Ciemny popielaty blond na br±z - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-06-01, 17:22   #1
naudthiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podlasie
Wiadomo¶ci: 12

Ciemny popielaty blond na br±z


Witam. Aktualnie mam na w³osach farbê ¶redni br±z ale z rudawym po³yskiem. Chcia³abym nadaæ swoim w³osom popielaty odcieñ i jednocze¶nie rozja¶niæ je o ton. Zastanawiam siê czy pewna rzecz siê mo¿e udaæ. Tzn. gdybym pofarbowa³a swoje br±zowe w³osy farb± Londacolor popielaty ciemny blond (bo s³ysza³am, ¿e na pocz±tku wychodzi bardzo ciemna prawie czarna), to czy farba ta pokry³aby moje w³osy i nieco roz¶wietli³a nadaj±c im jednocze¶nie ch³odny odcieñ? Nie chcia³abym ich rozja¶niaæ rozja¶niaczami wiêc wpad³am na ten pomys³ z farb± ciemny blond, która podobno zmywa siê potem do jasnego br±zu z ³adnym popielatym odcieniem. Co o tym my¶licie, czy kto¶ robi³ kiedy¶ co¶ podobnego? Proszê o poradê
naudthiz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-02, 09:41   #2
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 743
Dot.: Ciemny popielaty blond na br±z

Je¶li po³o¿ycz tê farbê na br±zowe w³osy to wyjdzie Ci ciemny br±z. Nic Ci siê nie rozja¶ni, tylko przyciemni. Ta Londa bêdzie popielata ale przez tydzieñ, po czasie znów zacznie Ci siê wyp³ukiwaæ na rudo, spierze siê do ¶redniego br±zu i ¿adnego roz¶wietlenia te¿ t± farb± nie uzyskasz.

Takie mia³am dwukrotne do¶wiadczenia z t± farb±. Zreszt± zepsu³a ona kolor w³osów mojej mamie, która mia³a swój ciemny blond, po pofarbowaniu t± farb± w celu przykrycia siwych w³osów mojej mamie zamiast ciemnego blondu uzyska³a ona krucz± czerñ. Na szczê¶cie siê trochê sp³uka³a, ale ju¿ nie do ciemnego blondu, a do takiego ¶redniego br±zu.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-06-02 o 09:42 Powód: szyk
charliee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-02, 11:42   #3
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Ciemny popielaty blond na br±z

sprobuj wellaton 8.1
mi pokryl ladnie rude wlosy az sie zdziwilam. jesli chcesz pozniej podesle ci zdjecie. mysle ze ci ochlodzi kolor
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-02, 12:20   #4
naudthiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podlasie
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Ciemny popielaty blond na br±z


Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
sprobuj wellaton 8.1
mi pokryl ladnie rude wlosy az sie zdziwilam. jesli chcesz pozniej podesle ci zdjecie. mysle ze ci ochlodzi kolor
A jaki to dok³adnie kolorek tej farby bo nie mogê nic znale¼æ w internecie? Jak masz fotki to oczywi¶cie pode¶lij bêdê bardzo wdziêczna

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez charliee Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li po³o¿ycz tê farbê na br±zowe w³osy to wyjdzie Ci ciemny br±z. Nic Ci siê nie rozja¶ni, tylko przyciemni. Ta Londa bêdzie popielata ale przez tydzieñ, po czasie znów zacznie Ci siê wyp³ukiwaæ na rudo, spierze siê do ¶redniego br±zu i ¿adnego roz¶wietlenia te¿ t± farb± nie uzyskasz.

Takie mia³am dwukrotne do¶wiadczenia z t± farb±. Zreszt± zepsu³a ona kolor w³osów mojej mamie, która mia³a swój ciemny blond, po pofarbowaniu t± farb± w celu przykrycia siwych w³osów mojej mamie zamiast ciemnego blondu uzyska³a ona krucz± czerñ. Na szczê¶cie siê trochê sp³uka³a, ale ju¿ nie do ciemnego blondu, a do takiego ¶redniego br±zu.
Dziêki kochana za ostrze¿enie przed t± farb± bo nie chcia³abym za nic w ¶wiecie znowu u¿eraæ siê z czarnym kolorem lub rud± po¶wiat±, którego ledwo pozby³am siê 2 lata temu. Teraz pod ¶wiat³o mam lekk± mied¼, której nie chce a tak normalnie taki jaki¶ czekoladowy br±z. Nie mam pojêcia czym j± zniwelowaæ próbowa³am ju¿ chyba wszystkiego a na porz±dnego fryzjera narazie nie mam funduszy ;/
naudthiz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-02, 14:48   #5
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Ciemny popielaty blond na br±z

to jest jasny popielaty blond. zamiast "8.1" powinnam napisac "8/1" wtedy by¶ znalazla. wstawiam ci link http://www.wellaton.pl/produkty/8_1.jpg
1 zdj przed farbowaniem, dwa kolejne po. nie licze ze ten kolor bedzie sie dlugo trzymal na wlosach farbowanych przez 3 lata na rudo ale roznica zaraz po farbowaniu jest duza. takze mysle ze skoro moje ruszylo to tymbardziej twoim wlosom ta farba nada chlodny odcien
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-29, 21:25   #6
izamat25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Ciemny popielaty blond na br±z

witam mam na glowie orzechowy bez(braz)i kiupilam sobie z wellaton jasny popielaty blond...bardzo mi sie podoba ten kolor ale boje sie ze efekt bedzie inny ...czy ktos moze mi pomoc w tej kwestii??
izamat25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-13, 13:35   #7
katrin20x1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 2
Pomocy jaki kolor w³osów ????????????????

POMOCY !!!!! dziewczyna blagam pomozcie mi ))

a wiec od lat farbuje wlosy na rozne kolory co starsznie oslabilo ich kondycje z grubych br±zowych w³oskow zasta³o mi na glowie po³we teg co mialam, a wszystko przez to ze nie moge sie zdecydowac jaki kolor tak naprawde do mnie pasuje :/ a wiec na glowie mialm juz wszystko od balejazy po bardzo jasny blond. wiem ze jak bym sie w koncu zdecydowala i farbowala tylko odrosty to napewno wrocily by do jakiegos ladu tym bardziej ze po farbowaniu chcem je potarktowac keratynka. Obecnie mam sredni blond z rudawym odcieniem. czekam na wasze odpowiedzi ktory kolorek do mnie najbardzie pasuje )))) karnacje mam dosyc ciemna a oczka odcienie nzieleni
katrin20x1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 17:19   #8
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Pomocy jaki kolor w³osów ????????????????

Cytat:
Napisane przez katrin20x1 Poka¿ wiadomo¶æ
POMOCY !!!!! dziewczyna blagam pomozcie mi ))

a wiec od lat farbuje wlosy na rozne kolory co starsznie oslabilo ich kondycje z grubych br±zowych w³oskow zasta³o mi na glowie po³we teg co mialam, a wszystko przez to ze nie moge sie zdecydowac jaki kolor tak naprawde do mnie pasuje :/ a wiec na glowie mialm juz wszystko od balejazy po bardzo jasny blond. wiem ze jak bym sie w koncu zdecydowala i farbowala tylko odrosty to napewno wrocily by do jakiegos ladu tym bardziej ze po farbowaniu chcem je potarktowac keratynka. Obecnie mam sredni blond z rudawym odcieniem. czekam na wasze odpowiedzi ktory kolorek do mnie najbardzie pasuje )))) karnacje mam dosyc ciemna a oczka odcienie nzieleni
zdj 3 i 4 jest super, czym farbowa³a¶ na taki kolorek?
kedud86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.