Fryzjer - Lublin - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 21:31   #2041
duś.
Raczkowanie
 
Avatar duś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin / FFM.
Wiadomości: 141
Dot.: Fryzjer - Lublin

chodzi mi o takie ścięcie na bardzo długich włosach, i uwierz mi, niewielu fryzjerów to potrafi - sama sie o tym przekonałam mając do czynienia z ich podejściem do długich włosów...
duś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:41   #2042
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez duś. Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki!

Zwracam się z konkretną prośbą, więc się streszczę (dodam tylko, że szczerze liczę na wasza pomoc

Czy któraś z was wie moze gdzie moge w lublinie zrobić OMBRE HAIR?? Czy któraś ma może jakieś doświadczenie w tej kwestii? Wiem, wiem powinnam zebrać się w sobie i spróbować sama, ale nie mam na tyle odwagi żeby bawić się farbami w domu

coś w ty stylu:
http://i2.pinger.pl/pgr219/26218fdb0...r+two+tone.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-H...0/P3140084.JPG

Aha i w ogóle może macie jakiegoś specjaliste od długich włosów? żeby nie ściął mi wszystkiego, a fajnie wycieniował/-a? coś tak:
http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.o...a-luczenko.jpg
polecam Ci Gosię z Qyality , wysyłam nr na priv, z ombre hair sobie poradzi bez kłopotów i z wycieniowaniem też, ona sama ma długie włosy więc wie ocb
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:47   #2043
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez duś. Pokaż wiadomość
chodzi mi o takie ścięcie na bardzo długich włosach, i uwierz mi, niewielu fryzjerów to potrafi - sama sie o tym przekonałam mając do czynienia z ich podejściem do długich włosów...
Ja mam długie włosy już x lat, takie cieniowanie jak Ty pokazałaś mialam robione i inne fanabele bez problemu. Od roku cieniują mi w Hair Line i tam zawsze jestem zadowolona.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 10:44   #2044
duś.
Raczkowanie
 
Avatar duś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin / FFM.
Wiadomości: 141
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
polecam Ci Gosię z Qyality , wysyłam nr na priv, z ombre hair sobie poradzi bez kłopotów i z wycieniowaniem też, ona sama ma długie włosy więc wie ocb
Dziękuję pięknie! bo hair line nie za bardzo mi odpowiada.
__________________
You never know when your lies will come back and start fucking up your life.

STOP zakupom ubraniowym 4/30
duś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 01:27   #2045
makbecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjer - Lublin

A ja mam prośbę do Was o namiar na dobrego fryzjera STYLISTĘ (który też nie zedrze ze mnie pół mojej wypłaty). Chciałabym ściąć włosy w odważny i modny sposób ale kompletnie nie mam pomysłu na siebie. W życiu u fryzjera byłam dwa razy, za każdym razem byłam nie zadowolona bo fryzjerka mimo moich zaleceń i tak zrobiła po swojemu. Chciałabym, żeby ktoś mi doradził w czym byłoby mi dobrze. Tym bardziej, że mam rzadkie włosy, a z kosmetyków do włosów używam tylko szamponu i odżywki.

Jak mam być szczera i wybredna - preferowałabym pana fryzjera. Mam wrażenie, że taki bardziej skuma o co mi chodzi
__________________
"Odpowiedzialność to coś, co przychodzi z wiekiem... jak żylaki"

T. Pratchett

makbecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:06   #2046
meddy
Rozeznanie
 
Avatar meddy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 691
Dot.: Fryzjer - Lublin

kupiłam na gruponie usługę balejażu ze strzyżeniem w salonie na Sowińskiego http://www.groupon.pl/oferty/lublin/...-lublin/318628
czy któraś z Was była w tym salonie, albo przynajmniej coś o nim słyszała?
W internecie ma pozytywne opinie (moim zdaniem, aż za bardzo) dlatego pytam Was
meddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:58   #2047
kaysha
Przyczajenie
 
Avatar kaysha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witam.
Podpisuję się pod pytaniem Meddy. Stwierdziłam, że warto coś zmienić i ... postanowiłam zmienić salon Teraz zastanawiam się czy to nie była zbyt pochopna decyzja - znalazłam niezbyt fajne opinie na temat tego salonu. Może Któraś z Was tam była? Przyda się info z pierwszej ręki.
kaysha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 14:19   #2048
margo8325
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

witam,

Dawno mnie nie było tutaj Byłam w salonie na Milenijnej.Było bez rewelacji, wyszłam średnio zadowolona nie było źle,ok ale bez szału.Największym plusem chyba była cena bo zapłaciłam 90 zł.Pracuje tam dziewczyna, która akurat ścinała mnie, ma bardzo zdecydowany charakter i trochę narzucała swoje wizje ja akurat chciałam podciąć tylko końcówki po za tym prostowała mi włosy bez żadnego płynu chroniącego włosy przed wysoką temperaturą i to mi się nie spodobało.Nie wiem czy pójdę tam jeszcze, raczej bede szukała kogoś lepszego.Wydaje mi się, że balejaże dobrze robią słyszałam kiedyś od koleżanki i po za tym jak byłam też widziałam.Chłopak, który nakładał mi farbę później dziewczynie robił balejaż i podobało mi się nawet, ładnie były dobrane kolory.Ocena słaba 4
margo8325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:44   #2049
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer - Lublin

a macie moze jakiegos godnego polecenia fryzjera meskiego??
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:32   #2050
makbecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjer - Lublin

Jeśli chodzi o grupony to mąż korzystał z oferty salony fryzjerskiego "renii", który też często się reklamuje na Sweet Dealu. Mąż twierdzi, że jest zadowolony ale wg mnie Pani była mało komunikatywna, nie miała konkretnej wizji tylko pytała się co zrobić. Podcinaliśmy tam też naszą 2 letnią córeczkę. Pani odrobinę trzęsły się ręce ze strachu. Choć generalnie muszę powiedzieć, że choć cicha to sympatyczna z niej Pani. Raczej polecam dla mało wymagających.
__________________
"Odpowiedzialność to coś, co przychodzi z wiekiem... jak żylaki"

T. Pratchett

makbecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:49   #2051
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a macie moze jakiegos godnego polecenia fryzjera meskiego??
ja chodzę do męskiej fryzjerki - bo mam króciutkie włosy - to jest na Harnasie 11 w małym osiedlowym salonie Klaudia, strzygę się u p. Ewy salonik skromny, ale ja wychodzę zadowolona (nie mniej niż wychodziłam od Pierra, a do tego komfort ok 5 razy niższej ceny ),
mój mąż też się tam strzyże, on trochę bardziej marudzi (ale to z powodu jego perfekcyjnego podejścia do włosów i dużego dystansu do wszystkich środków wspomagajacych układanie), chociaż ja uważam, że tez jest dobrze ostrzyżony zawsze
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 13:38   #2052
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez makbecik Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o grupony to mąż korzystał z oferty salony fryzjerskiego "renii", który też często się reklamuje na Sweet Dealu. Mąż twierdzi, że jest zadowolony ale wg mnie Pani była mało komunikatywna, nie miała konkretnej wizji tylko pytała się co zrobić. Podcinaliśmy tam też naszą 2 letnią córeczkę. Pani odrobinę trzęsły się ręce ze strachu. Choć generalnie muszę powiedzieć, że choć cicha to sympatyczna z niej Pani. Raczej polecam dla mało wymagających.
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja chodzę do męskiej fryzjerki - bo mam króciutkie włosy - to jest na Harnasie 11 w małym osiedlowym salonie Klaudia, strzygę się u p. Ewy salonik skromny, ale ja wychodzę zadowolona (nie mniej niż wychodziłam od Pierra, a do tego komfort ok 5 razy niższej ceny ),
mój mąż też się tam strzyże, on trochę bardziej marudzi (ale to z powodu jego perfekcyjnego podejścia do włosów i dużego dystansu do wszystkich środków wspomagajacych układanie), chociaż ja uważam, że tez jest dobrze ostrzyżony zawsze
no wlasnie moj chlopak jest dosc wymagajacy jesli chodzi o fryzjera , a tam gdzie chodzil podniesli cene do 45 zl co jest chyba lekka przesada,jesli chodzi o strzyzenie meskie ...
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 07:51   #2053
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
no wlasnie moj chlopak jest dosc wymagajacy jesli chodzi o fryzjera , a tam gdzie chodzil podniesli cene do 45 zl co jest chyba lekka przesada,jesli chodzi o strzyzenie meskie ...
to zdecydowanie przesada, mnie na przykład zawsze szlag trafiał, że ścinali mnie tak jak faceta a płaciłam z cennika damskiego

ale z krótkimi włosami na szczęście można bez problemu testować różnych fryzjerów, bo i tak trzeba się wybrać do fryzjera co miesiąc
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:31   #2054
aniczka111
Raczkowanie
 
Avatar aniczka111
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 235
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
polecam Ci Gosię z Qyality , wysyłam nr na priv, z ombre hair sobie poradzi bez kłopotów i z wycieniowaniem też, ona sama ma długie włosy więc wie ocb
mogę też prosić o namiary!!
aniczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:20   #2055
nimportequoi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: [lublin]
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy ktoś wie, gdzie teraz można znaleźć panią Jolę z Pro Arte, które zamknęli ????
nimportequoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:10   #2056
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez nimportequoi Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie, gdzie teraz można znaleźć panią Jolę z Pro Arte, które zamknęli ????
Z tego co wiem, to teraz pani Jola nigdzie nie ścina..to był jej zakład i chyba u nikogo nie pracuje. Mam namiar na inna fryzjerkę stamtąd- Iwonę, jak cos to służę pomocą.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:54   #2057
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
polecam Ci Gosię z Qyality , wysyłam nr na priv, z ombre hair sobie poradzi bez kłopotów i z wycieniowaniem też, ona sama ma długie włosy więc wie ocb
Czy mogę prosić o namiary na PW? Telefon, który znalazłam w internecie jest chyba nieaktualny...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 20:14   #2058
nimportequoi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: [lublin]
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer - Lublin

8mouse3, dzięki za namiary
BTW. Wracam do naturalnego koloru, wszyscy już myślą, że nie farbuję włosów, ale ja widzę, że odrosty są "zimne", a reszta głowy "ciepła". Mimo, że różnica jest niewielka, to chciałabym pofarbować jeszcze włosy, bo za 3 tygodnie mam ślub. Doradźcie mi, gdzie najlepiej to zrobić. Nie chcę mieć sztucznego koloru na włosach, a do tej pory ufałam tylko fryzjerkom z Pro Arte. Ktoś wie, gdzie pracują na takich samych farbach ??
nimportequoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 19:05   #2059
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez nimportequoi Pokaż wiadomość
8mouse3, dzięki za namiary
BTW. Wracam do naturalnego koloru, wszyscy już myślą, że nie farbuję włosów, ale ja widzę, że odrosty są "zimne", a reszta głowy "ciepła". Mimo, że różnica jest niewielka, to chciałabym pofarbować jeszcze włosy, bo za 3 tygodnie mam ślub. Doradźcie mi, gdzie najlepiej to zrobić. Nie chcę mieć sztucznego koloru na włosach, a do tej pory ufałam tylko fryzjerkom z Pro Arte. Ktoś wie, gdzie pracują na takich samych farbach ??
Nie ma za co. Ja już byłam u pani Iwony w nowym miejscu pracy, na farbowanku właśnie, ale nie zwróciłam uwagi, jaką farbą mi włosy malowała. Kolor wyszedł taki jak wcześniej miałam i byłam zadowolona, ale nie chcę Cię namawiać, bo faktycznie Twój ślub zbliża się wielkimi krokami
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 07:42   #2060
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Fryzjer - Lublin

a ja pytam ponownie czy w cetrum jest jakiś fryzjer godny polecenia ??

vila rosa na czechowie ?
trendy lublin głęboka ?
studio modnej fryzury hempla ?

wie ktoś coś o tych ?



Edytowane przez kasia1608
Czas edycji: 2011-04-14 o 08:09
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 09:29   #2061
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
a ja pytam ponownie czy w cetrum jest jakiś fryzjer godny polecenia ??

vila rosa na czechowie ?
trendy lublin głęboka ?
studio modnej fryzury hempla ?

wie ktoś coś o tych ?


Ja o tych wymienionych nic nie wiem, ale dziewczyny polecaja hair line na krakowskim. Wystarczy trochę poczytać forum
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:03   #2062
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
Ja o tych wymienionych nic nie wiem, ale dziewczyny polecaja hair line na krakowskim. Wystarczy trochę poczytać forum
wiem czytałam ale trochę dla mnie drogo tam dlatego sie pytam
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:02   #2063
nimportequoi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: [lublin]
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja byłam w Villa Rosa, ale na próbnej fryzurze ślubnej. Babka jest bardzo miła, umie doradzić i dobrać upięcie. Idę też na farbowanie po świętach. Spodobało mi się tam.
nimportequoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 20:53   #2064
Chceijuz
Raczkowanie
 
Avatar Chceijuz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 63
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja chcialabym zapytac o salon fryzjerski Anna, na ulicy nowowiejskiego. Była któras? Moja kolezanka mowila mi, ze nie ma wygorowanych cen a na tym mi zalezy, ale tez na jakosci uslug.. Nie chcialabym pozniej zalowac. Pozdrawiam
Chceijuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 06:23   #2065
duś.
Raczkowanie
 
Avatar duś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin / FFM.
Wiadomości: 141
Dot.: Fryzjer - Lublin

Więc tak,
ja byłam u Gosi z Quality i muszę poweidzieć, że jestem zadowolona co do ścięcia, co do farbowana juz trochę mniej. To raczej nie przypomina ombre hair. No cóż, idę szukać daj]lej experta od ombre hair...
__________________
You never know when your lies will come back and start fucking up your life.

STOP zakupom ubraniowym 4/30
duś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:54   #2066
razwen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja natomiast jeśli chodzi o czesanie, to odradzam salon locco. Chciałam loki, które utrzymają się przez noc, a wyszłam z toną lakieru na głowie i włosami sztywnymi jak druty. Włosy tylko spryskane lakierem i zakręcone i to ma się utrzymać te 12h? o_O żadne dodatkowe środki utrwalające nie były stosowane, a pani fryzjerka cały czas z kwaśną miną i jakby robiła to z przymusu.
razwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 17:34   #2067
nimportequoi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: [lublin]
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer - Lublin

Byłam w Villa Rosa na farbowaniu. Wracam do naturalnego blondu po dekoloryzacji i pani Zosia, która się mną zajmowała dobrała fajny kolor, po którym już nawet odrostów nie będzie widać Potem widziałam jak jeszcze cięła 2 dziewczyny i obie wyszły zadowolone
nimportequoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 23:58   #2068
sylwia1430
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Lublin

żadna z Was nie była w Loko? chcę tam pójść na strzyżenie i koloryzację, ale jeszcze się waham, wiem tylko tyle że robi szkolenia to może zna się na rzeczy... pomóżcie....
sylwia1430 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 00:31   #2069
IceAngel
Przyczajenie
 
Avatar IceAngel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ponownie witam
Ja przygodę zaczynałam od salonu Anna na Bursztynowej, ścinałam się u p.Piotra, na początku mi się podobało, ale ostatnie ścięcie- przeholował, wyglądałam jak mała dziewczynka i musiałam zmienić. Poszło na Hair Line- oczywiście musiał być facet Więc p.Marcin, na początku byłam średnio zadowolona, a potem jak zaczęły odrastać- było świetnie! Siostra po 2 miesiącach nie widzenia- powiedziała, ze mam w końcu bajecznie ścięte włosy. Kolejna wizyta- dobór koloru, żeby zatuszować piękny rudy kolor farby, ale niestety nie mogę pozwolić na takie farbowanie, mam za delikatne włosy Więc koloryzacja na naturalny kolor, na początku p.Marcin dał mi ciemniejszą od naturalnego, byłam tak no powiedzmy zadowolona, ale potem po kilku myciach uzyskałam super kolor, który świetnie współgrał z poprzednią farbą i odrostów NIE było widać. Kolejna wizyta- ścięcie u p.Marcina, podobne do poprzedniego.
Hmm.. Na ścięciu byłam w lutym, a przedwczoraj spotkałam się z przyjaciółką, która zerknęła na moje włosy i się pyta- Byłaś u fryzjera? Ja zdziwiona, mówię- nie, w lutym byłam, a co? Ona- Bo wyglądasz jakbyś była, ładne ścięcie. No i uśmiech na twarzy A ja bałam się, że przez zbyt częste chodzenie na basen zniszczę swoje włosy i że wyglądam jak jakieś straszydło.
Na kolejną koloryzację zdecydowałam się do p.Dominiki, chciałam wrócić do rudego koloru i taki zażyczyłam, i tu były różne opinie- ale masz śliczny kolor włosów! Ale masz beznadziejny kolor, wolę Cię w naturalnych.. I byłam strasznie skonfundowana. Uwielbiam rude refleksy, twarz inaczej wygląda, ehh, ale przy takich skrajnych opiniach.. Zdecydowałam się na kolejną koloryzację, było niestety widać odrosty, ale słabe, też u p.Dominiki- tym razem zaproponowała jednak ciemniejszy od naturalnego kolor, który się "spierze", no i rzeczywiście kolor wybrany dobrze
Nie jestem osobą radykalnie zmieniającą swój wizerunek, chciałabym nie wywalać tyle kasy na to wszystko, ale też chciałabym jakieś zmiany. I dogódźcie takiej kobiecie A ścięcie od p. Marcina się trzyma jak widać dobrze W czerwcu pójdę znowu podciąć i będzie git

Tylko jeden minus CENA Ale po Hair Line uwielbiam swoje włosy, są takie wypieszczone, gładkie, nawilżone i wogóle. I sama bym chciała w domu sie o takie postarać- ale to kosmetyki z kosmosu pewnie :/ A powinnam jakoś dbać, bo 2x w tyg basen z chlorem robi swoje.

I gdzie można byłoby tak włosy nawilżyć, żeby się nie martwić długo? Słyszałam, ze w salonie Pierre coś takiego jest, wygładzanie nawilżanie?

I gdzie w Lublinie dobrze przedłużają włosy? Pewnie mało która się decydowała, w sumie zabieg kosmicznie drogi.
IceAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 09:11   #2070
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny a chodzi któraś z was do montowni?
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.