Czerwone policzki- wielki problem - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-18, 18:15   #1441
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Jeśli chodzi o twarz ja używam zwykłego kremiku baby dream z rossmana, nie zapycha, nie uczula i bardzo fajnie nawilża.
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 12:23   #1442
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ja używam kremu firmy plante system, w zimie był idealny, ale obecnie mam wrażenie, że nawilża niewystarczająco, nie mam pojęcia dlaczego. Czasem wspomagam się aqualią thermal vichy - kremik dobry, ale jak dla mnie ma zbyt ciężką konsystencję i zapach. Na noc stosuję allerco. Szczerze mówiąc nie znalazłam jeszcze idealnego kremu nawilżającego, także chętnie posłucham jakie inni mają doświadczenia i typy
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:33   #1443
Heksu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Witam
Czym procz wody z kranu moge splukac twarz z emulsji do mycia tejze twarzy? Zauwazylem ze alergicznie na nia reaguje ale nie wyobrazam sobie abym rano i wieczorem po umyciu buzi np cetaphilem nie splukal resztek z twarzy zwykla woda z kranu, macie jakies rady?
Heksu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 12:55   #1444
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez Heksu Pokaż wiadomość
Witam
Czym procz wody z kranu moge splukac twarz z emulsji do mycia tejze twarzy? Zauwazylem ze alergicznie na nia reaguje ale nie wyobrazam sobie abym rano i wieczorem po umyciu buzi np cetaphilem nie splukal resztek z twarzy zwykla woda z kranu, macie jakies rady?
Spróbuj przegotowaną wodą z kranu albo wodą mineralną.
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:35   #1445
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Dołączam się do wątku

U mnie najgorzej z czerwonymi policzkami jest przy jakichkolwiek wysiłkach fizycznych, w zimie podczas mrozu (ogółem przy zmianach temperatur) i oczywiście podczas stresującyh sytuacji

Choruję na nadczynność tarczycy co pewnie także ma z tym związek.
Są tu jeszcze jacyś chorujący?
Czy powinnam sobie zrobić jakieś dodatkowe badania w związku z tym czerwienieniem się?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 08:47   #1446
agusiak31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

czesc ja jestem po 2 gim zabiegu ipl a mam zleconych 6 zabiegow,ja juz widze rezultaty w kwietniu mam 3 ci zabieg moze poprostu lekarz dobral ci zle parametry lasera pewnie za slabe
agusiak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:53   #1447
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hejka ja powiem tak na 100% nei da sie tego usunąć tzn czerwonych policzków zawsze zostanie nam jakies miejsce gdzie bedzie sie lekko różowieć u mnei to są na sródku dwie plamki na szczescie wyglada to uroczo i pod podkladem nie widać i nawet wyglada fajnie mialam 6-7 zabiegów i wiem to problem ogólno ustrojowy i nie przeszkadza mi to jak kiedyś bo to wyglada naturalnie. Zaczełam używac kremy iżele do cery naczynkowej także przerzuciłam sie na auridem który naprawde jest boski i ogólnie bardzo polecam pogrubił skóre i naprawde jest grubsza . u mnei rumien zmniejszyl sie o 80% i nawet lekarka mi mówila zebym nie chodziła i nei przepłacałą bo pewne rzeczy moga sie same cofnąć a innych poprpstu sie nei da usunąć ja bede profilaktycznie co roku robic ze 2 zabiegi i juz ,obecfnie inwestuje w dobre kremy bo z czasem widac naprawd edobre efekty
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 13:19   #1448
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Jakie to dobre kremy dla ciebie sa? Ten chemiczny syf na bazie alko, parafin i parabenow? ;p
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:07   #1449
NeonAngel
Raczkowanie
 
Avatar NeonAngel
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Za górami, za lasami
Wiadomości: 59
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Chętnie dołączę się do wątku, wydaję mi się, że mam cerę trądzikową i naczynkową jednocześnie - na policzkach, nosie, a czasem nawet na brodzie cały czas mam rumieńce, nie tylko na zewnątrz, ale zawsze jak ćwiczę czy gotuję, i w domu, i na dworze.
Moja mama twierdzi, że nie mogę mieć cery naczynkowej w tym wieku (jestem jeszcze nastolatką) i ze jest to elementem trądziku, ale jej nie wierzę - pryszcze zaczęły mi wyskakiwać kiedy miałam ok.12 lat, z uporczywym rumieniem zmagam się dopiero od roku.
Czekam na rady, najbardziej przemawiają do mnie "domowe sposoby" i zioła.
Pozdrawiam!
NeonAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 16:49   #1450
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez pandrov Pokaż wiadomość
Jakie to dobre kremy dla ciebie sa? Ten chemiczny syf na bazie alko, parafin i parabenow? ;p
kazdy ma inną cerę i na mnie auridem podziałał dobrze twoja cera może go nie lubić..pozatym używam ivostin an noc (formuła skoncentrowana) kremik nivea ,płyn micelarny z ivostinu i jestem zadowolona wczesniej używałam avene i mam zamiar do niego wrócić...

PS po to jest forum żeby przedstawiac swoje poglądy i ja auridem polecam

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Ja będąc w liceum przez 2 lata miałam rumieńce potem mi przeszło i juz wtedy powinnam dbac o swoją cere może nie miałabym takich kłopotów jak teraz możliwe ze to "burza hormonów" u ciebie potem to przejdzie ale narazie powinnas dbac mimo wszystko o buzie.. domowe sposoby do mnei nei przemawiają można zaszkodzić niz pomóc sobie... dobry jest żel arnikowy ,dużo witaminki C (rutinoscorbin), delikatne żele myjące co cer wrazliwych z takich tanich to z rossmanie jest (żel do cery naczynkowej z flosleku)nei zapycha wogole i poprawila mi sie po nim cera..
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 17:53   #1451
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez ulenka1988 Pokaż wiadomość
Hejka ja powiem tak na 100% nei da sie tego usunąć tzn czerwonych policzków zawsze zostanie nam jakies miejsce gdzie bedzie sie lekko różowieć u mnei to są na sródku dwie plamki na szczescie wyglada to uroczo i pod podkladem nie widać i nawet wyglada fajnie mialam 6-7 zabiegów i wiem to problem ogólno ustrojowy i nie przeszkadza mi to jak kiedyś bo to wyglada naturalnie. Zaczełam używac kremy iżele do cery naczynkowej także przerzuciłam sie na auridem który naprawde jest boski i ogólnie bardzo polecam pogrubił skóre i naprawde jest grubsza . u mnei rumien zmniejszyl sie o 80% i nawet lekarka mi mówila zebym nie chodziła i nei przepłacałą bo pewne rzeczy moga sie same cofnąć a innych poprpstu sie nei da usunąć ja bede profilaktycznie co roku robic ze 2 zabiegi i juz ,obecfnie inwestuje w dobre kremy bo z czasem widac naprawd edobre efekty
a nie mówiłam? :P auriderm the best krem ever! :P
też tak sądzę. laser max 2 razy w ciągu roku i dobry krem i filtr i powinno być okej
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 12:07   #1452
cinnamon9
Przyczajenie
 
Avatar cinnamon9
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

dziewczyny! jakies masakryczne ceny piszecie tych zabiegow!...albo mi sie tak wydaje :/ sama wybieralam sie na zabieg, bo juz od dawna nie moge patrzec na siebie bez makijazu wybralam sie na mikro bo slyszalam ze to dobry podklad pod zamykanie a potem uslyszalam ze nie ma mowy-najmniej 3 tygodnie odstepu miedzy zabiegami... no i w ostatniej chwili mnie sila wyzsza odwolala za granice takze jakby ktos chcial odkupic kupona na zamykanie w Krakowie to piszcie moze niedlugo uda mi sie podejsc znow do zabiegu i zdam relacje
powodzenia!
cinnamon9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 12:51   #1453
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

..to i ja się dopiszę..mam skórę naczynkową z napadowym rumieniem pod wpływem emocji..jaki to koszmar!!.
...cyk..burak..patrzą..je szcze większy burak..ja do tego mam od razu buraka na dekolcie..ramionach i uszy mega czerwone..yyyyy wtedy najchętniej zapadłabym się pod ziemię.albo schowała buzię w zamrażalniku...rety rety..
..do tego w oststnich czasach pękające naczynka na nogach...normalnie dramat....ale ale...jak z tym walczę?..bo na lasery nie stac mnie zwyczajnie...i nie wierzę laserom...w zasadzie boje się...lekarz naczyniowiec wspominał, że owszem działaja ale jest ryzyko wystąpienia przebarwień...

..ja od dłuższego czasu używam kremu ruboril isispharma

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6125,ruboril.html

bardzo lubię..nie zlikwidował problemu czerwienienia ale jakby uspokoił..nie jestem aż tak czerwona...

doraźnie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-622620

fajna maseczka......zresztą wystarczy wejść na KWC i dział skóra problemowa ..tam znajdziecie top jesli chodzi o specyfiki na naczynka
.....i co więcej..rutinoscorbin..sł abo działa...cyclo3 forte niby dobre....ale wybróbuję troxeratio 300...


...co dalej..chyba z tym rumieniem napadowym to kwestia też psychiki..ja od lat walczę z nieśmiałością..z emocjami...zauwazyłam że mega ważna jest pewność siebie...walka z nerwami..opanowanie..to nie jest łatwe...pomyslmy jak mu postrzegamy ludzi z jakimś felerem..czy faktycznie tak mocno się na nich skupiamy ..nie..także musimy sobie wyobrazić, że nasz napad rumienia dla kogoś też nie jest niewiadomo czym...taka uroda..

..jeśli chodzi o mnie..ja również zmieniłam tryb zycia żeby chronić cerę naczynkową..rzuciłam palenie (niestety paliłam) i broń boże nie wezmę żadnych antypiguł..po tym działy się dantejskie sceny z moimi naczynkami na nogach ..estrogeny są złe na naczynka !!!!

powodzenia wszystkim buraczkom..jest nas sporo jak się okazuje..
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 13:31   #1454
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

dziewczyny ja mam pytanie trochę z innej beczki: używacie różu do twarzy? I jesli tak to w jakich kolorach? Mi podobają się te piękne malinowe ale zdaje sobie sprawę że mogę w nich wyglądać niekorzystnie...
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 14:59   #1455
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam pytanie trochę z innej beczki: używacie różu do twarzy? I jesli tak to w jakich kolorach? Mi podobają się te piękne malinowe ale zdaje sobie sprawę że mogę w nich wyglądać niekorzystnie...
Też próbowałam z różem ale używanie go mając skłonność do rumieni trochę mija się z celem
Chyba że pod spód jakiś bardzo dobrze kryjący podkład..

Mam taki kształt twarzy że powinnam ją modelować ale.. no właśnie jak to robić mając czerwieniącą się buzię? Może bronzer byłby bardziej odpowiedni? Tylko że jestem chyba na niego zbyt blada

A właśnie - co z opalaniem przy naszym problemie? Marzy mi się teraz na wiosnę przejść się pare razy na solarium żebym nie musiała świecić praktycznie białymi wręcz nogami, zresztą twarz, szyję i dekolt też chciałabym sobie opalić, bardzo sobie tym zaszkodzę na te rumiane policzki? I jeśli tak, to tylko chwilowo, i po paru dniach przejdzie, czy może się dłużej utrzymać?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 16:39   #1456
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
A właśnie - co z opalaniem przy naszym problemie? Marzy mi się teraz na wiosnę przejść się pare razy na solarium żebym nie musiała świecić praktycznie białymi wręcz nogami, zresztą twarz, szyję i dekolt też chciałabym sobie opalić, bardzo sobie tym zaszkodzę na te rumiane policzki? I jeśli tak, to tylko chwilowo, i po paru dniach przejdzie, czy może się dłużej utrzymać?
..oj ..opalanie wiadomo..nie jest dobre...przy naszej cerze ...broń Boże..pytanie ..na ile może zaszkodzić a to chyba indywidualna kwestia..mnie się przed jakimiś imprezami typu wesele zdarzyło zajść na solarium i jakoś bardziej mi to nie zaszkodziło, nie zauważyłam w każdym razie ale może warto wtedy dokupić jakies mazidło z duzym filtrem i wysmarować miejsca najbardziej wrażliwe lub ..opalanie natryskowe...trudno tu doradzić
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 17:14   #1457
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
..oj ..opalanie wiadomo..nie jest dobre...przy naszej cerze ...broń Boże..pytanie ..na ile może zaszkodzić a to chyba indywidualna kwestia..mnie się przed jakimiś imprezami typu wesele zdarzyło zajść na solarium i jakoś bardziej mi to nie zaszkodziło, nie zauważyłam w każdym razie ale może warto wtedy dokupić jakies mazidło z duzym filtrem i wysmarować miejsca najbardziej wrażliwe lub ..opalanie natryskowe...trudno tu doradzić
teraz właśnie słońce mi świeci w policzek przez okno, niestety nie mam zasłon, i już czują jak mi twarz płonie
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 18:00   #1458
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
teraz właśnie słońce mi świeci w policzek przez okno, niestety nie mam zasłon, i już czują jak mi twarz płonie
..ojoj to chyba Masz odpowiedź..
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 11:45   #1459
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hejka Ja osobiście używam bronzera w kulkach z tanszej firmy Wibo w Rossmanie sobie go kupiłam mam go juz bardzo długo i jakos nie chce sie skońćzyc Pedzelkiem rozprowadzam go po kościach policzkowych i łądnei to wyglada tak kobieco i twarz wyglada na lekko opaloną nie mam rumienia zabardzo juz ale mam delikatna skóre w sumie jak wspominałam kiedyś ..na wizazu pracuje przy kompie 8 h dziennie bez wstawania i wiadomo ze czasem mam lekke zaróżowienie po jendej stronie i dlatego uzywam sobie bronzera nie widac tego i jestem spokojna
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 11:47   #1460
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

no właśnie dlatego pytałam, nie chodzi mi konkretnie o jakiś malinowy róż, tylko może brzoskwiniowy, albo bronzer, ktoś używa z powodzeniem?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 07:05   #1461
fakeboobs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 27
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

robil ktos z was zabieg laserem vbeam, jesli tak to gdzie, za ile i jakie sa efekty?
fakeboobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:44   #1462
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

ja robiłam 4 zabiegi u mnie sie nie sprawdziły...rumień miałam nadal i może minimalnie był mniejszy ale za 300zł od wizyty oczekiwałam duzo wiecej -moge powiedziec ze naczynka otwarte ladnie pozamykał i nic mi na nowo nie popękało ale na czerwone policzki u mnei nie zdziałąłą absolutnie nic
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 16:47   #1463
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Cool Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Vbeam sie do tego nie nadaje, wiec kase tylko stracilas, vbeam dobre jest przy naczyniakach, czy przy KPRF na twarzy, vbeam w wawie robia chyba tylko w instytucie zdrowia na sobieskiego.
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 15:33   #1464
Stefciu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Czyli jaki zestaw kosmetykow radzicie na taka cere ??? Krew zalewa mnie w stresujacych sytuacjach, jestem na zewnatrz wieje wiatr jest wolgotno czy zimno ide do domu mija 15 min i pieka mnie policzki sa czerwone tak samo ze zmiana temperatury zimno na dworzu wchodze do domu czerwony . . . Prosze o jakies konkretne kremy które pomogly komus . Pozdrawiam ;]
Stefciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 12:17   #1465
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez Stefciu Pokaż wiadomość
Czyli jaki zestaw kosmetykow radzicie na taka cere ??? Krew zalewa mnie w stresujacych sytuacjach, jestem na zewnatrz wieje wiatr jest wolgotno czy zimno ide do domu mija 15 min i pieka mnie policzki sa czerwone tak samo ze zmiana temperatury zimno na dworzu wchodze do domu czerwony . . . Prosze o jakies konkretne kremy które pomogly komus . Pozdrawiam ;]
kremik do buźki Ruboril Isispharma..allegro koło 30 zł ale warto, uspokaja, krew tak nie zalewa, oczywiście nie od razu jest efekt, ale mnie pomaga, i konsekwentnie stosuję od dłuższego czasu , recenzje na wizażu potwierdzają..
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 12:30   #1466
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
..to i ja się dopiszę..mam skórę naczynkową z napadowym rumieniem pod wpływem emocji..jaki to koszmar!!.
...cyk..burak..patrzą..je szcze większy burak..ja do tego mam od razu buraka na dekolcie..ramionach i uszy mega czerwone..yyyyy wtedy najchętniej zapadłabym się pod ziemię.albo schowała buzię w zamrażalniku...rety rety..
..do tego w oststnich czasach pękające naczynka na nogach...normalnie dramat....ale ale...jak z tym walczę?..bo na lasery nie stac mnie zwyczajnie...i nie wierzę laserom...w zasadzie boje się...lekarz naczyniowiec wspominał, że owszem działaja ale jest ryzyko wystąpienia przebarwień...

..ja od dłuższego czasu używam kremu ruboril isispharma

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6125,ruboril.html

bardzo lubię..nie zlikwidował problemu czerwienienia ale jakby uspokoił..nie jestem aż tak czerwona...

doraźnie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-622620

fajna maseczka......zresztą wystarczy wejść na KWC i dział skóra problemowa ..tam znajdziecie top jesli chodzi o specyfiki na naczynka
.....i co więcej..rutinoscorbin..sł abo działa...cyclo3 forte niby dobre....ale wybróbuję troxeratio 300...


...co dalej..chyba z tym rumieniem napadowym to kwestia też psychiki..ja od lat walczę z nieśmiałością..z emocjami...zauwazyłam że mega ważna jest pewność siebie...walka z nerwami..opanowanie..to nie jest łatwe...pomyslmy jak mu postrzegamy ludzi z jakimś felerem..czy faktycznie tak mocno się na nich skupiamy ..nie..także musimy sobie wyobrazić, że nasz napad rumienia dla kogoś też nie jest niewiadomo czym...taka uroda..

..jeśli chodzi o mnie..ja również zmieniłam tryb zycia żeby chronić cerę naczynkową..rzuciłam palenie (niestety paliłam) i broń boże nie wezmę żadnych antypiguł..po tym działy się dantejskie sceny z moimi naczynkami na nogach ..estrogeny są złe na naczynka !!!!

powodzenia wszystkim buraczkom..jest nas sporo jak się okazuje..

jasne, że jest nas wielu ;-) czynniki psychiczne są niezwykle ważne. Trzeba po prostu nie przejmować się problemem i śledzić polski i zagraniczny rynek farmakologiczny : ) hormony, sterydy... to wszystko wpływa masakrycznie na naszą cerę i podejrzewam, że na samopoczucie też ; )

może kup sobie jakiś żel na dekolt czy wodę termalną do pryskania i ochładzania cery?
pozdrawiam! i WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!!!!!!! ;-*
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 14:59   #1467
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
jasne, że jest nas wielu ;-) czynniki psychiczne są niezwykle ważne. Trzeba po prostu nie przejmować się problemem i śledzić polski i zagraniczny rynek farmakologiczny : ) hormony, sterydy... to wszystko wpływa masakrycznie na naszą cerę i podejrzewam, że na samopoczucie też ; )

może kup sobie jakiś żel na dekolt czy wodę termalną do pryskania i ochładzania cery?
pozdrawiam! i WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!!!!!!! ;-*
..ojoj z dekoltem chyba troszkę się oswoiłam...dość szybko znika rumień a osobom które zauważą taki czerwony napad na dekoldzie spokojnie tłumaczę ..że taki mój urok i kropka...woda termalna jak najbardziej..nieco chłodzi szczególnie latem...a z kosmetykami staram się być na bieżąco..co prawda takie lepsze specyfiki na naczynka nie należą do najtańszych ale cóż.....również pozdrawiam cieplutko i życzę dużo słonka..bo na Kujawach troszkę pochmurno ;-*
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 09:52   #1468
Stefciu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Martka72 zamowilem juz ten krem na allegro 42 z przesyłką. Mam jeszcze 1 pytanie czym myć twarz jakims tonikiem czy zwykla woda z mydlem. ???
Stefciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 09:24   #1469
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez Stefciu Pokaż wiadomość
Martka72 zamowilem juz ten krem na allegro 42 z przesyłką. Mam jeszcze 1 pytanie czym myć twarz jakims tonikiem czy zwykla woda z mydlem. ???
..ojoj woda z mydłem czy tonik może wysuszać czy nawet podrażniać...ja stosuję wodę micelarną..jest bardzo delikatna..i polecam...ja mam taką z Vichy ale następnym razem kupię z ziaji w takiej niebieskiej buteleczce bo też jest dobra i dużo tańszaw zasadzie wody jako takiej nie używam wcale do buźki..wacik..troche wody micelarnej i przemywam..krem ruboril smaruję głównie na te miejsca które się najbardziej czerwienią bo niestety pojemność kremiku nie jest jakaś wielka....ja staram się testować różne produkty na naczynka..także jak znajdę tylko coś lepszego jak ruboril dam znać (jak do tej pory ruboril dla mnie jest najlepszy)

ps. własnie mam kontrolę z sanepidu w pracy.trochę się zdenerwowałam..czuję jak policzki grzeją ale patrze w lusterko i są tylko lekko zaróżowione..a kiedyś byłyby mega czerwoniaste..i to zasługa ruborilu moim zdaniem także życzę powodzenia
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com

Edytowane przez Martka72
Czas edycji: 2012-04-11 o 09:34
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 18:56   #1470
Stefciu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...t-spf-50-.html ja zamówiłem taki krem . . . dzisiaj go otrzymałem i powiem ci że naprawde łagodzi zobaczymy jak to bedzie po dłuższym okresie stosowania, zobacze pewnie też kupię tą wodę miceralną. . . Martka na ile czasu starcza Ci tego kremu ???
Stefciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-07 17:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.