Brak orgazmu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-12, 19:39   #1
adzio20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 11

Nie dochodzi ...0


Witam jestem chłopakiem ktory ma 20 lat i jestem z dziewczyną (18 lat) z góry przepraszam za ortografie miszkam poza granicą, ale do rzeczy. Ona nie dochodzi a staram się jak głupi i nic. czuje się strasznie żle z tym że nie moge jej zadowolić. zauważyłem że powoli zaniża mi to swoją samo ocene a dodam że jestem wysportowanym chłopakiem, trenuje na siłowni ponad 4 lata potrafie uprawiać seks nawet do 2,5h i przez dobrą godzinke szybkim tempem. Ona miała 2 partnerów z ktorymi wspołżyła, ja miałem pięć (partnerek) i nigdy wcześniej mnie to nie spotkało że któraś partnerka nie dochodziła. oczywiście ona nie wie o tym jak się czuje bo mówi że jej starcza długi seks. Nie wiem jak jej to powiedzieć o tym jak się czuje boję też się jej reakcji że nie zrozumi, bo jak wiadomo jesteśmy młodzi i dodam że jesteśmy razem 7-miesięcy. Musiałem to gdzieś z siebie wyrzućić, chętnie usłysze wasze opinie co zrobić w takiej sytuacji
adzio20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 20:30   #2
adzio20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 11
Nie aktualne

Nie aktualne

Edytowane przez adzio20
Czas edycji: 2018-02-03 o 16:30
adzio20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 21:32   #3
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Brak orgazmu

W tym wieku wiele dziewczyn ma problemy z orgazmem, nic na siłę bo będzie jeszcze gorzej. Ona musi nauczyć się przyjemności, wyczuć siebie i swoje ciało. To normalne, że ma z tym problemy, musicie powoli poznawać swoje ciała, bez pośpiechu
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 21:51   #4
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Nie dochodzi ...

Ja niestety jeszcze nigdy nie doszlam w trakcie seksu, tylko robotki reczne. Seks i tak mi sprawia przyjemnosc. No nie wiem co jest ze mna nie tak, ale z tego co wiem jest czesc kobiet, ktore w trakcie seksu nie dochodza. Co z oralem? Schodzisz czasami do tego poziomu? Chociaz np na mnie dziala tylko jak partner reka stymuluje lechtaczke + caluje/lize/podgryza strefy erogenne (u mnie sa to uszy i szyja)
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 07:28   #5
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Brak orgazmu

Skąd wiesz, że nie dochodzi? Może się pytasz? Jak będziesz się za każdym razem pytał, to ona też zacznie mieć z tym problem, że "nie dochodzi".
Jak na razie, to ci mówi, że wszystko jest OK i jest dobrze. Na siłe nie poprawiaj.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:38   #6
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak orgazmu

A z poprzednimi partnerami miała orgazm? Sama dochodzi?

Skoro mówi, że jest zadowolona to ok. Nie zadręczaj jej brakiem orgazmu. To jedno z gorszych posunięć faceta ;/
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 04:46   #7
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Nie dochodzi ...0

Pogodej jak hanys z hanyska i bydzie dobrze

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 07:50   #8
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Nie dochodzi ...0

Cytat:
Napisane przez adzio20 Pokaż wiadomość
Witam jestem chłopakiem ktory ma 20 lat i jestem z dziewczyną (18 lat) z góry przepraszam za ortografie miszkam poza granicą, ale do rzeczy. Ona nie dochodzi a staram się jak głupi i nic. czuje się strasznie żle z tym że nie moge jej zadowolić. zauważyłem że powoli zaniża mi to swoją samo ocene a dodam że jestem wysportowanym chłopakiem, trenuje na siłowni ponad 4 lata potrafie uprawiać seks nawet do 2,5h i przez dobrą godzinke szybkim tempem. Ona miała 2 partnerów z ktorymi wspołżyła, ja miałem pięć (partnerek) i nigdy wcześniej mnie to nie spotkało że któraś partnerka nie dochodziła. oczywiście ona nie wie o tym jak się czuje bo mówi że jej starcza długi seks. Nie wiem jak jej to powiedzieć o tym jak się czuje boję też się jej reakcji że nie zrozumi, bo jak wiadomo jesteśmy młodzi i dodam że jesteśmy razem 7-miesięcy. Musiałem to gdzieś z siebie wyrzućić, chętnie usłysze wasze opinie co zrobić w takiej sytuacji


Jesteście bardzo młodzi, to nic wyjątkowego, ze nie dochodzi. Musi się nauczyć seksu. Rozmawiaj z nią i rób według jej wskazówek. Bądź cierpliwy, nie pytaj ciagle czy doszła, nie obwiniaj się, na to potrzeba czasu i jest zupełnie normalne.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 22:13   #9
Angela992
Modelka amatorka :D
 
Avatar Angela992
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 18
Dot.: Nie dochodzi ...0

Próbuj na różne sposoby. U tak młodej partnerki lepszy dla szybszego orgazmu może być seks oralny. Niekoniecznie szybkie ruchy przez 1,5 godziny to jest to, czego ona potrzebuje.
Angela992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 08:31   #10
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Brak orgazmu

4 tematy o tym samym, chłopie - ona nie widzi problemu, może sama wie, że musi się nauczyć seksu. Jak tak będziesz zrzędzić to dopiero wykreujesz problem.
Ja mam 27 lat i nie dochodze w trakcie seksu i też szczególnego problemu w tym nie widzę. Jakby mi tak facet płakał nad głową z tego powodu to bym się bardzo źle czuła. Z poprzednim partnerem odczuwałam bardzo dużą presję, obowiązek "dojścia", próbowaliśmy na wszystkie sposoby, ja się spinałam i wyszła z tego jedna wielka klapa nie tylko z orgazmem, ale w końcu po prostu go rzuciłam.
Sprawił, że czułam się wybrakowana, bo "wszystkie jego partnerki miały takie orgazmy!" a ja nie miałam.

Edytowane przez annabelka
Czas edycji: 2018-01-22 o 08:33
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 10:23   #11
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nie dochodzi ...0

Cierpliwości
Pytaj, jak jej dobrze, próbujcie różnych pozycji. Spróbuj jej zrobić dobrze oralnie, a może palcami? Na pewno w końcu znajdziecie wspólnie sposób, jak ją zadowolić, a jak sie uda pierwszy raz, to i drugi, trzeci, dziesiąty. I nie tylko tym jednym sposobem, ale okaże się, że inne też zaczną działać.
Ja też przez kilka lat, odkąd straciłam dziewictwo, nie dochodziłam, ewentualnie podczas tzw. palcówki
Teraz dochodzę praktycznie za każdym razem, czasem i więcej niż raz podczas jednego stosunku, a nie trwają one tyle co Wasze (ja przykładowo nie lubię tak długo). A orgazmów łechtaczkowych to mogę mieć pińcet A kiedyś o jeden też było ciężko.


I z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że główne powody, bez które nie dochodziłam, to:
- nie mówiłam jasno partnerowi, jak wolę, co mi się podoba bardziej, co mniej
- miałam blokadę - zamiast cieszyć się seksem, myślalam o tym, że pewnie jak zwykle nie dojdę.


Ale do tego trzeba czasu i troche dojrzałości. Twoja dziewczyna jest bardzo młoda i pewnie musi się jeszcze sama siebie nauczyć.


I na pewno też nie kłamie, że jest jej dobrze, mimo że nie ma orgazmów. Jak nie mialam orgazmów, i tak lubiłam seks Po prostu nawet nie sądziłam, że można aż o tyle lepiej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-24, 21:32   #12
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Brak orgazmu

Cytat:
Napisane przez adzio20 Pokaż wiadomość
Witam jestem chłopakiem który ma 20 lat i jestem z dziewczyną (18 lat) z góry przepraszam za ortografie mieszkam poza granicą, ale do rzeczy. Ona nie dochodzi a staram się jak głupi i nic. czuje się strasznie żle z tym że nie mogę jej zadowolić. zauważyłem że powoli zaniża mi to swoją samo ocenę a dodam że jestem wysportowanym chłopakiem, trenuje na siłowni ponad 4 lata potrafię uprawiać seks nawet do 2h i przez dobrą godzinkę szybkim tempem. Ona miała 2 partnerów z którymi współżyła, ja miałem pięć (partnerek) i nigdy wcześniej mnie to nie spotkało że któraś partnerka nie dochodziła. oczywiście ona nie wie o tym jak się czuje bo mówi że jej starcza długi seks. Nie wiem jak jej to powiedzieć o tym jak się czuje boję też się jej reakcji że nie zrozumie, bo jak wiadomo jesteśmy młodzi i dodam że jesteśmy razem 7-miesięcy. Musiałem to gdzieś z siebie wyrzucić, chętnie usłyszę wasze opinie co zrobić w takiej sytuacji
Albo jesteś niezwykle utalentowany, albo naiwny

Nie naciskaj, w wieku 18 lat naprawdę wiele dziewczyn nie przeżywa orgazmu i jest to całkowicie normalne. Cieszcie się sobą, uczcie się siebie i pewnie z czasem dojdziecie (nomen omen) do porozumienia w tej sprawie. Ani ty nie jesteś tu 'winien' ani ona - ot, natura.
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 21:47   #13
justynamurias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Brak orgazmu

a wlasnie skad wiesz ze nie przezywa orgazmu mówiła co o tym
justynamurias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-30 22:47:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.