SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-27, 13:56   #1051
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
olejek sesa mozna wcierac w skórę głowy?
Szukam czegoś nowego bo znudził mi się już olej lopianowo pieprzoy. Zreszta nie wiem czy tak mżna jeden olej prze dluzszy czas stosować.
A juz pol roku jeden ciagle wcieram. Pomógł mi na wypadanie, teraz chcialabym coś nowego, do pielegancji.
Pewnie, to jest preparat stosowany w sjurwedzkiej medycynie przy problemy ze skora glowy Ale przygotuj sie, ze moze byc roznie - aspiryna tez nie na kazdy bol glowy pomaga, a rumianek nie lagodzi wszystkich problemow z zoladkiem
Na dlugosci rozrprowadza sie go w sumie "przy okazji", zeby cale wlosy odzywic

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Czemu mi nikt takich prezentów nie robi ?

Ja też ją uwielbiam i właśnie czekam na listonosza kiedy zawita z kolejną buteleczką
Ale używam tylko na skalp, bo świetnie się spisuje na porost i pomaga na wypadanie na długość mi szkoda, miałam małą buteleczkę.
Na ile czasu wystarcza Ci jedna buteleczka? Stosujesz regularnie?
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:58   #1052
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Może przydałoby się coś bardziej silikoniastego?

Podetnę włosy i bede nakladac cos na same koncówki. Teraz kupilam sobie taki spray do wlosow, wykoncze go a potem kupię sobie Chi.

Znacie sie na skladach? Co mozecie powiedzieć o tym?
Jedynie co wiedze to silikony , olej rycynowy i gliceryne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04112.jpg (65,4 KB, 9 załadowań)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 14:00   #1053
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

Ja tylko na skalp używam
ok dzieki
Ja zglupialam co mozna, bo jakas wizazanka odradzila mi stosowanie w taki sposób olejkow vatika.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 14:11   #1054
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
niby tak, z Mercado mam właśnie to homonto, z kolei jak odwiedziłam kiedyś ze dwa inne sklepy brafiterskie to owszem jak mieli w moim rozmiarze to kolory i wzory jarmarczne więc nic z czego mogłabym zkorzystać. Ale ostatnio wyczaiłam rozmiary sensowne w Etam...


Z moich ostatnich doniesień włosowych mam info dla blondynek chcących pozbyć się niechcianych żółtych i zielonkawych odcieni: nabyłam troche przez przypadek szampon Loreal ShineBlond. Jest mocno fioletowy i ma niwelować kiepskie odcienie na blondach. No nie powiem jest spoko, ostatnio po jego użyciu TZ z zaskoczeniem spytał "znowu byłaś u fryzjera?? bo masz takie jak wtedy gdy przychodzisz od niego" no zaskoczył mnie bo przecież szamponem sie nie chwaliłam
Co prawda blondynką nie jestem, ale nie lubię żółci na moich włosach, więc dzięki za info

Etam, powiadasz? Nigdy tam nie byłam, wydawało mi się, że ceny są dość wysokie, ale muszę obczaić w takim razie.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Podetnę włosy i bede nakladac cos na same koncówki. Teraz kupilam sobie taki spray do wlosow, wykoncze go a potem kupię sobie Chi.

Znacie sie na skladach? Co mozecie powiedzieć o tym?
Jedynie co wiedze to silikony , olej rycynowy i gliceryne.
Jedwab CHI jest bardzo fajny i ma cudowny zapach, ale uważaj, żeby nie przeproteinować końcówek
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 14:12   #1055
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Na ile czasu wystarcza Ci jedna buteleczka? Stosujesz regularnie?
90 ml stosowane 2-3 razy w tygodniu na skalp starczyło mi na 3 miesiące
Kupiłam w listopadzie i teraz zamówiłam drugi raz tym razem 180ml, bo byłam zachwycona efektami
Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ok dzieki
Ja zglupialam co mozna, bo jakas wizazanka odradzila mi stosowanie w taki sposób olejkow vatika.
Może dlatego, że Vatika jest na parafinie? Nie wiem, nie mam pojęcia niech się bardziej doświadczone dziewczyny wypowiedzą Ja na skalp daję tylko olejki do tego przeznaczone, a takich zwykłych raczej nie, no i nie zostawiam na noc, bo po jednym razie zauważyłam, że więcej włosów mi leciało, a tak to przed myciem od godziny do max 4 trzymam



Właśnie na olej poszedł biovax olejowy ( jeszcze na jeden raz mi zostało ) a po myciu na chwilkę ziaja kakaowa i też może dziś ją zdenkuję
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 15:08   #1056
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

Właśnie na olej poszedł biovax olejowy ( jeszcze na jeden raz mi zostało ) a po myciu na chwilkę ziaja kakaowa i też może dziś ją zdenkuję
Lubię maski z ziaji są tanie, ślicznie pachną i mają fajną konsystencję. Ja zawsze sobie jeszcze dodaję łyżeczkę miodu i czasami cynamon

Teraz mam jakąś maskę Kallos z keratyną, 1000ml kosztował chyba 11 zł w hebe i powiem szczerze, że świetna jest ta maska
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 21:20   #1057
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Lubię maski z ziaji są tanie, ślicznie pachną i mają fajną konsystencję. Ja zawsze sobie jeszcze dodaję łyżeczkę miodu i czasami cynamon

Teraz mam jakąś maskę Kallos z keratyną, 1000ml kosztował chyba 11 zł w hebe i powiem szczerze, że świetna jest ta maska
Ja maiałam tylko jedna do tej pory, ale na pewno jeszcze jakąś kupię, bo ta się świetnie spisywała


Włoski z dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27.04.14.jpg (109,9 KB, 25 załadowań)
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 21:24   #1058
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ja maiałam tylko jedna do tej pory, ale na pewno jeszcze jakąś kupię, bo ta się świetnie spisywała


Włoski z dziś
Ja miałam oliwkową, wygładzającą i intensywnie odbudowującą i wszystkie były fajne

Jakie piękne włosy
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 22:26   #1059
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Jigoku, a sok z marchwi pijesz? Bywa bardzo pomocny, jak czlowiek bledzieje na zime, a do tego jest mega zdrowy
A on nie daje pomarańczowego odcienia? Bo mam włosy w chłodnym odcieniu i nie chciałabym dziwnego efektu
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 08:55   #1060
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
niby tak, z Mercado mam właśnie to homonto, z kolei jak odwiedziłam kiedyś ze dwa inne sklepy brafiterskie to owszem jak mieli w moim rozmiarze to kolory i wzory jarmarczne więc nic z czego mogłabym zkorzystać. Ale ostatnio wyczaiłam rozmiary sensowne w Etam...
Ano, znaleźć markę, która ma staniki o odpowiedniej konstrukcji i pasującej nam estetyce to jest niełatwe zadanie. Konstrukcyjnie najbardziej lubiłam Effuniaki, ale upieranie się przez projektantkę przy bieli, cielakach i innych smętnych, majtkowych kolorkach (ponoć żywe kolory źle się sprzedają, bo kobiety wolą te bezpieczne, majtkowe) bardzo mnie do nich zniechęciło. Z kolei staniki, które mnie zachwycają, są albo niekompatybilne z moim biustem (Freya) albo nieprzyzwoicie drogie (Fauve). A przydałoby mi się coś nowego, bo życie w ojczyźnie pozbawiło mnie 6 kilogramów, więc wszystko mi odstaje

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
A Twoje wlosy, Chimay chyba awansuja na moje ulubione w tym watku


Dawaj fotę

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Podetnę włosy i bede nakladac cos na same koncówki. Teraz kupilam sobie taki spray do wlosow, wykoncze go a potem kupię sobie Chi.

Znacie sie na skladach? Co mozecie powiedzieć o tym?
Jedynie co wiedze to silikony , olej rycynowy i gliceryne.
Głównie woda i gliceryna. Peg-40 hydrogenated castor oil to emulgator otrzymywany z oleju rycynowego, potem to już konserwanty i różne regulatory przeplatane z pantenolem, silikonem i śladową ilością ekstraktów.

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Może dlatego, że Vatika jest na parafinie? Nie wiem, nie mam pojęcia niech się bardziej doświadczone dziewczyny wypowiedzą Ja na skalp daję tylko olejki do tego przeznaczone, a takich zwykłych raczej nie, no i nie zostawiam na noc, bo po jednym razie zauważyłam, że więcej włosów mi leciało, a tak to przed myciem od godziny do max 4 trzymam
Też myślę, że o to może chodzić.

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Lubię maski z ziaji są tanie, ślicznie pachną i mają fajną konsystencję. Ja zawsze sobie jeszcze dodaję łyżeczkę miodu i czasami cynamon
Powonienie to dziwna rzecz Zadziwiające jest, jak różnie można odbierać ten sam zapach. Dla mnie kosmetyki Ziai mają bardzo męczące i "tanie" zapachy, a ich maska wygładzająca okropnie śmierdziała mi farbą do włosów. Teraz mam odżywkę b/s 'codzienna pielęgnacja' i ją jeszcze jakoś trawię.

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Włoski z dziś
Piękny kolor

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-04-28 o 10:13
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 10:11   #1061
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Powonienie to dziwna rzecz Zadziwiające jest, jak różnie można odbierać ten sam zapach. Dla mnie kosmetyki Ziai mają bardzo męczące i "tanie" zapachy, a ich maska wygładzająca okropnie śmierdziała mi farbą do włosów. Teraz mam odżywkę b/s 'codzienna pielęgnacja' i ją jeszcze jakoś trawię.
Jasne, każdy zapachy odbiera inaczej Ja teraz z masek mam tego kallosa, którego zapach mi się podoba a odżywkę mam mrs. potters, polubiłam te odżywki
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 10:18   #1062
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Jasne, każdy zapachy odbiera inaczej Ja teraz z masek mam tego kallosa, którego zapach mi się podoba a odżywkę mam mrs. potters, polubiłam te odżywki
Mrs Potters z arniką właśnie kończę. Żaden produkt Forte Sweden mnie nie zachwycił, one są po prostu za lekkie, jedynie ułatwiają mi rozczesywanie.

Z nowości włosowych kupiłam sobie ostatnio litr mlecznej maski Dikson Treat - profesjonalna, ale mało znana, składowo coś w rodzaju Kallosa, niemożliwie słodko pachnie.
Czekam na jakąś promocję Garnierów z którejś serii "repair". No i na pewno w końcu zamówię sobie jakiegoś Matrixa na allegro.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 10:53   #1063
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mrs Potters z arniką właśnie kończę. Żaden produkt Forte Sweden mnie nie zachwycił, one są po prostu za lekkie, jedynie ułatwiają mi rozczesywanie.

Z nowości włosowych kupiłam sobie ostatnio litr mlecznej maski Dikson Treat - profesjonalna, ale mało znana, składowo coś w rodzaju Kallosa, niemożliwie słodko pachnie.
Czekam na jakąś promocję Garnierów z którejś serii "repair". No i na pewno w końcu zamówię sobie jakiegoś Matrixa na allegro.
Ja też mam tego z arniką i właśnie bardzo mi pomaga w rozczesywaniu włosów

Skoro strasznie słodko pachnie to by mi nie odpowiadała. Duszą mnie słodkie zapachy, tak samo słodkich perfum nie lubię. Wolę mocne, wyraziste zapachy

Właśnie trzymam na włosach maskę z cynamonem, miodem, cytryną i kallosem
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 14:32   #1064
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
A on nie daje pomarańczowego odcienia? Bo mam włosy w chłodnym odcieniu i nie chciałabym dziwnego efektu
Musialabys sprobowac, osobiscie widzialam dwa przypadki - pierwszy, dziewczyna nabrala wrecz marchewkowego koloru, drugi, delikatne przyciemnienie skory

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość


Dawaj fotę
Pokaze, zapomnialam

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Skoro strasznie słodko pachnie to by mi nie odpowiadała. Duszą mnie słodkie zapachy, tak samo słodkich perfum nie lubię. Wolę mocne, wyraziste zapachy

Właśnie trzymam na włosach maskę z cynamonem, miodem, cytryną i kallosem
Ale przeciez miod z cynamonem tez bardzo slodko pachna
A te egzotyczne, ciezkie zapachy np. oleji indyjskich lubisz?




meeedzik - slicznie!
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 15:40   #1065
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Prosze bardzo. Zdjecia zrobione na szybko i wlosy nieuczesane, po calym dniu pracy na dworze i lazeniu po deszczu, takze prosze o wyrozumialosc. Ale kolor tzn. efekt ostatniej wizyty u fryzjera widac.
Od lewej:
- w pelnym sloncu
- na zewnatrz
- w pomieszczeniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotor0427163640.jpg (114,0 KB, 38 załadowań)
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 15:54   #1066
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Prosze bardzo. Zdjecia zrobione na szybko i wlosy nieuczesane, po calym dniu pracy na dworze i lazeniu po deszczu, takze prosze o wyrozumialosc. Ale kolor tzn. efekt ostatniej wizyty u fryzjera widac.
Od lewej:
- w pelnym sloncu
- na zewnatrz
- w pomieszczeniu
Kolor piękny
Włosy też piękne
Co Ci fryzjer robił, że uzyskał taki efekt?
Nie wyglądają na nieuczesane, moje to od razu strąki łapią.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 17:16   #1067
brss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cześć, piszę posta, aby się poradzić

Moje pytanie odnosi się stylizacji włosów. Otóż używam Taft volume powder, aby nadać włosom ułożenie jakie ja chcę (włosy krótkie, ale nie jakoś szczególnie bardzo). Jednak po użyciu wyglądają trochę sucho (czasami jest efekt 'siana') lub matowo. Czy jest do polecenie jakiś kosmetyk, którego można użyć zamiast lub razem z tym obecnym, aby włosy były bardziej lśniące/nie wyglądały jak siano? Może po wystylizowaniu ich można je spryskać czymś? Jak sobie poradzić z tym problemem?

Pozdrawiam.
brss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 17:25   #1068
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Prosze bardzo. Zdjecia zrobione na szybko i wlosy nieuczesane, po calym dniu pracy na dworze i lazeniu po deszczu, takze prosze o wyrozumialosc. Ale kolor tzn. efekt ostatniej wizyty u fryzjera widac.
Od lewej:
- w pelnym sloncu
- na zewnatrz
- w pomieszczeniu
ale super!!! ale niezłe różnice kolorystyczne ciekawe jak moje wyglądają w pełnym słońcu, musze się obfocić przy okazji

Cytat:
Napisane przez brss Pokaż wiadomość
Cześć, piszę posta, aby się poradzić

Moje pytanie odnosi się stylizacji włosów. Otóż używam Taft volume powder, aby nadać włosom ułożenie jakie ja chcę (włosy krótkie, ale nie jakoś szczególnie bardzo). Jednak po użyciu wyglądają trochę sucho (czasami jest efekt 'siana') lub matowo. Czy jest do polecenie jakiś kosmetyk, którego można użyć zamiast lub razem z tym obecnym, aby włosy były bardziej lśniące/nie wyglądały jak siano? Może po wystylizowaniu ich można je spryskać czymś? Jak sobie poradzić z tym problemem?

Pozdrawiam.
ja nie pomogę, nie znam się , nie używam stylizatorów wogóle
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 17:55   #1069
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Ale przeciez miod z cynamonem tez bardzo slodko pachna
A te egzotyczne, ciezkie zapachy np. oleji indyjskich lubisz?
Zapach cynamonu lubię, a on zabija zapach miodu więc mi nie przeszkadza
Nie wąchałam indyjskich olei o nie wiem jak pachną

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Prosze bardzo. Zdjecia zrobione na szybko i wlosy nieuczesane, po calym dniu pracy na dworze i lazeniu po deszczu, takze prosze o wyrozumialosc. Ale kolor tzn. efekt ostatniej wizyty u fryzjera widac.
Od lewej:
- w pelnym sloncu
- na zewnatrz
- w pomieszczeniu
Piękny kolor

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kolor piękny
Włosy też piękne
Co Ci fryzjer robił, że uzyskał taki efekt?
Nie wyglądają na nieuczesane, moje to od razu strąki łapią.
O właśnie jak sobie poradzić z tym strączkowaniem?
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 18:19   #1070
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ja maiałam tylko jedna do tej pory, ale na pewno jeszcze jakąś kupię, bo ta się świetnie spisywała

Włoski z dziś
Jak ja lubię Twój kolor włosów


Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Prosze bardzo. Zdjecia zrobione na szybko i wlosy nieuczesane, po calym dniu pracy na dworze i lazeniu po deszczu, takze prosze o wyrozumialosc. Ale kolor tzn. efekt ostatniej wizyty u fryzjera widac.
Od lewej:
- w pelnym sloncu
- na zewnatrz
- w pomieszczeniu
Ooo, super wyglądają!

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
O właśnie jak sobie poradzić z tym strączkowaniem?
Mi pomogło częste olejowanie, ale niektórym oleje wręcz wzmagają strączkowanie, więc tak naprawdę musisz sprawdzić na sobie. Jeszcze silikony mi w tym pomogły, ale zazwyczaj się je odradza przy tym problemie. Chyba mam po prostu dziwne włosy No ale może akurat Tobie też to pomoże.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 09:42   #1071
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez brss Pokaż wiadomość
Cześć, piszę posta, aby się poradzić

Moje pytanie odnosi się stylizacji włosów. Otóż używam Taft volume powder, aby nadać włosom ułożenie jakie ja chcę (włosy krótkie, ale nie jakoś szczególnie bardzo). Jednak po użyciu wyglądają trochę sucho (czasami jest efekt 'siana') lub matowo. Czy jest do polecenie jakiś kosmetyk, którego można użyć zamiast lub razem z tym obecnym, aby włosy były bardziej lśniące/nie wyglądały jak siano? Może po wystylizowaniu ich można je spryskać czymś? Jak sobie poradzić z tym problemem?

Pozdrawiam.
Żeby nie wyglądały sucho przydałaby się pielęgnacja w postaci odżywek - to najlepszy sposób na utrzymanie włosów w dobrym stanie. Nabłyszczenie zapewni nabłyszczacz, ale one mają z reguły alkohol, więc na dłuższą metę może to wysuszyć włosy, no i mogą też obciążać. Blask można też wydobyć pielęgnacją, bo zdrowe włosy z reguły się błyszczą. Jednym pomagają oleje, innym płukanki z octem, u mnie sprawdza się nafta.
Ale fakt, że na tym wątku to chyba więcej o pielęgnacji piszemy, więc może tutaj dowiesz się czegoś więcej o produktach do stylizacji
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=595195&page=16

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
O właśnie jak sobie poradzić z tym strączkowaniem?
Wyeliminować całkiem to się chyba nie da, jeśli włosy mają do tego skłonność. Moje mają, zresztą jak oglądam zdjęcia, to widać, że już "od maleńkości" zbijały się w pasma. Chciałabym mieć taką sypką taflę jaką pokazała szmyrk, ale obawiam się, że jestem skazana na te strączki.
Oleje problem nasilają, silikony w pewnym stopniu też (najgorzej jak używam szamponu z silikonem), ale całkowita eliminacja silikonów wcale sprawy nie polepsza. Tylko że jak napisała bluebells, to jest bardzo indywidualna sprawa, chociaż często się pisze się, że to właśnie silikony są przyczyną strąków. Jest nawet gdzieś taki wątek o strąkowaniu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 21:20   #1072
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Dobry wieczór prostowłose
Wpadam z aktualizacją i przyznam się od razu, że dopiero teraz znajdę czas, żeby nadrobić ostatnie strony

Zdjęcia z dzisiaj są pochwałą pogody - uwielbiam wiatr, bo wtedy moje włosy nie są takie poukładane i "przylizane", ja zawsze, tylko żyją własnym życiem Dowód poniżej (foto robione komórką):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy na koniec kwietnia1.jpg (104,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy na koniec kwietnia2.jpg (69,4 KB, 62 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 21:43   #1073
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wyeliminować całkiem to się chyba nie da, jeśli włosy mają do tego skłonność. Moje mają, zresztą jak oglądam zdjęcia, to widać, że już "od maleńkości" zbijały się w pasma. Chciałabym mieć taką sypką taflę jaką pokazała szmyrk, ale obawiam się, że jestem skazana na te strączki.
Oleje problem nasilają, silikony w pewnym stopniu też (najgorzej jak używam szamponu z silikonem), ale całkowita eliminacja silikonów wcale sprawy nie polepsza. Tylko że jak napisała bluebells, to jest bardzo indywidualna sprawa, chociaż często się pisze się, że to właśnie silikony są przyczyną strąków. Jest nawet gdzieś taki wątek o strąkowaniu.
No i jest też ten dylemat odnośnie odstawienia silikonów - mieć włosy mniej strąkujące, ale podatne na zniszczenia, czy jednak na odwrót, zdrowe włosy, ale strąkujące. Chyba niewiele jest włosów tak odpornych na zniszczenia, że kilka miesięcy bez zabezpieczenia silikonowego nie niszczy im końcówek.

Jeszcze muszę dodać, że oczywiście zdarzają mi się dni, kiedy włosy się strączkują i zauważyłam, że lepiej to wygląda jeśli mam pocieniowane włosy. Na obciętych prosto wyglądało to tragicznie, a na pocieniowanych... zawsze są lekko wywinięte na końcach (śpię w koczku), i wygląda to bardziej jak wystylizowana fryzura, takie oddzielone pasma. Nie umiem tego dokładniej określić, ale bardziej mi się ten efekt podoba niż kiedy miałam włosy obcięte na prosto.

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dobry wieczór prostowłose
Wpadam z aktualizacją i przyznam się od razu, że dopiero teraz znajdę czas, żeby nadrobić ostatnie strony

Zdjęcia z dzisiaj są pochwałą pogody - uwielbiam wiatr, bo wtedy moje włosy nie są takie poukładane i "przylizane", ja zawsze, tylko żyją własnym życiem Dowód poniżej (foto robione komórką):
Ładnie wyglądają Lubię takie zdjęcia na zewnątrz. Zapuszczasz włosy czy trzymasz się takiej długości jaką masz?
Ja wiatru nienawidzę, bo po 5 minutach robi mi się kołtun
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 22:31   #1074
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Na razie nadrobiłam do 31 strony, ale boję się, że mi cytaty ulecą (i tak coś już chyba zjadłam), więc krótka przerwa na pisanie

Wszystkie zdjęcia są świetne, obejrzałam je z uwagą, ale te wasze wszystkie warkocze mnie po prostu oczarowały Taka objętość jest absolutnie poza moimi możliwościami...

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
To i ja wstawię aktualizację namiętnie olejuje olejem z orzechów włoskich i zauważyłam, że włosy mi sporo ściemniały od niego.
Masz zachwycające włosy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też wrzucam dzisiejszą fotkę. Włosy przylizane pastą, suszone suszarko lokówką.
Jak zwykle zdumiewa mnie tempo rośnięcia Twoich włosów Moje rosną szybko, ale Twoje to już chyba przesadziły

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Dodaję fotkę włosów z dzisiejszego spaceru
Piękne, ten połysk

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładną objętość warkocza, taką bym chciała mieć mam trochę grubszego
Padłam i nie mogę powstać. Bombowy warkocz!

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Też chciałabym zeby moje włosy zakrywały cycki
Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Pokaz cycki, a powiem Ci, czy masz dlugie wlosy
Haha, no dokładnie
Szmyrk, Twoje włosy są po prostu piękne. Naolejowane czy nie, w warkoczu czy bez, no śliczne są no.


Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ogarnę potem, co pisałyście, teraz tylko warkocz, have fun
Te wasze piękne warkocze wpedzają mnie w komplexy...

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo ze "zbijaniem się w kolonie"
Dołączam do kolonizacyjnego klubu, z tym, że mnie to nie przeszkadza, przynajmniej coś się dzieje na nudnej, gładkiej tafli

cdn.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

cd.
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
To ja może też pokaże te, które najczęściej robię
Genialne upięcia, ostatnie jest bajeczne

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dołączam obiecane zdjęcia, dzisiaj piękna pogoda, włosy podcięte, umyte, całkiem ładnie wyszły
To są takie momenty, w których szczena opada, foto z rozpuszczonymi włosami powinno trafić do reklamy. Amen.

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć?
Hej hej

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Dobra wstawiam w miarę aktualne zdjęcie. Staram się trzymać tej długości teraz.
Helloł , bardzo stylowa forma, mam do niej ogromny sentyment.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No i chciałam się pochwalić, że dzięki nafcie moje włosy błyszczą się tak, że momentami ich nie poznaję
Bossskie! To najładniejszy etap Twoich włosów jak dla mnie chociaż te upięcia "żabkami" też były urocze. Mnie widoczność spinek nie przeszkadza w ogóle.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ja jestem blada i mam to w
Ja nawet nie jestem blada, ja jestem BIAŁA I dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie ma lata, żebym czegoś nie usłyszała na ten temat. Ja tam swoją arystokratyczną cerę lubię Przebywanie na słońcu mnie męczy (nie rozumiem, jak można z własnej nieprzymuszonej woli położyć się na plaży), więc problemu nie widzę, jedynie z filtrami się średnio lubię. Mogłaby wrócić moda na parasolki przeciwsłoneczne, zaraz bym sobie kupiła
100% zgodności
Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Czy tylko ja w tym wątku nie chciałam być nigdy ruda?
Ja. Nigdy. Never ever. Jestem miłośniczką czystych, chłodnych, nasyconych barw, rudości u mnie są nie do przyjęcia. Gdzieś kiedyś jakiś stylista powiedział, że to w Polsce właśnie był/jest największy popyt na rude farby do włosów i największy odsetek rudowłosych kobiet (niekoniecznie naturalnych ).

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Zdjecia zrobione na szybko i wlosy nieuczesane, po calym dniu pracy na dworze i lazeniu po deszczu, takze prosze o wyrozumialosc.
Wow
Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Ładnie wyglądają Lubię takie zdjęcia na zewnątrz. Zapuszczasz włosy czy trzymasz się takiej długości jaką masz?
Dziękuję
Nie, nie zapuszczam, szybko rosną, a ja nie mam czasu wyskoczyć do zaufanego fryzjera, bo ciągle nosi mnie po świecie.

***

Jeśli kogoś pominęłam, to bardzo przepraszam, ale kilka zdjęć zrobiło na mnie takie wrażenie, że
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2014-04-29 o 22:38
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 14:27   #1075
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Jeszcze muszę dodać, że oczywiście zdarzają mi się dni, kiedy włosy się strączkują i zauważyłam, że lepiej to wygląda jeśli mam pocieniowane włosy. Na obciętych prosto wyglądało to tragicznie, a na pocieniowanych... zawsze są lekko wywinięte na końcach (śpię w koczku), i wygląda to bardziej jak wystylizowankładniej określić, ale bardziej mi się ten efekt podoba niż kiedy miałam włosy obcięte na prosto.
a fryzura, takie oddzielone pasma. Nie umiem tego do
ja wiem o co Ci chodzi, tez bardzo lubie ten efekt
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 15:02   #1076
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Jukabo, a gdzie Twoje włosy, moja droga? Albo dawno nie dawałaś, albo oślepłam w nocy czytając posty z ostatniego miesiąca...

***
Jak wygląda wasza włosowa historia?
Bo wzięło mnie dziś na wspominki, przeleciałam zdjęcia z ostatnich lat i zafundowałam sobie dodatkowo przegląd mojej włosowej historii. A obejmowała one bardzo różne długości, od mini aż do maxi
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2014-05-05 o 22:18
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 15:31   #1077
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Jak zwykle zdumiewa mnie tempo rośnięcia Twoich włosów Moje rosną szybko, ale Twoje to już chyba przesadziły

Bossskie! To najładniejszy etap Twoich włosów jak dla mnie chociaż te upięcia "żabkami" też były urocze. Mnie widoczność spinek nie przeszkadza w ogóle.
Dziękuję
Fajne masz włosy i widać, że rosną

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Jukabo, a gdzie Twoje włosy, moja droga? Albo dawno nie dawałaś, albo oślepłam w nocy czytając posty z ostatniego miesiąca...
Też bym chętnie zobaczyła

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
***
Jak wygląda wasza włosowa historia?
Bo wzięło mnie dziś na wspominki (już mam woooolneeeee ) i przeleciałam zdjęcia z ostatnich lat. Oprócz miliona wspomnień (poryczałam się jak głupia) zafundowałam sobie dodatkowo przegląd mojej włosowej historii. A obejmowała one bardzo różne długości, od mini do maxi.

Moje ulubione wersje mini i midi (bez wielu form pośrednich) zebrałam poniżej; najdłuższe włosy były niewiele dłuższe od obecnych, więc nie zamieszczam.
Urocze fryzurki, zwłaszcza te z beretami Bardzo lubię takie "paziowate" cięcia, najfajniej wyglądają na ciemnych włosach takich jak Twoje. A z tą krótką fryzurką to zaskoczenie, nie odważyłabym się na taką
Ja stare foty mam w większości w wersji papierowej, więc nie ma co pokazywać. Ale miałam długi naturalny blond, ścięty i przefarbowany znienacka na czarny (wyglądałam TRAGICZNIE), potem była jakaś czerwień, jakieś brązy, jasne blondy, a w końcu historia zatoczyła koło i wracam do naturalek.

Dzisiaj polazłam do Fal Loków Koków i kupiłam zestaw wygładzający Artego, odżywkę i szampon - bo ten drugi był za połowę ceny, więc raz kozie śmierć. Odżywka ma skład całkiem niezły, ale szampon aż trzy silikony, więc nie wiem, czy nie będę mieć giga strąków Chociaż o tej porze roku to i tak przeważnie będę mieć upięte włosy, bo nie znoszę tego uczucia grzania i pocenia się karku od włosów i pejsów przylepiających się do spoconego czoła jak wiatr zawieje
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 15:39   #1078
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A z tą krótką fryzurką to zaskoczenie, nie odważyłabym się na taką
Dziękuję kochana, wiedziałam, że berety Ci się spodobają
Ooooooo, ja z takimi krótkimi włosami to szłam do ślubu!
I to z pełną premedytacją. Czasami lubię iść pod prąd, a nawet wtedy, kiedy nie chcę, to ten silny indywidualizm gdzieś ze mnie wyłazi

PS. Ja też mam zdjęcia w wersji papierowej, po prostu cyknęłam im foto komórką, taka jestem sprytna.
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 20:07   #1079
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Ja. Nigdy. Never ever. Jestem miłośniczką czystych, chłodnych, nasyconych barw, rudości u mnie są nie do przyjęcia. Gdzieś kiedyś jakiś stylista powiedział, że to w Polsce właśnie był/jest największy popyt na rude farby do włosów i największy odsetek rudowłosych kobiet (niekoniecznie naturalnych ).
To pjona!
No właśnie bardzo dużo kobiet, na tym wątku czy innych, które przeglądam, uwielbia rude włosy Zastanawia mnie skąd się to bierze.

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Jukabo, a gdzie Twoje włosy, moja droga? Albo dawno nie dawałaś, albo oślepłam w nocy czytając posty z ostatniego miesiąca...

***
Jak wygląda wasza włosowa historia?
Bo wzięło mnie dziś na wspominki (już mam woooolneeeee ) i przeleciałam zdjęcia z ostatnich lat. Oprócz miliona wspomnień (poryczałam się jak głupia) zafundowałam sobie dodatkowo przegląd mojej włosowej historii. A obejmowała one bardzo różne długości, od mini do maxi.

Moje ulubione wersje mini i midi (bez wielu form pośrednich) zebrałam poniżej; najdłuższe włosy były niewiele dłuższe od obecnych, więc nie zamieszczam.
Najlepsze zdjęcia to te z beretami No i wtedy bardzo ta Twoja fryzurka pasowała do nich.

Ja nigdy nie miałam długich włosów, zawsze półdługie czy takie prawie krótkie, przed obojczyk. Trochę rozjaśniałam i farbowałam, aż stwierdziłam, że nie chce mi się w to bawić. No i tak sobie zapuściłam naturalki i zapuszczam ogólnie do talii, czyli jeszcze jakieś 10 cm
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 20:57   #1080
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Ja miałam oliwkową, wygładzającą i intensywnie odbudowującą i wszystkie były fajne

Jakie piękne włosy
kusi mnie oliwkowa

dziękuję
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Piękny kolor
Dziękuję w końcu naturalny ( nie licząc tych końców jaśniejszych )
Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
meeedzik - slicznie!

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Prosze bardzo. Zdjecia zrobione na szybko i wlosy nieuczesane, po calym dniu pracy na dworze i lazeniu po deszczu, takze prosze o wyrozumialosc. Ale kolor tzn. efekt ostatniej wizyty u fryzjera widac.
Od lewej:
- w pelnym sloncu
- na zewnatrz
- w pomieszczeniu
jakie ładne
Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Jak ja lubię Twój kolor włosów
Jeejka dziękuję bardzo a mnie cały czas kusi farbowanie, bo wydaje mi się, że mój naturalny kolor jest taki niejaki
Bardzo się cieszę, że może się komuś podobać jeszcze raz
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość

Zdjęcia z dzisiaj są pochwałą pogody - uwielbiam wiatr, bo wtedy moje włosy nie są takie poukładane i "przylizane", ja zawsze, tylko żyją własnym życiem Dowód poniżej (foto robione komórką):
Jak zawsze piękne
No i zazdroszczę, bo moje włosy po wietrze wyglądają jak miotła, całe skołtunione i paskudne.
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Masz zachwycające włosy


Piękne, ten połysk
Dziękuję podwójnie
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Jak wygląda wasza włosowa historia?
Bo wzięło mnie dziś na wspominki (już mam woooolneeeee ) i przeleciałam zdjęcia z ostatnich lat. Oprócz miliona wspomnień (poryczałam się jak głupia) zafundowałam sobie dodatkowo przegląd mojej włosowej historii. A obejmowała one bardzo różne długości, od mini do maxi.

Moje ulubione wersje mini i midi (bez wielu form pośrednich) zebrałam poniżej; najdłuższe włosy były niewiele dłuższe od obecnych, więc nie zamieszczam.
Jaka zmiana
Podziwiam krótką fryzurkę, bo i mnie się kiedyś marzyła ale nigdy się nie odważyłam, to samo jest z bobem.
Ja za to szalałam z kolorami i moja włosowa historia tak się przedstawia :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2147.jpg (30,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2154.jpg (31,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2447.jpg (32,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0d0be0007c.jpg (12,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4741.jpg (43,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6989.jpg (37,1 KB, 8 załadowań)
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 11:25:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.