Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 18:50   #4891
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

ej wiecie co?
tak patrzę i myślę, że jak jutro wszystko dobrze pójdzie to będziemy miały kolejny wątek ale zachrzaniamy, hje hje hje
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:51   #4892
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oooooooo k***************
Spłucze sie,spłucze sie,spłucze sie
Jak dobrze, że TŻnie ma szansy mnie zobaczyc
pokazuj a nie gadasz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:00   #4893
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

7 stron do nadrobienia szalone

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
a ja mam niedługo Amelki chrzciny i muszę wybrać jakąś suknię sobie nooo nic ciekawego nie mogę znaleźć
ale fajnie szukaj szukaj te asosowe są ładne na necie można tanio upolować

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam czyzbym byla dzis pirwsza

Asia
Bardzo fajnie wyszło
jest jasno rowno jest biuti.

Yatta
A wiesz ze jak wracalam do de. to jechalam z deszczem.
Dopiero jakies 200 km przed celem zrobilo sie pieknie slonecznie.
Ale u mnie tez był czas ze padalo.
Teraz jest juz cieplo i mam nadzieje ze do Ciebie tez to dojdzie w koncu

Lady
Oj znam te bieganie przy remontach i po.
Wiadomo ze jak sie robi to chcialo by sie juz zrobic wszystko po swojej mysli. Takze trzymam kciuki abys wszystko znalazla i dopasowała.


---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

A ja dzis tylko 6 godzinek w pracy. Wczoraj drobilam sobie dwie godziny i dzis pol dnia dla mnie
Ide na sniadanko
dziękuję Adzi mam nadzieję że uda się ale znowu runda po meblowych i nic łóżko ciężko wybrać a muszę brać pod uwagę potrzeby Tżta

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
tak jak już wcześniej pisałam, bardzo mi się podobają rozkloszowane, ale nie mogę się zdecydować na kolor, czarny - za smutno, czerwony nie za ekstrawagancko ? beżowy mi się jeszcze podoba i niebieski pozatym nie wiem czy taka sukienka pasuję mamie na chrzcinach

http://3.bp.blogspot.com/-BYvqrZzgWu...0/IMG_9975.JPG
czemu nie czarna faktycznie raczej na pogrzeb beżowa i czerwona ładna

Kitka a Ty jaką wzięłaś

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jak już pisałam mi się nie podobają za bardzo te sukienki i tak myślę, że one ze względu na krój na pewno się nadają tylko czy materiał nie jest za "dresowy"? hmm sama nie wiem a może lepiej spódniczka i bluzka?
właśnie materiał
spódniczka i bluzeczka też fajny pomysł
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:02   #4894
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ej wiecie co?
tak patrzę i myślę, że jak jutro wszystko dobrze pójdzie to będziemy miały kolejny wątek ale zachrzaniamy, hje hje hje
tez dzis o tym pomyślałam

czeko no jak tam ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:06   #4895
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dokladnie na obiad do tesciowej nie zakladam dekoldow trzeba ubierac sie do sytaucji

ale masz grube te wlosiska


_________________________ ________________



laski ale dalyscie czadu czytalam jednym tchem i nic nie rozumiem z tego mamy prawo wyrazac swoje zdanie nawet jesli bedzie ono mniejszoscia jesli mi sie nie podobaja baleriny to mozecie mnie tutaj pokroic pociac a i tak zdania nie zmienie nawet modelka w balerinach wyglada jakos tak...zwyczajnie..ale to moje zdanie i juz wy mozecie sobie latac w papciach i mi to nie przeszkadza
nie mozemy sie klocic dlatego ze jedna ma odmienne zdanie a cale stado takie samo na ulicy to prawda panuje klonowanie stylow i ubran i tego nie zmienimy szczerze to wisi mi to i powiewa dla mnie nawet moga laski stac pod latarnia i przejde obok nich bez komentarza nawet nie zauwaze jak juz mowilam u mnie tutaj w BE nikt nie nosi kwiatkow i rozow zadnej mini i spodenek nie znajdziesz ani jednego klona..w PL na kazdym kroku...ale taki kraj taka mentalnosci i nic nie zrobie wiec mi to powiewa i sama kupuje to co widze w sklepie ..(jak jestem w pl)
co do blogow to jak wiecie czytam je codzien kazdy wasz blog mam na oku ale jak widzicie na poczatku cos tam pisalam pozniej juz nie bo po co znudzilo mi sie zeby oceniac ...ja poprosty wchodze na bloga i szukam inspiracji czasem cos nowego sie dowiem....nie lubie oceniac bo i tak moje zdanie bedzie mniejszoscia
to ze ktos ma inne zdanie inne poglady nie moze byc traktowany gorzej od reszty...
nie zachowujmy sie jak w stadzie wilkow gdzie jeden ktory nie chce jesc owieczki jest linczowany przez pozostale wilkitolerujmy swoja odmiennosc bo to fajnie jak ktos jest inny ja nauczylam sie zyc obok gejow i lesbijek za sciana obok murzynow chinczykow turkow..i kazdy z nich jest inny panuje tu mieszanka styli i mi to nie przeszkadza

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------


w podobnej bylam na komuni u dolu byla rozkloszowana z koronka na dole moze pamietasz dawalam foto jej ..i bylam jedyna w takiej
trzeba uwazac bo one poszerzaja biodra dol ..
trzeba mieć wyczucie

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snow popieram Twoje zdanie
To mial byc temat w kierunku ubioru a wyszla z tego rzyganina ze slodzimy i pierdzimy i ze nie jestesmy szczere i takie tam. I ten atak Bunny bardzo mnie zezloscił bo co nie ktorych słow to sie niespodziewałam. Dlatego ja juz wiecej sie nie wypowiem w tym temacie.
Bunny jesli Cie urazilam to sorry ale Ty urazilas mnie argumentujac nieszczerosc i zaklamanie.I to chyba nie ma zwiazku z arumentowaniem stylu. To wszystko.
przykre to było

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wiecie co mi tam powiewa co kto mowi czy sie kloci czy obraza nie traktujmy tego smiertelnie powaznie to tylko internet w swiecie realnym moze inaczej zupelnie bysmy siebie odbieraly a tak slowa pisane nie zawsze wyrazaja to co nam w duszy gra
ja tam jestem neutralna
też prawda
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:07   #4896
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Lady - ja mam chabrową
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:07   #4897
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wkleiłam do albumu te 2 wczorajsze bluzeczki z sh outletowego biała jest taka tunikowata, ten ażur na dole mnie zauroczył a żółta jest obcisła i z tyłu ma tak samo głęboko wycięty dekolt jak z przodu, ciekawie to wygląda
Snow nie widzę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 19:09   #4898
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuje

ślicznie Ci wyszły włoski rozumiem, ze 7-6 to baza i na to refleksy
tak patrze to mniej wiecej jak mi wtedy, wiec ufff bo bałam sie ze za ciemno Ci chwyci.
no i super Ci pasuje
jakbym miała znowu przyciemniać to tylko 7-6

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

dziękuje tak dobzre zrozumiałaś, pzrepraszam ,że tak Ci wtedy trułam ale bałam się brązu albo ,że zbyt ciemno będzie

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
bardzo mi się podoba twój kolorek taki naturalny
dziękuje
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:10   #4899
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja wczoraj byłam tylko na chwilę, bo później miałam trochę roboty - głównie przy sobie
farbnęłam się znowu Londą i wyszła jak zawsze ładnie, nie obraziła się za zdradę ale fotki pokażę dopiero za parę dni, bo nie mam teraz jak

Asiu - Twój kolorek bardzo mi się podoba najbardziej ze wszystkich Twoich poprzednich ślicznie, jasno, równiutko
a kawał o blondynce z nosem w trawie przesłałam tacie smsem, żeby się pośmiał z kolegami

Asia nasza zaraz rodząca - ale Ty masz gęste włosiska nic tylko zapuszczać ale wiesz co... ja tak patrzę i patrzę na Twojego avatara i nigdy napatrzeć się nie mogę, pięknie tam wyglądasz

Czeko - co do tych balerinek to musiałabym zobaczyć jak wyglądają na nodze bo ogólnie też nie lubię takich, ale np. moja mama nosi tego typu i wyglądają na nodze zarąbiście, ale jak ja już zakładam to mi się tak nie podoba (chodzi mi o to, że są troszkę takie "cięższe" niż takie zwykłe balerinki )

Adzi - a jaka pogoda u Ciebie w De? pewnie zabrałaś w tych swoich woreczkach słoneczko z PL i nie ma

Yatta - śliczny masz teraz kolorek, nic z nim nie kombinuj a i włoski same w sobie są bardzo ładne, w dobrej kondycji, równiutko ścięte. Także teraz tylko zapuszczaj a Twój psiak jest boski, już kiedyś Ci o tym pisałam a na tej fotce to wygląda jak te maskotki z wielkimi głowami i nosami

Snow - podoba mi się ta biała bluzeczka, dół ma uroczy
wiecie co... jakoś nie mogę dojść do siebie po powrocie... już 4 dzień a ja się snuję z kąta w kąt, masakra muszę Wam też popisać w klubie, ale to najpierw się ogarnę i doprowadzę do porządku.

Co do Waszej wczorajszej dyskusji... Nie wiem czy powinnam coś pisać, nie wiem czy jest sens do tego wracać, no ale niektóre słowa mnie trochę hm... może nie tyle co zabolały, a zwyczajnie wyszły mi gały z orbit i niekiedy nie wierzyłam w to co czytam, ale mniejsza już o to. Nowy dzień jest

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Snow popatrz!
http://www.asos.com/Vivienne-Westwoo...spx?iid=820356

jak ktoś nie lubi ani kaloszków ani balerinek gumowych to ma jeszcze jedno wyjście - botki!
czego to ludzie nie wymyślą
szpilki gumowe, balerinki, koturny, kozaki, botki
a są sandały?
fuj!

mi też gały wychodziły
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:10   #4900
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No wlasnie tez tak myslalam, wujek google tez pisze ze 9.Wiec zaraz sobie policze i rozciencze do tej 6 %.
Najwyzej jutro bede szorowac i szorowac

Chociaż Viking od razu ladnie wyszedl a tez 9.1 i tez woda 6%.
wstawić Ci fotkę po 9.1 ja robiłam?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:17   #4901
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


są sandały widziałam na all
ja też

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kremowe

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja jeszcze jakoś nie dojrzałam do czerwieni na paznokciach
ja uwielbiam Tż też

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no właśnie ta kokarda jest taka za bardzo materiałowa, mogłaby być z jakiejś imitacji zamszu chociaż

no nic, szukam dalej
szukaj i pokazuj co znajdziesz bo też szukam nowych kapci
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 19:17   #4902
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Lady bo skasowałam już ale proszę specjalnie dla Ciebie już wkleję tu bo nie chce mi się znowu albumu edytować żółta 12zł z tyłu ma taki dekolt jak z przodu, zwykła prosta i biała 19zł tunika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7060397.jpg (33,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7060385.jpg (53,5 KB, 29 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:24   #4903
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mnie to sie od razu kojarzy ze skunksem przepraszam jeśli kogos uraziłam ,ale to takie moje odczucie

dziękuję cieszę się odrazu mi lepiej jak słyszę takie komplementy


jeju są śliczne ja chce taką długość
mam tak samo

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ojeju Asiu, jeszcze takiego komplementu, że mam ładną płytkę paznokcia to nie usłyszałam od nikogo

włosięta jak mówiłam - dobre są!

a ja obiecałam fotę długości moich kłaków, więc po podcięciu są takie
(komórką robione - forgive me )
śliczne włoski

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
aaa tak to moja piżamka hehe, gacie i podkoszulek
miałam nadzieję, że się nie dopatrzycie, ale po ostatnich fotkach Lady w marynarce i majtkach, widzę, że stałyście się bardziej czujne

dziękuję
moje końcowki też się właśnie zsianowały i jest lepiej po podcięciu
gadałam z moją fryzjerką i mówiła, że końcówki powinno się podcinać ok. raz na 1-2 miesiące a ja ostatnio zrobiłam to w grudniu
ja jak czub gacie i marynarka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:26   #4904
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
może faktycznie ciekawe jak po pierwszym myciu będzie (chociaż jak znam swoje kłaki to się nie wypłuczą...)



teraz jest mocno szaro, ale ja nie mam już zdrowia do płukanek, trzymania fioletowych szamponów na głowie... teraz mycie głowy musi mi zająć mniej niż 5 min, bo mi kręgosłup pęka



pamiętam jak wklejałaś foty lakierów ja swoją mam taką głupią, każdy paznokieć ma inną długość

a londa jak zwykle wyszła Ci bez pudła pierwsza fotka taka seksowna



żółtko zakazane u mnie



patrzcie jakie kiedyś miałam włosy...
ale ciemne zapuszczaj kochana chociaż podoba mi się Twoja fryzurka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:26   #4905
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
wstawić Ci fotkę po 9.1 ja robiłam?
za pozno

nie jest tak zle jak wyschły. Grzywke mam szara. Odrost bez zmian. Dół sie przygasił do beżu wg mnie.
Zaraz wrzuce fotki bo juz sciagam z aparatu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:33   #4906
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez tajemnicza102 Pokaż wiadomość
Coś w tym stylu.. Żle wyglada?
[IMG]file:///C:/Users/Jusia/Desktop/161831-baleyage3.jpg[/IMG]Załącznik 4071778

Załącznik 4071779
ja bym nie odważyła się na takie pomieszanie kolorów ciężko potem uzyskać jednolity kolor
a nie za fajnie to wygląda przy odroście mniejszy problem jednak bo zleje się

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
taką 51 cm

uzywałam ale kilka dni, teraz kupiłam taka wielką butle Isany i zamierzam codziennie wcierac
M. za✂✂✂iste argumentować nie trzeba wszystko widać

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Natchnęłyście mnie ii zatrudniłam Tż do mierzenia mam już 51cm w ogóle bardzo mi ruszyły włosy, domniemam, że to po doppelherz
zmyłam olej i mam taaaakie śliskie włosy uwielbiam fur mame



ja bym wzięła ciemniejsze ale ogóle dziewczyna na zakupowym pisała o nich, ze brudzą się strasznie i klapcieją szybko



bardzo mi się podobasz, tak świeżo promiennie, najbardziej na 2zdj



mówisz o open toe czy jak ktoś ma po prostu za małe buty i tak się palce odznaczają? bo open toe niektóre mi się bardzo podobają



a ja z telefonem



ładnie, tak mocno srebrzyście aczkolwiek dużo bardziej podobało mi się po pierwszym farbowaniu czyli jaśniej i mniej chłodno



widać, że odżyły, super kolor



piękny kolor, na każdym zdj inaczej Ci wychodzi mamy bardzo podobne fryzurki, tylko ja bez grzywki
dobrze że napisałaś
a chciałam meliski ale już od 3 dni upały u mnie więc bez sensu na razie jak nie ubiorę
a Tż na nie:"ale zwała"
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:35   #4907
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja bym nie odważyła się na takie pomieszanie kolorów ciężko potem uzyskać jednolity kolor
a nie za fajnie to wygląda przy odroście mniejszy problem jednak bo zleje się

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------



M. za✂✂✂iste argumentować nie trzeba wszystko widać

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



dobrze że napisałaś
a chciałam meliski ale już od 3 dni upały u mnie więc bez sensu na razie jak nie ubiorę
a Tż na nie:"ale zwała"
bez sensu faktycznie ja w nich od soboty śmigam bo ciągle pogody brak
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:41   #4908
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

1-2 bez lampy swiatlo sztuczne ale przy oknie (slonce juz powoli zachodzi)
3- z lampa swiatlo sztuczne - i to widze w kazdym lustrze Ale widac tu jaka mam dlugosc wloskow juz.

Nadal sie kolor troche odcina. Ale na pewno nie tak jak przy całkiem jasnych. Mam nadzieje ze jak sie bedzie wyplukiwac to tez sie bedzie tak samo mało odcinac jak teraz... ze nie ciemny-jasny, a zimny-ciepły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA070010.jpg (37,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA070011.jpg (28,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA070012.jpg (38,7 KB, 70 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:45   #4909
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
1-2 bez lampy swiatlo sztuczne ale przy oknie (slonce juz powoli zachodzi)
3- z lampa swiatlo sztuczne - i to widze w kazdym lustrze Ale widac tu jaka mam dlugosc wloskow juz.

Nadal sie kolor troche odcina. Ale na pewno nie tak jak przy całkiem jasnych. Mam nadzieje ze jak sie bedzie wyplukiwac to tez sie bedzie tak samo mało odcinac jak teraz... ze nie ciemny-jasny, a zimny-ciepły.
o kurcze kochana chciałaś tak ciemno? bo ostatnie zdj u mnie to bardzo ciemno wygląda na pierwszych 2 faktycznie widać jakby się stonowała całość
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 19:46   #4910
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
1-2 bez lampy swiatlo sztuczne ale przy oknie (slonce juz powoli zachodzi)
3- z lampa swiatlo sztuczne - i to widze w kazdym lustrze Ale widac tu jaka mam dlugosc wloskow juz.

Nadal sie kolor troche odcina. Ale na pewno nie tak jak przy całkiem jasnych. Mam nadzieje ze jak sie bedzie wyplukiwac to tez sie bedzie tak samo mało odcinac jak teraz... ze nie ciemny-jasny, a zimny-ciepły.
no siwiutko ładnie ,ale to 3 zdjęcie mnie przeraziło
a długość super to ja po swoich tak nie widze bo mam warstwy, ale najdłuższe tez tak sięgają jak Tobie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:51   #4911
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o kurcze kochana chciałaś tak ciemno? bo ostatnie zdj u mnie to bardzo ciemno wygląda na pierwszych 2 faktycznie widać jakby się stonowała całość
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no siwiutko ładnie ,ale to 3 zdjęcie mnie przeraziło
a długość super to ja po swoich tak nie widze bo mam warstwy, ale najdłuższe tez tak sięgają jak Tobie
Nieno nie myślałamze wyjdzie az tak ciemno. Tzn przy oknie jak stane jest ok. Siwa grzywka, a reszta jest troche cieplejsza. No ale ujdzie. Ale gdzie nie stane to jest mega ciemno....
Jutro dokladnie je obmacam i zobacze jak to wyglada.

Ale nie powiem zeby mi brzydko było Jest wrecz bardzo ładnie No ale nie po to tyle je katowałam Zreszta juz dostałam zapytanie przez telefon czy mi ktos kiedyś kopa zasadził może
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:54   #4912
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
też takie miałam

dziewczynki zdjęcia są juz w albumie
proszę komentować tylko szczerze czy się podoba i pasuje mi ten kolor czy nie
prawdziwa blondzia ale zmieniłabym fryzurkę

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wiesz ja swoją prostownicą i tak szybko prostuję bo jakieś 15 min a robię to warstwami, dzielę na 3, no robię to porządnie i starannie bo prostuję raz tylko po myciu i chce mieć ładny efekt aż do kolejnego mycia czyli 2dni min nawet nie chce myśleć ile by mi zajęło prostowanie taką zwykła prostownicą
ja swoją tak 10-15 i też na warstwy dzielę bo wiadomo dokładnie i prościutkie efket do mycia proste chyba że deszcz mnie dopadnie i wilgoć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:55   #4913
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nieno nie myślałamze wyjdzie az tak ciemno. Tzn przy oknie jak stane jest ok. Siwa grzywka, a reszta jest troche cieplejsza. No ale ujdzie. Ale gdzie nie stane to jest mega ciemno....
Jutro dokladnie je obmacam i zobacze jak to wyglada.

Ale nie powiem zeby mi brzydko było Jest wrecz bardzo ładnie No ale nie po to tyle je katowałam Zreszta juz dostałam zapytanie przez telefon czy mi ktos kiedyś kopa zasadził może
rozumiem, wiesz ja wtedy jak lekko przyciemniałam garnierami to jak patrzyłam w lustro na początku to taaak ciemno mi się wydawało a wszyscy mówili z otoczenia, że ciut tylko mi przyciemniło itd.. no ale widziałam mega różnice, dlatego wyobrażam sobie co Ty teraz musisz czuć ale trochę się na pewno wypłucze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:56   #4914
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie ze nie na temat, ale spojrzcie na moją kruszynkę
ale słodka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:57   #4915
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi z rodzicami?, że obrażą się?
No bo wg mnie to powinni być dumni, że mają taką rezolutną i przedsiębiorczą córę która chce ich odciążyć i trochę się usamodzielnić
Nie, po prostu nie pozwolą.
Mama jest do mnie bardzo przywiązana ipo prostu serce by jej pękło. Chodziłaby i płakała przed moim wyjazdem aja bym na to patrzec nie mogła
Ja wiem że wiekszosci to sie wyda dziwne ale nie umiem sie postawic w tej kwestii. A wiem ze jak moja mama sie uprze to mi wszystkie klucze pozabiera i zamknie Fakt ze mi zabronic nie moze, ona dobrze o tym wie. I wie ze jesli sie upre to pojade a ona nic z tym nie zrobi. Ale ja zwyczajnie nie chce zeby byla zła na mnie... a bedzie... Nie umiem sie postawic po prostu. Taka sierota ze mnie niestety.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:59   #4916
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam wczorajszy wieczór..
i kolejny raz ten schemat

znowu jest to samo, że każda wyraża swoje zdanie, co się podoba a co nie, ale jesli jest ono odmienne od zdania Bunny, to odrazu jest, że ma kompleksy, zazdrości, jest niedowartościowana.
Aż nie wierze

BUNNY serio, ale po Twoich postach wczorajszych to ja odniosłam inne wrażenie-że to TY musisz się dowartościować, ciągle piszesz o tej domniemanej za✂✂✂istosci, setkach facetów wpatrzonych w Ciebie..
strasznie starasz się nam dać do zrozumienia, jaka to Ty nie jestes za✂✂✂ista
sorry, ale dla mnie każda kobieta ma własne poczucie wartości i samoocenę i nie musi za wszelką cene jej udowadniac
a przemysl sobie może, bo wydaje mi się, ze w ogole takiej opcji nie bierzesz pod uwagę, ze cos moze byc inaczej niz to Ty sobie ulozylas w głowce. Mianowicie to, ze jak ubierzesz dziewczynę w ultramini, szpile, bluzke z dekoltem, plus jak to wspomniałaś blond włosy i pełno biżuterii, szczerze-sama bym się za nią obejrzała, lecz niestety nie z podziwem a z politowaniem.
też to zaobserwowałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:59   #4917
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
rozumiem, wiesz ja wtedy jak lekko przyciemniałam garnierami to jak patrzyłam w lustro na początku to taaak ciemno mi się wydawało a wszyscy mówili z otoczenia, że ciut tylko mi przyciemniło itd.. no ale widziałam mega różnice, dlatego wyobrażam sobie co Ty teraz musisz czuć ale trochę się na pewno wypłucze
No sie czuje prawie jakbym miala czarne włosy W sztucznym swietle widac naprawde duza roznice...
Ale wypłucze sie mam nadzieje. A jak nie to trudno.Ja sie przyzwyczaje. Ale wiem, że TŻ jak kiedyś zasne to kupi farbe i sam mi pofarbuje

Nie noale wszystkim sie zawsze wypłukuje wiec mi tez na pewno Najwazniejsze zeby sie wyrównało! O
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:04   #4918
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wpadlam sie pozegnac laski zycze wam udanych goracych wakacji ja napewno sie odezwe tylko sie ogarne tam ze wszystkim
paa
udanej podróży i...
Welcome in Poland!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ej wiecie co?
tak patrzę i myślę, że jak jutro wszystko dobrze pójdzie to będziemy miały kolejny wątek ale zachrzaniamy, hje hje hje
akurat wakacyjny nowy

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lady - ja mam chabrową
pokazuj

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Lady bo skasowałam już ale proszę specjalnie dla Ciebie już wkleję tu bo nie chce mi się znowu albumu edytować żółta 12zł z tyłu ma taki dekolt jak z przodu, zwykła prosta i biała 19zł tunika
ojej dziękuję kochana
żółta jest śliczna uwielbiam takie dekolty głębokie na pleckach i jeszcze jak piszesz że z przodu też to cudo
a biała jaka słodka Tobie z Twoją figurką świetnie w takiej będzie na pewno

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-07-06 o 20:08
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:06   #4919
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No sie czuje prawie jakbym miala czarne włosy W sztucznym swietle widac naprawde duza roznice...
Ale wypłucze sie mam nadzieje. A jak nie to trudno.Ja sie przyzwyczaje. Ale wiem, że TŻ jak kiedyś zasne to kupi farbe i sam mi pofarbuje

Nie noale wszystkim sie zawsze wypłukuje wiec mi tez na pewno Najwazniejsze zeby sie wyrównało! O
dokładnie tak samo miałam w sztucznym świetle czułam się niemal jak brunetka a w dziennym już było w sumie ok na pewno się wypłucze, nie martw się

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
udanej podróży i...
Welcome in Poland!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------



akurat wakacyjny nowy

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------



pokazuj

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------



ojej dziękuję kochana
żółta jest śliczna uwielbiam takie dekolty głębokie na pleckach i jeszcze jak piszesz że z przodu też to cudo
a biała jaka słodka Tobie z Twoją figurką świetnie w takiej będzie na pewno
dziękuję no właśnie cały urok żółtej w tych dekoltach ale to dopiero na osobie widać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:07   #4920
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
bez sensu faktycznie ja w nich od soboty śmigam bo ciągle pogody brak
a u mnie zrobiła się więc może lepiej zainwestuję w sandałki takie jakieś delikatne jutro poszukam bo dziś spędziłam z kuzyneczką małą 5 godzin na zakupach mała tak obkupiła się i szczęśliwa ja też ale padam

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
1-2 bez lampy swiatlo sztuczne ale przy oknie (slonce juz powoli zachodzi)
3- z lampa swiatlo sztuczne - i to widze w kazdym lustrze Ale widac tu jaka mam dlugosc wloskow juz.

Nadal sie kolor troche odcina. Ale na pewno nie tak jak przy całkiem jasnych. Mam nadzieje ze jak sie bedzie wyplukiwac to tez sie bedzie tak samo mało odcinac jak teraz... ze nie ciemny-jasny, a zimny-ciepły.
na 3 jakby brąz coś wymodziła Czeko? masz właśnie czeko na 3
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.