callanetics - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-29, 17:52   #841
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: Callanetics

czesć dziewczyny. Własnie skonczylam moj pierwszy trening z Callanetics........ Z tego co czytałam to nie macie jakichs wiekszych problemów z wykonywanie tych cwiczen ja z kolei na niektórych juz niewyrabiam !! to zle? przy tym cwiczeniu na biodra gdzie siedzi sie na posladku ledwo wytrzymalam.... moze ze mna jest cos nie tak, albo zle je wykonuje ? buziole
__________________
1. zapuszczam włosy
2. dbam o paznokcie
3. chudnę !! 55->48

dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 18:34   #842
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez dOminiCka
czesć dziewczyny. Własnie skonczylam moj pierwszy trening z Callanetics........ Z tego co czytałam to nie macie jakichs wiekszych problemów z wykonywanie tych cwiczen ja z kolei na niektórych juz niewyrabiam !! to zle? przy tym cwiczeniu na biodra gdzie siedzi sie na posladku ledwo wytrzymalam.... moze ze mna jest cos nie tak, albo zle je wykonuje ? buziole
Oj nieprawda, to wcale nie jest tak, ze nie mamy wiekszych problemow. Jak ktos ma mocne silne miesnie, dosc czesto trenuje - w skrocie jest w nienagannej kondycji fizycznej, to automatycznie cwiczenia bedzie wykonywal sprawniej. Natomiast reszta jest sprawa indywidualna - na przyklad wiekszosc osob narzeka na cwiczenia na biodra oraz nogi. Ja natomiast cwiczenia na nogi wykonuje bez zajakniecia - ba,moge nawet zrobic podwojna dawke Pewnie dlatego, ze mam silne nogi. Natomiast tam, gdzie zaczyna sie brzuch, zaczynaja sie schody.. na poczatku nie bylam w stanie dojsc nawet do 15 powtorzen, a co dopiero do 100!!! W raz z umiesnianiem sie miesni brzucha, dzis moge zrobic 50, nawet 60 bez zadnej przerwy.
Cwiczenia na biodra sa baaardzo trudne i w poczatkach callanu, nie moglam zrobic nawet 10.
Ale na pocieszenie powiem ci - bardzo wiele osob robi cwiczenia nieprawidlowo, w zwiazku z cyzm czesto wydaja sie one latwe. Jezeli ty tak bardzo sie meczysz, a czujesz jak pracuja biodra i posladki, to mozesz byc pewna, ze w przeciwienstwie do wielu robisz je prawidlowo!!
Polecam sciagniecie sobie jakiegokolwiek filmiku z callaneticsem - sa bardzo przydatne i widac na nich dokladnie jak powinno sie wykonywac cwiczenia. Czasem moze sie okazac, ze zrozumialysmy zupelnie co innego - na pismie, a na filmie
POzdrawiam
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 19:23   #843
Selphie22
Raczkowanie
 
Avatar Selphie22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 373
Dot.: Callanetics

Cześć dziewczyny!!
Wróciłam wczoraj z akademika gdzie nie mam dużego lustra i czekała mnie miła niespodzianka>>> wstrętne boczki zmniejszyły się diametralnie tak się cieszę bo to moja zmora Idę zaraz robić kolejną serię ćwiczeń bo efekty są super mobilizujące
Buziaki
__________________


78-77-76-75-74-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60


" Ty idziesz swoją drogą
Ja też pójdę twoją drogą"
L.Cohen
Selphie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 22:20   #844
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Callanetics

ja cwiczylam dzis 10 dzien bez przerwy coraz gorzej mi ida cwiczenia na brzuch z podniesiona jedna noga, reszta jest coraz lepiej, ale zaczyna mnie lapac niepewnosc(chyba z tego ze mi wszystko skladnie wychodzi) czy oby na pewno dobrze robie...jak ktos nie ma problemow to musi sobie znalezc!!
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 12:06   #845
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez jowisia
Oj nieprawda, to wcale nie jest tak, ze nie mamy wiekszych problemow. Jak ktos ma mocne silne miesnie, dosc czesto trenuje - w skrocie jest w nienagannej kondycji fizycznej, to automatycznie cwiczenia bedzie wykonywal sprawniej. Natomiast reszta jest sprawa indywidualna - na przyklad wiekszosc osob narzeka na cwiczenia na biodra oraz nogi. Ja natomiast cwiczenia na nogi wykonuje bez zajakniecia - ba,moge nawet zrobic podwojna dawke Pewnie dlatego, ze mam silne nogi. Natomiast tam, gdzie zaczyna sie brzuch, zaczynaja sie schody.. na poczatku nie bylam w stanie dojsc nawet do 15 powtorzen, a co dopiero do 100!!! W raz z umiesnianiem sie miesni brzucha, dzis moge zrobic 50, nawet 60 bez zadnej przerwy.
Cwiczenia na biodra sa baaardzo trudne i w poczatkach callanu, nie moglam zrobic nawet 10.
Ale na pocieszenie powiem ci - bardzo wiele osob robi cwiczenia nieprawidlowo, w zwiazku z cyzm czesto wydaja sie one latwe. Jezeli ty tak bardzo sie meczysz, a czujesz jak pracuja biodra i posladki, to mozesz byc pewna, ze w przeciwienstwie do wielu robisz je prawidlowo!!
Polecam sciagniecie sobie jakiegokolwiek filmiku z callaneticsem - sa bardzo przydatne i widac na nich dokladnie jak powinno sie wykonywac cwiczenia. Czasem moze sie okazac, ze zrozumialysmy zupelnie co innego - na pismie, a na filmie
POzdrawiam


Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz to byl mojpierwszy raz i poprostu balam sie że coś zchrzaniłam sciagaja mi sie filmiki wiec zobacze sobie co i jak. Dzisiaj mam takie zakwasy ze tom mala glowa:P ale to chyba dobrze ? dodam że moja kondycja jest tragiczna , ale racuje nad tym dziekuje slicznie
__________________
1. zapuszczam włosy
2. dbam o paznokcie
3. chudnę !! 55->48

dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 12:14   #846
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: Callanetics

mogła bym mieć do Was prośbe dziewczyny ? chcialam sciągnąc wlasnie te filmiki i szukam ich na bearshare ale jest tylko na brzuch...:/
mogła by mi któraś z Was wrzucic je (am i pm) na megaupload albo cuś takiego ? byłabym dozgonnie wdzieczna buziooooooole
__________________
1. zapuszczam włosy
2. dbam o paznokcie
3. chudnę !! 55->48

dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 13:01   #847
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez dOminiCka
mogła bym mieć do Was prośbe dziewczyny ? chcialam sciągnąc wlasnie te filmiki i szukam ich na bearshare ale jest tylko na brzuch...:/
mogła by mi któraś z Was wrzucic je (am i pm) na megaupload albo cuś takiego ? byłabym dozgonnie wdzieczna buziooooooole
Oj nie chce Wam się przeczytać całego wątku, albo chociaż go przeszukać. Każdy idzie na łatwiznę. Nasza kochana Ash podawała linki już kilka razy, chciażby na stronie 22. Jak ściąga się z Megauploada też już pisałyśmy. Sorka, że się czepiam, ale jak widzę któryś raz z rzędu te same pytania to nic dziwnego, że brakuje mi cierpliwości.
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 14:01   #848
Maja2d
Raczkowanie
 
Avatar Maja2d
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Callanetics

Zauważyłam , że gdy ćwiczę codziennie, to po pewnym czasie czuję ból w kolanach i wiążę to z ćwiczeniami na nogi. Może powinnam robić przerwy i ćwiczyć co 2 dni, chyba tak zrobię. Przyznam, że pierwszy raz odczuwam takie dolegliwości, choć ćwiczę i biegam z przerwami od "zawsze" i nigdy nie czułam takiego bólu. Czyżby zmęczenie materiału.....
Maja2d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 15:02   #849
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: Callanetics

wybacz , ale po przeczytaniu paru pierwszych stron stwierdzilam ze na kolejnych beda prezentowaly sie podobne wypowiedzi. Tylko poprosiłam, co nie wiąze się z koniecznością wklejania linku. Zamiast nerwów przydało by się sprostowanie. Dzięki
__________________
1. zapuszczam włosy
2. dbam o paznokcie
3. chudnę !! 55->48

dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 17:24   #850
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez eastgirl
Oj nie chce Wam się przeczytać całego wątku, albo chociaż go przeszukać. Każdy idzie na łatwiznę. Nasza kochana Ash podawała linki już kilka razy, chciażby na stronie 22. Jak ściąga się z Megauploada też już pisałyśmy. Sorka, że się czepiam, ale jak widzę któryś raz z rzędu te same pytania to nic dziwnego, że brakuje mi cierpliwości.
eastgirl, już z Nati02 gdzieś komuś coś na ten temat napisałyśmy i... dostałyśmy piękne pretensje, że jesteśmy niemiłe, złośliwe i nie wiadomo jakie jeszcze, że zamiast odpowiedzieć, to wysyłamy do czytania wątków albo wyszukiwarki...
A w sumie to chyba od tego forum jest, co nie? A nie od wiecznego udzielania tych samych odpiweidzi...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 21:36   #851
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez hihi
eastgirl, już z Nati02 gdzieś komuś coś na ten temat napisałyśmy i... dostałyśmy piękne pretensje, że jesteśmy niemiłe, złośliwe i nie wiadomo jakie jeszcze, że zamiast odpowiedzieć, to wysyłamy do czytania wątków albo wyszukiwarki...
A w sumie to chyba od tego forum jest, co nie? A nie od wiecznego udzielania tych samych odpiweidzi...
Przepraszam dziewczyny miałam straszny dzień i chyba się na Was wyżyłam. Teraz mi głupio...
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 21:41   #852
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez eastgirl
Przepraszam dziewczyny miałam straszny dzień i chyba się na Was wyżyłam. Teraz mi głupio...
Ależ Maleństwo, mi chodziło o to, że robisz dobrze, bo ile można pisać to samo? Przecież w wątku pisze się po to, aby ktoś czytał, a ni o to, aby w ostatnim poście ktoś pytał o coś, co napisałyśmy kilka postów dalej...

Trzeba tępić lenistwo, a propagować wyszukuwarkę i czytanie postów, bo po to są!!
No! Ja dziś też lekkiego dnia nie miałam
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 22:09   #853
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: Callanetics

Nie wystarczyloby powiedziec że linki są juz w tym wątku ? no coments.
__________________
1. zapuszczam włosy
2. dbam o paznokcie
3. chudnę !! 55->48

dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 22:18   #854
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez dOminiCka
Nie wystarczyloby powiedziec że linki są juz w tym wątku ? no coments.
Z Twojej pierwszej wiadomości wynikało, że jednak coś przeczytałaś i coś ściągałaś, więc wydawało się jasne i logiczne, że skądś to wzięłaś.
Poza tym musiałaś zauważyć, że jest gadka o tym czego szukasz, więc... co za problem przejrzeć wątek? Albo wpisać w wyszukiwarce? Tam wszystko można znaleźć, tylko dobrze szukać trzeba....
Tym bardziej, że większość z nas nie ma czasuna zaglądanie na forum, nie mówiąc przeglądaniu wątków i szukaniu linków...
Troszkę wyrozumiałości u każdej ze stron i będzie super...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 23:16   #855
chelbia
Raczkowanie
 
Avatar chelbia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lesser Poland
Wiadomości: 296
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez jowisia

Musze przyznac, ze ja znam inne cwiczenia na biodra... Najpierw zaczelam wykonywac te od Agi, pamietajac, zeby wciagnac mocno brzuch, ale caly wysilek przenosil mi sie na miesien nogi, a nie biodra..! Mowie sobie, cos jest nie tak, i robilam po swojemu, tak jak ja zapamietalam, czyli nie ze ta noga w gore i w dol, ale w tyl i do przodu, wysunieta jak najdalej do tylu. I dopiero wtedy poczulam, jak pracuja miesnie bioder i posladkow!
czy moge prosic o dokladniejsze opisanie tego cwiczenia? nie rozumiem
__________________

chelbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 23:27   #856
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez chelbia
czy moge prosic o dokladniejsze opisanie tego cwiczenia? nie rozumiem
Pozwolę sobie wkleić link, który wkleiła wcześniej agolek
http://agk.20a.w.interia.pl/biodra%20-%20uda.htm

Moim zdaniem na tej stronie znajdziesz idealnie wyjaśnienie, jak wykonywać to ćwiczenie
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 07:36   #857
chelbia
Raczkowanie
 
Avatar chelbia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lesser Poland
Wiadomości: 296
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez hihi
Pozwolę sobie wkleić link, który wkleiła wcześniej agolek
http://agk.20a.w.interia.pl/biodra%20-%20uda.htm

Moim zdaniem na tej stronie znajdziesz idealnie wyjaśnienie, jak wykonywać to ćwiczenie
dzieki
probowałam twojego cwiczenia na dolny prosty, ale robi mi sie malenki tunelik :/
__________________

chelbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 07:50   #858
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Callanetics

a dziewczyny piszecie że tak wam sie ładnie ciałko ujędrnia...a nie stosujecie moze dodatkowo jakis kosmetyków wyszczuplajaych itp itd ?
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 08:30   #859
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
a dziewczyny piszecie że tak wam sie ładnie ciałko ujędrnia...a nie stosujecie moze dodatkowo jakis kosmetyków wyszczuplajaych itp itd ?
Ja używam ujędrniającego mleczka Garnier'a [tego żółtego- jest super]. I to wszystko. W zasadzie to przy ćwiczeniach nastawionych na spalanie, wyszczuplanie, ujędrnianie zawsze powinny być stosowane jakieś balsamy, żeby efekt był ładniejszy i skóra bardziej zadowolona

Ja narazie zrobiłam sobie przerwę w ćwiczeniach. Wracam do nich po pisemnych maturach, czyli za tydzień... Heh
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 09:15   #860
salceson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Callanetics

Czesc Dziewczyny, ja takze sie przyłaczam do cwiczeń. To juz moje drugie podejscie z callneticsem. Pierwszy raz zaczelam 6 lat temu, dostalam kasete z Callan od znajomej która schudła około 20 kilo i mówila ze to zasuga tych cwiczen Ja niestety chyba źle zaczełam Cwiczyłam codziennie i cwiczenia z dnia na dzien stawaly sie dla mnie torturami , zwlaszcza te na biodra , uda tak mnie bolały ze wkońcu zrezygnowałam bez zadnego efektu. Dzieki wizazowi zaczełam ponownie ale teraz jestem mądrzejsza i już sie nie forsuje i wydaje mi sie że wszystkie cwiczenia dobrze wykonuje , no i po 3 tygodniach wiedze maly efekt a cwiczenia nie są dla mnie torturami.

Warto sobie przejrzeć tą płytke gdzie te babki mówią po niemiecku, callanetics only exercise chyba jakos tak. One tam pokazują jak poprawnie wykonac cwiczenia ,dla mnie byly bardzo przydatne. Teraz cwicze 4 razy w ygodniu, 2 razy Bojarska i 2 razy callan a.m. i p.m. Radze wam zebysći czasem odpoczywaly od callanetics,mięśnie tez musza odpoczywac
salceson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 13:45   #861
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez hihi
Pozwolę sobie wkleić link, który wkleiła wcześniej agolek
http://agk.20a.w.interia.pl/biodra%20-%20uda.htm
Te zdjęcia są właśnie z tego filmiku co mam na VHS, Callan dokładnie tłumaczy, co i jak. Niestety wyczerpaly mi się wszystkie pomysły, jak go zgrać na płytę.

Dziewczyny ratujcie ta pogoda mnie wykończy. Wszystko mnie wkurza, dołuje i nic mi się nie chce.
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:14   #862
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
a dziewczyny piszecie że tak wam sie ładnie ciałko ujędrnia...a nie stosujecie moze dodatkowo jakis kosmetyków wyszczuplajaych itp itd ?
Myślę, że każda z nas stosuje jakieś specyfiki . A nawet inne ćwiczenia.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:19   #863
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez eastgirl
Te zdjęcia są właśnie z tego filmiku co mam na VHS, Callan dokładnie tłumaczy, co i jak. Niestety wyczerpaly mi się wszystkie pomysły, jak go zgrać na płytę.

Dziewczyny ratujcie ta pogoda mnie wykończy. Wszystko mnie wkurza, dołuje i nic mi się nie chce.
dokladnie!!!!!!!! to samo ze mna sie dzieje od wczoraj, nie mam zupelnie sił na cwiczenia jakiekolwiek- wkurzam sie na siebie ze nic mi sie nie chce i bez ruchu zgrubne- to chore ale mam takie czarne mysli-- potanczylam sobie tylko 15 minut ale to nic... ;(((
nie jestes sama
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 16:24   #864
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

To jak ze mna wczoraj. Reka ani noga nie chciało mi sie ruszyc i nie cwiczylam. Wczoraj to byl juz trzeci dzien. W sobote bylam na weselu i nie mialam kiedy cwiczyc, w piatek od rana do nocy bylam zabiegana i tez nie cwiczylam.Wczoraj mialam caly dzien wolny, ale tak mi sie strasznie nic nie chciało. Wiekszosc dnia przebywalam w pozycji horyzontalnej ;-) Mialam po prostu wczoraj dzien pt "dzien leniwca". Probowalam sobie wmowic, ze mam super duzo energii i ze jak zaraz nie wlacze callaneticsu, to bede gruba, ale to nic nie dalo.

Poza tym wreszcie jest mnie mniej o kolejny, dopiero drugi kilogram. Strasznie powoli mi to idzie, bo nie stosuje zadnej diety, ale juz wygladam prawie dobrze w spodniach z tamtego lata. W zime robilam "próbę mikrofonu" ;-) i je przymierzalam i niestety bylo zle, teraz jest juz calkiem calkiem. Jeszcze troszke i bede wygladac w nich ok, tak jak powinno byc.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:28   #865
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez chelbia
dzieki
probowałam twojego cwiczenia na dolny prosty, ale robi mi sie malenki tunelik :/
Maleńki to niech się robi, tylko trzeba próbować go unikać, jeśli jest taka możliwość. Z czasem, jak mięśnie się ciut wyrobią to na pewno go nie będzie.
Powodzenia
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:30   #866
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Ash
Mialam po prostu wczoraj dzien pt "dzien leniwca". Probowalam sobie wmowic, ze mam super duzo energii i ze jak zaraz nie wlacze callaneticsu, to bede gruba, ale to nic nie dalo.
Mi nic nie pomaga, czego bym sobie wtedy nie powiedziała, to nie pomoże, jeśli nie mam wewnętrznej własnej motywacji
Właśnie idę z TŻem na spacerek, a później włączam Callan i walczę z biodrami!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:34   #867
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez hihi
Maleńki to niech się robi, tylko trzeba próbować go unikać, jeśli jest taka możliwość. Z czasem, jak mięśnie się ciut wyrobią to na pewno go nie będzie.
Powodzenia
ale nawet jak poloze sie zupelnie plasko na podlodze, to da rade tak na "lekki wcisk" ;-) wlozyk płasko dłon
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 18:06   #868
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Callanetics

czy można ściągnąć film z tymi ćwiczeniami z internetu? bo jak szukalam w wyszukiwarce to wyswietlily mi sie stronki z samymi zdjeciami i instrukcjami, moze ktoras z Was jednak zna adres z ktorego można to zassać? pozdrawiam
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 18:13   #869
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Lib_r4
czy można ściągnąć film z tymi ćwiczeniami z internetu? bo jak szukalam w wyszukiwarce to wyswietlily mi sie stronki z samymi zdjeciami i instrukcjami, moze ktoras z Was jednak zna adres z ktorego można to zassać? pozdrawiam
m.in. str 22 tego wątku
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 18:59   #870
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Ash
ale nawet jak poloze sie zupelnie plasko na podlodze, to da rade tak na "lekki wcisk" ;-) wlozyk płasko dłon
Tyle to normalne, bo mamy wypukłe (tzn. ja mam) tyłeczki i przez to krzyż nie może w pełni przylegać do podłogi
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 21:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.