Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 20:08   #4921
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a u mnie zrobiła się więc może lepiej zainwestuję w sandałki takie jakieś delikatne jutro poszukam bo dziś spędziłam z kuzyneczką małą 5 godzin na zakupach mała tak obkupiła się i szczęśliwa ja też ale padam

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



na 3 jakby brąz coś wymodziła Czeko? masz właśnie czeko na 3
też szczęśliwa czy też obkupiona?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:11   #4922
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
prawdziwa blondzia ale zmieniłabym fryzurkę

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------



ja swoją tak 10-15 i też na warstwy dzielę bo wiadomo dokładnie i prościutkie efket do mycia proste chyba że deszcz mnie dopadnie i wilgoć
a dziękuję
a co do fryzurki to jest ok tylko że do tego foto nie chciało mi sie układać a miałam upięte w koczek i nie zafajnie wygladają .chodziło mi o pokazanie koloru
a ze względu że mam okragłą buzię nie mam zbytniego wyboru
dodam jeszcze do albumu z wczoraj tam lepiej widać długość i cięcie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:14   #4923
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nieno nie myślałamze wyjdzie az tak ciemno. Tzn przy oknie jak stane jest ok. Siwa grzywka, a reszta jest troche cieplejsza. No ale ujdzie. Ale gdzie nie stane to jest mega ciemno....
Jutro dokladnie je obmacam i zobacze jak to wyglada.

Ale nie powiem zeby mi brzydko było Jest wrecz bardzo ładnie No ale nie po to tyle je katowałam Zreszta juz dostałam zapytanie przez telefon czy mi ktos kiedyś kopa zasadził może
o kurczę, faktycznie, na tym trzecim zdjęciu ciemno. ale skoro mówisz, ze nie są tak ciemne to super czekamy na fotki jutro
na pierwszych dwoch zdjeciach super wyglada kolorek podoba mi się
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:16   #4924
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
też szczęśliwa czy też obkupiona?
szczęśliwa że mała szczęśliwa ja już jutro wiem gdzie iść gdzie nie iść więc rano ruszę sama
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:17   #4925
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Jestem mega nie pocieszona to jest jakiś dzołk.. co weszłam do sklepu i mi się coś spodobało to nie było na mnie rozmiaru wszystko duże M i L .. do deichmana też wlazłam buty piekne i co? wszystkie rozmiary jak bogackiego.. wszystkie tylko nie mój
Chyba wyczeprałam limit szczęścia u lekarza

Próbuję znaleźć kilka rzeczy i nigdzie nie ma


A no i kupiłam sobie lakier z wibo ale już na dworzu nie podobał mi się tak jak w sklepie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Lady bo skasowałam już ale proszę specjalnie dla Ciebie już wkleję tu bo nie chce mi się znowu albumu edytować żółta 12zł z tyłu ma taki dekolt jak z przodu, zwykła prosta i biała 19zł tunika
A ta znów chwali się włosami żartuję
Fajna ta żółta

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
1-2 bez lampy swiatlo sztuczne ale przy oknie (slonce juz powoli zachodzi)
3- z lampa swiatlo sztuczne - i to widze w kazdym lustrze Ale widac tu jaka mam dlugosc wloskow juz.

Nadal sie kolor troche odcina. Ale na pewno nie tak jak przy całkiem jasnych. Mam nadzieje ze jak sie bedzie wyplukiwac to tez sie bedzie tak samo mało odcinac jak teraz... ze nie ciemny-jasny, a zimny-ciepły.
O kurczaki - cieeeeeemno faktycznie ale daj se spokój przecie to się będzie wypłukiwać - główka do góry

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie, po prostu nie pozwolą.
Mama jest do mnie bardzo przywiązana ipo prostu serce by jej pękło. Chodziłaby i płakała przed moim wyjazdem aja bym na to patrzec nie mogła
Ja wiem że wiekszosci to sie wyda dziwne ale nie umiem sie postawic w tej kwestii. A wiem ze jak moja mama sie uprze to mi wszystkie klucze pozabiera i zamknie Fakt ze mi zabronic nie moze, ona dobrze o tym wie. I wie ze jesli sie upre to pojade a ona nic z tym nie zrobi. Ale ja zwyczajnie nie chce zeby byla zła na mnie... a bedzie... Nie umiem sie postawic po prostu. Taka sierota ze mnie niestety.
No ale niuńka kiedyś w końcu i tak się wyprowadzisz i co? będziesz czekała do 30 w obawie, że mamie będzie przykro?
Ja tego do końca nie rozumiem bo nie jestem tak związana, nie mniej przemyśl wszystkie za i pzreciw zanim zdecydujesz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:20   #4926
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a dziękuję
a co do fryzurki to jest ok tylko że do tego foto nie chciało mi sie układać a miałam upięte w koczek i nie zafajnie wygladają .chodziło mi o pokazanie koloru
a ze względu że mam okragłą buzię nie mam zbytniego wyboru
dodam jeszcze do albumu z wczoraj tam lepiej widać długość i cięcie
ja też mam okrągłego buziaczka ale nie wyobrażam sobie siebie w takiej fryzurce brzydko mi
nie lubię wywiniętych włosów w zewnętrzną stronę ale skoro mówisz że nie ułożone ja bym jednak zapuszczała

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dokładnie tak samo miałam w sztucznym świetle czułam się niemal jak brunetka a w dziennym już było w sumie ok na pewno się wypłucze, nie martw się

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



dziękuję no właśnie cały urok żółtej w tych dekoltach ale to dopiero na osobie widać
kolor bardzo fajny i te dekolty aj zazdroszczę Ci jej idę jutro do swojego ulubionego outletu i sh i jeszcze bo galerii pohasam

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Lalki ale tanie butki w CCC są
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:21   #4927
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
szczęśliwa że mała szczęśliwa ja już jutro wiem gdzie iść gdzie nie iść więc rano ruszę sama
aaa okej to będę czekać na foty

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jestem mega nie pocieszona to jest jakiś dzołk.. co weszłam do sklepu i mi się coś spodobało to nie było na mnie rozmiaru wszystko duże M i L .. do deichmana też wlazłam buty piekne i co? wszystkie rozmiary jak bogackiego.. wszystkie tylko nie mój
Chyba wyczeprałam limit szczęścia u lekarza

Próbuję znaleźć kilka rzeczy i nigdzie nie ma


A no i kupiłam sobie lakier z wibo ale już na dworzu nie podobał mi się tak jak w sklepie



A ta znów chwali się włosami żartuję
Fajna ta żółta



O kurczaki - cieeeeeemno faktycznie ale daj se spokój przecie to się będzie wypłukiwać - główka do góry



No ale niuńka kiedyś w końcu i tak się wyprowadzisz i co? będziesz czekała do 30 w obawie, że mamie będzie przykro?
Ja tego do końca nie rozumiem bo nie jestem tak związana, nie mniej przemyśl wszystkie za i pzreciw zanim zdecydujesz
eeej nie chwalę zrobiłam taki przegląd kolorów, mam fotki na kompie to postanowiłam spożytkować mam nadzieję, że moooże komuś tam pomogę w dobraniu farby na przykład
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 20:22   #4928
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Aaaa laseczki w Intimmisimi jest wyprzedaż i ten stanik mega push up jest za 44,90 czy 49,90 jakoś tak.. więc jakby któraś jakimś cudem trafiła z rozmiarem i jest zainteresowana to lecieć i brać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:23   #4929
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też mam okrągłego buziaczka ale nie wyobrażam sobie siebie w takiej fryzurce brzydko mi
nie lubię wywiniętych włosów w zewnętrzną stronę ale skoro mówisz że nie ułożone ja bym jednak zapuszczała

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------



kolor bardzo fajny i te dekolty aj zazdroszczę Ci jej idę jutro do swojego ulubionego outletu i sh i jeszcze bo galerii pohasam

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

ale tanie butki w CCC są
dodałam fotki do albumu długości i ułożenia
nie no ja nie chodzę w wywiniętych włoskach na zewnątrz tak jak w albumie na 1 foto są ułożone na 2 są przed farbką po upięciu właśnie w koczka są takie we wszystkie strony ale chodziło mi o pokazanie długości
a zapuszczam zapuszczam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:24   #4930
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aaa okej to będę czekać na foty



eeej nie chwalę zrobiłam taki przegląd kolorów, mam fotki na kompie to postanowiłam spożytkować mam nadzieję, że moooże komuś tam pomogę w dobraniu farby na przykład
Chwal się chwal - ja chętnie popatrzę - jak coś jest piękne to podziwiam

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
--------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Lalki ale tanie butki w CCC są
Widziałam ale jak coś mi się spodoba to obcas taki, że dziękuję na starcie :/



Swoją drogą powiem wam co zauważyłam.. wysokich kobiet/dziewczyn jest sporo.. a mężczyzn bardzo mało.. jakim cudem?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:25   #4931
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

O kurczaki - cieeeeeemno faktycznie ale daj se spokój przecie to się będzie wypłukiwać - główka do góry



No ale niuńka kiedyś w końcu i tak się wyprowadzisz i co? będziesz czekała do 30 w obawie, że mamie będzie przykro?
Ja tego do końca nie rozumiem bo nie jestem tak związana, nie mniej przemyśl wszystkie za i pzreciw zanim zdecydujesz
Nie no aztak ciemno nie jest Widac ze to blond jeszcze W sumie mam wrazenie ze mi lepiej pasuja ale juz sie tak przyzwyczailam do jasnych ze innych nie chce

No i ja wiem ze sie bede musiała wyprowadzić... pierwszy moment po prostu najgorszy. Nawet nie umiem z nimi rozmowy zaczac bo wiem ze nijak beda sluchac moich argumentow I ani nie wiem jak zaczac, ani nic...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 20:29   #4932
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Aaaa laseczki w Intimmisimi jest wyprzedaż i ten stanik mega push up jest za 44,90 czy 49,90 jakoś tak.. więc jakby któraś jakimś cudem trafiła z rozmiarem i jest zainteresowana to lecieć i brać
oo kurcze ale fajnie, muszę jakoś udobruchać Tż, moooże jakiś rozmiar bym dopasowała

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dodałam fotki do albumu długości i ułożenia
nie no ja nie chodzę w wywiniętych włoskach na zewnątrz tak jak w albumie na 1 foto są ułożone na 2 są przed farbką po upięciu właśnie w koczka są takie we wszystkie strony ale chodziło mi o pokazanie długości
a zapuszczam zapuszczam
takie ułożenie jest super i jejku jaki Ty masz teraz kolor

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Chwal się chwal - ja chętnie popatrzę - jak coś jest piękne to podziwiam

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------



Widziałam ale jak coś mi się spodoba to obcas taki, że dziękuję na starcie :/



Swoją drogą powiem wam co zauważyłam.. wysokich kobiet/dziewczyn jest sporo.. a mężczyzn bardzo mało.. jakim cudem?
nie no teraz mogę się pochwalić światu i powstawiać publicznie zdjęcia ale jak tu tylko trafiłam nie było tak kolorowo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:32   #4933
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no aztak ciemno nie jest Widac ze to blond jeszcze W sumie mam wrazenie ze mi lepiej pasuja ale juz sie tak przyzwyczailam do jasnych ze innych nie chce

No i ja wiem ze sie bede musiała wyprowadzić... pierwszy moment po prostu najgorszy. Nawet nie umiem z nimi rozmowy zaczac bo wiem ze nijak beda sluchac moich argumentow I ani nie wiem jak zaczac, ani nic...
@ pierwsze zdjęcia faktyczni enie sa bardzo ciemne, ale ostatnie u mnie wyglada jak czekolada co najmniej
ale to zabrzmialo.. wiesz o co chodzi

A co do rodziców to powiedz.. chcielibyście by była pzredsiębiorcza i rezolutna prawda? powiedz ze bardzo ich kochasz i cieszysz się jaką opieką Cie otaczali i nadal to robią ale chciałabyś powoli zacząć się usamodzielniać, zdobyć nowe doświadczenia, zarobić trochę pieniążków i ich odciążyć, może przy okazji jakieś fajne miejsce nowe zwiedzić.. wiecie, że kiedyś ten moment musiał nastąpić i proszę.. oto on.. mam nadzieje, że będziecie mnie wspierać w tym pomyśle..
o w ten sposób ja bym próbowała - jedno jest pewne jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jaka będzie reakcja

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oo kurcze ale fajnie, muszę jakoś udobruchać Tż, moooże jakiś rozmiar bym dopasowała

nie no teraz mogę się pochwalić światu i powstawiać publicznie zdjęcia ale jak tu tylko trafiłam nie było tak kolorowo
No leć - sama bym brała (nawet mimo obwodu za taką cenę to bym sobie sama go zwęziła i jakoś by to było ), ale ja już na ten z la senzy się napaliłam

Aha no i w cubusie też są takie napompowane staniczki i wewnątrz wkładka wygląda bardzo podobnie jak ten z VS ale rozmiary mają takie, że ja nie mam co podchodzić

A co do włosów to weź przestań.. pamiętasz moje?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:38   #4934
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
@ pierwsze zdjęcia faktyczni enie sa bardzo ciemne, ale ostatnie u mnie wyglada jak czekolada co najmniej
ale to zabrzmialo.. wiesz o co chodzi

A co do rodziców to powiedz.. chcielibyście by była pzredsiębiorcza i rezolutna prawda? powiedz ze bardzo ich kochasz i cieszysz się jaką opieką Cie otaczali i nadal to robią ale chciałabyś powoli zacząć się usamodzielniać, zdobyć nowe doświadczenia, zarobić trochę pieniążków i ich odciążyć, może przy okazji jakieś fajne miejsce nowe zwiedzić.. wiecie, że kiedyś ten moment musiał nastąpić i proszę.. oto on.. mam nadzieje, że będziecie mnie wspierać w tym pomyśle..
o w ten sposób ja bym próbowała - jedno jest pewne jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jaka będzie reakcja

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------



No leć - sama bym brała (nawet mimo obwodu za taką cenę to bym sobie sama go zwęziła i jakoś by to było ), ale ja już na ten z la senzy się napaliłam

Aha no i w cubusie też są takie napompowane staniczki i wewnątrz wkładka wygląda bardzo podobnie jak ten z VS ale rozmiary mają takie, że ja nie mam co podchodzić

A co do włosów to weź przestań.. pamiętasz moje?
Wiem wiem jak to wyglada Ale mam nadzieje ze jak sie wyplucze to niebede miala tej białej góry i bede mogla spokojnie 219 robic

No jakos tak bym musiala ich podejsc. W najgorszym przypadku wezme ich na strajk głodowy
Chociaz tez sie troche boje jechac Czy sobie poradze itd. No ale wrazie co sama jak palec nie bede.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:38   #4935
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
@ pierwsze zdjęcia faktyczni enie sa bardzo ciemne, ale ostatnie u mnie wyglada jak czekolada co najmniej
ale to zabrzmialo.. wiesz o co chodzi

A co do rodziców to powiedz.. chcielibyście by była pzredsiębiorcza i rezolutna prawda? powiedz ze bardzo ich kochasz i cieszysz się jaką opieką Cie otaczali i nadal to robią ale chciałabyś powoli zacząć się usamodzielniać, zdobyć nowe doświadczenia, zarobić trochę pieniążków i ich odciążyć, może przy okazji jakieś fajne miejsce nowe zwiedzić.. wiecie, że kiedyś ten moment musiał nastąpić i proszę.. oto on.. mam nadzieje, że będziecie mnie wspierać w tym pomyśle..
o w ten sposób ja bym próbowała - jedno jest pewne jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jaka będzie reakcja

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------



No leć - sama bym brała (nawet mimo obwodu za taką cenę to bym sobie sama go zwęziła i jakoś by to było ), ale ja już na ten z la senzy się napaliłam

Aha no i w cubusie też są takie napompowane staniczki i wewnątrz wkładka wygląda bardzo podobnie jak ten z VS ale rozmiary mają takie, że ja nie mam co podchodzić

A co do włosów to weź przestań.. pamiętasz moje?
wieem, widziałam też te staniki w cubusie ale nie było małych rozmiarów w ogóle jak byłam

Twoje włoski pamiętam i Agatki iii bardzo dobrze też utkwiły mi w pamięci włosy Ewci pamiętam miała takie dłuuugie sianko jak do nas przyszła a teraz proszę wszystkie blondyny jak się zregenerowały!! Ewcia pamiętam też już miała gładziutkie te włosy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:46   #4936
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem wiem jak to wyglada Ale mam nadzieje ze jak sie wyplucze to niebede miala tej białej góry i bede mogla spokojnie 219 robic

No jakos tak bym musiala ich podejsc. W najgorszym przypadku wezme ich na strajk głodowy
Chociaz tez sie troche boje jechac Czy sobie poradze itd. No ale wrazie co sama jak palec nie bede.
Wypłucze na pewno pytanie tylko na czym poprzestanie tzn jaki kolor z tego zostanie

Wiadomo, że się boisz bo to lęk pzred nieznanym, ale zobacz Cascada pojechała i sobie chwali - a młodsza była i jeszcze mówisz, że w razie czego sama nie będziesz więc próbuj

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wieem, widziałam też te staniki w cubusie ale nie było małych rozmiarów w ogóle jak byłam

Twoje włoski pamiętam i Agatki iii bardzo dobrze też utkwiły mi w pamięci włosy Ewci pamiętam miała takie dłuuugie sianko jak do nas przyszła a teraz proszę wszystkie blondyny jak się zregenerowały!! Ewcia pamiętam też już miała gładziutkie te włosy
No same duże :/ niby 70 C to.. pff 70C z H&M a 70 C z cubusa to jak.. kubek do wiaderka

Czasem oglądam te swoje żałosne zdjęcia coby mi więcej nie przyszło do głowy kombinacji alpejskich wyczyniać
Coraz więcej zadowolonych blondasków - są powody do świętowania
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:46   #4937
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

uciekam blondyny, do jutra
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:55   #4938
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wypłucze na pewno pytanie tylko na czym poprzestanie tzn jaki kolor z tego zostanie

Wiadomo, że się boisz bo to lęk pzred nieznanym, ale zobacz Cascada pojechała i sobie chwali - a młodsza była i jeszcze mówisz, że w razie czego sama nie będziesz więc próbuj


Mam nadzieje ze cos ładnego Nie no ja juz chciałam sobie kupić 219 na zapas Póki promocja U mnie nie ma ale gdzie indziej musi byc A mysle ze na tyle zeby sie kolor nie odznaczal sie wypłucze... Ty w sumie teraz robisz caly czas 9.1 a 219 dobrze wyszło?

No chcialabym sprobowac... w zeszlym roku juz chciałam Ale wtedy i praktyki i zakaz....
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:58   #4939
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oooooooo k***************
Spłucze sie,spłucze sie,spłucze sie
Jak dobrze, że TŻnie ma szansy mnie zobaczyc
wiem, że to nie jest zabawne, ale tak fajnie to napisałaś

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale ciemne zapuszczaj kochana chociaż podoba mi się Twoja fryzurka
ciemne, rude i w ogóle krótkie włosy są baaardzo wygodne, ale już mi się marzy tak machnąć grzywą

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
1-2 bez lampy swiatlo sztuczne ale przy oknie (slonce juz powoli zachodzi)
3- z lampa swiatlo sztuczne - i to widze w kazdym lustrze Ale widac tu jaka mam dlugosc wloskow juz.

Nadal sie kolor troche odcina. Ale na pewno nie tak jak przy całkiem jasnych. Mam nadzieje ze jak sie bedzie wyplukiwac to tez sie bedzie tak samo mało odcinac jak teraz... ze nie ciemny-jasny, a zimny-ciepły.
Czeko, ale to trzecie zdjęcie to wygląda jak poziom 7 trzymam kciuki, żeby się ładnie wypłukało

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ale nie powiem zeby mi brzydko było Jest wrecz bardzo ładnie No ale nie po to tyle je katowałam Zreszta juz dostałam zapytanie przez telefon czy mi ktos kiedyś kopa zasadził może
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 20:58   #4940
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze cos ładnego Nie no ja juz chciałam sobie kupić 219 na zapas Póki promocja U mnie nie ma ale gdzie indziej musi byc A mysle ze na tyle zeby sie kolor nie odznaczal sie wypłucze... Ty w sumie teraz robisz caly czas 9.1 a 219 dobrze wyszło?

No chcialabym sprobowac... w zeszlym roku juz chciałam Ale wtedy i praktyki i zakaz....
Wiesz co.. no nie wiem jak Ci to wytłumaczyć - odrost wyszedł tak.. hmm.. żonkile mają aki kolor ale że odrost nie duży to się nie odznacza - faktycznie wydaje mi się, że majiblond lepiej sobie poradził ale nie pamiętam może się mylę.. teraz przy następnym odroście zrobie to Ci powiem.. na zdjęciach niestety nie potrafię uchwycić koloru odrostu bo w aparacie to wygląda jakby było równo (wyjątkowo bo zazwyczaj na odwrót jest )


Dobranoc Snowi
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:09   #4941
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wiesz co.. no nie wiem jak Ci to wytłumaczyć - odrost wyszedł tak.. hmm.. żonkile mają aki kolor ale że odrost nie duży to się nie odznacza - faktycznie wydaje mi się, że majiblond lepiej sobie poradził ale nie pamiętam może się mylę.. teraz przy następnym odroście zrobie to Ci powiem.. na zdjęciach niestety nie potrafię uchwycić koloru odrostu bo w aparacie to wygląda jakby było równo (wyjątkowo bo zazwyczaj na odwrót jest )


Dobranoc Snowi
No mi odrost wychodzi taki hmmm naturalny, ale chlodny Po czasie by sie wyrownalo chyba Albo za krotko trzymałam bo wg ulotki -40 min Jak nia zrobie pare razy i nie bedzie wychodzic to wtedy sie przeniose na Majirelke, niech juz bedzie

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość


Czeko, ale to trzecie zdjęcie to wygląda jak poziom 7 trzymam kciuki, żeby się ładnie wypłukało

No wiem ze tak wyglada Ale niejest tak ciemno,naprawde. To jest raz że sztuczne światło,adwa że lampa. 8 max to jest tak patrze. W dziennym świetle pewnie normalna 9.

A sieprosze nie śmieć bo mam przesrane
"Boże chwile mnie nie ma a ty juz... już je skrzywdziłaś!"
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:12   #4942
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

ja też uciekam blondasy
dobrej nocki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:14   #4943
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No mi odrost wychodzi taki hmmm naturalny, ale chlodny Po czasie by sie wyrownalo chyba Albo za krotko trzymałam bo wg ulotki -40 min Jak nia zrobie pare razy i nie bedzie wychodzic to wtedy sie przeniose na Majirelke, niech juz bedzie

A sieprosze nie śmieć bo mam przesrane
"Boże chwile mnie nie ma a ty juz... już je skrzywdziłaś!"
Nie da się nie śmiać

A co do farby - ja trzymałam ponad 40 min bo w kuchni robiłam i nie mogłam odejść i zostawić w trakcie także z godzinkę trzymałam jak nie dłużej

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja też uciekam blondasy
dobrej nocki
Też zmykam bo już nieprzytomna jestem.. nażarłam się - to nie zdrowo wiem.. ale nie mam już siły ide i legnę

Buziaki piękne
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:14   #4944
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oo kurcze ale fajnie, muszę jakoś udobruchać Tż, moooże jakiś rozmiar bym dopasowała



takie ułożenie jest super i jejku jaki Ty masz teraz kolor



nie no teraz mogę się pochwalić światu i powstawiać publicznie zdjęcia ale jak tu tylko trafiłam nie było tak kolorowo
snowi czuje się super przez to co napisałaś a na poważnie ciesze się ,że udało mi się dorównać waszym pięknym blond włoskom chociażby kolorem
dobranoc kochana

ja też się żegnam dziewczynki Dobranoc
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:28   #4945
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aaa okej to będę czekać na foty



eeej nie chwalę zrobiłam taki przegląd kolorów, mam fotki na kompie to postanowiłam spożytkować mam nadzieję, że moooże komuś tam pomogę w dobraniu farby na przykład
ok jak tylko będzie co obfocić to wrzucam

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dodałam fotki do albumu długości i ułożenia
nie no ja nie chodzę w wywiniętych włoskach na zewnątrz tak jak w albumie na 1 foto są ułożone na 2 są przed farbką po upięciu właśnie w koczka są takie we wszystkie strony ale chodziło mi o pokazanie długości
a zapuszczam zapuszczam
o tak ładnie bo już mnie wystraszyłaś

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
wiem, że to nie jest zabawne, ale tak fajnie to napisałaś



ciemne, rude i w ogóle krótkie włosy są baaardzo wygodne, ale już mi się marzy tak machnąć grzywą



Czeko, ale to trzecie zdjęcie to wygląda jak poziom 7 trzymam kciuki, żeby się ładnie wypłukało

zanim się obejrzysz będziesz machała

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
uciekam blondyny, do jutra
dobranoc

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Chwal się chwal - ja chętnie popatrzę - jak coś jest piękne to podziwiam

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------



Widziałam ale jak coś mi się spodoba to obcas taki, że dziękuję na starcie :/



Swoją drogą powiem wam co zauważyłam.. wysokich kobiet/dziewczyn jest sporo.. a mężczyzn bardzo mało.. jakim cudem?
faktycznie wysokie ale wiecie że ja takie uwielbiam choć nie zrobiły na mnie żadne wrażenia ogromnego to muszę jeszcze raz przyjrzeć się bo ceny kuszą

cieszę się że trafił mi się wysoki
bo faktycznie dużo kurdupli

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja też uciekam blondasy
dobrej nocki
dobranoc

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
snowi czuje się super przez to co napisałaś a na poważnie ciesze się ,że udało mi się dorównać waszym pięknym blond włoskom chociażby kolorem
dobranoc kochana

ja też się żegnam dziewczynki Dobranoc
dobranoc
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:31   #4946
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No wiem ze tak wyglada Ale niejest tak ciemno,naprawde. To jest raz że sztuczne światło,adwa że lampa. 8 max to jest tak patrze. W dziennym świetle pewnie normalna 9.

A sieprosze nie śmieć bo mam przesrane
"Boże chwile mnie nie ma a ty juz... już je skrzywdziłaś!"
to dobrze, bo szkoda by było takich ładnych jaśniutkich
a tż widzę miłośnik blondu

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Też zmykam bo już nieprzytomna jestem.. nażarłam się - to nie zdrowo wiem.. ale nie mam już siły ide i legnę

Buziaki piękne
też się nażarłam ale jeszcze z kilo arbuza zmieszczę


dobranoc wszystkim śpiochom
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:35   #4947
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
to dobrze, bo szkoda by było takich ładnych jaśniutkich
a tż widzę miłośnik blondu



też się nażarłam ale jeszcze z kilo arbuza zmieszczę


dobranoc wszystkim śpiochom
No mi tez szkoda dlatego mam nadzieje ze po prostu sie wyplucze i te biale beda delikatnie przyciemnione

Czy milosnik... no w sumie na mojej glowie tak Jak mnie wkurza to go czerwonymi strasze:P

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-07-06 o 21:37
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:53   #4948
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

eee, czerwonego to byś sobie chyba nie zrobiła
mój to nawet nie zwraca uwagi stracił rachubę przez 9 lat
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:58   #4949
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie ze nie na temat, ale spojrzcie na moją kruszynkę


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
napisałam meeega notkę na blogu jakby ktoś był zainteresowany jak to zmieniały się moje włosy odkąd jestem na wizażu to zapraszam
idę czytać

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Buahhot - super ten Twój psiurek

a ja odebrałam moją kieckę z poczty, była już poszłam tuż przed zamknięciem i jest
Paulinko ona Ciebie najbardziej interesowała a więc fotki zrobię jutro, ale dzisiaj mogę Ci napisać, że jest super, leży idealnie (wzięłam rozmiar 36) a materiał ma super, jakość naprawdę pierwsza, wg mnie pod względem jakości niczym nie odbiega od tych z Zary czy Orsay'a.
Super, naprawdę mogę polecić

Caskada - bezpiecznej podróży i miłego pobytu
o dzięki kochana, czekam na fotki przymierzę w zarze i zobaczę jak w ogóle moja figurka w tej sukni leży i zobaczymy tylko jeszcze z tym kolorem mam problem

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oooooooo k***************
Spłucze sie,spłucze sie,spłucze sie
Jak dobrze, że TŻnie ma szansy mnie zobaczyc
rzeczywiście na 3 foci wygląda dosyć ciemno noooo ale jutro też zrobisz fotki wypłucze się na pewno kombinatorko

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dodałam fotki do albumu długości i ułożenia
nie no ja nie chodzę w wywiniętych włoskach na zewnątrz tak jak w albumie na 1 foto są ułożone na 2 są przed farbką po upięciu właśnie w koczka są takie we wszystkie strony ale chodziło mi o pokazanie długości
a zapuszczam zapuszczam
kolorek 1 klasa

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

aaa wiem że to nic, ale zdałam dziś teorię praktyka 30 lipca
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:00   #4950
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

paulinka gratuluję
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.