grzyweczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-29, 09:59   #1
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266

grzyweczka


jakie macie sposoby na "podniesienie" grzyweczki? Ja mam taka krótką na bok na długosć całego czoła ale zazwyczaj lekko unosza sie do góry wiec siegaja tak na 3\\4 czoła ale problem w tym że myje włosy codziennie rano nakładam żel , susze , modeluje ale moja grzywka nie chce sie ułozyc tak jak bym chciała tzn - żeby była taka lekka, naturalna, nie oklapnieta i zeby sie nie podkrecała i nie zrobiła się z niej taka "fala" - bardzo czesto mi sie tak robi , moim sposobem jest też upinanie grzywki do góry ale po 1. potem zostaje na niech slad po spince a po 2. po jakims czasie grzywka znowu albo "klapcia" albo sie pokreca.Używam teraz brylantynu żelu Joanny jednak uwazam ze dla mnie nie jest to trafiony zakup - żel jest zbyt rzadki , wolno wysycha i nie trzyma tak jak bym chciała , poprzednio miałam Gume do stylizacji też Joanny i tamta była gesta o wiele lepiej trzymała - nawet grzywka była "jak kamień" nic jej nie dało ruszyć - ale szybko się skończyła a reszta gumy srobiła sie jak prawdziwa guma do żucia - nie do użcyia dlatego teraz zaryzykowałam kupno brylantyny - wydaje mi sie jednak ze mimo małej wydajnosci powróce do gumy , chyba że wy mi coś podpowiecie? bardzo rposze...
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 17:43   #2
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: grzyweczka

ja teraz używam prostownicy i dobrze lezy...
wczesniej zawijałam na bardzo duzą ogrągłą szczotkę , przy czym zawsze musiałam to robić natychmiast po umyciu głowy (bo jesli grzywka zaczynała "samoczynnie" schnąć to już się nic z nią nie dawało zrobić...)
Żele i inne środki tego typu na moją grzywe nie działały - włosy niesforne. Jedyne co działało jako tako to lakier...
Duzo tez zalezy od ścięcia grzywki... u mnie te bardziej cieniowane gorzej się układały...
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:26   #3
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Re: grzyweczka

Ja mam grzyweczkę na boku, czasami "traktuje" ją prostownicą, a jak mi sie nie chce to suszę włosy od tyłu i grzyweczka sama się układa ładnie. A zaznaczam że ma ona tendencję do układania sie w tzw. alfa
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 12:59   #4
wrzesin
Raczkowanie
 
Avatar wrzesin
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: grzyweczka

polecam gume do stylizacji Schwarzkopf, zel akrylowy Kadus to z tych drozszych a z tanszych zel Wella Shock Waves Massive i zel Schwarzkopf Taft. mokra grzywke psiknij lakierem i podnies ja okragla szczotka(wlosy musza byc caly czas "naprezone") potem albo guma dokoncz "dzielo";-]
wrzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.