Ból brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 09:42   #1
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97

Ból brzucha


Witam!obecnie trwa 5 dzień miesiaczki( zawsze jest 7 dni) i od wczoraj mam straszne bóle brzucha.Wczoraj by funkcjonować wzięłam 5 nurofenów forte i dzis się zapowiada podobny dzień.Od czerwca po odstawieniu antykoncepcji staramy sie z mężem kolejne o dziecko.Na początku cykle były 28 dniowe ale potem sie wydłużyły.Obecny był 35 dniowy.
Nigdy wcześniej nie miałam takich bóli.Czasem miałam lekki ból brzucha przed miesiączką ale ustępował pierwszego dnia.Ten jest bardzo silny i wystąpił dopiero 4 dnia.Czym to może być spowodowane? Proszę o pomoc
ulamisiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:08   #2
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Ból brzucha

Cytat:
Napisane przez ulamisiula Pokaż wiadomość
Witam!obecnie trwa 5 dzień miesiaczki( zawsze jest 7 dni) i od wczoraj mam straszne bóle brzucha.Wczoraj by funkcjonować wzięłam 5 nurofenów forte i dzis się zapowiada podobny dzień.Od czerwca po odstawieniu antykoncepcji staramy sie z mężem kolejne o dziecko.Na początku cykle były 28 dniowe ale potem sie wydłużyły.Obecny był 35 dniowy.
Nigdy wcześniej nie miałam takich bóli.Czasem miałam lekki ból brzucha przed miesiączką ale ustępował pierwszego dnia.Ten jest bardzo silny i wystąpił dopiero 4 dnia.Czym to może być spowodowane? Proszę o pomoc
Lekarz
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:58   #3
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Ból brzucha

Bóle mogą mieć wiele przyczyn, najlepiej wybrać się do lekarza aby Cie zbadał i zrobił ewentualnie dodatkowe badania USG, hormonalne itd. Bóle mogą być spowodowane np. torbielem na jajniku. Ciężko stwierdzić tak przez internet co tam w środku się dzieje
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 17:39   #4
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Ból brzucha

O ile bóle brzucha na początku miesiączki są czymś normalnym to podczas jej końca często mogą świadczyć o czymś poważnym. Zdecydowanie lekarz
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.