Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 17:21   #181
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

O rety, dziewczyny, podziwiam Was za to przedsięwzięcie

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2011-11-11 o 17:50
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 17:33   #182
Lunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 358
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

O co chodzi z tą listą na początku kolo zdjęć, bo mnie nie ma na niej no chyba ze ja ślepa jestem
Lunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 17:39   #183
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
O rety, dziewczyny, podziwiam Wam za to przedsięwzięcie
cala przyjemnosc po naszej stronie




---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Lunka88 Pokaż wiadomość
O co chodzi z tą listą na początku kolo zdjęć, bo mnie nie ma na niej no chyba ze ja ślepa jestem
to jest rozliczenie
kilku osob, ktore sie zglosily ostatnie, nie ma na liscie, bo juz nie chcialam robic tego od nowa (mam problemu ze zrzutami ekranu) i rozliczenia dodawalam w postac, nie na liscie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 17:43   #184
Lunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 358
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
cala przyjemnosc po naszej stronie




---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------



to jest rozliczenie
kilku osob, ktore sie zglosily ostatnie, nie ma na liscie, bo juz nie chcialam robic tego od nowa (mam problemu ze zrzutami ekranu) i rozliczenia dodawalam w postac, nie na liscie
Aha. Oki już myślałam, że o mnie zapomniałyście
Lunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 17:45   #185
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez Lunka88 Pokaż wiadomość
Aha. Oki już myślałam, że o mnie zapomniałyście
alez skad
sprawdzalysmy i liczylysmy wszystko po kilkanascie razy (a nawet wiecej) i wszystko jest zgodne z zapisami w pierwszym poscie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:13   #186
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

dziewczyny, niestety dzisiaj nie udalo mi sie wyslac odlewek
bylam na 2 pocztach i wszedzie byly kolejki na min. godzine stania, a ze samo wysylanie zajmie mi rowniez z godzinke, to musialam odpuscic, bo nie zdazylabym zawiesc dziecka na trening (a on nie jest tak wyrozumialy jak Wy )...najmocniej przepraszam

i przypominam o adresach (akiyo, skarbiatko, motacilla)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:39   #187
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dziewczyny, niestety dzisiaj nie udalo mi sie wyslac odlewek
bylam na 2 pocztach i wszedzie byly kolejki na min. godzine stania, a ze samo wysylanie zajmie mi rowniez z godzinke, to musialam odpuscic, bo nie zdazylabym zawiesc dziecka na trening (a on nie jest tak wyrozumialy jak Wy )...najmocniej przepraszam

i przypominam o adresach (akiyo, skarbiatko, motacilla)
Byłam przed południem na poczcie i było czarno. Palca nie można było wcisnąć No masssakra! Podobno po takich długich weekendach zawsze tak jest. Tak, że naprawdę nie masz za co przepraszać
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 20:43   #188
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Byłam przed południem na poczcie i było czarno. Palca nie można było wcisnąć No masssakra! Podobno po takich długich weekendach zawsze tak jest. Tak, że naprawdę nie masz za co przepraszać
dziekuje za zrozumienie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:57   #189
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Jeden dzień nas nie zbawi a dziecko przynajmniej mamusi wyrzutów nie robiło
Jasne,ze rozumiemy
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:00   #190
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
Jeden dzień nas nie zbawi a dziecko przynajmniej mamusi wyrzutów nie robiło
Jasne,ze rozumiemy
dziekuje
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:01   #191
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

dzisiaj wyslalam wszystkie odlewki (zostala jedna bez adresu - motacilla)...

ps. najmocniej przepraszam za opoznienie, ale wczoraj rano ukradli mi portfel (poszla kasa, karty, i co najgorsze wszystkie dokumenty)...i zostalam na lodzie...na szczescie dzis swiat juz nabiera innych kolorow niz czern

mam nadzieje, ze wiekszosc przesylek bedzie u Was juz jutro
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 20:20   #192
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dzisiaj wyslalam wszystkie odlewki (zostala jedna bez adresu - motacilla)...

ps. najmocniej przepraszam za opoznienie, ale wczoraj rano ukradli mi portfel (poszla kasa, karty, i co najgorsze wszystkie dokumenty)...i zostalam na lodzie...na szczescie dzis swiat juz nabiera innych kolorow niz czern

mam nadzieje, ze wiekszosc przesylek bedzie u Was juz jutro
o rety! Strasznie mi przykro...

Za wysłanie odlewki oczywiście dziękuję! Ale co tam odlewki przy takiej przykrości, jaka Cię spotkała
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:29   #193
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
o rety! Strasznie mi przykro...

Za wysłanie odlewki oczywiście dziękuję! Ale co tam odlewki przy takiej przykrości, jaka Cię spotkała
dziekuje za wsparcie

nie chcialam Was zostawiac bez informacji i slowa wytlumaczenia, choc troche mi glupio i dziwnie piszac o tym na publicznym forum
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:32   #194
sylwiaaaaa83
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwiaaaaa83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warmia i UK
Wiadomości: 2 515
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

__________________

W planach:
...chyba nic, bo znikam







sylwiaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:33   #195
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dzisiaj wyslalam wszystkie odlewki (zostala jedna bez adresu - motacilla)...

ps. najmocniej przepraszam za opoznienie, ale wczoraj rano ukradli mi portfel (poszla kasa, karty, i co najgorsze wszystkie dokumenty)...i zostalam na lodzie...na szczescie dzis swiat juz nabiera innych kolorow niz czern

mam nadzieje, ze wiekszosc przesylek bedzie u Was juz jutro
OMG jak to?
Ręce takim poucinać.
Mam nadzieję,ze odzyskasz choć dokumenty.
Strasznie mi przykro
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:42   #196
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez sylwiaaaaa83 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
OMG jak to?
Ręce takim poucinać.
Mam nadzieję,ze odzyskasz choć dokumenty.
Strasznie mi przykro
pierwszy raz mi sie to zdarzylo i co krok, to schody stracona kasa i transakcje na karcie to pikus przy koniecznosci wyrabiania dokumentow wszystkich po kolei, od nowa
Kochane, nigdy nie trzymajcie wszystkiego razem, bo jak zakosza, to tylko czesc...ja juz mam nauczke

nerola
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:42   #197
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
Ręce takim poucinać.
Mam nadzieję,ze odzyskasz choć dokumenty.
Strasznie mi przykro
Podpisuję się, czym mogę.
Oby się jak najszybciej sytuacja naprostowała, przynajmniej w kwestii dokumentów
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:47   #198
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Aż nie wiem co powiedziec
Jakie to niesprawiedliwe.

Mam nadzieję,ze szybko sie zorientowałaś i zablokowałaś karty.
Moze Ci w czymś pomóc?

Tak,zgadzam sie,najlepiej nosić tyle kasy ile trzeba na dziś,kartę jedną a dokumenty to już sama nie wiem gdzie
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:51   #199
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Podpisuję się, czym mogę.
Oby się jak najszybciej sytuacja naprostowała, przynajmniej w kwestii dokumentów
dziekuje

choc u nas przepisy sa absurdalne, bo w momencie gdy zloze wniosek o nowe, stare traca waznosc (sa zastrzegane, anulowane, przestaja istniec i nie mozna ich uzywac, wznowic itp)...a jak trafie na uczciwego zlodzieja, ktory je wysle poczta? to i tak musze czekac na nowe dokumenty i starymi nie moge sie poslugiwac...absurd

Edytowane przez magda s.
Czas edycji: 2011-11-16 o 20:52
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 20:51   #200
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dzisiaj wyslalam wszystkie odlewki (zostala jedna bez adresu - motacilla)...
Jej, byłam pewna, że wysyłałam adres, już nadrabiam, zaraz wysyłam na PW...
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:53   #201
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dzisiaj wyslalam wszystkie odlewki (zostala jedna bez adresu - motacilla)...

ps. najmocniej przepraszam za opoznienie, ale wczoraj rano ukradli mi portfel (poszla kasa, karty, i co najgorsze wszystkie dokumenty)...i zostalam na lodzie...na szczescie dzis swiat juz nabiera innych kolorow niz czern

mam nadzieje, ze wiekszosc przesylek bedzie u Was juz jutro
Biedactwo Wiem coś o tym (na szczęście nie z autopsji), bo żonie mojego szefa ktoś zakosił torebkę z przedpokoju w mieszkaniu, bo nie mieli zwyczaju zamykać drzwi. Dowód, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, karty, klucze... Szkoda gadać... Madziu, tak jak wszyscy trzymam kciuki, żeby choć dokumenty Ci zwrócili, zawsze to mniej załatwiania
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:08   #202
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
Aż nie wiem co powiedziec
Jakie to niesprawiedliwe.

Mam nadzieję,ze szybko sie zorientowałaś i zablokowałaś karty.
Moze Ci w czymś pomóc?

Tak,zgadzam sie,najlepiej nosić tyle kasy ile trzeba na dziś,kartę jedną a dokumenty to już sama nie wiem gdzie
w miare szybko, ale jednak kilkadziesiat transakcji zdazyli zrobic w ciagu niecalej godziny na szczescie w jednym miescu wszystko sie odbylo i mam nadzieje, ze banki i policja zadzialaja sprawnie...ja sama male sledztwo przeprowadzilam z rozpedu zobaczymy czy organa scigania z tego skorzystaja i nie umorza sledztwa
szczerze, to chyba nadal jestem w szoku, ze to sie naprawde zdarzylo...

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Jej, byłam pewna, że wysyłałam adres, już nadrabiam, zaraz wysyłam na PW...
dziekuje, postaram sie wyslac jutro, choc nie obiecuje, ze mi sie uda (prosze o wyrozumialosc )

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Biedactwo Wiem coś o tym (na szczęście nie z autopsji), bo żonie mojego szefa ktoś zakosił torebkę z przedpokoju w mieszkaniu, bo nie mieli zwyczaju zamykać drzwi. Dowód, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, karty, klucze... Szkoda gadać... Madziu, tak jak wszyscy trzymam kciuki, żeby choć dokumenty Ci zwrócili, zawsze to mniej załatwiania
dziekuje Daff

no wlasnie z tymi dokumentami, to nawet jak zwroca, ale po zlozeniu wniosku to i to jest masakryczne ... nie mozna sie nimi poslugiwac...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:17   #203
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

No nie!Jeszcze zdążyli się kartami posłużyć??!!!
Mam nadzieje,ze nie straciłąs na tym za wiele.
Problem największy z dolumentami.
Mówisz na własną rękę-daj znać jak idzie śledztwo.
Jesteśmy z Tobą
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:33   #204
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
w miare szybko, ale jednak kilkadziesiat transakcji zdazyli zrobic w ciagu niecalej godziny
O kurna.... samymi kartami, bez pinu?....

Strasznie Ci współczuję
Wiem jakie to nerwy bo kilka lat temu mi ukradli portfel jak byłam z synkiem w sklepie, schowałam go do kieszonki w wózku . Okropne przeżycie, te zgłaszanie i wyrabianie nowych dokumentów...

Znajomym znikło z firmowego konta 500 tys. i bank starał się im wmówić, że to oni dokonali przelewów i zniszczyli laptopa, z którego to rzekomo zrobili , ale na szczęśćie wzięli dobrego prawnika i w zamian za nie nagłośnienie sprawy (dochodziła jeszcze sprawa że przez dwa dni kiedy pieniądze wypływały nie dostawali powiadomien na kom. i transakcjach a zawsze dostawali, także to przmawiało też za winą banku) zgodzili im się oddać...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:44   #205
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
No nie!Jeszcze zdążyli się kartami posłużyć??!!!
Mam nadzieje,ze nie straciłąs na tym za wiele.
Problem największy z dolumentami.
Mówisz na własną rękę-daj znać jak idzie śledztwo.
Jesteśmy z Tobą
wielkie buziaki za cieple wsparcie
kilka Cocoszek poszlo, ze tak to ujme...
dotarlam do firmy, gdzie byly robione transakcje i o tym poinformowalam, teraz pora na formalnosci, wymiane pism itp
mam nadzieje, ze Was to nie spotka nigdy w zyciu
zawsze mialam spora rezerwe do takich spraw, ale jak nagle nas to dotyka i trzeba przerobic cala papierologie (bo to jest najgorsze), to odechciewa sie wszystkiego...
w sumie najgorsze bylo uswiadomienie sobie, ze mimo resztek na koncie nie ma sie do nich dostepu (bo brak kart) i czlowiek zostaje z niczym...a na przelew to chleba nie sprzedaja... no i te dokumenty...bez prawka nie mozna auta prowadzic, bo to kosztuje 400 zl...


---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
O kurna.... samymi kartami, bez pinu?....

Strasznie Ci współczuję
Wiem jakie to nerwy bo kilka lat temu mi ukradli portfel jak byłam z synkiem w sklepie, schowałam go do kieszonki w wózku . Okropne przeżycie, te zgłaszanie i wyrabianie nowych dokumentów...

Znajomym znikło z firmowego konta 500 tys. i bank starał się im wmówić, że to oni dokonali przelewów i zniszczyli laptopa, z którego to rzekomo zrobili , ale na szczęśćie wzięli dobrego prawnika i w zamian za nie nagłośnienie sprawy (dochodziła jeszcze sprawa że przez dwa dni kiedy pieniądze wypływały nie dostawali powiadomien na kom. i transakcjach a zawsze dostawali, także to przmawiało też za winą banku) zgodzili im się oddać...
Asiu, wspolczuje doskonale wiesz o czym mowie

a ja dzis uslyszalam od prawnika, ze moga przekrety na dowod zrobic (on ma jakas sprawe gdzie na skradziony dowod wzieli spory kredyt i biegly potwierdzil podpis jako wlasciciela dowodu - i co z tego, ze zglosil, ze ma pismo z policji, jak biegly swoje wie...i tego tez sie boje)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:47   #206
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
Asiu, wspolczuje doskonale wiesz o czym mowie

a ja dzis uslyszalam od prawnika, ze moga przekrety na dowod zrobic (on ma jakas sprawe gdzie na skradziony dowod wzieli spory kredyt i biegly potwierdzil podpis jako wlasciciela dowodu - i co z tego, ze zglosil, ze ma pismo z policji, jak biegly swoje wie...i tego tez sie boje)
Ale jak masz z Policji papier, że Cię okradziono (bo z tym do wydziału komunikacji idziesz) to możesz jeździć

No wiem, różne przekręty są... potem się ciągną latami , może tak nie będzie w Twoim przypadku
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:59   #207
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ale jak masz z Policji papier, że Cię okradziono (bo z tym do wydziału komunikacji idziesz) to możesz jeździć

No wiem, różne przekręty są... potem się ciągną latami , może tak nie będzie w Twoim przypadku

to wyprostuje pogrubione...otoz nie mozna (i bylam o tym informowana wszedzie po kolei)...do prowadzenia pojazdow uprawnia prawo jazdy, ktore nalezy miec przy sobie...a jesli zostalo skradzione, to (do wyrobienia nowego) nie mozna prowadzic...na dowod rej. (z kwitkiem o kradziezy) moga przymknac oko, ale o prawku to krzycza wszyscy jak tylko uslysza, ze zostalo skradzione bo ten kwitek o kradziezy nie upowaznia do prowadzenia pojazdow......tez bylam zszokowana i pytalam gdzie tylko mozna, zeby cos innego uslyszec, ale sie nie udalo spytalam jak to mozliwe, skoro i tak maja w systemie fakt moich uprawnien, a oni na to (normalnie wszyscy to samo gadali, szok), ze 'do prowadzenia uprawnia posiadanie przy sobie waznego dokumentu - prawa jazdy'...jazda bez prawka (jak sie je ma) moze sie skonczyc mandatem 400zl, a jak sie go nie ma...500zl
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:06   #208
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Madziu, nie wiem skąd masz takie inf. ale za jazdę bez dokumentu jest mandat 50 zł, bo to jest brak dokumentu przy kontroli. Bez dowodu rej. nie można ale nie zdaża się nigdy żeby ukarać kogoś komu ukradziono dokumenty, nawet nie wystawia się tego 50 zł mandatu w takich przypadkach .
Ja Ci mówię jak to wygląda wewnętrznie i jak to wygląda w praktyce
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:08   #209
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Ręce opadają.
Polska polityka.Chyba tylko u nas tak moze być.
Zamiast człowiekowi pomóc,to wiecznie pod górkę.Niech to szlag.
Mam nadzieję,ze to już koniec "niespodzianek" i teraz usłyszymy od Ciebie tylko dobre wieści.
Wierzę w to i trzymam kciuki
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:14   #210
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Chanel Beige i Bois des Iles - 4,60zl/ml; Oriental Brulant Guerlain 10,56zl/ml

Nie wyraziłam się precyzyjnie, 50 zł za brak każdego z wymaganych dokumentów ale daję rękę, ze w razie kontroli nie dostaniesz mandatu
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.