Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 15:01   #271
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

jakoś przełknęłam te 15 zł- przynajmniej nei wydałam ich na cienie IB
Przekopiuję co kupiłam z innego wątku:
Z targów wróciłam bogatsza o:
2 lakiery do paznokci- przecudny granat OPI (Lańsko dla Em ) i czarny bezdrobinkowy Crisline- świetnei kryje a kosztował tylko 13,50
2 maski- ziajową zwężającą pory (dostałam opaskę na włosy gratis ) i Argiletz w nowej wersji i nazwie. Przestarszyłam się trochę (przed chwilą ją używałam) bo zapach ma zupełnie inny niż ta stara (znaczy nie śmierdzi błotkiem a jest właściwie bezzapachowa) na szczęście działanie tak samo cudowne
No i perełkę mam- pędzel do masek kozłowski
Tylko zapomniałam kupic to po co przyszłam- kremiku BanDi. Latałam tak jakoś chaotycznie i w końcu zapomniałam go kupić i teraz musze szukać nawilżacza
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 19:32   #272
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Rzyrafko, a po ile lakiery OPI i ten pędzelek Kozłowskiego? Ja idę na targi jutro z zamiarem obkupienia się na stoisku Bielendy A właśnie, długie były kolejki do kasy? I jak w ogóle wrażenia natury organizacyjnej, dalej taki bajzel?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:01   #273
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
jakoś przełknęłam te 15 zł- przynajmniej nei wydałam ich na cienie IB
Przekopiuję co kupiłam z innego wątku:
Z targów wróciłam bogatsza o:
2 lakiery do paznokci- przecudny granat OPI (Lańsko dla Em ) i czarny bezdrobinkowy Crisline- świetnei kryje a kosztował tylko 13,50
2 maski- ziajową zwężającą pory (dostałam opaskę na włosy gratis ) i Argiletz w nowej wersji i nazwie. Przestarszyłam się trochę (przed chwilą ją używałam) bo zapach ma zupełnie inny niż ta stara (znaczy nie śmierdzi błotkiem a jest właściwie bezzapachowa) na szczęście działanie tak samo cudowne
No i perełkę mam- pędzel do masek kozłowski
Tylko zapomniałam kupic to po co przyszłam- kremiku BanDi. Latałam tak jakoś chaotycznie i w końcu zapomniałam go kupić i teraz musze szukać nawilżacza
O tak pędzle kozłowskiego są super mam ich kilka i jestem z nich bardzo zadowolona...tylko że ja zmawiałam je na ich stronie internetowej oto link dla zainteresowanych http://www.pedzle.eu/

rzyrafko zdradź mi jaki to kremik Bandi chciałaś kupić przymierzam sie nieco do tej firmy i zastanawiałam sie co maja naprawdę dobrego
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy

Edytowane przez Edi5555
Czas edycji: 2008-11-09 o 08:36
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:53   #274
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Ja kupiłam preparaty Ziaji PRO (krem pod oczy i maseczkę). Lakier i odżywkę ORLY, komplet mini lakierków OPI (właśnie mam już brudny róż na paznokciach), maskę błotną z morza martwego - krem pod oczy - krem do twarzy - pomadkę ochronną (u sympatycznego pana z wąsem, który mnie na wszysko namówi), krem do rąk z morza martwego (pierwszy raz widziałam tego pana na targach).

I jak zwykle nic kolorowego... zagęszczenie przy stoisku BI-KOR mnie zniechęciło, KRYOLAN rozczarował...

Byłam wczoraj koło 11 i były dzikie tłumy. Kusiły mnie pędzle z szkoły z Stokholmu, ale ceny... heh.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:04   #275
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam preparaty Ziaji PRO (krem pod oczy i maseczkę). Lakier i odżywkę ORLY, komplet mini lakierków OPI (właśnie mam już brudny róż na paznokciach), maskę błotną z morza martwego - krem pod oczy - krem do twarzy - pomadkę ochronną (u sympatycznego pana z wąsem, który mnie na wszysko namówi), krem do rąk z morza martwego (pierwszy raz widziałam tego pana na targach).

I jak zwykle nic kolorowego... zagęszczenie przy stoisku BI-KOR mnie zniechęciło, KRYOLAN rozczarował...

Byłam wczoraj koło 11 i były dzikie tłumy. Kusiły mnie pędzle z szkoły z Stokholmu, ale ceny... heh.
Jak wypróbujesz Ziaje pro to napisz proszę jak ci się one widzą ciekawa ich jestem dostałam obszerną ofertę tych kosmetyków na warszawskich targach i zastanawiam się nad zakupem paru rzeczy właśnie z ich oferty pro
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:12   #276
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

I ja też już jestem - po targach i oczywiście z samymi historiami. Ciasnota, duchota, zero informacji. Do tego upał na zewnątrz, a w środku maksymalnie podkręcone butle z gazem ogrzewające mikroskopijne pomieszczenia. Nie zawiodła Bielenda (no prawie, chciałam miseczkę gipsową, ale nie mieli na stanie Za to miła i kompetentna obsługa, acz, co wyjątkowe, w tym roku wyjątkowo bez próbek przy zakupach). Zirytowało mnie BanDi domagające się wylegitymowania czy jestem kosmetyczką czy nie przed zaczęciem jakiejkolwiek rozmowy. A zeźliła Ziaja, której ekspedientka po zwróceniu jej uwagi, że źle mi wydała resztę, rzuciła brakującą kwotę na ladę po czym odeszła, w wyniku czego pakować do reklamówki+zebrać folderki musiałam sama. Niemniej jednak ten żenujący spektakl i ogólny nastrój irytacji po targach nie odbiorą mi radości z zakupów. A kosmetyków znowu przywlekłam trochę do domu

Bielenda (linia Ideal Skin):
* Luksusowy krem regenerujący na dłonie i paznokcie
* Luksusowy krem na zakończenie zabiegu
* Peeling enzymatyczny
* Morska Kuracja, Maseczka odżywczo-nawilżająca z kawiorem
* opaska

Ziaja (linia Pro):
* Nawilżająca maska algowa - zielona (laminaria+aloe vera)

A na stoisku Belnatur kupiłam gumową miseczkę ze szpatułką do alg i pędzel do nakładania masek. Nie pozostaje więc teraz nic innego jak się tym wymaziać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA57241.jpg (57,0 KB, 32 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:28   #277
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
I ja też już jestem - po targach i oczywiście z samymi historiami. Ciasnota, duchota, zero informacji. Do tego upał na zewnątrz, a w środku maksymalnie podkręcone butle z gazem ogrzewające mikroskopijne pomieszczenia. Nie zawiodła Bielenda (no prawie, chciałam miseczkę gipsową, ale nie mieli na stanie Za to miła i kompetentna obsługa, acz, co wyjątkowe, w tym roku wyjątkowo bez próbek przy zakupach). Zirytowało mnie BanDi domagające się wylegitymowania czy jestem kosmetyczką czy nie przed zaczęciem jakiejkolwiek rozmowy. A zeźliła Ziaja, której ekspedientka po zwróceniu jej uwagi, że źle mi wydała resztę, rzuciła brakującą kwotę na ladę po czym odeszła, w wyniku czego pakować do reklamówki+zebrać folderki musiałam sama. Niemniej jednak ten żenujący spektakl i ogólny nastrój irytacji po targach nie odbiorą mi radości z zakupów. A kosmetyków znowu przywlekłam trochę do domu

Bielenda (linia Ideal Skin):
* Luksusowy krem regenerujący na dłonie i paznokcie
* Luksusowy krem na zakończenie zabiegu
* Peeling enzymatyczny
* Morska Kuracja, Maseczka odżywczo-nawilżająca z kawiorem
* opaska

Ziaja (linia Pro):
* Nawilżająca maska algowa - zielona (laminaria+aloe vera)

A na stoisku Belnatur kupiłam gumową miseczkę ze szpatułką do alg i pędzel do nakładania masek. Nie pozostaje więc teraz nic innego jak się tym wymaziać
Luksusowy krem na zakończenie zabiegu bielendy jest super a ciekawa jestem tej maski ziaji bo maski algowe uwielbiam i dość często je stosuję ale te maski są nowością jakie ziaja wprowadziła dlatego zastanawiam się nad ich zakupem trochę o nich czytałam i wydaja się bardzo fajne... co do targów to w warszawie bielenda rozdawała próbki i gratisy ale bandi faktycznie robi trudności do tego kolejka u nich ciągnęła sie jak flaki z olejem i w końcu dałam sobie spokój bo miałam szczerze dość czekania i byłam mocno zdegustowana ich jakością obsługi i organizacją całego stoiska
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 13:36   #278
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Luksusowy krem na zakończenie zabiegu bielendy jest super a ciekawa jestem tej maski ziaji bo maski algowe uwielbiam i dość często je stosuję ale te maski są nowością jakie ziaja wprowadziła dlatego zastanawiam się nad ich zakupem trochę o nich czytałam i wydaja się bardzo fajne... co do targów to w warszawie bielenda rozdawała próbki i gratisy ale bandi faktycznie robi trudności do tego kolejka u nich ciągnęła sie jak flaki z olejem i w końcu dałam sobie spokój bo miałam szczerze dość czekania i byłam mocno zdegustowana ich jakością obsługi i organizacją całego stoiska
O, to skoro tak mówisz, to go w pierwszej kolejności przetestuję Mi kosmetyki Bielendy bardzo służą. Łącznie mam już sześć ich masek, do tego dzisiejsze zakupy, wcześniejsze ampułki... Świetne są te kosmetyki, a na dodatek w niezwykle atrakcyjnej cenie

Miałam już kiedyś jedną maskę z tej linii profesjonalnej, Maskę Wzmacniającą. Miała formę żelu. Byłam strasznie zawiedziona, zupełnie nic nie robiła z moją skórą. Do tej algowej podeszłam trochę nieufnie, ale chciałam się przełamać. Składniki ma ok, więc nie powinna pozostać bez echa dla kondycji skóry. Jej gramatura jest mniejsza od tych Bielendy - 155g. Cena też odpowiednio niższa 33,50. Przy czym, maska Bielendy za 42 zł. to 10 zabiegów. Ta - 6. Pytanie więc, która bardziej się opłaca pozostawiam otwarte (a odpowiem, jak poznam efekty

Co zaś się tyczy kolejek i jakości obsługi, jasne, że to zniechęca. Oprócz dwóch wspomianych sytuacji, zirytowało mnie stoisko Clareny. Chciałam dopytać o parę rzeczy, ale pomimo sporej liczby konsultatntów, zainteresowanie marką było tak gigantyczne, że dałam sobie spokój. Wzięłam katalog, wzięłam cennik... Poczytam w domu

Edi, a Ty jesteś kosmetyczką czy też hobbystką? Bo poszukuję osoby obeznanej w markach targowych, która mogłaby mi podpowiedzieć to i owo jeśli chodzi o kosmetyki cenowo raczej wysokopółkowe. Bielendy nie zdradzę, ale chciałabym poinwestować trochę w coś droższego (w domniemaniu lepszego Do tej pory skusiłam się jedynie na Ziemię Wulkaniczną Abacosun i muszę przyznać, że jej zakup był strzałem w dziesiątkę
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 14:41   #279
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
O, to skoro tak mówisz, to go w pierwszej kolejności przetestuję Mi kosmetyki Bielendy bardzo służą. Łącznie mam już sześć ich masek, do tego dzisiejsze zakupy, wcześniejsze ampułki... Świetne są te kosmetyki, a na dodatek w niezwykle atrakcyjnej cenie

Miałam już kiedyś jedną maskę z tej linii profesjonalnej, Maskę Wzmacniającą. Miała formę żelu. Byłam strasznie zawiedziona, zupełnie nic nie robiła z moją skórą. Do tej algowej podeszłam trochę nieufnie, ale chciałam się przełamać. Składniki ma ok, więc nie powinna pozostać bez echa dla kondycji skóry. Jej gramatura jest mniejsza od tych Bielendy - 155g. Cena też odpowiednio niższa 33,50. Przy czym, maska Bielendy za 42 zł. to 10 zabiegów. Ta - 6. Pytanie więc, która bardziej się opłaca pozostawiam otwarte (a odpowiem, jak poznam efekty

Co zaś się tyczy kolejek i jakości obsługi, jasne, że to zniechęca. Oprócz dwóch wspomianych sytuacji, zirytowało mnie stoisko Clareny. Chciałam dopytać o parę rzeczy, ale pomimo sporej liczby konsultatntów, zainteresowanie marką było tak gigantyczne, że dałam sobie spokój. Wzięłam katalog, wzięłam cennik... Poczytam w domu

Edi, a Ty jesteś kosmetyczką czy też hobbystką? Bo poszukuję osoby obeznanej w markach targowych, która mogłaby mi podpowiedzieć to i owo jeśli chodzi o kosmetyki cenowo raczej wysokopółkowe. Bielendy nie zdradzę, ale chciałabym poinwestować trochę w coś droższego (w domniemaniu lepszego Do tej pory skusiłam się jedynie na Ziemię Wulkaniczną Abacosun i muszę przyznać, że jej zakup był strzałem w dziesiątkę
Jestem kosmetyczką i psychologiem z wykształcenia i właściwie bardzo chęnie pomogę coś doradzić na targach zawsze obkupuję się we wszystko bo głównie stosuję gabinetówkę we wszelkiej postaci
bielendy nie zdradzaj ja też uważam że jest super mają wiele badzo dobrych produktów np maski algowe, kremy,ampułki, serum, płaty ...ten krem na zakończenie zabiegu jest świetny po peelingu czy algach .....jeżeli stosowałaś abacosun i ci pasowała ta firma ....to oni mają bardzo fajne kosmetyki gabinetowe np serię De'Noyles czy Viviean którą sama stosuję mają tam bardzo fajne kremy np kawiorowy czy dotleniający na targach można u nich dostać próbki ewentualnie można spróbowac je zamówić jak chcesz to podam ci na nich namiary albo mogę wysłac ci próbki bo ostatnio dostałam ich kilka przy zakupie serum
co do innych firm gabinetowych to bardzo polecam ci Clarenę jest rewelacyjna pod wieloma wzgledami przewyższa inne firmy w jakości kosmetyków zdobyli wiele nagród i opinie na temat ich kosmetyków wcale nie sa przesadzone sama stosuję je od jakiegoś czasu i jestem ogromnie z nich zadowolona efekty są super doskonałe mają ampułki, kremy, płaty, maski i perły szczególnie polecam luksusowy krem mikrokolagenowy z multipeptydami i ciekłokrystaliczny krem z witaminą c

Sama stosuję jeszcze norela i Leima oraz Janssena
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy

Edytowane przez Edi5555
Czas edycji: 2008-11-09 o 15:01
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 18:04   #280
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

ja płaciłam za wejśćie 40zł i jestem troszkę zła bo w sumie na żadne wykłady tam nie weszłam, bo tak się jakoś dziwnie złożyło

Kupiłam sobie kilka rzeczy w kryolanie i bi-kor, oraz dwa pędzelki kozlowskiego, które są boskie, ale tracą troszkę włosie

I jesczze mam olejek do masażu o zapachu bergamotki

Moja koleżanka wygrala zestaw do depilacji za 440zł, a ja jak zwykle nic no ale coż najbardziej zazdroszczę tej kobicie, która wygrała kuferek kryolana .. echh, czeu to nie byłam ja, to dzicko źle losowało!
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 18:38   #281
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Jestem kosmetyczką i psychologiem z wykształcenia i właściwie bardzo chęnie pomogę coś doradzić
Edi, kochana, ślicznie Ci dziękuję To ja pozwolę sobie skorzystać z Twojej wiedzy, ale już przez PW
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 22:43   #282
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Edi, kochana, ślicznie Ci dziękuję To ja pozwolę sobie skorzystać z Twojej wiedzy, ale już przez PW
Mam nadzieję ze na coś się przydam
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 12:43   #283
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Rzyrafko, a po ile lakiery OPI i ten pędzelek Kozłowskiego? Ja idę na targi jutro z zamiarem obkupienia się na stoisku Bielendy A właśnie, długie były kolejki do kasy? I jak w ogóle wrażenia natury organizacyjnej, dalej taki bajzel?
Ojej, przepraszam, uciekałam na imprezę po tym poście
Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
O tak pędzle kozłowskiego są super mam ich kilka i jestem z nich bardzo zadowolona...tylko że ja zmawiałam je na ich stronie internetowej oto link dla zainteresowanych http://www.pedzle.eu/

rzyrafko zdradź mi jaki to kremik Bandi chciałaś kupić przymierzam sie nieco do tej firmy i zastanawiałam sie co maja naprawdę dobrego
Już go przetestowałam- bardzo mi sie podoba ten pędzel
a z BanDi bardzo lubię krem intensywni enawilzający z serii Hydro-care. Wbrew nazwie jest lekki i to jest odpowiednia dawka nawilzenia dla mojej tłustej przesuszonej cery Miałam jeszcze krem-maskę Kuracja Łagodząca z jakimiś kiełkami Delicate Care, ale mnie zapchała, natomiast inna wizażanka jest z niej bardzo zadowolona na razi etylko tego od nich próbowałam, ale ceny mają dość wysokie no i ta obsługa tez taka jakaś dziwna. Tym razem nie pytali się mnie czy jestem kosmetyczką (w maju tak) i w ogóle pusto było na ich stoisku.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Bielenda (linia Ideal Skin):
* Luksusowy krem regenerujący na dłonie i paznokcie
* Luksusowy krem na zakończenie zabiegu
* Peeling enzymatyczny
* Morska Kuracja, Maseczka odżywczo-nawilżająca z kawiorem
* opaska

Ziaja (linia Pro):
* Nawilżająca maska algowa - zielona (laminaria+aloe vera)
Gratuluję zakupów, mnie też nie zachwyciła obsługa Ziaji- panie nei wiedziały nic prawie a i nazwy kosmetyków im się myliły
Natomiast chciałam się przyjrzeć Sorayi a nei było ich
Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka wygrala zestaw do depilacji za 440zł, a ja jak zwykle nic no ale coż najbardziej zazdroszczę tej kobicie, która wygrała kuferek kryolana .. echh, czeu to nie byłam ja, to dzicko źle losowało!
A gdzie to było do wygrania??
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:13   #284
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

na sali kongresowej do akwarium wrzucało się identyfikatory a potem losowali
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:14   #285
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

u nas był u nich tłok ale obsługa i organizacja beznadziejna niczego mi się tam nie udało załatwić bo zrezygnowałam w pewnym momencie ....po prostu miałam dość czekania w martwym punkcie ...to była strata czasu ....co chwila ktoś z obsługi przychodził i odchodził aby zapytać o coś kosmetyczkę która z tyłu wykonywała zabiegi właściwie odnosiło się wrażenie ze oni nic nie wiedzą o swoich produktach byłam kompletnie zdegustowana
a kremikowi muszę się przyjżeć przy najbliższej okazji bardzo ci dziękuje rzyrafko za informacje
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy

Edytowane przez Edi5555
Czas edycji: 2008-11-10 o 13:16
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:34   #286
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Dziewczyny kolejne targi już tuż tuż w ostatni weekend lutego 2009 na Expo w Warszawie !!!!!
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.