Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-30, 15:29   #1
Spajkunia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 40
Thumbs down

Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)


Bo ostatnio odkryłam szampon HIPP dla dzieci i jestem w szoku ..
on naprawde nie ma w sobie chemii i jest boski ..włosy po nim lsnia i są mieciutkie.
nawet mój mąz go kupił sobie i powiedziałze lepszego nie mial
co myslicie o tego rodzaju szamponikach?
Spajkunia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 15:37   #2
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Smile Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Ja tam lubię od czasu do czasu myć włoski szamponami dla dzieci Bo w międzyczasie walczę z łupieżem... :/
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 15:44   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Cytat:
Napisane przez Spajkunia24 Pokaż wiadomość
Bo ostatnio odkryłam szampon HIPP dla dzieci i jestem w szoku ..
on naprawde nie ma w sobie chemii i jest boski ..włosy po nim lsnia i są mieciutkie.
nawet mój mąz go kupił sobie i powiedziałze lepszego nie mial
co myslicie o tego rodzaju szamponikach?
jak najbardziej myję szamponem HIPP lub z serii dla dzieci Rossmann. Nie zawierają one sls, są delikatne dla skóry głowy.
Polecam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 15:48   #4
Spajkunia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 40
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

no to super
juz myslalam ze tylko ja myje dziecięcymi szamponami włosy
Spajkunia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 16:07   #5
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Ja dzis przeczytałam, ze włosy które nadmiernie sie przetłuszczaja powinno sie myc własnie szmponami dla dzieci
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 16:13   #6
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

jestem jak najbardziej za!!!wyprobowalam chyba wszystkie sampony.......bylamzalama na swoim stanem wlosow dopoki nie odkrylam johson baby ;-) -jeden szampon wystarczyl aby odmienic mi zycie.i na dodatej jest nie drogi...
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 16:49   #7
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Jak tylko wykończę wszystkie szampony, które mam w zapasie, postaram się przerzucić właśnie na szampony dla dzieci. Mam nadzieję, że nie będą podrażniały skóry głowy tak jak te zwykłe.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 17:03   #8
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Ja też kupiłam Babydreama z Rosmanna i po 2 tygodniach pojawiło mi się coś w rodzaju łupieżu tak jakby szampon przesuszył skórę głowy. W ogóle bardzo suche miałam włosy jak go używałam. Odstawiłam go i jest ok. Może teraz kupię Hippa albo Johnson's baby, chociaż trochę zraziłam się do tych dziecięcych szamponów.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 20:16   #9
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam Babydreama z Rosmanna i po 2 tygodniach pojawiło mi się coś w rodzaju łupieżu tak jakby szampon przesuszył skórę głowy. W ogóle bardzo suche miałam włosy jak go używałam. Odstawiłam go i jest ok. Może teraz kupię Hippa albo Johnson's baby, chociaż trochę zraziłam się do tych dziecięcych szamponów.
a w jakim dokladnie stanie sa Twoje wlosy i czego oczekujesz od szmponu???ja mam manie na punkcie szamponow wiec moge Ci co nieco doradzic...
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 10:47   #10
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
a w jakim dokladnie stanie sa Twoje wlosy i czego oczekujesz od szmponu???ja mam manie na punkcie szamponow wiec moge Ci co nieco doradzic...
Jeżeli masz manię na punkcie szamponów to i mnie odpowiedz xD Mam włosy po trwałej, jak najbardziej udanej jednak nie przemyślanej ! Nigdy nie farbowałam włosów, jestem naturalną jasną blondynką, ale z żółtymi refleksami. Zależy mi na pozbyciu sie puchu po trwałej i jak najszybszym odrośnięciu moich włosów do naturalnych i prostych. Nie chcę ich prostować prostownicą, bo nie chcę zniszczyć ! Potrzebuję specyfiku który ujarzmi poprostu ten puch! Przymierzam się, albo do Dove jedwabista gładkość, albo sunsilk fioletowy wygładzający i przy okazji Seboradin Niger (na szybszy porost) Może znasz jakiś cudowny szampon ?
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 18:25   #11
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
a w jakim dokladnie stanie sa Twoje wlosy i czego oczekujesz od szmponu???ja mam manie na punkcie szamponow wiec moge Ci co nieco doradzic...
Wszelkie rady zawsze mile widziane Ja oczekuję od szamponu tylko tego, żeby dobrze mył, ale przy tym nie wysuszał ani skóry głowy ani włosów. Zawsze używam jeszcze odżywki. Mam cienkie włosy, niefarbowane, trochę zniszczone od prostownicy, myję ję często.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-31, 20:47   #12
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

A mnie szampony dla dzieci kompletnie nie pasuja Fakt, wlosy sa mieciutkie i pachnace ale tylko kilka h i jak umyje rano to wieczorem sa juz tluste. Po normalnych szamponach jest ok
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 23:21   #13
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Ja myje włosy od ok. pół roku szamponami dla dzieci, najpierw był babydream, potem inny też bez sls, teraz jest hipp.Ten jest chyba najlepszy.
Niestety nabawiłam się łupieżu i czasami mam okropne uczucie pieczenia całej głowy.Używałam w miedzyczasie rycyny, być może to od tego.

W każdym bądz razie dobrze jest od czasu do czasu używać szamponu oczyszczającego, lub choćby zwykłego z SLS, ponieważ szampony dla dzieci nie zmywają silikonów(np. dimethicone) z drogeryjnych odżywek, które z czasem obciążają włosy.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 10:26   #14
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Ja właśnie dziś zaopatrzyłam się w szampon Hipp'a po tym, jaką masakrę miałam z włosami po zestawie Gliss Kur'a
Cieszę się, że opinie o nim są pozytywne i mam nadzieję, że i ja będę z niego zadowolona

EDIT: umyłam nim włosy. I muszę przyznać, że jest naprawdę świetny! Przynajmniej na razie. Nie nałożyłam nawet wosku na końcówki, żeby zobaczyć, jak włosy będą się zachowywać po Hipp'ie. Zobaczymy jutro rano.

EDIT2: włosy po Hipp'ie są naprawdę świetne! Ja mam je ani proste, ani kręcone, i widać, że po samym szamponie mają większą skłonność do kręcenia się, a jak je wyprostuję, to nawet po nocy bardzo ładnie się układają. Także z czystym sumieniem polecam!
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.


Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2007-04-05 o 15:24
Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 14:38   #15
olcia_15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łask
Wiadomości: 64
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

a czy ktos uzywal szamponu do wlosw Johnson's baby ? polecacie?
olcia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 15:52   #16
Casandra
Raczkowanie
 
Avatar Casandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 137
GG do Casandra
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Ja tez od jakiegoś czasu myje włosy szamponem dla dzieci Bambi i jest naprawdę super,powiedzialabym nawet że w moim przypadku lepiej się sprawdził od szamponu z loreal,którym myłam wcześniej włosy,ale odzywkę nadal nakladam z Loreal lub Joanny.Pozdrawiam.
Casandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 15:56   #17
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Mi szampony dla dzieci nie pomagają. Bo Johnsonie mam "ciemieniuche" na głowie i musze bardzo uszarpać się włosy grzebieniem nim je rozczesze, ale to może dlatego że ogolnie mam terudno rozczesujące się włosy. Ostatnio kupiłam Bambi brzoskwiniowy - ładnie pachnie, dobrze się pieni, włosy są troche sztywne, ale nie nagorszy. Też uważam że szampony dla dzieci nie do końca zmywaja silikony ze środków do stylizacji i odżywek. Może wypróbuje Hippa
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 17:48   #18
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Dzwne, że tyle z was nabawiło się łupieżu od takich delikatnych szamponów... Mi na odwrót - pomógł z tym i do tego mogłam myć włosy co dwa dni, a nie jak wcześniej - co pół...
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 19:42   #19
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

ja nie mam dobrych doświadczeń z szamponami dla dzieci.
Generalnie włosy mam cienkie i delikatne blond, za to skórę głowy przetłuszczającą
wiec, powinny mi te szampony pomóc
ale niestety Jofnson's podrażnił mi jeszcze bardziej skórę głowy, swędziała jak opętana


może kiedyś sie skuszę na HIPPa, ale to tylko dlatego, że oliwka z tej serii jest niebiańsko korzystna dla mojej skóry
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 11:10   #20
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

ja niestety bardzo zawiodłam sie na HIPPie,zachęcona zbawiennym działaniem oliwki HIPP kupilam szampon,i tu zamiast poprawy dramat,moje włosy zaczeły sie bardzo przetłuszczać i elektryzować na dodatek dostałam łupieżu
mimo braku sls szampon zawiera rożne inne świństwa które pogorszyły stan moich włosów
z tego co wiem bardzo dobry jest bubchen z lipą i rumiankiem,moze ktoras z was go probówala?
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:23   #21
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

jakie inne świnstwa?
wydaje mi się, że ten szampon, jeśli już zawiera jakieś świństwa, to chyba te najłagodniejsze.....
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 08:13   #22
Amerat
Raczkowanie
 
Avatar Amerat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Słyszałam, że dzieci mają inną strukturę skóry głowy, dlatego też nie powinno się my włosów takimi szamponami
Amerat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 20:58   #23
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

No właśnie jak to jest z tymi składami? szampony dla dzieci oczysczają włosy lepiej z tyc wszystkich odżywek czy wręcz przeciwnie? Ja kiedy chcę oczyscić włosy używam szamponu Bambi, a potem już nie nakładam żadnych odżywek.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 09:32   #24
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Nie wiem czemu mialoby sie nie myc wlosow szamponami dla dzieci. To pewnie chwyt reklamowy firm, ktore boja sie o strate klientow . A wystarczyloby produkowac mniej agresywne i szkodliwe produkty!!!

Wydaje mi sie ze nie maja one innych skladnikow niz zwykle szampony, poza substancjami szkodliwymi. Sa lagodniejsze niz zwykle szampony i nie kazdemu moga dlatego sluzyc. Jednak nie widze powodu, dla jakiego mialyby szkodzic.

Ja uzywam szamponow dla dzieci od paru miesiecy (Bambi ktory lepiej myje i Bambino, ktory bardzo fajnie pielegnuje moje wlosy)- a mam 23 lata i sa rewelacyjne. Dzieki nim nie schodzi mi juz podrazniona przez inne szampony skora glowy. Wlosy sa czyste az 2 dni, co jest totalnym sukcesem. Widac ze nie sa one suche, dobrze sie ukladaja, nabraly puszystkosci. Oczywiscie na konce nakladam odzywke, bo u mnie zaden szampon by nie wystarczyl. Poki szampon mi sluzy na pewno nie wymienie go na inny i nie interesuje mnie co mowia na ten temat "specjalisci".
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 09:43   #25
szajbus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 550
GG do szajbus
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

A ja od pewnego czasu myje włosy tylko szamponami dla dzieci. Inne (nawet aa) uczulają mnie.
__________________
"Każdy absurd ma także swoją logikę"
Do wyrobu biżuterii
Wymiana
Wish


szajbus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 09:47   #26
Mru-nia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawka
Wiadomości: 3
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Witam! Nie jestem sama)) Ja mam skórę głowy bardzo nadwrażliwą - dlatego najlepszy szampon to Bambino. Kosztuje 2,5 czasam w promocji jest po złotówce. Wyleczył mi wszelkie zadrażnienia (powoli, bo po pół roku używania). Nie mam już łupieżu, nie swędzi mnie skóra głowy. CUUUDO!
Mru-nia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 10:14   #27
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

A nie przesusza?
Mój szampon musi mi dobrze pielęgnować włosy.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 10:29   #28
ines.fryzjer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Można spokojnie myć włosy szamponami dla dzieći, są o wiele łagodniejsze i mniej środków pielęgnujacych zawierają.
Są też o wiele łagodniejsze niż normalne szampony.

Ja osobiści lubie też zwykłe szampony pokrzywowe, też są bardzo delikatne.
__________________
SALONY 'INES' - profesjonalna pielęgnacja Twoich włosów
Fryzjerzy.com - portal fryzjerski
ines.fryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 11:25   #29
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Taki szampon np. Bambi zawiera jednak drażniący niektórych sls. mi służy, jest jednak w miarę dobry(skład)?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 12:33   #30
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Czy wg was mycie włosów szamponami dla dzieci jest dobre w wieku 24 lat?:)

Zarowo szampon Bambi jak i Bambino, ktorych uzywam maja niestety w skladzie sls. Ku mojemu zaskoczeniu sa jednak o wiele delikatniejsze od moich poprzednich szamponow do wlosow przetluszczajacych sie , a ponadto lepiej niz one dziaja. Do tego dochodzi cena ok. 5 zl. :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.