Baza pod cienie - zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: lepiej cieniuje sie na art deco czy lumene?
na art deco 22 33,85%
na lumene 29 44,62%
na obu dobrze 11 16,92%
na obu beznadziejnie ;] 3 4,62%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 21:47   #1171
minerva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

dzięki bo ja również używam eyelinera w żelu i nei wiedziałam czy będzie się trzymać na tej bazie,
minerva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 22:44   #1172
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Mam bazę joko, już drugie opakowanie i uważam, że jest bardzo dobra. Trzyma cienie cały dzień , a do jej aplikacji trzeba po prostu przywyknąć. W Warszawie można ją kupić w Tesco na Ursynowie (małe stoisko z kosmetykami przy wejściu) i w Złotych Tarasach. Przynajmniej ja się tam zaopatrywałam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:15   #1173
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Zaopatrzyłam się dzisiaj w bazę, ale tę nową. Pytałam w sklepie, ale ekspedientka mówiła, że tej poprzedniej wersji nie ma w hurtowniach
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 08:26   #1174
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

kupilam ta baze na all... i nie wiem ale albo nie umiem jej uzywac... nei jest gladka tylko sie rozwarstwia, cienie tez nie trzymaja sie super dlugo... w sloiczku twarda jak kamien
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 13:21   #1175
minerva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Baza Joko Cosmeticks

rzeczywiscie konsystencja do nakladania tej bazy moglaby byc lepsza, ale ma to tez swoje plusy, poniez przez to ze jest ona 'twarda' - na dluzej starcza.Najlepiej palcem kulistymi ruchami nabierac na opuszek tak zeby baza sie troche rozgrzala i rownomiernie nakladac na powieke- trzeba sie przyzwyczaic
minerva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 13:55   #1176
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Dokładnie. Moja baza na początku była kremowa, teraz stwardniała (no, nie dziwne, już ją kończę ) i gorzej się nakłada - ALE: dzięki temu zauważyłam bardzo ważną właściwość. Kiedyś nakładałam dość dużo tej bazy, jak nabieralam na palec, to było widać biały kolor, tą perłowość, no po prostu warstwę bazy na palcu A teraz, w związku z tym, że baza jest twarda, nakładam minimalne ilości (nawet na palcu nie widać, że coś jest, ale jest :P) i... cienie i tak trzymają się rewelacyjnie!
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:35   #1177
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Najlepsza baza pod cienie.

Czy próbowała już ktosia bazy Pierre Rene?
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 10:56   #1178
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Najlepsza baza pod cienie.

Ja mam drugie już opakowanie bazy z ArtDeco i nie narzekam - ładnie trzymają się na niej cienie,a pracuję po 12h,więc zwracam na to uwagę Odnośnie trudności z rozcieraniem cieni - ja jakichś większych nie mam,choć też nie mam zdolności ani zapędów do 'cudowania' w tej kwestii
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 10:01   #1179
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Najlepsza baza pod cienie.

jak na razie nie znalazlam idealu .... testowalam Artdeco, Guerlain, EL, BeYu... zadna nie spelnila moich oczekiwan... najbardziej jestem zadowolona z aktualnie uzywanej bazy Kanebo... dzis przetestuje tak zachwalana Urban Decay...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 15:20   #1180
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Jaka polecicie baze pod cienie ?

Dziewczyny, jak nakładacie tę bazę ArtDeco? Bo ja chyba coś źle robię Paluchem, pędzelkiem? Bardzo mało... czy jeszcze mniej? Nakładacie na nią odrobinę podkładu czy nakładacie ją na podkład? Jakiś puder sypki na to? A może ona nie przedłuża sypkich cieni? Ja już nie wiem, co robić Ratujcie!
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 19:36   #1181
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jaka polecicie baze pod cienie ?

Artdeco wklepuję palcem Dobra jest jeszcze baza w tubce z BeYu - trzyma tak,jak Artdeco, a kosztuje ok. 24 zł, więc polecam
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 21:04   #1182
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Jaka polecicie baze pod cienie ?

dla mnie Artdeco to porazka rolowala mi sie zanim zdazylam nalozyc cienie ... najlepsza baza na swiecie ma Urban Decay ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 13:59   #1183
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Jaka polecicie baze pod cienie ?

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dla mnie Artdeco to porazka rolowala mi sie zanim zdazylam nalozyc cienie ... najlepsza baza na swiecie ma Urban Decay ...
No właśnie co sądzicie o Urban Decay? Wychodzi drożej niż Artdeco, ale jeśli jest tak samo wydajna, to chętnie wypróbuję.
Bazę Artdeco mam już ponad rok.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:16   #1184
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Jaka polecicie baze pod cienie ?

Kicia jedyny minus bazy UD jest jej opakowanie ... ale mozna je potem przeciac... bo sporo zostaje w srodku... jednak jest bardzo wydajna... i niesamowicie sie na niej cienie trzymaja... to jest zdecydowanie moje KWC... bo zadna inna baza a wyprobowalam ich sporo (ok. 9 - 11 ) nie daje mi takiej trwalosci jak UD... cienie trzymaja mi sie na niej w niewzruszonym stanie ok. 10 godzin...

desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:57   #1185
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Jaka polecicie baze pod cienie ?

A ja używam bazy z Joko. kosztuje ok. 10 zł i według mnie jest całkiem dobra, cienie nie rolują się i nie zbijają w złamaniu powieki, cienie lepiej się po niej rozprowadzają. Tylko mam zastrzeżenia do opakowania, ciężko jest wydłubać bazę, jeśli zostało jej trochę na dnie.
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:23   #1186
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Jaka polecicie baze pod cienie ?

Z całego serca polecam bazę Artdeco, kosztuje 36 zł, ale cienie na niej na prawdę długo się utrzymują (u mnie aż do zmycia), nie rolują i zyskują na intensywności Starcza mi przy codziennym stosowaniu spokojnie na pół roku
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 14:02   #1187
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najlepsza baza pod cienie.

Ja tylko powiem ze napewno NIE inglot.... mam ja kupiona dzieki Bogu okazyjnie...i totalnie nie spelnia swojego zadania.... jest gorzej niz bez niej, naprawde.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 14:03   #1188
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Najlepsza baza pod cienie.

Ja używam od niedawna bazy ArtDeco - i jestem zadowolona - przynajmniej na razie
Cienie trzyma długo, łatwo się ją nakłada i łatwo nakłada na nią cienie...
co do jej twardnienia w pudełku - nie wiem - mam ją za krótko - ale mam nadzieję, że nie zacznie twardnieć
Zapłaciłam 29,90 w Douglasie
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:13   #1189
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Najlepsza baza pod cienie.

gdzie możną dostać tą bazę Lumene?
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 14:05   #1190
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Jaka polecicie baze pod cienie ?

a uzywałyście moze bazy pod cienie z loreal ?? http://www.allcosmeticswholesale.com/ldeeyeshba9.html
I jakie zadanie ma taka baza? tylko zeby przedluzyć trzymanie sie cieni na powiekach?? bo ja to w zasadzie nie mam z tym problemu ;p jakos tam sie same trzymają... tylko tak sobie myśle że moze taka baza sprawia ze cienie są bardziej intensywne?? czy nie?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 16:15   #1191
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Jaka polecicie baze pod cienie ?

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
a uzywałyście moze bazy pod cienie z loreal ?? http://www.allcosmeticswholesale.com/ldeeyeshba9.html
I jakie zadanie ma taka baza? tylko zeby przedluzyć trzymanie sie cieni na powiekach?? bo ja to w zasadzie nie mam z tym problemu ;p jakos tam sie same trzymają... tylko tak sobie myśle że moze taka baza sprawia ze cienie są bardziej intensywne?? czy nie?
bazy z l'oreala nie stosowałam ale zdecydowanie bazy pod cienie intensyfikują ich kolor i to dość mocno

od wczoraj stosuje bazę Urban Decay i polecam z całego serca, przewyższyła nawet kochaną przeze mnie bazę Artdeco!! Szczególnie nadaje się do cieni matowych na artdeco się one nieładnie nakładają...
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-06-24 o 16:19
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 09:39   #1192
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: Najlepsza baza pod cienie.

Bazę lumene możesz najtaniej kupić na allegro

Ja miałam bazę Virtual Joko - ale nie byłam z niej zadowolona, więc podarowałam ją siostrze.
Powód ? Baza była taka stwardniała, jak się ją nakładało to się rozciągało palcem powiekę, po prostu coś strasznego !

Dziś mam bazę ArtDeco - jestem z niej bardzo zadowolona, ma fajną konsystencję, ładnie się rozprowadza i starcza na bardzo długo. Ja swoją mam już ok 2 miesiące i prawie nic nie ubyło .

Jednak w przyszłości chciałabym jeszcze wypróbować wspomnianą bazę Lumene i wtedy się wypowiedzieć , która z nich jest najlepsza.
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:37   #1193
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Najlepsza baza pod cienie.

ja chwalę bazę ArtDeco
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 21:36   #1194
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Pędzle i baza pod cienie

Hej dziewczynki mam takie pytanie żeby makijaż był wykonany naprawdę fajnie to przy pomocy 'profesjonalnych' pędzli i posiadania wiedzy jak ich używać można stworzyć coś naprawdę fajnego.Więc mam kilka pytań jakie są potrzebne pędzle (jaki rodzaj) które muszę mieć w swojej kosmetyczce?jak możecie to wstawiajcie zdjęcia.
No i 2 pytanie związane jest z bazą pod cienie-ostatnio kupiłam sobie tą paletkę cieni http://www.allegro.pl/item1076355310...y.html#gallery
i koniecznie potrzeba mi bazy pod te cienie-wiem że z artdeco są ,ale one są drogie a mi chodzi o coś tańszego,poleciłybyście mi coś?a jeśli wszystkie których używacie to drogie to jak przygotowujecie oko nim nałożycie cienie?
Z góry dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 22:15   #1195
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pędzle i baza pod cienie

1. Wyszukiwarka.
2. KWC.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 01:02   #1196
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Pędzle i baza pod cienie

Jamestown ma racje. Można poszukać.
Jedna z najtańszych baz jest z JOKO. Nie jest jakaś mega super ale cienie faktycznie się dłużej trzymają. Tyle że szukaj jej w nowej formule. Ja mam jeszcze tą starszą chyba i jest okropna jeśli idzie o rozprowadzanie.
Gratuluje zakupu cieni... serio chcesz pchać na oczy coś co nawet nie ma firmy? Jak masz zamiar tego używać to poproś kogoś znajomego kto się zna na chemii żeby najpierw zobaczył co to ma w składzie i na przyszłość - jak coś nie ma nawet nazwy to nie jest dobrze.
Co do pędzli to zależy do czego chcesz tych pędzli używać...
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 17:17   #1197
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Pędzle i baza pod cienie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Jamestown ma racje. Można poszukać.
Jedna z najtańszych baz jest z JOKO. Nie jest jakaś mega super ale cienie faktycznie się dłużej trzymają. Tyle że szukaj jej w nowej formule. Ja mam jeszcze tą starszą chyba i jest okropna jeśli idzie o rozprowadzanie.
Gratuluje zakupu cieni... serio chcesz pchać na oczy coś co nawet nie ma firmy? Jak masz zamiar tego używać to poproś kogoś znajomego kto się zna na chemii żeby najpierw zobaczył co to ma w składzie i na przyszłość - jak coś nie ma nawet nazwy to nie jest dobrze.
Co do pędzli to zależy do czego chcesz tych pędzli używać...
pędzle takie podstawowe-ale jednak różne rodzaje,żeby po prostu zrobić ładny makijaż.
Hmm zazwyczaj te palety z większym zasobem kolorów są bez firmowe.
mają w sobie :talc,mica,mineral oil,titanium dioxide,magnesium sterate,isopropyl palmitate,lanolin,methylo paraben,proplparaben,BHT. may contain: mica and titanium dioxide,iron oxides,ultramarine blue,manganese iolet,ferric ferrocynaide,chrome oxide greens,chrome hydroxide green,FD&C Red NO,40 al lake,FD&C yellow no,1 al lakie.
malowałam się nimi-nie dostałam żadnego uczulenia ale jednak widzę że baza jest mi potrzebna.
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:35   #1198
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Pędzle i baza pod cienie

Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
pędzle takie podstawowe-ale jednak różne rodzaje,żeby po prostu zrobić ładny makijaż.
Hmm zazwyczaj te palety z większym zasobem kolorów są bez firmowe.
mają w sobie :talc,mica,mineral oil,titanium dioxide,magnesium sterate,isopropyl palmitate,lanolin,methylo paraben,proplparaben,BHT. may contain: mica and titanium dioxide,iron oxides,ultramarine blue,manganese iolet,ferric ferrocynaide,chrome oxide greens,chrome hydroxide green,FD&C Red NO,40 al lake,FD&C yellow no,1 al lakie.
malowałam się nimi-nie dostałam żadnego uczulenia ale jednak widzę że baza jest mi potrzebna.
Może te na allegro tak.

"ładny makijaż" to trochę szerokie pojęcie bo innych pędzli potrzebujesz do nakładania podkładu, innych do konturowania twarzy, innych do makijażu oczu takiego, innych... dużo tego
Najbardziej mega podstawowe do oczu to pewnie pędzel do oczu ala "języczek"- taki płaski - dobrze się nim pakuje cień na powiekę. Potem pędzle kulkowe to zaznaczania załamania powieki. Skośne do eyelinera i do brwi. Malutkie języczki do rozjaśniania wnętrza oka... O i jeszcze typu "dome" puchaty do rozcierania

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-06-30 o 20:36
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:38   #1199
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: Pędzle i baza pod cienie

Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
pędzle takie podstawowe-ale jednak różne rodzaje,żeby po prostu zrobić ładny makijaż.
Hmm zazwyczaj te palety z większym zasobem kolorów są bez firmowe.
mają w sobie :talc,mica,mineral oil,titanium dioxide,magnesium sterate,isopropyl palmitate,lanolin,methylo paraben,proplparaben,BHT. may contain: mica and titanium dioxide,iron oxides,ultramarine blue,manganese iolet,ferric ferrocynaide,chrome oxide greens,chrome hydroxide green,FD&C Red NO,40 al lake,FD&C yellow no,1 al lakie.
malowałam się nimi-nie dostałam żadnego uczulenia ale jednak widzę że baza jest mi potrzebna.
Ja polecam ci z całego serca - bazę artdeco, warto w nią zainwestować (mimo wysokiej kwoty), ponieważ wystarczy ci na bardzo długo i ma super konsystencję. Ja swoją mam już ok 3 miesięcy, a zużycie jest minimalne - zadowolenie gwarantowane ! Polecam.
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:40   #1200
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Pędzle i baza pod cienie

Cześć dziewczyny Mam nadzieję, że mi pomożecie. Nie jestem wizażystką i na co dzień nie zajmuję się makijażami, ale chciałabym mieć dobre pędzle do własnego domowego użytku. Szukałam na allegro- są tam takie paletki, średnio ok.100zł ( w zestawie 20 elementów ), ale nie jestem przekonana jakoś do tych nieznanych firm... Zna któraś z Was jakąś dobrą polecenia allegrową firmę? Czy jednak radzicie zainwestować więcej i kupić pędzle z sephory np?

pozdrawiam
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 01:46:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.