Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 17:11   #2581
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Własnie odebrałam mojego zapasowego shimmera z poczty. Poszedł na półeczkę chomiczą (ledwo się zmieścił biedak). Jeszcze tylko czekam na brązer Ardenki z kwiatkiem z UC...i...nie kuście mnie już więcej Listonosz dziś powiedział: coś dużo dla pani tej zagranicy przychodzi...
moj listonosz to ostatnio na mnie krzywo juz patrzyl jak 3 dzien z rzedu przyniosl mi paczuszke z Tru... ale coz, taka praca, prawda?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Jakos nie moge sie zdecydowac na zakup Shimmera wpadla mi w rece mozaika Laury Mercier w odcieniu Pink i zakochalam sie sie niej,stad tez moje gdybania czy potrzebuje jeszcze cos kolejnego w rozu

Hexanko
, a jaki efekt daje ta Laura rozowa? warta zakupu? ja mam Golden i ja uwielbiam
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 17:52   #2582
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

czy ktos posiada te oto blyszczyki?

http://pl.strawberrynet.com/makeup.a...neId=8111#8111

chcialabym kupic cos cielistego na usta a czekac nie chce juz na chanela bo chyba ciezko go zlapac 108 oczywiscie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 18:16   #2583
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Ranka moze sloiczek Smashbox? Jest akurat promocja na bezowy kolor, na MUA pisza, ze te blyszczyki nadaja kolor i ogolnie godne polecenia, sama sie nad nim zastanawiam.

Czy ktos moze mi polecic podklad, ktory bedzie odpowiadal dokladnie kolorowi korektora HR Magic #01 Light? Jest cos takiego jasnego na Tru? Probowalam Clinique PR dla azjatek ale za ciemny, odznacza mi sie dziad Osobiscie nic lepszego od Magica HR nie spotkalam, kolor, konsystencja, efekt - idealnie ale te 15 ml stosowane jako podklad zaczyna mi szybko uciekac.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:29   #2584
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy ktos posiada te oto blyszczyki?

http://pl.strawberrynet.com/makeup.a...neId=8111#8111

chcialabym kupic cos cielistego na usta a czekac nie chce juz na chanela bo chyba ciezko go zlapac 108 oczywiscie
Posiadam 537. Kolor w realu piękny, błyszczyk nie klei się, ładnie połyskuje, ale jest nietrwały. Poszukaj może czegoś innego.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:36   #2585
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Masz fiolet?? Oooo, to proszę o fotę Może być jutro
Nie ma sprawy,poznym popoludniem sie pokaze bo czeka mnie jutro rajd po sklepach

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
moj listonosz to ostatnio na mnie krzywo juz patrzyl jak 3 dzien z rzedu przyniosl mi paczuszke z Tru... ale coz, taka praca, prawda?



Hexanko
, a jaki efekt daje ta Laura rozowa? warta zakupu? ja mam Golden i ja uwielbiam
Nulko,moim zdaniem Laura jest warta kazdych pieniadzy a to dlatego,ze daje boski efekt,niby jest w tonacji rozowej ale nie ma mowy o efekcie swinki Piggy
Przekleje moja wypowiedz z innego watku
Laura Mercier Shimmer Bloc Pink Mosaic to ciekawy rozswietlacz,ktory tak naprawde nie bije po oczach rozowym kolorem.Co dziwne to najciemnjszy trojkat to ciekawa mieszanka ciemnego rozu ze zlotem,pieknie sie mieni na skorze.Efekt nie jest nachalny,nawet jak sie nalozy wiecej to i tak nie jest to widoczne w takim stopniu jak z mozaika (rozowa)Avonu.Skora pieknie iskrzy ale w taki subtelny aczkolwiek widoczny sposob.

Gdyby nie fakt,ze mam juz rozne kombinacje rozswietlaczy to skusilabym sie jeszcze na inny kolor ale powoli zaczynam miec kaca moralnego odnosnie posiadanych ilosci i.....nie kusze losu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:38   #2586
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
moj listonosz to ostatnio na mnie krzywo juz patrzyl jak 3 dzien z rzedu przyniosl mi paczuszke z Tru... ale coz, taka praca, prawda?
Mój mnie kocha tak ja jego Ostatnio nawet swojego synka przysłał z paczuszką
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:43   #2587
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

dziewczyny, a jaką brązową kredeczkę byście ewuni poleciły?
najlepiej taki bury brąz mi sie marzy.....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 19:52   #2588
gaga66
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Wlasnie dotarl biotherm na cellulit i clinique pod oczy - na pewno swierze i nie przeterminowane Moj listonosz z kolei za pierwszym razem jak zamawialam na tru to przyniosl paczke podekscytowany ze z hong kongu a pozniej krzywo na mnie patrzyl a teraz zostawia tylko awizo i musze sama dreptac
gaga66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:53   #2589
gaga66
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

swieze
gaga66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:58   #2590
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy ktos posiada te oto blyszczyki?

http://pl.strawberrynet.com/makeup.a...neId=8111#8111

chcialabym kupic cos cielistego na usta a czekac nie chce juz na chanela bo chyba ciezko go zlapac 108 oczywiscie
swojego czasu jak zastanawialam sie nad tym moim 98 to caly czas byl 108 wiec warto poczekac a z tego diora mam 257 i jestem srednio zadowolona, kolorek taki nawet ale trwalosc przecietna i wcale sie jakos specjalnie nie odznacza od tanszych blyszczydel wiec moim zdaniem lepszym zakupem bedzie chanel
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:17   #2591
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Polecam nakładanie Shimmerka na brązer-cudeńko
Zgadzam sie, na brązerze wygląda super


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie zastanawiam sie czy nie kliknac astrala sobie jeszcze albo 108 jak sie pojawi sam blyszczyk chanela zapiera dech w piersiach wyglada pieknie! bardzo ma fajna konsystencje i tak jakos jak jest na ustach to czuc jakby byly mieciutkie z tym sloiczkiem to nawet nie wiem bo nie patrzylam a teraz nie mam go przy sobie wprawdze jutro jak wroce daty tez nie spr bo tak mnie urzekl ze stwierdzilam ze ona i tak malo wazna ySL tez jest piekny u mnie lekko rozjasnia usta tzn. sa bledsze tez bardzo ladny i na pewno drugiego o takim kolorku sie nie znajdzie ciezko byloby mi wubierac miedzy nimi dwoma ale to chanel wygral na pierwsze wrazenie ma pelno malenkich drobinek w cieniu wyglada dosc naturalnie ale w sloncu jeszcze nie wiem jaki bedzie na ustach nie ma kolorku, no moze troche tez rozjasnia ale ja mam blade usta z natury wiec moze mi sie tylo wydawac

wlasnie a ma ktos chanel iris?? bo tez moglby byc fajny
Dzieki za prownanie

Mam YSL 11 wiec wiem jaki daje efekt. Skoro mowisz, ze Chanel wywarl lepsze pierwsze wrazenie, to pewnie kiedys bedzie moj.

A nie wiecie moze czy te blyszczyki Chanel sa limitowane? Przeczytalam na jakiejs zagranicznej stronie, ze 4 blyszczyki z serii Galaxy albo Galactic sa limitowankami...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 20:24   #2592
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

A napiszcie mi proszę, jak zamawiacie perfumy to ile doliczają za wysyłkę ? Równo 10%, a potem UC przyczepia się znów do tych przesyłek i jakie cło nalicza? Czy perfumy są solidnie zapakowane żeby się nie potłukły?
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:32   #2593
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
A napiszcie mi proszę, jak zamawiacie perfumy to ile doliczają za wysyłkę ? Równo 10%, a potem UC przyczepia się znów do tych przesyłek i jakie cło nalicza? Czy perfumy są solidnie zapakowane żeby się nie potłukły?

Tak, 10%. A UC nalicza 22%. Przecież wszystkie przesyłki z tru są solidnie zapakowane
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:39   #2594
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Tak, 10%. A UC nalicza 22%. Przecież wszystkie przesyłki z tru są solidnie zapakowane
Dzięki za odp. Jeszcze nie wiem że są solidnie zapakowane, bo moją paczkę przetrzymuje ciągle UC w Bytomiu, buuuu.
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:01   #2595
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

vril,dzieki ,zaraz polece zobaczyc

ale jakie to w sloiczku?

ps.juz wiem,ale nie ma bezowego
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:04   #2596
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, na brązerze wygląda super
dołączam do zachwytów
diamencik jest cool
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 22:28   #2597
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy ktos posiada te oto blyszczyki?

http://pl.strawberrynet.com/makeup.a...neId=8111#8111

chcialabym kupic cos cielistego na usta a czekac nie chce juz na chanela bo chyba ciezko go zlapac 108 oczywiscie
Ranka ja mam ten błyszczyk 557 i nulka ma 457, wkleiła nawet zdjęcia na zdobyczach. Dla mnie ten błtyszczyk żadna rewelacja, miałam starą wersję Ultra Glossa ale wycofali i wprowadzili nową ulepszoną

No i ulepszyli tak że kolor na ustach jest o wiele jaśniejszy albo wręcz niewidoczny w stosunku do tego jak wyglada w opakowaniu.
Trwałość średnia jak to z błyszczykami bywa, no i jest dość rzadki, mam zapaćkaną cała zakrętkę i ten plaskający dźwiek przy zakręcaniu i odkręcaniu działa mi na nerwy
Na ustach po nałożeniu wyglada dość ładnie, daje efekt tafli.

Ogólnie nie polecam tego błyszczydła jakoś szczególnie, naprawdę są inne lepsze
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 22:43   #2598
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

jak jest jasniejszy to by mi to nawet pasowalo..
ja mam teraz jakis blyszczyk z H&M,nie jest zly ale wzielabym cos lepszego.no i mam jeszcze tego Chanela 109,tez moze byc na odczepnego ale jak jednak ciagle mysle o takim cielistym,prawie niewidocznym


a znacie te blyszczyki?
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=6020#6020
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:02   #2599
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jak jest jasniejszy to by mi to nawet pasowalo..
ja mam teraz jakis blyszczyk z H&M,nie jest zly ale wzielabym cos lepszego.no i mam jeszcze tego Chanela 109,tez moze byc na odczepnego ale jak jednak ciagle mysle o takim cielistym,prawie niewidocznym


a znacie te blyszczyki?
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=6020#6020
Znamy , ale nie polecamy - zapach paskudny, sztuczny i w ogóle bleee. Męczę go, nakładając na JT, solo dla mnie nie do zniesienia . Kolor na ustach ładny i dość trwały.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 23:13   #2600
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Znamy , ale nie polecamy - zapach paskudny, sztuczny i w ogóle bleee. Męczę go, nakładając na JT, solo dla mnie nie do zniesienia . Kolor na ustach ładny i dość trwały.
Dor chyba masz poprzednią wersję Ultra Gloss, one miały zapach i były dość trwałe no i kolory na ustach było widać.
Ta nowa wersja Ultra Gloss reflect nie ma żadnego zapachu.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:13   #2601
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

dzieki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:17   #2602
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dor chyba masz poprzednią wersję Ultra Gloss, one miały zapach i były dość trwałe no i kolory na ustach było widać.
Ta nowa wersja Ultra Gloss reflect nie ma żadnego zapachu.
a to nie chodzilo o blyszczyk YSL?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:29   #2603
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a to nie chodzilo o blyszczyk YSL?
Ja napisałam o błyszczykach YSL, tych z twojego linku do TRU . Zapach bleeee
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:41   #2604
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Nulko,moim zdaniem Laura jest warta kazdych pieniadzy a to dlatego,ze daje boski efekt,niby jest w tonacji rozowej ale nie ma mowy o efekcie swinki Piggy
Przekleje moja wypowiedz z innego watku
Laura Mercier Shimmer Bloc Pink Mosaic to ciekawy rozswietlacz,ktory tak naprawde nie bije po oczach rozowym kolorem.Co dziwne to najciemnjszy trojkat to ciekawa mieszanka ciemnego rozu ze zlotem,pieknie sie mieni na skorze.Efekt nie jest nachalny,nawet jak sie nalozy wiecej to i tak nie jest to widoczne w takim stopniu jak z mozaika (rozowa)Avonu.Skora pieknie iskrzy ale w taki subtelny aczkolwiek widoczny sposob.

Gdyby nie fakt,ze mam juz rozne kombinacje rozswietlaczy to skusilabym sie jeszcze na inny kolor ale powoli zaczynam miec kaca moralnego odnosnie posiadanych ilosci i.....nie kusze losu
Hexanko, brzmi cudownie chyba wskoczy na moja wish list

napisz jeszcze prosze, czy on w ogole nie daje rozowego koloru na twarzy czy daje ale delikatny rozswietlajacy? i jak wyglada ten najciemniejszy trojkacik na buzce? czy bedzie fajny dla lekko sniadej cery?


Ranka, ja rzeczywiscie MIALAM ten blyszczyk diora i nie polecam - kolor w buteleczce mocny i sliczny ale na ustach zero kolorku, tylko polysk tafli... nie o to mi chodzilo:/ juz sie go pozbylam i poluje teraz na chanelka 98
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:42   #2605
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a to nie chodzilo o blyszczyk YSL?
No faktycznie, nieprzytomna dzisiaj jestem

Co do YSL to też się wypowiem bo mam dwa nr 3 (jasno czerwony, truskawkowy ) i osławiony juz nr 11 (mleczno-ecru).

Błyszczyki są dość gęste (chociaż też nakrętki zapaćkane ), kolory na ustach widoczne, dość trwałe no i te prześliczne drobinki jakich nie spotkałam w innych błyszczykach - 24 karatowe złoto jak zapewnia producent.

W słoneczne dni efekt powalający na kolana zapewniony - usta pomalowane tym błyszczykiem nie pozostaną niezauważone

Jedynym mankamentem może byc ten zapach- na mój nos chemiczny melon chociaz da się do niego przyzwyczaić, cudowny efekt na ustach wynagradza nawet ten zapach (smrodek )
No i te drobinki są dość wyczuwalne, przynajmniej na poczatku, potem można się przyzwyczaić.

Ładny jest jeszcze nr 2 taki jasny róż. Oj skusiłabym się na niego
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:57   #2606
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Właśnie, ja się zgadzam z Serenite, shimmerek ma sens wtedy jak się wybronzujemy i naróżujemy, on wtedy nadaje taką opalizującą na różowo poświatę i tym samy poliki robią się bardziej wypukłe i apetyczne ja nakładam 21 chanel bronze irrelle na to tea rose i dopiero shimmerek, i jest cudo! jak próbowałam tak samo nałożyć lunę Chanela, to robiła mi rybią łuskę na policzku i było niefajnie zupełnie, a tak czad!

mówię Ci shimmerek to takie must have na lato z tym rozświetleniem jest taka świeża, apetyczna twarz moim zdaniem odmładza o 10 lat tak to widzę
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Odmładza
To w takim razie polowanie na różowego shimmerka zaczęte! Skoro odmładza i pewnie na dodatek niweluje zmęczenie (czy tak?) to MUSZĘ go mieć!

Serenite, czy jak sprawuje się Twój brązer Clinique'a Sunkissed 02? (Męczę głównie Ciebie, bo wydaje mi się, że mamy podobny odcień karnacji...)
Muszę kupić coś jaśniejszego od mojego ukochanego Dior Bronze #030 - odkąd kategorycznie przestałam się opalać, jest trochę za ciemny

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
niestety nie mam porownania, uzywalam tylko TBS i Essence, ale wszyscy zachwalaja Shiseido i nastepny chce wlasnie ten na Tru go nie widzialam, za to czesto bywaja na Allegro
SHISEIDO PURENESS Oil Blotting Paper (niebieskie) są na Allegro i na prawdę warte są swej ceny. Są to bibułki pudrowe - puder jest bardzo delikatny, za to daje niezmiernie trwały efekt i nie "narusza" koloru podkładu.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 00:04   #2607
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ayphotoh osting
dziewczyny prosze Was powiedzcie mi czy to mozliwe żeby to była podróbka?kupiłam pigment od tej Pani.Naczytała sie o pigmentach wszystko się zgadza, naklejka pod spodem srebrna napisane na niej Fairy Lite A56, czarna naklejka na opakowaniu, denko zapobiegające wysypywaniu sie pigmentu płaskie z numerkami, w środku opakowania karteczka z informacjami nt pigmentu. Kiedy nałoże pigment na rekę i rozetre kolor sie nadal utrzymuje(wiem to z you tube)ale wyczytałam u Was że nie powinno być nacięć na wieczku kartonika ten mój pigment ma takie czy to oznacza że to podróbka???Słuchajci e kupiłam najpierw odsypke na allegro od dziewczyny - zapł. 13,90 za 1/3 odsypki! I ten mój pigment rózni sie od tej odsypki trochę. Kiedy nałożyłam oba ten z allegro Fairy Lite był bardziej ecri, a ten z E Baya bardzie w róż.Poza tym ten z Allegro zbierał sie w załamaniu powieki a ten sie nie zbieraćDziewczyny pomocy, jestem nowa na forum ale chyba zwariuję, nie chce używac podróbki, jak mam to sprawdzić?POMOCYYYYYYYYYY Y
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 07:09   #2608
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez minio Pokaż wiadomość
według mnie nie jest tolerancyjny wcale. Na 10 zamówień zatrzymali mi 3, dodam, że nie były to wielkie paczki
Właśnie dzisiaj dostałam laurkę, czekam na jeszcze jedną paczkę, w razie czego formalności załatwię za jednym zamachem.
Ło rany, to niedobrze ! Do mnie wczoraj dotarły kolejne trzy paczuchy przepuszczone przez UC W-wa. To co oni tak do mnie mają sentyment że mi te paczki zawsze puszczają. Tzn. nie narzekam oczywiście. W drodze jest jeszcze jedna z shimmerkiem. Mają szansę zmienić moją dobrą opinię o ich pracy (odpukać!!!)
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 07:17   #2609
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie dostaniesz Jam z Toruńca (wiesz, z zaprzyjaźnionego miasta ), i na jakieś co najmniej 20 paczek nie capnęli mi ani jednej
Co do debetu, to ja cierpię okrutnie, bo na wypowiedzeniu jestem, nowa robota dopiero gdzieś majaczy na horyzoncie, to po prostu MUSZĘ zacząć oszczędzać, bo na bank z torbami pójdę.
No to ja serdecznie Toruń pozdrawiam . Wczoraj dostałam 3 paczki. Hurrra! Przy każdym zakupie z Truskawy powtarzam sobie, że to ostatni raz. No... do następnego razu. Teraz wybywam na tydzień na urlop. Więc będzie przymusowa przerwa. A potem znów trzeba będzie odrabiać Truskawkowe zakupowe straty. Jak mus to mus
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 07:46   #2610
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To w takim razie polowanie na różowego shimmerka zaczęte! Skoro odmładza i pewnie na dodatek niweluje zmęczenie (czy tak?) to MUSZĘ go mieć!

Serenite, czy jak sprawuje się Twój brązer Clinique'a Sunkissed 02? (Męczę głównie Ciebie, bo wydaje mi się, że mamy podobny odcień karnacji...)
Muszę kupić coś jaśniejszego od mojego ukochanego Dior Bronze #030 - odkąd kategorycznie przestałam się opalać, jest trochę za ciemny
Sunkissed jest boski Nie pomarańczowi Używam teraz: DW Sand, puder sypki Clarins 02 Beige, brązer Clinique Sunkissed-na niego diorowy Shimmer Rose Diamond i powiem Ci, że nie miałam jeszcze nigdy tak idealnego makijażu



Sunkissed idealnie się komponuje z DW Sand, jest idealny do delikatnego przyciemnienia go latem.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.