żele IBD - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 19:05   #421
dagonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: NiemcyNRW Geilenkirchen
Wiadomości: 19
Send a message via Skype™ to dagonia
Dot.: żele IBD

Czesc dziewczyny . bardzo prosze o rade , pracuje na zelach IBD , mam kuzynke ktorej paznokcie potrzebuja dobrego kamuflazu , te z IBD sa za przezroczyste . Prosze doradzcie , ktory byscie poradzily , tak aby nic sie nie dzialo uzywajac go z zelami IBD.

z gory dziekuje

pozdrawiam
dagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 19:21   #422
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: żele IBD

ja mialam prestige i perfect beauty i jeszcze spn.
wszystko ok. ale na warstwie cleara.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 19:24   #423
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

.......
ja mam PB,daje bonder ibd,potem cover i clear ibd....wsio sie trzyma bez zarzutu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:36   #424
dagonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: NiemcyNRW Geilenkirchen
Wiadomości: 19
Send a message via Skype™ to dagonia
Dot.: żele IBD

dziekuje za szybka odpowiedz , a gdzie moge kupic ten PB i czy maja jakis wybor w kolorach kamuflaza?

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Annca Pokaż wiadomość
na naturalne nie próbowałam ale póki co to jest to najwytrzymalszy clear na jakim do tej pory pracowałam
ja uzywam IBD Xtreme na naturalna plytke,wczesniej uzywalam zwykle IBD , sa rewelacja , pieknie trzymaja i powietrze nie podchodzi , mega wytrzymale .
dagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:41   #425
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

[QUOTE=dagonia;25967147]dziekuje za szybka odpowiedz , a gdzie moge kupic ten PB i czy maja jakis wybor w kolorach kamuflaza?
........
na stronie PB,mają jeden kolor covera,ale jest on bardzo uniwersalny.
..........
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:29   #426
dagonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: NiemcyNRW Geilenkirchen
Wiadomości: 19
Send a message via Skype™ to dagonia
Dot.: żele IBD

[QUOTE=dark01;25967296]
Cytat:
Napisane przez dagonia Pokaż wiadomość
dziekuje za szybka odpowiedz , a gdzie moge kupic ten PB i czy maja jakis wybor w kolorach kamuflaza?
........
na stronie PB,mają jeden kolor covera,ale jest on bardzo uniwersalny.
..........
dziekuje , powiedz mi jeszcze czy to jest ten cover http://www.pbnails.pl/product_info.p...products_id=41

bo maja jeszcze
http://www.pbnails.pl/product_info.p...roducts_id=490
http://www.pbnails.pl/product_info.p...roducts_id=486
http://www.pbnails.pl/product_info.p...roducts_id=489

czy one bardzo roznia sie kolorem , chodzi mi o to moze kupic dwa i zmieszac probujac dobrac odpowiedni kolor?
dagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:59   #427
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

[QUOTE=dagonia;25969645]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
dziekuje , powiedz mi jeszcze czy to jest ten cover http://www.pbnails.pl/product_info.p...products_id=41

bo maja jeszcze
http://www.pbnails.pl/product_info.p...roducts_id=490
http://www.pbnails.pl/product_info.p...roducts_id=486
http://www.pbnails.pl/product_info.p...roducts_id=489

czy one bardzo roznia sie kolorem , chodzi mi o to moze kupic dwa i zmieszac probujac dobrac odpowiedni kolor?
........
z pierwszego linka żel to cover o którym pisałam.
Te pozostałe to :
1 cover przypuszaczm,że kolor taki sam jak ten z pierwszego linka.
2 zel mleczny delikatnie kryjący
3 cover o bardzo cukierkowym kolorze,nienaturalny kolor dosyć
............
generalnie możesz mieszać ze sobą odcienie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 21:30   #428
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: żele IBD

a tak baj de łej to:
1, czym sie różni xtreme od zwykłego strong'a?
2, czy cover pb pod ibd trzyma się na samym bonderze ibd? bo mi jakoś podchodził powietrzem... (ale dawałam do samych skórek, przy skórkach cienko, może dlatego)
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 10:57   #429
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
a tak baj de łej to:
1, czym sie różni xtreme od zwykłego strong'a?
2, czy cover pb pod ibd trzyma się na samym bonderze ibd? bo mi jakoś podchodził powietrzem... (ale dawałam do samych skórek, przy skórkach cienko, może dlatego)
........
1. z tego co dziewczyny pisaly xtreme jest nieco rzadszy.osobiście nie próbowałam.
2. no mi się trzyma...cover w sumie też daje niezadaleko od skórek,jakoś specjalnie go nie cieniuje i na to zwykły ''strong''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-03-27 o 10:58
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 23:56   #430
Sandraaa273
Przyczajenie
 
Avatar Sandraaa273
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: żele IBD

witam drogie panie ostatnio zaczelam pracowac na zelach IBD bo slyszalam ze sa bardzo dobre.. ale mi sie nie chca one trzymac nie wiem co robie nie tak... :/ bo najpierw nakladam bonder- builider-clear i na koniec intense seal.. nie najezdzam na skorki, a mimo to po 3-4 dniach podchodzi powietrze
Sandraaa273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 20:31   #431
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez Sandraaa273 Pokaż wiadomość
witam drogie panie ostatnio zaczelam pracowac na zelach IBD bo slyszalam ze sa bardzo dobre.. ale mi sie nie chca one trzymac nie wiem co robie nie tak... :/ bo najpierw nakladam bonder- builider-clear i na koniec intense seal.. nie najezdzam na skorki, a mimo to po 3-4 dniach podchodzi powietrze
.........
na jakich produktach pracowałaś przed ibd? trzymały się?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 09:24   #432
olcia89
Raczkowanie
 
Avatar olcia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: żele IBD

dziewczyny czy ibd xtrem biały jes gestym zelem? cz macie moze zdjecia paznokci wykonanych tym zelem?
__________________
15.08.09 Zakochana żona
05.01.10 Zakochana mama
olcia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 14:23   #433
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez olcia89 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ibd xtrem biały jes gestym zelem? cz macie moze zdjecia paznokci wykonanych tym zelem?
.........
ma konsystencje kremu Nivea? coś w tym stylu,po rozruszaniu pędzelkiem robi się bardziej plastyczny.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 07:02   #434
olcia89
Raczkowanie
 
Avatar olcia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: żele IBD

kupiłam i jestem pewna ze nie zamienie nigdy na zaden inny dla mnie jes genialny. ladna biel konsystencja super i piekna linia usmiechu
__________________
15.08.09 Zakochana żona
05.01.10 Zakochana mama
olcia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 00:27   #435
Sandraaa273
Przyczajenie
 
Avatar Sandraaa273
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: żele IBD

wczesniej pracowałam na Christo i trzymaly sie normalnie, ale koloezanka mi polecila IBD. chwalila ze sa lepsze wiec zakupilam wszystko i mnie to troszke kosztowało... i nie wiem co robie nie tak ? :?
Sandraaa273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:02   #436
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: żele IBD

witam
dziewczyny duzooo czytalam na temat tej renomowanej firmy i postanowilam rowniez przejsc z sun flower na zele marki IBD i mam maly problem, robilam juz trzem klientkom i cos mi sie przy wale pazurka zapowietrza, nie wiem dlaczego , lampe ma nowa, wiec raczej zarowki nie sa zuzyte, cos moze zle robie, ale sadze ze technika nakladania tych zeli trojfazowych jest identyczna jak innych, poradzcie mi prosze co moe byc przyczyną, dodam ze robilam zelowanie na naturalnych paznokciach i to samo mi sie dzieje jak uzupelnialam...
a wykonuje to w ten posob (pierwsza aplikacja):
1.manicure
2 matuje plytke, odluszczam clenerem IBD i daje primer bezkwasowy IBD natural nail
3 bonder IBD do lampy na 1 min dosc cieniutko nakladam
4. zel IBD builder celar 2 warstwy po 3 min kazda utwardzam, nadaje pilnikiem kształt paznokcia i przemywam odluszczaczem
5 na koniec IBD intense seal i po nim nic nie przemywam,
jesli robie french to pomiedzy IBD buildera clear daje IBD white

tak sobie mysle moze powinnam zamiast IBD buildera clear dac tylko IBD clear, ten do naturalnych pazurkow?? ale czytalam ze jest dosc rzadki i zle sie nim pracuje i ze mozna klasc na naturalki ten builder
nie wiem co zle robie, ale sporo zainwestowalam w te zele i chcialabym na nich pracowac...
pozdrawiam
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:11   #437
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
witam
dziewczyny duzooo czytalam na temat tej renomowanej firmy i postanowilam rowniez przejsc z sun flower na zele marki IBD i mam maly problem, robilam juz trzem klientkom i cos mi sie przy wale pazurka zapowietrza, nie wiem dlaczego , lampe ma nowa, wiec raczej zarowki nie sa zuzyte, cos moze zle robie, ale sadze ze technika nakladania tych zeli trojfazowych jest identyczna jak innych, poradzcie mi prosze co moe byc przyczyną, dodam ze robilam zelowanie na naturalnych paznokciach i to samo mi sie dzieje jak uzupelnialam...
a wykonuje to w ten posob (pierwsza aplikacja):
1.manicure
2 matuje plytke, odluszczam clenerem IBD i daje primer bezkwasowy IBD natural nail
3 bonder IBD do lampy na 1 min dosc cieniutko nakladam
4. zel IBD builder celar 2 warstwy po 3 min kazda utwardzam, nadaje pilnikiem kształt paznokcia i przemywam odluszczaczem
5 na koniec IBD intense seal i po nim nic nie przemywam,
jesli robie french to pomiedzy IBD buildera clear daje IBD white

tak sobie mysle moze powinnam zamiast IBD buildera clear dac tylko IBD clear, ten do naturalnych pazurkow?? ale czytalam ze jest dosc rzadki i zle sie nim pracuje i ze mozna klasc na naturalki ten builder
nie wiem co zle robie, ale sporo zainwestowalam w te zele i chcialabym na nich pracowac...
pozdrawiam
.........
jak robisz manicure przed żelowaniem?
czym matujesz płytkę?
bonder nakłada się w minimalnej ilości i lekko ''odsącza się'' płatkiem bezpyłowym jego nadmiar
budujesz krzywe,czy tylko nakładasz żel jak''lakier'' do paznokci?
prawdopodobnie może zapowietrzac się Intense Seal kiedy wyjedziesz nim na naturalka przy skórkach
ja zawsze pracuje na builderze,niezależnie czy żeluje naturalki czy przedłużam,oraz daje primer kwasowy tak dla pewności.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:34   #438
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: żele IBD

manicure wykonuje w ten sposob, mocze raczki, odsuwam skorki, jesli istnieje potrzeba to wycinam, potem skracam pazurka i nadaje mu ksztalt, potem matuje plytke delikatnie (pilnik 180) ale dokladnie takze przy brzegach paznokcia, dokladnie oczyszczam sczoteczka pylek powstaly z matowania i daje primer i czekam az wyschnie potem bonder malutko ale nigdy go nie "odsaczalam" tak jak pisalas moze powinnam tak zrobic, pewnie wiesz lepiej jesli pracujesz juz na ibd i masz spore doswiadczenie, potem nadklam zel ale jak "lakier".... poiedz mi prosze czy przemywasz kazda warstwe zelu odluszczaczem?? bo po intense juz nie daje nigdy...
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:59   #439
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
manicure wykonuje w ten sposob, mocze raczki, odsuwam skorki, jesli istnieje potrzeba to wycinam, potem skracam pazurka i nadaje mu ksztalt, potem matuje plytke delikatnie (pilnik 180) ale dokladnie takze przy brzegach paznokcia, dokladnie oczyszczam sczoteczka pylek powstaly z matowania i daje primer i czekam az wyschnie potem bonder malutko ale nigdy go nie "odsaczalam" tak jak pisalas moze powinnam tak zrobic, pewnie wiesz lepiej jesli pracujesz juz na ibd i masz spore doswiadczenie, potem nadklam zel ale jak "lakier".... poiedz mi prosze czy przemywasz kazda warstwe zelu odluszczaczem?? bo po intense juz nie daje nigdy...
.......
szczerze to się nie dziwię,że Ci się podpowietrzają
po pierwsze..nigdy nie moczymy dłoni w wodzie..rozmiekczasz tym skórę i paznokcie! nie wycinaj skórek...na SUCHO je odsuń dłutkiem,resztę zmatuj pilnikiem..bonder odsączaj.
Zelem nie malujesz jak lakierem,tylko budujesz paznokieć uwzględniając wzmocnienie punktu stresu ,nie przemywa się żelu między warstwami.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 22:11   #440
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: żele IBD

ok,dziekuje za podpowiedzi, ja tez nie przemywam zelu miedzy warstami, a pracowalas juz na kolorwych zelach IBD???masz jakies doswiadczenia, czytalam ze sa rzadsze ...
pozdr
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 22:52   #441
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
ok,dziekuje za podpowiedzi, ja tez nie przemywam zelu miedzy warstami, a pracowalas juz na kolorwych zelach IBD???masz jakies doswiadczenia, czytalam ze sa rzadsze ...
pozdr
......
nie miałam kolorowych,kolorowe zazwyczaj są rzadsze.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 22:33   #442
carllo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: żele IBD

nie wiem czy zapomniałaś napisać czy faktycznie tego nie robisz, tzn odtłuścić paznokci przed primerem a po odpyleniu, często na szczoteczce jest jakiś tłuszczyk niewielki i niewiadomego pochodzenia, ale może narobić nam szkód, więc lepiej odtłuścić
carllo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 14:24   #443
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: żele IBD

dziekuje za sie wypowiedzialas, zawsze to fachowa rada weicej..
najpierw matuje , potem odluszcxzam a potem daje primer, nastepnie bonder a potem builder cler i formuje paznokcia pilniczkiem po utwardzeniu, nastpenie przremywam plynem do masy zelowej i wlasnie nie wiem czy dobrze robie- moze w tym miejscu powinnam przemyc nie plynem do masy lecz odtluszczaczem?? a na koniec daje intense seal i po nim juz nic nie nadladam, na sam koniec olejek do skorek, wszystkie produkty ktore wymienilam sa z firmy IBD, mysle ze to winna zle przygotowanego paznokcia.. nalezy bardzo dokladnie zmatowic plytke..)

robilas kolorowką ( to znaczy mam na mysli zele nie lakierozele do hybrydowego) z ibd??to znaczy robimy tak samo tylko w miejsce bulidera dajemy albo jedna albo dwie wartswy zelu? nigdy nie robilam, slyszalam ze christrio ma fajne kolory zeli.. i pewnie laczyc z ibd bym mogla..
pozdrawiam
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 22:33   #444
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: żele IBD

Dłuższy czas pracowalam na żelach sun flower ,ale po jakims czasie przestaly one spelniać moje oczekiwania -chyba coś zmienili w skladzie bo zaczęly pękać praktycznie na kazdej klientce.Potem zainwestowalam w żele IBD mialam bonder oraz clear 14g i 56 g ale mialam z nimi jakiś problem bo mimo dokladnego matowienia i odtluszczania płytki paznokcie się strasznie zapowietrzaly niemalże wszystkim tylko mojej mamie nie -chociaz tyle dobrego.Zaś zaczelam gorączkowe poszukiwania odpowiedniej dla siebie marki i tak trafilam na żele firmy Perfect Beauty.Pracuję na nich prawie 3 lata i jeszcze nie mialam z nimi najmniejszych roblemow .Wszystko się trzyma jak należy nic sie nie zapowietrza ,nie odpryskuje ,nie pęka.A i kamuflarz jest super(chodzi mi o jego kolor i konzystencję).
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 06:52   #445
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: żele IBD

dziwczyny okropnie mnie piecze a wlasciwie pali:-((zel builder clear IBD po wlozeniu do lampy,czy ktoras z Was spotkala sie z czyms takim w marce IBD?? moze mam nie orginalny produkt?? ale jak kupilam to byl zafoliowany.. czytalam ze to moze byc winna plytki, poprostu jest bardzo wrazliwa...
i mam jeszce jedno pytanie, czym sie rozni intense seal od ultra seal clear?? ja daje intense na wierzch, bo to nablyszczajacy ale on swieci pod ultrafioleten , czy moge na buildera clear dac ultra seal cler - jako nablyszczacz? czy tez swieci pod ultrafioletem???
pozdrawiam
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 17:28   #446
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
dziwczyny okropnie mnie piecze a wlasciwie pali:-((zel builder clear IBD po wlozeniu do lampy,czy ktoras z Was spotkala sie z czyms takim w marce IBD?? moze mam nie orginalny produkt?? ale jak kupilam to byl zafoliowany.. czytalam ze to moze byc winna plytki, poprostu jest bardzo wrazliwa...
i mam jeszce jedno pytanie, czym sie rozni intense seal od ultra seal clear?? ja daje intense na wierzch, bo to nablyszczajacy ale on swieci pod ultrafioleten , czy moge na buildera clear dac ultra seal cler - jako nablyszczacz? czy tez swieci pod ultrafioletem???
pozdrawiam
.....
ibd generalnie piecze w lampie,jedne klientki mniej inne mocniej ,inne wcale...może być przyczyną delikatna /przepiłowana/płytk lub zbyt gruba warstwa żelu,nowe żarówki itd..zresztą w lecie z tego co dziewczyny potwierdzają żele pieką bardziej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:49   #447
magdalen1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

Dziewczyny potrzebuje szybkiej odpowiedz... Co kładziecie pod żel IBD budujący(strong) aby trzymało sie bez zarzutu?czy sam primer kwasowy wystarcza???Czytałam opinie ,że niby tak...Jesli chodzi o bonder to musi być koniecznie od IBD?próbowała któras z innym? tańszym? Ja ostatnio próbowałam na sobie:dałam dehyd. potem primer Max od DR na to bonder DR i na to budulec z IBD i.... po 3 dniach powierze-porazka,następnie zrobiłam to samo lecz bez tego bondera od DR i było lepiej po powierze po tygodniu zaczeło podchodzić... Ale i tak nadal zle...Zdaje sobie sprawe,że moge popełniac jeszcze błedy techniczne,ale oczekuje odpowiedzi na czy wam sie trzyma wtedu będe pewna ,że to moje błedy

pozdrawiam Kofane ))
magdalen1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:35   #448
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez magdalen1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje szybkiej odpowiedz... Co kładziecie pod żel IBD budujący(strong) aby trzymało sie bez zarzutu?czy sam primer kwasowy wystarcza???Czytałam opinie ,że niby tak...Jesli chodzi o bonder to musi być koniecznie od IBD?próbowała któras z innym? tańszym? Ja ostatnio próbowałam na sobie:dałam dehyd. potem primer Max od DR na to bonder DR i na to budulec z IBD i.... po 3 dniach powierze-porazka,następnie zrobiłam to samo lecz bez tego bondera od DR i było lepiej po powierze po tygodniu zaczeło podchodzić... Ale i tak nadal zle...Zdaje sobie sprawe,że moge popełniac jeszcze błedy techniczne,ale oczekuje odpowiedzi na czy wam sie trzyma wtedu będe pewna ,że to moje błedy

pozdrawiam Kofane ))
.......
ja używam bonderaIBD,ale na samym peimerze kwasowym tez się swietnie trzyma,obstawiam jakies błędy techniczne..np niedokładnie przygotowana płytka itp
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 08:47   #449
magdalen1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

No własnie i takie opinie słyszałam,że sam primer wystarcza.wiec musze szukać błedów u siebie
magdalen1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 18:42   #450
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: żele IBD

ja wogóle nic pod ten żel nie kładę prócz primera i trzyma sie wspaniale. jak zaczynam eksperymentować z bonderami i tego typu rzeczami to zawsze dzieje się coś nizbyt ciekawego...
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-05 18:52:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.