Fiolety dla Blondynki? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 14:14   #61
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

YOUR ANGEL udowodnić coś powinnaś teraz.
Jeśli chesz udowodnić bzdurę że moje konto, Elaine i nireny to to samo zablokuj jedno i...z tego co piszesz powinny zablokować się wszystkie. A tak się nie stanie.

Przykład? We wrześniu miałam tymczasowy czterodniowy ban i konta Elaine i nireny i innych osób nie były zalokowane w tym czasie a powinny być.
Wyciągasz "KLIK" jakiś tekst kogos sprzed kilku lat sugerując że to ja.
To bezczelne oskarżenie, którego nie powinnam tak zostawiać ale zostawię,bo nie chce mi się polemizować z takimi zarzutami.
Jakiś czas temu zauważyłam niechęć do mnie ze strony Gosady, Nireny, elaine napisała wczoraj po raz pierwszy (rzekomo to ja)
Angel ile zajęło ci wymyslanie chorej teorii?
Czego dowodem ma być tych 20 cudzyc banów?
One nie dotyczą mojego komputera nawet.
Wpisując taki zarzut Ty bawisz się cudzym kosztem. Takie jest moje zdanie.
Napisz proszę do Elaine Blath- myślę, że powinna wiedzieć co Jej zarzucacie.
Jej, mnie i innym osobom jakie miały nieszczęście mnie krytykować.
Nie zamierzam sie z Tobą sprzeczać, ale nie umiesz udowdnić że masz rację.
Zablokuj moje konto- jeśli zablokują się i inne "niby klony" udowdnisz, że piszesz prawdę.
Jeśli nei to wybacz- jakiś teks sprzed iluś tam miesięcy-lat pisany nie przezemnie to naprawdę DOWÓD.
Z mojej strony to wszystko- nie zamierzam się tłumaczyć z Twoich chorych fantazji na mój temat.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:18   #62
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Kkknn, bardzo przykro mi to wszystko czytać szczerze-nie spodziewałam się tego po Tobie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:21   #63
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Zablokujcie konto nireny i jeśli zablokuje się moje to poroszę bardzo- Angel ma rację, ale się nie zablokuje bo to bzdurne oskarżenie.
Zablokujecie moje i jeśli zablokują się inne "podobno klony" to też będziem ieć rację. [COLOR="Red"]Ale tak nie będzie bo konto ELAINE i NIRENA to nie moje konta.[/COLOR


Inaczej nie udowodnisz Angel, że masz rację bo tego co KLIK podałaś NIE PISAŁAM JA.
Gdybym pisała to ja, to po tych 20 banach, kolejnego konta bym nie mogła założyć.
I funkcjonować z nim ponad rok.
Jeśli to do Was nie trafia to nie wiem.

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Przykro mi tylko, że odrazu napodstawie JEDNEGO wyrwanego z kontekstu wątku KTÓRY NIE JA ZAKŁADAŁAM z 2007 roku wszystkie wierzycie Angel, żadna mnie.
Tego ja po Was się nie spodziewałam z kolei.
Tym bardziej, że po raz któryś proponuję sprawdzenie kont moich rzekomych klonów i mojego i nikt tego nie chce zrobić, lepiej uwierzyć w plotkę.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:24   #64
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Kkknnn, ale to nie działa tak że jeśli zablokuje się jedno konto to klon automatycznie jest banowany przez system to wychodzi w praniu dopiero i trzeba ręcznie banowac klony. System pokazuje klony ale sam ich nie banuje
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:29   #65
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Wsprawie wyjaśnienia muszę podać, że system wykrył że iventinne, nirenanovak, elaine-blath loguje się z tego samego komputera co kkknnn.


Bardzo mi przykro z powodu zaistniałaej sytuacji, wizażankom należą się wyjaśnienia.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:30   #66
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Wsprawie wyjaśnienia muszę podać, że system wykrył że iventinne, nirenanovak, elaine-blath loguje się z tego samego komputera co kkknnn.


Bardzo mi przykro z powodu zaistniałaej sytuacji, ale wizażankom należą się wyjaśnienia.
brak słów
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:30   #67
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Kkknnn, wiem że nie muszę ci tego tłumaczyć, bo jesteś tego świadoma, ale powtórzę. Podczas banowania blokuje się numer IP (i nie jestem pewna czy automatycznie - musiałby się na ten temat wypowiedzieć mod). Jeśli pisze się z komputera o zmiennym IP albo z kilku komputerów, to nie zablokują się jednocześnie. To tylko wtedy miałaś pecha, że wtedy tego nie dopilnowałaś.

Nie będę się z Tobą kłócić, bo nie ma z czym polemizować. Jeśli w awatarze kilku kont jest twoje zdjęcia to nie ma o czym gadać, na litość boską. Już abstrachując od stylu pisania, ale i to jest widoczne gołym okiem. Wraz z odpowiednimi stylizacjami.
Plus charakter pisma, bo przypominam o naszej korespondencji - gdyby ci się zapomniało.
Fantazjować mam o kim - i zapewniam że nie o tobie Oczywistym jest że sie wypierasz. Co mogłabyś zrobić. Prawda jest zbyt brzydka.

Miałam w Twoim kierunku sporo sympatii - rozumiem tą potrzebę uznania i pocieszenia. Ale tak tego się nie robi. Nie okłamuje się ludzi dla własnych korzyści.

/edit/

Bardzo dziękuję modkom za potwierdzenie tego co napisałam. Szczerze mówiąc obawiałam się czy ktokolwiek uwierzy w tą kosmiczną historię, bo chyba niewiele osób byłoby w stanie coś takiego wymyślić

Powiem tylko, że naprawdę bardzo, bardzo mi przykro.

/edit2/

Ta osoba nie ma na imię Diana. Kolejne łgarstwo. Tak więc radziłabym się nie przywiązywać do tego faktu.
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2009-12-15 o 14:37
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 14:34   #68
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kkknnn, ale to nie działa tak że jeśli zablokuje się jedno konto to klon automatycznie jest banowany przez system to wychodzi w praniu dopiero i trzeba ręcznie banowac klony. System pokazuje klony ale sam ich nie banuje
Tak no to co ja mam niby zrobić żeby Wam udowodnić, że ten strzęp wyrwany z kontekstu z 2007 roku nie jest mojego autorstwa i że elaine i ja to nie ta sama osoba? Nie mowiac o nirenie.
Jak Aga?
Wy teraz przeczytałayście to i odrazu wierzycie Angel, nie mnie chociaż system też nie pokaże że mam rację.
To niech zbanują ręcznie ale ja i tak nie chcę po tym oskarżeniu już tu być.
Jako kto? Ktoś komu pluje się w twarz po rocznym pobycie tutaj- nazwanym desantem?
Chcę tylko JEDNEGO,
-żeby oszczerstwo Angel, że to ja i elaine i nirena to jedno się
wydało dlatego porponuję zbanowanie tego konta.
-druga rzecz żeby Angel udowodniła, ze to ja napisałam tamten tekst.

Bo ja tego nie zroibłam ani nie mam kont klonów.

WSZYSTKO.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:36   #69
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Tak no to co ja mam niby zrobić żeby Wam udowodnić, że ten strzęp wyrwany z kontekstu z 2007 roku nie jest mojego autorstwa i że elaine i ja to nie ta sama osoba? Nie mowiac o nirenie.
Jak Aga?
Wy teraz przeczytałayście to i odrazu wierzycie Angel, nie mnie chociaż system też nie pokaże że mam rację.
To niech zbanują ręcznie ale ja i tak nie chcę po tym oskarżeniu już tu być.
Jako kto? Ktoś komu pluje się w twarz po rocznym pobycie tutaj- nazwanym desantem?
Chcę tylko JEDNEGO,
-żeby oszczerstwo Angel, że to ja i elaine i nirena to jedno się
wydało dlatego porponuję zbanowanie tego konta.
-druga rzecz żeby Angel udowodniła, ze to ja napisałam tamten tekst.

Bo ja tego nie zroibłam ani nie mam kont klonów.

WSZYSTKO.
Niewiem, na jakiej zasadzie system to wykrywa.....ale Kkknnn, chcemy Ci wierzyc, bo cie serio lubimy taka jaka jestes. Ale system chyba nie kłamie? Nikt nim nie manipuluje ? Niewiem, czy moze sie mylic czy nie?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:37   #70
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Mam nadzieje ze ta cala sytuacja sie wyjasni...bo polubilam Nirene i mam nadzieje ze to co pisala bylo prawda bo ja szczerze wczulam sie w jej sytuacje i staralam sie jej pomoc, wesprzec...po tym co przeczytalam poczulam sie w pewnien sposob wykorzystana...a jesli chodzi o opinie na Twoj temat to zdania nie zmienie...bo moim zdaniem Twoim makijazom wieeeeeeele brakuje co zawsze OBIEKTYWNIE bylo przeze mnie komentowane, ale ty zamiast wyciagac z nich wnioski atakowalas mnie na PW, nie stosujesz sie do regulaminu jesli chodzi o zdjecia, a pozatym nie wierze w Twoje piekne komentarze typu jestes najpiekniejsza twarza na mm, a zaraz w innym watku piszesz to samo innej wizazance...sorry
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:37   #71
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Tak no to co ja mam niby zrobić żeby Wam udowodnić, że ten strzęp wyrwany z kontekstu z 2007 roku nie jest mojego autorstwa i że elaine i ja to nie ta sama osoba? Nie mowiac o nirenie.
Jak Aga?
Wy teraz przeczytałayście to i odrazu wierzycie Angel, nie mnie chociaż system też nie pokaże że mam rację.
To niech zbanują ręcznie ale ja i tak nie chcę po tym oskarżeniu już tu być.
Jako kto? Ktoś komu pluje się w twarz po rocznym pobycie tutaj- nazwanym desantem?
Chcę tylko JEDNEGO,
-żeby oszczerstwo Angel, że to ja i elaine i nirena to jedno się
wydało dlatego porponuję zbanowanie tego konta.
-druga rzecz żeby Angel udowodniła, ze to ja napisałam tamten tekst.

Bo ja tego nie zroibłam ani nie mam kont klonów.

WSZYSTKO.
Diano, ja mam dostęp do duplikowanych i widziałam to o czym pisała Eweska
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 14:38   #72
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

bardzo ładnie wyglądasz, super
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:38   #73
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze ta cala sytuacja sie wyjasni...bo polubilam Nirene i mam nadzieje ze to co pisala bylo prawda bo ja szczerze wczulam sie w jej sytuacje i staralam sie jej pomoc, wesprzec...po tym co przeczytalam poczulam sie w pewnien sposob wykorzystana...a jesli chodzi o opinie na Twoj temat to zdania nie zmienie...bo moim zdaniem Twoim makijazom wieeeeeeele brakuje co zawsze OBIEKTYWNIE bylo przeze mnie komentowane, ale ty zamiast wyciagac z nich wnioski atakowalas mnie na PW, nie stosujesz sie do regulaminu jesli chodzi o zdjecia, a pozatym nie wierze w Twoje piekne komentarze typu jestes najpiekniejsza twarza na mm, a zaraz w innym watku piszesz to samo innej wizazance...sorry
ataki na PW ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:41   #74
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Ewesce i Adze nie da się nie wierzyć...
Dianko, mimo wszystko chętnie Cię ugoszczę na swoich wątkach i chętnie obejrzę Twoje, bo jeżeli będziesz na tyle odpowiedzialna żeby się przyznać, nie widzę sensu żeby Cię znienawidzić
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:44   #75
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Diano, ja mam dostęp do duplikowanych i widziałam to o czym pisała Eweska

Jakim cudem Elaine i ja wczoraj byłyśmy jednoczesnie aktywne....?
Z tego samego komputera to chyba niemożliwe.


---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze ta cala sytuacja sie wyjasni...bo polubilam Nirene i mam nadzieje ze to co pisala bylo prawda bo ja szczerze wczulam sie w jej sytuacje i staralam sie jej pomoc, wesprzec...po tym co przeczytalam poczulam sie w pewnien sposob wykorzystana...a jesli chodzi o opinie na Twoj temat to zdania nie zmienie...bo moim zdaniem Twoim makijazom wieeeeeeele brakuje co zawsze OBIEKTYWNIE bylo przeze mnie komentowane, ale ty zamiast wyciagac z nich wnioski atakowalas mnie na PW, nie stosujesz sie do regulaminu jesli chodzi o zdjecia, a pozatym nie wierze w Twoje piekne komentarze typu jestes najpiekniejsza twarza na mm, a zaraz w innym watku piszesz to samo innej wizazance...sorry
Gosado nigdy nie pisalam ze jesteś najpiekniejsza twarza MM, o to chodzi?
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:45   #76
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

Jakim cudem Elaine i ja wczoraj byłyśmy jednoczesnie aktywne....?
Z tego samego komputera to chyba niemożliwe.
[COLOR="Silver"]

Yyy..no wlasnie, jak to jest ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:46   #77
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Tak Ishi...juz jakis czas temu przkonalam sie jakim "aniolkiem" jest Kkknnn i wciagnelam ja na liste osob ignorowanych. Zarzucala mi zazdrosc, zawisc i inne rzeczy, wytykala mi moj wiek itp i jakby chciala zniechecic do pokazywania sie na mm...bardzo mnie zdziwilo ze tak ostro zareagowala na moja konstruktywna krytyke bo nie byla ona niegrzeczna czy obrazliwa.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Yyy..no wlasnie, jak to jest ?
To bardzo proste wystarczy miec dwa laptopy/ komputery
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:47   #78
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Yyy..no wlasnie, jak to jest ?
Tak to jest, że to nie te same konta. Pamiętam też że we wrześniu nirena i ja byłyśmy aktywne jednocześnie, tak obstawiłam się kilkoma komputerami.
Wczoraj Elaine była on line i ja też- skoro to to samo konto proszę wyjasnić jak to działa.


---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Tak Ishi...juz jakis czas temu przkonalam sie jakim "aniolkiem" jest Kkknnn i wciagnelam ja na liste osob ignorowanych. Zarzucala mi zazdrosc, zawisc i inne rzeczy, wytykala mi moj wiek itp i jakby chciala zniechecic do pokazywania sie na mm...bardzo mnie zdziwilo ze tak ostro zareagowala na moja konstruktywna krytyke bo nie byla ona niegrzeczna czy obrazliwa.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------



To bardzo proste wystarczy miec dwa laptopy/ komputery
Dziesieć gosado- założyłam tajną pracownię żeby się bawić.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:48   #79
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Tak Ishi...juz jakis czas temu przkonalam sie jakim "aniolkiem" jest Kkknnn i wciagnelam ja na liste osob ignorowanych. Zarzucala mi zazdrosc, zawisc i inne rzeczy, wytykala mi moj wiek itp i jakby chciala zniechecic do pokazywania sie na mm...bardzo mnie zdziwilo ze tak ostro zareagowala na moja konstruktywna krytyke bo nie byla ona niegrzeczna czy obrazliwa.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------



To bardzo proste wystarczy miec dwa laptopy/ komputery
no fakt....nie pomyslalam

No serce mi mowi zeby dac szanse Kkknnn i wogole, a fakty sa jakie sa...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 14:48   #80
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Niewiem, na jakiej zasadzie system to wykrywa.....ale Kkknnn, chcemy Ci wierzyc, bo cie serio lubimy taka jaka jestes. Ale system chyba nie kłamie? Nikt nim nie manipuluje ? Niewiem, czy moze sie mylic czy nie?
Zduplikowane konta wychwytywane są na podstawie adresu IP, automatycznie, przez bota. Nikt przy tym nie manipuluje. [Bo i po co.]

Dziwna i przykra sytuacja, bo widać że dziewczyna ma problem... Z drugiej strony dziwię się, że większość z Was podchodzi do tego tak swobodnie i macha na całą sprawę lekką ręką. Dla mnie manipulacja to sprawa dość poważna, a wywoływanie dyskusji przez własne zduplikowane konta... co najmniej dziwne i niepokojące.


P.S. Naprawdę pamiętacie jakie rzeczy, jak to kto jednocześnie z Wami był obecny na forum?
Wow. A teoretycznie da się to chyba obejść, przez otwarcie równoległych okienek i kombinacje z logowaniami. Teoretycznie ;]
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:49   #81
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
Ewesce i Adze nie da się nie wierzyć...
Dianko, mimo wszystko chętnie Cię ugoszczę na swoich wątkach i chętnie obejrzę Twoje, bo jeżeli będziesz na tyle odpowiedzialna żeby się przyznać, nie widzę sensu żeby Cię znienawidzić
Nie przyznam sie do tego, że Elaine Blatch i Nirenanovak to moje konta
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:49   #82
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Nie kłamię. Nie mam tego w naturze. Pisząc to, co napisałam kierowałam się intuicją, sercem i zdrowym rozsądkiem. Aga i Eweska mają dostęp do elektronicznych dowodów potwierdzających to wszystko więc pozamiatane. Koniec przedstawienia, kurtyna w dół.

Koleżanka właśnie przesłała mi pw z kolejną sesją zdjęciową, którą wkleiła nam dziewczyna na Perfumach - KLIK . Kontekst wypowiedzi jest identyczny jak mechanizm jaki ANIA (nie DIANA!) sobie obrała za strategię.
Takich zdjęć jest na Perfumach więcej, ale znalezienie ich to zadanie dla archeologa.

Jeśli chcecie dawać się oszukiwać to na własne życzenie. Naprawdę lubicie jak ktoś Wami steruje jak marionetką? Wymusza współczucie, chęć pomocy, lawinę komplementów? Chociaż tak naprawdę kompletnie mu na Was nie zależy i robi to wyłącznie dla własnych instrumentalnych celów?
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2009-12-15 o 14:54
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:52   #83
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Zduplikowane konta wychwytywane są na podstawie adresu IP, automatycznie, przez bota. Nikt przy tym nie manipuluje. [Bo i po co.]

Dziwna i przykra sytuacja, bo widać że dziewczyna ma problem... Z drugiej strony dziwię się, że większość z Was podchodzi do tego tak swobodnie i macha na całą sprawę lekką ręką. Dla mnie manipulacja to sprawa dość poważna, a wywoływanie dyskusji przez własne zduplikowane konta... co najmniej dziwne i niepokojące.


P.S. Naprawdę pamiętacie jakie rzeczy, jak to kto jednocześnie z Wami był obecny na forum?
Wow. A teoretycznie da się to chyba obejść, przez otwarcie równoległych okienek i kombinacje z logowaniami. Teoretycznie ;]
WIesz co, to pewnie naiwnosc,ale kazda z nas chce wierzyc ze to pomylka, bo lubimy Kkknnn...to nie takie proste nagle sie odwrocic od kogos.
Niewiem co bedzie.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie kłamię. Nie mam tego w naturze. Pisząc to, co napisałam kierowałam się intuicją, sercem i zdrowym rozsądkiem. Aga i Eweska mają dostęp do elektronicznych dowodów potwierdzających to wszystko więc pozamiatane. Koniec przedstawienia, kurtyna w dół.

Koleżanka właśnie przesłała mi pw z kolejną sesją zdjęciową, którą wkleiła nam dziewczyna na Perfumach - KLIK . Kontekst wypowiedzi jest identyczny jak mechanizm jaki ANIA (nie DIANA!) sobie obrała za strategię.

Jeśli chcecie dawać się oszukiwać to na własne życzenie. Naprawdę lubicie jak ktoś Wami steruje jak marionetką? Wymusza współczucie, chęć pomocy, lawinę komplementów? Chociaż tak naprawdę kompletnie mu na Was nie zależy i robi to wyłącznie dla własnych instrumentalnych celów?
o ja......
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:55   #84
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
To bardzo proste wystarczy miec dwa laptopy/ komputery
Albo dwie przeglądarki?
Skoro da się tak z poczta to pewnie z wizazem też.
Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
[I]Tak to jest, że to nie te same konta. Pamiętam też że we wrześniu nirena i ja byłyśmy aktywne jednocześnie, tak obstawiłam się kilkoma komputerami.
Wczoraj Elaine była on line i ja też- skoro to to samo konto proszę wyjasnić jak to działa.
A co TY tak je śledzisz?

Kkknnn nie pogrążaj się. System nie kłamie.

Na początku nei wierzyłam w to bo
1) nie zdziwiło mnie, że w końcu ktoś zauwazył faworyzowanie Ciebie i pisanie przez pewną gupe użytkowniczek zawsze, że 'wszytsko piekne' podczas gdy na zdjęciech było mało co widać.
Tylko to, że jesteś ładna i początkująca w malowaniu. Bez szczegółów. Nawet kolory zazwyczaj nie były widoczne za dobrze.
Nie pisałam o tym bo po co, byłaś dla wszytskich miła więc wszyscy chcieli być mili dla Ciebie, naturalne


2) nie myślałam, że ktoś może robić takie cyry i jeszcze podpisywać się swoją twarzą!


No jestem w głębiokim szoku ogólnie, bo myślałam, że to Twoje nadmierne słodzenie wszytskim to 'taki charakter', a nie zakłamanie i fałsz.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:56   #85
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

BRAWO klask i: swietne przedstawienie...gratuluj e...bylo lepsze niz Twoje "makijaze"

EDIT: zobacz jaka jestes popularna...ile osob sie wypowiedzialo w Twoim watku...o to CI przeciez zawsze chodzilo...prawda?

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2009-12-15 o 15:00
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:07   #86
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Diano, ja mam dostęp do duplikowanych i widziałam to o czym pisała Eweska
Ja też to widziałam :/ Jeszcze się nie spotkałam z przypadkiem, żeby system kłamał , za to z ludźmi różnie bywa... Nie wiem nawet, czy jest możliwa pomyłka bota... Nieprzyjemna sprawa.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:08   #87
Saay
Raczkowanie
 
Avatar Saay
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań/FFO
Wiadomości: 197
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Wejdzcie sobie na ten watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387773, przeczytajcie, co napisala kkknnn, a potem zobaczcie jaka ocene wystawila w ankiecie. zaglosowala: zaden. pomylila sie pewnie, co?

Jestes ladna, ale nie znow taka piekna, jak wszyscy mowia, Twoje makijaze sa przecietne, nawet slabe, w porownaniu z Mloda, Sylwia, Eweska, Caya ;] Oj dziewczyno, nie zalam sie i nie brnij w to dalej
__________________
Mój blog:
http://acrossthemodernity.blogspot.com
[L]
Zdrowa dieta od 20.05.2012

Edytowane przez Saay
Czas edycji: 2009-12-15 o 15:24 Powód: dopisek
Saay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:11   #88
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Saay Pokaż wiadomość
Wejdzcie sobie na ten watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387773, przeczytajcie, co napisala kkknnn, a potem zobaczcie jaka ocene wystawila w ankiecie. zaglosowala: zaden. pomylila sie pewnie, co?
ktos juz to tam zauwazyl. Mogla sie pomylic, szczegolnie ze napisala ze wszytsko jej sie tam podobalo. Juz nie robmy polowania na czarownice...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:13   #89
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2234 a to chyba zdjęcia Kkknnn, prawda?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:14   #90
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2234 a to chyba zdjęcia Kkknnn, prawda?
Tak, juz to your Angel wrzucila
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.