Offtopowe zapuszczanie, część 51! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-10, 20:37   #31
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Maryś, a jaki byłby najniższy koszt mniej więcej na to, by zacząć przygodę z hybrydą?
Około 150 zł? może mniej, jak trafisz na dobrą promocje w neonail. raz udało mi się u nich kupić duży lakier plus bazę i top za 39 zł standardowo lakiery wahają się pomiędzy 20-30 zł.

Chociaż mam teraz kolorowy lakier z chin za dolara (dostawa gratis) położony pomiędzy bazę i top z semi i trzyma się normalnie jesteśmy z koleżanką w fazie testów hybryd z chin, za kilka dni powinny przyjechać kolejne Następnym razem zamawiam akryl, będę się uczyć robić żel

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;5375543 9]jeśli się wyrobię to w styczniu, nie znamy jeszcze dat przeraża mnie to wszystko

trzymam kciuki [/QUOTE]

Nie ma czego się bać jak już praca przejdzie przez promotora obrona jest raczej formalnością
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2015-12-10 o 20:38
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 21:15   #32
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Około 150 zł? może mniej, jak trafisz na dobrą promocje w neonail. raz udało mi się u nich kupić duży lakier plus bazę i top za 39 zł standardowo lakiery wahają się pomiędzy 20-30 zł.

Chociaż mam teraz kolorowy lakier z chin za dolara (dostawa gratis) położony pomiędzy bazę i top z semi i trzyma się normalnie jesteśmy z koleżanką w fazie testów hybryd z chin, za kilka dni powinny przyjechać kolejne Następnym razem zamawiam akryl, będę się uczyć robić żel
A Ty masz wszystko z neonail? Kupiłaś cały zestaw, czy oddzielnie skompletowałaś sobie rzeczy? Ja tak się czaję na Semilac i może po Nowym Roku kupię jak wpadnie trochę kaski...
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 06:58   #33
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Zastanawiałam się co tak cicho na wątku, nikt nic nie pisze, a tu się okazało, że zapomniałam o subskrypcji.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Właśnie jakąś ledową planowałam Zakup przewiduję dopiero na styczeń, więc mam jeszcze czas do namysłu
A już wiesz z jakiej firmy chcesz lakiery? Jeśli startujesz z Semilackiem to Ci mogę wysłać link do fajnej aukcji na allegro, gdzie jest cały zestaw niezbędnych akcesoriów razem z lampą led i 3 kolorami lakierów.

Ja najpierw myślałam o zestawie startowym ze strony Semilac, ale tam jest za dużo niepotrzebnych pierdół, np. skrobaczka albo folia do ściągania lakieru, najmniejsze pojemności acetonu i cleanera, tylko jeden kolor do wyboru. Nie opyla się.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Też mam kolorowankę. Kupiłam sobie w lecie, jak miałam złamaną nogę. Ale do tego miałam kijowe kredki w dwunastu kolorach i się zniechęciłam po dwóch obrazkach. Wczoraj przywiozłam z domu rodzinnego cały worek kredek z dzieciństwa i planuję odkurzyć kolorowankę. Trochę odstresowania i uspokojenia się przyda, bo grudzień mam zawsze bardzo nerwowy w pracy.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 08:26   #34
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Otako, podeslij linka, bo wlasnie nad semilacami myslalam
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 14:59   #35
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cześć dziewczyny
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:42   #36
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Ja z kolei mam duzo roznych, porzadnych kredek. Na studiach bylo mi zal ze mnie nie stac i tylko wzdychalam w sklepach. Na szczescie sprzedawali na sztuki bo kilka musialam miec. A jak przyjechalam do Uk pracowalam w sklepie z zaopatrzeniem dla artystow. I troche przesadzilam spelniajac swoje marzenia 😀 wtedy jeszcze planowalam wrocic na studia. Tylko ja w pracy siedze 8h przed kompem w jednej pozycji. Jestem koszmarnie obolala i kolorowanie w wolnym czasie to chyba dla mnie sredni pomysl. Wydruluje sobie najpierw kilka.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Lidl i aldi wyposcily podrobke thermo_miksa. Jest ponad 6 x tanszy. Teraz bije sie z myslami czy warto. Oryginalnego nie kupie bo mi szkoda tyle kasy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 22:11   #37
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam duzo roznych, porzadnych kredek. Na studiach bylo mi zal ze mnie nie stac i tylko wzdychalam w sklepach. Na szczescie sprzedawali na sztuki bo kilka musialam miec. A jak przyjechalam do Uk pracowalam w sklepie z zaopatrzeniem dla artystow. I troche przesadzilam spelniajac swoje marzenia 😀 wtedy jeszcze planowalam wrocic na studia. Tylko ja w pracy siedze 8h przed kompem w jednej pozycji. Jestem koszmarnie obolala i kolorowanie w wolnym czasie to chyba dla mnie sredni pomysl. Wydruluje sobie najpierw kilka.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Lidl i aldi wyposcily podrobke thermo_miksa. Jest ponad 6 x tanszy. Teraz bije sie z myslami czy warto. Oryginalnego nie kupie bo mi szkoda tyle kasy.
Dałabym się pokroić za pracę w takim miejscu

co do dalszej cześći to ja bym wypróbowała. Skoro 6 x tańszy
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 23:09   #38
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;53803599]Dałabym się pokroić za pracę w takim miejscu

co do dalszej cześći to ja bym wypróbowała. Skoro 6 x tańszy [/QUOTE]
Ja w Polsce aplikowałam do kilku ale nie dostałam pracy. A w UK byłam kierownikiem Najlepsza praca jaką miałam jeśli chodzi o przyjemność. Uwielbiam atmosfere tych sklepów. Zapach papieru, ludzi którzy w nich pracują i kupują. Po prostu wszystko

A o tym 'termomiksie' gadałam z mamą. Okazało się, że własnie teraz jest on dostępny również w pl. Jakieś 300 zł taniej . Tylko wszystkie były wykupione już o 11 rano. Mama chciała kupić kuzynce. I już w ogóle nie wiem co robić
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 07:29   #39
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja w Polsce aplikowałam do kilku ale nie dostałam pracy. A w UK byłam kierownikiem Najlepsza praca jaką miałam jeśli chodzi o przyjemność. Uwielbiam atmosfere tych sklepów. Zapach papieru, ludzi którzy w nich pracują i kupują. Po prostu wszystko

A o tym 'termomiksie' gadałam z mamą. Okazało się, że własnie teraz jest on dostępny również w pl. Jakieś 300 zł taniej . Tylko wszystkie były wykupione już o 11 rano. Mama chciała kupić kuzynce. I już w ogóle nie wiem co robić
To ile kosztowal?
Ja bylam latem na pokazie termimix i sie zakochalam i czy pamietasz nazwe tego lidlowego?
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:47   #40
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
To ile kosztowal?
Ja bylam latem na pokazie termimix i sie zakochalam i czy pamietasz nazwe tego lidlowego?
W Polsce podobno kosztował 700zł. W Uk wychodzi ok. 1000zł. W Aldi jest też coś podobnego, w UK za ok 900zł.
W Lidlu nazywa sie Silvercrest Monsieur Cusine.


Thermomiksy ma prawie cała moja rodzina Miałam w domu rodzinnym. Śmigają już od 15 lat. A mi szkoda 7 tys. wywalić na mikser. To jest cudowne urządzenie ale dałabym za nie max. 2000.
Ten lidlowy na pierwszy rzut oka ma wszystko to samo.

A oryginalne thermomiksy tanio i na gwarancji można zamówić z Niemiec. Stare modele, albo używane - regenerowane.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:50   #41
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
W Polsce podobno kosztował 700zł. W Uk wychodzi ok. 1000zł. W Aldi jest też coś podobnego, w UK za ok 900zł.
W Lidlu nazywa sie Silvercrest Monsieur Cusine.


Thermomiksy ma prawie cała moja rodzina Miałam w domu rodzinnym. Śmigają już od 15 lat. A mi szkoda 7 tys. wywalić na mikser. To jest cudowne urządzenie ale dałabym za nie max. 2000.
Ten lidlowy na pierwszy rzut oka ma wszystko to samo.

A oryginalne thermomiksy tanio i na gwarancji można zamówić z Niemiec. Stare modele, albo używane - regenerowane.
U mnie mama ma taki 15letni, ale uwazam ze nie wykorzystany do jego mozliwosci :P
Nie rzucil mi sie w oczy w lidlu, ani w gazetkach... hmmmm fajnie wyglada
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 18:20   #42
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
U mnie mama ma taki 15letni, ale uwazam ze nie wykorzystany do jego mozliwosci :P
Nie rzucil mi sie w oczy w lidlu, ani w gazetkach... hmmmm fajnie wyglada
My też pewnie tylko przez pierwszy miesiąc wykorzystywaliśmy go w pełni. Z tej części do parowania skorzystaliśmy pewnie raz. Niezbyt to praktyczne. Pewne rzeczy wolę zrobić ręcznie, bo jednak efekt z Thermomiksa nie był dla mnie zadowalający. Dlatego chciałabym go, ale nie uważam żeby był wart swojej ceny.
Jak ktoś nie umie gotować lub nie ma za wysokich standardów to jest to cud, który z gotowania wyręczy.
Moja mama i siostra wyrzuciły miksery i wszystko robią w Thermo. A jak pojadę na święta i mam zrobić ciasto to sie wkurzam. Bo thermomiksem da się zrobić wszystko ale nie da sie zrobić dobrze wg moich standardów Jeśli chodzi o pieczenie to ja mam hopla i jestem totalną perfekcjonistką .

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Od 7 grudnia był w Lidlu.
Jest filmik na stronie
http://www.lidl.pl/pl/filmy-produktowe.htm
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 15:37   #43
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Ja za Ciebie też Dużo Ci zostało?
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Nie ma czego się bać jak już praca przejdzie przez promotora obrona jest raczej formalnością
U nas wprowadzili teraz antyplagiat Praca przeszła, ocena od promotora i recenzenta : 5,0
Jutro idę tylko na konsultacje, bo musiałam oddać zaległy projekt, by mi wprowadził ocenę prowadzący i koniec!
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 12:17   #44
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Hej

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Też bym teraz brała lampę LED, zdecydowanie.

Piszcie coś , mam przerwę w zajęciach, ludzie się porozchodzili więc
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 12:45   #45
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Hej ja właśnie opiłam się rosołu i odpoczywam
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 14:21   #46
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

A ja mam taki kocioł w pracy, że mi znów nerwica dokucza. Życie na granicy załamania nerwowego jest wykańczające. Ale walczę i jakoś na razie daję radę.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 14:27   #47
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Ja to samo.. Poszłam do gina zbadać hormony bo myślałam, że tu jest problem, a facet mi uświadomił, że powinnam się zacząć wysypiać i zwolnić od czasu do czasu... Tylko, że samo się potem nic nie zrobi :-/
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 16:54   #48
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

U mnie też grudniowa nerwówka.
Tydzień temu pochowaliśmy babcię. W pracy przed świętami zapieprz, a ja nie umiem egzekwować pewnych rzeczy od współpracowników, wolę zrobić sama, a później narzekać jak mi ciężko. W domu też przez jakiś czas mieliśmy napiętą atmosferę z TŻ, ale tu już na szczęście wszystko wyjaśnione.
W Święta może trochę odpocznę psychicznie i się wyluzuję, bo już sama za sobą momentami nie wytrzymuję.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 23:04   #49
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
U mnie też grudniowa nerwówka.
Tydzień temu pochowaliśmy babcię. W pracy przed świętami zapieprz, a ja nie umiem egzekwować pewnych rzeczy od współpracowników, wolę zrobić sama, a później narzekać jak mi ciężko. W domu też przez jakiś czas mieliśmy napiętą atmosferę z TŻ, ale tu już na szczęście wszystko wyjaśnione.
W Święta może trochę odpocznę psychicznie i się wyluzuję, bo już sama za sobą momentami nie wytrzymuję.



My już w nowym mieszkaniu Remont jeszcze w toku, ale w miarę dało się już zamieszkać. Brakuje nam sporo rzeczy, ale to już na spokojnie będziemy sobie kupować Najważniejsze, że w końcu jesteśmy u siebie, bo mieszkanie z rodzicami przez 1,5 miesiąca było hardcorem
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 11:24   #50
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Miki gratulacje.

Otako ja też mam problem taki że wolę robić wszystko sama. Ale mam do czynienia z samymi debilami 😀 i wiem że jak coś ma być zrobione dobrze, to muszę to zrobić sama. Poza tym ja przeszłam przez wszystkie stanowiska i umiem wszystko, i często byłam wykorzystywana do pomocy. A moją pracę umiem tylko ja i nikt nie może mi pomóc. Teraz nauczyłam się już mówić 'nie'. Szefowej trochę mina zrzedła jak spytała czy mogłabym odebrać telefon a ja odpowiedziałam , że nie. 😀 No ale musze postawić jakieś granice.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 16:43   #51
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Miki gratulacje.

Otako ja też mam problem taki że wolę robić wszystko sama. Ale mam do czynienia z samymi debilami 😀 i wiem że jak coś ma być zrobione dobrze, to muszę to zrobić sama. Poza tym ja przeszłam przez wszystkie stanowiska i umiem wszystko, i często byłam wykorzystywana do pomocy. A moją pracę umiem tylko ja i nikt nie może mi pomóc. Teraz nauczyłam się już mówić 'nie'. Szefowej trochę mina zrzedła jak spytała czy mogłabym odebrać telefon a ja odpowiedziałam , że nie. 😀 No ale musze postawić jakieś granice.
Mam ten sam problem. Mamy program, który "obsługuje" całą firmę - stan magazynów, sprzedaż, rozchody, itd. Nikt poza mną go nie zna. Jak potrzebowałam wolnego na pogrzeb, to dzień wcześniej przez pół dnia rozpisywałam co trzeba zrobić pod moją nieobecność, a jak wróciłam po weekendzie to pół dnia musiałam spędzić na nadrobieniu zaległości. Aż się boję co będzie jak wyjadę za tydzień na Sylwestra.
Też nauczyłam się mówić "nie" i głośno mówić o tym, co mi nie pasuje, bo w pewnym momencie zaczęłam robić pracę, za którą inni dostawali pieniądze. Jak powiedziałam, że mi się to nie podoba, to dostałam podwyżkę.

Miki - fajnie, że już "na swoim" To kiedy parapetówka?
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 19:03   #52
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Mamy program, który "obsługuje" całą firmę - stan magazynów, sprzedaż, rozchody, itd. Nikt poza mną go nie zna. Jak potrzebowałam wolnego na pogrzeb, to dzień wcześniej przez pół dnia rozpisywałam co trzeba zrobić pod moją nieobecność, a jak wróciłam po weekendzie to pół dnia musiałam spędzić na nadrobieniu zaległości. Aż się boję co będzie jak wyjadę za tydzień na Sylwestra.
Też nauczyłam się mówić "nie" i głośno mówić o tym, co mi nie pasuje, bo w pewnym momencie zaczęłam robić pracę, za którą inni dostawali pieniądze. Jak powiedziałam, że mi się to nie podoba, to dostałam podwyżkę.

Miki - fajnie, że już "na swoim" To kiedy parapetówka?
Haha. U mnie teraz wprowadzamy nową usługę/produkt. Ja to dodałam i ogarnęłam obsługę. W połowie stycznia wyjeżdżam na urlop. Mam w sumie ok 5 dni, żeby nauczyć ludzi ze sprzedaży jak to obsługiwać. Obsługa jest banalnie prosta. Tylko ludzie, których będę uczyć maja trochę ciężkie rozumowanie.
Ale jak sobie poradzą to dobrze, jak nie to mam to gdzieś

Na szczęście dostaję podwyżki raczej regularnie bez upominania. A teraz jeszcze słodki bonusik na święta. Stresu czy presji od szefa też nie. Staram się jedynie, żeby szef był regularnie informowany jaka jestem zapracowana i przemęczona. Ja sama zbyt dużą presje na siebie nakładam. Ale tak to jest z wariatami. Jak się całe życie żyło w ciągłym stresie, to jak jest spokój trzeba sobie kreować stres.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 19:49   #53
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Dobry wieczór

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;5383447 6]


U nas wprowadzili teraz antyplagiat Praca przeszła, ocena od promotora i recenzenta : 5,0
Jutro idę tylko na konsultacje, bo musiałam oddać zaległy projekt, by mi wprowadził ocenę prowadzący i koniec! [/QUOTE]

Super antyplagiat to nic złego, trzeba być idiotą, żeby praca nie przeszła kontroli jno chyba że ktoś przepisuje książkę a później jest w szoku, że to plagiat

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A ja mam taki kocioł w pracy, że mi znów nerwica dokucza. Życie na granicy załamania nerwowego jest wykańczające. Ale walczę i jakoś na razie daję radę.
Bidusiu. Współczuje wam okropnie stresującej pracy. Nie wiem jak ja żyłam w korpo pod ciągłą presją czasu, teraz jest mi taaaak dooobrze w pracy że aż sama się dziwię

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
U mnie też grudniowa nerwówka.
Tydzień temu pochowaliśmy babcię. W pracy przed świętami zapieprz, a ja nie umiem egzekwować pewnych rzeczy od współpracowników, wolę zrobić sama, a później narzekać jak mi ciężko. W domu też przez jakiś czas mieliśmy napiętą atmosferę z TŻ, ale tu już na szczęście wszystko wyjaśnione.
W Święta może trochę odpocznę psychicznie i się wyluzuję, bo już sama za sobą momentami nie wytrzymuję.
Przykro mi bardzo, tak przed świętami

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
:
My już w nowym mieszkaniu Remont jeszcze w toku, ale w miarę dało się już zamieszkać. Brakuje nam sporo rzeczy, ale to już na spokojnie będziemy sobie kupować Najważniejsze, że w końcu jesteśmy u siebie, bo mieszkanie z rodzicami przez 1,5 miesiąca było hardcorem
Ekstra! Czekam na fotki

Ja straciłam jednego z moich piesków kto ma mnie na fejsie, ten wie. Ironia losu, całe życie miałam obsesje na punkcie bezpieczeństwa moich psów, zawsze były na smyczy, w samochodzie zabezpieczone, zaopatrzone w obroże z adresem, karmione tylko zdrowym jedzonkiem, u weterynarza z każdą pierdołą no i proszę. Mój pies zginął na chodniku, idąc na smyczy za moją mamą. Było ciemno, padało, drobna kobitka w ogromnym merolu nie obejrzała się, tylko łup wjechała z impetem na chodnik prosto na psa. Zginął na miejscu. Tyle dobrego, że nie wjechała na mamę To był ten pies, co teraz mieszkał z mamą, na szczęście ze mną mieszka drugi Nie sądziłam, że strata psa zrujnuje mnie aż tak. Przez 3 dni testowałam skuteczność wszystkiego: meliski, leków uspokajających i alkoholu.Nadal o tym myślę przez 10 godzin dziennie, ale już jest spokojniej. Z badań wynikło, że wóda działa najlepiej I oczywiście każdy robi minę w stylu "jezu, uspokój się, przecież to tylko pies". No nic, trzeba iść dalej, ale to był jakiś pieprzony koszmar. Sama siebie nigdy w takim stanie nie widziałam. -_- Od razu powiem: nie, nie będzie sprawy na policji, mamcia nie chce zeznawać. Ja jej nie rozumiem, ale dajmy już temu spokój. Też bardzo źle zniosła śmierć kundla. Może za jakiś czas ja wezmę drugiego, bo coś mi się w rachunkach nie zgadza i za mało mi psów.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2015-12-22 o 19:55
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 21:55   #54
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Marysia strasznie mi przykro z powodu pieska. To jest cos strasznego. Ja mam łzy w oczach jak o tym myślę. Dziś prawie się popłakałam jak mówiłam o tym koleżance. Także doskonale wiem co czujesz. Chyba bym babę zatłukła na miejscu. W sumie szczęście w nieszczęściu, że psinka nie cierpiała.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Bidusiu. Współczuje wam okropnie stresującej pracy. Nie wiem jak ja żyłam w korpo pod ciągłą presją czasu, teraz jest mi taaaak dooobrze w pracy że aż sama się dziwię
Moja praca sama z siebie nie jest stresująca. Mam świetnego szefa. Lubię to co robię i ciągle się rozwijam i uczę nowych rzeczy. Problem jest w tym że to ja sama się stresuję.
Gdybym miała obecnie wrócić do korpo to zakończyłoby się to wariatkowem albo jakimś nieszczęściem, bo ja się do czegoś takiego psychicznie nie nadaję.
Może zarabiam trochę mniej niż zarabiałabym w większej firmie za to co robię, ale taka jest najwyraźniej cena świętego spokoju.
Jedyne co mnie trzyma przy życiu to plan, że wygram w totolotka. Taki życiowy plan
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2015-12-22 o 21:57
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 22:18   #55
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Hej Jak przygotowania do świąt?

Maryha, przykro mi
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 22:45   #56
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Ja nie mam czasu na Święta 😆 bedę 5 dni leżeć. No może nadrobie trochę prace w ogródku. Jest tak cieplo, że mi wszystko zarosło zielskiem.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 07:05   #57
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Ja jeszcze nawet prezentow nie mam , ale dzisiaj wyjdę z pracy wcześniej, to pójdę coś kupić wieczorem wracam do rodziców na 3-4 dni
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 18:11   #58
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Marysia strasznie mi przykro z powodu pieska. To jest cos strasznego. Ja mam łzy w oczach jak o tym myślę. Dziś prawie się popłakałam jak mówiłam o tym koleżance. Także doskonale wiem co czujesz. Chyba bym babę zatłukła na miejscu. W sumie szczęście w nieszczęściu, że psinka nie cierpiała.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------


Moja praca sama z siebie nie jest stresująca. Mam świetnego szefa. Lubię to co robię i ciągle się rozwijam i uczę nowych rzeczy. Problem jest w tym że to ja sama się stresuję.
Gdybym miała obecnie wrócić do korpo to zakończyłoby się to wariatkowem albo jakimś nieszczęściem, bo ja się do czegoś takiego psychicznie nie nadaję.
Może zarabiam trochę mniej niż zarabiałabym w większej firmie za to co robię, ale taka jest najwyraźniej cena świętego spokoju.
Jedyne co mnie trzyma przy życiu to plan, że wygram w totolotka. Taki życiowy plan
Powinnaś może jakąś jogę zacząć uprawiać? Medytacje?

Gdyby to się stało ze mną, najpierw rozbiłabym szybę w aucie głową tej pani, a później położyła się razem z psem i tak leżała czekając, aż ktoś nas uratuje. Nie spodziewałabym się po sobie racjonalnego działania. Taki ze mnie człowiek, że ludzi średnio lubię, a za krzywdzenie zwierząt pozabijam

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;53887269]Hej Jak przygotowania do świąt?

Maryha, przykro mi [/QUOTE]

Pierniczki zrobione, śledzie się moczą, ale za długo nie poleżą bo pewnie zaraz je zjem.Powinny stać dwie doby przed jedzeniem, będą stać dwa kwadranse Jutro planuje gołąbki z kaszą i grzybami i to tyle. Dużo nie robię, bo na wigilię idziemy do rodziców a później jedziemy do teściów, oni i tak będą mieć tony żarcia zrobione

Wiedziałam, że tutaj wszyscy najlepiej zrozumieją mój związek z piesami
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 19:30   #59
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Powinnaś może jakąś jogę zacząć uprawiać? Medytacje?
Może powrót na siłownię mnie uratuje.
Tak sie wybieram od pół roku.
Od kiedy mam kota jedyne co chce robić, to pędzić do domu i z nim być. Nic innego nie chcę. Poza tym cierpię na totalny brak motywacji i codziennie wieczory spędzam oglądając filmy albo programy dokumentalne zawinięta w koc z kotem na kolanach.

Cytat:
Gdyby to się stało ze mną, najpierw rozbiłabym szybę w aucie głową tej pani, a później położyła się razem z psem i tak leżała czekając, aż ktoś nas uratuje. Nie spodziewałabym się po sobie racjonalnego działania. Taki ze mnie człowiek, że ludzi średnio lubię, a za krzywdzenie zwierząt pozabijam
Witaj w klubie.
Jak ja bym chciała wyprowadzić się gdzieś na koniec świata, daleko od ludzi. Jak już wygram w tego totolotka, to kupię sobie kawał ziemi, zbuduje chatę w lesie i zostanę pustelnikiem. I będę miała koty, psy, kozy i gęsi Moje ulubione zwierzaki.

A jeszcze co do piesków, to dziś jak wracałam z pracy to widziałam małego pieska na przejściu dla pieszych. Miał odblaskowe szelki i na pleckach światełko mrugające. Coś jak do roweru. Bardzo dobry pomysł w mieście. Gdyby nie te światełka i odblaski to pieska w ogóle nie byłoby widać bo taki szaro-bury był.


Cytat:
Pierniczki zrobione, śledzie się moczą, ale za długo nie poleżą bo pewnie zaraz je zjem.Powinny stać dwie doby przed jedzeniem, będą stać dwa kwadranse Jutro planuje gołąbki z kaszą i grzybami i to tyle. Dużo nie robię, bo na wigilię idziemy do rodziców a później jedziemy do teściów, oni i tak będą mieć tony żarcia zrobione
A u mnie TŻ upiekł ciasto, w pracy dostałam ciacho od kolegi. Nawet nie wiem czy mam składniki na sałatkę.
5 dni wolnego, to się dla mnie liczy
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 19:56   #60
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Ale czujecie w ogóle, że to już jutro Wigilia? Mnie jakby ktoś w nocy obudził i zaspaną zapytał jaki jest miesiąc, to bym powiedziała, że październik. Nie wiem skąd się nagle zrobił koniec grudnia. Tak mi czas ucieka, że nie ogarniam. Dopiero co był wrzesień, a tu już koniec roku. Nie mówiąc już o pogodzie i temperaturze na zewnątrz.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 20:35:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.