Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 09:49   #4051
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Świetne! Ale trochę drogie...
U nas jest tak, że każdy płaci za swoich gości, więc przy moich 35 tragedii nie ma ;-)
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:49   #4052
vesna84
Zakorzenienie
 
Avatar vesna84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 734
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
O tak W okolicach NS tez piękna pogoda. A ja i tak cały dzień będę przed kompem czekać na wyniki egzaminu. którego nie ma bata, ale oblałam...
a może jednak nie oblałaś?? poczekaj na ostateczny wynik

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/brylantowe-za...687638509.html
dziewczyny jakie królewskie zaproszenia znalazłam
ale 5zł za sztuke to przesada jak dla mnie, ale ludzie kupuja!

troche drogie...i jak dla mnie za duzo tego wszystkiego tam, my chcemy proste zaproszenia bez udziwnień max.do 2zł.
vesna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:49   #4053
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Tytuł następnej części to numer dwa z poprzedniej części
A no chyba że tak
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:52   #4054
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Przy mniejszej liczbie gości zawsze coś można droższego kupić bo w sumie razem nie wychodzi tak dużo ale przy ponad 100 to już jest jakiś tam wydatek a zapeoszenie nie najważniejsze przeciez jest.
Jeśli kogoś stać i chce to niech kupuję. Ja mam trochę inne zdanie na ten temat.
Sama wiem po sobie, że zaproszenie od kogoś obejrzę sobie raz czy dwa, potem ląduje na półce. Nawet ich nie zbieram, po jakimś czasie po prostu wyrzucam. Nie należę raczej do sentymentalnych
Dlatego też nie planuję inwestować w drogie zaproszenia. Na pewno nie kupię byle jakich najtańszych, ale te ze średniej półki zdecydowanie mnie zadowolą. Tym bardziej, że nie chcę bardzo ozdobnych, tylko proste i eleganckie.

Dziewczyny, które same robią winietki, korzystałyście może z jakiegoś gotowego szablonu?
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:52   #4055
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Tym bardziej że zaproszeń kupujesz o wiele mnie niż gości, bo jedno na parę, ja się właśnie skusiłam bo to były jedyne które mi się podobały a chciałam zeby pasowały troszkę do zimy. Żadnych innych nie znalazłam dlatego skusiłam się za tą cenę.
Rzeczywiście, o tym zapomniałam, że zaproszeń zawsze jest mniej niż gości Tylko że na pewno będę chciała trochę zaproszeń na sam ślub, plus zapasowe zaproszenia na wesele, bo MUSZĘ mieć 80 gości, i jak mi poodmawiają, to będę zapraszać ludzi z listy zapasowej
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:53   #4056
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Przy mniejszej liczbie gości zawsze coś można droższego kupić bo w sumie razem nie wychodzi tak dużo ale przy ponad 100 to już jest jakiś tam wydatek a zaproszenie nie najważniejsze przeciez jest.
Jeśli kogoś stać i chce to niech kupuję. Ja mam trochę inne zdanie na ten temat.
A ja się spotykam cały czas z reakcją na zaproszenia, każdy jak dostaje od razu ocenia, a to ładne albo nie ładne, a tamta to miała ładniejsze a tamta to miała podobne,..itp. Wiec raczej goście zwracają na to uwagę.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:55   #4057
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które same robią winietki, korzystałyście może z jakiegoś gotowego szablonu?
Któraś z nas (nie pamiętam dokładnie która ) zdaje się robi takie krzesełka z szablonu.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 09:55   #4058
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
malwus niby Chełm taki nie duży a my się zgubiłysmy. A jedną z koleżanek mówiła że tam jest duży wybór ładnych sukien ślubnych słyszałas coś o tym?
Byłam tylko w jednym salonie na deptaku i nic ciekawego tam nie było, jakies stare modele z poprzednich lat bo pamiętam jak chodziłam z rok temu i teraz i ciągle jest to samo.
Nie byłam tylko w Chrobrym na górze, to też jest na deptaku tylko trzeba przejść w bok, tam jest prawdopodobnie większy wybór ale czy jakiś wielki to nie wiem.
W Chełmie można się zgubić bo jest tam dużo jednokierunkowych uliczek, alejek itp.
Zawsze warto mieć gps albo jakąś mapę wydrukowana z ulicami wtedy bez problemu się dojedzie do celu.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:56   #4059
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Dobar dan, kako ste? Kako Vam mogu gospođo pomoći?
Pisz, co chcesz usłyszeć, a usłyszysz Niestety reszty Ci nie mogę zagwarantować, a sama nie masz pojęcia, jak chętnie bym tam pojechała...
Hvala Ok, jak by co to będę pisać i prosić o chorwacki
Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki dziękuję za kciuki DOSTAŁAM PRACĘ !!! Dziś na 17mam szkolenie i być może zostanę na noc w pracy. tylko mam nadzieję że na sobotę mi nie każą przyjść bo będzie kicha




Haha, to jest fajne w tym artykule:
9. Uwielbiasz czerwone wino?
Cudownie – ja także – niemniej jednak plamy z czerwonego wina mają to do siebie, że na białej sukience widać je IDEALNIE. Prawo Murphego działa nieubłaganie na każdego – nawet na największego szczęściarza. Dlatego nasza rada – czerwone wino zostaw sobie na później – będzie jeszcze wiele okazji by się go napić wraz z mężem.




Przed 10 dzwonił do mnie tatuś, że są na miejscu i że zajechali szczęśliwie Ale się cieszę!!


A u mnie dziś słoooneczkoooo i błękitne niebo
Więc tusia idzie wskakiwać w kąpielówy i do basenu
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:56   #4060
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Ja złapałam raz tylko że była taka historia że mloda rzuciła do tylu ja złapałam a jakąś laska która w ogóle nie była koło mnie rzuciła się a ten welon i go rozdarła. Mi została mniejsza część więc przegrałam. A sprawdziło by się jakby TŻ złapał krawat bo następne wesele jest moje z tej strony rodziny

No wlasnie dlatego nie chę rzucać welonem- boje się zniszczenia. Raz rownież bylam swiadkiem takiego zachowania pannien. Bukietem rzucać nie będę, tez mi go szkoda. Muszę pomyśleć wiec czym rzuce :brzyda l:
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:57   #4061
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Zawsze się tacy znajdą
Tylko ja już bym wolała dołożyć nie wiem, na makijaż czy bukiet, coś co widać na ślubie, weselu, zdjęciach, filmie a nie na zaproszenie bo ja zazwyczaj jak dostaje to obejrzę z zewnątrz ocenie swoim okiem czy ładne, przeczytam datę, godzinę i miejsce, odłożę na półkę tam gdzie mam wszystkie zaproszenia i więcej do niego nie zaglądam.
pewnie! ja z takiego samego założenia wychodzę tez wole dodac pare zł wiecej na fryzurke czy makijaż
Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Świetne! Ale trochę drogie...



Oj męczące, uwierz
Próbuję z tym walczyć, małymi kroczkami, powoli mi się udaje ale do końca przecież jego charakteru nie zmienię. Takiego go pokochałam i teraz muszę się męczyć
A tak serio to trochę się obawiam, że zbyt dużo cech odziedziczył po tacie, który jest dość zaborczy. W naszym związku najczęściej się kłócimy właśnie przez zazdrość i zaborczość TŻta. Chociaż przez ten czas kiedy jesteśmy razem baardzo się zmienił, duża w tym moja zasługa
kochana z czasem może sie zmieni jak go troche przycisniesz, doskonale wiem co czujesz bo mój tż taki sam był zazdrosny i fochowaty. Raz nawet go zostawiłam przez to łaził, prosił żebym wrociła a ja twardo nie, chcoiaz po 5 min miałam ochote wróci tego sie nigdy tż nie dowie przetrzymałam go tak miesiąc czasu, to sie wystraszył i zaczął sie b ardziej pilnowac z tymi wybuchami, odkąd jest nasza córeczka to teraz połowe uwagi swojej na niej skupia, a nie 100% na mnie i jest luzik
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 09:58   #4062
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
A ja się spotykam cały czas z reakcją na zaproszenia, każdy jak dostaje od razu ocenia, a to ładne albo nie ładne, a tamta to miała ładniejsze a tamta to miała podobne,..itp. Wiec raczej goście zwracają na to uwagę.
Ja tez patrze na to jak wyglada ale przez 5 minut, potem to mi już wszystko jedno.
Nie każdemu np będzie się podobać moja suknia ale czy to znaczy że mam wybrać taka która się podoba gościom? Wybieram taką co mi się podoba. Tak samo jest z zaproszeniami, nie każdemu podpasują nawet gdybyś zamówiła najdroższe.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:59   #4063
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Byłam tylko w jednym salonie na deptaku i nic ciekawego tam nie było, jakies stare modele z poprzednich lat bo pamiętam jak chodziłam z rok temu i teraz i ciągle jest to samo.
Nie byłam tylko w Chrobrym na górze, to też jest na deptaku tylko trzeba przejść w bok, tam jest prawdopodobnie większy wybór ale czy jakiś wielki to nie wiem.
W Chełmie można się zgubić bo jest tam dużo jednokierunkowych uliczek, alejek itp.
Zawsze warto mieć gps albo jakąś mapę wydrukowana z ulicami wtedy bez problemu się dojedzie do celu.
My właśnie wczoraj z gps jechalysmy i on się upierał że już jesteśmy na hutniczej a byliśmy jakiś kilometr od celu. Ale co tam miałyśmy wycieczkę teraz już znamy trasę
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:00   #4064
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
dziewczyny na allegro bedziecie zamawiały zaproszenia czy z innych stron?
MadziuS na twoim blogu zaraz bodajże przy ostatnim wpisie wkleiłas zdjęcie boskiego fioletowego zaproszenia, gdzie je znalazłas i czy były inne kolory>?
Były były Bardzo ładne te zaproszenia . Jak wrócę z pracy to poszukam linka, bo mam gdzieś w bookmarkach I wkleję
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:01   #4065
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Coś w moim stylu i pasują do zimy jakby były srebrne, ja się zdecydowałam na takie co tez mają kamienie i kosztują niecałe 5zł.
Już zamówiłaś te zaproszenia??? Powtórzę się- bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Tytuł następnej części to numer dwa z poprzedniej części
Z tego co kojarzę to miała być propozycja Kozicy Górskiej naszej o inspiracjach i wariacjach

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
A ja się spotykam cały czas z reakcją na zaproszenia, każdy jak dostaje od razu ocenia, a to ładne albo nie ładne, a tamta to miała ładniejsze a tamta to miała podobne,..itp. Wiec raczej goście zwracają na to uwagę.
Moje siostry i ja oczywiście też- zwracamy uwagę na zaproszenia, a siostra TŻta i jego rodzinka to już w ogóle, ona chyba z 2 tygodnie wybierała zaproszenia na Chrzest ( z resztą nie wiem po co).

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Któraś z nas (nie pamiętam dokładnie która ) zdaje się robi takie krzesełka z szablonu.
Z tego co pamiętam to Jagódka
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:02   #4066
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez vesna84 Pokaż wiadomość
a może jednak nie oblałaś?? poczekaj na ostateczny wynik




troche drogie...i jak dla mnie za duzo tego wszystkiego tam, my chcemy proste zaproszenia bez udziwnień max.do 2zł.
vesna mi sie tez spodobały za 1,59zł i chyba na nie sie zdecyduje, jak tylko tż je zaakceptuje załuje tylko ze nie mozna dookupic akurat w tej aukcji winetek do kompletu.
Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
No wlasnie dlatego nie chę rzucać welonem- boje się zniszczenia. Raz rownież bylam swiadkiem takiego zachowania pannien. Bukietem rzucać nie będę, tez mi go szkoda. Muszę pomyśleć wiec czym rzuce :brzyda l:
może podwiązką?
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:03   #4067
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
My właśnie wczoraj z gps jechalysmy i on się upierał że już jesteśmy na hutniczej a byliśmy jakiś kilometr od celu. Ale co tam miałyśmy wycieczkę teraz już znamy trasę
Czasem i gps zawodzi przy dużej ilości uliczek. Ważne że trafiłyście
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:05   #4068
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Irmelin Twój avatarek jest cudny!!!!!!!!!!!! Uroda tej dziewczyny
Miałam to już wcześniej napisać, ale gdzieś mi umknęło.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Mykam na balkon, bo nie mogę przegapić takiego słoneczka
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:05   #4069
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Były były Bardzo ładne te zaproszenia . Jak wrócę z pracy to poszukam linka, bo mam gdzieś w bookmarkach I wkleję
Madziu dziękujępamiętasz możę ich cenę za 1 sztukę? w ogóle super ten twój blog, taki przejrzysty, a nie ze nawalony wszedzie wszystkiego pełno i niewiadomo na co patrzec a co czytac.

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2011-07-07 o 10:11
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 10:06   #4070
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
No wlasnie dlatego nie chę rzucać welonem- boje się zniszczenia. Raz rownież bylam swiadkiem takiego zachowania pannien. Bukietem rzucać nie będę, tez mi go szkoda. Muszę pomyśleć wiec czym rzuce :brzyda l:
Albo bukietem świadkowej. Ja tak zrobię chyba, bo też mi będzie szkoda własnego. Może na sesję będzie mi jeszcze potrzebny.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:07   #4071
Piekielny_Aniolek
Raczkowanie
 
Avatar Piekielny_Aniolek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 344
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
O tak W okolicach NS tez piękna pogoda. A ja i tak cały dzień będę przed kompem czekać na wyniki egzaminu. którego nie ma bata, ale oblałam...
Eeeee na pewno nie jest tak źle poczekaj na wyniki

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Coś w moim stylu i pasują do zimy jakby były srebrne, ja się zdecydowałam na takie co tez mają kamienie i kosztują niecałe 5zł.

Jejku ale ładne takie stylowe

Kurcze wy już nad zaproszeniami myślicie?
Ja jak na razie nic nie mam zrobione jedynie wiem jaką suknie bym chciała... a tak to nic
__________________
To tylko Ja...
Kobieta rozedrgana setką nowości, w nieustannym
biegu i z własnymi przemyśleniami...

po prostu "Łobuziara na obcasach"

Kocham Cię R

http://www.suwaczek.pl/cache/c57bb5fe5d.png
Piekielny_Aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:10   #4072
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez Piekielny_Aniolek Pokaż wiadomość
Eeeee na pewno nie jest tak źle poczekaj na wyniki

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------




Jejku ale ładne takie stylowe

Kurcze wy już nad zaproszeniami myślicie?
Ja jak na razie nic nie mam zrobione jedynie wiem jaką suknie bym chciała... a tak to nic
nie bój nic ja też nie mam nic zrobionego zaproszenia tylko oglądam ale nic jeszcze nie robię bo nawet dokladnej listy gości nie mamy
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:14   #4073
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez Piekielny_Aniolek Pokaż wiadomość
Eeeee na pewno nie jest tak źle poczekaj na wyniki

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------




Jejku ale ładne takie stylowe

Kurcze wy już nad zaproszeniami myślicie?
Ja jak na razie nic nie mam zrobione jedynie wiem jaką suknie bym chciała... a tak to nic
Aniołku narazie oglądamy
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:15   #4074
Piekielny_Aniolek
Raczkowanie
 
Avatar Piekielny_Aniolek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 344
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
nie bój nic ja też nie mam nic zrobionego zaproszenia tylko oglądam ale nic jeszcze nie robię bo nawet dokladnej listy gości nie mamy
hehe dobrze wiedzieć, że nie jestem sama... ja napisałam listę swoich - taką prowizorkę, żeby wiedzieć mniej więcej kogo zaprosić a poza tym nic...
__________________
To tylko Ja...
Kobieta rozedrgana setką nowości, w nieustannym
biegu i z własnymi przemyśleniami...

po prostu "Łobuziara na obcasach"

Kocham Cię R

http://www.suwaczek.pl/cache/c57bb5fe5d.png
Piekielny_Aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:15   #4075
sztuczka_magiczka
Rozeznanie
 
Avatar sztuczka_magiczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 784
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Dzień doberek


Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
oo, referacik sztuczki specjalnie dla mnie Kochana, oczywiście sama wiesz najlepiej, co najlepsze dla Ciebie Ja tylko zwracam uwagę na pewne rzeczy, które uważam, że trzeba wziąć pod uwagę, bo jednak kupić sukienkę, której nie możesz iść siku, bo nie będziesz mogła się zgiąć to nie ma co Ale jeśli uważasz, że dasz radę w niej w miarę normalnie funkcjonować, że podstawowe czynności będziesz wykonywać bez przeszkód, to bierz i ciesz się nią, a ja będę się cieszyć razem z Tobą
Ojej jakie to słodkie co napisałaś hehe że referacik dla Ciebie Przepraszam, ja nie umiem krócej pisać Tak tak - rozumiem, że chcesz mnie jedynie uczulić żeby mi było w sukni wygodnie Sama nie sprawdzałam co prawda, ale dziewczyna zapewnia że jest w niej wygodnie - gorset może i ma te fiszbiny i żeby się fajnie w tej kiecce wyglądało trzeba trochę ją pocisnąć, ale nie jest jakoś przeraźliwie sztywna

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki dziękuję za kciuki DOSTAŁAM PRACĘ !!! Dziś na 17mam szkolenie i być może zostanę na noc w pracy. tylko mam nadzieję że na sobotę mi nie każą przyjść bo będzie kicha
Gratuluję Ci Kiciu I powodzenia!

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
też byłam na stażu... ale w takiej zasranej firmie która nie chciala mnie zatrudnic bo oni bazują na stażystach ja nie tracę wiary ale jak czytam że tu każda znajduje jakąś pracę to mnie to trochę podłamuje
Mam dokładnie tak samo - już 7 miesiąc tu kwitnę Mimo, że mam wujka w zarządzie to niestety nic nie da się zrobić... Ja to mam szczęście - nawet jak mam plecy to nic mi one nie dają Rozumiem Cię doskonale z tym podłamanie Kochana Bezskutecznie poszukuję pracy...
__________________
13.09.2007r. jesteśmy razem!
22.07.2009r. zaręczeni!
21.07.2012r. powiemy tak!
sztuczka_magiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:15   #4076
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
nie bój nic ja też nie mam nic zrobionego zaproszenia tylko oglądam ale nic jeszcze nie robię bo nawet dokladnej listy gości nie mamy
Ja tak samo tylko oglądam, a listę gości będę mieć skompletowaną gdzieś pod koniec sierpnia jak teściowa wróci do Polski. Zaproszenia będę chciała zamówić dopiero pod koniec roku.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:15   #4077
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Coś w moim stylu i pasują do zimy jakby były srebrne, ja się zdecydowałam na takie co tez mają kamienie i kosztują niecałe 5zł.
A skąd te zaproszenia? Allegro? Możesz podać link? Rozumiem, że te na zdjęciach to te poniżej 5zł?
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:16   #4078
sztuczka_magiczka
Rozeznanie
 
Avatar sztuczka_magiczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 784
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Dokładnie! Ja swoją też kupiłam na spontanie i nie żałuję. A przynajmniej nie dostanę kociokwiku po bieganiu po milionie salonów, zastanawianiu się czy ta, czy może inna, a potem jeszcze tracenie zaliczek, bo się zmieniło zdanie, itp. Szaleństwo! A tak to szybko, miłość od pierwszego wejrzenia i mamy to z głowy
A właśnie - piękną suknię wybrałaś Oooj ja właśnie mam teraz taki kociokwik - poniżej opisana jest moja "sukniowa rozterka"... Twoja wypowiedź utwierdza mnie jednak w tym, żeby słuchać głosu swojego serca a nie rozkminiać czy później się trafi lepsza suknia czy nie... Hmm....

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
A my wczoraj kupiliśmy obrączki tylko zastanawiam się nad grawerką, tzn napewno chcemy bo i tak jest gratis, tylko zastanawiam się nad tekstem. Nie wiem czy dać oklepane Imie i data ślubu czy coś innego. Chociaż to imę najbardziej do mnie przemawia.

A wy grawerujecie coś na obrączkach??
Wow Pochwal się wzorem (chyba, że już wklejałaś a ja nie przyuważyłam :P?) i to koniecznie Ja już wcześniej pisałam, że bedę mieć z TŻem cytat z piosenki Aventury "La Boda" Na jednej obrączce (prawdopodobnie TŻa, bo tekst dłuższy a jego obrączka większa - wiadomo): "Hicimos un pacto de palabras" a na drugiej: "Yo te amo Tu me amas" Czyli że coś w stylu: "Zawarliśmy pakt słów, Ja kocham Ciebie Ty kochasz mnie" Tylko jeszcze nie wiem czy się zmieści - dowiemy się przy zamawianiu obrączek

Kurczę tak myślę i myślę z tą suknią... Mam czas do najbliższego wtorku na podjęcie decyji... ale ta decyzja jest taka ważna przecież Mój tata np. mówi, że suknia jest piękna i fajnie, że cena taka miła () ale żeby nie było że mi się odwidzi No i właśnie takie dziwne trzaski po głowie mi chodzą, że boję się iż będę czuła taki jakiś żal że wybór tej jedynej jest już za mną, że w sumie jest tyle pięknych sukien i w ogóle - nie wiem czy któraś z Was ma podobne rozkminy :p Ale z drugiej strony patrząc na te wszystkie piękne kiecki zdaję sobie sprawę z tego, iż nie w każdej bym dobrze wyglądała Np. we wtorek przed mierzeniem tej używanej sukni nad którą tak się głowię byłam w salonie, w której mierzyłam taką na maxa princesskową suknię, która też miała dekolt w serce ale tak wysoko prawie przy szyi ją miałam, że wyglądałąm fatalnie... I jeszcze ekspedientka się zaczęła rozwodzić, że "jak nie ma biustu to lepiej mieć w sukni prosty dekolt" - heh to w ogóle nic nie widać i niekobieco bym się czuła... no tragedia :/ A w TEJ czuję się bossko Jak mi ją panie zwężą to już w ogóle ślicznie będzie leżeć... Mam swój tiulowy dół (i to lekko opalizujący), są zdobienia (i to Swarovskiego - kupując nową suknię nie mogłabym sobie na to pozwolić ) i serduszkowy dekolt na którym mi zależało Gdybym olała tę okazję to mogłabym sobie tego później nie wybaczyć... Kurde co zrobić ?
Laseczki które macie już suknie - nie jest Wam żal, że wybór sukni już za Wami ? Nie wolałybyście się tym jeszcze trochę pocieszyć ? Wiem wiem, głupi mam problem ale cóż poradzić
__________________
13.09.2007r. jesteśmy razem!
22.07.2009r. zaręczeni!
21.07.2012r. powiemy tak!
sztuczka_magiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:16   #4079
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Cytat:
Napisane przez sztuczka_magiczka Pokaż wiadomość
Dzień doberek




Ojej jakie to słodkie co napisałaś hehe że referacik dla Ciebie Przepraszam, ja nie umiem krócej pisać Tak tak - rozumiem, że chcesz mnie jedynie uczulić żeby mi było w sukni wygodnie Sama nie sprawdzałam co prawda, ale dziewczyna zapewnia że jest w niej wygodnie - gorset może i ma te fiszbiny i żeby się fajnie w tej kiecce wyglądało trzeba trochę ją pocisnąć, ale nie jest jakoś przeraźliwie sztywna



Gratuluję Ci Kiciu I powodzenia!



Mam dokładnie tak samo - już 7 miesiąc tu kwitnę Mimo, że mam wujka w zarządzie to niestety nic nie da się zrobić... Ja to mam szczęście - nawet jak mam plecy to nic mi one nie dają Rozumiem Cię doskonale z tym podłamanie Kochana Bezskutecznie poszukuję pracy...
eh jest mi z tym strasznie źle bo czuję sie niepotrzebna.. tak dokładnie tak się czuję... zawsze ktoś jest lepszy...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:18   #4080
Piekielny_Aniolek
Raczkowanie
 
Avatar Piekielny_Aniolek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 344
Dot.: Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012

Ja znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/podziekowania-pude...702084080.html
i
http://allegro.pl/podziekowania-dla-...704932667.html
__________________
To tylko Ja...
Kobieta rozedrgana setką nowości, w nieustannym
biegu i z własnymi przemyśleniami...

po prostu "Łobuziara na obcasach"

Kocham Cię R

http://www.suwaczek.pl/cache/c57bb5fe5d.png

Edytowane przez Piekielny_Aniolek
Czas edycji: 2011-07-07 o 10:20
Piekielny_Aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.