Ślub konkordatowy z Włochem w Polsce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-23, 06:47   #1
polisol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2

Ślub konkordatowy z Włochem w Polsce


Witam serdecznie! Zwracam się z prośbą o info do dziewczyn, które brały niedawno ślub konkordatowy w Polsce z obywatelem Włoch. Czy któraś z Was mogłaby mi napisać od kompletowania których dokumentów muszę zacząć? Wiem, że wiąże się to z podróżami pomiędzy Włochami a Polską i nie chciałabym o niczym zapomnieć...
polisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 22:09   #2
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Ślub konkordatowy z Włochem w Polsce

DO USC OBYWATEL POLSKI:ODPIS AKTU URODZENIA I DOWÓD OSOBISTY
OBYWATEL WŁOSKI:PRZETŁUMACZONE NA JĘZYK POLSKI:ZAŚWIADCZENIE O ZDOLNOŚCI ZAWARCIA ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIEGO,ODPIS AKTU URODZENIA ORAZ PASZPORT
DO PARAFII W KTÓREJ BĘDZIE ŚLUB:OBYDWOJE TAK SAMO BEZ TŁUMACZENIA DLA OBYWATELA WŁOCH:ZAŚWIADECZENIE O ZDOLNOŚCI ZAWARCIA ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIEGO,METRYKA CHRZTU I BIERZMOWANIA NIE PÓŻNIEJ NIŻ 3MC PRZED ŚLUBEM,ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO, KTÓRY MOŻECIE ROBIĆ JAK NAJBARDZIEJ OSOBNO NIKT TEGO NIE ZABRANIA(KURS SKŁADA SIĘ Z REGUŁY Z 6 SPOTKAŃ+3 W PORADNII PRZEDMAŁŻEŃSKIEJ W POSLCE),DANE PERSONALNE ŚWIADKÓW ŚLUBU,ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA RELIGII I DOWÓD OSOBISTY Akurat nie brałam ślubu z Włochem w Polsce,będę brała z Polakiem.Jednak mogę Ci napisać co potrzeba bo moja przyjaciółka jest w trakcie załatwiania.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 07:54   #3
polisol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Ślub konkordatowy z Włochem w Polsce

Dzięki wielkie za odpowiedź. Nie zaglądałam tu dosyć długo i nie sądziłam, że ktokolwiek mi odpowie Mam pytanie odnośnie aktów urodzenia: mają być skrócone czy zupełne? Chodzi głównie o ten dla obywatela Włoch... Nam w Kościele powiedziano, że jego dokumenty muszą być przetłumaczone :/ aha i jeszcze jedno ile jego aktów urodzenia jest potrzebnych? Dwa do ambasady aby dostać "nulla osta" i jeden do USC? Czy może wystarczy jeden, który przetłumaczymy i skerujemy???
polisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.