cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 12:53   #1051
Karoprais
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
A czy ktoś z Rzeszowa korzystał może z usług dr Izabeli Młynarczyk, pani doktor ma jakiś swój gabinet i podobno oferuje zabiegi IPL?

Mam jeszcze pytanie, jakie są efekty zabiegu IPL na dłuższą metę(jeśli chodzi o rumieńce)? zamierzam poddać się temu zabiegowi ale nie ze względu na pajączki ale rozległy i trwały rumień na moich policzkach, czy ten zabieg w ogóle jest skuteczny w walce z rumieniem?
Korzystalam z usług dr Izabeli Młynarczyk miałam zamykane naczynka na twarzy za pomocą lasera IPL i jestem bardzo zadowolona. Pani dr przyjmuje w salonie kosmetyki laserowej przy Bernardynskiej 11. Fajna atmosfera krótkie terminy wiec polecam
Karoprais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:48   #1052
zaczarowana24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

witajcie mam taki sam problem;( staram sie to zakryc pudrem i wychodzi ale po zmyciu makijazu buzia jest cala w pajączkach pomózcie co z tym zrobic.;.;.
__________________
Programy
zaczarowana24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 14:07   #1053
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Leczyć - uszczelniac naczynia krwionośne - teraz problem bedzie narastał ze wzgledy na wahania temperatury na jakie narażona jest skóra - ogrzewane pomieszczenia i chłod na zewnątrz robią swoje! Prewencyjnie łykaj witamine C - uszczelni naczynka oraz wzmicni ich ścianki. Pomoże również witamina K. Ale tak naprawde nie ma skutecznych domowych metod - naczynka w twoim wypadku musi leczyć specjalista dermatolog. Na widoczne pajączki pomoże laser - to jedyna szybka i skuteczna metoda pozbycia się widocznej czerwonej siateczki.
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:48   #1054
Lady2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cześć wszystkim mam problem z rumieniem na twarzy i nie wiem jak się tego pozbyć zastanawiam się nad laserem ale nie wiem czy jest to bezpieczne jak się ma 18 lat ?
Lady2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 16:42   #1055
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez Lady2009 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim mam problem z rumieniem na twarzy i nie wiem jak się tego pozbyć zastanawiam się nad laserem ale nie wiem czy jest to bezpieczne jak się ma 18 lat ?
Wydaje mi się, że wiek nie ma nic do rzeczy.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:36   #1056
biedronax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: skleroterapia

oczywiście, że w Warszawie...
biedronax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 23:18   #1057
astraja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: skleroterapia

Cytat:
Napisane przez forte25 Pokaż wiadomość
Hi .Polecam lekarza ze strona interentową www.popow.com.pl
Witam.
Odwiedziłam stronę internetową, którą poleciłaś i stało się.
Dwa tygodnie temu poddałam się zabiegowi skleroterapii w gabinecie doktora Popowa w Hajnówce.
Miałam sporo żylaków i mnóstwo pajączków. Ogólnie nogi wyglądały sino-fioletowe z widocznymi pajączkami i kilkucentymetrowej długości żylakami.
Jadąc do Hajnówki bardzo się bałam, co usłyszę. Lekarz swoim niezwykłym podejściem od razu skutecznie pomógł mi pozbyć się stresu. Zabieg skleroterapii poprzedzony był badaniem USG -Doppler. Skleroterapię pajączków miałam wykonywaną przy użyciu specjalnego podświetlacza, natomiast skleroterapia żylaków była przeprowadzona z użyciem aparatu USG, co ( wg informacji lekarza) pozwało kontrolować potrzebną ilość podawanej piany. Bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Żadnych komplikacji.
Minęły dopiero dwa tygodnie, a po pajączkach i żylakach już nie ma śladu.
W miejscach wstrzyknień piany do żył czuję jeszcze przy dotyku nieznaczny ból.
To znakomity fachowiec, wybitny specjalista, z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
Uchodzi za jednego z najlepszych chirurgów, ponieważ z powodzeniem leczy także długoletnie owrzodzenia podudzi.
Jest nie tylko znakomitym lekarzem, który swój zawód wykonuje z pasją i poświęceniem, ale troskliwym, uczciwym i wrażliwym człowiekiem.
Kolejki spore, ale naprawdę warto trochę poczekać.
Gorąco polecam.
astraja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 01:11   #1058
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Dziewczyny czy mozecie polecic jakis gabinet w woj. slaskim? Czy ktos byl w Zabrzu na zamykaniu naczynek?
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 10:28   #1059
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Może w katowicach?
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 16:37   #1060
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: skleroterapia

Tia... niezła reklama... ;P
Nie lubię tak nachalnych reklam więc wiem już, że z zabiegów u tego pana doktora raczej nie skorzystam ;P

Czekam aż pojawi się koleżanka beatniczek i odpowie na moje pytania
Oczywiście z ciekawością przeczytam też inne opinie
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 10:08   #1061
astraja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: skleroterapia

Każdy ma prawo myśleć co chce. Ja też do niedawna z przymrużeniem oka czytałam różne komentarze i opinie dotyczące lekarzy wykonujących zabiegi skleroterapii. Po przeczytaniu informacji podanej przez @forte 25, bardzo dokładnie przeczesałam witrynę www.popow. com.pl, obejrzałam galerię zdjęć, oraz wyniki leczenia, przeczytałam prawie wszystkie informacje o tym lekarzu i zdecydowałam się na zabieg. Ty też możesz sobie przeczytać wszystkie te informacje, obejrzyj też prezentację na Krakowskich Międzynarodowych Warsztatach Flebologicznych w 2008r. (patrz. witryna strona tytułowa "Pokaz-Kraków 2008"
Sama wówczas przyznasz , że nie każdy lekarz jest zapraszany na sympozjum, ale tylko ten, który ma bardzo duże osiągnięcia w swojej dziedzinie.
Jesteś niesprawiedliwa , twierdząc, że to tylko zwykła reklama i jeszcze w dodatku "nachalna". Uwierz mi, że bardzo dużo ludzi z Warszawy przyjeżdża do Hajnówki leczyć swoje nogi, bo jest taniej niż w Warszawie i bezpiecznie, ponieważ w gabinecie pacjent ma zrobione USG Doppler.
Na dzień dzisiejszy nie każdy prywatny gabinet ma Dopplera z kolorowym obrazowaniem.
Nie ma przymusu korzystania z tego gabinetu, ale nie zarzucaj ludziom kłamstwa, którzy mieli wykonywany tam zabieg skleroterapii i to z wielkim sukcesem.
Życzę Ci, byś i Ty znalazła lekarza z prawdziwego zdarzenia i poczuła się osobą szczęśliwą, bez śladu żylaków i pajączków na nogach.
Pozdrawiam. Maria.
astraja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 17:46   #1062
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: skleroterapia

Cytat:
Napisane przez biedronax Pokaż wiadomość
jedna wizyta= jedna ampułka=jedna ampułka =300zł. W sumie miałam 5 zabiegów ale tylko za 4 zapłaciłam. W sumie wydałam 1200 zł
Hmm... czyli porównywalnie do mnie - ja zapłaciłam w sumie 1300 zł. za zużycie 5 ampułek. Ale nie wszystko udało się zamknąć...
No nic, czekam na inne opinie i wrażenia, może któraś koleżanka poleci jakiegoś tańszego lekarza w Warszawie?

Pytałam już o to w tym wątku, ale nikt nie odpowiedział, więc spytam jeszcze raz Czy wiecie może jak pozbyć się przebarwień po skleroterapii? Bo niestety opalałam się w mocnym słońcu miesiąc po sklero (wiedząc czym ryzykuję), oczywiście z filtrami 50+, ale niestety w dwóch miejscach powstały przebarwienia Jak to usunąć?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 08:29   #1063
BUNNY 72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: skleroterapia

Dziewczyny ja usuwałam pajączki u dr Szulara w przychodni venamed tyle że w Sopocie ale efekt rewelacyjny i polecam cena 350zł tyle że za doplera musiałam zapłacić wcześniej 200zł ale robią go na miejscu a ten lekarz z Warszawy to pewnie przyjmuje i tu i w Warszawie

Edytowane przez BUNNY 72
Czas edycji: 2009-11-07 o 08:46
BUNNY 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:29   #1064
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: skleroterapia

Cytat:
Napisane przez BUNNY 72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja usuwałam pajączki u dr Szulara w przychodni venamed tyle że w Sopocie ale efekt rewelacyjny i polecam cena 350zł tyle że za doplera musiałam zapłacić wcześniej 200zł ale robią go na miejscu a ten lekarz z Warszawy to pewnie przyjmuje i tu i w Warszawie

Ale ta cena 350 zł. to co obejmowała? Bo chyba nie zapłaciłaś tyle za całość? Chyba że miałaś niewiele pajączków i małe...
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:35   #1065
beatniczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: skleroterapia

Witam was koleżanki. Tak czytam i się dziwię że chciało wam się wydawać tyle kasy na skleroterapię. Spróbujcie u dr.Salomona o którym pisałam już na samym początku a napewno tyle nie zapłacicie. Jeżeli chodzi o przebarwienia to może warto spróbować usunąć je laserem tylko też nie byle jakim (jeżeli któraś zainteresowana to proszę o kontakt na priv to chętnie doradzę) ale ja nie dostalam żadnych przebarwień a też się opalałam.Pozdrawiam
beatniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:15   #1066
aniczka111
Raczkowanie
 
Avatar aniczka111
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 235
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

a jak to jest ze skutecznością? Jeśli rumień pojawia sie po wysiłku fizycznym, w syt. stresowych itp. da się go zlikwidować taak całkowicie??
aniczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:24   #1067
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: skleroterapia

Cytat:
Napisane przez beatniczek Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o przebarwienia to może warto spróbować usunąć je laserem tylko też nie byle jakim (jeżeli któraś zainteresowana to proszę o kontakt na priv to chętnie doradzę) ale ja nie dostalam żadnych przebarwień a też się opalałam.Pozdrawiam

Ale ja się opalałam jeszcze zanim mi się wchłonęły wszystkie wybroczynki i te przebarwienia powstały właśnie w dwóch miejscach gdzie wybroczynki były najintensywniejsze.
Myślę że możesz tutaj coś doradzić, a nie na privie, bo może przyda się to nie tylko mi Więc napisz co polecasz na te przebarwienia
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 18:44   #1068
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

Przeszłam 2 zabiegi zamykania naczynek laserem, po pierwszym widziałam rezultaty od razu, po drugim bardzo małe, prawie nie widoczne. Mam problem z nosem [bo tam miałam zamykane naczynka]. Jak jest mi gorąco, zimno, po alkoholu, nos mam czerwony tzw. rumień. Czy to przez naczynka? Czy następne zabiegi coś dadzą? Da się tego pozbyć w 100%? Proszę o odp.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 18:58   #1069
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Napiszę jeszcze w tym wątku bo bardzo zalezy mi na dość szybkiej odp. mam rumień na nosie, pojawia sie on podczas gdy jest mi gorąco, bądź zimno, gdy piję alkohol (a co za tym idzie jest mi gorąco...). Byłam na zamykaniu laserowym naczynek 2 razy, a rumień nadal jest, nigdy mój nos nie jest, że tak powiem "biały" jak reszta buzi. Co mam robić? Czy wybrać dalej zabiegi zamykania naczynek, czy zabieg likwidacji rumienia? Ktoś likwidował rumień? Jaki to koszt za 1 zabieg? proszę o odp...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 11:38   #1070
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Napiszę jeszcze w tym wątku bo bardzo zalezy mi na dość szybkiej odp. mam rumień na nosie, pojawia sie on podczas gdy jest mi gorąco, bądź zimno, gdy piję alkohol (a co za tym idzie jest mi gorąco...). Byłam na zamykaniu laserowym naczynek 2 razy, a rumień nadal jest, nigdy mój nos nie jest, że tak powiem "biały" jak reszta buzi. Co mam robić? Czy wybrać dalej zabiegi zamykania naczynek, czy zabieg likwidacji rumienia? Ktoś likwidował rumień? Jaki to koszt za 1 zabieg? proszę o odp...
Dołączam się do pytania. Ja również miałam usuwane naczynka ze skrzydełek nosa - co prawda popękane żyłki zniknęły, ale zaczerwienienie pozostało. Przyznam, że to ono właśnie najbardziej mi przeszkadza, więc zastanawiam się, czy w ogóle iść na dwa dalsze przewidziane zabiegi.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:44   #1071
beatniczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: skleroterapia

Polecam laser ale nie IPL bo czesto ludzie mylą i myślą ze to jest to samo a to jest całkiem co innego. Najlepiej laser FOTONA.Pozdrawiam
beatniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 16:38   #1072
kalinaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: BÓL przy zamykaniu naczynek laserem - ktoś to przeżywał ???

O kurcze... a ja robilam to wlasnie w skin laser i bylam strasznie zadowolona. usuwam tam wlosy na nogach, wczesniej pozbylam sie popekanych naczynek. slyszalam,ze mieli problem z lampa w laserze, jak kiedys przyszlam na kolejny zabieg usuwania naczynek, pytali sie,czy bylo w porzadku wszystko,bo ponoc wlasnie kogos poparzyli przez niesprawna lampe,ktora nie sygnalizowala potrzeby wymiany,czy cos,ale ta laska przyszla i zwrocili jej chyba pieniadze. w kazdym razie przejeli sie strasznie wtedy przynajmniej i do mnie podeszli z duza troska i nie mam juz sladu po "pajaczkach". no coz,kazdy ma jakies wpadki, ale ja jestem zadowolona z ich uslug. wszystko by sie zgadzalo,tylko dziwi mnie,ze moge dac sobie glowe odciac, ze skin laser studio nigdy nie przenosilo...moze chodzi o jakis inny?
kalinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:19   #1073
Lady2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cześć byłam 3 tygodnie temu na zabiegu laserowym usunąć rumień. teraz moja twarz już nie jest tak czerwona jak była kiedyś wcześniej było mi widać żyłki pod wpływem gorąca czy zimna teraz mam tylko lekko rumiane policzki. Lekarz powiedział że rumienia nie da się usunąć na stałe ale jeśli się z tym nic nie robi to można dostać nawet trądziku różowatego ale kremani się tego nie da zlikwidować .Pozdrawiam
Lady2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:07   #1074
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez Lady2009 Pokaż wiadomość
Cześć byłam 3 tygodnie temu na zabiegu laserowym usunąć rumień. teraz moja twarz już nie jest tak czerwona jak była kiedyś wcześniej było mi widać żyłki pod wpływem gorąca czy zimna teraz mam tylko lekko rumiane policzki. Lekarz powiedział że rumienia nie da się usunąć na stałe ale jeśli się z tym nic nie robi to można dostać nawet trądziku różowatego ale kremani się tego nie da zlikwidować .Pozdrawiam
Czym miałaś robione? IPLem? Całą twarz? Ile płaciłaś? I dlaczego nie da się usunąc rumienia na stałe?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 16:54   #1075
Lady2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Nie wiem jak dokładnie się nazywał ten laser polegało to na że były takie błyski światła zapłaciłam 200zł nie wiem dlaczego nie znika całkiem;( ale tak mi powiedział dermatolog który wykonywał zabieg jak dowiem się cz3goś więcej to napiszę pozdrawiam
Lady2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:02   #1076
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez Lady2009 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak dokładnie się nazywał ten laser polegało to na że były takie błyski światła zapłaciłam 200zł nie wiem dlaczego nie znika całkiem;( ale tak mi powiedział dermatolog który wykonywał zabieg jak dowiem się cz3goś więcej to napiszę pozdrawiam
Witaj,
to na pewno mialas robiony IPL laser zamyka naczynka od razu i jest poprostu lepszy i pewnieszy.
IPL nie jest dobrym epilatorem ani nie jest dobry do zamykania naczynek ale niektorzy chca kase wyciagnac od klientow i im wmawiaja ze po IPL bedzie jak po laserze...a pozniej trzeba kilka razy chodzic tylko laser jest na zamykanie naczyneknajlepszy. IPL moze sluzyc dobrze jedynie przy fotoodmladzaniu skory...nic wiecej.

i podstawowa rzecz: IPL TO NIE LASER!!! IPL to zintensyfikowana wiazka swiatla a laser to laser!! nie wciskajcie ludziom glupot na litosc Boska...


CO DO RUMIENIA:
moge szczerze polecic zabieg z firmy Chantarelle "Red stop". Jest zab.na bazie kwasow (glukonolakton, kw.laktobionowy i kw.azelainowy). Sa to b.lagodne kwasy ktore nie podrazniaja naskorka a skutecznie lecza cere naczynkowa i z tradzikiem rozowatym. Sama mialam robione kilka zabiegow i efekty super. Jednak zeby uzyskac konkretny efekt.trzeba sie zdecydowac na serie zabiegow - nie sa b.drogie.
Tylko trzeba by poszukac po salonach w Waszej okolicy gdzie pracyja na tych kosmetykach i czy maja ten zabieg.
Jesli nie znajdziecie warto zadzwonic do tej firmy i spytac gdzie w waszym wojewodztwie jest gabinet, ktory ma ta linie - moze beda wiedzieli. Wtedy przez salon mozecie kupic krem na bazie tych kwasow do stosowania w domu - nie sa tanie bo ok.120zl, ale podobno super (kremow nie stosowalam, choc mam zamiar).
Podaje linka do str.o tym zabiegu:
http://www.chantarelle.pl/chantarell...rt/Itemid,105/

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2009-11-14 o 17:17 Powód: dopisek
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 19:36   #1077
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

a ja słyszałam, że IPL najlepszy na naczynka więc co osoba to opinia, jak z większością...

ktoś jeszcze usuwał rumień? może się podzielić wrażeniami?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:52   #1078
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
a ja słyszałam, że IPL najlepszy na naczynka więc co osoba to opinia, jak z większością...

ktoś jeszcze usuwał rumień? może się podzielić wrażeniami?
ja nie stosowalam IPL'a. Wiem co to jest i jak dziala i wiem tez jak dziala laser... IPL nie zamknie naczynek za 1 razem, tak jak to robi laser. Lekarze i kosmetyczki moga wam wciskac takie kity a pozniej bedziecie musialy ze 2-3 razy chodzic i bulic za zabieg niepotrzebnie
Wiec ty SLYSZALAS a ja WIEM - to roznica
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 13:51   #1079
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
ja nie stosowalam IPL'a. Wiem co to jest i jak dziala i wiem tez jak dziala laser... IPL nie zamknie naczynek za 1 razem, tak jak to robi laser. Lekarze i kosmetyczki moga wam wciskac takie kity a pozniej bedziecie musialy ze 2-3 razy chodzic i bulic za zabieg niepotrzebnie
Wiec ty SLYSZALAS a ja WIEM - to roznica
a skąd to WIESZ?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 10:47   #1080
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
a skąd to WIESZ?
pisalam w moim 1-szym poscie ze jestem kosmetologiem.
Uczylam sie o tym i wiem. Nie jest to tylko sucha wiedza, pracowalam w salonie gdzie zakupiono IPL i po kilku m-cach go sprzedali i kupili laser, bo IPL nie dzialal tak na epilacje i zamykanie naczynek jak laser - sa osobne do epilacji i osobne do zam.naczynek lub jest tez 1 urzadzenie wszechstronne jednak bardzo(!) drogie.
IPL jak juz pisalam moze byc z powodzeniem stosowany tylko w fotoodmladzaniu skory, reszta, to tylko nabijanie kabzy lekarzom i kosmetologom do ktorych trzeba chodzic po kilka razy by zobaczyc efekty i nie raz wydawac wieksze pieniadze niz na laser.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.