Jesienne Mamy 2007 cz. III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 23:36   #1
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba

Jesienne Mamy 2007 cz. III


pierwsza część
druga część
zapraszam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 23:56   #2
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Az mnie kusi, zeby Wam tu sie wcisnac jako pierwsza

Dobranoc
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 06:24   #3
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Witam wszystkich na części III naszego wątku .

No to Olka dzisiaj nie dał pospać
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 07:05   #4
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Dzień dobry! jednak trafiłam na nowy wątek jakoś tak tu pusto zabieramy sie do roboty i za tydzien 5000 stuknie. ja noc u was? bo u nas o dziwo całkiem całkiem. Piotruś tate eksmitował z łóżka i od tej pory ładnie śpi. Budzi sie tylko 2 razy, czasem 3, ale rzadko wczoraj jednak nie spał na podłodze przeniosłam go do łóżka i się chyba nie zorientował
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 07:36   #5
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Lipinka pociachałam Cię
Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
Dzień dobry! jednak trafiłam na nowy wątek
No widzisz, na szczęście nie trzeba było wysyłać za Tobą listu gończego
Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
jakoś tak tu pusto
Bo pewnie dziewczyny jeszcze śpią
Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
zabieramy sie do roboty i za tydzien 5000 stuknie. ja noc u was? bo u nas o dziwo całkiem całkiem.
trochę statystyki:
cz.I wątku pisałyśmy 5 miesięcy 11 dni
cz.II wątku pisałyśmy 3 miesiące 14 dni
cz.III wątku ?1 miesiąc 17 dni?

U nas noc raczej dobrze, bo tylko 1 pobudka na mleko, ale rano to mogłaby troszkę dłużej pospać
Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
Piotruś tate eksmitował z łóżka i od tej pory ładnie śpi.
Już kiedyś pisałam... Lipinka uważaj, bo rośnie Wam antykoncepcja w postaci Piotrusia. To słowa położnej ze Szkoły rodzenia: Jak taki/a raz wejdzie do łóżka, to potem trudno się go/jej pozbyć
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 07:38   #6
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Wow,już część trzecia ,ale nam leci,aż miło

Dziwczyny czy mogę do zupki małej dodać kalafiora?Bo brokułka to wiem,ale co do kalafiora to nie wiem.
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 07:51   #7
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziwczyny czy mogę do zupki małej dodać kalafiora?Bo brokułka to wiem,ale co do kalafiora to nie wiem.
W rozkładzie jazdy żywienia niemowląt mam napisane, że kalafior, kapusta i fasolka po 9 miesiącu
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 07:52   #8
Murmelius
Rozeznanie
 
Avatar Murmelius
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 781
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Witam kochane

Nie dość, że nas zamknęli, to jeszcze jakiś szpieg szp........rozpoczął nam część III.
Napiszę później, bo Malwinka właśnie rąbnęła się w głowę i
Murmelius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 07:55   #9
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

W niektorych sloiczkach juz wczesniej pojawia sie kalafior, np http://www.bobovita.pl/produkty.php?...DEK&sys_id=288
Moze byc wzdymajacy dlatego na poczatek ostroznie. Ja Blance juz od jakiegos czasu daje i brokul i kalafior albo do zupki albo w lapke do podgryzania.

A tak wogole to czesc w III cz watku
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:11   #10
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Ja wpadam na chwilkę przywitać się tylko na trzeciej części naszego wątku.
U nas, jak wiecie, okres adaptacji Łucji w żłobku. Wczoraj została tam sama aż na 5 godzin. I choć miałam co robić w domu to okropnie za nią tęskniłam i nie mogłam doczekać się kiedy ją zabiorę. Jak na razie aklimatyzuje się całkiem dobrze, nie płacze, ładnie się bawi, jedynie z jedzeniem gorzej, bo je mniej niż w domu, co przy jej wadze spędza mi sen z powiek. Mam jednak nadzieję, że jak się przyzwyczai do nowego otoczenia to i z jedzeniem będzie lepiej. Dziś idziemy na 10-tą... Zastanawia mnie jak ona zniesie cały przyszły tydzień, bo zostanie już na 9 godzin!
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:16   #11
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Wow,już część trzecia ,ale nam leci,aż miło

Dziwczyny czy mogę do zupki małej dodać kalafiora?Bo brokułka to wiem,ale co do kalafiora to nie wiem.
ja uważam, że co dziecko to inna reakcja. Oczywiście jakieś tam ogólne normy można przyjąć(np. nie dałabym pól rocznemu dziecku glutenu czy czekolady) ale wprowadzanie pokarmów powoli, z odstepami i w małych ilosciach(oczywiście mówię tu o jedzonku dla dzieci typu jarzynki, owoce itp) nie zaszkodzi napewno, a nawet pomoże wykryc wczesniej ewentualne alergie. Nie uważam, zeby jedzonka dla dzieci w tych słoiczkach były zdrowsze niż ugotowane przez mamę, bynajmniej nie w tych czasach kiedy wszyscy na zysk patrzą. Ale sie rozpisałam

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Lipinka pociachałam Cię

No widzisz, na szczęście nie trzeba było wysyłać za Tobą listu gończego

Bo pewnie dziewczyny jeszcze śpią

trochę statystyki:
cz.I wątku pisałyśmy 5 miesięcy 11 dni
cz.II wątku pisałyśmy 3 miesiące 14 dni
cz.III wątku ?1 miesiąc 17 dni?

U nas noc raczej dobrze, bo tylko 1 pobudka na mleko, ale rano to mogłaby troszkę dłużej pospać

Już kiedyś pisałam... Lipinka uważaj, bo rośnie Wam antykoncepcja w postaci Piotrusia. To słowa położnej ze Szkoły rodzenia: Jak taki/a raz wejdzie do łóżka, to potem trudno się go/jej pozbyć
osz Ty, tak mnie z rana ciachać
ja nie potrafie ciachac to odpowiem hurtowo
co do tej III części pisanej przez miesiąc jestem na NIE, zdecydowanie krócej trzeba hihi może jakis rekordzik hmmm a ta mała antykoncepcja to masz racje w 100% plusy też są:
1. darmowa antykoncepcja
2. zdrowsza napewno
3. pewna w 101%
ale minusy tez są, tylko że jak pomyslę o tym wstawaniu w nocy to brrrry, ja się budzę za każdym razem jak Piotrus się tylko poruszy a ostatnio wierci sie całą noc (chyba przez ten gorąc). Ehhh wymówki sobie stwarzam poprostu lubię z nim spać. Muszę byc twarda bo faktycznie zrobie krzywdę jemu i sobie
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 08:17   #12
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7791705]Bianka: wczoraj mialam pisc, ale weny mi braklo... u nas z kreczem niby jest lepiej, mamy cwiczyc tylko raz w tygodniu, zeby polozenie glowki bylo prawidlowe, ale... gdy cwiczylismy codziennie i potem co drugi dzien Oli po jakims czasie dzielnie to znosil, juz tak nie plakal, wiedzial, ze szybko, szybko i po bolu, natomiast teraz jest tragedia Mam wrazenie, ze tydzien do za duza przerwa dla niego i za kazdym razem jest taki atak placzu, wycia i lez, ze nam sie serce kraje, potem prze pol godziny trzeba go uspokajac [/quote]
Blanka jak ma te misnie na sile rozciagane to jest bordowo-sina z placzu, lzy jak grochy, cala zasliniona - bardzo nieprzyjemny widok, niestety po wszystkim jak biore ja na rece to poprostu zapada w sen na przynajmniej godzine, bo jest tak wykonczona.Oprocz tego ma masaz, cwiczenia bobath i laser ale to juz raczej przyjemnosc
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:20   #13
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Brokułka to gotuję małej i nie było żadnego sprzeciwuWczoraj natomiast ugotowałam zupkę i dorzuciłam groszku mrożonego...mam nadzieję,że się nie zapędziłamZaryz ykuję chyba z tym kalafiorkiem,dam małą rózyczkę na poczatek.
Aha.Znalazłam fajny deserek z truskawek,ale też sie obawiam,bo uczulają znów

A to ten przepis:

*5-7 dojrzałych truskawek;
*1 łyżeczka kleiku ryżowego;
*2-3 łyżeczki przegotowanej wody.
Owoce sparz wrzątkiem,rozetrzyj na miazgę i przetrzyj przez sitko, dodaj kleik ryżowy i wodę.Rozmieszaj wszystko.Przecier podawaj dziecku od razu po ugotowaniu.

A co z CEBULĄ kiedy mozna dodać do zypki?
__________________
D&A

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2008-06-06 o 08:42
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:21   #14
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Wow,już część trzecia ,ale nam leci,aż miło

Dziwczyny czy mogę do zupki małej dodać kalafiora?Bo brokułka to wiem,ale co do kalafiora to nie wiem.
Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
W rozkładzie jazdy żywienia niemowląt mam napisane, że kalafior, kapusta i fasolka po 9 miesiącu
[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7791671]A ja mam, ze po 5 miesiacu jest kalafior (Poradnik Nutricia)[/quote]

Różne są źródla ja czytałam że od 6 miesiaca : http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...0,2321797.html, ja Kubie dawałam w zupce

**************

Witajcie kochane

Puchatek nadal śpi, musze zaraz iść i go obudzić...
U nas już część III A pijęniedobrą kawę zepsuł mi się spieniacz do mleka, i kawa jest bez pianki a ja tak kocham latte...muszę coś wykombinować
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:29   #15
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

wiecie co zastanawiałam się nad tym żeby na odchowalni założyc nowy wątek w ktorym zbierałybysmy różne wypróbowane przepisy na obiadki, deserki itp. Jak mam szukac w watkach to szału dostaje a bardzo fajne przepisy macie. Tylko nie wiem czy sprzeciwu nie będzie (coby nie zaśmiecać)

Pysiu trzepaczka w dloń !!!
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:38   #16
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7791889]Pysiu: lacze sie w bolu Ja musze sie pozegnac z moim ukochanym Frasierem od wczoraj jest BB, rano sa powtorki, i wywalili z anteny Frasiera, buuuuu A to byl moj punkt dnia, jak ja teraz bede zyla bez niego [/quote]
No to musimy żyć dalej Ty Leosiu bez Frasiera a ja bez spieniacza
Ehhhhhh życie!

p.s. Juz dzwonie po marketach by namierzyć nowy (niestety nie jest on ogólnie dostępny ) MUSZĘ GO MIEĆ!!!
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:41   #17
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
wiecie co zastanawiałam się nad tym żeby na odchowalni założyc nowy wątek w ktorym zbierałybysmy różne wypróbowane przepisy na obiadki, deserki itp. Jak mam szukac w watkach to szału dostaje a bardzo fajne przepisy macie. Tylko nie wiem czy sprzeciwu nie będzie (coby nie zaśmiecać)

Pysiu trzepaczka w dloń !!!
Jestem jak najbardziej ZA TAKIM WĄTKIEM
Mam ten sam problem,jak mam coś poszukać to mnie trafia
Śmiało Lipinko
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:47   #18
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Jestem jak najbardziej ZA TAKIM WĄTKIEM


Mam ten sam problem,jak mam coś poszukać to mnie trafia
Śmiało Lipinko
ja też...bardzo fajny pomysł Lipinko
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:48   #19
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7791671]A ja mam, ze po 5 miesiacu jest kalafior (Poradnik Nutricia)[/quote]
Ja mam i ten i z Nestle, w tym Nestle napisane, że po 9 miesiącu.
[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;7791658]
A co z kiwi, moga juz dzieciaki? Chyba sprobuje dac malemu dzis, moze zje, moze...

Po 8 miesiacu jest kiwi, wiec moze [/quote]
No więc w poradniku Nutricia jest, że po 12 miesiącu arbuz i kiwi
Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
jedynie z jedzeniem gorzej, bo je mniej niż w domu, co przy jej wadze spędza mi sen z powiek. Mam jednak nadzieję, że jak się przyzwyczai do nowego otoczenia to i z jedzeniem będzie lepiej. Dziś idziemy na 10-tą... Zastanawia mnie jak ona zniesie cały przyszły tydzień, bo zostanie już na 9 godzin!
Będzie dobrze , choć pewnie ja od września też będę się zamartwiać, jak Ola znosi żłobek
Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
hmmm a ta mała antykoncepcja to masz racje w 100% plusy też są:
1. darmowa antykoncepcja
2. zdrowsza napewno
3. pewna w 101%
ale minusy tez są, tylko że jak pomyslę o tym wstawaniu w nocy to brrrry, ja się budzę za każdym razem jak Piotrus się tylko poruszy a ostatnio wierci sie całą noc (chyba przez ten gorąc). Ehhh wymówki sobie stwarzam poprostu lubię z nim spać. Muszę byc twarda bo faktycznie zrobie krzywdę jemu i sobie
Hiii plusy są rzeczywiście ogromne , ja ze swoją też miałabym ochotę spać w łóżku, ale boję się, że jak się obudzi, to gdzieś sobie pójdzie

Zresztą ja mam bardzo dziwne dziecko... czy któreś z Waszych dzieci nie lubi lulania? Olka nienawidzi, jak ją ktoś bierze na ręce i zaczyna lulać, to alarm jej się włącza , ręce i nogi zamieniają się w wiatrak, a osoba, która nie wie o co chodzi, robi minę wystraszoną, że niby coś jej zrobiła.
Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Blanka jak ma te misnie na sile rozciagane to jest bordowo-sina z placzu, lzy jak grochy, cala zasliniona - bardzo nieprzyjemny widok, niestety po wszystkim jak biore ja na rece to poprostu zapada w sen na przynajmniej godzine, bo jest tak wykonczona.Oprocz tego ma masaz, cwiczenia bobath i laser ale to juz raczej przyjemnosc
Dziewczyny ogromnie Wam współczuję, ogromnie dużo wysiłku kosztują Was i Wasze dzieci te ćwiczenia. Możemy tylko mieć nadzieję, że te ćwiczenia odniosą zamierzony cel, czego z całego serca Wam życzę
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 08:51   #20
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

tylko jak nazwiemy nasz nowy watek?
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:52   #21
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
wiecie co zastanawiałam się nad tym żeby na odchowalni założyc nowy wątek w ktorym zbierałybysmy różne wypróbowane przepisy na obiadki, deserki itp. Jak mam szukac w watkach to szału dostaje a bardzo fajne przepisy macie. Tylko nie wiem czy sprzeciwu nie będzie (coby nie zaśmiecać)
Myślę, że to dobry pomysł , może przepisy dla niemowląt i starszych dzieci?


Mamy 9:50 i już 26 postów... dobrze nam idzie
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:53   #22
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cześć w III cz.

dziś mi się śniło że jestem w 5 miesiącu ciąży i żadnych badań ani usg nie zrobiłam! do tego miałam rodzić tez 4 października i cała byłam w tym śnie zestrachana o Weroniczkę że nie będę już jej mogła nosić bo w ciąży nie mogę dźwigać! jak się obudziłam tzn Weronika mnie ciągała za włosy od siebie z łóżeczka (bo postawiłam je teraz obok naszej kanapy) to się ucieszyłam że to tylko sen!
dajcie spokój co za sny człowiek ma?
częśto się śmieję do córci jak odkładam ciuszki jej żey tylko jej się siostrzyczka urodziła bo ta np sukieneczka to dla braciszka by fajna nie była a po drugie to mam zamówienie na córeczkę więc mam nadzieję że matka natura da córeczkę ale zapewne zmieni mi sie to jeszcze tysiąc razy!

Brokuły kokocha uwielbia ale kalafiora nie! wogóle jajka w zupie nie cierpi i jak jej daję zupkę z jajkiem to wpychać muszę jej a tą samą bez-wcina aż jej się uszy trzęsą! dlatego budyń często jej podaję bo tam ma całe zóltko i wcina
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 09:01   #23
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

berbeaaa może idz sie przebadaj, bo jeszcze bedziesz miała jakieś bóle brzucha w październiku a tu sie okaże że to bóle porodowe będa

a Przepisy Dla Łakomczuchów? może być?
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 09:03   #24
Murmelius
Rozeznanie
 
Avatar Murmelius
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 781
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Ależ Wy jesteście wszystkie pracowite. Ciągle nowe przepisy, pomysły i innowacje. Chyba idę zakopać się w mysią dziurę, bo jestem tu jedynym leniem, który dziecko ze słoików karmi. A wy to kalafiorki, to brokuły, budynie i inne. No nie Dobijcie mnie dziewczyny. Wszystkie z Was lubią w domu z bobasem być i wcale do pracy nie tęsknią, a ja wyrywam sie jak mogę, żeby juz tylko móc pracować. Chyba jakaś jednak nie za bardzo jestem.
Murmelius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 09:11   #25
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez Murmelius Pokaż wiadomość
Ależ Wy jesteście wszystkie pracowite. Ciągle nowe przepisy, pomysły i innowacje. Chyba idę zakopać się w mysią dziurę, bo jestem tu jedynym leniem, który dziecko ze słoików karmi. A wy to kalafiorki, to brokuły, budynie i inne. No nie Dobijcie mnie dziewczyny. Wszystkie z Was lubią w domu z bobasem być i wcale do pracy nie tęsknią, a ja wyrywam sie jak mogę, żeby juz tylko móc pracować. Chyba jakaś jednak nie za bardzo jestem.
Murmi ty głuptasie jeden!!! lepszej mamy córa sobie wymarzyć nie mogła. Jeszcze zdąży się objeść "doroslymi" obiadami, a co do pracy to przecież nie pracujesz ot tak sobie dla uciechy tylko też między innymi po to żeby Malwinka wszystko miała. Koniec użalania się nad sobą bo spiorę na kwasne jabłko
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 09:12   #26
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
berbeaaa może idz sie przebadaj, bo jeszcze bedziesz miała jakieś bóle brzucha w październiku a tu sie okaże że to bóle porodowe będa

a Przepisy Dla Łakomczuchów? może być?
czy ja po chińku pisałam że mam @? od 3 dni i cierpię ale jest paracetamol i dlatego ja funkcjonuję

Murku ja też czasem słoiczek z lenistwa podam a co?
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 09:17   #27
Murmelius
Rozeznanie
 
Avatar Murmelius
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 781
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

aaaa Lipinko, oszczędź mnie biedną bo już mi pupa boli
Berbeaa - CZASEM to chyba dość znaczące słowo co?
Co do zamówień na dziewczynki i chłopczyków to ja zamawiałam bliźniaczki, ale gdzieś jedna po drodze się zawieruszyła hmhm
Murmelius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 09:26   #28
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

masz szczęście bo Piotruś wstal, ocalil Cie rycerz dzielny to lanie się odwlecze, ale niech ja usłysze jeszcze takie głupoty to sina dupka gwarantowana
zmykam, to do wieczora(albo popołudnia hihi)
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 09:29   #29
Murmelius
Rozeznanie
 
Avatar Murmelius
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 781
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Leokadia się wepchnęła, ale wybaczamy jej ze względu na synka, który pożarł płatki i mamusia w końcu się uśmiechnęła.
No i uratowała mnie swoim przedostatnim zdaniem....
Murmelius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 09:33   #30
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Lea a jakim mlekiem? modyfikowanym czy normalnym? ja nie mam płatków w domu ale od czego się ma męża? -od chodzenia po zakupy!
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.