Rozdawanie Metra. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 09:52   #31
dariusz8615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Rozdawanie Metra.

Cytat:
Napisane przez Tomasz1990 Pokaż wiadomość
Nie polecam rozdawać gazet metro. Po pierwsze marne wynagrodzenia 5,90 zł na rękę co jest strasznie mało. Po drugie zimą dają letnie kurteczki i czepeczki z daszkiem. Jeśli rozniesiesz gazety wcześniej i tak będziesz musiał/a czekać na nich. Oni nigdy wcześniej nie przyjadą. Najczęściej spóźniają się kilka minut. Nie polecam nawet na wakacji. Jak najdalej od tego propagandowej, lewackiej i prorządowej gazetki.
Kolego głupoty napisałeś, bądź obiektywny z mojej wiedzy stawkę 5,90 mają osoby nie uczące się i bezrobotne dodatkowo mają opłacane składki zdrowotne a dla uczniów i studentów lub osób które mają już jedną pracę stawka jest 8zł!. Co do kurtek sory jeśli masz swoją prywatą kurtkę zimową i nie mieścisz się w ich zimówkę albo jest ci nie wygodnie to dają ci letnią (nie wspomniałeś że kurtkę metra zakładasz na swoją kurtkę) bo są większe ale masz wybór zimówka lub letnia tak samo jest z czapkami ja osobiście wolałem chodzić w letniej czapce lepiej wyglądałem natomiast zimówka jest trochę obciachowa ale faktycznie spełnia swoją funkcję i jest ciepła także jeśli chciałeś się lansować to dostawałeś letnią bo sam decydowałeś i miałeś taki wybór, a jak wygram w totolotka to dam ci połowę wygranej, jak będziesz umiał jednym autem wydać gazety i zebrać wózki od kilku kolporterów w jednym czasie i... własnie teraz wszyscy powinni być w jednym miejscu albo zanosić samu wózek bo według twojego toku rozumowania kończysz gazety idziesz tylko gdzie? do domu? czy biura? pamiętaj masz wózek musisz go zdać. A tak poważnie przed podjęciem pracy osoba jest informowana o czasie pracy np ze w poniedziałki pracuje 3 godziny i jak rozda gazety np. po 2h to czeka godzinę tak ale cały czas ma płacone za 3h bo jeśli on już skończył po 2h to samochód w tym czasie zaczyna zbierać od pierwszego kolportera wózki któremu naj wcześniej wydał gazety i zbliża się mu 3h pracy chyba logiczne kolego?. Czasami mają kilka minut opóźnienia ale kto jest teraz przy tych remontach dojechać na czas zwłaszcza że oni też czekają na kolporterów i to tu generuje się opóźnienie które przekłada się na innych.
Czy pracować? czy nie? oto jest pytanie jeśli się nie uczysz i chciałbyś zarobić tyle kasy żeby było cię stać na nówkę samochód albo dostać kredy 300 tysięcy złotych to nie polecam natomiast jeśli traktujesz to jako dodatkowe źródło twojego dochodu i nie będziesz traktował tego jako główny dochód to jak najbardziej polecam przychodzisz na parę godzin z rana i parę stówek wpadnie w miesiącu idealna praca dla uczniów i studentów albo osób które pracują na 2 lub 3 zmiany.
dariusz8615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 16:47   #32
jaroslawnolbert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Rozdawanie Metra.

Uwaga na oszustów z metro.Nie dość, że na miejsce spotka się spóźniają czasem nawet 25 minut, nie przepraszają za to ani nie płacą za czas czekania to jeszcze tragicznie płacą 5,90 zł na godzinę. Mi ci oszuści zapłacili mniej pieniędzy. Kłamcy. Oby ta lewacka darmowa gazeta w której nie ma co czytać padła jak najszybciej. I padnie bo z roku na rok coraz mniejszy nakład. I bardzo dobrze.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dariusz8615 Pokaż wiadomość
Kolego głupoty napisałeś, bądź obiektywny z mojej wiedzy stawkę 5,90 mają osoby nie uczące się i bezrobotne dodatkowo mają opłacane składki zdrowotne a dla uczniów i studentów lub osób które mają już jedną pracę stawka jest 8zł!. Co do kurtek sory jeśli masz swoją prywatą kurtkę zimową i nie mieścisz się w ich zimówkę albo jest ci nie wygodnie to dają ci letnią (nie wspomniałeś że kurtkę metra zakładasz na swoją kurtkę) bo są większe ale masz wybór zimówka lub letnia tak samo jest z czapkami ja osobiście wolałem chodzić w letniej czapce lepiej wyglądałem natomiast zimówka jest trochę obciachowa ale faktycznie spełnia swoją funkcję i jest ciepła także jeśli chciałeś się lansować to dostawałeś letnią bo sam decydowałeś i miałeś taki wybór, a jak wygram w totolotka to dam ci połowę wygranej, jak będziesz umiał jednym autem wydać gazety i zebrać wózki od kilku kolporterów w jednym czasie i... własnie teraz wszyscy powinni być w jednym miejscu albo zanosić samu wózek bo według twojego toku rozumowania kończysz gazety idziesz tylko gdzie? do domu? czy biura? pamiętaj masz wózek musisz go zdać. A tak poważnie przed podjęciem pracy osoba jest informowana o czasie pracy np ze w poniedziałki pracuje 3 godziny i jak rozda gazety np. po 2h to czeka godzinę tak ale cały czas ma płacone za 3h bo jeśli on już skończył po 2h to samochód w tym czasie zaczyna zbierać od pierwszego kolportera wózki któremu naj wcześniej wydał gazety i zbliża się mu 3h pracy chyba logiczne kolego?. Czasami mają kilka minut opóźnienia ale kto jest teraz przy tych remontach dojechać na czas zwłaszcza że oni też czekają na kolporterów i to tu generuje się opóźnienie które przekłada się na innych.
Czy pracować? czy nie? oto jest pytanie jeśli się nie uczysz i chciałbyś zarobić tyle kasy żeby było cię stać na nówkę samochód albo dostać kredy 300 tysięcy złotych to nie polecam natomiast jeśli traktujesz to jako dodatkowe źródło twojego dochodu i nie będziesz traktował tego jako główny dochód to jak najbardziej polecam przychodzisz na parę godzin z rana i parę stówek wpadnie w miesiącu idealna praca dla uczniów i studentów albo osób które pracują na 2 lub 3 zmiany.
Widzę etatowy pracownik lewackiej pseudo gazetki metro dał głos.

Po pierwsze ich psim obowiązkiem jest dostarczenie ciepłej kurtki. Po drugie nie kilka minut bo spóźniają się kilkanaście czasem 25 minut. Parę stówek to mogą mieć te mendy która siedzą w tych ich pseudo biurze a nie pracownik metro który nic nie zarobi.Pracowałem u nich od października do grudnia więc wiem jak to jest. Przestań człowieku wypisywać propagandowe hasełka bo większość ludzi szczególnie młodych się na nie nie nabiera.

Edytowane przez jaroslawnolbert
Czas edycji: 2015-03-25 o 16:52
jaroslawnolbert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-25 17:47:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.