kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 17:29   #451
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Powiem Ci, że warto zrobić sobie mezoterapię pod oczami, rozjaśni i pięknie nawilży skórę. A nie ma nic bardziej uroczego niż, takie świeże, jasne spojrzenie-od razu wydaje się weselsze pi ładniejsze.
Z tego co wiem, to piękne efekty są po mezoterapii preparatem mesolis.
A żeby po zabiegu nie mieć siniaków, to warto zwrócić uwagę na to czy w gabinecie preparaty z kwasem hialuronowym aplikują zwykłą strzykawką czy elektronicznym penem. Bo ten elektroniczny pen, tzw. injection system sprawia, że zabieg jest bezbolesny, preparat precyzyjniej wstrzyknięty a mozliwość powstania siniaków jest minimalna.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 13:28   #452
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że warto zrobić sobie mezoterapię pod oczami, rozjaśni i pięknie nawilży skórę. A nie ma nic bardziej uroczego niż, takie świeże, jasne spojrzenie-od razu wydaje się weselsze pi ładniejsze.
Z tego co wiem, to piękne efekty są po mezoterapii preparatem mesolis.
A żeby po zabiegu nie mieć siniaków, to warto zwrócić uwagę na to czy w gabinecie preparaty z kwasem hialuronowym aplikują zwykłą strzykawką czy elektronicznym penem. Bo ten elektroniczny pen, tzw. injection system sprawia, że zabieg jest bezbolesny, preparat precyzyjniej wstrzyknięty a mozliwość powstania siniaków jest minimalna.

Super efekt musi być u osób, które przez całe życie miały podkowy tudzież worki pod oczami. Bo najczęściej jest tak, że w przypadku głębokich podkówek nie pomagają ani najlepsze kremy, ani przykładanie zmrożonych łyżeczek, ani okłady z lodu, rumianku, herbaty czy ogórka.
Ale chyba sam zabieg musi boleć, bo przecież skórka pod oczami jest cieniutka jak pergamin...?!
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 14:07   #453
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Te okolice myślę są znieczulane maścią Emla. Wiem, że niektórzy lekarze stosują system injection, taki elektroniczny pen, zamiast tradycyjnej strzykawki i wtedy nie jest to bolesne a co więcej bardziej precyzyjnie.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 19:58   #454
josephine1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez muszka_90 Pokaż wiadomość
Słuchajcie,czy któraś z Was słyszała o jednym z najlepszych i długotrwałych wypełniaczy -ellanse (chyba tak to sie pisze)
Mój lekarz coś mi tam wspominał,bo w sumie nie bardzo mi sie też uśmiecha powtarzanie zabiegu (ja robie głównie policzki) co roku-a tu mamy spokój podobno na 3 lata.Ale nie zrobie do czasu,az sie nie dowiem jak to wyglada naprawde...słyszałyście ?

Powiem szczerze ze nie polecam trwałych lub półtrwałych środków. wiem ze wychodzi duzo taniej bo sie nie powtarza ale po mojej przygodzie juz nie zdecyduje sie na środek półtrwały. poprawiałam takim środkiem który miał sie wchłonąc po 2 latach. jak sie okazuje nie moge teraz zrobic wypełniania kwasem h. bo może zajsc reakcja alergiczna. musze czekać jeszcze rok aby była pewność. dodam ze minęło juz 4 lata od kiedy robiłam usta. dodatkowo czuje ze środek sie zbrylował i mam małe grudki w ustach. teraz sie ciesze ze tak mało tego użyłam bo tylko 1/2 amp. wiec ja generalnie odradzałabym półstałe środki bo jak coś sie skwasi....:/ o tym śrosku co piszesz pierwsze słysze
josephine1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 18:02   #455
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

dziewczyny prosze poleccie jakis gabinet w Krk.chciałabym wypełnic bruzdy nosowo wargowe i moze lekko poprawic usta

i wie ktos jaka jest różnica miedzy juvedermem a surgidermem?

Edytowane przez KuNu
Czas edycji: 2011-04-09 o 18:25
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:04   #456
Mantissa_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cześć.
Miałam robione bruzdy około-nosowe jednym i drugim preparatem i jak dla mnie niczym się nie różnią. Oczywiście Juve. ma dodatek znieczulacza, ale efekt i utrzymywanie się jest, jak dla mnie takie samo. Mnie utrzymywały się ponad rok
Oczywiście, że mogę Ci napisać gdzie je robiłam bo ta lekarka jest super - znalazłam ją wcześniej na śląsku, bo tam mieszkałam, ale nie wiem czy mogę napisać nazwę gabinetu, bo to reklama? Może lepiej nazwisko: dr. Zwiorek-Czech.

Pzdr i trzymam kciuki
Mantissa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:49   #457
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość
Super efekt musi być u osób, które przez całe życie miały podkowy tudzież worki pod oczami. Bo najczęściej jest tak, że w przypadku głębokich podkówek nie pomagają ani najlepsze kremy, ani przykładanie zmrożonych łyżeczek, ani okłady z lodu, rumianku, herbaty czy ogórka.
Ale chyba sam zabieg musi boleć, bo przecież skórka pod oczami jest cieniutka jak pergamin...?!
Generalnie polecam

Edytowane przez motacilla
Czas edycji: 2014-03-15 o 10:59
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 18:43   #458
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Ja właśnie tydzień temu zrobiłam sobie mezoterapię igłową oczu, niby lat jeszcze nie mam za wiele, ale jak się dowiedziałam od mojej pani dermatolog, że na moje uporczywe sińce pod oczami można coś poradzić, to stwierdziłam że zaryzykuję. O mało nie stchórzyłam przed samym zabiegiem, jak zobaczyłam tę igłę zbliżającą się do oka

Ale byłam znieczulona emlą, więc trochę tylko czasami szczypało - jak dla mnie to i tak najgorszy był stres, że ktoś mi manipuluje igłą koło oka Po zabiegu miałam nieźle podpuchnięte oczy i dwa maleńkie siniaczki, podpuchnięcie zniknęło w ciągu kilku godzin, zasinienia ukrywałam pod korektorem przez kilka dni.

Po tygodniu efekt super - miałam wstrzykiwany preparat specjalnie na sińce (Light Eyes Ultra), pod oczami wyraźnie jaśniej, pod jednym nawet bardziej, ale to się jeszcze powinno wyrównać - czekają mnie jeszcze dwa zabiegi co trzy tygodnie. Jeszcze się muszę dowiedzieć, ile mniej więcej utrzymają się efekty.

Generalnie polecam
Ile Cię to kosztowało Motacilla?
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 23:36   #459
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

350 zł.

Edytowane przez motacilla
Czas edycji: 2014-03-15 o 11:07
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 08:34   #460
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

KuNu zajrzyj sobie na stronę pogotowia estetycznego, tam jest spis certyfikowanych gabinetów medycyny estetycznej, które miedzy innymi zajmują się także wypełnieniami zmarszczek.
Motacilla a zabieg robiono Ci zwykłą strzykawka czy tym elektronicznym penem tzw. injection system? Bo jak robią tym penem to podobno nawet sińce nie zostają.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:26   #461
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

.

Edytowane przez motacilla
Czas edycji: 2014-03-15 o 11:00
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 20:09   #462
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
KuNu zajrzyj sobie na stronę pogotowia estetycznego, tam jest spis certyfikowanych gabinetów medycyny estetycznej, które miedzy innymi zajmują się także wypełnieniami zmarszczek.
.
dZiekuje bardzo na pewno zajrze
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:37   #463
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

KuNu nie ma za co.
Motacilla no pewnie, że jak trafiłaś na fajny gabinet i jesteś zadowolona to nie ma czego więcej szukać.
Bo ja myślałam, że w gabinetach medycyny estetycznej te elektroniczne peny to już pewien standard. Z pewnością jest to wygodniejsza metoda aplikacji dla lekarza, bo nie musi się skupiać na sile nacisku, na tym ile preparatu d danym miejscu ma wstrzyknąć tylko wszystko jest zaprogramowane.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 21:55   #464
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

.

Edytowane przez motacilla
Czas edycji: 2014-03-15 o 11:00
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:34   #465
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
KuNu nie ma za co.
Motacilla no pewnie, że jak trafiłaś na fajny gabinet i jesteś zadowolona to nie ma czego więcej szukać.
Bo ja myślałam, że w gabinetach medycyny estetycznej te elektroniczne peny to już pewien standard. Z pewnością jest to wygodniejsza metoda aplikacji dla lekarza, bo nie musi się skupiać na sile nacisku, na tym ile preparatu d danym miejscu ma wstrzyknąć tylko wszystko jest zaprogramowane.
Injection system, czyli te elektroniczne peny to są już praktycznie w co drugim gabinecie. U mnie w dziurze także jeden gabinet oferuje zabiegi wypełniania z jego wykorzystaniem. A z tego co się orientuje to ceny zabiegów z wykorzystaniem tych penów wcale nie są większe, a z pewnością bolą mniej
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 23:36   #466
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

.

Edytowane przez motacilla
Czas edycji: 2014-03-15 o 11:00
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 08:46   #467
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Juvederm to preparat jednokrotnie zagęszczony, dlatego mogą tworzyć się grudki i nie można go podawać zbyt płytko, bo można je wyczuć wtedy. Natomiast Esthelis tu wspomniany jest wielokrotnie zagęszczany i tworzy jedną, spójną plastyczną konsystencje bez grudek. Dlatego jestem ciekawa jak to będzie z tym Juvedermem u Ciebie.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 09:09   #468
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

.

Edytowane przez motacilla
Czas edycji: 2014-03-15 o 11:07
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 09:28   #469
Mantissa_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Do: Agulak
Przeglądnęłam Twoje wątki i mam pytanie dotyczące Modelis o którym mało słyszałam. Czy on się nadaje do takiego bardziej zaawansowanego modelowania twarzy kiedy np trzeba mocno uzupełnić zapadnięte policzki. Dr u której byłam - Klaudia Zwiorek-Czech z Krakowa polecała mi właśnie modelis, ale mało się o nim mówi więc wolę zapytać?
Co z Injection pen w takim przypadku?
Mantissa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 18:09   #470
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja się tak czaję i czaję, żeby pójść na wypełnianie bruzd nosowo wargowych... Wybrałam nawet klinikę (renomowaną, z certyfikatami, nie najtańszą, ale pewną), ale nadal się stracham Byłby to mój pierwszy raz. I tu mam do Was, moje Drogie, kilka pytań.

Umówiłam się na zabieg z wykorzystaniem juvedermu na 3-4 dni przed ważną imprezą - czy to nie za późno? Lepiej ustawić się na tydzień przed? Boję się, co będzie jak dostanę opuchlizny, siniaków, albo nie daj boże jakoś krzywo będzie ten kwas wstrzyknięty, albo za dużo go będzie to zamiast olśniewać będę straszyć... Jakieś same katastroficzne wizje w głowie mi się kotłują Czy słusznie?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 23:56   #471
masafi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 33
GG do masafi
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Nie ryzykowałabym na 4 dni przed imprezą z wypełnianiem.
Powodów jest kilka-mogą pojawić się siniaki,ale nie muszą,choć one szybko zejdą i można je zakamuflować w ostateczności.
Kwas może nie do końca równo się rozłożyć,a może pojawić się obrzęk w miejscu wkłuć tak jak miało to miejsce u mnie,wyglądało to jakby pogryzły mnie osy,co prawda tylko w trzech,albo aż w trzech miejscach takie opuchnięcie pojawiło się.Nie wspominam tego okresu najlepiej.Co się nastresowałam to moje.....
Męczyłam się ze 3 tyg zanim zgrubienia zeszły,dlatego nie polecam wypełniania na ostatnią chwilę.Każdego skóra reaguje inaczej,dlatego lepiej zarezerwować sobie dobry tydzień na spokojne gojenie buzi.
Pozdrawiam.
masafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 13:22   #472
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

O kurde, 3 tygodnie to bardzo długo... Aż zaczynam myśleć, czy w ogóle nie darować sobie tego zabiegu :/

Czyli lepiej zrobić to na spokojnie, a nie przed żadną ważną imprezą itp?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 17:15   #473
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

No to ja już nie wiem, czy lepiej zrobić tydzień przed imprezą, czy może w ogóle po imprezie...
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 21:34   #474
masafi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 33
GG do masafi
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

To zależy od Ciebie.Ja na pewno nie zdecydowałabym się na kwas tydzień przed imprezą,bo wiem,że różnie może zareagować moja skóra,co wcale nie powiedziane,że Twoja zareaguje podobnie.
Sama zdecyduj,inaczej się nie przekonasz.
Pozdrawiam.
masafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:52   #475
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez masafi Pokaż wiadomość
To zależy od Ciebie.Ja na pewno nie zdecydowałabym się na kwas tydzień przed imprezą,bo wiem,że różnie może zareagować moja skóra,co wcale nie powiedziane,że Twoja zareaguje podobnie.
Sama zdecyduj,inaczej się nie przekonasz.
Pozdrawiam.
W każdym razie dziękuję Ci za wszelkie info.

A gdzie robiłaś sobie zabieg? U jakiegoś sprawdzonego lekarza?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 14:10   #476
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziękuję za porady Faktycznie, odłożę to, zrobię po wyjeździe.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 18:13   #477
tessa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam.
czy macie może namiary na dobrego lekarza w Lublinie., czytałam o dr Marii Nowińskiej i dr Chromińskiego, a zamierzam wypełnić zmarszczki od nosa do ust, nadmieniam iż mam po 50 i czytałam że w tym wieku to już tylko operacje pomagają prosze o porade

majka
tessa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 17:16   #478
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Powinnas się zastanowić nad tym czy jestes zdecydowana na kwas hialuronowy czy chciałabyś może jednak bardziej naturalny sposób przeszczepienia tkanki tłuszczowej w miesjce zmarszczek. Jednak o doborze merody decyduje oczywiście lekarz więc spotkanie z nim może okazać się najlepszym wyjściem no i najważniejsze zaufanie i świadomość, że lekarz ma doświadczenie. W Warszawie najbardziej popularna jest Klinika dr Sankowskiego, co do innych miast najważniejsze wydaje mi się aby sprawdzic liste lekarzy na stronie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. To już jakieś zabezpieczenie.
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:15   #479
LinQa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziewczyny, mam bardzo duże sińce pod oczami. Słyszałam, że kwas hialurynowy może mi je wypełnić tylko, że ja mieszkam w takiem mieście w , którym takich zabiegów, żaden gabinet nie przeprowadza! Proszę polećcie mi gabinet, w którym przeprowadzają pożądnie i bezpiecznie takie wypełnienia. Najlepiej z Poznania, bądź inne miasto byle by było sprawdzone.Z góry dziękuje
LinQa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:15   #480
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez kamaP123 Pokaż wiadomość
Gonia, dzięki za odpowiedź.

Chciałam też zapytać inne dziewczyny, które miały robione bruzdy wargowo - nosowe, bo szykuje ofensywę na panią dr. Powiedzcie mi czy to nie jest oszustwo, jeżeli lekarz zapewnia, że kwas utrzyma się ok roku, a ostatecznie utrzymuje się 1,5 miesiąca? Ja wiem ona z tego żyje, więc jeśli powie prawdę to wielu pacjentów się rozmyśli, ale przecież to są jakieś oszukańcze praktyki! Nie wiem już jak to jest z tym kwasem hialuronowym, niektórzy mówią mi, że to normalne, że komuś kwas może się utrzymać miesiąc, a komuś 10 miesięcy, bo lekarz tutaj gwarancji dać nie może i wszystko zależy od procesów zachodzących akurat w organizmie, co ma wpływ na szybkość wchłaniania kwasu przez skórę. Ale czy w takim przypadku lekarz nie powinien tego wprost powiedzieć: proszę pani nie wiem ile się utrzyma, to niezależne ode mnie, zamiast zapewniać, że rok bez problemu? Bardzo bym prosiła o wasze doświadczenia i wiedzę na ten temat, bo chciałabym chociaż rzetelnie wygarnąć tej pani dr co myślę o takim naciąganiu pacjentów.

A ciut abstrahując od kwasu, ale pozostając nadal przy temacie wypełnienia, co myślicie o wypełnieniu własnym tłuszczem? Czy któraś z was robiła może coś takiego? Ja słyszałam tylko, że to jest bardzo bezpieczna metoda, znacznie trwalsza niż kwas, ale też droższa. Szczerze mówiąc jestem zrażona do kwasu, bo jeśli miałabym "przy sprzyjających wiatrach" wydawać ok 1000 zł co 4 miesiące, to chyba lepiej zainwestować w coś na wstępie droższego, ale trwalszego...
Mialam robione bruzdy nosowo-wargowe u slynnej p.Kasi z Sulecina.
Po 2 miesiacach nie bylo sladu.Podobnie z ustami-opisalam na oddzielnym watku o powiekszaniu ust.
Nie mam pojecia dlaczego tak krotko?-albo zle podane,albo stary srodek-mialam wstrzykiwany Teosyal.
Jestem zla,bo wywalilam kupe pieniedzy,do tego stres, bol itd.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.