Turystyka i rekreacja - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-12, 19:10   #31
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Kierunek dla aktywnych ludzi Ciesze się,że mogłam pomóc
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 16:59   #32
Mańana
Raczkowanie
 
Avatar Mańana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 303
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Skoro wątek juz jest!
To nie zakładam nowego
Fajny kierunek trzeba przyznac.Dla ludiz aktywnych i ciekawych swiata!
__________________

Mańana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 18:52   #33
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Ech szkoda,że to kierunek dla ludzi zdolnych językowo Niestety Pulpecja do niech nie należy, a kierunek ten mi się marzy
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 21:06   #34
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Cytat:
Napisane przez Pulpecja:) Pokaż wiadomość
Ech szkoda,że to kierunek dla ludzi zdolnych językowo Niestety Pulpecja do niech nie należy, a kierunek ten mi się marzy
nie koniecznie
pzrecież istniej również agrotursytyka, biura podróży, hotele

ja skończyłam ten kierunek - licencjat ze specjalnością touroperatorstwo. Obecnie jestem na mgr -gospodarka turystyczna, oraz w trakcie kursu na pilota i rezydenta wycieczek. Jak nie wypali z tym zawdoem jest duzo możliwości tak więc głowa do góry i nie poddawać się
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 21:38   #35
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

ja jestem na tym kierunku zaczelam w tym roku i wcale jezykow nie trzeba od razu znac bo mozesz wybrac poziom wkoncu np w liceum mialam ze niezbyt umiala kobieta tlumaczyc ang a tutaj tlumacza super. Podoba mi sie kierunek ten bo mozna wyjezdzac na obozy, targi, praktyki sie ma, w-f jest ciekawy wiec oprocz siedzenia i sluchania mozna tez sie bawic i robic to co sie lubi.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 22:57   #36
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Ten kierunek jest naprawde super.Bardzo interesujacy.Nie zaluje ze go wybralamTo co zwiedzilam,przezylam,pozn alam to moje
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"






Edytowane przez Medżi_86
Czas edycji: 2006-11-16 o 17:58
Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 04:50   #37
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

ja jestem na turystyce i rekreacji na uniwersytecie szczecinskim co prawda to dopiero początek ale studia już bardzo mi sie podobają: mam praktycznie samą geografie pod każdym możliwym względem i bardzo mi to pasuje i jak pisała Madżi wiele jest wyjazdów, już nam je zapowiadają bałam się troszke tego kierunku ale nie żałuję, jest bardzo ciekawy i nigdy nie wyjdzie z mody
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 06:25   #38
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Mój brat skończył ten kierunek.
Obecnie mieszka na Cyprze, ale to już inna historia.
Trzeba zwrócić uwagę czy jest w Twoim miescie zapotrzebowanie na tego typu zawód.
I komieczna jest licencja pilota wycieczek [kolejny wysoki koszt]
I znajomość języków.
Powodzenia
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 09:05   #39
silence18
Raczkowanie
 
Avatar silence18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 470
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

ja sie zastanawiam między turystyką a italianistyką. Studiuje ktoś z Was może TiR na UAm-ie?
__________________
http://www.pajacyk.pl/

Sereno e, rimanere a letto ancora un po'...

Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej...

A6W od 21.09/i nie udało sie/16.10 A6W reaktywacja
silence18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 10:00   #40
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Cytat:
Napisane przez silence18 Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam między turystyką a italianistyką. Studiuje ktoś z Was może TiR na UAm-ie?
miałam kiedys podobny dylemat...ale stety niestety zabrakło mi na italianistykę 4 punktów, więc problem się rozwiązał sam...czego nie żałuję

SathiNie zgodzę się aby licencja pilota była niezbędna. ja będę robić bo chcę, ale znam wiele osób z roku, które nie mają i nie zamierzają mieć. turystyka to nie tylko pilotaż , do tego trzeba mieć powołanie (sama nie wiem czy mam ) jest tyle możliwości po tym kierunku
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 10:04   #41
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Cieszę się, że wątek poszedł w górę
Wasze odpowiedzi zachęcają na ten kierunek. Tylko na Uniwerytecie Wrocławskim chyba nie ma tego kierunku, jest na awfie . Kiedyś słyszałam, że jest na Akademii Rolniczej, ale patrzyłam i nie znalazłam.
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 10:12   #42
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Cytat:
Napisane przez silence18 Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam między turystyką a italianistyką. Studiuje ktoś z Was może TiR na UAm-ie?
to dokładnie tak jak ja też nie wiedziałam czy wybrać italianistyke czy TiR ale podobnie jak u Kaisandry na italianistyke zabrakło mi punktów i tak oto jestem na turystyce
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 11:12   #43
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
I komieczna jest licencja pilota wycieczek [kolejny wysoki koszt]
A ja tu bym mogla poduskutowac dlatego ze moim zdaniem nie jest wcale konieczna taka licencja poniewaz TiR jest kierunkiem obszernym i ma troche tych specjalnosci i specjalizacji i jezeli wybierze sie specjalnac pod kierunek ze wlasnie chce sie byc pilotem wycieczek to i owszem ale jezeli inna specjalnosc wybierasz ktora nie jest zbytnio powiazana z tym pilotem wycieczek to wcale nie jest koniecznie taka licencja. U mnie sa rozne kursy jezeli ktos chce dodatkowo do specjalnosci poszerzyc i np. do hotelarstwa sa kursy jak ktos chce barmanski badz kelnerski, to zarzadzania turysyka wlasnie sa kursy np na pilota wycieczek, wychowawce kolinijnego.
Wiec ogolnie nie jest to przymusem a zwlaszcza jak ktos chce robic jakis dodatkowy kurs to raczej swoja specjalnoscia powinien sie kierowac, a nie glownym kierunkiem. pzdr
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 18:07   #44
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
ja jestem na turystyce i rekreacji na uniwersytecie szczecinskim co prawda to dopiero początek ale studia już bardzo mi sie podobają: mam praktycznie samą geografie pod każdym możliwym względem i bardzo mi to pasuje i jak pisała Madżi wiele jest wyjazdów, już nam je zapowiadają bałam się troszke tego kierunku ale nie żałuję, jest bardzo ciekawy i nigdy nie wyjdzie z mody

O jak miło Ja tez jestem na Turystyce i Rekreacji na Uniwersytecie Szczecińskim , tylko juz na 3 roku i teraz bede juz pisała prace licencjacką.
Kierunek jest super, zajęcia ciekawe, no i bardzo fajne praktyki terenowe

Jak chcesz się czego więcej dowiedziec, o wykładowcach , przedmiotach i co cie czeka na tych studiach to odezwij się na gg, chętnie troche poopowiadam
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 20:11   #45
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Cieszę się, że wątek poszedł w górę
Wasze odpowiedzi zachęcają na ten kierunek. Tylko na Uniwerytecie Wrocławskim chyba nie ma tego kierunku, jest na awfie . Kiedyś słyszałam, że jest na Akademii Rolniczej, ale patrzyłam i nie znalazłam.
moja kolezanka jest na TiR w Wrocławiu na AWF Jak ktos lubi WF i wszelkie sporty to jest to dobra uczelnia, jednak jesli nie to raczej nie ma po co sie tam wybierac.Bo jest tam wiecej tego typu zajec niz na uczelniach zawodowych. W roznych szkolach stawiaja na co innego- w niektorych wiodąca jest ekonomia a z turystyki zajec jest minimum.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 21:19   #46
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Cytat:
Napisane przez Judytka2 Pokaż wiadomość
moja kolezanka jest na TiR w Wrocławiu na AWF Jak ktos lubi WF i wszelkie sporty to jest to dobra uczelnia, jednak jesli nie to raczej nie ma po co sie tam wybierac.Bo jest tam wiecej tego typu zajec niz na uczelniach zawodowych. W roznych szkolach stawiaja na co innego- w niektorych wiodąca jest ekonomia a z turystyki zajec jest minimum.
łee to na awf nie mam co iść wfu nie lubię, więc to nie dla mnie
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 22:44   #47
sambrija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj lubelskie
Wiadomości: 261
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

witam. ja jestem studentka TiR w PWSZ na 3 roku teraz bede pisala licencjat, a po bardzo chcialabym kontynuowac nauke i zrobic mgr. bardzo podoba mi sie ten kierunek jest sporo zajec ruchowych co i pasuje, istniej emozliwosc zrobienia roznych dodatkowych kursow zwiazanych z tur i rekreacja, przedmioty rowniez sa cieakwe, geografi a, krajozanstwo, itd itp...sporo wiazane jest rowniez marketingiem itp. n amojej uczelni obowiazuja obozy na azaliczenie: oboz letni j abylam wlasnei w te wakacje na Mazurach(i tam wszelkie sporty wodne, rowery, survival) oboz zimowy W moim przypadku narciarstwo zjazdowe) i obozy wedrowne. istnieje rowniez mozliwosc wyjechania n apraktyki z granica, ale rowneiz w polsce mozna odbyc je wielu ciekawych miejscach.
Ogolnie bardzo podoba mi sie ten kierunek,jesli kogos to interesuje w jakis sposob pociaga to naprawede warto, .jesli beda jakies pytania rowniez sloze pomoca w odpowiedzi
__________________
...warto marzyć...warto śnic...
sambrija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 22:50   #48
Marcia.Juju
Przyczajenie
 
Avatar Marcia.Juju
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Ja studiuje turystyke i rekreacje na WSHiG w Poznaniu,wybralam specjalnosc hotelarstwo i gastronomia ,ale do wyboru jest tez obsluga ruchuturystycznego izarzadzanie i marketing w turystyce irekreacji,oraz cos o zywieniu.Szkola ciekawa aczkolwiek kosztowna.Pozdrawiam
Marcia.Juju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 15:34   #49
Mańana
Raczkowanie
 
Avatar Mańana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 303
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Czy ktos z Was robił teczke imprezy turystycznej
Bede wdzieczna za wszystkie podpowiedzi

madea78@o2.pl
__________________

Mańana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 15:44   #50
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Ja mam ochotę na zarządzanie turystyką
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 16:10   #51
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

ja też sie wybieram na turystyke , najchetniej na UAm
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 19:17   #52
sambrija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj lubelskie
Wiadomości: 261
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

[quote=Mańana;3126819]Czy ktos z Was robił teczke imprezy turystycznej
Bede wdzieczna za wszystkie podpowiedzi



j arobilam teczke imprezy w poprzednim semestrze.Mańana jedna rada najwaznejsza jaka moge Ci udzielic to przemysl od poczatku cala impreze,aby potem ni ebylo jakis problemow z policzeniem (kalkulacja cen)itd to taki enajwazneijesze

ale powiedz konkretnie!!o co Ci chodzi i co chcialabys wiedziec sprobuje pomoc,
__________________
...warto marzyć...warto śnic...
sambrija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 21:05   #53
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

ja jestem na turystyce i rekreacji na poznańskim uniwerku! startowałam na dzienne- niestety poległam i jestem już na 3 roku zaocznie!! studia ogólnie bardzo mi się podobają!! fakt zajmują sporo czasu- ćwiczenia terenowe , obóz sportowy, praktyki ( mamy już za sobą praktyki w hotelach) itp. teraz organizujemy w grupach wycieczki po Polsce oraz czekają nas praktyki w biurze turystycznym!! ludzie na roku bardzo fajni i w ogóle! minusem są języki,wiadomo...jak to na zaocznych więc i tak trzeba samemu się zapisać na jakiś kurs...bo język to podstawa!! ale polecam!! kierunek jak najbardziej na TAK!!!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 21:10   #54
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Cytat:
Napisane przez silence18 Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam między turystyką a italianistyką. Studiuje ktoś z Was może TiR na UAm-ie?
Osobiście nie, ale mam kilku znajomych studentów tego kierunku na UAM-ie i z tego co się orientuję są bardzo, bardzo zadowoleni.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 16:45   #55
cshee
Raczkowanie
 
Avatar cshee
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 110
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Marzy mi sie własnie TiR, ale mam obawy co do finansów. Słyszałam, ze jest organizowanych wiele wycieczek i kursów, a jak przypuszczam trochę to kosztuje. Obawiam się, ze nie byłoby mnie na to stać. W planach jakichkolwiek studiów mam już z góry założone, ze będę musiała pracować na swoje utrzymanie, bo rodzice nie będa w stanie mnie w pełni dofinansować, a z socjalnego z uczelni wyżyc sie nie da. Jak często odbywają się szkolenia praktyczne i ile tak średnio kosztują? Mam dożywodnie zwolnienie z WF-u, z powodu zaburzenia enzymu, co jednak w praktyce jest bezobjawowe - czy moze to zawazyc przy rekrutacji? Nastawiam się na Uniwersytet Poznański. Słyszałam, żeby się starać o przyjecie tam, maturę rozszerzoną z geografi trzeba napisać na conajmniej 80%?
cshee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 16:55   #56
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

u mnie (uniwersytet szczecinski) jest tak że przy wyjazdach płaci sie za dojazd...zazwyczaj wycieczki są w góry więc troche to wyniesie
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 17:17   #57
Wizażynka
Raczkowanie
 
Avatar Wizażynka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: SILESIA
Wiadomości: 51
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

A ja też jestem "Turystką" W lutym mam obrone pracy więc trzymajcie kciuki Kierunek jest baaardzo fajny.Nauka staje się przyjemnością, bo tak naprawdę któż z nas nie jest turystą.Teraz robiłam specjalizacje: turystyka krajowa i międzynarodowa, na uzupełniających idę na hotelarstwo lub zarządzanie ośrodkami odnowy biologicznejŻyc zę trafnego wyboru
Wizażynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 12:27   #58
Mańana
Raczkowanie
 
Avatar Mańana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 303
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Witajcie!
Potrzebuje wszelki informacji dotyczący teczki imprezy turystycznej.Jesli mozecie pomóc odezwijcie się Bede bardzo wdzieczna

madea78@o2.pl
__________________

Mańana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 17:29   #59
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Cytat:
Napisane przez silence18 Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam między turystyką a italianistyką. Studiuje ktoś z Was może TiR na UAm-ie?
Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
ja jestem na turystyce i rekreacji na poznańskim uniwerku! startowałam na dzienne- niestety poległam i jestem już na 3 roku zaocznie!! studia ogólnie bardzo mi się podobają!! fakt zajmują sporo czasu- ćwiczenia terenowe , obóz sportowy, praktyki ( mamy już za sobą praktyki w hotelach) itp. teraz organizujemy w grupach wycieczki po Polsce oraz czekają nas praktyki w biurze turystycznym!! ludzie na roku bardzo fajni i w ogóle! minusem są języki,wiadomo...jak to na zaocznych więc i tak trzeba samemu się zapisać na jakiś kurs...bo język to podstawa!! ale polecam!! kierunek jak najbardziej na TAK!!!

Witajcie ja studiuję turystykę dziennie na UAM. Jestem baaardzo zadowolona, tak samo jak ewulinek trzeba się jednak przygotować na koszty praktyk i obowiązkowych obozów, ale wspomnienia z nich są bezcenne Można się uczyć dowolnej ilości języków, minimum 2, ja akurat uczę się 3

Ogółem te studia to moja pasja, nie są jakieś wyjątkowo ciężkie, ale też nie banalnie proste - niektóre egzaminy powalają na kolana i każdego kto powie, że to mało ambitny kierunek, zbiję!



Pozdrawiam wszystkie Turystki
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 09:53   #60
malaMP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kierunek turystyka i rekreacja

Zgadzam się z koleżanką w 100% !!!
Ja jestem studentką II roku TiR na UAM w trybie zaocznym. Uważam, że warto powiedzieć o tym, że na zaocznych jest sesja ciągła... Czyli pierwszy egzamin jest między listopadem, a styczniem, a ostatni w kwietniu lub maju. Tak więc cały rok przeleci w oka mgnieniu Na I roku miałam 18 egzaminów/zaliczeń !!! To był koszmar, ale wyszłam cało - prawie. Właśnie jutro zdaje warunek z Klimatologii z ubiegłego roku...
No i jeszcze jedno: na TiR na I roku można mieć jeden warunek, ale już na II roku można mieć jeden warunek na I semestrze i drugi warunek na II semestrze. Także jest to jakiś pozytyw!!
P.S. POLECAM wszystkim TiR na UAM!!! Jeśli ktoś lubi geografię i wycieczki, to nie ma lepszej propozycji na studiowanie niż TiR. Ja początkowo studiowałam polonistykę i szczęście, że w porę się obudziłam i zmieniłam kierunek na TiR. Nie zamieniłabym tych studiów na żadne inne!!!
malaMP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-28 12:45:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.