Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-31, 16:34   #2581
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Widzialam kobitki, ze poruszalyscie bardzo drazliwy dla mnie temat odnosnie molestowania, wykorzystywania, obrzezania i ogolnego znecania sie nad dziecmi i kobietami. Naprawde bym chciala aby mozna bylo takiego skurczybyka skazac na natychmiastowa kare smierci! Brzydze sie takimi ludzmi a w sumie to stworami, bo na miano ludzi oni nie zasluguja.
Owego czasu duzo czytalam o krajach islamskich i kobietach w nich zyjacych. Nie moge uwierzyc ze mamy XXI wiek a nadal pozwala sie na okaleczanie kobiet w imie czystosci. Bzdura!
Polecam bardzo ksiazke ''Soad, spalona zywcem'', drastyczna ksiazka ale prawdziwa. Pocieszajace jest w jakims stopniu to ze sa jeszcze organizacje ktore staraja sie ratowac takie kobiety jak Soad.

A jezeli chodzi o handel zywym towarem.. nie wiem czy ogladalyscie film fabularny (sa 2 czesci) ''Dziewczyny z przemytu''. Bardzo polecam. Na koncu jest bardzo fajnie powiedziane, ze gdyby nie bylo popytu na takie cos (seks z dziecmi, nieletnimi itd.) to by nie bylo tego problemu, albo nie na tak szeroka skale. Naprawde obejrzyjcie sobie bo warto.
I jeszcze jeden film to ''Masz na imie Justine'' nasz polski ale rowniez fajny.
W glowie sie nie miesci ile okrucienstwa jest na tym swiecie.
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 16:51   #2582
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Aniu, mam nadzieję, że jednak spełnia. Tak, to ta z misiem.


my póki co doszliśmy do wniosku że odkładamy malowanie a szuflady wyłożymy takimi matkami do szuflad wczoraj zakupiłam dwie oczo☠☠☠nie różowe w biedronce

Misstic
wszystkiego najlepszego! zdrówka, szczęście i spełnienia jako mamusia

czytałam tą książkę... brr



---



Przyszły mi zakupy materacyk lateksowo-kokosowy z firmy vitmat 3 prześcieradełka, z czego 2 z oddychające, nieprzemakalną membraną i wszystkie 3 są z jerseyu cieszę się, bo większość widziałam z frotty

aaa i okrycie kąpielowe z kapturkiem, bo miałam jedno rozm 100x100
-
jeszcze jedna paczka zamówiona, ale pewnie przyjdzie dopiero po niedzieli
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 16:55   #2583
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość


my póki co doszliśmy do wniosku że odkładamy malowanie a szuflady wyłożymy takimi matkami do szuflad wczoraj zakupiłam dwie oczo☠☠☠nie różowe w biedronce

Misstic
wszystkiego najlepszego! zdrówka, szczęście i spełnienia jako mamusia

czytałam tą książkę... brr



---



Przyszły mi zakupy materacyk lateksowo-kokosowy z firmy vitmat 3 prześcieradełka, z czego 2 z oddychające, nieprzemakalną membraną i wszystkie 3 są z jerseyu cieszę się, bo większość widziałam z frotty

aaa i okrycie kąpielowe z kapturkiem, bo miałam jedno rozm 100x100
-
jeszcze jedna paczka zamówiona, ale pewnie przyjdzie dopiero po niedzieli
Dziekuje Aniu
Brawa za zakupki



Powiem wam dziewczyny, ze po tych wszystkich wspanialych zyczeniach napewno urodze szybko i bezproblemowo hehehe nie ma innej opcji
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 16:59   #2584
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

dziewczyny kiedy i czy w ogole zaczynacie masaz krocza?
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:00   #2585
mmadziaa
Rozeznanie
 
Avatar mmadziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 959
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Ana super zakupki
Miss i ja się dołączam do życzeń, wszystkiego najlepszego !

a co do zakupków w smyku można płacić punktami payback jeśli któraś zbiera, mi właśnie mama dała kartę swoją i zamówiłam synkowi dwie paczki klocków lego a dopłacić musiałam tylko 3 zł bo punktów brakło
zawsze to jakaś opcja mimo tych ich cen, nie ?
mmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:01   #2586
mmadziaa
Rozeznanie
 
Avatar mmadziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 959
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
dziewczyny kiedy i czy w ogole zaczynacie masaz krocza?
ja teraz ni potrzebuję bo cc ale w pierwszej ciąży nie masowałam, starałam się ćwiczyć mięśnie kegla ale nic to nie dało
mmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:01   #2587
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

W końcu dorwałam się do komputera !!!

Niestabilna Co tak straszysz na czerwono??? Mam wrażenie, że jeszcze tyle jest do zrobienia, a czasu coraz mniej Chyba w niedzielę wezmę się w końcu za pranie ubranek

Widzę, że zawzięta dyskusja nt. proszków i płynów dzieciowych??? To ja się wypowiem tak: kupiłam płyn do prania i płukania jeden jelp a drugi lovela i mam zamiar zużyć to, a później przejść na normalne płyny i proszki, chyba że Mała będzie miała problemy skórne (tfu tfu). Nie chcę od początku dziecka trzymać w sterylnych warunkach, bo z obserwacji wiem (tak jak któraś już pisała), że dzieciaki takie wychuchane częściej łapią alergie i choróbska różne. Niech Maluch ma styczność z bakteriami (oczywiście w granicach normy)

A na temat wykorzystywania dziewczynek się nie wypowiem, bo brak mi słów... Temat bardzo drażliwy i wywołujący u mnie łzy...

U mnie tylko kropi co jakiś czas, ale nie chce się porządnie rozpadać
Dobrze, że chociaż powietrze jest rześkie i jest w końcu czym oddychać
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 17:12   #2588
Amelie
Raczkowanie
 
Avatar Amelie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 239
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Dziewczyny fajna promocja w biedronce na chusteczki do pupci fitti (czytałam że polecają je)
4 zestawy po 3 paczki za nie całe 30 zł czyli w sumie 864 chusteczki czyli 2,5 za paczkę :brzyda l:
__________________
Feel the heat below my heart
Amelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:19   #2589
mmadziaa
Rozeznanie
 
Avatar mmadziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 959
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Amelie Pokaż wiadomość
Dziewczyny fajna promocja w biedronce na chusteczki do pupci fitti (czytałam że polecają je)
4 zestawy po 3 paczki za nie całe 30 zł czyli w sumie 864 chusteczki czyli 2,5 za paczkę :brzyda l:
o! spoko! ciekawe czy te chusteczki pasują do tych plastikowych pudełeczek co z daddami były bo jakoś mi się kojarzy że te fitti większe są
mmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:22   #2590
Amelie
Raczkowanie
 
Avatar Amelie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 239
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez mmadziaa Pokaż wiadomość
o! spoko! ciekawe czy te chusteczki pasują do tych plastikowych pudełeczek co z daddami były bo jakoś mi się kojarzy że te fitti większe są
Ja pierwszy raz o nich słyszę bo zbytnio nigdy mnie nie ciągneło do tych dzieciowych regałów w biedronce, ale sroka je poleca (naturalny skład bez "ulepszaczy").
__________________
Feel the heat below my heart
Amelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:26   #2591
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Mój szpital rejonowy... Miałam ostre zapalenie nerek w 12 tygodniu ciąży a odesłali mnie do domu z zaleceniem brania Apapu bo to tylko nerwoból... Dobrze że tam porodówki nie ma. Z resztą i tak bym tam nie urodziła... Umieralnia a nie szpital...
http://www.prw.pl/articles/view/3678...cili-do-srodka
coś strasznego co to się dzieje...
Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny psinka teraz ma okres tulenia sie do mnie, tak jakby czula ze w srodku jest dzidzius, ktory za chwile zniknie z brzucha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi się wydaje,że czuje pies takie rzeczy Mój psiak jak na początku ciąży się tulił to tylko do brzucha,mimo,że on taki głupkowaty jedynak i nigdy nie był taki wylewny w uczuciach a tak to kładł główkę na mój brzuch i zasypiał



Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość

Metam ja polecam taki proszek do posypania, a najlepiej taki różowy (większość jest biała). Niestety nie wiem czy on jest do dostania czy go nie wycofali bo on likwidował mrówki a te białe odstraszają.
.
Wiem moja mama taki miała,jutro do niej chyba pojadę i go wezmę,bo wiem,że jest bardzo dobry ale nie wiem czy tu go gdzieś znajdę...
Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Wczoraj oglądałam dokument o życiu kobiet w Indiach. W Dubaju, gdzie porywają nastolatki, już od 9 lat nawet i zmuszane są do seksu. Wypowiadała się 12latka porwana w wieku 9 lat, którą dwa razy dziennie przez dwa lata gwałcił "kupiec". Tysiące dziewczyn ginie, policja przekupiona, rząd jakby nie istniał tam.. Żadnej pomocy, a to jeden z najbogatszych krajów na świecie. Serce mi pękało. Taka dziewczyna o ile ją wypuszczą albo ucieknie nie może wrócić do rodziny, bo jest naznaczona, a u nich seks przed ślubem jest nie dopuszczalny.
Byłam tak wstrząśnięta, że nie mogłam usnąć. Czy my w średniowieczu żyjemy czy w epoce kamienia łupanego? Jakim potworem trzeba być, by gwałcić dziecko, bo nawet 13latka jest przecież dzieckiem...
To mi ulżyło, jak napisałam, ech.
Masę książek o podobnej tematyce już czytałam i za każdym razem byłam w szoku ja mam wrażenie,że to zwierzęta nie ludzie...

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Oficjalnie ogłaszam ze do 1 wrzesnia zostało 32 dni ... tak tak mamuśki, mozemy zacząć panikować
Oj tam,oj tam.... to aż 32 dni
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:39   #2592
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Zmiany na pierwszej stronie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:41   #2593
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Czyli jednak mnie pamiec nie zawiodła. Właśnie luknelam na stronę dm:

Für Allergiker

Die Denkmit Serie Ultra Sensitive richtet sich an Menschen mit empfindlicher und Allergie belasteter Haut. Sie wurde zusammen mit dem Deutschen Allergie- und Asthmabund e. V. entwickelt. Wasch- und Spülmittel sind parfümfrei, ohne Farbstoffe und Konservierungszusatz.

To nie jest typowo dzieciowy srodek do prania. Dla isob wrazliwych i skłonnych di alergi tak jak ten dali i persil.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To dobry wybór jak na pierwszy proszek
Ja płynu do płukania nie używam i nie mam w planach

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
dziewczyny kiedy i czy w ogole zaczynacie masaz krocza?
Ja chyba nie będę, naczytałam się troszkę negatywnych opinii i chyba odpuszczam ten temat
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:45   #2594
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
To dobry wybór jak na pierwszy proszek
Ja płynu do płukania nie używam i nie mam w planach


Ja chyba nie będę, naczytałam się troszkę negatywnych opinii i chyba odpuszczam ten temat
U nas kazdy sensitiv dla alergików i osob wrazliwych będzie dobrym wyborem. Kwestia ceny.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
W końcu dorwałam się do komputera !!!

Niestabilna Co tak straszysz na czerwono??? Mam wrażenie, że jeszcze tyle jest do zrobienia, a czasu coraz mniej Chyba w niedzielę wezmę się w końcu za pranie ubranek

Widzę, że zawzięta dyskusja nt. proszków i płynów dzieciowych??? To ja się wypowiem tak: kupiłam płyn do prania i płukania jeden jelp a drugi lovela i mam zamiar zużyć to, a później przejść na normalne płyny i proszki, chyba że Mała będzie miała problemy skórne (tfu tfu). Nie chcę od początku dziecka trzymać w sterylnych warunkach, bo z obserwacji wiem (tak jak któraś już pisała), że dzieciaki takie wychuchane częściej łapią alergie i choróbska różne. Niech Maluch ma styczność z bakteriami (oczywiście w granicach normy)

A na temat wykorzystywania dziewczynek się nie wypowiem, bo brak mi słów... Temat bardzo drażliwy i wywołujący u mnie łzy...

U mnie tylko kropi co jakiś czas, ale nie chce się porządnie rozpadać
Dobrze, że chociaż powietrze jest rześkie i jest w końcu czym oddychać
Strasze by bylo wiadomo ze dzidzia już prawie za rogiem :p





Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
dziewczyny kiedy i czy w ogole zaczynacie masaz krocza?
Ja z checia bym zaczela, ale mi brzuch przeszkadza i nie dosiegne tak by nie bolało

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:46   #2595
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Misstic ja polecam książkę ''Okaleczona'' Khady. A film z A.Bachledą-Curuś Handel widziałyście? Też fajny... Dla mnie takie rzeczy są nie do przyjęcia... Jacy Ci ludzie są zacofani że okaleczają własne dzieci albo oddają je do burdeli... tragedia... Ja oglądałam ostatnio Wojciechowską i było akurat o tym, że jeśli w Indiach umiera pierwszy mąż to kobieta staje się fatum dla rodziny i dawniej takie kobiety palono żywcem na stosie ze zwłokami męża. Obecnie jest to zakazane więc dzieci wyrzucają taką matkę z domu i nie ma prawa Ona wrócić więc błąka się po Indiach lub idzie do przytułków dla takich kobiet, gdzie jest zazwyczaj niedożywiona i od rana do wieczora się modli i przeprasza za to co się stało...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:47   #2596
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Co sie dzieje wogole....
Z tą ebola też masakra...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:48   #2597
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Zmiany na pierwszej stronie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ciekawe, która będzie następna

A miałaś może jakieś nowe wiadomości od Agnes?
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:49   #2598
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Niestabilna dobrze że na końcu dodałaś brawa dla naszej kruszynki Lenki... Nasza maskoteczka pierwsza...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:53   #2599
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Ciekawe, która będzie następna

A miałaś może jakieś nowe wiadomości od Agnes?
No ja też jestem ciekawa. Oby zadnej sie za bardzo nie spieszylo. Niech jeszcze poczekaja nam w brzuszkach. Bo to nie jest jeszcze 100% bezpieczny czas.

Niestety nic nie slyszalam nic od agnes. Ona pewnie nie może oderwać sie od swojej kruszynki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Niestabilna dobrze że na końcu dodałaś brawa dla naszej kruszynki Lenki... Nasza maskoteczka pierwsza...
No jakże inaczej. To dla obu dziewczynek. Bo dzielne. No i Lena poczekala te dwa tyhodnue jakby nue patrzeć. Bo mogla wyskoczyc wcześnie. Bo Agnes juz dlugi czas miala skurcze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 17:58   #2600
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Misstic jejaaaaaaaaaaaaa no najlepszego kochana, szybkiego porodu i spełnienia wszytkich marzeń
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 18:18   #2601
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Jakie 32 dni straszycie tylko u mnie jakieś 50 dni do końca także relax

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 18:32   #2602
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Miss!!!!! SPEŁNIENIA MARZEN!!!!!!!!!
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 18:37   #2603
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

jenny ja póki co nie masuje tylko smaruje olejkiem migdałowym

niestabilna
a mogę coś zasugerować? może by tak zostawić i datę ur i jaki był tp? będziemy wiedziały czy maluszki były terminowe
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 18:52   #2604
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Kobietki, od dziś jest nowa promocja w Rossmanie !!!
http://www.rossnet.pl/promocje?page=1

Widzę, że są między innymi: podkłady do przewiajania, woda dla niemowląt, wkładki laktacyjne - może któraś wyhaczy coś dla siebie...

Niestabilna, też myślałam, że któraś urodziła Potrafisz ty wyróżnić posta

Dziś mąż po pracy podrzucił mnie do Lidla, na drugi koniec miasta, bo od dłuższego czasu czaiłam się na tę półeczkę:

http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-BCCB1...etail&id=18178

Wreszcie ją mam i buciki mają swoją miejscówkę, stoją ładnie, składnie i wygodnie
Na dworze nadal chłodno, jest wreszcie czym oddychać.

Edytowane przez ircha06
Czas edycji: 2014-07-31 o 19:49
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 18:54   #2605
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

No wiec byłam i wszystko w porządku. Mała warzy 1850g i powiedział gin ze duza nie bedzie. Ale za dwa tyg mam przyjąć żeby zobaczyl czy rośnie jak bedzie powoli rosnąć to mnie na oddział wyśle na parę dni Eh nie dobrze ;-) ale myślę ze nie bedzie to konieczne. Po za tym szyjka powoli sie skraca ale jest w normie.

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio przy użyciu Tapatalka
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 18:56   #2606
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
jenny ja póki co nie masuje tylko smaruje olejkiem migdałowym

niestabilna
a mogę coś zasugerować? może by tak zostawić i datę ur i jaki był tp? będziemy wiedziały czy maluszki były terminowe
Pewnie ze mogę, tylko sie boje ze na koniec post bedzie za dlugi i 1/3 mam sie nie zmieści do posta.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 19:00   #2607
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez evelina33 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie. Dostałam skierowanie na cesarkę, w końcu trafiłam na uprzejmego i miłego lekarza, który powiedział, że ucisk kręgów przy nawet kaszlnięciu jest obciążeniem i może sprawiać ból, a w połączeniu z bólem porodowym nie jest to dobre rozwiązanie, więc lepiej uniknąć, gdyż MAMA powinna być sprawna po porodzie Kazał też później skonsultować się z Neurochirurgiem.
Czekam teraz na ustalenie terminu cesarskiego cięcia, dowiem się dopiero 18.08 kiedy mnie rozpakują
I szczerze mam ten komfort psychiczny już, nie obawiam się że nie byłabym sprawną mamą po porodzie
to fajnie, pewnie spokojniejsza jesteś no jak już wcześniej wspominałam, ja niby nie mająca problemów z kręgosłupem, po ciąży i sn pół roku mialam bóle pleców przy brzuszkach. Do tego tego przecież dźwiga się maluszka, także sprawne plecy to podstawa po porodzie

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Związku z tym że będziemy rodzić w tym samym szpitalu i ja się juz szykuje na jutro , odpowiedz mi kochana czy potrzebowałaś mieć ze sobą te 3 wyniki :
-wynik badania GBS - na obecność paciorkowców z grupy B
- wynik badania na obecność antygenu HBS,
- wynik odczynu Wassermanna - VDRL

Bo to że grupę krwi trzeba mieć to wiem , zrobiłam bo moja gin zapomniała o tym kompletnie...
czytałam też że dla dziecka potrzebne tylko chusteczki nawilżające i może jakieś swoje ciuszki bo te szpitalne to zniszczone sa i np . dziurawe a nie chce żeby moja dzidzia od początku była ubierana w takie ciuszki jak masz jakieś sugestie co zabrać tam jeszcze to mi spamuj buziole

Laktator ręczny ? bo podobno mają tylko elektryczne i doją jak krowę ? prawda ?
własnie dziś odebrałam paciorkowce, nie mam tego diabelstwa powiem Ci, że nie pamiętam, co nalezy zabrać, na paciorkowce i grupę krwi bankowo. A pozostałe to nie wiem, dopytam się mojej gin w poprzedniej ciąży moja gin część wyników badań spinała zszywaczem z moją kartą ciąży, także nie musiałam się o to martwić
jak ja byłam w szpitalu, to było wszystko dla dziecka, łącznie z chusteczkami. Ale chusteczki w weekend się skończyły (byłam 5 dni po porodzie w szpitalu, wiec troszkę tam czasu spędziłam). Ale warto mieć swoje chusteczki i pampersy na wypadek gdyby sie skończyły. Ja nie ubierałam młodą w swoje ciuszki, miała na sobie szpitalne, dziurawe nie były, z tego co pamiętam po prostu w kolorze białym. Ale jak najbardziej możesz własne mieć
laktatory to każda z dziewczyn miała własny (te, co miały). Ja miałam straszny nawał pokarmu i się ulitowała nade mną położna i załatwiła mi odciąganie elektronicznym, ale to na innym oddziale, na takim oddziale zwykłym poporodowym (nie wiem, jak fachowo to nazwać) nie było laktatorów. Także najlepiej mieć własny. Nie warto też za dużo rzeczy mieć, bo torbę to trzymałam pod łóżkiem, leżałam w sali 5-osobowej, plus 5 maluszków, plus ileś toreb to się kotłowało Ogólnie źle nie było, ale pamiętam, że moja młoda i jeszcze jeden chłopiec _Cezary- darli się najgłośniej na oddziale balam się, że w domu młoda też tak będzie się darła, na szczeście w domu już spokojniejsza

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Widzialam kobitki, ze poruszalyscie bardzo drazliwy dla mnie temat odnosnie molestowania, wykorzystywania, obrzezania i ogolnego znecania sie nad dziecmi i kobietami. Naprawde bym chciala aby mozna bylo takiego skurczybyka skazac na natychmiastowa kare smierci! Brzydze sie takimi ludzmi a w sumie to stworami, bo na miano ludzi oni nie zasluguja.
Owego czasu duzo czytalam o krajach islamskich i kobietach w nich zyjacych. Nie moge uwierzyc ze mamy XXI wiek a nadal pozwala sie na okaleczanie kobiet w imie czystosci. Bzdura!
Polecam bardzo ksiazke ''Soad, spalona zywcem'', drastyczna ksiazka ale prawdziwa. Pocieszajace jest w jakims stopniu to ze sa jeszcze organizacje ktore staraja sie ratowac takie kobiety jak Soad.

A jezeli chodzi o handel zywym towarem.. nie wiem czy ogladalyscie film fabularny (sa 2 czesci) ''Dziewczyny z przemytu''. Bardzo polecam. Na koncu jest bardzo fajnie powiedziane, ze gdyby nie bylo popytu na takie cos (seks z dziecmi, nieletnimi itd.) to by nie bylo tego problemu, albo nie na tak szeroka skale. Naprawde obejrzyjcie sobie bo warto.
I jeszcze jeden film to ''Masz na imie Justine'' nasz polski ale rowniez fajny.
W glowie sie nie miesci ile okrucienstwa jest na tym swiecie.
ja obecnie unikam takich tematów, zbyt mocno przeżywam, a dodatkowo deprechę pogłębia fakt, że jestem mamą córek. I to racja, jest popyt, jest podaż. Oglądałam niedawno na TVNSTYLE program amerykański" Pułapka na pedofila", tak ktoś z organizacji zajmującej się pedofilią podszywał się w necie za 13-letnią dziewczynkę lub chłopca i był na chacie. Odzywali się faceci w różnym wieku, umawiali się na spotkania. I przybywali na te spotkania (a tam zonk, bo kamera i policja). I powiem Wam, że tymi pedofilami byłi faceciw wieku od 18 do 70 lat! każda grupa społeczna, byli pracownicy fizyczni, aktor drugoplanowy, policjant itp. Normalnie wyglądający faceci, na co dzień pewnie cudowni mężowie i ojcowie w ciągu chyba 2-3 dni 40 pedolifów pojawiło się na to spotkanie, przynosili ze sobą prezerwatywy, alkohol, słodycze itp. Byli przekonani, że spotykają się z 13-letnią dziewczynką!!!!!(lub chłopcem!!!)

Cytat:
Napisane przez Amelie Pokaż wiadomość
Dziewczyny fajna promocja w biedronce na chusteczki do pupci fitti (czytałam że polecają je)
4 zestawy po 3 paczki za nie całe 30 zł czyli w sumie 864 chusteczki czyli 2,5 za paczkę :brzyda l:

dobrze, że mówisz lubię te chusteczki
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 19:01   #2608
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Ircha mam taka samą półeczkę tylko kupiłam ją jak była ostatnim razem w promocji...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 19:09   #2609
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Witam się dziewczynki, przede wszystkim gratulacje dla naszej Agnes, niech kruszynka rośnie zdrowo Misstic sto lat i oczywiście szczęśliwej końcówki ciąży i łatwego porodu
Ja jak zwykle zaniedbałam pisanie, żadna nowość ale jestem cały czas na bieżąco Miałam dziś wizytę - jestem w 32 tyg i 2 d, mały waży 2400 wg pomiarów jest większy o 2 tyg i 6 dni i termin z 23 września robi się na 5 Chyba pora zacząć kompletować wyprawkę
Jeśli chodzi o "dzieciowe" proszki i płyny, to ja ich będę używała dopóki mi się skończą, a potem o ile mały nie będzie uczulony, mam zamiar prać razem z naszymi masażu krocza raczej nie będę stosowała, pewnie i tak szybko bym się zniechęciła dołączam zdjęcie Franka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg franio1.jpg (12,4 KB, 20 załadowań)
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 19:18   #2610
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Już niewiele nam zostało, by się cieszyć dzidzią małą ! Wrześniówki 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
To dobry wybór jak na pierwszy proszek
Ja płynu do płukania nie używam i nie mam w planach


Ja chyba nie będę, naczytałam się troszkę negatywnych opinii i chyba odpuszczam ten temat
powiedz prosze jakie to negatywne opinie były?
Myslalam, ze masaz krocza to same plusy...
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-12 22:40:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.