Fryzjer - Lublin - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 15:08   #2191
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy ktoś korzystał z usług Arte Vivo przy ul Mackiewicza? Myślę czy nie kliknąć koleżance kuponu na urodziny
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 08:45   #2192
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Czy ktoś korzystał z usług Arte Vivo przy ul Mackiewicza? Myślę czy nie kliknąć koleżance kuponu na urodziny

ja sobie kliknelam ten kupon, aczkolwiek jeszcze tam nigdy nie bylam
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 09:02   #2193
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja jednak spasowałam dzisiaj jest też kupon do Gabriela przy Lipowej i chyba się skuszę
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 13:36   #2194
MagdaM78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: W domu
Wiadomości: 2
GG do MagdaM78
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witam!
Mam pytanie dotyczace salonu fryzjerskiego na Montazowej, Spacity & Studio Fryzjerskie? Czy ktoras z was tam byla? Jakie opinie? Musze zamowic czas na obciecie i doplnienie akrylem, najlepiej w jednym miejscu. Nie jestem z Lublina ale wlasnie sie wybieram na weselw no i fajnie bylo by zrobic wszystko na miejscu.
MagdaM78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 20:39   #2195
Jowitta07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Niedawno byłam w salonie Estilo na ul. Ułanów, naprawdę polecam fryzjerkę Karolinę fantastycznie czesze, zrobi nowoczesną fryzurę na każdą okazję. Byłam bardzo zadowolona jak uczesała mnie na wesele muszę wybrać się także na inne zabiegi jakie oferuja w tym salonie dam znać jak już będę po
Jowitta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:25   #2196
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Ja jednak spasowałam dzisiaj jest też kupon do Gabriela przy Lipowej i chyba się skuszę
Innocencee, kupiłaś ten kupon? Czy to jest ten salon obok salonu sukni ślubnych? Miałam straszne doświadczenie z nim, po prostu koszmar. Pisałam o tym wcześniej. Poszłam tam przed ślubem mojej koleżanki zrobić trwałą komputerową, bo ona tam ją wcześniej robiła u jakiegoś faceta i była bardzo zadowolona. Mówiła, że to rewelacja, że jak sobie rozczeszę włosy po umyciu, to będą wyprostowane, jak sobie je pościskam, to będę mieć piękne loki. Wyszła tragedia... Nie tylko wyglądałam jak swoja własna ciotka albo Cher z dawnych czasów, ale też wiele włosów było prawie lub zupełnie prostych, a inne kręcone, ale też brzydkie. W dodatku ułożyła mi je na "mokrą włoszkę" czy nie wiem co to miało być. Coś strasznego. Jak powiedziałam, że nie chcę "mokrej włoszki", to mi to po prostu rozczesała grzebieniem. Możecie sobie wyobrazić, jak to wyglądało... Sama bym gorzej nie zrobiła, gdybym pierwszy raz w życiu zabrała się do trwałej. Wróciłam tam z tą koleżanką, bo ona miała robić makijaż na ślub obok i powiedziałyśmy, że ma coś z tym zrobić. To nakręciła mi po prostu włosy na gorącą lokówkę i tak zostawiła. Wcześniej też mi kręcili włosy na lokówkę w Perfekcie, ale mi to potem tapirowali i układali i wyszło ślicznie, a teraz wyglądałam jak Shirley Temple. Do niczego się ta kobieta nie nadaje... Długo musiałam czekać aż mi włosy odrosną i wcale się nie prostowały z czasem, jak obiecała. Zresztą tutaj możesz znaleźć kolejną negatywną opinię http://www.fryzjerzy.pl/index.php?fr...al=0&ip=0&ref= Jeżeli już kupiłaś ten kupon, to chociaż doradź koleżance, żeby poszła do tego faceta, jeśli jeszcze tam pracuje.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:32   #2197
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy warto wybrac sie do salonu Anny Choloty na bursztynowej ? Chodzi mi o fryzury slubne ...Jesli tak to kogo stamtad polecacie .
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 10:13   #2198
annasofia
Zadomowienie
 
Avatar annasofia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Fryzjer - Lublin

prosiłabym o radę w sprawie salonu na sowińskiego- Agnieszka Wereska; jest kupon na farbowanie keratynowe, wie może któraś z was czy warto?
annasofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:06   #2199
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Fryzjer - Lublin

Arte Vivo gorąco polecam, dziewczyna, która jest właścicielką strzyże mnie od lat. Uwielbiam ją. Jest bardzo zdolna i szalenie fajna
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 22:43   #2200
100jocia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 30
GG do 100jocia
Dot.: Fryzjer - Lublin

cześć dziewczyny, czy może któraś z Was była u Karola Brzyskiego?? jeśli tak proszę o ocenę, czy byłyście zadowolone? bo chciałabym dokonać metamorfozy, a nie chce też pójść do pierwszego lepszego fryzjera... czekam i pozdrawiam
100jocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 08:08   #2201
ermu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

Jak metamorfozy to tylko Pierre , fajni styliści dobrze doradzą i krzywdy nie robią.
ermu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 08:42   #2202
100jocia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 30
GG do 100jocia
Dot.: Fryzjer - Lublin

ok dzięki za odpowiedz, ale jak któraś z was jeszcze jakies znac... to piszcie
100jocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 09:04   #2203
MagdaM78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: W domu
Wiadomości: 2
GG do MagdaM78
Dot.: Fryzjer - Lublin

czy ktora z was moze mi polecic jakiegos dobrego fryzjera w Lecznej?

Edytowane przez MagdaM78
Czas edycji: 2011-09-17 o 09:08
MagdaM78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 09:58   #2204
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was robiłam dekoloryzację w Hairline?? Dość radykalną, bo ja chcę przejść z brązowego na blond. Waham się, chcę pójśc do fryzjera, ktory mi zrobi ładny platynowy blond, a nie zółtko czy pomarańczę na głowie. Ewentualnie, jakiego innego fryzjera możecie na taki zabieg polecić?
Ja robiłam ostatnio w Hairline rozjaśnianie - nie chciałam dekoloryzacji, bo jednak trochę się jej obawiam i zrobiłyśmy to przez pasemka. Efekt jak dla mnie genialny - dokładnie o coś takiego mi chodziło Również obawiałam się żółtka i pomarańczy na głowie, ale wyszedł piękny chłodny kolor.
Dlatego bardzo polecam P.Agnieszkę, jedyny minus to dość wysoka cena

Nie wiem czy platynowy blond wyjdzie Ci od razu na pierwszym razem, ale myślę, że fryzjerka na pewno oceni włosy, ich stan i doradzi co zrobić.
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2011-09-25 o 21:34
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 17:42   #2205
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez annasofia Pokaż wiadomość
prosiłabym o radę w sprawie salonu na sowińskiego- Agnieszka Wereska; jest kupon na farbowanie keratynowe, wie może któraś z was czy warto?
podpinam się pod to pytanie i proszę o szybką odp bo czas ucieka
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 08:18   #2206
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer - Lublin

Kobietki czy któraś z Was strzygła się w Happy Sun? polecacie kogoś?
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:56   #2207
justyna__s
Raczkowanie
 
Avatar justyna__s
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Miasto Inspiracji...
Wiadomości: 247
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez katerinka90 Pokaż wiadomość
Kobietki czy któraś z Was strzygła się w Happy Sun? polecacie kogoś?
Są dwa salony Happy Sun: Koncertowa 9 (w moim bloku ) i Skłodowskiej.

Też bym chętnie wysłuchała opinii, tak blisko, więc warto byłoby skorzystać...
justyna__s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 20:55   #2208
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja też poleca Pierre na kapucyńskiej ... od dawna tam chodze i przeszlam juz kilka metamorfoz... wszystkie były trafione a kondycja wlosów nigdy sie nie zepsuła. Naprawde polecam
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 14:20   #2209
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dołączam się do poprzedniczek i bardzo polecam usługi Pierre'a. Zawsze byłam zachwycona po wizycie u nich i otoczenie również. Drogo, ale zdecydowanie warto. Nie bałabym się robić u nich metamorfozy. Facetów też rewelacyjnie ścinają.
Minusem jest obsługa. Byłam ich rzadką, ale stałą klientką, ale zrezygnowałam po tym, jak przynajmniej 2 razy totalnie mnie zignorowano. Raz weszłam do salonu i przy kasie stało wiele fryzjerek. Właśnie wychodziła stamtąd jakaś, domyślam się, bogata lub wpływowa pani, bo wszystkie ją obskoczyły i zachwalały efekty swojej pracy. Spokojnie czekałam nic nie mówiąc, ale się nie doczekałam. Po jej wyjściu wszystkie fryzjerki się rozeszły. Stałam chwilę oniemiała i w końcu wyszłam. Podobna sytuacja zdarzyła mi się wcześniej. Mam nadzieję, że teraz tam jest inaczej, w innym wypadku będę zmuszona najpierw udać się do innego fryzjera, żeby panie łaskawie w ogóle raczyły mnie zauważyć.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 12:40   #2210
patyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

czasem i wpadki zdarzają się najlepszym pamiętajmy, że wszędzie pracują ludzie. Ja jestem zadowolona z obsługi, panie są miłe, zazwyczaj dostaję jaką próbkę albo prezent w zalezności od promocji. A strzyżenie i kolor rewelacja!!!
patyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:33   #2211
paula_pp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez 100jocia Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, czy może któraś z Was była u Karola Brzyskiego?? jeśli tak proszę o ocenę, czy byłyście zadowolone? bo chciałabym dokonać metamorfozy, a nie chce też pójść do pierwszego lepszego fryzjera... czekam i pozdrawiam
Jeśli chodzi o Karola Brzyskiego to naprawdę gorąco polecam! Ma chłopak talent naprawdę jak mało kto. Jakkolwiek by nie obciął to włosy jeszcze dłuuuuugo długo po ścięciu się super układają, a nie każdy fryzjer potrafi tego dokonać. Jest tylko jeden minus... Zapisy na 3 miesiące w przód :/
paula_pp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:57   #2212
ami_
Zadomowienie
 
Avatar ami_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej. Była któraś z Was była na strzyżeniu w salonie Professional na ul Głębokiej 10? Na gruponie jest bon i nie wiem czy ryzykować.
__________________
You have to take the good with the bad, smile when your sad, love what you got and remember what you had. Always forgive, never forget. Learn from your mistakes & never regret. People change, things go wrong; just remember.. life goes on.x

ami_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:45   #2213
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer - Lublin

też jestem ciekawa bo ja zaryzykowałam ;p
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:27   #2214
pchla_szachrajka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 96
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Czy warto wybrac sie do salonu Anny Choloty na bursztynowej ? Chodzi mi o fryzury slubne ...Jesli tak to kogo stamtad polecacie .

NIE, nie warto. Chodziłam tam na balejage. Bez względu do kogo się zapiszesz- przejdziesz przez wszystkich. Gdy zapisalam sie do p.Chołoty, to ona tylko na koniec popatrzyla na głowę i zapytala się czy mi sie podoba?! Poza tym praktykantki/uczennice?! moje włosy zawsze zamiast blond wychodziły w pomarańczy! Te uczennice też się za Ciebie łapią, szarpią głowy niemiłosiernie.
W salonach głośno, przesiadanie sie z miejsca na miejsce, jeśli ktoś chce sie zrelaksować to to nie jest salon dla niego. Ja zmienilam fryzjera i odkrylam że można zdjąć folie, umyć włosy, wysuszyć nie ciągnąć tak za włosy!!!!!!
Jedyny plus to to, że tam chyba zawsze są miejsca.
pchla_szachrajka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:43   #2215
justyna__s
Raczkowanie
 
Avatar justyna__s
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Miasto Inspiracji...
Wiadomości: 247
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez paula_pp Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Karola Brzyskiego to naprawdę gorąco polecam! Ma chłopak talent naprawdę jak mało kto. Jakkolwiek by nie obciął to włosy jeszcze dłuuuuugo długo po ścięciu się super układają, a nie każdy fryzjer potrafi tego dokonać. Jest tylko jeden minus... Zapisy na 3 miesiące w przód :/
A jak się kształtują ceny za strzyżenie u tego Pana?
justyna__s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:22   #2216
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez pchla_szachrajka87 Pokaż wiadomość
NIE, nie warto. Chodziłam tam na balejage. Bez względu do kogo się zapiszesz- przejdziesz przez wszystkich. Gdy zapisalam sie do p.Chołoty, to ona tylko na koniec popatrzyla na głowę i zapytala się czy mi sie podoba?! Poza tym praktykantki/uczennice?! moje włosy zawsze zamiast blond wychodziły w pomarańczy! Te uczennice też się za Ciebie łapią, szarpią głowy niemiłosiernie.
W salonach głośno, przesiadanie sie z miejsca na miejsce, jeśli ktoś chce sie zrelaksować to to nie jest salon dla niego. Ja zmienilam fryzjera i odkrylam że można zdjąć folie, umyć włosy, wysuszyć nie ciągnąć tak za włosy!!!!!!
Jedyny plus to to, że tam chyba zawsze są miejsca.
Przykro mi ale ja mialam takie same odczucia, przeszlam przez ręce każdego
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:13   #2217
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Fryzjer - Lublin

Zastanawiam się nad fryzjerem... Chodzi mi o koloryzację. Mam długie, proste, gęste, ale cienkie włosy. Jestem zła, bo osoba, która malowała mi ostatnio w moim mieście, zamiast ciemnego, żywego, chłodnego brązu z jakimś fajnym refleksem-kontrastem w niektórych miejscach, zrobiła...średni brąz, jednolity, w odcieniach rudości... Masakra. Zapłaciłam 2 stówy. Tak więc oszczędzać nie zamierzam. Poradźcie, do kogo powinnam się zapisać w Pierre. Jestem właśnie na ich stronie, ale nazwiska kompletnie nic mi nie mówią, a w wątku wiele nie ma niestety o osobach z tego salonu.Dzięki
Proszę doradźcie coś dziewczyny, zależy mi na czasie!!!

Edytowane przez Czekoladka585
Czas edycji: 2011-09-29 o 13:54
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 08:11   #2218
ermu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

Jak na koloryzacje do Marleny, jest dyrektorem kreatywnym koloryzacji cuda potrafi robic z kolorami, a teraz tam jest jakas promocja na INOA.
ermu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 08:32   #2219
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez pchla_szachrajka87 Pokaż wiadomość
NIE, nie warto. Chodziłam tam na balejage. Bez względu do kogo się zapiszesz- przejdziesz przez wszystkich. Gdy zapisalam sie do p.Chołoty, to ona tylko na koniec popatrzyla na głowę i zapytala się czy mi sie podoba?! Poza tym praktykantki/uczennice?! moje włosy zawsze zamiast blond wychodziły w pomarańczy! Te uczennice też się za Ciebie łapią, szarpią głowy niemiłosiernie.
W salonach głośno, przesiadanie sie z miejsca na miejsce, jeśli ktoś chce sie zrelaksować to to nie jest salon dla niego. Ja zmienilam fryzjera i odkrylam że można zdjąć folie, umyć włosy, wysuszyć nie ciągnąć tak za włosy!!!!!!
Jedyny plus to to, że tam chyba zawsze są miejsca.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Przykro mi ale ja mialam takie same odczucia, przeszlam przez ręce każdego

ok dziekuje za odpowiedz Pozostane jednak wierna mojej fryzjerce

Mam jeszcze pytanie odnosnie salonu arte vivo na mackiewicza.. Jakis czas temu kupilam sobie gruopon na saune na wlosy i ciekawi mnie jaki jest tam czas oczekiwania na jego realizacje ...Czy klienci z grouponu traktowani sa tak samo jak normalni klienci>?
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 09:41   #2220
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez ermu Pokaż wiadomość
Jak na koloryzacje do Marleny, jest dyrektorem kreatywnym koloryzacji cuda potrafi robic z kolorami, a teraz tam jest jakas promocja na INOA.
A co myślisz o p. Edycie? Również jest ponoć dyrektorek kreatywnym...
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.