Kryzys 30latki - potrzebuję zmian - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 08:49   #1
frotka22
Przyczajenie
 
Avatar frotka22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14

Kryzys 30latki - potrzebuję zmian


Za 3 miesiące skończę 30 lat i chciałabym zmienić styl a że w tematyce urodowo-modowej jestem zupełnie zielona chciałabym prosić Was o rady
Przede wszystkim chodzi mi o fryzurę - KOLOR ale cięcie także. Załączam dwa zdjęcia. Farbuję włosy od 7 lat, mam sporo siwych ;/ mam niebieskie oczy, naturalnie jestem szatynką

Bardzo, bardzo proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 020gw.jpg (49,7 KB, 484 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 011gw.jpg (267,5 KB, 667 załadowań)
frotka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 12:38   #2
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Cytat:
Napisane przez frotka22 Pokaż wiadomość
Za 3 miesiące skończę 30 lat i chciałabym zmienić styl a że w tematyce urodowo-modowej jestem zupełnie zielona chciałabym prosić Was o rady
Przede wszystkim chodzi mi o fryzurę - KOLOR ale cięcie także. Załączam dwa zdjęcia. Farbuję włosy od 7 lat, mam sporo siwych ;/ mam niebieskie oczy, naturalnie jestem szatynką

Bardzo, bardzo proszę o pomoc
Ty masz prawie trzydziestkę?!! ;O
Kobieto wyglądasz na wiele młodszą!


Osobiście widziałabym Cię w nieco jaśniejszych włosach, nie mówię tu o mega blondzie ale o ciepłym, jaśniejszym kolorze!
Chętnie zobaczyłabym Cię w krótszych włosach, ale nie wiem czy jesteś gotowa na tak radykalną zmianę i otwarta np. na ścięcie włosów.

Mówisz, że od wielu lat farbujesz, ścięcie wprowadziło by zmianę w Twoim wyglądzie jak również poprawiło nieco kondycję włosków, bo zapewne zniszczone są od farbowania

Jeśli chodzi o ubiór, postaw na bardziej żywe kolory!
Pasowałby do Ciebie nieco elegancki styl, ale wiesz, bez przesady.
Nie mam pojęcia jakie masz podejście do takiego stylu i jak czujesz się w takich ubraniach bo najważniejsze, to przecież dobrze się czuć w tym co ma się na sobie!
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:21   #3
Inka223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 65
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Wyglądasz na prawdę bardzo młodo Akurat pod tym względem możemy sobie podać rękę, bo ja mimo moich 21 lat dostaję od ludzi góra 16 I uważam, że to jest ogromny atut

Ja bym Ci jednak odradziła krótką fryzurę Myślę, że w takiej Twoja twarz wyglądałaby na zbyt okrągłą

A co ubioru, to może coś bardziej seksownego? Kolorowe, dopasowane sukienki przed kolano i wysokie obcasy Albo jakieś ciekawe tuniki do jeansów Postawiłabym też na biżuterię, jakieś długie naszyjniki itp Tak jak pisała TheLittleMouse niewymuszona elegancja
Inka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:45   #4
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Jestem rok młodsza od Ciebie i uważam, że jesteś śliczna. Jeśli chodzi o włosy możesz tylko ożywić kolor - ja bym Cię widziała w bardziej rudych. Troszkę makijażu - róż, błyszczyk i może jakaś kolorowa kreska na oku - pielęgnuj swoją dziewczęcość - bo nic gorszego niż wytapetowane ciotki klotki trzydziestoletnie
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:24   #5
frotka22
Przyczajenie
 
Avatar frotka22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Dziękuję za miłe słowa
Myślałam właśnie o jaśniejszych włosach bo rudy niedawno miałam i na wiosnę, w lato jest całkiem ok ale gdy robią się szarugi nie gra z moją cerą i wyglądam nieciekawie . Włosy mam zjechane i chętnie bym je jakoś skróciła tylko tak jak pisze Inka - robi mi się bardzo okrągła twarz , nie umiem dobrać długości boba albo najzwyczajniej w świecie zupełnie nie dla mnie jest ten rodzaj cięcia.
frotka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:40   #6
Inka223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 65
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

To może w takim razie bardzo długi bob, jaki ma na zdjęciu Gwyneth Paltrow Akurat ten rodzaj boba powinien wręcz wyszczuplić twarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob bardzodługi gweneth paltrow.jpg (22,2 KB, 34 załadowań)
Inka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:49   #7
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Cytat:
Napisane przez Inka223 Pokaż wiadomość
To może w takim razie bardzo długi bob, jaki ma na zdjęciu Gwyneth Paltrow Akurat ten rodzaj boba powinien wręcz wyszczuplić twarz
Pisząc o skróceniu włosów miałam na myśli właśnie coś podobnego
Zgadzam się, że w zbyt krótkiej zrobiłabys się za okrągła
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 17:13   #8
bellafantasma
Raczkowanie
 
Avatar bellafantasma
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 128
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

:O
Po pierwsze - cholera, kobieto, po zdjęciach dałabym Ci max 20 lat!
Po drugie - nie ukrywaj swojej figury pod workami, bo raczej jest tak świeża i młoda, jak jej właścicielka

Jeśli chodzi o fryzurę, makijaż itp. - osobiście widzę Cię w jaśniejszym kolorze, coś na miarę Blake Lively. Załączam zdjęcie, popatrz też w google. Taki blond z pewnością wydobędzie Twoje niebieskie oczy. W kwestii cięcia na Twoim miejscu zdecydowałabym a'la Victoria Beckham. Masz delikatną urodę, lekkie 'udrapieżnienie' w niczym jej nie zaszkodzi ;-) Według mnie koniecznie asymetryczny - z tyłu włosy powinny się kończyć tam, gdzie rosną ostatnie włosy, a z przodu razem z linią podbródka lub nawet troszkę niżej.

Zdecydowałabym się też na podkreślenie brwi Refectocilem, bo - o ile zdjęcie nie kłamie - wydają się trochę płowe, przyda im się trochę koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Blake_1.jpg (28,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 293890_388046734592377_1110912233_n.jpg (55,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blake-lively.jpg (21,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Victoria-Beckham-bob-hairstyle1.jpg (35,2 KB, 6 załadowań)
bellafantasma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 19:16   #9
frotka22
Przyczajenie
 
Avatar frotka22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

z taką fryzurą chyba będę miała na razie problem (bo zapuszczam grzywkę - jest na razie do połowy policzków i mam też cieniowane włosy) ?
i jeszcze wrócę do koloru - miodowy blond? coś ciepłego ?
a może któryś z załącznika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo21_33.jpg (15,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_17.jpg (15,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hco19_14.jpg (17,1 KB, 13 załadowań)
frotka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 19:22   #10
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

jezu dziewczyno jak ty mlodo wygladasz! ty masz 30lat powiedzialabym ze 20...:P
co do zmiany na twoim miejscu zostawilabym ta dlugosc wlosow lekko wycieniowala kolor doradzilabym ciemny zloty blond
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 19:37   #11
daaagaaa
Przyczajenie
 
Avatar daaagaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Ojej dokładnie - bardzo ładnie, młodziutko wyglądasz
Co ja bym radziła? na pewnoza dużo nie zmieniać we włosach, a mianowicie w dlugosci. Bardzo ładnie Ci w takiej . Ewentualnie wycieniować. - fajnie by to wygladalo u Ciebie. Jakoś ładnie prostownicą je wyprostować, może wypuścić troche grzyweczki hm..? i przede wszystkim rozjaśnić, może jakiś ciemniejszy blond?
Poza tym, nie chce Cie tutaj namawiac do jakiego radykalnego makijażu, ale dobry wydłuzający i pogrubiający tusz do rzęs może czasem zdziałac cuda, do tego jakiś delikatny błyszczyk i malinka.
daaagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 21:11   #12
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Jesteś bardzo ładną kobietą i widzę, ze masz fajny styl- nie zmieniaj tego! Faktycznie, widziałabym cię w jasnym, naturalnym blondzie..
__________________
My..

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.."
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 22:08   #13
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Ale Ci zazdroszczę!!!! Wyglądasz bardzo młodo, ja bym Ci dała naprawdę z 20 lat.
Co do koloru włosów moim zdaniem złociste blondy były by super np Recital Preference 8.3 Cannes z Twojego załącznika lub któryś z poniższych 1 i 2). Rozświetli i ociepli Twoją twarz.
Fryzura- dłuższy bob z grzywka byłby genialny (załącznik 3 i 4). Włosy na pewno by "odżyły" i wyglądały na zdrowsze. + pielęgnacja oczywiście.
Makijaż- nie potrzebujesz mocno się malować. Postaw na mocno wytuszowane górne i dolne rzęsy, pastelowe cienie do oczu (róże, błękity, szarości) i malinowy błyszczyk lub szminkę. Na wieczór smokey eyes albo kreska eyelinerem na górnej powiece. Będzie bardzo kobieco.
Styl- tak jak już dziewczyny wspomniały: zwiewne sukienki np w kwiatowych motywach przed kolano i buty na obcasach bądź koturnach (nie za wysokie), dopasowane tuniki lub dłuższe bluzki do rurek czy leginsów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo14_13.jpg (15,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hco19_11.jpg (17,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg download.jpg (10,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,0 KB, 10 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 06:30   #14
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Szczerze zapytam.... GDZIE TU KRYZYS?!
Wyglądasz cudownie, świeżo i naturalnie. Wg mnei nie powinna w ogóle zmieniać koloru włosów, tylko lekko ożywić twarz. Widzę, że jesteś z tych co się nei rumienią. Delikatny. bladoróżowy róż wiele zmienia

Powinnaś zmienić garderobę, bo przez taki styl szarej myszki czujesz się tez szaro. Poszperaj i poczytaj o tym, jakim jesteś typem (chyba wiosna) i dopasuj sobie ubrania kolorystycznie do tego, co Ci pasuje. Może nawet masz takie ubrania, tylko nie wiesz?

Co do makijażu, ja Cię widzę w wytuszowanych rzęsach brązową mascarą, biała kreseczka z dołu w wewnętrznej powiece no i delikatny róż na policzkach. Jeśli chcesz zaszaleć, postaw na jakąś ładną szminę lub błyszczyk.
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:11   #15
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

zgadzam się z Denaris Mnie sie włosy podobają wiatrem czesane kolor OK
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 12:03   #16
frotka22
Przyczajenie
 
Avatar frotka22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Dzięki przeogromne, strasznie się podbudowałam i jeszcze jedno dzięki za rady - pracuję ze zwierzakami więc mój styl zawsze był wygodny, minimalistyczny i w miarę naturalny - włosy farbuję bo mam naprawdę mnóstwo siwych (geny)
jak tylko rozjaśnię się do blondu wkleję fotki
frotka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:07   #17
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Pięknaś! Też chcę tak wyglądać przy 30stce!

Twój luźny styl bardzo mi się podoba, a jeśli cenisz sobie wygodę to po co bawić się w wymuszoną elegancję. Ale przede wszystkim potrzebne są kolory (jak to było już wspomniane wyżej). Wygoda jak najbardziej, ale trzeba się też wyróżnić jakoś z szarej masy. Nie mówię o robieniu z siebie papugi - wystarczy jakiś jeden lub dwa elementy, które przyciągną uwagę. Masz typ urody do której pasuje większość kolorków...

Miodowy, albo złoty blond na włosy plus podkreślenie oczu tuszem w kolorze ciemnego brązu.

Ale chyba nie zachęcałabym do zrobienia boba.
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 09:46   #18
frotka22
Przyczajenie
 
Avatar frotka22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Tak jak deklarowałam wklejam zdjęcia po farbowaniu każde w trochę innym świetle . Użyłam miodowego blondu , myślałam, ze wyjdą jaśniejsze no ale tak to już chyba jest z samodzielnym kładzeniem farby i teraz nie wiem, czy dążyć do rozjaśnienia jeszcze o chociaż ton czy zostawić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 047ew.jpg (32,8 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 068ew.jpg (33,3 KB, 144 załadowań)
frotka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 13:56   #19
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Frotka, jak otworzyłam Twoje zdjęcie to tylko jedno przyszło mi do głowy - jesteś śliczna ehh, gdybym ja tak pod 30 wyglądała...

Nowy kolor super, dla mnie trafiony w 10
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 14:11   #20
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Patrząc po zdjęciach nawet nie wiedziałabym, że coś było kombinowane z kolorem, gdybys o tym nie napisała Wydają się bardzo zbliżone do tego co widać w pierwszym poście.
Ale moim zdaniem właśnie taki miodowy kolor bardzo Ci pasuje. Ja bym nie rozjaśniała tylko zostawiła jak jest. Wygląda świetliście, szczególnie na drugiej fotce.
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 15:32   #21
Agata_Q
Przyczajenie
 
Avatar Agata_Q
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Po pierwsze przyłączam się do wszystkich ochów i achów - jesteś bardzo piękną kobietą!

Twój nowy kolor moim zdaniem trafiony w dziesiątkę! Widziałabym Cię w długim bobie, ale bez grzywki chyba.

Co do ubioru - sama mam podobny styl, jak Ty - chyba obie nie należymy do maniaczek najnowszych trendów Jednak może zacznij 'inwestować' w żywsze kolory i bardziej dopasowane kroje, bo po zdjęciach widać, że masz dobrą figurę. Może coś a'la styl londyński? Jeśli się nie mylę (a mogę się mylić), Maja Sablewska często idzie w jego stronę.
Agata_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:41   #22
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

Hm... w kolorze ja także zmiany nie widzę, ale wg mnie bardzo do Ciebie pasuje. Nie rozjaśniaj go, ponieważ wygląda bardzo naturalnie i pasuje do odcienia Twojej cery - myślałam już, że to naturalny.
Nie wiem też w czym się przejawia Twój kryzys, oprócz samej świadomości wieku, nic na niego nie wskazuje
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 15:16   #23
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Kryzys 30latki - potrzebuję zmian

włosy super, zainwestuj w kolorowe ciuchy. Na tym drugim Twoim zdjęciu masz nawet podpowiedź w jakie: kolor ścian i chyba korale leżące koło twojej klawiatury. Możesz też poszukać właściwego odcienia zieleni. Z doświadczenia wiem, że człowiek naturalnie pasujące do niego kolory kupuje np. w postaci przedmiotów którymi się otacza. Rozejrzyj się wokół siebie, a kolory które lubisz same Ci się pojawią w postaci mebli, dodatków, torebki, butów, długopisu, pościeli którą sobie wybrałaś. Możesz zrobić eksperyment i przykładać te rzeczy do swojej twarzy. Jeżeli chodzi o Twoją figurę: czy masz ramiona szersze od bioder? Pozdrawiam!
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.