pokoik czterolatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-29, 10:15   #1
esti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 257
GG do esti

pokoik czterolatki


Niedługo będe się przeprowadzać już do swojego wymarzonego mieszkanka .Chciałam was poprosić o jakieś zdjęcia pokoików dla dziewczynek o pomysły o podpowiedzi. Może któraś z was robiła sama do pokoju jakieś dekoracje drobiazgi itp. Wielkie dzięki
esti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 10:30   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: pokoik czterolatki

gratuluje mieszkanie

co do pokoju dziecka to przedewszytskim dużo pudel,koszy ,połek na zabawki,ksiązki.

w pokoju mojego baka stoi óżko,biurko ,wielka szafa zamykana typowo na ciuchy i regał na zabawki,ksiazki,gry,puzll e.
pod łózkiem ma skrzynie -takze zabawki ja opanowały

na scianie zdjecia ,tablica korkowa,wielki materiałowy balon -jak byla mniejsza lezał na podlodze i sie na nim bawila-taki jakby wielki koc.
na scianach namalowałm jej kilka zwierzaków ,słon ,papuga,jez i żaba z korona
nad łóżkiem lampka -księżyc i pólki z ksiązkami,płytami z bajkami do słuchania.

jest wesolo,kolorowo a jednoczesnie nie przeładowane.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 11:51   #3
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: pokoik czterolatki

Jedna z firm oferujacych farby wprowadziła własnie na nasz rynek taką serię do dekoracji ścian- akurat konczymy wykańczać pokoje dzieci i skorzystalismy - dla synka wybrałam serię z Myszka- Miki dla córki serie Pincess- w skład tych serii wchodzą nie tylko farby, ale i bordery tematyczne, duze i małe naklejki oraz szablony do odrysowywania na ścianę. Ja szablony sobie darowałam, bo i tak impeza dośc droga niestety, a przecież można samemu wyciać z tektury np. gwiazdy różnego rozmiaru i chociażby dzieki nim stworzyć mleczną drogę .
Dla syna zakupiłam plakat ogromnego konia. uwielbia je , oprawię w antyrame
Zamierzam równiez zakupić mnóstwo koszy, najchetniej plastykowych. W ikei mają świetne fumkcjonalne półki, ale raczej skłaniam się do takich zwykłych prostokatnych, maż sam je pomaluje...
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 11:57   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: pokoik czterolatki

[QUOTE=Mariqa]Jedna z firm oferujacych farby wprowadziła własnie na nasz rynek taką serię do dekoracji ścian- QUOTE]

do czego to doszlo ,że na dzieciach beda nawet zarabiac firmy tego typu.:-/

dokladnie ,ikea ma fajne pomysły,chowki,pólki,wart o sie temu przyjrzec.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 15:28   #5
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: pokoik czterolatki

ściany pokoju mojego czteroletniego synia są wytapetowane,tapetka jest żółta w granatowe gwiazdki wykończona przy suficie paskiem ozdobnym z podobnym motywem,mebelki dwulolorowe-imitacja drewna połączona z granatem,jest półka na ubrania,półka na zabawki pod nią biurko oraz szafa,oprócz tego w pokoiku jest kilka wiklinowych koszy na zabawki,na ścianach nie umieszczałam zbyt wiele obrazków,ponieważ sama tapeta w gwiazdki dużo robi,mam jedynie trzy obrazki ręcznie malowane na szkle-motywy z bajki o Reksiu (zrobione przez koleżankę),łóżko jest w formie wysuwanej sofy oczywiście koloru granatowego,przy łóżku duża lampa "złoto"-niebieska,dywanik również granatowo-niebieski z żółtymi motywami,w oknie zamiast firany zawiesiłam roletę z bambusowych pałeczek-koloru oczywiście niebieskiego ,przy lampie wiszą pajacyki na huśtawkach,na parapecie zamiast kwiatów stoją drewniane ramki różnych rozmiarów ze zdjęciami synia,życzę twórczej weny przy urządzaniu pokoju,pozdrawiam
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 19:58   #6
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: pokoik czterolatki

Jutro popstrykam fotki pokoju mojej czterolatki.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.