callanetics - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-21, 18:44   #781
Selphie22
Raczkowanie
 
Avatar Selphie22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 373
Smile Dot.: Callanetics

Tak zrobię dziękuję ArBuziak! Mam teraz czyste sumienie że zapytałam
__________________


78-77-76-75-74-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60


" Ty idziesz swoją drogą
Ja też pójdę twoją drogą"
L.Cohen
Selphie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:21   #782
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Nie ma za co Daj znać, czy to coś dało
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 13:44   #783
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Callanetics

Dziewczynki poczytałam poczytałam [jednak przyznaję kilka stron opuściłam] i takie pytanko mam, czy te ćwiczenia ujędrniają, spalają tłuszczyk, rzeźbią, czy na co najbardziej wpływają? chciałabym zacząć i nie wiem na co najbardziej się nastawić, jeszcze raz przepraszam, że nie przeczytałam wszystkiego od dechy do dechy
pozdrawiam
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 16:21   #784
m_ilka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 92
Dot.: Callanetics

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1145059899
Nikki999 nie wiem czy je widziałaś ale po tych zdjęciach chyba widać jak działają
__________________
"Wiele rzeczy tracimy w skutek tego, że zbyt wcześnie uznajemy je za stracone".
m_ilka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 18:27   #785
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Callanetics

O matko! Nie zaglądałam tu ledwie 4 dni, a tyle napisałyście, że nadrobić nie mogę.
Znalazłam nową pracę, fajna robota, ale dość absorbująca i... niestety od wtorku (pierwszy dzień w pracy) nie ćwiczyłam ani razu
Ale byłam na 2 dyskotekach i szalałam po kilka godzin, więc można to chyba nieśmiało zaliczyć do aerobów, co?
Już powoli mi się normuje i myślę, że od przyszłego tygodnia zdołam sobie wszystko poukładać, wdrożyć się w pracę i zorganizować regularne ćwiczenie, bo mi już Callan brak A tydzień poświąteczny nie pozwilił mi normalnie funkcjonować... przede wszystkim za dużo zajęć i stresu, ale myślę, że już będzie dobrze i wrócę na kolanach do Callan

Ash Dzięki za wszystkie te informacje
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 18:38   #786
Selphie22
Raczkowanie
 
Avatar Selphie22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 373
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez ArBuziak!
Nie ma za co Daj znać, czy to coś dało
Ufff faktycznie dałam sobie troszke luzu wczoraj, tzn poprzestałam na godzinnym spacerku i czuję się dziś o niebo lepiej biodra juz tak strasznie nie bolą!!! Dzisiaj znowu wracam do ćwiczeń jeszcze raz dziękuję
__________________


78-77-76-75-74-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60


" Ty idziesz swoją drogą
Ja też pójdę twoją drogą"
L.Cohen
Selphie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:50   #787
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Callanetics

M_ilka17 OMG !!! takich efektów się nie spodziewałam nie widziałam ego zdjęcia wcześniej, dziękuje
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 16:40   #788
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Selphie22
Ufff faktycznie dałam sobie troszke luzu wczoraj, tzn poprzestałam na godzinnym spacerku i czuję się dziś o niebo lepiej biodra juz tak strasznie nie bolą!!! Dzisiaj znowu wracam do ćwiczeń jeszcze raz dziękuję
No to ślicznie- cieszę się, że już jest lepiej

Teraz ja proszę o radę- bardzo zależy mi na ładnie wyrobionym brzuszku, a że mam z niego co zrzucać [w szczególności z partii poniżej pępka wyglądam, jakbym balon połknęła... ] zastanawiałam się, czy mogłabym sobie dorzucić a6w- czy to nie za bardzo obciąży mięśnie? Callanetics ćwiczę już miesiąc, więc to nie byłoby takie rzucanie się na głęboką wodę, ale mimo wszystko wolę zapytać Was o zdanie
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:02   #789
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Callanetics

wydaje mi się, że to będzie za dużo, tak na mięśnie brzuszka i kręgosłup...ale nie wiem poczekajmy na opinię profesjonalistek, bo mi właśnie ostatnio ten pomysł też chodził po głowie a tak w ogóle to a6w przypadkiem nie "działa" bardziej na górne mięśnie?
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 19:42   #790
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez ArBuziak!
Callanetics ćwiczę już miesiąc, więc to nie byłoby takie rzucanie się na głęboką wodę, ale mimo wszystko wolę zapytać Was o zdanie
To koniecznie wklej nam tu jakies fotki przed i po i opowiedz cos wiecej.

Teraz powinnam cwiczyc trzeci tydzien, ale w zwiazku z moja praca licencjacka mialam tydzien odpoczynku, wiec teraz jestem w trakcie drugiego. Opowiedz cos o efektach, jako, ze masz taki staz w cwiczeniach z Callan
Mnie trzeba co jakis czas zmotywowac. Niby po sobie widze jakies efekty, ale jak sie naczytam, jak inni sa zadowoleni, to odrazu mam wiekszego powera do cwiczen
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 23:02   #791
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

No niestety dziewczyny narazie nie znam nikogo kto może przegrywać z VHS na płytkę , ale się nie poddaję, choć film jest czarno -biały. Hihi ja też poszalałam w piątek na imprezie , a jak w sobotę zobaczyłam swój brzuch to powiedziałam sobie, że już nie będę piła piwa - taki wielki baloooon mi urósł , a na dodatek nie miałam siły by ćwiczyć w sobotę, więc czekam na opiernicz z Waszej strony, by się znowu zmotywować.
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 23:29   #792
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Callanetics

No właśnie... dziewczyny, napiszcie ile czasu cwiczycie i jakie są efekty? Ile straciłyście cm? Ile kg poszło w dół? Jestem bardzo ciekawa i mnie też motywuja sukcesy innych.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 06:59   #793
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Hmm... W talii spadło 5 cm, a w brzuszku 4. Tylko od razu zaznaczam, że u mnie to nie jest kwestia zgubienia paru cm w pasie. Mam do zrzucenia jeszcze jakieś 10, a że jestem uzależniona od obiadków rodzinnych to o diecie narazie nie ma mowy Jedyne, co robię, to bardzo ograniczam biały chleb, smażone potrawy, słodycze, no i nie dodaję nigdzie cukru. Z solą też się bardzo oganiczam. No i piję morze zielonej herbaty, bo odkąd pamiętam mój metabolizm był tragiczny, więc podkręcam go, czym się tylko da A do tego duuuża determinacja, bo jak widzę za oknem słońce... i pomyślę o tym, że w tym roku jadę nad morze i że mam z tej okazji wbijać się w jakiś kostium kąpielowy...

Zdjęć niestety nie mam, bo nie dysponuję cyfrówką, ale mogę napisać, że spod tej góry mojego cielska zaczynają się powoli wyłaniać jakieś zaczątki ładnego, umięśnionego brzucha [efekty widoczne zwłaszcza w górnej partii, gdzie miałam mniej do zrzucenia]
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:51   #794
Yuka
Raczkowanie
 
Avatar Yuka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 30
GG do Yuka
Dot.: Callanetics




Dziewczyny poratujcie jak ja mam z tamtej sttrony ściągnąć nic nie czaje Prosze o instrukcję dla tych "wyjątkowych inaczej"
A calla ćwiczyłam dwa dni i wysiadło mi kolano poratujcie może coś źle robię było napuchnięte
Dla mnie magią są te na bioderka (a z tym mam problem) ja tej zgiętej nogi nie potrafie podnieść, zresztą wyprostowanej też jest to wykonalne w ogóle???
__________________
...nazywaj mnie Humana del Niebla ... : )




...dobre momenty jak fotografie zbieram w swej głowie....
Yuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 21:36   #795
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Yuka
Dziewczyny poratujcie jak ja mam z tamtej sttrony ściągnąć nic nie czaje Prosze o instrukcję dla tych "wyjątkowych inaczej"
A calla ćwiczyłam dwa dni i wysiadło mi kolano poratujcie może coś źle robię było napuchnięte
Dla mnie magią są te na bioderka (a z tym mam problem) ja tej zgiętej nogi nie potrafie podnieść, zresztą wyprostowanej też jest to wykonalne w ogóle???
W prawym górnym rogu zaczyna się odliczać czas, gdy zostaje jakieś 10 sekund do końca to pojawia się jakieś głupie okno, które to przykrywa. Zamknij je i pojawi się Click here to download, klikasz na to i dajesz zapisz . Kolano może Cię boleć, gdy je blokujesz przy ćwiczeniach, albo napinasz mięśnie zamiast je rozluźnić. Tu nic nie robi się na siłę i trzeba się, jak najbardziej odprężyć. Po czasie mięśnie się przyzwyczają i lepiej się rozciągniesz. A te na bioderka rób po 10 czy 20 na zmianę prawa noga - lewa noga. Później będziesz mogła zrobić 100 od razu na jedną nogę .
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 21:40   #796
coc9
Wtajemniczenie
 
Avatar coc9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 194
GG do coc9
Dot.: Callanetics

witajcie !

ja takze cwicze jak narazie robilam to 2 razy i bol mnie wszystko ale jesli mowicie ze sa efekty to warto!

kurcze nie potrafie tych cw na biodra
__________________
Jednej rzeczy wam brakuje-wszystkim bez wyjątku: odwagi. Nie mówię o jakimś popisyaniu się czymś przed kimś.Chodzi mi o odwagę przeżycia siebie aż do końca.Wszytko jedno gdzie: dożywtnie więzienie, klaztor, ferma wśród bushu czy wyokie stanwsko w jakimś ohydnym wielkim mieście
Bogini Sportu


coc9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 22:18   #797
Yuka
Raczkowanie
 
Avatar Yuka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 30
GG do Yuka
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez eastgirl
W prawym górnym rogu zaczyna się odliczać czas, gdy zostaje jakieś 10 sekund do końca to pojawia się jakieś głupie okno, które to przykrywa. Zamknij je i pojawi się Click here to download, klikasz na to i dajesz zapisz . Kolano może Cię boleć, gdy je blokujesz przy ćwiczeniach, albo napinasz mięśnie zamiast je rozluźnić. Tu nic nie robi się na siłę i trzeba się, jak najbardziej odprężyć. Po czasie mięśnie się przyzwyczają i lepiej się rozciągniesz. A te na bioderka rób po 10 czy 20 na zmianę prawa noga - lewa noga. Później będziesz mogła zrobić 100 od razu na jedną nogę .
DZięki, za szybką odpowiedz))) właśnie ściągam, problem był w tym ze Opera blokuje mi kokienka z reklamą ale zasem się psuje i nie wiedziłam co znajduje sie w okienku a i "x" nie dziłał internet explorer sobie z tym poradził
Hmmm co do kolan to chyba masz racje bo u mnie to wszystko tak napięte, masakra
10, 20 razy ja nawet 5 nie potrafie (((((((((
Pozdrawiam
Ale myślę, że będzie lepiej
__________________
...nazywaj mnie Humana del Niebla ... : )




...dobre momenty jak fotografie zbieram w swej głowie....
Yuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 22:34   #798
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Wiec zacznij sobie od 5 razy i z dnia na dzien zwiekszaj liczbe.
Ja lubie te cwiczonka, bo czuje jakie mam napiete posladki i uda przy nich i sie ciesze, bo tu najbardziej chce zrzucic centymentry

Najwiekszy problem mam z cwiczeniami na brzuch. Nie wytrzymuje nawet do polowy, musze odpoczywac czasem bardzo czesto. Dzis podczas "brzuchowych" cwiczen od poczatku trzesły mi sie miesnie. Czasem zaczynaja pod koniec, ale jednak. Kurcze, kiedy sie poprawi....
Z brzuszka bym chciala najbardziej zgubic ta czesc pod pępkiem
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 07:00   #799
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Ash
Z brzuszka bym chciala najbardziej zgubic ta czesc pod pępkiem
To tak jak ja
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 08:04   #800
Maja2d
Raczkowanie
 
Avatar Maja2d
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Callanetics

Ćwiczę już około 3 tyg.z przerwami i rzeczywiście widzę efekty. Jestem raczej szczupła, więc nie skupiam sie na spalaniu, ale raczej na modelowaniu mięśni. Co zauważyłam , zresztą nie tylko ja... mam wrażenie że jestem "wizualnie" wyższa, poprawiła mi się postawa, ujędrniły się pośladki, wysmukliły nogi, ładnie zaznaczyły mięśnie na brzuszku, a co za tym idzie poprawil sie nastrój i wzrosła motywacja .....do kontynuowania ćwiczeń czego i Wam życzę dziewczynki!

Ash - bardzo cenię sobie Twoje zaangażowanie w wątek!

Edytowane przez Maja2d
Czas edycji: 2006-04-25 o 09:25
Maja2d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:22   #801
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez m_ilka17
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1145059899
Nikki999 nie wiem czy je widziałaś ale po tych zdjęciach chyba widać jak działają
Milko17, a skad wzielas ten zalacznik, z jakiego watku...??
*Bo to sa fotki wlasnie z tej ksiazki o callanie, ktora ja mam!!
Prosze o jeszcze, bo ksiazka jest w PL, a mnie tam narazie nie ma...

Eastgirl, kochana ratuj, jak ja sobie to sciagnelam, zapisalam na pulpicie, a tam mi sie otworzylo jakies okienko z trzema linijkami napisu i nic wiecej...

Update: sciagnelam! Ale pojawia mi sie napis " system windows nie moze otworzyc tego pliku...." Dlaczego?? Jakie to jest rozszerzenie..??

Cytat:
Napisane przez Ash
Najwiekszy problem mam z cwiczeniami na brzuch. Nie wytrzymuje nawet do polowy, musze odpoczywac czasem bardzo czesto. Dzis podczas "brzuchowych" cwiczen od poczatku trzesły mi sie miesnie. Czasem zaczynaja pod koniec, ale jednak. Kurcze, kiedy sie poprawi....
Ash, nie przejmuj sie ja mialam to samo.. Na poczatku nie moglam nawet dojsc do 20, trzesly mi sie nogi, a teraz bez przystanku idzie do 50 i jest OK...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:25   #802
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez nikki999
Dziewczynki poczytałam poczytałam [jednak przyznaję kilka stron opuściłam] i takie pytanko mam, czy te ćwiczenia ujędrniają, spalają tłuszczyk, rzeźbią, czy na co najbardziej wpływają? chciałabym zacząć i nie wiem na co najbardziej się nastawić, jeszcze raz przepraszam, że nie przeczytałam wszystkiego od dechy do dechy
pozdrawiam
NIkki999 :

Te cwiczenia :
- i ujedrniaja
- i spalaja tluszczyk
- i rzezbia
-a nastaw sie na to, na czym najbardziej ci zalezy, i nad ta czescia najwiecej pracuj...



Aha, dziewczyny, ja mam kasetke VHS na ktorej sama autorka i zalozycielka callanu cwiczy, tylko nie wiecie moze jak sie robi, zeby wgrac to na plytke i przerzucic na kompa...??
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:47   #803
m_ilka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 92
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez jowisia
Milko17, a skad wzielas ten zalacznik, z jakiego watku...??
*Bo to sa fotki wlasnie z tej ksiazki o callanie, ktora ja mam!!
Prosze o jeszcze, bo ksiazka jest w PL, a mnie tam narazie nie ma...
Jowisia Ten załącznik wziełam z tego watku wstawiła go Ash . Na stronie 20 jest wiecej fragmentów z tej książki .
__________________
"Wiele rzeczy tracimy w skutek tego, że zbyt wcześnie uznajemy je za stracone".
m_ilka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:49   #804
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

jowisia, no wlasnie nie wiemy :/ Juz był taki problem.
Ja podalam wczesniej link do sciagniecia callanetics am i pm. To sa wlasnie cwiczenia z sama Callan, 2 razy po 20 min.

Ksiązkę mam zamiar calą zeskanowac, zrobic z tego pdf i tez wrzucic do sciagniecia, ale na razie nie mialam czasu sie za to zabrac. Dopieszczam i wykanczam powoli moja prace licencjacką i sporo czasu mi z tym schodzi. Promotor mi dzis powiedzial, ze praca ogolnie bedzie na 5, ale ostatni rozdział jest praktycznie jak z magisterki więc się bardzo cieszę
Moze do skanowania zaangażuję mojego TŻa
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:57   #805
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Ash
jowisia, no wlasnie nie wiemy :/ Juz był taki problem.
Ja podalam wczesniej link do sciagniecia callanetics am i pm. To sa wlasnie cwiczenia z sama Callan, 2 razy po 20 min.

Ksiązkę mam zamiar calą zeskanowac, zrobic z tego pdf i tez wrzucic do sciagniecia, ale na razie nie mialam czasu sie za to zabrac. Dopieszczam i wykanczam powoli moja prace licencjacką i sporo czasu mi z tym schodzi. Promotor mi dzis powiedzial, ze praca ogolnie bedzie na 5, ale ostatni rozdział jest praktycznie jak z magisterki więc się bardzo cieszę
Moze do skanowania zaangażuję mojego TŻa
WOOOw! Ale super!! No bo ja wlasnie tez sie mialam tym zajac i zeskanowac wam ksiazke po powrocie do POlski! KOchana, wez tego TZ zaangazuj, bedziemy ci wszystkie dozgonnie wdzieczne!
I gratuluje pracy licencjackie, ja tez sie wlasnie siedze i mecze... :/

Ash, ja sciagnelam sobie ten plik ale nie chce mi sie otworzyc , napisane jest, ze "program windows nie moze otworzyc pliku". W jakim to programie jest...??
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:59   #806
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

hmm, jesli tu masz problem, to moze spróbuj z emule, bo ja mam stamtad.
Ja otwieram to i Windows Media Player i w AllPlayerze, mam wersję 2.2
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 15:36   #807
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Ash
hmm, jesli tu masz problem, to moze spróbuj z emule, bo ja mam stamtad.
Ja otwieram to i Windows Media Player i w AllPlayerze, mam wersję 2.2
Ty wiesz co... a dlaczego ja wczesniej na to nie wpadlam..?
NO przeciez wlasnie na emula zajrzalam, masa tego jest, juz mi sie dwa filmiki sciagaja...

.. alez ze mnie ulomny czlowiek...

yyy... dziekuje...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 16:48   #808
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Callanetics

Hej laseczki!
Wlasnie jestem po sesji callanu.. Godzinka rowno, jakos tak wyszlo, choc juz nie dalam rady z rozciaganiem.

Cwiczenia znam praktycznie na pamiec, bo cwiczylam dwa lata temu intensywnie z siostra. Ale wydrukowalam sobie tez opis naszej AgiZ, zeby isc wedlug rozkladu.

Musze przyznac, ze ja znam inne cwiczenia na biodra... Najpierw zaczelam wykonywac te od Agi, pamietajac, zeby wciagnac mocno brzuch, ale caly wysilek przenosil mi sie na miesien nogi, a nie biodra..! Mowie sobie, cos jest nie tak, i robilam po swojemu, tak jak ja zapamietalam, czyli nie ze ta noga w gore i w dol, ale w tyl i do przodu, wysunieta jak najdalej do tylu. I dopiero wtedy poczulam, jak pracuja miesnie bioder i posladkow!

Powiem wam szczerze, ze dla mnie najtrudniejsze sa wlasnie posladki. Straaaaszne. Nogi nie sprawiaja mi zadnego problemu, brzuch - na poczatku nie dochodzilam nawet do 20, ale teraz robie ta setke, z jedna przerwa. Ale te posladki..

NO i najlepiej ksztaltuje ramiona cwiczenie z rozgrzewki, to o stykaniu sie ze soba ramion z tylu - sprawdzone!

A co sadzicie o cwiczeniu na wewnetrzna strone ud..?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 17:37   #809
coc9
Wtajemniczenie
 
Avatar coc9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 194
GG do coc9
Dot.: Callanetics

kurcze a wytlumaczycie mi jak sie robi te zeby posladki bylo mocno czuc ? to sa te z kucaniem
__________________
Jednej rzeczy wam brakuje-wszystkim bez wyjątku: odwagi. Nie mówię o jakimś popisyaniu się czymś przed kimś.Chodzi mi o odwagę przeżycia siebie aż do końca.Wszytko jedno gdzie: dożywtnie więzienie, klaztor, ferma wśród bushu czy wyokie stanwsko w jakimś ohydnym wielkim mieście
Bogini Sportu


coc9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 20:26   #810
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Ash
Z brzuszka bym chciala najbardziej zgubic ta czesc pod pępkiem
To Kochana weź się połóż na podłodze, ręce do góry, złap się np. krzesełka i proste nóżki do góry, pozycja 90stopni, proste nóżki na podłogę, i proste do góry, i ile dasz radę - ja wszystkie brzuszki Callan cykam bez problemu, a tu z dojściem do 30 u mnie z zipaniem.... naprawdę działa na dolny prosty!!

GRatuluję pracy! Ty się tym rozdziałem ta stresowałaś!

A co do ćwiczeń na boczki, to tak, to te z linku, kładziesz się na boku i podnosisz obie nogi do góry, żadna wielka filozofia... ;-) A działa!!!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 21:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.