Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podróbki" - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 13:54   #1831
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Mieszkańcy Wuppertal kupują na allegro, zapomniałaś?
Ja głupia Mam nadzieje, że mi wybaczycie to poważne niedopatrzenie

Nadrabiam - teraz jestem super trendi w kolorach neonowych i to od Benettona:

pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:55   #1832
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

przejrzałam te modnąpolkę.... Straszna Szafa za to ma zapewne niezwykle wysoki poziom w przeciwieństwie do innych ludzi z wyższym wykształceniem , argumentując że kogoś boli czyjś blog bo nie ma faceta albo pracy... wzniosła się na wyzyny pastelowej ironii i niesamowitego pudrowego poczucia humoru! Wiadome powszechnie jest to że jak ktoś nie ma bloga a ośmiela się krytykować innych to na pewno jest gruby, brzydki, samotny, opuszczony, źle wykształcony, bezrobotny i ZAZDROŚCI! A najprawdopodobniej wszystko na raz. Poza tym parafrazując "klasyka" nie mogę pojąć że wystarczy założyć bloga i nagle dżinsy+tshirt+baletki stają się stylizacją, a przed erą blogów było to wciąz ubranie do tego chyba tez trzeba mieć wyższe wykształcenie żeby się takimi pierdołami przejmować

Dzisas, przecież nasz wątek wizażowy krytykuje nadętą bańke blogosfery modowej a ona i inne podobnie zachowujące się blogowiczki same dają do tego powody. Mniej zadęcia więcej polotu, zarówno w prowadzeniu bloga jak i w wymyślaniu kontrargumentów trzeba im zyczyć. I wygrania filmikiem czegośtam z ITAKĄ, albo chociażby dobrania sobie faceta pod kolor do torebki

Edytowane przez fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Czas edycji: 2012-05-08 o 13:57
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:59   #1833
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3397650 8]przejrzałam te modnąpolkę.... Straszna Szafa za to ma zapewne niezwykle wysoki poziom w przeciwieństwie do innych ludzi z wyższym wykształceniem , argumentując że kogoś boli czyjś blog bo nie ma faceta albo pracy... wzniosła się na wyzyny pastelowej ironii i niesamowitego pudrowego poczucia humoru! Wiadome powszechnie jest to że jak ktoś nie ma bloga a ośmiela się krytykować innych to na pewno jest gruby, brzydki, samotny, opuszczony, źle wykształcony, bezrobotny i ZAZDROŚCI! A najprawdopodobniej wszystko na raz. Poza tym parafrazując "klasyka" nie mogę pojąć że wystarczy założyć bloga i nagle dżinsy+tshirt+baletki stają się stylizacją, a przed erą blogów było to wciąz ubranie do tego chyba tez trzeba mieć wyższe wykształcenie żeby się takimi pierdołami przejmować

Dzisas, przecież nasz wątek wizażowy krytykuje nadętą bańke blogosfery modowej a ona i inne podobnie zachowujące się blogowiczki same dają do tego powody. Mniej zadęcia więcej polotu, zarówno w prowadzeniu bloga jak i w wymyślaniu kontrargumentów trzeba im zyczyć. I wygrania filmikiem czegośtam z ITAKĄ, albo chociażby dobrania sobie faceta pod kolor do torebki [/QUOTE]

Ale Ty nie wiesz, że skoro my nie mamy blogów, to oznacza, że nie mamy pracy? Musimy założyć blogaska, wtedy już nie będziemy bezrobotne
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:00   #1834
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3397650 8]przejrzałam te modnąpolkę.... Straszna Szafa za to ma zapewne niezwykle wysoki poziom w przeciwieństwie do innych ludzi z wyższym wykształceniem , argumentując że kogoś boli czyjś blog bo nie ma faceta albo pracy... wzniosła się na wyzyny pastelowej ironii i niesamowitego pudrowego poczucia humoru! Wiadome powszechnie jest to że jak ktoś nie ma bloga a ośmiela się krytykować innych to na pewno jest gruby, brzydki, samotny, opuszczony, źle wykształcony, bezrobotny i ZAZDROŚCI! A najprawdopodobniej wszystko na raz. Poza tym parafrazując "klasyka" nie mogę pojąć że wystarczy założyć bloga i nagle dżinsy+tshirt+baletki stają się stylizacją, a przed erą blogów było to wciąz ubranie do tego chyba tez trzeba mieć wyższe wykształcenie żeby się takimi pierdołami przejmować

Dzisas, przecież nasz wątek wizażowy krytykuje nadętą bańke blogosfery modowej a ona i inne podobnie zachowujące się blogowiczki same dają do tego powody. Mniej zadęcia więcej polotu, zarówno w prowadzeniu bloga jak i w wymyślaniu kontrargumentów trzeba im zyczyć. I wygrania filmikiem czegośtam z ITAKĄ, albo chociażby dobrania sobie faceta pod kolor do torebki [/QUOTE]

one nie są w stanie dopuścić tego do siebie jest tak jak one myślą i koniec kropka. ja nie wiem co to jest, ale w większości przypadków mam wrażenie, że te blogerki otrzymały ultimatum przed założeniem bloga: mózg albo blog. i wybrały to drugie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:01   #1835
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
No to usunęłam, żeby faktycznie wątek nie został potraktowany jako reklama. W końcu bez względu na to kogo jakie powody tu skierowały, nie chcemy żeby nam go zamknięto


Kurczę, to jest świetny pomysł na zarabianie. Jak kiedyś stracę rozum i zacznę w swoim życiu jako najciekawsze traktować ubrania i robienie sobie w nich zdjęć, to zdecydowanie założę wątek, który jest obelżywy dla mojego blodżka
Lista R.I.P Gdzie ja teraz znajdę te wszystkie feszionelki? Mam nadzieję, że będziecie tu referować na bieżąco, bo ja zapamiętałam tylko CM i jej Adiego , Komodę, która nie rozwala, violinstyle ze względu na buty Aldo, których dzisiaj szukałam, Maff w stringach i oczywiście Kamilę

Więcej grzechów nie pamiętam...

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2012-05-08 o 14:03
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:02   #1836
m47
Raczkowanie
 
Avatar m47
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 117
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Tak, a na Facebooka ktoś jej wstawił linki do innych zdjęć (wczoraj wieczorem oglądałyśmy je tutaj) i już tego komentarza nie ma, zniknął... robił ktoś printscreeny?
Pikantne foteczki Maff są na http://www.livincool.com/news/warsaw-nightlife-warriors
ale coś mi się wydaję, że i tam 2 fot brakuje, nie widzę foty z podciągniętą sukienką oraz rozkraczonych nóg w aucie, czyli wygląda na to, że zniknęły zdjątka, które ja otagowałabym nazwą "pisia"

ale spoko spoko, mam screeny
m47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:04   #1837
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ale Ty nie wiesz, że skoro my nie mamy blogów, to oznacza, że nie mamy pracy? Musimy założyć blogaska, wtedy już nie będziemy bezrobotne
ale ja mam blogaska, ja mam! tyle że on nie jest feszyn a poza tym nikt do mnie nei zagląda bo dopiero zaczynam w ogóle oswajać się z myślą pisania czegokolwiek więc nie jestem aż tak załosna
(nawiasem mówiąc mam nadzieję że już niedlugo będzie mi dane powrzucać coś ciekawego)

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
one nie są w stanie dopuścić tego do siebie jest tak jak one myślą i koniec kropka. ja nie wiem co to jest, ale w większości przypadków mam wrażenie, że te blogerki otrzymały ultimatum przed założeniem bloga: mózg albo blog. i wybrały to drugie
wiesz co mi się skojarzyło...? Tyle ludzi krytykuje politykę, postępowanie Tuska czy kaczyńskiego... myślisz że im zazdroszczą?
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 14:04   #1838
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ale Ty nie wiesz, że skoro my nie mamy blogów, to oznacza, że nie mamy pracy? Musimy założyć blogaska, wtedy już nie będziemy bezrobotne
może założymy bloga jak makelifeharder w wersji WOMEN?
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:06   #1839
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3397650 8]przejrzałam te modnąpolkę.... Straszna Szafa za to ma zapewne niezwykle wysoki poziom w przeciwieństwie do innych ludzi z wyższym wykształceniem , argumentując że kogoś boli czyjś blog bo nie ma faceta albo pracy... wzniosła się na wyzyny pastelowej ironii i niesamowitego pudrowego poczucia humoru! Wiadome powszechnie jest to że jak ktoś nie ma bloga a ośmiela się krytykować innych to na pewno jest gruby, brzydki, samotny, opuszczony, źle wykształcony, bezrobotny i ZAZDROŚCI! A najprawdopodobniej wszystko na raz. Poza tym parafrazując "klasyka" nie mogę pojąć że wystarczy założyć bloga i nagle dżinsy+tshirt+baletki stają się stylizacją, a przed erą blogów było to wciąz ubranie do tego chyba tez trzeba mieć wyższe wykształcenie żeby się takimi pierdołami przejmować

Dzisas, przecież nasz wątek wizażowy krytykuje nadętą bańke blogosfery modowej a ona i inne podobnie zachowujące się blogowiczki same dają do tego powody. Mniej zadęcia więcej polotu, zarówno w prowadzeniu bloga jak i w wymyślaniu kontrargumentów trzeba im zyczyć. I wygrania filmikiem czegośtam z ITAKĄ, albo chociażby dobrania sobie faceta pod kolor do torebki [/QUOTE]
O nie, od 2004 roku miałam bloga, potem photobloga, a teraz siedze od 2011 pod innym adresem... Facetowi dopiero wieczorem że go nie mam (jest w pracy - jakby się dowiedział, że nie istnieje, to mógłby nie wrócić do domu...), a facetowi z pracy jak będzie dzwonił, że siedzę na bezrobociu. Dyplomy podrę, żeby nie wzbudzać podejrzeń i wystosuję listy do każdej ze szkół do których uczęszczałam, żeby jakoś zatuszowała moją bytność w jej murach. Oduczę się języków obcych i się oszpecę. Wtedy będę mogła z dumą powiedzieć, że przynajmniej spełniam wyobrażenia blogerek o tych szarakach, którzy mają czelność patrzeć na blogerską działalność krytycznie

Aha, mam problem kolejny z nieistniejącym facetem i torebką... No bo on nosi torbę, taką przez ramię - może to ja powinnam się ubierać tak, by mu pasować do torebki ?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:09   #1840
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
może założymy bloga jak makelifeharder w wersji WOMEN?
Dajesz

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Wczoraj były momenty, że było nawet 80 gości (czyt. feszynistek), a dzisiaj coś tu cicho..
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:10   #1841
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3397668 9]


wiesz co mi się skojarzyło...? Tyle ludzi krytykuje politykę, postępowanie Tuska czy kaczyńskiego... myślisz że im zazdroszczą? [/QUOTE]

no wychodzi na to, że tak nie wiem skąd się wzięło, ze jedynym uzasadnieniem krytyki jest zazdrość najlepiej na to zwalić zamiast się przyznać do błędu jakbym miała blogaska to bym się tak nie oburzała jak jakaś królowa wyczucia i stylu tylko się zastanowiła, że coś musi być nie tak skoro mnóstwo ludzi tak twierdzi
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 14:13   #1842
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Mam wielką ochotę na pizze, ale chyba zrezygnuję, bo jeszcze mi się zrobi 61cm w pasie i to dopiero będzie..

Zauważyłyście, że wątek miał wczoraj 5 gwiazdek, a dzisiaj 4?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:17   #1843
m47
Raczkowanie
 
Avatar m47
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 117
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3397668 9]

wiesz co mi się skojarzyło...? Tyle ludzi krytykuje politykę, postępowanie Tuska czy kaczyńskiego... myślisz że im zazdroszczą? [/QUOTE]

Jakby nie patrzeć, to politycy mają wiele wspólnego z niektórymi blogerkami, też dopada ich syndrom wyparcia jarosławskiego
m47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:24   #1844
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Z metką też się da ja raz w pracy przechodziłam pół dnia zanim się zorientowałam, że zapomniałam oderwać na szczęście schowała mi się pod sukienkę, ale ubaw miałam ze znajomymi niezły jak to odkryłam
ja poszłam do szkoły w płaszczu z metką
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:27   #1845
m47
Raczkowanie
 
Avatar m47
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 117
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość

Zauważyłyście, że wątek miał wczoraj 5 gwiazdek, a dzisiaj 4?
Jakoś w południe spadło nawet do 3 ale w porę zareagowałam i wskoczyło na 4
m47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:29   #1846
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez m47 Pokaż wiadomość
Jakby nie patrzeć, to politycy mają wiele wspólnego z niektórymi blogerkami, też dopada ich syndrom wyparcia jarosławskiego
oj tak tak jak Rosja zrobila zamach na polski samolot tak my robimy codziennie zamachy na blogosfere
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:33   #1847
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

To może i mojego bloga ocenicie konstruktywną krytyką?
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:38   #1848
m47
Raczkowanie
 
Avatar m47
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 117
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
oj tak tak jak Rosja zrobila zamach na polski samolot tak my robimy codziennie zamachy na blogosfere
Ja po prostu kocham równowagę w przyrodzie, a jak do tej pory tej równowagi brakuje w blogosferze. Ok, mamy makelifeharder ale chłopaki piją tylko do jednego bloga, a przecież bohaterek jest wiele!
m47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:41   #1849
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Sytuacja na modnej polce idealnie podsumowana:
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1336421469
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 14:44   #1850
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Sytuacja na modnej polce idealnie podsumowana:
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1336421469

oby to było TYLKO nieużywanie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:46   #1851
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:48   #1852
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
To może i mojego bloga ocenicie konstruktywną krytyką?
My tu bezczelnnie obśmiewamy a nie konstruktywnie krytykujemy
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:54   #1853
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Dziewczyny tak mi się właśnie przypomniało, że jakiś czas temu chciałam mojego bloga rozszerzyć też o wersję modową, ale że ja jestem faszionowym wyrzutkiem i beztalenciem, to chciałam publikować raz w tygodniu ałtfity mojej mamy. Myślicie że to dobry pomysł?

Tak poza tym, chciałam się też pochwalić czymś mega trendi, czego żadna z was nie ma i teraz możecie wylać na mnie tonę jadu z tej zazdrości. Mam samochód w kolorze o fashion nazwie Guacamole A właściwie moja mama go ma.

A teraz idę jeść fashion pierożki ze szpinakiem. Ale smażone na smalcu nie zdązyłam uświadomić mamy, przed przyrządzeniem.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:59   #1854
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
To może i mojego bloga ocenicie konstruktywną krytyką?
Jeny dziewczyno, co Ty tam masz - Panna Cotta popełniłaś największą zbrodnię, przytyjesz!

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak mi się właśnie przypomniało, że jakiś czas temu chciałam mojego bloga rozszerzyć też o wersję modową, ale że ja jestem faszionowym wyrzutkiem i beztalenciem, to chciałam publikować raz w tygodniu ałtfity mojej mamy. Myślicie że to dobry pomysł?

Tak poza tym, chciałam się też pochwalić czymś mega trendi, czego żadna z was nie ma i teraz możecie wylać na mnie tonę jadu z tej zazdrości. Mam samochód w kolorze o fashion nazwie Guacamole A właściwie moja mama go ma.

A teraz idę jeść fashion pierożki ze szpinakiem. Ale smażone na smalcu nie zdązyłam uświadomić mamy, przed przyrządzeniem.
ałtfity Twojej mamy?! Niedopuszczalne.
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:07   #1855
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
ałtfity Twojej mamy?! Niedopuszczalne.
Ale moja mama jest niestandardową mamą.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:12   #1856
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:13   #1857
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

W te wakacje zamiast zasuwać na pielgrzymkę do Częstochowy idę w moich feszyn litach z DeeZee na kolanach (żeby lity się nie zniszczyły) na pielgrzymkę do Wuppertal. Zamierzam kupić też dużo feszyn suwenirów w tym mieście i ogólnie całą masę bloggerskich pamiątek.
Jest ktoś chętny?
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:16   #1858
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
koniecznie dopasuj do niego neonowo- malinowe buty!
oh boziu... miałam dziś na nogach miętowe vansy... (i dopiero teraz dotarło do mnie, że mam MIENTOWE buciki )


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
były
Maja jest passe
mój ma Vansy
mój też ma vansy!
i po innych Twoich postach wywnioskowałam, że ubiera się pdoobnie jak Twój... podejrzane pewnie dlatego stwierdziłam, że Twoj TŻ jest fajny


Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
To może i mojego bloga ocenicie konstruktywną krytyką?
ja akurat na Twojego bloga wchodzę od jakiegoś czasu regularnie i uważam Cię za mega sympatyczną osobę
P.S. 2 lata temu przechodziłam przez to samo co Ty, you know what I mean


Dziewczęta, kupiłam dziś pastelowo-żółty lakier do paznokci (testy już wieczorem!) i zielona marynarkę. Ale niestety jest soczyście zielona... nie miętowa ;( chociaż może soczysta zieleń zalicza się do neonów?
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:17   #1859
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
W te wakacje zamiast zasuwać na pielgrzymkę do Częstochowy idę w moich feszyn litach z DeeZee na kolanach (żeby lity się nie zniszczyły) na pielgrzymkę do Wuppertal. Zamierzam kupić też dużo feszyn suwenirów w tym mieście i ogólnie całą masę bloggerskich pamiątek.
Jest ktoś chętny?
to będzie bezcenny widok koniecznie fotorelacja na blogasku musi być
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:18   #1860
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
to będzie bezcenny widok koniecznie fotorelacja na blogasku musi być

Może być tylko after party.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.