O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 13:10   #1981
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
to chyba wy śpicie albo jesteście zbyt zajęte odświeżaniem bloga Kamili żeby zauważyć co się dzieje na forum, ja nie raz pisałam o tym że gadanie w kółko o niej jest nudne i żenujące
tak tak boli mnie palce od naciskania klawisza F5
i proszę zdemontuj kamerę ode mnie z pokoju.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:13   #1982
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez zMoose Pokaż wiadomość
No to przecież nieraz piszemy o innych, nawet ja często daję linki z innych blogów. Nie wiem w czym problem.
Jasne że tak Ale był czas kiedy pisało się tylko o niej, jakby tytuł wątku brzmiał "O Kamie plotkujemy, na poziomie obgadujemy". A i nadal zdarza się być tak że każdy nowy post u Kamci wywołuje wielką falę poruszenia
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:14   #1983
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Jasne że tak Ale był czas kiedy pisało się tylko o niej, jakby tytuł wątku brzmiał "O Kamie plotkujemy, na poziomie obgadujemy". A i nadal zdarza się być tak że każdy nowy post u Kamci wywołuje wielką falę poruszenia
no i co z tego?

a słuchajcie, nie pisała kama kiedy zrobi nowego posta?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:14   #1984
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:16   #1985
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Jasne że tak Ale był czas kiedy pisało się tylko o niej, jakby tytuł wątku brzmiał "O Kamie plotkujemy, na poziomie obgadujemy". A i nadal zdarza się być tak że każdy nowy post u Kamci wywołuje wielką falę poruszenia
Myślę, że przesadzasz.
Ja zauważyłam zastój. Nawet bywało tak, że dopiero po 3 dniach dziewczyny pojawiały się z linkiem do jej nowego postu. Teraz jest lekkie poruszenie bo Kama zapowiedziała zmianę koloru włosów. Ot ciekawi nas z czym tym razem wyskoczy. Czy to takie złe? Tak naprawdę, to najciekawsza blogerka do obgadywania. Reszta jest nudna jak flaki z olejem.
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:17   #1986
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez zMoose Pokaż wiadomość
Jak już poruszasz temat nosa to może pierw zapoznaj się z tematem. Nikt się nie śmieje z nosa jako takiego a z tego jak go chamsko Kamila i inne blogerki poprawiają w programie graficzny.
I tak jak napisała Goferowa: jedna zaczęła i nagle reszta się ocknęła
Szkoda, że jesteście tak skłonne do krytyki innych osób, a krytyki siebie nie jesteście w stanie wziąć na klatę, tylko zaczyna się wyśmiewanie. Wyraziłam swoje zdanie, możesz mieć je tam gdzie kończą się plecy, ale to jest moje zdanie, więc komentarze "jedna zaczęła reszta się obudziła" zachowaj dla siebie.
Skoro jak widać kilka osób ma na ten temat podobną opinię do mojej, może jednak warto się nad sobą zastanowić, bo to zaczyna przypominać Nuss, do której nic nie docierało.
southie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:19   #1987
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Szkoda, że jesteście tak skłonne do krytyki innych osób, a krytyki siebie nie jesteście w stanie wziąć na klatę, tylko zaczyna się wyśmiewanie. Wyraziłam swoje zdanie, możesz mieć je tam gdzie kończą się plecy, ale to jest moje zdanie, więc komentarze "jedna zaczęła reszta się obudziła" zachowaj dla siebie.
Skoro jak widać kilka osób ma na ten temat podobną opinię do mojej, może jednak warto się nad sobą zastanowić, bo to zaczyna przypominać Nuss, do której nic nie docierało.
no ale ty możesz krytykować czyjeś zdanie a inni twojego już nie? to się jakoś nazywa
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 13:21   #1988
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Krytyka to jedno, ale tu jest jakaś niezdrowa (przynajmniej wg mnie, nikt nie musi się ze mną zgadzać) fascynacja Kamilą i jej zdjęciami nadającymi się na portal wiocha.pl
To jest zabawne raz, drugi, trzeci... ale cały czas?
Jeszcze jak wyżej ktoś napisał - robić sobie z tego hobby.
Dla mnie to żenujące. I tyle, koniec tematu, bo zaraz mnie zjedziecie od góry do dołu
O innych laskach też jest mowa, ciągle Szarliza i ta druga blondi, co się Siarce podoba.

Dla mnie Kama jest w dalszym ciągu mniej lub bardziej zabawna, co ja na to poradzę
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:24   #1989
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
O innych laskach też jest mowa, ciągle Szarliza i ta druga blondi, co się Siarce podoba.

Dla mnie Kama jest w dalszym ciągu mniej lub bardziej zabawna, co ja na to poradzę
No nic tylko żałość i żałość. Weź się wstydź! Jak śmiesz się śmiać z lekko niegarniętej dziewczyny
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:26   #1990
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
no ale ty możesz krytykować czyjeś zdanie a inni twojego już nie? to się jakoś nazywa
Jasne, możesz krytykować, ale co innego krytyka, a co innego tekst o tym, że obudziłam się, bo ktoś wcześniej coś napisał.
Wyraziłam już swoje zdanie- krytyka czyjegoś wyglądu(nie stroju) jest delikatnie mówiąc nieelegancka i tyle a tytuł wątku mówi o obgadywaniu na poziomie .
southie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:28   #1991
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Jasne, możesz krytykować, ale co innego krytyka, a co innego tekst o tym, że obudziłam się, bo ktoś wcześniej coś napisał.
Wyraziłam już swoje zdanie- krytyka czyjegoś wyglądu(nie stroju) jest delikatnie mówiąc nieelegancka i tyle a tytuł wątku mówi o obgadywaniu na poziomie .
Nikt nie krytykował oryginalnego nosa Kmay bo nie wypada i nie jej wina, że taki ma. Każdy zdawał sobie z tego sprawę, że tak nie można. Ale jak kilka osób zaczęło wytykać, że co notkę ma inaczej go wyretuszowanego to już wielka afera i umoralnianie. No paranoja.
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 13:31   #1992
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez zMoose Pokaż wiadomość
Nikt nie krytykował oryginalnego nosa Kmay bo nie wypada i nie jej wina, że taki ma. Każdy zdawał sobie z tego sprawę, że tak nie można. Ale jak kilka osób zaczęło wytykać, że co notkę ma inaczej go wyretuszowanego to już wielka afera i umoralnianie. No paranoja.
Nie wyolbrzymiaj. To, że pare osób śmiało wyrazić, że im się to nie podoba, to nie jest wielka afera i umoralnianie. Nie narzucam Ci swojego zdania, rób co chcesz, ja stwierdziłam tylko, że to nieeleganckie. Poza tym silisz się na ironię a ja nie lubię tego rodzaju "dyskusji".
southie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:31   #1993
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Jasne, możesz krytykować, ale co innego krytyka, a co innego tekst o tym, że obudziłam się, bo ktoś wcześniej coś napisał.
Wyraziłam już swoje zdanie- krytyka czyjegoś wyglądu(nie stroju) jest delikatnie mówiąc nieelegancka i tyle a tytuł wątku mówi o obgadywaniu na poziomie .
sorry a co w tym złego było? obraziłam kogoś, wyzwałam? Przesadzasz dziewczyno i to mocno.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:35   #1994
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Nie wyolbrzymiaj. To, że pare osób śmiało wyrazić, że im się to nie podoba, to nie jest wielka afera i umoralnianie. Nie narzucam Ci swojego zdania, rób co chcesz, ja stwierdziłam tylko, że to nieeleganckie. Poza tym silisz się na ironię a ja nie lubię tego rodzaju "dyskusji".
Niby gdzie ironia? Sory, ale rzadko jej używam bo wolę pisać dosłownie a nie zawoalować przesłanie.
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:36   #1995
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
sorry a co w tym złego było? obraziłam kogoś, wyzwałam? Przesadzasz dziewczyno i to mocno.
W ten sposób zasugerowałaś, że nie mam własnego zdania, a piszę tylko, bo ktoś tam wcześniej coś napisał. Odniosłam się do tej wypowiedzi, że to nieprawda i tyle, gdzie przesadzam i gdzie piszę że to coś złego?

zMoose np. tu "No nic tylko żałość i żałość. Weź się wstydź! Jak śmiesz się śmiać z lekko niegarniętej dziewczyny". Poza tym te teksty o "wielkiej aferze, paranoi" itd. to nie jest dyskusja.

Edytowane przez southie
Czas edycji: 2012-12-30 o 13:39 Powód: uzupełnienie wypowiedzi
southie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:40   #1996
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Wyraziłam już swoje zdanie- krytyka czyjegoś wyglądu(nie stroju) jest delikatnie mówiąc nieelegancka i tyle a tytuł wątku mówi o obgadywaniu na poziomie .
Przecież rozmawiamy o jej ciuchach i rozwianym włosiu, a nie o wyglądzie jako takim.
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:42   #1997
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
W ten sposób zasugerowałaś, że nie mam własnego zdania, a piszę tylko, bo ktoś tam wcześniej coś napisał. Odniosłam się do tej wypowiedzi, że to nieprawda i tyle, gdzie przesadzam i gdzie piszę że to coś złego?

.
dopisujesz swoją interpretację do moich słów
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:51   #1998
Violettea
Raczkowanie
 
Avatar Violettea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 167
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Rzadko się tu udzielam raczej podglądam, żeby być na bieżąco widzę, że powstał konflikt w okół wałkowania tematu Kamili więc mam dla was coś nowego , ostatnio oglądałam z przyjaciółką program na vivie łączący chyba w jedno pamiętniki z wakacji / dlaczego ja i ukrytą prawdę, a mianowicie Weekendowe Historie o fabule się nie będę rozpisywać, aleee ! aktorzy zacni min blogerka Honey, która najwidoczniej jest wszechstronnie uzdolniona, gra krótki epizod ale jak haha podsyłam link http://www.viva-tv.pl/programy/1451-weekendowe-historie ostrzegam, że ten głupiutki program potrafi wciągnąć

dla niecierpliwych : 02:39:03
__________________
CHCĘ TYLKO WSZYSTKIEGO.

Edytowane przez Violettea
Czas edycji: 2012-12-30 o 13:58 Powód: hdud
Violettea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:52   #1999
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Przecież rozmawiamy o jej ciuchach i rozwianym włosiu, a nie o wyglądzie jako takim.
A ja pamiętam akurat Twój komentarz, który też odnosił się krytyki nosa Kamili, zeza tej słynnej z wizażu, potem i tak dalej pojawiały się komentarze o jakiejś blogerce, że ma "przerażające nogi", komentarze typu "o Kama znowu bawiła się w photoshopie, bo nos jakiś bardziej zgrabny". Śmieszą mnie te komentarze "o mój boże niech ktoś jej kupi szczotę do podkręcania włosów, bo wygląda jakby ją piorun trzasnął". Szczerze mówiąc mnie bardziej rażą te blogerki, które zawsze mają idealną fryzurę, nieskazitelny makijaż i śpią w szpilkach.

Dobra może kończmy tę wymianę zdań zanim znowu zamkną wątek. Wy wyraziłyście swoje, ja swoje, nie ma się co licytować.
southie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 14:10   #2000
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez Violettea Pokaż wiadomość
Rzadko się tu udzielam raczej podglądam, żeby być na bieżąco widzę, że powstał konflikt w okół wałkowania tematu Kamili więc mam dla was coś nowego , ostatnio oglądałam z przyjaciółką program na vivie łączący chyba w jedno pamiętniki z wakacji / dlaczego ja i ukrytą prawdę, a mianowicie Weekendowe Historie o fabule się nie będę rozpisywać, aleee ! aktorzy zacni min blogerka Honey, która najwidoczniej jest wszechstronnie uzdolniona, gra krótki epizod ale jak haha podsyłam link http://www.viva-tv.pl/programy/1451-weekendowe-historie ostrzegam, że ten głupiutki program potrafi wciągnąć

dla niecierpliwych : 02:39:03
I Honorata się nigdzie nie chwaliła?

Wczoraj obejrzałam jej wywiad w 20 metrach kwadratowych. I doszłam do wniosku, że jednak Doda ma więcej mądrych rzeczy do powiedzenia niż Honorata. Z wywiadu z Honey nic nie wyniosłam. Wkurza mnie, że ten prowadzący obniża lub podwyższa poziom rozmowy zależnie od rozmówcy. Zauważyłam to w jego wszystkich filmikach. Sądzę, że wysoki poziom powinien trzymać ciągle a najwyżej rozmówca i tak się nie popisze. A tak to wczoraj oglądałam 2 chichrające się panienki i jakieś urywane odpowiedzi - co już miała powiedzieć coś ciekawego nagle zmiana tematu lub wybuch śmiechu jednej ze stron

Czy za opinię o poziomie wywiadu też zostanę zrugana? Przecież to nie ciuchy a tylko te według niektórych można komentować.

Edytowane przez zMoose
Czas edycji: 2012-12-30 o 14:13
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:27   #2001
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
A ja pamiętam akurat Twój komentarz, który też odnosił się krytyki nosa Kamili, zeza tej słynnej z wizażu, potem i tak dalej pojawiały się komentarze o jakiejś blogerce, że ma "przerażające nogi", komentarze typu "o Kama znowu bawiła się w photoshopie, bo nos jakiś bardziej zgrabny". Śmieszą mnie te komentarze "o mój boże niech ktoś jej kupi szczotę do podkręcania włosów, bo wygląda jakby ją piorun trzasnął". Szczerze mówiąc mnie bardziej rażą te blogerki, które zawsze mają idealną fryzurę, nieskazitelny makijaż i śpią w szpilkach.
Pokaż mi skany, gdzie krytykowałam czyjegoś zeza.
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:37   #2002
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Pokaż mi skany, gdzie krytykowałam czyjegoś zeza.
Pokazywanie skanów kojarzyć mi się będzie nieodłącznie z Nuss
Nie krytykowałaś zeza krytykowałaś krytykujących
southie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:40   #2003
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Pokazywanie skanów kojarzyć mi się będzie nieodłącznie z Nuss
Nie krytykowałaś zeza krytykowałaś krytykujących
a ty będziesz sie czepiać każdego po kolei?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:41   #2004
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Pokazywanie skanów kojarzyć mi się będzie nieodłącznie z Nuss
Nie krytykowałaś zeza krytykowałaś krytykujących
No to chyba dobrze zrobiłam, nie?

W ogóle nie rozumiem w czym problem. Przyszłyście i najechałyście na nas, że piszemy o Kamie. No cóż ja poradzę, stare posty Kamy kojarzą mi się z dobrym czasem w moim życiu i mam do niej sentyment. Myślę, że taka Szarliza jest omawiana dłużej

I nie chodzi o to, że Kama ubiera się jak przeciętna dziewczyna*, tylko o inne smaczki związane z jej blogiem/osobą

*Jak dla mnie nie ubiera się
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:46   #2005
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
No to chyba dobrze zrobiłam, nie?
No dobrze Napisałaś we wcześniejszym poście, że Wy tu tylko dyskutujecie o włosach i ciuchach, więc przypomniałam, że sama kiedyś(niedawno) miałaś pretensje, że obgaduje się tu nos Kamy czy zeza Pauli, a od tamtej pory wiele się nie zmieniło.

Dla mnie EOT.
southie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:52   #2006
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
No dobrze Napisałaś we wcześniejszym poście, że Wy tu tylko dyskutujecie o włosach i ciuchach, więc przypomniałam, że sama kiedyś(niedawno) miałaś pretensje, że obgaduje się tu nos Kamy czy zeza Pauli, a od tamtej pory wiele się nie zmieniło.

Dla mnie EOT.
A, o to chodziło

Ten rzekomo obgadywany nos Kamy tyczył się ilości fotoszopa, a nie tego, że jest duży/mały/krzywy/prosty.

Poza tym wątek tworzy dużo osób, nie można odpowiadać za wszytskie posty
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 15:01   #2007
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez zMoose Pokaż wiadomość
Tylko, że ty tutaj pojawiasz się najczęściej gdy chcesz skrytykować to jak obgadujemy Kamilę. To tak średnio twoje wizyty nas cieszą
Pierwszy raz w tym wątku o tym wspomniałam, więc nie wiem do czego pijesz Zresztą co wam przeszkadza, że ktoś uważa nabijanie się z Kmaili za żenujące? Przejmujesz się opinią jakiejś obcej dziewczyny z internetu? Bo przecież mnie nie znasz, a ja Cię na ulicy palcem nie wytykam za wchodzenie na bloga Kamy. Więc w czym problem? Nic nie można napisać w tym wątku raz na jakiś czas?
End of story.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 15:34   #2008
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

Fajne hobby - obgadywanie dziewczyny, która chyba nie do końca jest rozgarnięta. I nabijanie się z niej.


Dla mnie to żenujące. I tyle, koniec tematu, bo zaraz mnie zjedziecie od góry do dołu
Hm...a to podkreślone jest bardzo niegrzeczne. To ja już wolę jak ktoś śmieje sie z wyfotoszopowanego nieumiejętnie nosa.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
to chyba wy śpicie albo jesteście zbyt zajęte odświeżaniem bloga Kamili żeby zauważyć co się dzieje na forum, ja nie raz pisałam o tym że gadanie w kółko o niej jest nudne i żenujące
to zapodaj inny, ciekawszy temat
nikt nie broni pisać ci o innych blogerkach. Ja np. nie mam potrzeby obgadywania tej dziewczyny po operacjach, więc jak dziewczyny coś o niej piszą, to na ogół nie komentuję, proste.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 15:38   #2009
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Hm...a to podkreślone jest bardzo niegrzeczne. To ja już wolę jak ktoś śmieje sie z wyfotoszopowanego nieumiejętnie nosa.
---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------



to zapodaj inny, ciekawszy temat
nikt nie broni pisać ci o innych blogerkach. Ja np. nie mam potrzeby obgadywania tej dziewczyny po operacjach, więc jak dziewczyny coś o niej piszą, to na ogół nie komentuję, proste.
A ja tam uważam, że nos jaki sobie czasami robi w fotoszopie jej pasuje i jeśli ma na tym punkcie kompleksy (a pewnie ma skoro retuszuje), mogłaby sobie operacyjnie taki zrobić. Wyładniałaby. Ale oczywiście nic na siłę

Jaka dziewczyna po operacjach?
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 15:45   #2010
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: O blogerkach plotkujemy, na poziomie obgadujemy! Część VII

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Wyraziłam już swoje zdanie- krytyka czyjegoś wyglądu(nie stroju) jest delikatnie mówiąc nieelegancka i tyle a tytuł wątku mówi o obgadywaniu na poziomie .
Eh, najlepiej nikogo nie krytykowac, tylko zachwyt wskazany. Ewentualnie sugestia, że ktoś jest nierozgarniety. Ale to przecież krytyka na poziomie, prawda?

Wiecie co, ta dyskusja jest bez sensu. Wiele razy ktoś podrzucał linki do blogów innych dziewczyn niż Kamila, ale jakoś temat nie chwycił. Widocznie nie ma zapotrzebowania na ładne, dobrze prowadzone blogi. bo jak to komentować? "o, nowy post u ....! Fajne zestawienie. X. jak zwykle robi świetne zdjęcia" bla, bla, bla i to wszystko.

Nabijania sie z Szarlizy nie rozumiem, bo dla mnie jej blog jest nudny i tyle. Nie mam jej nic do zarzucenia, ale i nic do skomentowania. ale jak ktoś chce ją komentować, to co mi do tego. Nie rozumiem waszych problemów, naprawdę.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.