Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwiec 2014 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-02, 13:52   #3091
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Ja mam problem z wózkiem, wczoraj poruszałam temat na forum bliźniakowym i dostałam kilka nazw firm, a wózek który mi się najbardziej podoba kosztuje ponad 4 tys
A nie myślałaś o jakimś używanym??

A w ogóle chyba nie pisałam, ze my juz ten wydatek mamy za sobą.Ostatnio tż upolował taki jaki chcielismy i w dobrym stanie,więc kupilismy. Muszę go wypróbować, może powożę troche starszego w spacerówie,bo wózek jeszcze na gwarancji do stycznia, wiec jakby coś nie tak to moge zareklamowac.
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014



Edytowane przez Zytus
Czas edycji: 2013-12-02 o 14:00
Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:06   #3092
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

SELENTI ramonka ma racje to jest ta sama sukienka.
Wow.MILA dostanie gore super prezentow...
Pamietajcie o glosach bede z frankiem wdzieczna...

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:28   #3093
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Justynka głosy poszły

Uciekam z pracy. Dziś kiepsko się czuję więc TŻ będzie pływał na basenie z Milą. Jadę z nimi, ale będę obserwować z góry
No i mam nadzieję, że będzie w końcu ta sesja zdjęciowa (bo babeczce ciągle aparat się psuł ). Jak tak to w końcu wrzucę obiecane foty

Będę wieczorem.
Miłego popołudnia Brzuchatki
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:40   #3094
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

[QUOTE=lolitka888;43978985]My na Andrzejki poszliśmy do mojej siostry robić pierniki. Znaczy się my robiłyśmy,dekorowałyśmy,b o małże popijali sobie whisky i grali w kości hehNarobiłyśmy się jak głuupie!!

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty połówkowe Jest 7 chłopców i 7 dziewczynek,także dzisiaj może zobaczymy przewage jakiejś płci:P
[QUOTE]

Ale piękne pierniczki Hehe ciekawe czy wróżka wywróżyła
A Santom kogo chce, bo może będzie chłopiec i dziewczynka

Cytat:
Napisane przez Seleniti Pokaż wiadomość
Wiecie co, poryczałam się ahh te hormony ostatnio mama tżta bardzo wysoko gorączkowała, ale nie dała się zaciągnąć do lekarza... Dziś była z tżtem u chirurga, bo przez cukrzyce w zeszłym roku miała amputowanego palca, ma jakieś rany na nodze i często musi zmieniać opatrunki, a dziś się okazało, że bardzo brzydko to wygląda i grozi jej amputacja albo całej stopy bądź też nogi... Ona nie wyraziła zgody na to by zostawić ją w szpitalu, jest pod tym względem bardzo uparta. Smutno mi się zrobiło, bo w jej stanie wydaje mi się mogło dojść nawet do sepsy, bądź też jakiegoś innego groźnego zakażenia.. Przykre jest to, że nie pomyśli pod tym względem nawet o własnej rodzinie...
Może musi przemyśłeć, to nie takie hop, napewno się przestraszyła takiej diagnozy... Trudno się pogodzić z amputacją Tata Tż zmarł na cukrzyce jak Tż miał 3 latka, straszne, boję się, że Tz ma w genach i pilnuje by badał poziom cukru raz w roku...

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Dziś mam mały sajgon, od rana pranie, bęben 7 kg, a i tak musiałam podzielić na 2 tury, sznurków brakło mi klamerki pożyczyłam od teściowej, ale ona też dziś pranie, więc lipaa
Tak apropo to my odkąd jest Olaf mamy dwie suszarki, bo w łazience nie ma miejsca na sznurki

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
madziula 3mam kciuki za wizytę i usg. Powiedz dlaczego jest to dla ciebie najbardziej stresujące? Ja mam 11.12 i teraz to trochę się go zaczęłam obawiać
Nie straszę Wg mnie to jest ważniejsze badanie niż w 11-13 tygodniu, bo tu bada się czy serduszko się prawidłowo wykształciło, komory domknęły i pozostałe narządy Ja teraz chodzę z nfz, więc nie widuje dzidzi, część z was już wcześniej miała potwierdzenie, że wszystko prawidłowo przebiega. A tak naprawdę niektóre wady serca wykrywa się i po 30 tygodniu, więc własciwie każde badanie jest stresujące Poza tym ja po większych przeżyciach z Olim i tak chce i nie chce robić to usg bo wiedzieć za duzo też nie dobrze
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:45   #3095
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Justynka głosy poszły

Uciekam z pracy. Dziś kiepsko się czuję więc TŻ będzie pływał na basenie z Milą. Jadę z nimi, ale będę obserwować z góry
No i mam nadzieję, że będzie w końcu ta sesja zdjęciowa (bo babeczce ciągle aparat się psuł ). Jak tak to w końcu wrzucę obiecane foty

Będę wieczorem.
Miłego popołudnia Brzuchatki
Ilkas, a gdzie jeździcie na basen? Jeździcie sami czy na zajęcia dla dzieci?
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:45   #3096
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość


Tak apropo to my odkąd jest Olaf mamy dwie suszarki, bo w łazience nie ma miejsca na sznurki
u mnie w domu nawet nie ma mowy o suszeniu czegokolwiek w środku bo od razu wilgoć, wszystko najpierw na dwór się wynosi, jak wiatr owieje, to do suszarni, która dopiero rok temu powstała, tak to masakra była z praniem
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:45   #3097
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Tutaj jest tak po ludzku opisane http://dzieciowo.pl/2012/05/usg-w-ci...wzrostowe.html
Nie lubię badania pępowiny ale to już moje :p


Młode tak jak Olaf rusza sie na spacerach a nie gdy siedzę, produkujemy jakies niestandardowe dzieci Dzisiaj staliśmy w mega kolejce to Olaf marudził w wózku młode wierciochało w brzuchu, zaczyna się
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu

Edytowane przez madziuuula
Czas edycji: 2013-12-02 o 14:55
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 15:13   #3098
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
SELENTI ramonka ma racje to jest ta sama sukienka.
Wow.MILA dostanie gore super prezentow...
Pamietajcie o glosach bede z frankiem wdzieczna...

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
zagłosowane

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Justynka głosy poszły

Uciekam z pracy. Dziś kiepsko się czuję więc TŻ będzie pływał na basenie z Milą. Jadę z nimi, ale będę obserwować z góry
No i mam nadzieję, że będzie w końcu ta sesja zdjęciowa (bo babeczce ciągle aparat się psuł ). Jak tak to w końcu wrzucę obiecane foty

Będę wieczorem.
Miłego popołudnia Brzuchatki
och tez bym sobie popływała
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:18   #3099
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Kobietki jak to jest u was z remontami? Jesteście przy tym ?My planujemy malowanie całego mieszkanka,ogólnie duży bajzel sie szykuje.No i nie wyobrażam sobie zeby miało mnie przy tym kir byc.... Lekarz powiedział ze nam sobie wybić z głowy malowanie teraz.A to na prawde juz konieczne bo okna wymieniali 2 tyg temu i trzeba malować.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja remontowałam całe miszkanie 2 lata temu. Wszystko do wymiany poszo: kable w ścianach, wykładziny, linoleum- aż do betonu usuwaliśmy itp. Ale mieszkanie niedostosowane w żaden sposób do dzieci. Ściany pomalowane farbą, więc spodziewam się tłustych plam po łapkach meble zrobione na kant, kuchnia otwarta, 0 dywanów tylko panele co może denerwować sąsiadkę z dołu- tupot nóżek

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziś mamy połówkowe o 18.30, jak dla mnie najbardziej stresujące badanie w ciąży, więc proszę o kciuki Biedny Tż wyjechał przed 6 by zdążyć
Trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość

Idę Was nadrobić

A na obiad gotuję gołąbki
Uwielbiam gołąbki, ja mam jakieś marne pierogi

Cytat:
Napisane przez anulka3999 Pokaż wiadomość
Justytna z lit. kobiecej mogę polecić takie tytuły :
"Kocham Nowy Jork", "Kocham Paryż" - dwie książki o jednej bohaterce I.Lafleche
"Poradnik pozytywnego myślenia" M. Quick
"11 minut" P.Cohelo
"Cień wiatru" "Więzień nieba" Zafon - tam sa chyba trzy części ale tytuł mi wyleciał z głowy
"Zgoda na szczęście" "Krok do szczęścia" "Alibi na szczęście" Ogonowskiej
"Służące" K. Stockett
jak jeszcze coś mi się przypomni to dam znac
Też sobie zapisze.

Dziś tak kichnęłam w pracy, że mi macicą szarpnęło chyba, tak bolało :/

Idę na pierogi z truskawkami. A tak mi się mięsa chce...
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:19   #3100
agus7ia
Raczkowanie
 
Avatar agus7ia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Paula wszystkiego najlepszego.

Madziula kciuki za połówkowe.

Lolitka cudne pierniczki.

Seleniti może "teściówka" pójdzie po rozum do głowy i zmieni zdanie. Może potrzebuje chwili, żeby oswoić się z tą myślą.


Zapominałam napisać, ze wczoraj zaczęłam 16 tydzień. Wow ponad 1/3 ciąży za mną

Kurde my mamy mały 3-drzwiowy samochód i jakoś nie wyobrażam sobie wkładania fotelika z dzieckiem na tył. Chyba jak będę sama jeździła to i tak lepiej wozić dziecko z przodu, prawda?

Co do książek to ja polecam: Złodziejka Książek - piękna lektura. Fajnie czyta się też Gildię magów, i jej kolejne dwie cześć, ale to typ literatury, którą trzeba lubić.
Ja głownie czytam kryminały, bo jakoś najlepiej mi wchodzą.

Ja mam nadzieję, że w swoim płaszczu zimowym przechodzę do końca, choć nie powiem, żebym tam miała jakoś sporo miejsca. Mam tylko nadzieję, że zima będzie krótka, bo jakoś nie uśmiecha mi się na miesiąc kupować większej kurtki, której pewnie później już nie założę.

Macie dziewczyny może takie fajne łaskotanie w brzuchu. Jakby ktoś was od środka smyrał? Bo ja coraz częściej coś takiego czuje i zastanawiam się czy można to zakwalifikować pod ruchy dziecka?

Wróciłam od fryzjera, wielkich zmian nie ma, ale zawsze to jakieś odświeżenie dla włosów. Tęsknie już za moimi króciutkimi włosami
__________________
Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas kocha.
agus7ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:24   #3101
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Uwielbiam gołąbki, ja mam jakieś marne pierogi
Jak masz domowej roboty i z mięsem to się zamieniam Dorzucę jeszcze sos grzybowy


Misia od rana mnie męczy żeby jej włączyć ,,Madagaskar'': Mama ja chcę lła!
Widziała gdzieś reklamę. Chyba jej włączę na chwilę za te męki sobotnie
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 15:24   #3102
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Ściany pomalowane farbą, więc spodziewam się tłustych plam po łapkach meble zrobione na kant, kuchnia otwarta, 0 dywanów tylko panele co może denerwować sąsiadkę z dołu- tupot nóżek
Ale czemu, właśnie farbą, o ile zmywalną, to można wytrzec A dywany fe przy dzieciach, ja sąsiadów olewam (też mają małe dzeicko), dla mnie dywany to zbiorowisko kurzu

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Macie dziewczyny może takie fajne łaskotanie w brzuchu. Jakby ktoś was od środka smyrał? Bo ja coraz częściej coś takiego czuje i zastanawiam się czy można to zakwalifikować pod ruchy dziecka?
Tak, czujesz ruchy

My mamy teraz mazde6 kombi, służbowy tzn ;p Ale bagażnik ma wielgachny więc wejdzie wózek i bagaże jak co Tż ma nim wozić pustaki to miejsce musi mieć
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:25   #3103
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Uwielbiam gołąbki, ja mam jakieś marne pierogi
Gołąbki Pierogi

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Nie straszę Wg mnie to jest ważniejsze badanie niż w 11-13 tygodniu, bo tu bada się czy serduszko się prawidłowo wykształciło, komory domknęły i pozostałe narządy Ja teraz chodzę z nfz, więc nie widuje dzidzi, część z was już wcześniej miała potwierdzenie, że wszystko prawidłowo przebiega. A tak naprawdę niektóre wady serca wykrywa się i po 30 tygodniu, więc własciwie każde badanie jest stresujące Poza tym ja po większych przeżyciach z Olim i tak chce i nie chce robić to usg bo wiedzieć za duzo też nie dobrze
Ja mam tak samo.Z jednej str nie mogę się już doczekać czwartku a z drugiej boje się

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Kurde my mamy mały 3-drzwiowy samochód i jakoś nie wyobrażam sobie wkładania fotelika z dzieckiem na tył. Chyba jak będę sama jeździła to i tak lepiej wozić dziecko z przodu, prawda?
My mamy ten sam problem
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:38   #3104
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Seleniti to może dobrym pomysłem by było aby TŻ zwołał swoje rodzeństwo i aby razem przekonali mamę i zapewnili że może liczyć na nich itp.

Justynka gratuluje 20tc Ja w pierwszej poczułam właśnie coś 20/21tc . Więc może i u Ciebie tak się pojawią

Martuszka jak mówiłam o tym pediatrze to powiedział mi „jak dziecko się domaga to podawać , bo najwidoczniej potrzebuje tego”

Menia za autko

Martusia masz już l4 do końca ciązy ??

Agusia gratuluję 16tc. Jeżeli nie masz z przodu poduszki powietrznej dla pasażera lub jeśli możesz ją wyłączyć to możesz wozić z przodu dziecko. Ale jeśli masz poduszkę powietrzną i nie idzie jej wyłączyć to najlepiej dziecka nie wozić z przodu.


Szafki w kuchni ogarnięte (ale jeszcze nie wszystkie bo Oskar się obudził), spacer godzinny zaliczony , teraz Oskar się bawi sam autkami więc mam chwilę dla Was


Jestem ciekawa jak tam po wizycie u Santom i jak u Madziuli chociaz ona to dopiero za 2godz ma.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:42   #3105
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Ja remontowałam całe miszkanie 2 lata temu. Wszystko do wymiany poszo: kable w ścianach, wykładziny, linoleum- aż do betonu usuwaliśmy itp. Ale mieszkanie niedostosowane w żaden sposób do dzieci. Ściany pomalowane farbą, więc spodziewam się tłustych plam po łapkach meble zrobione na kant, kuchnia otwarta, 0 dywanów tylko panele co może denerwować sąsiadkę z dołu- tupot nóżek

łe to moje mieszkanie to w ogóle nie przystosowane dla dziecka
farby na ścianach, w dodatku jasne kolory, kuchnia tez otwarta, progi w każdych drzwiach, nas dopiero czeka remont, dzis ostatecznie rodzice TŻ zeszli na dół, więc może jeszcze w tym roku remont, ocieplanie, szpachlowanie, malowanie itp.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjera, wielkich zmian nie ma, ale zawsze to jakieś odświeżenie dla włosów. Tęsknie już za moimi króciutkimi włosami
Nie obcinasz az do rozwiązania?
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:43   #3106
Piekielny_Aniolek
Raczkowanie
 
Avatar Piekielny_Aniolek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 344
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cześć Dziewczynki! Chciałabym do Was dołączyć... Termin mam na 26 maj
__________________
To tylko Ja...
Kobieta rozedrgana setką nowości, w nieustannym
biegu i z własnymi przemyśleniami...

po prostu "Łobuziara na obcasach"

Kocham Cię R

http://www.suwaczek.pl/cache/c57bb5fe5d.png
Piekielny_Aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:50   #3107
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Piekielny_Aniolek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki! Chciałabym do Was dołączyć... Termin mam na 26 maj
Hej
Opowiedz coś o sobie
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:51   #3108
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Piekielny_Aniolek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki! Chciałabym do Was dołączyć... Termin mam na 26 maj
witaj
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:52   #3109
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Jak masz domowej roboty i z mięsem to się zamieniam Dorzucę jeszcze sos grzybowy


Misia od rana mnie męczy żeby jej włączyć ,,Madagaskar'': Mama ja chcę lła!
Widziała gdzieś reklamę. Chyba jej włączę na chwilę za te męki sobotnie
Jednak tż wprowadził mnie w błąd. Nie pierogi a pyzy, nie truskawka, a mięso. Kupne. Ciekawe co za świństwo w środku, no ale mięsko

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Ale czemu, właśnie farbą, o ile zmywalną, to można wytrzec A dywany fe przy dzieciach, ja sąsiadów olewam (też mają małe dzeicko), dla mnie dywany to zbiorowisko kurzu

Tak, czujesz ruchy

My mamy teraz mazde6 kombi, służbowy tzn ;p Ale bagażnik ma wielgachny więc wejdzie wózek i bagaże jak co Tż ma nim wozić pustaki to miejsce musi mieć
Farba, ale jakaś lipna-nobiles. Właśnie plamy nie schodzą, bo kilka już jest. Próbowałam usunąć, ale się nie da. Też uważam, że dywany to siedzisko kurzu. Nawet firanek nie mam, bo tam też syf się zbiera

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
łe to moje mieszkanie to w ogóle nie przystosowane dla dziecka
farby na ścianach, w dodatku jasne kolory, kuchnia tez otwarta, progi w każdych drzwiach, nas dopiero czeka remont, dzis ostatecznie rodzice TŻ zeszli na dół, więc może jeszcze w tym roku remont, ocieplanie, szpachlowanie, malowanie itp.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------


Nie obcinasz az do rozwiązania?
Też mam jasne ściany

Widzę, źe temat włosów. Też zapuszczam. Mam krótkie- nie da się zrobić nawet kucyka, ale szybko mi rosną. Farbowałam w 2 miesiącu ciąży i mam już spore odrosty. myślę, że nawet może wróćę do naturalnego- mysi blond. Już w tym roku wróciłam do naturalnego, ale skusił mnie blond kolor na jednym z opakowań farb do włosów. Nie wyszło tak ładnie jak na opakowaniu...
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{

Edytowane przez Light Limara
Czas edycji: 2013-12-02 o 16:06
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 15:53   #3110
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Piekielny_Aniolek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki! Chciałabym do Was dołączyć... Termin mam na 26 maj
Na Dzień Matki.
Cześć dziewczyny. Oj ciężki dzień w pracy był.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:58   #3111
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Tez mam mieszkanie nie przystosowane do dzidzi...ale co ja mam zrobic skoro lekarz powiedział ze wdychanie farb itp w ciazy mam sobie darować....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 16:11   #3112
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość


No i przyszła dziś sukienka
wklejam fotki - jedna z lampą, druga bez
Ty... fajna ta kremowa, zaczynam żałować, że wzięłam niebieską

Ale w ogóle trochę się załamałam, bo pisałaś, że ta S/M to taka bardziej M/L, a ja właśnie takie ciuchy noszę i w związku z tym wzięłam... L/XL bo stwierdziłam, że w tą S się nie wcisnę no zobaczymy, za dużą sukienkę zawsze można zmniejszyć, gorzej jak jest za mała, więc może źle nie zrobiłam dzisiaj mi napisali, ze wysłana, więc może jutro będzie? W co wątpię, więc pewnie w środę

Cytat:
Napisane przez Seleniti Pokaż wiadomość
Nikii może rzeczywiście w tym również tkwi problem, ale ma dwie siostry na jedną z nich w 100% może liczyć, bo razem opiekują się ich schorowaną mamą, tż w domu jest jak nie przyjeżdża do mnie, jego brat też wydaje mi się, żeby pomagał. Liczę na to, że jednak obejdzie się bez tej amputacji i żeby w koncu mamę tżta coś ruszyło, żeby zaczęła myśleć o swoim zdrowiu..
Sel ja się zgadzam z Nikii, że chyba najlepszym pomysłem byłoby, żeby rodzeństwo TŻta usiadło z mamą i pogadało. Trzeba ustalić priorytety, bez stopy będzie mogła być samodzielna w pełni, a jak jej się rozwinie na obie nogi to już będzie gorzej.

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość


Wiem, że są i najpewniej tak kupimy... Tylko te ponad 1500 były śliczne łóżeczka...
Aaaaa no chyba, że tak w takim razie coś za coś

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, zdjęcia w załącznikach
1. Sorter, wrzucamy kształty w odpowiednie dziurki
2. Memory dotykowe. Na każdym zwierzaczku jest do pomiziania inny materiał. Mila uwielbia teraz wszystko co można paluszkiem pomiziać, pomacać, poskubać itd Myślę, że ta zabawka typowo jako gra memory będzie służyła dopiero dużo dużo później. Póki co raczej do takiej zabawy w mizianie i mówienie jakie to zwierzątka
3. Drewniana układanka. Tutaj kupiłam w ciemno. Zobaczymy czy Mila będzie umiała wkładać zwierzątko w odpowiedni kształt. W każdym razie będziemy się próbować uczyć
4. Te klocki już mam od kilku miesięcy ale wkleiłam bo też zamawiałam kiedyś w tym samym sklepie. I muszę powiedzieć, że Mila uwielbia się nimi bawić. Przez to, że są miękkie to bawiła się już nimi od dawna, gryząc, przekładając z rączki do rączki, waląc nimi gdzie popadnie Potem my je układaliśmy jeden na drugi a Mila rozwalała wieże - szczęście dla niej niesamowite jak można było wszystko zwalić A teraz jakoś od tygodnia zaczęła stawiać klocek jeden na drugim Tzn póki co tylko dwa. Układa i sama rozwala. Także to jest jedyna zabawka która zajmuje ją faktycznie na dłużej. No i dla mnie te klocki wizualnie są też mega fajne, bo każdy ma inne wypukłe zwierzątko i literkę
No i koniec To się rozpisałam o tych zabawkach


Szczęściara
Świetne wszystkie i jakie stylowe

Nr 1 i nr 3 akurat Hani ulubione zabawki obecnie

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość


O jak fajnie, że o nich wspomniałaś My też nie mamy w mieszkaniu miejsca na nic i kompletnie sobie nie wyobrażałam, jak zorganizować to przewijanie...

Co do autka, to mamy VW polo i nie wiem, czy jakikolwiek wózek się w nim zmieści... a nowego w najbliższym czasie nie kupimy... chyba że wygramy w totka, albo jedno z nas znajdzie jakąś normalnie płatną pracę... chociaż chciałabym mieć coś większego...
No ja sobie bardzo ceniłam ten przewijak, obok była szafka z pieluchami, chusteczkami, kremem itp, także wszystko blisko

Też mieliśmy wcześniej Polo, to był fajny samochód, ale rzeczywiście ciężko byłoby tam zmieścić wózek, tzn zmieścicie dzieląc go i wkładając część do bagażnika np a część na przednie siedzenie. Z jakąś małą spacerówką łatwiej, ale na początku z gondolą może być ciężko w inny sposób

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Justynka głosy poszły

Uciekam z pracy. Dziś kiepsko się czuję więc TŻ będzie pływał na basenie z Milą. Jadę z nimi, ale będę obserwować z góry
No i mam nadzieję, że będzie w końcu ta sesja zdjęciowa (bo babeczce ciągle aparat się psuł ). Jak tak to w końcu wrzucę obiecane foty

Będę wieczorem.
Miłego popołudnia Brzuchatki
No ja cierpliwie czekam na foty my mieliśmy jechać wczoraj na basen ale mój mąż stwierdził, że mu się nie chce, bo deszcz pada...

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość

Młode tak jak Olaf rusza sie na spacerach a nie gdy siedzę, produkujemy jakies niestandardowe dzieci Dzisiaj staliśmy w mega kolejce to Olaf marudził w wózku młode wierciochało w brzuchu, zaczyna się
Hmm Madziuula a może to po rodzinach po prostu te dzieci takie niestandardowe

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Macie dziewczyny może takie fajne łaskotanie w brzuchu. Jakby ktoś was od środka smyrał? Bo ja coraz częściej coś takiego czuje i zastanawiam się czy można to zakwalifikować pod ruchy dziecka?

Wróciłam od fryzjera, wielkich zmian nie ma, ale zawsze to jakieś odświeżenie dla włosów. Tęsknie już za moimi króciutkimi włosami
To ścinaj jak tęsknisz

Łaskotanie i smyranie to właśnie to

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Tez mam mieszkanie nie przystosowane do dzidzi...ale co ja mam zrobic skoro lekarz powiedział ze wdychanie farb itp w ciazy mam sobie darować....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj tam dziewczyny zanim dzidzia zacznie się poruszać samodzielnie to minie jakieś 7 miesięcy z tego co pamiętam, więc luz a malować nie ma co, pomalujecie za 3 - 4 lata jak już dzidziuś ściany wymaże i mu się znudzi ta zabawa a progi że są to może i lepiej, bo przynajmniej nie będzie wychodził z pokoju sam
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 16:27   #3113
agus7ia
Raczkowanie
 
Avatar agus7ia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Ramona o tym to nie pomyślałam. Może wymyślimy nowy przesąd. Nie obcinamy włosów, aż do porodu. Ooooooooooo nie, nie ma bata na coś takiego

Kasian obiecałam mężowi, że jak zajdę w ciąże to zapuszczę, bo on lubi dłuższe włosy, a ja nie. Ale skoro już się spisał to mogę się poświęcić i przynajmniej spróbować. Teraz będzie trochę łatwiej, bo zima jest, mniej się wychodzi i w czapce biega, więc może jakoś to przetrwam

A co do mieszkania to u nas porażka. mieszkamy w kawalerce (nie naszej) co prawda jest dość sporo, ale męczy mnie już to mieszkanie, bo wymaga generalnego remontu. Mam nadzieję, że do końca przyszłego roku będziemy mieć już swoje mieszkanie.
__________________
Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas kocha.
agus7ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 16:40   #3114
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Ramona o tym to nie pomyślałam. Może wymyślimy nowy przesąd. Nie obcinamy włosów, aż do porodu. Ooooooooooo nie, nie ma bata na coś takiego

Kasian obiecałam mężowi, że jak zajdę w ciąże to zapuszczę, bo on lubi dłuższe włosy, a ja nie. Ale skoro już się spisał to mogę się poświęcić i przynajmniej spróbować. Teraz będzie trochę łatwiej, bo zima jest, mniej się wychodzi i w czapce biega, więc może jakoś to przetrwam

A co do mieszkania to u nas porażka. mieszkamy w kawalerce (nie naszej) co prawda jest dość sporo, ale męczy mnie już to mieszkanie, bo wymaga generalnego remontu. Mam nadzieję, że do końca przyszłego roku będziemy mieć już swoje mieszkanie.
No taki przesad to juz chyba jest tylko nie wiem co sie stanie jak sie te wlosy obetnie chyba ze to o mature chodzilo a nie o ciaze

Rozumiem, duzo facetow lubi dlugie wlosy. Moj kolega nawet stwierdzil ze dziewczyny w krotkich wlosach sa brzydkie akurat takie mialam i mu wypominalam to potem ale Ty mialas super ta fryzurke naprawde

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 16:48   #3115
agus7ia
Raczkowanie
 
Avatar agus7ia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Kasian to chyba zdecydowanie chodzi o maturę

Ja uważam, że kobiety w krótkich fryzurach mogą wyglądać bardzo zmysłowo, zwłaszcza ze cały czas szyja jest odsłonięta, a niektórych panów to kręci

Miałam iść zupę na jutro gotować, a cały czas siedzę na wizażu
__________________
Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas kocha.
agus7ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 16:52   #3116
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Ramona o tym to nie pomyślałam. Może wymyślimy nowy przesąd. Nie obcinamy włosów, aż do porodu. Ooooooooooo nie, nie ma bata na coś takiego
podobno juz jest taki przesąd
no i tez taki, by nie nosic torebek listonoszek przez ramię, a ja mam tylko takie
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 16:52   #3117
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

a ja sie zastanawialam czy ktokolwiek pamietal, ze mam wizyte
no wiec z dzidziusiem wszystko w porzadku, chociaz uparty, bo nie chcial serduszka pokazac ale wszelkie wymiary ma idealnie w normie, nawet jeden dzien starszy no i w sumie nie starszy, a... STARSZA BEDZIEMY MIELI CORECZKE!! CORECZKE GIMNASTYCZKE
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...

Edytowane przez santom
Czas edycji: 2013-12-06 o 17:22
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 16:53   #3118
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość

Widzę, źe temat włosów. Też zapuszczam. Mam krótkie- nie da się zrobić nawet kucyka, ale szybko mi rosną. Farbowałam w 2 miesiącu ciąży i mam już spore odrosty. myślę, że nawet może wróćę do naturalnego- mysi blond. Już w tym roku wróciłam do naturalnego, ale skusił mnie blond kolor na jednym z opakowań farb do włosów. Nie wyszło tak ładnie jak na opakowaniu...
Ja juz nigdy nie ufarbuję, nie rozjasnię, teraz mam ombre hair, więc mam problem z głowy, ale chociaz trochę podreperowałam swoje kudełki
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 16:54   #3119
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Kasian to chyba zdecydowanie chodzi o maturę

Ja uważam, że kobiety w krótkich fryzurach mogą wyglądać bardzo zmysłowo, zwłaszcza ze cały czas szyja jest odsłonięta, a niektórych panów to kręci

Miałam iść zupę na jutro gotować, a cały czas siedzę na wizażu
O kurcze to cos mi sie pomieszalo

Mi sie tez bardzo podobaja krotkie fryzury i niektorym pasuja zdecydowanie bardziej niz dlugie wlosy. Sama mialam kilka razy ale powiedzialam sobie ze nigdy wiecej bo potem ten proces zapuszczania to jest istna katorga

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 16:55   #3120
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Ty... fajna ta kremowa, zaczynam żałować, że wzięłam niebieską

Ale w ogóle trochę się załamałam, bo pisałaś, że ta S/M to taka bardziej M/L, a ja właśnie takie ciuchy noszę i w związku z tym wzięłam... L/XL bo stwierdziłam, że w tą S się nie wcisnę
Ja noszę ciuszki S normalnie, a z sieciówek to nawet XS, a ta sukienka jest luźna, więc tak na rozm. dobre M mi wychodzi
Ale ja mam szczupłą górę ciała, tzn. od pasa w górę, więc trochę na mnie wisi
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.