Dieta kapuściana - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 17:44   #91
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

heh...no ja nie wiem, nie chce byc nieuprzejma,ale - dziewczyny dajcie juz spokoj z tymi cudami! wiosna za pasem, plaze sie otworza slonce bedzie z gory prazyc, a wy bedziecie kapusniak w tabletkach brac, zamiast cwiczyc i zdrowo sie odzywiac! jak sie trenuje i patrzy na to co sie je to nie trzeba szukac jakis tabletek z kapusniakiem.

a swoja droga to zobacz na tym allegro czy kupujesz od sprzedawcy sklepowego czy od kogos prywatnego. jak od prywatnego to patrz na opinie jakie ma wystawione, czy duzo juz sprzedal i takie tam, ale na Boga! nie kupuj zadnej kapusty tylko cwicz cwicz i jeszcze raz cwicz! heh....naprawde, dla wlasnego dobra, zmiencie nawyki zywieniowe i troche ruchu....nie trzeba tabletek ani cudow motylkow:/
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 18:04   #92
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Talking Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

nie bawie sie w takie rzeczy !!! pamiętaj aby osiągnąć sukces trzeba się poświęcić, nic nie ma za darmo !!! - musisz ćwiczyć i zdrowo się odżywiać ... :
"nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu - czas i tak upłynie "
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 19:06   #93
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: zupa kapuściana w kapsułkach ;-)

Cytat:
Napisane przez kaama_aa
no własnie ... czy ktos stosował ? jak efekty ? prosze o jakie kolwiek opinie... aa i jak ktos ma doswiadczenie z allegro to czy warto kupic te kapsułki własnie tam ?
ze co takiego? ja przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać, pierwsze słyszę! świetnych rzeczy się można dowiedzieć na tym forum

w każdym razie, zgadzam się z Volunteer
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 06:23   #94
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dieta Kapuściana - reaktywacja !!!

Witam Dziewczyny,

odchudzam się tydzień, a w zasadzie ciężko to nazwać odchudzaniem. Zrezygnowałam ze słodyczy, ograniczyłam jedzenie i zaczęłam ćwiczyć. Codziennie rowerek, chociać 30 minut, a dwa razy w tygodniu skakanka siłownia po dwie godziny ...

Ale niestety się załamałam Waga ani centymetry nie ruszyły - a potrzebuję szybko zrzucić chociać 5 kilo. Muszę po prostu widzieć jakiś pierwszy efekt, żeby poczuć się lepiej i żeby motywacja wróciła.

Więc postanowiłam od jutra, a może nawet od dzisiaj przejść na dietę kapuścianą Ostatnio była na niej koleżanka z pracy wraz z jej mamą i obie bardzo schudły - jedna 5 kilo a druga 3 - w tydzień

Wiem, że pewnie jesteście przeciwne takim dietom, ale jestem już w takiej desperacji, że choćby nie wiem co - muszę schudnąć.

Ważę 69 kilo przy 160 cm wzrostu, mam 33% zawartość tłuszczu, więc nie jest dobrze, oj nie jest. A ważyłam kiedyś 50 kilo i czułam się świetnie.
Więc jak same widzicie - do zgubienia dużo, a czasu jak zawsze mało

Nie krzyczcie więc na mnie Dziewczyny, że to niemądre czy coś Chcę po prostu jakoś zacząć, nigdy nie stosowałam takich diet, ale tak się zapuściłam, że trzeba jakoś ruszyć ...

Więc jeżeli jest ktoś za tym, żeby ruszyć ze mną - to zapraszam. Przecież to tylko tydzień, a podobno świetnie oczyszcza organizm i poprawia przemianę materii.

Zupkę kapuścianą za czas zacząć :d
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 06:27   #95
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Dieta Kapuściana - reaktywacja !!!

ja się na dietę kapuścianą nigdy więcej nie piszę stosowałam raz przez tydzień, schudłam dwa kg, które od razu wróciły mi w następnym tygodniu znanym efektem jo-jo
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 06:34   #96
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta Kapuściana - reaktywacja !!!

Agneska trzymam kciuki z pewnoscią tydzien na takiej diecie nikomu nie zaszkodzi(takie jest moje zdanie) przecież wcina się samo zdrowie czyli zupkę z warzywek i owoce, wieć taki tydzien nie spowoduje jakiegos ogromnego spustoszenie w Twoim organiźmie! Efekty też są fajne, tylko ja wytrzymuję na tej diecie 2 dni, bo póżniej na sam zapach tej zupy mam mdłości, a na myśl ze mam ją włożyć do ust robi m i się słabo:-(
Ale trzymam za Ciebie kciuki!! daj zanć jak Ci poszło
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 06:49   #97
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Dieta Kapuściana - reaktywacja !!!

a ja sie tylko spytam - czy ty masz zamiar zawsze byc na diecie kapuscianej czy innej rownie..'ciekawej' - czy masz zamiar kiedys przestac i wrocic do tego co bylo? bo przeciez nie da sie wprowadzic w swoje zycie zdrowego jedzonka i nowych nawykow w ogole..jezeli sie ich nie wprowadza! a one zapewniaja staly ubytek wagi na zawsze...

ale to juz chyba prawie wszyscy wiedza i prawie nikt sie tym nie przejmuje...tylko kurcze - kompletnie nie potrafie pojac dlaczego - przeciez to jest takie oczywiste....czlowiek to jednak skomplikowany twor.
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 21:30   #98
nimfa83
Raczkowanie
 
Avatar nimfa83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw*Würzburg
Wiadomości: 248
GG do nimfa83
Dieta kapuściana

Dziewczyny czy ktoras z Was byla juz na tej diecie? Ja robilam ja przed 5 dni, ale musialam przed samym koncem przerwac niestety i chce to znow powtorzyc. Moze ktos zechcialby sie przylaczyc? W koncu to tylko 7 dni. Dluzej nie zamierzam odzywiac sie w ten sposob, ale efekty, ktore daje 7 dniowa dieta i tak daje niezle rezultaty. Tylko prosze nie piszcie mi, ze to tylko woda, ze to niezdrowe itd itp... ja to wszystko wiem.
nimfa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:00   #99
Wikingos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Dot.: dieta kapuściana

Byłam 2 dni. Dluzej moja watroba nie wytrzymała, wiec nie moge ci nic doradzic
Wikingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:06   #100
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: dieta kapuściana

Nie polecam.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:06   #101
nimfa83
Raczkowanie
 
Avatar nimfa83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw*Würzburg
Wiadomości: 248
GG do nimfa83
Dot.: dieta kapuściana

Jak to nie wytrzymala? Wiesz co mnie zadziwialo w tej diecie? To, ze ja prawie nie bylam glodna - moze dlatego, ze pilam na tej diecie herbatki Slim Figura. A ponad to ciekawe jest to, ze intensywnie cwiczylam w trakcie tej diety i wprawdzie meczylam sie cwiczac, ale to jest chyba normalne. Nie bylo jednak zadnych zawrotow glowy, braku sil itp.
nimfa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 10:43   #102
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: dieta kapuściana

ja nie zamierzam byc na tej diecie ale z chcecia bym sobie taka zupke na obiad ugotowala czy macie moze przepis?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 12:44   #103
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dieta kapuściana

Litości - kopenhaska, kapusciana, ziemniaczana, ryzowa. Błagam. Nie!!!!!!
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 18:45   #104
Kokardyna
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Kokardyna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Wink Dieta cud. Serio, serio ;)

Dziewczyny, mam wam do zaproponowania cudną dietę. Oto ona:

Podstawą diety jest zupa spalająca tłuszcze; składniki: mała puszeczka koncentratu pomidorowego, 3 szklanki wody, główka kapusty, 3 duże cebule, 1 seler naciowy, 1 por, 2 papryki, sól, pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, ostry sos, np. sojowy. Warzywa poszatkować na małe kawałeczki, zalać wodą i gotować 10 min. na ostrym ogniu. Następnie dodać koncentrat i gotować na małym ogniu do chwili, aż warzywa będą miękkie. Zupę można jeść ile się chce i kiedy się chce. Zupa nie daje energii. Im więcej się jej je, tym szybciej się chudnie. Jeśli dłużej przebywasz poza domem, to radzę napełnić termos i zajadać się nią do woli.
Dzień 1: Można jeść wszystkie owoce oprócz bananów. Polecam melony i arbuzy, gdyż mają najmniej kalorii ze wszystkich. Jedz tylko owoce i zupę. Pić można tylko nie słodzone soki owocowe i niegazowaną wodę mineralną. Dzień 2: Nie wolno jeść żadnych owoców! Możesz jeść jarzyny, aż do uczucia sytości. Staraj się jeść jarzyny zielone, unikaj grochu (zielonego i suchego) oraz kukurydzy. Jedz tylko jarzyny i zupę. Na kolację możesz jeść 3-4 gotowane ziemniaki.
Dzień 3: Nie wolno jeść ziemniaków i bananów! Jedz ile chcesz, ale tylko jarzyny, owoce i zupę. Jeśli przez te 3 dni nie oszukiwałaś, to schudniesz 2-3 kilogramy.
Dzień 4: Jedz owoce! Pij maślankę, dużo wody i zupę! W tym dniu Twój organizm potrzebuje potasu, węglowodanów, protein i wapnia. Tracisz ochotę na słodycze.
Dzień 5: Nie jedz owoców! Za to warzyw jedz do uczucia sytości. Postaraj się wypić 6-8 szklanek wody, aby wypłukać z twojego organizmu kwas mlekowy. Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz.
Dzień 6: Nie wolno jeść ziemniaków. Możesz wypić maślankę i jeść owoce, aż do uczucia sytości. Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz.
Dzień 7: Jedz, ile chcesz jarzyny. Pij nie słodzone soki owocowe. Zjedz zupę nie mniej niż 1 raz. Jeśli nie oszukiwałaś, to schudniesz od 4 do 8 kg.
Uwagi!
Powyższy cykl można powtarzać, ile się chce. Jeżeli dieta jest prawidłowo prowadzona, zgodnie ze wskazaniami, to będziesz miała doskonałe samopoczucie. Po tych 7 dniach poczujesz się o wiele lżejsza, przybędzie ci energii, sama zauważysz korzystne zmiany. Pamiętaj, że w czasie diety nie wolno pić alkoholu! Jeżeli już musisz, to przerwij dietę na 24 godziny. W czasie diety nie wolno jeść chleba, pić alkoholu i wody gazowanej. Pij nie gazowaną wodę i maślankę oraz niesłodzone: herbatę, czarną kawę, soki owocowe. W trakcie trwania diety możesz zażywać wszelkie lekarstwa.
No i pamiętaj! Im więcej zjesz zupy, tym więcej schudniesz!

Mnie na początku nie przekonywała, a schudłam aż 5 kg..
Kokardyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 18:54   #105
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Dieta cud. Serio, serio ;)

jadłam kiedyś ta zupe kapuscianą. Fuj. Przez kilka dni można wytrzymać, ale potem to są odruchy wymiotne.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 19:18   #106
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Dieta cud. Serio, serio ;)

Moja mama kiedys probowala i po kilku dniach to same zeby jej sie zaciskaly, jak miala to jesc, heheh
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 19:33   #107
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Dieta cud. Serio, serio ;)

Faktycznie działa, ale niestety - jojo gwarantowane, bo traci się samą wodę...
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 20:06   #108
krynica
Przyczajenie
 
Avatar krynica
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta cud. Serio, serio ;)

jadłam tą zupe przełknąć się nie da da dni ją jadłam a potem nie mogłam na nią patrzeć
krynica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 16:17   #109
Maja2d
Raczkowanie
 
Avatar Maja2d
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez orenda
Litości - kopenhaska, kapusciana, ziemniaczana, ryzowa. Błagam. Nie!!!!!!
Orenda, jestem z Tobą!!!
Jeść wszystko w odpowiednich ilościach i ruszać się, to wszystko. I umysł przynajmniej nie głupieje.

a po kapuścianej? WIELKI efekt jo-jo, nie umiałam powstrzymać apetytu dosłownie na wszystko. Nigdy więcej!
Maja2d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 21:23   #110
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: dieta kapuściana

a wiecie że jest zupa kapuściana w kapsułkach
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 21:31   #111
nimfa83
Raczkowanie
 
Avatar nimfa83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw*Würzburg
Wiadomości: 248
GG do nimfa83
Dot.: dieta kapuściana

Maja, ja po kapuscianej diecie mam zamiar pozostac przy diecie ktora stosowalam wczesniej i mam nadzieje, ze uda sie, bo teraz nie mam innego wyjscia. Musze szybko zrzucic z 4 kg, bo w swieta musze wbic sie w superkiecke na oficjalne zareczyny :/

Arek***, slyszalam o tym, ale nie wiem nawet na czym to polega, bo nie interesowalam sie zbytnio. Ja i tak zamierzam byc na tej diecie tylko 7 dni, a potem wracam do 1000 kalorii.
nimfa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 06:25   #112
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: dieta kapuściana

Kochana, nie warto. Owszem, schudniesz, ale to będzie niestety... tylko woda. To jest dieta moczopędna i odwadniająca, jeści schudniesz np. 3 kg w te 2 tygodnie, to tłuszczu w tym będzie 0, a napewno nie więcej niż 0,5 kg - więcej byś straciła na 1000 kcal.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 08:04   #113
Maja2d
Raczkowanie
 
Avatar Maja2d
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: dieta kapuściana

Cytat:
Napisane przez nimfa83
Maja, ja po kapuscianej diecie mam zamiar pozostac przy diecie ktora stosowalam wczesniej i mam nadzieje, ze uda sie, bo teraz nie mam innego wyjscia. Musze szybko zrzucic z 4 kg, bo w swieta musze wbic sie w superkiecke na oficjalne zareczyny :/

Arek***, slyszalam o tym, ale nie wiem nawet na czym to polega, bo nie interesowalam sie zbytnio. Ja i tak zamierzam byc na tej diecie tylko 7 dni, a potem wracam do 1000 kalorii.
W takim razie życzę Ci powodzenia!
Mnie się nie udało, choć efekty byly widoczne, ale tylko do momentu wilczego głodu, który zrujnował wszystko - to tylko moje wlasne doświadczenie.
Maja2d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:29   #114
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
7 dniowa dieta kapuściana

Hey .Dziś ugotowałam sobie zupkę kapuścianą
zaczynam od jutra tą dietę przez 7 dni ktoś się przyłaczy do mnie tylko tydzieś a efekt podobno super czyt ..w.JOY


Kapusta stanowi cenne źródło witamin i innych niezbędnych dla organizmu związków. Może w zupełności zaspokoić zapotrzebowanie na witaminę C. Zarówno świeża, jak i kiszona kapusta zwiększa aktywność przewodu pokarmowego i reguluje pracę jelit, ma także szerokie właściwości lecznicze. Kapusta kiszona jest wyjątkowo mało kaloryczna: 100 g ma tylko 20 kcal. Jedząc potrawy z kiszonej kapusty przez cztery dni, schudniesz 1,5 kg bez liczenia kalorii.
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:45   #115
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: 7 dniowa dieta kapuściana

A nie powoduje wzdęć??
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:48   #116
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: 7 dniowa dieta kapuściana

O to sie najbardziej boję.... ale espumisan tabletkę wezmę może przejdzie
podobno można 6 kg w 7 dni
to jak ze dwa wytrzymam to będzie też dobrze
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:51   #117
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: 7 dniowa dieta kapuściana

A co po zakończeniu diety? Nie ma efektu jojo??
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:53   #118
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: 7 dniowa dieta kapuściana

Jesli chcesz schudnac trwale lepiej przejdz na jakas racjonalna diete, bo na tej mozesz sie conajwyzej jojo dorobic
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:59   #119
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: 7 dniowa dieta kapuściana

Po 3 dniach nie będziesz mogła patrzeć na tą zupę
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:59   #120
aneczka_16
Raczkowanie
 
Avatar aneczka_16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
GG do aneczka_16
Dot.: 7 dniowa dieta kapuściana

Zrobisz jak uważasz, ale najpierw poczytaj trochę o tej diecie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=kapu%B6ciana
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=kapu%B6ciana
Radziłabym znaleźć przyjemniejszą i bezpieczniejszą(ja bym się bała ją stosować) dietę.

Pozdrawiam
aneczka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-25 13:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.