą płytkę. Nie jest to produkt profesjonalny.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 11:26   #6
EDemetriusz90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: tipsy bez kieszonki na całej płytce

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
szczerze powiedziawszy to ja nie słyszałam o tipsach które się przykleja na całą płytkę paznokcia
Szczerze mówiąc, ja też nie, ale nie siedzę zbyt mocno w temacie. Właśnie dlatego zresztą zwracam sie do foremek z pytaniem: czy...mężczyzna może zrobić sobie tipsy? Nie, nie chodzi mi o bycie drag queen, ale maoje paznokcie...są obrzydliwe!!!

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
To nie są tipsy, tylko sztuczne paznokcie, przykleja się na całą płytkę. Nie jest to produkt profesjonalny.
A, dobrze, nie zauważyłem tej informacji. Z moimi paznokciami porobiło się coś dziwnego. Od obgryzania(( , od pracy fizycznej, nie wiem od czego jeszcze. Więc mogę metodą domową jakoś się z tym uporać?? Jak?? Jaki produkt polecacie?

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez EDemetriusz90 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, ja też nie, ale nie siedzę zbyt mocno w temacie. Właśnie dlatego zresztą zwracam sie do foremek z pytaniem: czy...mężczyzna może zrobić sobie tipsy? Nie, nie chodzi mi o bycie drag queen, ale maoje paznokcie...są obrzydliwe!!!

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------


A, dobrze, nie zauważyłem tej informacji. Z moimi paznokciami porobiło się coś dziwnego. Od obgryzania(( , od pracy fizycznej, nie wiem od czego jeszcze. Więc mogę metodą domową jakoś się z tym uporać?? Jak?? Jaki produkt polecacie?
I jeszcze jedna rzecz. Mam uczukenie na niektore tworzywa sztuczne. Z czego robi się takie sztuczne paznokcie? Czy skład jest tam precyzyjnie wymieniony? Poradźcie , proszę, bo bez tego NIGDY nie znajdę sobie dziewczyny!!! To jak będzie?
EDemetriusz90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 21:49   #7
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: tipsy bez kieszonki na całej płytce

Każdy może sobie zrobić, bo zakazu nie ma. Pytanie czy to jest wyjście? Obgryzanie paznokci to psychika, więc jak chcesz coś zmienić w swoim życiu, znaleźć dziewczynę to musisz pracować nad sobą. Pomyśl ile brudu i jaj pasożytów znajduje się pod paznokciem, zanim włożysz go do buzi. Może ta świadomość Ci pomoże. Powodzenia.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 07:09   #8
DRJACQUES96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: tipsy bez kieszonki na całej płytce

To , czy takie tipsy z aukcji odpadną czy nie- to jest zagdka godna filozofów! . Ja Ci tegonie powiem i chyba zadna z nas tego nie powie , po samym zdjęciu to już w ogole.Firma , gatunek materiału , zalecany sposob wykonania?... Bo tak na ślepo to nikt nic nie wie , czeski film. A zresztą dlaczego chcesz ryzykować, zamiast zostawić to profesjonalistom??:confus ed:

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Każdy może sobie zrobić, bo zakazu nie ma. Pytanie czy to jest wyjście? Obgryzanie paznokci to psychika, więc jak chcesz coś zmienić w swoim życiu, znaleźć dziewczynę to musisz pracować nad sobą. Pomyśl ile brudu i jaj pasożytów znajduje się pod paznokciem, zanim włożysz go do buzi. Może ta świadomość Ci pomoże. Powodzenia.
Mocne slowa , mądre słowa. Brud , bakterie- bezmyślność z Twojej strony totlna!!! I co , myślisz , że jak założysz sztuczne paznokcie , to załatwisz sprawę? NO WAY . To są tiki nerwowe , nerwice i rożne tego typu rzeczy.Przestaniesz obgryzać , zaczniesz skubać naskórki. Fu. A jak dziewczyna zobaczy- a zobaczy na pewno!!!- że masz tipsy? KLAPA.
DRJACQUES96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 14:52   #9
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: tipsy bez kieszonki na całej płytce

Istnieją tipsy bez kieszonki, ale nakleja sie je dokładnie tak samo jakby tę kieszonkę posiadały, wtedy można dać inny materiał (żel czy akryl)

jak są do naklejania na całą płytkę to sa raczej do użytku domowego, kiedys tez takie uzywałam ale z wzorkami

a jeśli chodzi o pazurki u mężczyzny

robiłam nie raz mężczyznom, ale polecam na szablonie króciutkie, matowe, w odcieniu naturalnym, po to by pomóc sobie z ogryzaniem, ponieważ w momencie gdy jest żel na pazurkach osoby ogryzające przestają brać pazurki do ust i dzieki temu można sobie tak pomóc - czy to kobieta czy mężczyzna, zatem powodzenia w walce z ogryzaniem - mam nadzieję ze się uda czy to dzięki samej silnej woli czy dzięki pazurkom żelowym zrobionym na formie a nie na tipsie
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-28 15:52:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.