Fryzjer - Lublin - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 17:31   #571
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
p.Edyty dziś już nie było i pewnie przed piątkiem nie miałaby czasu, a muszę szybko zrobić te zdjęcia.
Na bank przed piątkiem nie miałaby czasu - dzwoniłam się dziś umówić no i pierwszy wolny termin był ...22giego Tylko że mi akurat to specjalnie nie przeszkadza, grzywa podrośnie, będzie z czego ciąć nową

To daj znać jak było u pani Uli. Koniecznie - może się wyleczę z mojej fryzjerskiej paranoi i pójdę w koncu do kogoś innego...
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 18:06   #572
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

No włąśnie ja się usiłuję wyleczyć..tak trochę na siłę. Relację oczywiście zdam. Na razie dzwoniłam i trafiłam akur na ostatni dzień urlopu, więc jutro dopiero się umówię. Mam nadzieję, że jakoś szybko.
Rany, dopiero na 22-ego?? Nieźle

Eh, stresuję się
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 18:44   #573
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Aha, jeśli komuś mało przykładów, to można zajrzeć tutaj

http://www.salonfryzur.pl/wyszukiwarka_firm.html
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 00:18   #574
martyna6189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Hej, słyszeliscie moze o salonie na Bursztynowej 17/15? podobno scina tam niejaka pani Ula i jest calkiem niezla, mam propozycje sciecia sie tam ale nie dokonca jestem pewna czy dobrze wybieram... jezeli wiecie cos to piszcie no i oczywiscie jakie ceny itp.
martyna6189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 14:15   #575
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Na razie dzwoniłam i trafiłam akur na ostatni dzień urlopu, więc jutro dopiero się umówię. Mam nadzieję, że jakoś szybko.

Eh, stresuję się
No i kiedy ten wielki dzień?

__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 22:28   #576
izuuus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

mogłybyście mi doradzić miejsce, gdzie dobierze mi ktoś fryzurę, poradzi kolor (który zrobię sobie sama w domu :P) i obetnie tak, żebym nie miała wątpliwości że to ja przy czym zrobi to za ok.50zł i nie będzie trzeba długo czekać włosy mam trochę za ramiona i chcę je obciąć na krótko, zdecydowanie
izuuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 22:43   #577
izuuus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

aaa i powie mi ktoś czy istnieje ten fryzjer na czechowie który chwalicie? i czy nadal trzeba czekać długo i czy nadal dobrze tną
izuuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 21:38   #578
annett16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 28
GG do annett16
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

hej, mam wielka prosbe bo slyszalam ze w monowni fajnie scinaja a ja wlasnie potrzebuje cos zmienic... chce jednak pozostac przy grzywce i dluzszych wlosach :P (za ramina nie krocej)
moglyby te dziewczyny co sie scinaly w montowni udzielic jakis info i cena wazna
bylabym wdzieczna za fotki... pls
annett16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:35   #579
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Byla moze ktoras z Was na glebokiej,salonen przed trendy (po schodkach w gore).Polecano mi stamtad pania Asie,ale najpierw chcialabym zasiegnac Waszej opinii ...
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 23:05   #580
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez wunia83 Pokaż wiadomość
No i kiedy ten wielki dzień?

Już był
Celowo odczekałam kilka dni, żeby zobaczyć, co też moje włosy będą wyprawiać po moim osobistym działaniu.
Pani Ula (pracuje tam chyba na razie sama, salon jest malutki, ale łatwo trafić - po schodkach, obok solarium) używa Kadusa; strzyże najpierw na mokro, potem na sucho. Generalnie chyba głównie awangardowo, ale ja zaznaczyłam na początku, że nie marzy mi się ekstrawagancja. Stara się, jest b.miła.
Wyszłam zadowolona. Za strzyżenie z modelowaniem na włosach półdługich zapłaciłam 50zł.
Następnego dnia sama usiłowałam ułożyć sobie włosy, trochę to trwało, ale wyszło nie najgorzej. Nie mam prostownicy i raczej mieć nie zamierzam, a z niej korzystała pani Ula.
Dziś myłam włosy i układałam "ręcznie", bo nie chce ich też już bardziej wysuszać suszarką.
Ręcznie, tzn.: szampon+odżywka+kropla jedwabiu w płynie+ jak włosy trochę podeschną krem Divine Cream Alfaparf+na koniec trochę gumy Osis...i taka rozchochrana szopa trzymała się do wieczora Oszczędność czasu spora, efekt chyba też nie najgorszy.
Także generalnie polecam. Nie wiem jak z farbowaniem, bo na razie wracam do natury i nie zamierzam niczego kłaść na włosy.

P.S. Możecie polecić jakieś wygładzająco-prostująco-nawilżające kosmetyki i pielęgnacyjne, i modelujące do włosów? Próbowałam już tylu rzeczy, a nie znalazłam niczego zachwycającego...Mam dośc gęste włosy, które mi się w dzieciństwie kręciły,a teraz z racji głównie przesuszenia wciąż się puszą i nie chcą się układać jak należy....

Pozdrawiam
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 07:48   #581
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

KamKam właśnie też potrzebuję takiego kosmetyku- ciągle szukam ideału
Mam teraz w planach wypróbować te 2:

http://allegro.pl/item225678652_osmo...ia_wlosow.html

osmo.jpg

http://allegro.pl/item225968445_kosm...n_profes_.html i któryś z tych kosmetyków.

Tyle, że są to stricte prostujące rzeczy


.

Ciekawe jak to serum się spisuje:
http://allegro.pl/item221601593_l_or...yscyplin_.html

Tym mi kiedyś brała fryzjerka i byłąm baardzo zadowolona- coś ala jedwab:
http://allegro.pl/item222285090_l_or..._wygladza.html

z tego też byłam zadowolona u fryzjera:
http://allegro.pl/item223124373_l_or...acy_super.html
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 07:58   #582
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

to ja moze zaproponuje salon nie z lublina ale z chelma, - Galeria Fryzur w Centrum Urody, nie wazne na jaka dziewczyne sie trafi one wiedza co robia, zreszta widac to po calej scianie zaklejonej certyfikatami i dyplomami, zawsze szukalam fryzjerek ktorym bede mogla zaufac ale tym dziwczynom bardziej wieze niz wlasnemu chlopakowi zawsze powiedza w czym sie dobrze wyglada w czym zle,

plusem jest to ze w drzwiach obok sa paznokciarki i kosmetyczka wszystko na jak najwyzszym poziomie.

Cale Centrum Urody pracuje na najlepszej jakosci produktach wiec nie musicie sie obawiac.

co do cen.. zaczynaja se od 20zł za meskie sciecia i ida w gore w zaleznosci od rodzaju i grubosci wlosów oraz tego co chcey na nich zrobic, podobnie jest z paznokciami


jak chcecie do wiedziec sie wicej wystraczy wpisac w wyszukiwarke "Galeri Fryzur" Chełm, i otrzymacie wszystkie informacje


oo kurde ale walnelam im reklame ale szczerze naprawde sa dobre i warto !!
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 08:07   #583
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Już był
Celowo odczekałam kilka dni, żeby zobaczyć, co też moje włosy będą wyprawiać po moim osobistym działaniu.
Pani Ula (pracuje tam chyba na razie sama, salon jest malutki, ale łatwo trafić - po schodkach, obok solarium) używa Kadusa; strzyże najpierw na mokro, potem na sucho. Generalnie chyba głównie awangardowo, ale ja zaznaczyłam na początku, że nie marzy mi się ekstrawagancja. Stara się, jest b.miła.
Wyszłam zadowolona. Za strzyżenie z modelowaniem na włosach półdługich zapłaciłam 50zł.
Następnego dnia sama usiłowałam ułożyć sobie włosy, trochę to trwało, ale wyszło nie najgorzej. Nie mam prostownicy i raczej mieć nie zamierzam, a z niej korzystała pani Ula.
Dziś myłam włosy i układałam "ręcznie", bo nie chce ich też już bardziej wysuszać suszarką.
Ręcznie, tzn.: szampon+odżywka+kropla jedwabiu w płynie+ jak włosy trochę podeschną krem Divine Cream Alfaparf+na koniec trochę gumy Osis...i taka rozchochrana szopa trzymała się do wieczora Oszczędność czasu spora, efekt chyba też nie najgorszy.
Także generalnie polecam. Nie wiem jak z farbowaniem, bo na razie wracam do natury i nie zamierzam niczego kłaść na włosy.

P.S. Możecie polecić jakieś wygładzająco-prostująco-nawilżające kosmetyki i pielęgnacyjne, i modelujące do włosów? Próbowałam już tylu rzeczy, a nie znalazłam niczego zachwycającego...Mam dośc gęste włosy, które mi się w dzieciństwie kręciły,a teraz z racji głównie przesuszenia wciąż się puszą i nie chcą się układać jak należy....

Pozdrawiam

Ja teraz bede wyprobowywac cala serie z Babylissa ... zobaczymy jak sie sprawdzi na moich wlosach ...
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 10:27   #584
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Karolka, ja używałam tej serii. Jednak jak masz farbowane włosy na ciemniejszy kolor to uważaj- bo będzie się wypłukiwał! No i jak masz mocno zniszczone włosy to może się nie sprawdzić, wtedy polecam Biosilk Fruit Cocktail

Jednak włos włosowi nie równy! Spray BB jest naprawdę fajny.
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 12:37   #585
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Już był
Dziś myłam włosy i układałam "ręcznie", bo nie chce ich też już bardziej wysuszać suszarką.
Ręcznie, tzn.: szampon+odżywka+kropla jedwabiu w płynie+ jak włosy trochę podeschną krem Divine Cream Alfaparf+na koniec trochę gumy Osis...i taka rozchochrana szopa trzymała się do wieczora Oszczędność czasu spora, efekt chyba też nie najgorszy.
Także generalnie polecam. Nie wiem jak z farbowaniem, bo na razie wracam do natury i nie zamierzam niczego kłaść na włosy.
Przydałaby się fotka

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
P.S. Możecie polecić jakieś wygładzająco-prostująco-nawilżające kosmetyki i pielęgnacyjne, i modelujące do włosów? Próbowałam już tylu rzeczy, a nie znalazłam niczego zachwycającego...Mam dośc gęste włosy, które mi się w dzieciństwie kręciły,a teraz z racji głównie przesuszenia wciąż się puszą i nie chcą się układać jak należy....

Pozdrawiam
Wiesz co, do takich włosów "rozczochranych" dobry jest krem plażowy PlayBall L'Oreala. Nie sugeruj się tym "plażowy" w nazwie - nie wiem, czemu go tak ochrzcili, ograniczając sobie tym samym grono klientek, no ale to juz nie mój problem To jest taki kremik do ugniatania włosów, żeby były potargane, ale nie napuszone. Nie jest bardzo drogi, można go kupić u sprzedawców na Alle z LBN i zaoszczędzić na przesyłce. Miała go koleżanka i była , ja go ze dwa razy podbierałam siostrze i - choć moje włosy nie są podatne na ugniatanie - było OK.
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 18:35   #586
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
Karolka, ja używałam tej serii. Jednak jak masz farbowane włosy na ciemniejszy kolor to uważaj- bo będzie się wypłukiwał! No i jak masz mocno zniszczone włosy to może się nie sprawdzić, wtedy polecam Biosilk Fruit Cocktail

Jednak włos włosowi nie równy! Spray BB jest naprawdę fajny.

dzieki Musze sprawdzic osobiscie,bo jak mowisz wlos wlosowi nierowny Poza tym stosuje jeszcze waxa.Jesli chodzi o kolor wlosow to jestem blondynka...Hmm mam nadzieje,ze bedzie ok,a jesli nie to bede musiala poszukac czegos innego .
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 21:32   #587
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Rano postaram się zrobić sobie zdjęcie, tyle że mogę wykorzystać jedynie mój aparat, więc jakość będzie mocno kiepska.
Praline, Ty masz z tego co zauważyłam bardzo gładkie, lśniące i raczej proste włosy, jak miałam dłuższe, to zawsze dążyłam do uzyskania takiego efektu i nigdy mi się nie udawało:/
Teraz mam włosy do połowy szyi także mogę je układać na qusaiboba albo mierzwić i targać
Hm, Wuniu, chodzi o ten krem?
http://allegro.pl/item223123292_l_or...mega_new_.html
Tylko że ja właśnie nie chcę mieć matowych włosów...i mimo wszystko przy mojej długości chyba by się nie sprawdził...
Niezbyt lubię też specyfiki w spray'u, próbowałam używać toniku Matrixa i jakoś tak...lubię kremy, a Alfaparf po prostu uwielbiam za zapach, w sumie nieźle wygładza, ale jak sobie to wszystko w czuprynę wpakuję, to...no na 100% zadowolona nie jestem, max na 75%;/
Aha, zapomniałam dodac, że u p.Uli co 10-e strzyżenie i modelowanie jest gratis (coś jak w Trendy).
Pozdrawiam
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 08:41   #588
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

A ja mam pytanko czy wiecie może jakie salony oprócz tego w Leclercu pracują na farbach Loreala?
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:46   #589
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Jestem wkurzona i załamana Ślub za tydzień w sobotę a dziś mój narzeczony był u Łaniewskich w Leclercu na Turystycznej. Efekt: tragedia. Przebieg strzyżenia jego słowami: "Najpierw ostrzygła mnie nożyczkami zwykłymi, potem szarpała tymi powycinanymi, a w końcu coś spie....liła, bo wzięła maszynkę i ogoliła mnie na łysą pałę". I on za to jeszcze zapłacił !!! Zaznaczam, iż powiedział przed strzyżeniem, że będzie Paniem Młodym za tydzień! No nie... Jestem załamana że taki salon jeszcze funkcjonuje i mają tupet jeszcze brać kasę za takie partactwo!!! Ostrzegam! Przez tydzień to chyba niewiele już mu odrośnie... Jesteśmy załamani... Tym bardziej, że on nigdy normalnie tak krótko się nie obcina. Sam jest w szoku, że tak go urządzono

Edytowane przez Anex
Czas edycji: 2007-08-17 o 12:05 Powód: Dopisek + literówka
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 11:42   #590
Kajka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ojjj to Ci wspołczuje. A czy ktos z was był w Perfekcie u pani Jagody ??
Prosze o opinie z gory dziekuje
Kajka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 12:29   #591
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

kamkam- miło, że tak chwalisz moje włosy. Czasami mnie wkurza, że są takie gęste. Jak byłam młodsza....... to miałam bardzo grube i zdrowe włosy oczywiście zepsułam to farbami i prostownicą. Teraz kusi mnie, żeby powrócić do naturalnego koloru....zawsze myślałam, że mam mysi. Teraz jednak po odroście widać, że to blond. Czasami mój luby mówi, że na pewno jestem blondynką.Czas pokaże
Poczekam jeszze z malowaniem.

Cytat:
Napisane przez Kajka18 Pokaż wiadomość
Ojjj to Ci wspołczuje. A czy ktos z was był w Perfekcie u pani Jagody ??
Prosze o opinie z gory dziekuje
Nie lubię tego salonu,...kiedyś miałam malowane tam włosie. Pani stwierdziła, że 1 opakowanie farby spokojnie starczy, przyszła nawet kierowniczka i to potwierdziła. W trakcie okazało się, że nie starczy i będę musiała dopłacić. Trochę się wkurzyłam bo akurat zabrakło mi 10zł.
No i mówię przy zapłacie, że nie na taką sumę się umawiałam, ale mieszkam 2min drogi stąd i, że zaraz doniosę brakującą kwotę. Baba spojrzała na mnie jak na jakaś złodziejkę- wyłudzaczkę . Kazała mi zostawić plecak!!!bo jaką ona ma pewność, że jej zapłacę...
Niefajnie się poczułam po 1 dlatego, że zapłaciłam o jakieś 20-30zł więcej, a nie tyle na ile mi wyceniła, a po 2, że brzydko się zachowano każąc mi zostawić plecak :/

Kiedyś też w owym Perfekcie byłam z wymarzoną fryzurką, którą wycięłam z gazety....Efekt był zupełnie inny- nie dość, że mocniej skrócone włosy to jeszcze nie to cieniowanie...no ale byłam wtedy w podstawówce to bałam się zwrócić uwagę



Kontynuując wątek fryzjerski- raz mój chłopak poszedł do salonu na Racławickich naprzeciwko Sasa(tego w dół schodkami) powiedział, że chce tylko podciąć włosy, wytłumaczył jak- baba zaczęła mu coś kombinować nie dość, że za krótko to krzywo
Powiedział, że nie zapłaci i poszedł- chciałbym mieć taki tupet i tyle odwagi co on i za każdym razem co mi spie!@#$ fryz wyjść bez zapłaty
Na szczęście od jakiś 2 lat jestem zadowolona z moich włosów.
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 12:39   #592
agrafffa
Rozeznanie
 
Avatar agrafffa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 978
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja bylam kiedys w tesco tzn mniej wiecej 3 lata temu i wszystko bylo ok
__________________
...nice...
agrafffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 21:33   #593
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Brrr po Tesco wyszłam plącząc cala drogę do domu [dobrze ze mam w miarę blisko :P] Ratowała mnie potem mama nożyczkami bo nie mogłam na siebie aatrzec XD nigdy więcej tam nie pójdę brr !
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 21:39   #594
agrafffa
Rozeznanie
 
Avatar agrafffa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 978
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Nea75 Pokaż wiadomość
Brrr po Tesco wyszłam plącząc cala drogę do domu [dobrze ze mam w miarę blisko :P] Ratowała mnie potem mama nożyczkami bo nie mogłam na siebie aatrzec XD nigdy więcej tam nie pójdę brr !
A kiedy bylas?
Bo ja ostani raz bylam na strzyzeniu wlasnie wtedy
W sumie ja pokazalm Pani zdjecie i ona mnie tak sciela
__________________
...nice...
agrafffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 22:11   #595
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

byłam około 2 lata temu tylko an podcięciu włosów i grzywki która mi zaczęła wchodzić już w oczy wiec kobitka nie musiała sie bardzo natrudzić a mimo to tak brzydko i przede wszystkim KRZYWO jak wtedy to jeszcze nie maiłam obciętych włosów
Jakoś od tej pory zakład w TESCO omijam dość szerokim łukiem
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 10:14   #596
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Kajka18 Pokaż wiadomość
Ojjj to Ci wspołczuje. A czy ktos z was był w Perfekcie u pani Jagody ??
Prosze o opinie z gory dziekuje
Do P. Jagody chodzi moja mama i jest zawsze bardzo zadowolona, a ma bardzo gęste, trudne włosy. Z tego co zauważyłam to p. Jagoda zawsze ma bardzo dużo klientek
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:45   #597
Lillyann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Fryzury Emo- Lublin

Chciałabym zrobić sobie fryzurkę, coś na styl emo. Mocno wyciniować i na górze zostawić krótkie (wiecie, taki strzępek),<chociaż nie jestem emo:P> no i szukam jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera w Lublinie, który umie to zrobić i chcę żeby ta wizyta u tego fryzjera nie kosztowała mnie majątku, powiedzmy, że w granicy do 50-60 zł.
Podacie nazwy salonów, fryzjerów i adresy?
Plisss... Z góry dzięki:P
Lillyann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:52   #598
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Fryzury Emo- Lublin

hm....ja sie scinalam na porebie..powiem ze babce wyszlo bo plakalam po nocach ale nie odbieraj tego zle bo wyszlo prawdziwe emo..tam jest cos takiego jak fikoland (czy jak..dawno tam nie bylam) nazwa zakladu zaczyna sie na d....
wiecej grzechow nie pamietam
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 00:47   #599
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

eh coś mi się schrzanił bluetooth i nie mam jak sciagnac zdjec z aparatu:/ zreszta wyszly okropnie, glowa przypomina spuchnietego barana a nie do konca tak wyglada w rzeczywistosci; taka mam przynajmniej nadzieje ;]
ja sobie tez spapralam wlosy farbowaniami, suszarka i innymi cudami;
teraz musze je nawilzac, odzywaic, nawilzac, odzywiac...
a i tak beda sie puszyc i wic, bo jako dziecko mialam loki:/
Mowiac Tesco macie na mysli JLD? Bylam tam raz i nie polecam.
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 18:05   #600
lotka.b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Jeśli chodzi o Perfekt to mam również niemiłe wspomnienia, fakt że byłam tam już pare ładnych lat temu ale z tego co czytam to niewiele się zmieniło. Bo poszłam sobie pomalować odrosty i zapytałam ile mnie to będzie kosztowało ale zapłaciłam dużo więcej a kolor na odrostach się wyróżniał więc zapłaciłam dużo i miałam dwukolorowe włosy ;( I od tamtej pory Perfekt omijam z daleka. Ale muszę Wam powiedzieć że byłam ostatnio w salonie Anny Chołoty i wyszłam zadowolona Teraz znów musze pójśc bo to było miesiąc temu i już mi włosy odrosły :/
lotka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.