usg 3D WROCŁAW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 10:57   #1
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86

usg 3D WROCŁAW


Szukam dobrego lekarza, ktory zrobi mi usg 3d, jesli miałyscie robione we wrocławiu i jestescie zadowolone prosze napiszcie nazwisko lekarza , ile trwało usg i jaki był koszt.
Znalażłam na innym forum info na temat usg na Joanitów. nazwiska lekarza nie pamietam, usg trwa 30 minut koszt 140 zł. Ale to in formacje z 2005 roku.
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:58   #2
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: usg 3D WROCŁAW

Ja robiłam USG 3D/4D w Corfamedzie, bylam bardzo zadowolona mimo ze normalnie nie korzystalam z uslug tej przychodni - www.corfamed.pl . Nazwisko lekarza to chyba Maślak - w moim odczuciu bardzo kompetentny, dokladny a przy tym niezwykle sympatyczny lekarz. Badanie trwalo ok pól godziny, cennik na podanej stronie jest aktualny.Oczywiscie przy usg obecny moze byc przyszly tato, wsyztsko w milej atmosferze. Polecam!
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:25   #3
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: usg 3D WROCŁAW

ja robiłam na Joanitów w grudniu 2007 lekarz to Wojciech Herfurt, bylam z mezem, bardzo zadowolona jestem ide raz jeszcze w lutym.
Koszt to 100 zł za badanie i dodatkowo mozna wziac foto za 20 zł i plyte z nagraniem za 20 zł czyli 140 zł, uwazam ze warto.
Badanie trwalo jakies 30-40 minut, przy okazji sprawdzil mi nerki usg, kazdy narzad sprawdza po kolei.


podaje link do fotek jakie mam z Joanitow synka
21 tydzien

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...47f6001a1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...06098af08.html

dzwonilam dp corfamedu ale jako ze tam wogole nie chodze powiedzieli mi 160 zł....i babka prze tel nie umiala mi powiedziec il trwa badanie wiec dalam sobie spokoj i nie zaluje.
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 08:08   #4
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: usg 3D WROCŁAW

dziękuje dziewczyny za odpowieez.
ja dzwoniłam i tu i tu . W corfamedzie usg trwa 20 minut, zapisywac mozna sie od 21 stycznia. Na Joanitow trwa 30 minut.
Jeśli na Joanitow przyjmie mnie lekarz Kirszy to sie chyba tam wybiore ze wzgledu na czas trwania ale jesli nie bedzie terminow to do corfamedu skoro Bianka tez zadowolona.
Ja bede w 21/22 tygodniu jesli dzieciatko sie dobrze ulozy bedzie widac kto to jest chyba??
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 12:02   #5
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: usg 3D WROCŁAW

uwazam ze to chyba o czyms swiadczy ze w corfamedzie jest praktycznie od reki, a na joanitow sie czeka....poza tym zawsze mozna powiedziec kobiecie zeby wpisala na liste rezerwowych i jak cos oddzwonia, tak bylo w moim przypadku...
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 15:03   #6
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: usg 3D WROCŁAW

moja lekarka poleciła mi właśnie Joannitów, czytając inne wątki na forum dziewczyny pisały że to koszt ok.250zł a tu jestem mile zaskoczona, no chyba że 4D jest droższe..przedzwonię sobie na tych joannitów i zobaczymy. tak bardoz chciałabym zobaczyć już buźke mojego maleństwa. aha i jeszcze pytanie w którym tygodniu najlepiej robic takie USG bo ja słyszałam że 5-6 miesiąc jest najlepszy...
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:57   #7
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 805
Dot.: usg 3D WROCŁAW

A ja polecam dr Fuchsa, u którego robiłam 4D za 150 zł. Lekarz bardzo kompetentny, ma świetny sprzęt, wszystko pokazuje, o wszystkim opowiada i dostajesz potem płytkę z całym nagraniem + opis.
Centrum Medyczne "Medex"
ul. św. Mikołaja 51/52
tel: (0-71) 785-52-00
Pozdrawiam
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 18:59   #8
kroki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: usg 3D WROCŁAW

Ja Byłam Na Usg W Grudniu I Wszystko Było Oki. Następny Termin Miałam Na Wczoraj- Niestety Przykra Niespodzianka Lekarz Marek Jaworowski Przyjmujący W Gabinecie Wojciecha Herfurta Na Ul. Joannitów Był pijany.chciał Mnie Badać Ale Się Nie Zdodziłam.nie Polecam Już Tego Gabinetu Nikomu. Może Po Wcześniejszym Badaniu Alkomatem
kroki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 07:25   #9
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: usg 3D WROCŁAW

to pieknie...ja Wam powiem ze sie odstatnio zwiodlam i moi znajomi tez na joanitow..tzn nie dosc ze to 3D wlaczane jest na pol minuty może...reszta to badanie czarno - biale, poza tym nie rozumiem dlaczego raz trwa cale badanie 30-40 min a innym razem 15 min.....pewnie dlatego ze sa duze tam opoznienia....moi znajomi byli i w 45 min byly trzy pary po czym przy wyjsciu uslyszeli jak Jaworski mowi do sekretarki " no udalo sie wyrobic".....chyba zmieniam zdanie o nich...
a fuksa ile trwa obraz 4D ??
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 11:37   #10
kroki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Angry Dot.: usg 3D WROCŁAW

Gdyby Jaworowski przychodził do pracy na czas to na pewno by się wyrabiał. Ja byłam tam dwa razy jako pierwsza pacjętka i za każdym razem się spóźnił od 10 min do 40 min. Moja siostra kiedyś czekała prawie dwie godziny bo podobno miał pilny poród na dyrekcyjnej. Po tym jak uciekłam z gabinetu chciałam zrobić to badanie w innym gabinecie i za każdym razem słyszałam że szkoda pieniędzy bo w 33 tygodniu ciąży dziecko jest za duże i nic nie widać. Takie badanie robi się do 25 - 29 tygodnia. Więc czy to chodzi tylko o kasę??
kroki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 12:20   #11
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 805
Dot.: usg 3D WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez kirsza Pokaż wiadomość
to pieknie...ja Wam powiem ze sie odstatnio zwiodlam i moi znajomi tez na joanitow..tzn nie dosc ze to 3D wlaczane jest na pol minuty może...reszta to badanie czarno - biale, poza tym nie rozumiem dlaczego raz trwa cale badanie 30-40 min a innym razem 15 min.....pewnie dlatego ze sa duze tam opoznienia....moi znajomi byli i w 45 min byly trzy pary po czym przy wyjsciu uslyszeli jak Jaworski mowi do sekretarki " no udalo sie wyrobic".....chyba zmieniam zdanie o nich...
a fuksa ile trwa obraz 4D ??
Co do obrazu 4D to nie odpowiem dokładnie, ale całe badanie trwało około 20 min, a w między czasie doktor parę razy przełączał na 4D.
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 08:06   #12
edhel
Raczkowanie
 
Avatar edhel
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 118
GG do edhel
Dot.: usg 3D WROCŁAW

Witam wszystkich, ja jestem w 17 tygodniu i zaczełam szukac jakiejś dobrej kliniki (a raczej lekarza), który zrobi mi to II usg. Chcę żeby było w 3D, chcę żeby było zrobione dokładnie, żeby był przy tym mój narzeczony no i chcemy mieć pamiątkę w postaci płytki. Dlatego też nie robię badania w moim mieście bo mój były ginekolog nie życzy sobie podobno przy takich badaniach osób trzecich (chore!!!). Dzwoniłam do Medex`u, tam koszt badania to 150zł ze wszystkim (tak mi powiedzieli) no i terminy tak akurat pod koniec września, a w Corfamedzie 170zł bez dodatkowych opłat też no i tam ciągle są terminy. No i teraz nie wiem, z tego co słysze i tu i tu dobrze, poradźcie mi prosze co wybrać, który lekarz jest lepszy, itp. Wiadomo chodzi mi też o dobry sprzęt, kompetencje i miłe traktowanie. Poradźcie!!!!

Pozdrawiam!
edhel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 08:13   #13
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: usg 3D WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez edhel Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, ja jestem w 17 tygodniu i zaczełam szukac jakiejś dobrej kliniki (a raczej lekarza), który zrobi mi to II usg. Chcę żeby było w 3D, chcę żeby było zrobione dokładnie, żeby był przy tym mój narzeczony no i chcemy mieć pamiątkę w postaci płytki. Dlatego też nie robię badania w moim mieście bo mój były ginekolog nie życzy sobie podobno przy takich badaniach osób trzecich (chore!!!). Dzwoniłam do Medex`u, tam koszt badania to 150zł ze wszystkim (tak mi powiedzieli) no i terminy tak akurat pod koniec września, a w Corfamedzie 170zł bez dodatkowych opłat też no i tam ciągle są terminy. No i teraz nie wiem, z tego co słysze i tu i tu dobrze, poradźcie mi prosze co wybrać, który lekarz jest lepszy, itp. Wiadomo chodzi mi też o dobry sprzęt, kompetencje i miłe traktowanie. Poradźcie!!!!

Pozdrawiam!
Ja miałam oba 3d (w 11tc i w 22tc) w Corfamedzie i w sumie jestem zadowolona bo dr Maślak jest na prawde sympatyczny i wszystko tłumaczy. Z tym ze u mnie jest niby wszystko ok, a ja nie jestem co do tego pewna i chyba na kolejne 3d pójde na św. Mikołaja. Tak zeby miec tez opinie innego lekarza, bo 2 lekarzy to juz sie chyba mylic nie moze.
Wtedy bede pewna ze jest wszystko tak jak trzeba.
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:53   #14
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: usg 3D WROCŁAW

Ja tez mialam w corfamedzie i jstem bardzo zadowolona bylam z mezem i razem patrzylismy na naszego syna(tam sie dowiedzielismy ze chlopak bedzie)
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 10:59   #15
edhel
Raczkowanie
 
Avatar edhel
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 118
GG do edhel
Dot.: usg 3D WROCŁAW

byłam na stronce o lekarzach i tam są opinie, patrzyłam na dr Fuchsa i chyba to przeważyło o tym, ze się zapisałam do Medex`u. Chyba tam będzie dobrze 29 września - już się nie mogę doczekać Fajnie jakby cały czas było w 3D a nie tylko przełączane na chwilę jak to gdzieś bywało.

Pozdrawiam gorąco
edhel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 21:27   #16
ESMA79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: usg 3D WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez edhel Pokaż wiadomość
byłam na stronce o lekarzach i tam są opinie, patrzyłam na dr Fuchsa i chyba to przeważyło o tym, ze się zapisałam do Medex`u. Chyba tam będzie dobrze 29 września - już się nie mogę doczekać Fajnie jakby cały czas było w 3D a nie tylko przełączane na chwilę jak to gdzieś bywało.

Pozdrawiam gorąco
WITAM I POZDRAWIAM!TEZ JESTEM ZAREJESTROWANA NA USG3D NA 29WRZESNIA I TAZ NA ŚW.MIKOŁAJA JUŻ NIE MOGE SIE DOCZEKAĆTO MOJA DRUGA DZIDZIA.PIERWSZA TO SYNEK I MA 10 LAT.BEDZIE TO MOJE PIERWSZE USG3D.CAŁUSKI
ESMA79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 13:42   #17
mariannna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72
Dot.: usg 3D WROCŁAW

Odgrzebię trochę temat bo właśnie jestem na etapie zapisywania się na usg 3d. Chcę iść tutaj: http://ginekolog-michalik.pl bo to najbliżej mojego domu, ceny ok, sprzęt, jak wygugloowałam najnowocześniejszy.
Czy może znacie tego lekarza? Z opisu wynika, że bardzo doświadczony w tym względzie i ten jego gabinet specjalizuje się w usg 3d.
mariannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 21:16   #18
wertum88
Przyczajenie
 
Avatar wertum88
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: usg 3D WROCŁAW

Generalnie USG 3D czy 4D jest mniej ważne niż sama klasa aparatu na jakim wykonywanej jest badanie ultrasonograficzne. Ja, jak miałem problem z łękotką najpierw poszukałem info o co pytać w kontekście badania USG i znalazłem coś takiego - xxx
Poczytaj też fora o opiniach na temat danego lekarza - diagności zazwyczaj są najczęściej odwiedzani i mają najwięcej opinii na swój temat.

Edytowane przez gr8ania
Czas edycji: 2019-08-01 o 10:25 Powód: link
wertum88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-31 22:16:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.